IMMSOOSf/ffO M/ATAWMMfiMUr gofo mm, o/Tsrem/oomno MTS-er E met ervaring in technische serviceverlening ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V PROJECTMEDEWERKER M/V m/v TM Medewerker Pensioenbeheer rife DE WAARD-PARTNERS BELASTINGADVISEURS een jonge assistent(e) Ervaren MTS-er W voor het begeleiden van projecten. pttltelecom PAGINA 20 LÉIDSE COURANT ZATERDAG 11 FEBRUARI 198 STEEGMAN elektrotechniek Steegman Elektrotechniek is een landelijk opererend installateur op het gebied van licht-, kracht en zwakstroom en data- kommunicatie-installaties. Haags vertrouwd, sterk vernieuwend en met een ijzersterke reputatie. Veelzijdig en erg flexibel, met een niet geringe werk- Aan werk geen gebrek, wel aan goede vakmensen. Ervaren LTS'ers elektrotechniek, met VEV- omvangri'jke diploma, zijn bij Steegman Elektrotechniek verzekerd van veelzijdige, interessante en goed en komplexe betaalde jobs. opdrachten. We werken voor een groot aantal vaste klanten met een flexibel team vakmensen, ieder met hun eigen verantwoordelijkheid. Intelligent werk afleveren, puur vakwerk, met 'n gezonde portie 'werkdruk', prettig werken met hart voor de zaak. Zo werkt Steegman, ervaren LTS'ers die er ook zo over denken nodigen wij uit om te solliciteren. Richt uw sollicitatie aan: LJ. Steegman Elektrotechniek, Thomsonlaan 29, 2565 KZ Den Haag, tel. 070-603822. HERHAALDE OPROEP De Stichting voor Katholiek Onderwijs in Delft en omstreken verzorgt Basis-, Voortgezet-, Speciaal- en Voortgezet Speciaal Onderwijs. Tevens beheert de Stichting enkele peuterspeelzalen. Het bestuur wordt geassisteerd door het onderwijsbureau van de Stichting, wearo.m. de volgende diensten worden verricht: de centrale administratie en ondersteuning op onderwijskundig-, personeel-, financieel- en materieel gebied. Delft is een goed bereikbare gemeente in de Randstad, op korte afstand van Den Haag en Rotterdam. In ZW-Delft wordt de komende jaren een aantal woningbouwprojecten gerealiseerd. De onderwijskundige Infrastructuur is uitstekend. Het bestuur van de S.k.o. roept kandidaten op voor de functie van: hoofd personeels* en salarisadministratie (m/v) Taken: - Bijhouden en verder uitbouwen van een adequate personeelsadministratie; - Aanleggen, aanvullen en bewaken van personeels dossiers; - Verder uitbreiden van de automatisering van de personeels- en salarisgegevens; - Administratief/organisatorische werkzaamheden m.b.t. aanstelling/ontslag; - Zorgdragen voor de salarisadministratie en de voorlichting daaromtrent aan het personeel; - Uitvoeren van rechtspositionele regelingen en ver strekken van informatie daarover, zoals ontslagre gelingen, procedures bij pensioenkeuringen. VUT- regeling, (bijzonder) verlofregeling etc.; - Berekenen en bewaken van de formatie per school jaar en per school en het toezien op bereke ningsmethoden door derden; - Onderhouden van In- en externe contacten. Vereisten: - Opleiding op MBO/HBO-nlveau; - Kennis van de onderwijsrechtspositle (RPBO) voor verschillende onderwijssoorten; - Kennis en ervaring op het gebied van personeels- en salarisadministratie en bij voorkeur kennis van het CASO-systeem; - Automatiseringskennis en ervaring; - Goede contactuele eigenschappen; - Leidinggevende capaciteiten; - R.K. levensovertuiging. Indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Het personeel van de S.K.O. valt onder het RPBO en wordt ingeschaald volgens de salarisschalen van de Rijksoverheid (B.B.R.A.). Nadere informatie omtrent de funktie kunt u verkrij gen bij mw. A. J. M. Sprul.t, P O adviseur. Tel. 015- 123241, ma. t/m do. van 8.30-12.30 uur. Schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne binnen 14 da gen tegemoet aan het Bestuur van de S.K.O., Post bus 3280,2601 DG Delft, onder vermelding van vaca turenummer 8901. Zij die reeds eerder hebben gesolliciteerd behoeven niet opnieuw te reflecteren. De Centrale Stafafdeling Sociale Zaken en Personeelsdiensten zoekt voor het Bureau van de Stichting Pensioenfonds tno een m/v medewerker Pensioenbeheer. Taakstelling is het mede uitvoeren van het pensioenreglement en andere regelingen van het fonds en het verwerken van de mutaties in het bestand, inclusief het verzorgen van correspon dentie en vaststellen van pensioenaanspraken. Tevens verschaft u informatie aan o.a. deelnemers, gepensioneer den en personeelsdiensten over de pensioenregeling, de pensioenbetalingen en het verstrekken van pensioenopgaven. Het meedenken over een goed pensioenbeheer wordt op prijs gesteld. Werkomgeving is het bureau van het Pensioenfonds tno dat onder meer de administratie voert van het fonds. In de groep Pensioenbeheer is elk van de medewerkers verantwoordelijk voor een deel van het bestand aan deelnemers, gewezen deelnemers, gepensioneerden en nabestaanden. Vereist is minimaal een havo-diploma aangevuld met mba of een vergeüjkbare opleiding. Daarnaast vragen wij bekendheid met geautomatiseerde gegevensverwerking en bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie. Informeren/solliciteren: inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer P. Willemsen, telefoon (070) 49 65 77. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van nummer hc-2 131-50 kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen naar de Personeelsdienst csd-tno, t.a.v. mevrouw T.G. Selhorst, Postbus 297,2501 bd Den Haag. TNO Research voor de praktijk weg Ned. Bond van Prot. Chr. Beroepsgoederenvervoerders wegvervoer Het Assurantiekantoor voor het wegvervoer, dat zich gespecialiseerd heeft in verzekeringen t.b.v. transport- en expeditiebedrijven, zoekt op zo kort mogelijke termijn een ervaren commerciële ASSURANTIE ACCOUNT-MANAGER (m/v) In deze afwisselende buitendienstfunctie gaat u na een gedegen Inwerkpe- riode zelfstandig de contacten onderhouden met de bestaande cliënten en nieuwe relaties interesseren voor ons unieke verzekeringspakket. Door de korte communicatielijnen die wij binnen onze organisatie hante ren, rapporteert u rechtstreeks aan de directie. Uw standplaats wordt Rotterdam. Om in aanmerking te komen verwachten wij dat u tussen de 30 en 35 jaar bent en in het bezit van een rijbewijs. U heeft een opleiding op minimaal Havo-niveau, het assurantie-diploma A, eventueel aangevuld met een of meerdere branche-diploma's. U bent een verzekeringsman of -vrouw die zelfstandig kan werken met een practische en flexibele instelling. U beschikt over een ruime ervaring op het gebied van verzekeringen en u bent bereid zich volledig voor de cliën ten in te zetten. u krijgt in dit werk de volle ondersteuning vanuit het hoofdkantoor. In deze zelfstandige functie vindt u veel afwisseling door de vele externe contacten. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Bent u van mening dat u aan deze functie op de juiste wijze een invulling kunt geven, reageert u dan door het zenden van een sollicitatiebrief verge zeld van curriculum vitae voor 27 februari a.s. onder vermelding van refe rentienummer 8912 aan de Externe Personeelsdienst van de P.C.B.-Weg- vervoer, postbus 5803, 2280 HV Rijswijk, t.a.v. de heer H. J. A. van der Wulp. SECTOR GEZONDHEIDSZORG HAAGSE De sector Gezondheidszorg omvot de volgende studierichtingen: Voeding en Diëtetiek; Fysiotherapie; Midden Management opleiding in de Gezondheidszorg (kaderopleiding); Opleiding tot Verpleegkundige in de Maatschappelijke Gezondheidszorg. Ten behoeve van het secretariaat vraagt de sector Gezondheidszorg een in volledig dienstverband. Functie-omschrijving: - mede-voeren van het secretariaat voor een studie-richting; - het administratief-organisatorisch voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - het verrichten van administratieve en/of administratief/ organisatorische werkzaamheden. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring (max. schaal 5 BBRA). Schriftelijke sollicitaties vóór 21-2-'89 richten aan Dr. W.P.F.A.M. Omloo op nevenstaand adres. HOGESCHOOL De Haagse Hogeschool biedt als een van de grootste HBO-mstel- Imgen van Nederland een uniek en breed scala aan onderwijs mogelijkheden. De hogeschool heeft ruim 50 studie richtingen, verdeeld over vt]f onderwijs sectoren: Economie en Management Techniek, Onderwijs, Gezondheidszorg, Welzijn en Sociaalbeleid. Loan van Meerdervoort 211 25Ó3 AA Oen Haag Tel.: 070-632900 te Leidschendam Voor ons moderne kantoor te Leidschendam (winkelcentrum Leldsenhage) vragen wij: met een opleiding op MAVO/HAVO-niveau, aangevuld met een boekhoudkundige kennis of tenminste het Praktijkdiploma Boekhouden-niveau of MEAO-niveau. De werkzaamheden zullen bestaan uit het verzorgen van administraties, het samenstellen van jaarcijfers, alsmede het verzorgen van belastingaangiften van onze relaties, terwijl af en toe ook algemene kantoorwerkzaamheden verricht zullen worden. Wij bieden onder meer het volgende: - 13 keer een maandsalaris - reiskostenvergoeding - studiekostenvergoeding - 24 dagen vakantie - 8'/2% vakantietoeslag - aantrekkelijke bedrijfsspaarregeling Reakties worden met belangstelling tegemoet gezien en wel schriftelijk aan ons kantooradres Berberis 12, 2262 AT Leidschendam, t.a.v. de heer W. F. J. Wensveen of de heer J. van den Wijngaard, met wie eveneens telefonisch contact mogelijk is onder nummer 070-209200. COLLEGE VAN BESTUUR HAAGSE Bij de Hoogse Hogeschool zijn in het koder van het ISO-project middelen gereserveerd ten behoeve van een CENTRAAL BEMIDDELINGSPUNT CONTRACTACTIVITEITEN voor een periode von onderholf jaor. (Bij gebleken succes kon continuering tot de mogelijkheden behoren). Het college von bestuur roept kandidaten op naar de functie von HOGESCHOOL (fulltime) Tot de token van de projectmedewerker behoren onder meer: hef terrein van contractactiviteiten. Het bevorderen von de deskundigheid von de hiervoor genoemde functionarissen. - Alle activiteiten die in overeenstemming zijn met wat er in het kader van het ISO- project wordt gevraagd. Functie-eisen: Op hogeschoolniveau bemiddelen en verwijzen op het gebied van contract- aktiviteiten. Het verstrekken van algemene informatie over de mogelijkheden van de Hoogse Hogeschool. - Inventariseren van het huidige en poten tiële aanbod op het gebied van contract activiteiten van de Haagse Hogeschool. - Inventariseren van de (huidige en toe komstige) opleidingsvraag bij bedrijven in de regio, met name de kansrijke/groeiende bedrijven en bedrijven waar een hoog waardige scholingsvraag te verwachten is. (In aansluiting op en/of ter aanvulling van wat er op dit terrein al binnen de sectoren plaats vindt). Dienstverlenend opereren t.b.v. functionaris sen die binnen de sectoren token hebben op Arbeidsvoorwaarden: zijn conform de voor het Hoger Beroepsonderwijs geldende regels. Het salaris bedraagt maximaal f 4.033,- per maand, exd. vakantietoeslag (schaal 8 BBRA). Inlichtingen bij de heer drs. J.H.M. Tromp, tel. 070-654930. De sluitingsdatum voor inzenden sollicitaties is 24 februari 1989, sollicitatiebrieven zenden aan het college van bestuur van de Haagse Hogeschool, Postbus 13336, 2501 EH Den Haag t.a.v. de sollicitatiecommissie ISO-project. - Opleiding op hogeronderwijs niveau, bij voorkeur in de richting van de te vervullen taak. Bekendheid met en/of ervaring met boven genoemde taken. - Goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, representativiteit. - Grote mate van flexibiliteit en stress bestendigheid. Het vermogen om met grote inzet en rust in een complexe organisatie in beweging te kunnen werken. De Haagse Hogeschool biedt als een van de grootste HBO-instellingen van Nederland een uniek en breed scala aan onderwijsmogelijkheden. De hogeschool heeft ruim 50 studierichtingen, verdeeld over vijf onder wijssectoren: Economie en Management Techniek, Onderwijs, Gezondheids zorg, Welzijn en Sociaal beleid. Voorts de inter- sector Informatica en Informatiekunde. Daarnaast verzorgt de hogeschool post HBO. contractonderwijs, maatschappelijke dienst verlening en contract onderzoek. De Haagse Hogeschool telt ruim 11.000 studenten en 1.100 medewerkers. Louis Couperusplein 2 2514 HP Den Hoog Tel. 070-654930 U hebt het MTS-W diploma en aanvullende opleidingen gevolgd als TWL-luchtbehandeling of MIT. U bezit kennis van en ervaring met klimaat installaties (inclusief de regeltechnische principes) en de kostenaspecten bij aanleg en gebruik van deze installaties. Verder hebt u inzicht in plannings- en begrotingstechnieken en gevoel voor coördinatie en projectorganisatie. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden zijn goed, evenals uw contactuele eigenschappen. Herkent u zichzelf in dit profiel, dan bent u misschien de nieuwe opzichter voor ons Directoraat Gebouwen en Terreinen. Het Directoraat Gebouwen en Terreinen Dit Directoraat is verantwoordelijk voor de inter ne advisering over het huisvestingsbeleid en verzorgt tevens het management van bouw- en installatie projecten. Het werkterrein omvat zo' n 1.200 gebou wen, verspreid over heel Nederland. Uw functie binnen de afdeling Bouw Derden U begeleidt binnen uw afdeling projecten voor ontwerp en aanleg van klimaatinstallaties. U stelt plannen en kostenramingen op en begeleidt de ontwerp- en uitvoeringsfase van de projecten in uw werkgebied. Verder controleert en bewaakt u aanbiedingen en begrotingen en bent u verantwoordelijk voor het opstellen van instructies voor gebruikers en onder houdsdiensten. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer L. van Loon, chef Personeelszaken, telefoon (070) 43 79 90 of privé (023) 28 97 95. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 10 dagen en met vermelding van vacaturenummer 89/015T op brief en envelop - richten aan: PTT Telecom, afdeling PCD Postbus 30150, 2500 GD 's-Gravenhage Wij zijn een technisch georiënteerd bedrijf, dat als onderdeel van een grote Amerikaanse multinational in Nederland vanuit 9 vestigingen opereert. Westinghouse Analyser Products houdt zich bezig met de verkoop en het verle nen van service van technisch hoogwaardige produkten als analyse-apparatuur voor milieu, energiebesparing en-bewaking. Voor deze zich snel ontwikkelende verkoopvcstiging te Zoetermecr, zoeken wij een Service Engineer m/v. Functie-omschrijving U onderhoudt contacten metafnemersen bentaansprcckpuntvooronzcbui- tcndicnstService Engineers. Problemen handelt uzclfstandigafcnucoördinccrt intern een snelle serviceverlening. Het testen en repareren van de door ons verkochte apparatuur zijn hiervan een belangrijk onderdeel. Verder draagt u wezenlijk bij aan de optimalisering van onze aftcr-sales service naar afnemers. U bent geïnteresseerd in het up-to-date blijven met nieuwe technologische ontwikkelingen. Profiel Naast het MTS-E diploma heeft u minimaal enige jaren werkervaring in een servicefunctie, opgedaan in een industriële omgeving. De technische gegevens van onze apparatuur zijn veelal gesteld in Engels en Duits; dit is voor u geen probleem. Zelfstandigheid, serviceverlening en creativiteit in het zoeken naar oplossingen zijn uw sterke eigenschappen. Uw leeftijd: vanaf 24 jaar. Interesse? Voor meer inlichtingen kunt u bellen met de heer D. Verloop, vestigings directeur, telefoon: 079 - 4114 14. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Westinghouse Electrotechnieken Instrumentatie B.V., Postbus 60,1500 EB Zaandam, t.a.v. de heer R. Vermeulen, afdeling Personeel Organisatie. ELECTROTECHNIEK EN INSTRUMENTATIE B.V.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 20