mmm al VWO-ERSENHEAO-ERS MET VOLDOENDE SOUPLESSE WORDEN AL SNEL ASSISTENT-ACCOUNTANT qn®w(ËJK8D m commercieel medewerker m/v MTS'er T,H# Werktuigbouwkundige als chef van het Constructiebureau MEDEWERKER POST EN ARCHIEF (M/V) TELEFONISCHE VERKOPER (m/v) GRAYDON EEN OPNAME-FUNCTIONARIS m/v monteur buitendienst m/v uu LEIDSE COURANT De Nederlandse organisatie voor toege- past-natuurwetenschappelijk onderzoek (tno) verricht onderzoek, waarvan de resultaten toepassing vinden in de samen leving, met name in de industrie. De belangrijkste onderzoeksgebieden zijn industriële technologie, energie, milieu, voeding, gezondheid, defensie en bouwen De organisatie telt 5.200 medewerkers, die in een 30-tal instituten verspreid over Nederland werkzaam zijn. Het Prins Maurits Laboratorium tno te Rijswijk behoort tot de Hoofdgroep Defensieonderzoek. Bij het instituut zijn ongeveer 275 medewerkers werkzaam; de werkprogramma's richten zich onder meer op speur- en ontwikkelingswerk ter bescherming van de mens tegen toxische stoffen en op onderzoek naar de werking en veiligheid van explosieve stoffen en voortstuwingsmiddelen voor defensie en civiele doeleinden. Prins Maurits Laboratorium TNO Het Prins Maurits Laboratorium te Rijswijk zoekt een MTs'er of HTs'er Werktuigbouw m/v als chef van het Constructiebureau. Taakstelling is leiding geven aan vijf tekenaar-constructeurs bij het ontwerpen van bij het onderzoek benodigde apparatuur, die niet commercieel verkrijgbaar is. Deze apparatuur varieert van instrumenten en andere fijnmechanische constructies tot staalconstructies. Op het Constructiebureau is een cad-systeem aanwezig, waarop een deel van de werkzaamheden wordt uitgevoerd. Werkomgeving is het Constructiebureau, dat deel uitmaakt van de Constructiediensten. De werkzaamheden van deze diensten zijn erop gericht niet commercieel verkrijgbare apparatuur voor de researchgroepen van het laboratorium te ontwerpen en te vervaardigen (of extern te laten vervaardigen). Aangekochte apparatuur wordt gerepareerd en onderhouden. Aan de medewerkers wordt zonodig technische service verleend bij het opbouwen en/of wijzigen van laboratorium- en beproevingsopstellingen. Vereist is een voltooide mts-opleiding Werktuigbouw, aangevuld met relevante cursussen op hoger technisch niveau, of hts-Werktuigbouw. Ervaring in de machine- en apparatenbouw is vereist. Daarnaast beschikt u over kennis van auto-cad-systemen en heeft u goede leidinggevende en communicatieve eigenschappen, mede in verband met de vele contacten in het instituut. Informeren/solliciteren: de heer A.J. Overtoom, hoofd Constructie diensten, telefoon (015) 13 87 77, vertelt u graag meer over de inhoud van deze functie. Uw sollicitatie, met vermelding van vacaturenummer hc/1804/04, kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad richten aan de Instituutspersoneelsfunctionaris van het Prins Maurits Laboratorium TNO, Postbus 45,2280 aa Rijswijk. TNO Research voor de praktijk de overheid en in de gepremieerde en gesubsidieerde sector, met in totaal meer dan 100.000 aangesloten leden. Het heeft als voornaamste taak het voeren van overleg met am btenarencentrum voor een volledige werkweek wiens taak In hoofdzaak - archiefverzorging, waaronder dossiervorming en zal bestaan uit: codering; - postbehandeling, zoals registratie van inkomende en uitgaande post; - andere administratieve werkzaamheden Functie-eisen: kunnen werken; - grote nauwkeurigheid. Ervaring met boekhouding strekt tot aanbeveling. Het aanvangssalaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal 2424,- (ambtelijk) bruto per maand. De arbeidsvoorwaarden zijn zoveel mogelijk overeenkomstig die voor het rijkspersoneel. Een psychologische test kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad een schriftelijke sc Ambtenarencentru (tel. 070-469342). v-x"- r Graydon Nederland B.V. is in Nederland marktleider op het gebied van bedrijfsinformatie, debiteurenbeheer en incasso. Zij rapporteert aan Graydon Holding N.V., een samenwerkings verband tussen Vendex International en de Nederlandsche Credietverzekering Maatschappij. Er zijn vestigingen in de meeste landen in Europa en de Verenigde Staten. In Nederland zijn zo'n 300 medewerkers werkzaam. Voor onze nieuwe afdeling Telesales zijn wij op zoek naar een: Functie-omschrijving: De werkzaamheden zullen bestaan uit het telefonisch benaderen van prospects en het beheren van bestaande relaties voor de telefonische verkoop van relatief kleine handelsinformatiecontracten. In deze functie zult u deel uit maken van een verkoopteam in de binnendienst. Voor deze functie is een MEAO- diploma (CE) gewenst, alsmede dient u over communicatieve eigenschappen te beschikken en wij denken aan een leeftijd tot ca. 30 jaar. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: In ons dynamisch bedrijf, dat snel verandert, zowel nationaal als internationaal, bieden wij naast een afwisselende baan moderne arbeidsvoorwaarden. Hebt u belangstelling voor deze uitdagende en gevarieerde baan richt uw schriftelijke sollicitatie aan: Graydon Nederland B.V., t.a.v. afd. Personeelszaken, Leeghwaterpleln 10 2521 CT 's-Gravenhage. Telefoon 070-889308 toestel 24. Graydon Nederland B.V. Postbus 16991 2500 BZ 's-Gravenhage Tel. 070889308 LDat zoeken we even op. In de 'Uit'bijlage natuurlijk! I Als accountants controleren wij de jaar rekening van bedrijven en geven we adviezen op financieel gebied en alles wat daarmee verbonden is. De TRN Groep is een samen werkingsverband van de Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe (regis teraccountants), Begheyn Sneep Melse (belastingadviseurs), Van der Laan Siebesma (accountants-administratieconsu lenten) en Volder Vis (organisatie-advi seurs). De registeraccountant werkt bij ons nauw samen met collega's uit die andere vakgebieden. En omdat de Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe onder deel uitmaakt van Touche Ross International, is er een goede kans dat je later ook met internationale contacten te maken krijgt. Het werk van de accountant vereist veel kennis. Kennis van de manier waarop het financiële verkeer van een onderneming in elkaar zit. En kennis van alles wat daarmee samenhangt: van personal computers en grote automatiseringssystemen tot en met management-advies. Kennis kunnen we je bijbrengen: wie bij ons als aankomend assistent-accountant in dienst komt, werkt en studeert tegelijkertijd. Dat betekent de ene dag met je neus in de studieboeken (of achter je personal com puter) en meteen al de andere dag werken in de praktijk. Je vaste begeleider zorgt ervoor dat je tijdens je interne opleiding alle aan dacht krijgt. Wat we je niet kunnen leren is het vermogen om je werk als een uitdaging te zien. Om energiek er) flexibel te werk te gaan. Om je carrière in een hogere versnelling te brengen. Kortom: wat we je niet kunnen leren is souplesse. Maar we gaan ervan uit dat je dat zelf wel in huis hebt. Als je in 1989 eindexamen VWO doet en je hebt Wiskunde I of Wiskunde A in je pakketen bij voorkeur Economie I.ofalsje dit jaar hoopt af te studeren aan de HEAO, richting BE of RA, dan zien we je graag komen. Interesse? Schrijf dan een brief naar de TRN Groep/Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe, Van Alkemade- laan 700,2597 AW 's-Gravenhage, ter atten tie van mevrouw J. Westerhuis. Je kunt na tuurlijk ook even bellen: 070-264701. Zij stuurt je dan een brochure met meer informatie over ons bedrijf. ÖTRN Groep/ Nederlandse Accountants Maatschap de Tombe Registeraccountants rSTICHTING EYKENBURGr /oor ons verzorgingstehuis Eykenburg, dat plaats biedt aan 256 bewoners en I lelegen aan de Kruisbessenstraat 12 In Den Haag zoeken wij voor 25 uur per week verdeeld over 5 werkdagen Taken zijn o.a.: - het voorbereiden t zorgdragen n begeleiden van de opname van nieuwe bewoners: de administratieve verwerking van de opname; - het geven van informatie aan gegadigden; - het nauw samenwerken met de andere disciplines In het huls m.b.t. de opname; - het contact onderhouden met het bemiddelingsbureau verzorgingshuizen. Functie-eisen: - het diploma H.B.O.-B. of een diploma op het gebied van de verpleegkunde, aangevuld met maatschappelijke en/of sociaal psychiatrische ervaring; - bekend zijn met de problematiek van de ouder wordende mens; - voldoende ervaring in het observeren en het mondeling en schriftelijk rapporteren; de functie strekt het bezit t auto tot i opleiding eveneens te kunnen Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens CAO voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Huize Eykenburg, t.a.v. mevrouw Y. Delf03-Vlsser, Kruisbessenstraat 12, 2564 VD 's-Gravenhage. Modulex Nederland bv. Producent/leverancier van bewegwijzering voor binnen en buiten. Naast een standaard wisselsysteem ook uitvoeringen in kleuren, lettertypen e.d.naar keuze. Eigen fabrieken in Denemarken, Duitsland en Zwitserland. Verkoopkantoren over de hele wereld. Modulex beschikt in Nederland over assemblage- en montagevoorzieningen. En een zelfstandige verkooporganisatie. Ervaren verkopers/ adviseurs wonen verspreid door het land. Om ter plaatse te kunnen adviseren over de keuze van 'n systeem, de routing en plaatsbepaling. Innoverende produkt- ontwikkeling in nauwe samenwerking met het moederconcern Lego, leidde recentelijk tot de introductie van electronische informatieborden. Modulex is tevens markt leider op het gebied van systeem-planborden. Zijn/haar taken bestaan uit het zelfstandig uitvoeren van montagewerkzaamheden Gevraagd: - diploma LTS of daarmee vergelijkbare opleiding - ervaring montagewerk wordt op prijs gesteld - goede contactuele eigenschappen - woonachtig in de regio Leiden - leeftijd ca. 25-35 jaar - rijbewijs BE Geboden: - goed salaris - aantrekkelijke secundaire arbeids voorwaarden - bedrijfsauto - interne opleiding Schriftelijke sollicitaties richten aan; MODULEX Hoofdweg 634 Postbus 51 2130 AB Hoofddorp Telefoon 02503/14441 METEOORSTRAAT 80 - INDUSTRIETERREIN DE BINCKHORST TEL.: 070-477696 - 'S-GRAVENHAGE Wij, de grootste bevestigingsmaterialen leverancier in de Haagse regio, tevens leverancier van gerenommeerde merken gereedschappen en machines, hebben plaats voor een: (25-30 jaar) Het onderhouden van telefonisch contact met cliënten en leveranciers, uitwerken van offertes, noteren van orders en het verstrekken van adviezen zal tot zijn takenpakket gaan behoren. Na een uitgebreide inwerkperlode zal hij/zij ook betrokken worden bij de planmatige opzet van de commercie en als zodanig een support worden voor de dlrekteur, welke hij t.z.t. bij diens afwezigheid zal moeten vervangen. Funktie-eiaen: opleiding Heao - CE of gelijkwaardig goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid uitstekende contactuele eigenschappen technische feeling en/ot opleiding, mogelijk enige ervaring In een commerciële Job enige kennis in het gebruik van Informatica Wij bieden: Een boeiende commerciële funktie met toekomstmogelijkheden, een aantrekkelijk salaris en goede secundaire voorwaarden. Tevens zoeken wij op korte termijn: (plm. 20 jr.) die opgeleid wil worden tot aankomend VERTEGENWOORDIGER. De technische kennis van het assortiment wordt hem gedurende plm. een half jaar In het magazijn en aan de balie bijgebracht. Funktie-eisen: een representatief voorkomen goede omgangsvormen en spreekvaardigheid contactuele en commerciële eigenschappen Wij bieden: Een zelfstandige job met een goede honorering (geen provisie) en bedrijfsauto. Handgeschreven sollicitaties tot 12 februari a.s. te richten aan de dlrekteur, postbus 19221,2500 CE 's-Gravenhage. BEVESTIGINGSMATERIALEN GEREEDSCHAP en MACHINES

Leidse Courant | 1989 | | pagina 16