HTM Medewerker salarisadministratie.* INKOPER I)) polec I)) polec HTM TECHNICUS ELEKTRONICA Adverteer in deze krant DE KRANT VAN UW KLANT PANDATA Voor ondernemen en besturen met informatiea. KONING EN HARTMAN Fotozetter/opmaker m/v 0.33 0.45 =1.18 PAGINA 26 LEIDSE COURANT ZATERDAG 4 FEBRUARI ft De functie Werkterrein: als medewerker salaris administratie bent u werkzaam op de afdeling FINANCIËLE ADMINISTRATIE en draagt u medeverantwoordelijkheid voor de maandelijkse salaris verwerking. U levert een bijdrage in de verdere invulling van de afdeling en u onderhoudt met een zekere mate van zelfstandigheid vele contacten op verschillende niveaus. Perspectieven: PANDATA biedt u een functie in een sterk groeiende organisatie met ruime ontplooiingsmogelijkheden. Honorering: de honorering en de uitste kende secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met het niveau van deze functie. De eisen Ervaring: u hebt ervaring op het gebied van salaris administratie aangevuld met ervaring in het werken met geautomati seerde systemen. Eigenschappen: zelfstandigheid, initiatief, doorzettingsvermogen en goede contac tuele eigenschappen zijn onontbeerlijke kwaliteiten in deze functie. Opleiding: M.B.A. - of gelijkwaardig niveau aangevuld met kennis van geautomati seerde systemen. Leeftijd: circa 25 tot 30 jaar. De onderneming PANDATA is een onafhankelijke organisatie die actief is op het gehele gebied van de informatica en tie automatisering. De door PANDATA ontwikkelde SDM, System Development Methodology, neemt daarbij een centrale plaats in. Het ontwerp, de realisatie en het beheer van systemen voor complexe toepas singen gebeurt door gespecialiseerde divisies voor de sectoren Overheid, Industrie en Handel Diensten. De divisie Products levert zowel branch- afhankelijke als algemeen toepasbare software produkten en diensten. De divisie O&l (Organisatie en Informatica) ondersteunt en adviseert op het gebied van organisatie- en informaticavraag- stukken en beleid. Het PANDATA Informatica Instituut verzorgt opleidingen voor (toekomstige) informatici, gebruikers en managers. De divisie Technical Management staat borg voor kwaliteit en ontwikkeling van de dienstverlening. Het vervolg Wanneer u interesse hebt in deze functie, dan nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van relevante gegevens te richten aan de heer L.L. Raaman op onderstaand adres. Uiteraard geldt deze uitnodiging ook voor vrouwelijke kandidaten. PANDATA BV Personnel Services Postbus 19,23 2280 DX RIJSWIJK Vestigingen in Amsterdam, Groningen, Leeuwarden, Rijswijk, Utrecht, Veldhoven en Zwolle. Koning en Hartman is met meer dan 300 personeelsleden één van Neder lands belangrijkste leveranciers van professionele elektronische systemen, apparatuur en komponenten. Wij vertegenwoordigen toonaangevende bedrijven uit de Verenigde Staten, Japan, Engeland, Denemarken, Zwitserland en West-Duitsland. In de ruim dertig jaar dat we bestaan is naast de importeursfunktie de eigen know-how een steeds grotere rol gaan spelen en produceert en ontwikkelt Koning en Hartman komplete radiokommunikatiesystemen die in binnen- en buitenland geïnstalleerd worden. De Mobiele Kommunikatie Divisie die hiervoor verantwoordelijk is wordt hierin ondersteund door het Centraal Buro Technische Afdeling. Naast planning, voortgangskontröle en werkvoorbereiding van de produktie, verzorgt zij qok de inkoop van materialen en goederen t.b.v. de gehele Divisie. Wegens vertrek van één van onze medewerkers van het Centraal Buro zoeken wij op korte termijn een m/v Het liefst praten wij met iemand met: M.T.S.-E, studerend voor of afgeronde inkoopopleiding NEVIE I/Il inkoopervaring bij voorkeur in het bedrijfsleven bekendheid met radiokommunikatie-apparatuur is een pré leeftijd tussen de 25 en 35 jaar goede kennis van de Engelse en eventueel Duitse taal in woord en geschrift goede kontaktuele eigenschappen brede kennis van komponenten. Koning en Hartman biedt: Uitstekend salaris Premiespaarregeling -■ 13e Maand Interessante kollektieve verzeke- 8,33% Vakantiegeld ringen, waaronder ongevallen-, 25 Vakantiedagen per jaar pensioen- en autoverzekering. Interesse? Bent u de inkoper die zich thuis voelt in een kommerciële omgeving met jonge enthousiaste kollega's, neem dan kontakt op met mevrouw A. M. van Diepen van de afdeling Personeelszaken, telefoon 015 - 609410. Op volledige diskretie kunt u rekenen. Energieweg 1, Postbus 125,2600 AC Delft, Telefoon 015-609906. Een goede baan in het kwadraat Dc Staatsdrukkerij uitgeverij is m.i.v. 1 nov 1988 een zelfstandige onderneming (XV SOU met als onderdelen SOU drukkerij, SOU uitgeverij en SOU onlzvcrpgroep. Bij SOU zijn 1050 mcdciuerkers in dienst. De omzet in 1987 bedroeg f 221 miljoen. SDU drukkerij is een van de grootste grafische bedrijven in Nederland. Met behulp van moderne bedrijfs- apparatuur en de vakkennis van onze medewerkers zijn wij in staat het uitgebreide en gevarieerde orderpakket (zoals vierkleurendrukwerk, waardepapieren, boeken, tijdschriften en officiële publikaties etc.) van onder andere de Rijksoverheid te verzorgen. Aan de kwaliteit van deze produkten worden hoge eisen gesteld. Per 1 november manifesteert .SDU zich ook nadrukkelijk op de particuliere markt. De afdeling Zetterijen vervaardigt al het voorkomende zetwerk met geavanceerde computergestuurde zetsystemen. De door ons gezochte Fotozetter/ Opmaker is een allround grafisch vakman die zelfstandig de technische kopijvoorbereiding verricht en met behulp van beeldscherm en toetsenbord kopij verwerkt. Daarnaast formeert de Fotozetter/ Opmaker stroken tekst tot pagina's. De functie wordt verricht in 2-ploegendienst. Kandidaten voor deze interessante baan zijn in het bezit van het diploma Grafisch Technicus of een gelijkwaardige opleiding en beschikken over een ruime grafisch-technische ervaring. Tegenover deze eisen stellen wij een goede honorering, 8% vakantie toelage en de mogelijkheid tot het volgen van studies. Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer H. Flinterman, Chef Technische Produktievoorbereiding, telefoon 070-78 92 35. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 3 weken na verschijnen van dit blad, richten aan SDU, afdeling P&O, Postbus 20014, 2500 EA 's-Gravenhage. Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling WERKTUIGBOUW Tek. en Tek./Constr. AC/CV met MIT CAD - Tekenaar Wtb Calc./werkvoorb. AC/CV Constr. machinebouw a Project engineer Wtb Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Laan van Meerdervoort 178 Haagseveer 60-62 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 45 14 00. Telefoon (010) 411 71 11. Polec levert ruim 20 jaar specialisme op maat DE STICHTING „SOPHIEKE HUIS" Van Zuylen van Nijeveltstraat-313, 2242 LI Wassenaar Welke gediplomeerde bejaarden- of ziekenverzorgende komt per 1 maart a.s. ons verzorgingsteam versterken? Schriftelijke sollicitaties bij de directrice: mevrouw A. C. Meijer. Telefonische informatie te verkrijgen bij de afdeling verzorging. Telefoon 01751-19310. Carriéreweg: Verkoop Technolit International is een van de srtelst groeiende on dernemingen in de direktverkoop-organisaties. Topkwali teiten, op de markt afgestemde prijzen en specialistische kennis van het adviesteam zijn een garantie voor onze verdere successen. Groei mee met ons succes als VAKADVISEUR voor demonstratie en verkoop van onze produkten in de werkplaatsen van onze klanten. Wij voeren alle produkten in de branches van lastechniek, werkplaatschemie en slijpmiddelen en verkopen direct aan automobiel- en in- dustrie-werkplaatsen, ambacht en overheid. Wij bieden: - crisisbestendig vast dienstverband met salaris, provisie, onkostenvergoedingen en sociale voorzieningen - verkoopgebied met klantenbescherming, geen klanten- bezoeken met overnachtingen - grote eigen verantwoordelijkheid zonder burocratie - prima opleiding en voortdurende verkoopondersteuning - verkoopcarrière door promotie alleen uit eigen gelede- Wij verwachten: - technisch inzicht, zo mogelijk ook laservaring - eigen personenauto - beheersing Duitse taal gewenst Bent u een eerste klas verkoper (eventueel ook uit de tweede rij) of komt u uit een ambachtelijk beroep (bank werker, monteur, etc.), ideaal zou het zijn met ervaring in direkte verkoop, dan bereikt u bij ons snel een topsalaris. Uw sollicitatie met foto wordt strikt vertrouwelijk behan deld. U kunt dus ook gerust uit een vaste baan bij ons solliciteren. Technolit GmbH Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling BOUWKUNDE Projectcoördinator min. HTS-bouw met ervaring in project ontwikkeling, begroting en marketing, zowel woning- als utiliteitsbouw. Bouwkundig medewerker min. MTS-bouw met kennis van STABU en SRW bestekken. Ervaring met computers is vereist. Betontekenaar Tekenaar W W t.b.v. o.a. wegen, bestratingen en rioleringen Betonconstructeur Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Laan van Meerdervoort 178 Haagseveer 60-62 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 4514 00. Telefoon (010) 411 7111. Polec levert ruim 20 jaar specialisme op maat De HTM verzorgt het openbaar vervoer in Den Haag en omgeving. Met 450 bussen en trams en circa 2200 mede werkers worden er van 's ochtends vroeg tot 's a vonds laat 350.000 reizigers vervoerd. Indien u zegt: ja natuurlijk, dan bent u wellicht de persoon die wij zoeken voor de functie Vervoersconsulent m/v voor de afdeling Tramvervoer Zichtenburg. De nieuw aan te stellen vervoersconsulent zal na een inwerk- periode samen met een collega zelfstandig dienstregelingen ontwerpen en werkschema's samenstellen voor het rijdend Kersoneel. Daarbij is het noodzakelijk de onderlinge samen- ang te onderkennen tussen allerlei gegevens en cijfers en ook zelf naar oplossingen te zoeken. Er komt veel cijferwerk aan te pas. Als ontwerper van dienstregelingen moeter rekening gehouden worden met de belangen van het publiek en van het rijdend personeel. Er moet regelmatig mettrambestuur- ders/sters worden overlegd, omdat de dienstregelingen en werkschema's hun werkomstandigheden sterk beïnvloeden. Wij verwachten van de kandidaten: - opleiding VWO met wiskunde; - Kennis van automatisering en statistische methoden; - zelfstandig en ondertijdsdrukte kunnen werken; - creativiteit; - goede sociale vaardigheden; -openstaan voor vernieuwingen en veranderingen; -geduld. Wij bieden: - een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot maximaal ƒ4.115,—; - vrij vervoer op alle HTM-lijnen; - een gunstige studiefaciliteiten regeling; - deelname aan het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij de heer P. Jansen, (plaatsvervangend afdelingshoofd), 070 - 21 75 40 en de heer J. Fens, (vervoersconsulent), 070 - 21 75 44. Heeft u belangstelling voor deze functie dan nodigen wij u uit uw sollicitatie vóór 20 februari a.s. te sturen aan de HTM, t.a.v. afdeling Tramvervoer Zichtenburg, Meppelweg 1391, 2544 CX Den Haag onder vermelding van vacaturenummer 1.3.1 De HTM verzorgt het openbaar ver voer in de agglomeratie Den Haag. Per werkdag vervoeren wij ca. 350.000 passagiers. Dit doen we door inzet van onze ruim 2.200 werkne mers en het gebruik van ons technisch hoogwaardige tram- en busmaterieel binnen een goede infrastructuur. Wij willen graag in contact treden met mensen die ten Behoeve van ohze infrastructuur hun kennis, ervaring en belangstelling willen aanwenden in de functie van vacaturenummer: 2.2.20 Functie-informatie Onze afdeling Elektrische Inrichtingen is verantwoordelijk voor elektrische en elektronische installaties in gebouwen en langs onze tram- en buslijnen. Er zijn 55 medewerkers in onze afdeling werkzaam, waarvan 12 in de elektronica-sector. Binnen het zich snel ontwikkelende vak gebied van de elektronica bij ons bedrijf is de behoefte ontstaan monteurs aan te stellen die zich hebben bekwaamd in en zijn opgeleid voor technische automatisering m.b.t. elektronische installaties. De nieuwe aan te stellen me dewerker zal een functie vervullen die, naast het voorkomen en verhelpen van storingen aan wissel-, sein-, tele communicatie-, radio-, t.v.- en videoap paratuur, vooral gericht zal zijn op: het maken van computerprogramma's voor de in het lijnennet en gebouwen geplaatste programmeerbare units; het verrichten van onderzoek, het ontwerpen en beproeven van elektro nische installaties; het begeleiden van ingebruikname van nieuwe elektronische apparatuur (o.a. in projectvorm); het verzorgen van instructie inzake ontwerp en programmering aan col lega monteurs; het beheer van codebestanden en re gistratie van plaatsing en doel van programmeerbare units. Betrokkene zal deel nemen aan een storingsdienst. Functie-eisen De eisen en wensen die wij t.a.v. de aan stellen functionaris hebben, zijn: diploma MTS-Elektronica; aanvullende opleiding microproces sortechniek; aanvullende opleiding (of studerend voor) de opleiding computertechniek; kennis van de Duitse en Engelse taal; enige jaren ervaring als elektronica- monteur; bij voorkeur ervaring m.b.t. geauto matiseerde systemen en programma- talen; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, alsmede contactuele vaardigheden; rijbewijs B. De functie wordt gehonoreerd met een salaris tot maximaal ƒ3.833,- bruto per maand. Emolumenten zijn onder andere: opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds, verhuiskostenregeling, vrij vervoer op HTM-lijnen en goede studiefaciliteiten. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Als wij uw belangstelling met deze vaca ture hebben gewekt, dan nodigen wij u uit om een sollicitatiebrief met c.v. bin nen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie, te zenden aan: HTM, afd. Elektrische Inrichtingen, t.a.v. ir. S.M.C. Louwerse, Fruitweg 240, 2525 KJ Den Haag, onder vermelding van het vacaturenr. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met A. Kalkman, sector chef, of N.W. Verhoeven, personeelsconsu lent, onder telefoonnr. 070-84 84 30 (secretariaat).

Leidse Courant | 1989 | | pagina 26