Eric Flaim voelt zich sterk Tegenpolen Noah en Schapers verder sportuitslagen 80WUNW>/t) deakt,evesport Leidse Courant: voor meer dan nieuws alleen. Een krant voor u! SPORT CeidaeSoiwont VRIJDAG 10 FEBRUARI 1989 PAGINA 9 I Matige prestaties judoka's IpARIJS De verrichtingen van de Nederlandse judo ka's op de eerste dag van het hoog aangeschreven inter- Inationale toernooi in Parijs, waar meer landen dan ooit acte de presence hebben gegeven, zijn enigszins tegenge vallen. |ln de categorie tot 60 kilogram boekte Guno Berenstein, die vrij had in de eerste ronde, slechts één overwinning, j versloeg in de tweede ronde de Fransman Eric Salle [jacco Quist (-65 kg) kwam niet verder dan de tweede [Jonde. Na een overwinning op de Noor Stig Traavik (be slissing) ging hij er door een klein nadeel uit tegen de [Joegoslaaf Dragomir Becanovic. Kessica Gal kwam gisteren evenmin in de buurt van de ijnedailles. De kleine Amstelveense begon met zeges op de Francaise Justina Pinheiro en de Italiaanse Giovanna jtortora. De tegenstand van de Japanse Fumiko Esaki was de Nederlandse vertegenwoordigster bij de Olympische Spelen van Seoul in de categorie tot 48 kilo echter te Vnachtig. Oostenrijkse dubbelslag op reuzeslalom VAIL Een dag na de dubbelslag op de Super-G voor vrouwen hebben de Oostenrijkse mannen bij de wereld kampioenschappen ski in Vail, Colora do, de eerste en tweede plaats opgeëist in de reuzeslalom. Rudolf Nierlich ze gevierde voor Helmut Mayer. Het brons was voor titelverdediger Pirmin Zurbriggen uit Zwitserland. De grote ster van de wereldkampioen- zwaar teleur. In de eerste che miste de Italiaan bijna een poortje, verloor snelheid bij het voorkomen van een valpartij en kon vanaf de vijf tiende plaats nooit meer in de buurt het erepodium komen. Tomba werd uiteindelijk zevende. Rudolf Nierlich was waarlijk supe rieur. Hij was in twee manches bijna twee seconden sneller dan Mayer, voor skibegrippen is dat reusachtig veel. Zelfs de op een Luxemburgse licentie skiënde Marc Girardelli had geen ver weer tegen zijn beide landgenoten. Hij werd vierde. De 22-jarige Nierlich werd in Vail niet als een kanshebber op een medaille beschouwd. Hij stond in de skiwereld bekend als een brokkenpiloot. In janu ari van dit jaar behaalde hij in Schlad- ming (Oos) zijn eerste wereldbekert riomf op de reuzeslalom. In de vorm van zijn leven doet hij in het weekein de ook een gooi naar de slalom-we reldtitel. Spanjaard Juan Carlos Jusdado soleert over 122 kilometer CHICLANA Na een solotocht van 122 kilometer door een miezerige regenbui heeft de 21-jarige Spanjaard Juan Carlos Jusdado de tweede etappe van de Ronde van Andalusië gewon nen. Hij doorbrak tussen Puerto Panuz en Chiclana de gezapig heid in het peloton met zijn agressieve rijden. De wekker in het peloton ging pas af toen de voorsprong van de vluchter zeven tien minuten bedroeg. De resterende afstand naar de eindstreep was te kort om hem nog te pakken te krijgen. De greep naar de leiderstrui van de Italiaan Fabio Bordonali mislukte, Jusdado werd wel gehuldigd als etappewinnaar met een minuut en twin tig seconden voorsprong. De Belg Eric Vanderaerden won de massasprint voor de tweede plaats voor de Spanjaard Alfonso Guttierez. De Belgische kampioen Etienne de Wilde heeft gisteren de eer ste etappe van de Ster van Bessèges op zijn naam gebracht. Hij versloeg in een massasprint de Nederlander Marcel Arntz. Teun van Vliet sprintte naar de vijfde plaats. 'ronk rekent op [snelle rentree OOST GRAFTDIJK Jos Pronk rekent erop dat hij nog dit seizoen zijn rentree :tê die wegens het gebruik van efe drine voor vijftien maanden werd geschorst, legt zich niet neer bij de uitspraak van de KNSB. Pronk, met 26 vin' Oi ire This n Blóoi twijfe :t albura ijn Ierst 'an Thir boven op drif Dunluce te ver- e zind^- Roy Bli ïh Wil Mooh l met dk i de top illen bij een lalde re- indruk lega mi jndrül igzamenjningen vijfde in het marathon- klassement aller tijden: „Ik had er vast op gerekend donderdag met mijn ploegleider Co Giling naar Canada te kunnen afrei- sen om deel te nemen aan de strijd om het wereldkampioen schap op de honderd kilometer. Iedereen is er van overtuigd dat deze maatregel op niets laat. Behalve de schaatsbond". ,De strafmaat is reglementair voorgeschreven. En er zijn geen procedurele fouten gemaakt", aldus een mededeling van de schaatsbond. Voorts werd toe gezegd dat het Nederlands In stituut voor Drugs en Dopingre search binnenkort in de Schaatskroniek een uitgebreid overzicht zal verschaffen over efedrine in combinatie met hoestdrank- of medicijnge bruik. Rijnsburgse Boys en UVS tegen Oranje ZEIST De amateurclubs [UVS en Rijnsburgse Boys fun geren als oefenpartner van het Nederlands Elftal in de voorbe reiding op de belangrijke kwa lificatiewedstrijden voor het wereldkampioenschap tegen de Duitse Bondsrepubliek (26 april Rotterdam) en Finland (31 mei Helsinki). UVS ontvangt Gullit c.s. op zaterdag 22 april in Lei den, Rijnsburgse Boys op zater dag 27 mei in Rijnsburg. kunnfe ij leziri| op zijn NOORDWIJK Oefen- ttteester John Eelman blijft Noor nog een jaar aan de za terdag-eersteklasser Noord- wijk verbonden. Na overleg met de spelersgroep besloot het bestuur van de vereni ging Eelman een contract voor een jaar aan te bieden. Dit ondanks de tegenvallen de prestaties. AMERIKAAN ZIET ZICH ALS FAVORIET VOOR WK SCHAATSEN OSLO Eric Flaim on derscheidt zich bij voor baat van z'n concurren ten op het wereldkampi oenschap schaatsen voor allrounders. Waar ande ren een favorietenrol ver van zich af duwen windt het 21-jarige schoffie uit het Amerikaanse stadje Pembroke (Massachu- sets) er geen doekjes om. „Iedereen zal in Oslo proberen mij te kloppen, ik ben immers de we reldkampioen. Of ik in-1 derdaad de beste ben zien we zondagmiddag wel. Een gegeven is dat mijn seizoen is afgestemd op dit WK en het sprint- kampioenschap eind fe bruari in Hëérenveen. Laat ze maar komen, ik ben er klaar voor". Zijn doorbraak beleefde Eric Flaim vorig jaar, toen hij tij dens het meest krankzinnige WK-toernooi uit de ISU-ge- schiedenis in Alma Ata ach teloos de mondiale titel in de zak stopte. Dat was nadat Flaim de contacten met z'n Amerikaanse coach Mike Crowe abrupt had verbroken en zijn heil zocht bij Peter Schotting, een Nederlander die ooit afknapte op de KNSB en daarna het geluk aan de andere kant van de oceaan vond. De schaatsken- nis van Schotting sprak de student economie aan en diens aanpak mondde prompt uit in klinkende suc- Op de olympische baan Calgary bleef de zoon een Italiaanse emigrant drie keer net naast het erepodi um. Op de 1000, 5000 en 10.000 meter werd Flaim vierde, alleen de 1500 meter leverde de Amerikaan een plak (zilver) op. „De gevol gen van een rugblessure", weet de langs Milwaukee, Colorado Springs en Calgary zwervende schaatskampioen. „Ik heb me toen onvoldoende kunnen testen, met wat meer zelfvertrouwen had ik meer risico kunnen nemen", blikt Flaim terug op z'n Olym pisch optreden. Schroom Vanaf toen wierp het tengere ventje (hij meet slechts 1.70 m en weegt nauwelijks 68 kilo) alle schroom van zich af. „Het WK in Alma Ata werd een gedevalueerd toer nooi genoemd. Goeljajev en Gustafson waren er niet en anderen zouden het WK na de Spelen minder serieus hebben genomen. Nu is ie dereen present en kan ik de strijd aan. Het wordt mijn eerste échte confrontatie op het ijs". Eric Flaim en Peter Schot ting kozen voor een gedegen opbouw. In Colorado klom Flaim op de mountain-bike, maar bovenal inspireerde Schotting, die van de Ameri kaanse schaatsbond een meerjarig contract kreeg aan geboden, zijn pupil tot het oppakken van z'n studie eco nomie. „Een moeilijke combi natie", vindt Flaim. „Toch was het mogelijk de studie tijdens de training in Calgary voort te zetten. Dat regelde Schotting voor me. Ik mag m'n studie nu in zes in plaats van de gebruikelijke vier jaar afronden". Een medewerker van het Bislett stadion laat zien dat er echt te weinig ijs is c sen op de legendarische baan te verrijden. Het eerste collegejaar heeft Eric Flaim inmiddels achter de rug, in de wintermaanden trok hij evenwel naar Europa om niets aan het toeval te laten. „Ik heb bewust ge kozen voor die banen de weersomstandigheden op timaal waren. Daardooi raakte mijn trainingsschema tenminste niet in de war, die van de studie wel. Van Da vos trok ik naar Oost-Berlijn, daar trainde ik de afgelopen dagen in de ijshal. Heeren veen had ook gekund, in Oost-Duitsland kon ik lekker anoniem werken. In Neder land lukt dat niet. Ze kennen me en ik word altijd en over al aangesproken". Flaim betreurt het dat het WK niet in het fameuze Bis- lett-stadion kan wordën afge werkt. „Het is precies tien jaar geleden dat Eric Heiden op Bislett won, hij was het die me destijds inspireerde om voor een schaatscarrière te kiezen. Ik zag hem op de televisie, de ethiek van het schaatsen sprak me enorm aan. En nog is Heiden mijn Hein Vergeer tv - commentator OSLO Hein Vergeer, die zijn schaatsloopbaan vorig jaar maart afsloot, manifes teerde zich dit seizoen als manager van Ice Produc tions, de organisatie achter de alternatieve kernploeg van Leo Visser. Als commen tator wordt Vergeer verge zeld van Heinze Bakker en Jos Kuijer. grote voorbeeld". Op de Adelaars-kalender Ata de eerste plaats in. Een positie, die hij wenst te be houden. Want zo klein als ie is, zo groot is het zelfvertrou wen. „Ik wil de beste blij ven". Dat Bart Veldkamp hem onlangs in Davos klopte is Flaim al lang vergeten. „Och het waren slechts tien den van seconden", schiet hem ineens te binnen. „Daar van lig ik echt niet wakker". Niet alleen op de allround-ti tel heeft Flaim z'n zinnen ge zet, hij wenst ook in Heeren veen (25 en 26 februari) se rieus een gooi te doen naar het wereldkampioenschap sprint. „Oslo kan het begin zijn van een mooie aanloop: wereldkampioen, daarna een sprinttitel en in '92 Olym pisch kampioen", zegt de 21- jarige Flaim. „Pas wanneer je de Amerikanen een Olympi sche titel kunt bieden wor den ze wakker. Nu weten al leen een paar vrienden dat ik dit weekeinde in Oslo een kampioenschap rijd". HENNIE LEMEIN Sport op tv Nederland 1, 17.46 uur: Sport op vrijdag. Nederland 2, 18.30 uur: TROS Sport. Nederland 3, 22.50 uur: Tennistoernooi Rotterdam. TV 5, 23.00 uur: Sport. Duitsland 1, 23.10 uur: Sportschau. Sky Channel, 19.00 uur: Eurosport. DEN HAAG Op de renbaan in Schaesberg beginnen de koersen morgenavond om 19.00 uur. Onze tips voor deze meeting luiden: le koers; Dereddertranss R (10), De- ane Durbin (11), Targui (6). 2e koers: Caresse Heidia (6), Brahma Melodie (5), Brian Pitt (3). 3e koers: Bright Eyes (8), Cindy Star (9). Cheri Wolvers (2). 4e koers: Zorro V (4), Avance Atta- queur (1), Zoe (5). 5e koers: Celerite d'Ivens (8). Cay van Hoafer (2), Vanusa (1). 6e koers: Baba T (6), Catch Me Jacky (7). Cid Olympic (1). 7e koers: Abbado R (3), Zanzibar (7), Zefier West (1). 8e koers: Zie die Detvile (6), Ambar Enzelens (8), Arabesk C (1). 9e koers: Wicardo Peter (5), Amor O (9). Yakka K (1). 10e koers: Cobus D (6), Corine Ryn- stroom (1), Baukje Hanover (2). Wolvega, zaterdag 18.00 uur 2e koers: Desiree K (7), Boko's Dream (6), Cherie Norton (1). 3e koers: Ambrosias (4), Count Mar co (2), Camper Shadow (1). 4e koers: Creese K (3), Carole Ash- ton (8). Djashin (1). 5e koers: Angeliek Supreme (1), Am* lex K (3). Arjan G (10). 6e koers: Chabliz K (7), Attila's Sha dow (9), Cassius Clay (1). 7e koers: Alpha Chranita (8), Airs and Graces (7), Zoot Zuiter (4). 8e koers: Award Frisia (8), Annigje S (3). Yarwell Mac (2). 9e koers: Yckxs di Robles (5), Veloce Nora (2), Aristocat (1). op hèt rca, die l poging Dmt bij- g. Vele gebeurt iag je je tot de ier 312, het ge- ime tijd schilde- e plaat- alsmede bleemp- het e t door- e je bij nigszins betere Zit hten etzelfde Schim- erikaan ;t dëze ;nde, evoerde ego-i hrijvër- ireef r New aat het iy ster ie s zelf, e lezer, figuren, op in t, maar afstand m zelfs lagina's n voor hts qua t vast- ter: als >rt vin- :rt, laat maar Op dit and te KMAN ROTTERDAM Bij de een ging de vuist omhoog, bij de ander verscheen an dermaal een grote glim lach op het gezicht. Bei den waren ze verheugd, Michiel Schapers en Yan- nick Noah. Het tweetal bereikte gisteren de laat ste acht in het Grand Prix-tennistoernooi in Rotterdam. Schapers door een, vooral in de eerste set, indrukwekkende winst op de Westduitser Patrick Kühnen, Noah door een simpele over winning op de Zweed Christiaan Bergström. In de vroege uren van de vier de dag van het evenement kwamen nog drie spelers ver der. De Australiër Darren Ca- hill door winst op de Duitser Saceanu, de Amerikaan Marty Davis door een zege op de Mexicaan Lavalle en de West duitser Riglewski door de Fin Rahnasto te verslaan. De duizenden toeschouwers in het goed bezette Sportpaleis Ahoy' kregen gisteren een uit stekende gelegenheid, voorzo ver zij niet in het VIP-dorp verbleven, het verschil te zien tussen de Fransman Yannick Noah en de Nederlandse trots Michiel Schapers. De enige overeenkomst is hun beider lengte. Het aantal verschillen is groot, maar ook interessant. Noah is de „home-made" ten nisser, die het racket in zijn handen kreeg en daarna de wereld kon veroveren. Een speler ook die het in principe in zich heeft alles en iedereen te kunen verslaan. Schapers is het perfecte voor beeld van de „self-made" man. Talent is hem niet vreemd, maar slechts door keihard werken heeft hij zich kunnen ontplooien tot een goede ten nisser. Hij moet er veel voor doen om zich langzaam om hoog te werken. Noah is ook de perfecte atleet. Iemand die zich op het eerste oog nauwelijks om spierkracht druk hoeft te maken. Een keer Een verbeten Michiel Schapers vocht zich langs Patrick Kühnen. een gewicht optillen doet zijn spieren enorm ontwikkelen. De Fransman maakt de vreemdste bokkesprongen op het veld, die bij een ander de botten zouden doen breken. Zijn acties in het gewonnen duel tegen de Zweed Berg ström getuigden weer van dat atletische vermogen. Alsof het niets is springt hij bijna een meter uit stand omhoog. Houten klaas Schapers oogt daarbij als een houten klaas. Hij is minder wendbaar, weinigen zullen hem ooit een duik naar de bal hebben zien nemen. De groot ste sprong die hij in het duel tegen Kühnen nam was toen hij de partij had gewonnen. Hij kwam echter nauwelijks over de bal heen. Het was een van de weinige mommenten ook waarop de Nederlander zijn emoties liet blijken. Gedurende de hele wedstrijd speelde hij uiterst gecontreerd en stoorde hij zich aan het rumoerige publiek noch aan zijn opponent. Ook toen de Westduitser een prachtige bal sloeg, wendde Schapers het gezicht af en nam het verlies zoals het kwam. Noah zou in een zelfde stuatie anders hebben gerea geerd. Hij zou met een grote glimlach op zijn gezicht de handen op elkaar hebben ge bracht. De Fransman zou ook anders ingesprongen zijn op het gedrag van het publiek. Hij zou het zeker hebben opge merkt en daar. opmerkingen over hebben gemaakt. Het zijn allemaal gevolgen van de speler die de techniek heeft meegekregen en de tennisser die talent bij zich zelf ontdekte en daar keihard aan ging wer ken. Beide methoden blijken te werken. Het optreden van Schapers was op het eerste oog niet minder dan dat van Noah een uur eerder. De Nederlan der speelde tegen de Westduit ser Kühnen een bijkans per fecte eerste set. En dat terwiil zijn opponent eerder indruk had gemaakt door de Tsjecho- slowaak Miloslav Mecir te ver slaan. Het sterkste punt van Scha pers' optreden was dat hij Kühnen geen moment de kans gaf tot een herhaling van dins dag. Hij greep in die eerste fase elke gelegenheid aan zijn tegenstander onder druk te zetten. Schapers kreeg in de gaten dat de tweede opslag van zijn opponent rijp was voor een snelle gang naar het net. Kühnen wist niet goed wat te doen. De 6-0 zege kon echter nauwelijks herhaald worden. Dat gebeurde ook niet. De tweede set leverde meer te genspel van de Westduitser op. Schapers hield het zelf op een wat minder agressieve hou ding van zichzelf, maar het andere optreden van Kühnen speelde ook een rol. Hij ser veerde in iedere geval beter en hield daarmee Schapers in ieder geval meer achterin. „Dat was mijn grote fout in de tweede set. Ik speelde te wei nig agressief, had meer naar het net moeten komen. Vooral zijn tweede opslag was daar rijp voor." Vooral in de slotase van de tweede reeks liet Scha pers daartoe mogelijkheden liggen. Zowel op 5-3 als 6-5 kreeg hij kansen de opslag van Kühnen te doorbreken. Angst, en het nog niet gewend zijn aan zijn nieuwe spelwijze, voorkwamen een snellere be slissing. Nu liet de Rotterdam mer het aankomen op de tie break. Daarin deed hij het wel goed. Agressie is het enige middel zo'n extra game te veroveren. Kühnen begreep dat niet. De druk die Schapers toen uitoe fende was het juiste middel. Met 7-2 maakte de Rotterdam mer een einde aan het treffen. Slechts een ding vond hij zelf jammer: „Dat ik het pubiek in de tweede set niet voldoende heb kunnen amuseren." Tegen de Zweed Anders Jörryd krijgt hij een derde kans. JUDO Toernooi in Parijs Heren: -48 kg. Finale: Nowak (Fra) wint van Esaki (Jap) door koka; om de derde plaatsen: Bottin (Fra) win» van Poirler (Can) door ippon, Dupond (Fra) wint van Emich (BRD) door beslissing. Haran: -60 kg. 2e ronde: Berenstein (Ned) wint van Salie (Fra) door wazaari; 3e ronde: Klttinger (Oos) wint van Be renstein door ippon; herkansing: Locari- ni (Fra) wint van Berenstein door beslis- sing.Finale: Cattedra (Ita) wint van Osa- wa (Jap) door beslissing; om de derde plaatsen: Pradayrol (Fra) wint van Bre- geon (Fra) door yuko, Le Sonn (Fra) wint van Kittinger (Oos) door ippon. -65 kg 1e ronde: Quist (Ned) wint van Traavik (Noo) door beslissing; 2e ronde: Becanovic wint van Quist door koka.-Fi- nale: Kendelbacher (BRD) wint van Ab- doune (Fra) door Ippon; om de derde plaatsen; Laats (Bel) wint van Boirie (Fra) door wazaari, Campargue (Fra) wint van Cardoso (Bra) door ippon. Dames: -48 kg, 1e ronde: Jessica Gal (Ned) wint van Pinheiro (Fra) door Ippon; 2e ronde: Gal wint van Tortora (Ita) door koka; 3e ronde: Esaki (Jap) wint van Gal door Ippon; herkansing: Emich (Wdl) wint van Gal door yuko. SCHAATSEN Wereldbeker-wedstrijden dames in Butts (Vst) 500 m: 1. Blair (Vst) 39,92, 2. Ludlng (DDR) 39,95, 3. Hauck (DDR) 40,28, 4. Hoiseth (Noo) 41,22, 5. Rhead (Can) 41,26, 6. Meijer (Ned) 41,45, 7. Moser (DDR) 41,75, 8. Stam (Ned) 42.02. 9. Clasen (Vst) 42,21, 10. Tokarczyk (Pol) 42.31, 11. Van Genhip (Ned) 42,44, 13. Docter (Vst) 43,46, 15. Kleemann (DDR) 43.59, 16. Moolhuizen (Ned) 43.93. 17. Paul (Ned) 43,97. Stand wereldbeker 1. Luding 94 punten, 2. Hauck 87, 3. Meijer 65. 4. Hoiseth 64, 5. Tokarczyk 49, 6. 29. 1500 m: 1. Moser 2.07,58, 2. Van Gennip 2.09,14, 3. Blair 2.09,61, 4. Docter 2.10,12, 5. Stam 2.10,36, 6. Schalling (DDR) 2.11,36, 7. Paul 2.12,18. 8. Rys (Pol) 2.12,37, 9. Meijer 2.12,72, 10. Nys- tedt (Noo) 2.13,06, 11. Moolhuizen 2.13,58, 15. Kleemann 2.24,02 (val). Stand weratdbekar 1. Stam 54, 2. Van Gennip 47, 3. Meijer 44, 4. Rys, Moser 43, 6. Kleemann. Nemeth 31. 8. Mool huizen. Tokarczyk 28. 10. Nystedt 25. 11. Preuter 23, 14. Paul 19. SKIËN WK in Vail Reuzeslalom: 1. Nierlich (Oos) 2.37.66, 2. Mayer (Oos) 2.39.28, 3. Zurbriggen 5. Hangl (Zwi) 2.39.75, 6. Stenmark (Zwe) 2.39.85, 7. Tomba (Ita) 2.40.11, 8. Furuseth (Noo) 2.40.62, 9. Wleche (Vst) 2.40.86. 10. Gaidet (Fra) 2.40.67, 11. Eriksson (Zwe) 2.41.02. 12. Staub (Zwi) 2.41.07, 13. Wasmeier (Wdl) 2.41.32, 14. Külln (Zwi) 2.41.37. 15. Tavernier (Fra) 2.41.56. TENNIS Toernooi In Rotterdam Enkelspel, 2e ronde: Riglewski (Wdl). 2e ronde: Mecir/Srejber (Tsj)-Jelen/Sa- ceanu (BRD) 4-6, 7-6 (7-2), 7-5. Scha pers (Ned)-Kühnen (Wdl) 6-0, 7-6 (7-2). VOLLEYBAL Eredivisie, heren: SSS-AMVJ 1-3 (15- 11 7-15 12-15 8-15) Halve finale beker, heren: VC Geldrop-Zevenhulzen 0-3 (9- 15 6-15 11-15). WIELRENNEN Ronde van Andalusii: 2e etappe: 1. Jusdado (Spa) 182 km in 5.12.53 (gem. 34,900 km/u), 2. Vanderaerden (Bel) op 1.20, 3. Guttierez (Spa). 4. Guay (Fra), 5. Rosola (Ita), 6. Stumpl (Wdl), 7. Jalabert (Fra), 8. Dhaenens (Bel), 9. Prison (Bel). 10. Fabrizio Bontempl (Ita). klasseringen Nederlanders: 19. Talen, 20. Plrard. 24. Hermans, 25. Rooks, 30. Verhoeven, 36. Draaijer, 37. Van der Hulst, 40. De Rooy, 42. Harmellng, 52. Nijboer, 73. Van Or- souw, 78. Van Poppel, 79. Suykerbuylt, 92. Cordes, 104: Breuklnk. 120. De Vries allen zeilde lijd als Vanderaerden. Algemeen klassement: 1. Bordonali (Ita) 8.58.08, 2. Jusdado op 2.03, 3. Peller (Fra) 2.12, 4. Suykerbuyk 2.13. 5. Van Hooydonck (Bel) z.t.. 6. Nulens (Bel) z.t., 7. Julian Gorospe (Spa) 2.15, 8. Kappes (Wdl) 2.17, 9. Miguel Angel Martinez 21. Van Orsouw 2.48, 28. Van den Akker 3.17, 30. Harmellng 3.22, 32. Cordea 3.24, 34. Draaijer z.t., 72. De Rooy 5.50. 74. Rooks 5.52, 75. Breukink z.t„ 78. De Vries 5.53, 104. Van der Hulst 7.05, 133. Nijboer 17.45, 137. Talen 17.52, 144, Hermans 18.10, 146. Van Poppel 27.13, 43,005 km/u), 2. Arntz (Ned), (Zwi), 4. Popp (Oos), 5. Van Vliet (Ned), 6. Szerszynsky (Pol), 7. Arras (Bel), 8. Moorman (Ned). 9. Woods (Aus), 10. Do- mlnguez (Spa), 11. Redant (Bel), 12. De Koning (Ned). 13. Kulas (Pol), 14. Poels (Ned), 15. De Neut (Bel). 16. Heynde- rlckx (Bel), 17. Winterberg (Zwi), 18. Ro- (Zwi) 2.39.36, 4. Girardelli (Zwi) 2.39.57. zendal (Ned), 19. Van Itterbeeck (Bel). Wi VOOR IEDEREEN

Leidse Courant | 1989 | | pagina 9