QTD st] ALLROUND ADMINISTRATEUR LANDIS GYR) I)) polec MANAGER OPLAGE-EXPLOITATIE (m/v) r-^iiK:faaaa' Gezocht: technisch-commerciële m/v met een flinke dosis energie VU GA Senior-medewerker promotie (m/v) VUGA Uitgeverij BV, ff izoetermeer Meewerkend uitvoerder HeemstedeObelt-Mijnssei TECHNISCHE INSTALLATIES B.%t, WnalTlinstSlatietechr"eK M Heemstede Obelt- Mijnssen st*bernardus bejaardenverzorgende m/v PAGINA 12 LEIDSE COURANT ZATERDAG 28 JANUARI 19 Sijthofi Pers zoekt voor de Oplage-Exploitatie van de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Courant een De functionaris zal verantwoordelijk zijn voor de Oplage-Exploitatie, waarin ruim honderd medewerkers werkzaam zijn ten behoeve van de losse verkoop van de dagbladen, de verkoop van abonnementen, het behoud van de abonnees, de abonnementen- en bezorgersadministraties en de distributie van de dagbladen. In deze functie rapporteert de manager rechtstreeks aan het lid van de directie van Sijthoff Pers dat verantwoordelijk is voor de dagbladen. Voorts maakt hij deel uit van het management team Dagbladen. De manager zal zich in eerste instantie vooral richten op de commerciële aanpak van de verkoop van de dagbladen. Functie-eisen: ervaring in het leiding geven aan een verkoop- en service-apparaat; ervaring in het opstellen en uitvoeren van verkoopplannen; een academische of gelijkwaardige opleiding; eeh jonge leeftijd (25-40 jaar) en een dynamische instelling; durf om paden op te gaan die nog niet zijn platgetreden; ervaring in het werken met een complexe organisatie en begrip voor het feit dat dagbladen bijzondere produkten zijn; een mentaliteit die werken in een team goed mogelijk maakt. Wij bieden o.a. een aantrekkelijk salaris, een bedrijfsauto, een gratificatie ter grootte van een extra maand, alsmede uitstekende pensioenvoorzieningen. Nadere informatie over de vacature wordt u desgewenst verstrekt door de heer drs. R. W. Bartelds, adjunct-directeur Sijthoff Pers, bereikbaar onder nummer 070-190699. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Sijthoff Pers. Sector Personeel Organisatie, Postbus 16050, 2500 AA Den Haag, t.a.v. de heer H. L. M. Heijmans. Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer 89003-HH vermelden. Wij zijn de Nederlandse dochter van het in Zwitserland gevestigde internationale concern Landis Gyr AG. In eigen vestigingen in zo'n 100 landen werken meer dan 18.000 medewerkers. De /aaromzet bedraagt ruim 2.5 mil/ard gulden. Landis Gyr geniet wereldwijd bekendheid als leverancier van hoogwaar dige elektrische en elektroni sche apparaten en systemen voor meting, verrekening en regeling van energie. In Nederland hebben we een hoofdkantoor in Gouda en een produktiebedrijf in Waalwijk. Samen werken hier ongeveer 350 mensen. Onze organisatie in Gouda omvat vier divisies. Eén daarvan, de divisie Energiebeheer, ontwerpt, levert en onderhoudt apparatuur voor energiemeting en verrekening, alsmede systemen voor optima- Taakomschrijving; het adviseren van afnemers inzake apparatuur voor energiemeting en -verrekening; het bewerken van offerte-aanvragen en opdrachten; telefonisch en schriftelijk contact met afnemers en fabrieken. Bij gebleken geschiktheid behoort door groei naar een buitendienst-functie tot de mogelijkheden. Wij vragen; kandidaten met een commerciële instelling en belangstelling voor de in energiemeting en -verrekening toe gepaste technieken; een opleiding MTS-E of hoger; enige jaren werkervaring; ervaring in PC-gebruik; goede redactionele vaardigheid, bij voor keur ook in de Duitse en de Engelse taal; een leeftijd tot ca. 30 jaar. Wij bieden: een goed salaris met uitgebreide secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals o.a.: variabele werktijden; gratificatie; studiekostenvergoeding; premievrij pensioen. Voor informatie kunt u bellen met de heer L.L.M. van Duuren van onze afdeling Personeelszaken, 01820-65435. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan; Landis Gyr B.V. Afd. Personeelszaken Postbus 444,2800 AK GOUDA. Knap in meten, regelen, tellen en besturen. Zeestraat 65'1 Telefoon 070-614011 G t V f R Postbus 164(H) 2500 Bk '-Gravcnhagc VUGA Uitgeverij is een onafhankelijke uitgeverij van informatie voor overheid, bedrijfsleven, instellingen en vrije beroepen. Ter ondersteuning van de uitgeefactiviteiten op de terreinen openbaar bestuur, ruimtelijke ordening en welzijn zoeken wij een enthousiaste Deze medewerk(st)er heeft als belangrijkste taak de voorbereiding en uitvoering van verkoopacties. Taakonderdelen zijn o.m. het opstellen van verkoop plannen, het schrijven van teksten voor folders, brieven en advertenties, het doen van marktonderzoek, het analyseren van resultaten en budgetbewaking. Voor deze uitdagende functie zoeken wij een kandidaat op HBO-niveau. Ervaring opgedaan in een vergelijkbare functie is noodzakelijk, evenals belangstelling voor de onder werpen die door de uitgaven worden bestreken. Naast zelfstandigheid is voor deze functie organisatie vermogen en een commerciële instelling onmisbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. de Rijk of de heer mr. K. Brants (tel. 070-614011). Postbus 16400.2500 BK 'S-GRAVENHAGE Technisch projectenbureau zoekt voor de afdeling ELEKTROTECHNIEK CAD-Tekenaar Elektro ervaring op Prime-systeem (pakket Medusa) Tekenaar/Constructeur Elektro met de nadruk op constructeur, ervaring op ingenieursbureaus Werkvoorbereider/ Calculator Elektro MTS/HTS voor utiliteitsbouw Tekenaar Elektro Voor uitgebreide informatie en sollicitatie: Polec, Polec, Laan van Meerdervoort 178 Haagseveer 60-62 2517 BH 's-Gravenhage. 3011 DA Rotterdam. Telefoon (070) 4514 00. Telefoon (010) 4117111. Polec levert ruim 20 jaar specialisme op maat gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer centr. afd. pers. en org. Itelefoon (079) 440 440 Bij de dienst Gemeentebedrijven ardeling Werktuig- bouw sector reiniging ontstaat door interne over plaatsing van één van de opzichters opzichter reiniging (m/v) vacaturenummer 205.110 Taak: De voorbereiding en begeleiding van, alsmede het toezicht op de praktische uitvoering van dc volgende deeltaken: - het inzamelen van huis- en grofvuil; - het reinigen van straten en wegen, pleinen; het schoonhouden van kolken en riolen; - ongediertcbestrijding; -gladheidsbestrijding. De deeltaken worden per rayon op basis van een roulatiesysteem uitgevoerd. De opzichter is als eerste verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in zijn/haar rayon. Vereist: een afgeronde opleiding op middelbaar beroeps onderwijs (bij voorkeur Werktuigbouw/Weg- en Waterbouw); - ervaring als leidinggevende op genoemd vak- - bereidheid tot het volgen van de cursus Opor (opzichter reiniging); - rijbewijs B-E; - bereidheid mee te draaien in de storingsdienst. Salaris bij aanstelling Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f3.616,00 bruto per maand, een uitloopmogelijk heid tot f 4.115,00 is aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken de selectieprocedure. Zoetermeer geeft bij voldoende geschiktheid de voorkeur aan kandidaten afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegen woordigd zijn. Zoals vrouwen en vertegenwoordi- /an culturele minderheden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen uit te solliciteren. De sollicitatieprocedure zal voor interne en externe kandidaten gelijktijdig plaatsvinden. Inlichtingen kunt u telefonisch verkrijgen bij dc chef reiniging de heer W.A.M. Bogers (079-537899 of privé 070-502286). Sollicitaties onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer binnen 10 dagen richten aan het college van burgemeester en wethouders van AANNEMERSBEDRIJF DUQBOUW BV 111} in bezit van uitvoerdersdiploma of aannemersdiploma. Leeftijd plm 35 jaar Mogelijkheden voor doorgroeien aanwezig. Voor inlichtingen bellen; 01712-8422 0172- 2216 (*s avonds). Het bestuur van de Stichting R.K. Schoolbestuur Stompwijk vraagt voor de R.K. Basisschool „Maer- ten van der Velde" m.i.v. begin maart '89 een GROEPSLEERKRACHT voor 38 uur Het betreft een vacature voor een reguliere betrek king van 18 uur en een vervanging wegens zieke- verlof van 20 uur. Er is een redelijke kans dat het ziekteverlof wordt omgezet in een reguliere betrek- Aangezien de nieuw aan te stellen groepsleer kracht aanvankelijk werkzaam zal zijn in de groe pen 1 /2 of 3 dienen de kandidaten bij voorkeur in bezit te zijn van de kleuterleidsterakten A B. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: - positief en creatief meewerken aan de verdere ontwikkeling van de basisschool (o.a. het werken in hoeken en groepen) - breed inzetbaar zijn - een goede leef- en werksfeer kunnen en willen - een grote bereidheid tonen om zich ook buiten de schooluren voor de school in te zetten vanuit een katholieke levensovertuiging gestalte willen geven aan de identiteit van de school. Voor meer informatie kunt u bellen met: mevr. C. A. I. de Meijer-de long (directeur) 01715-1770 of 1667. Sollicitaties voor 10 februari '89 zenden aan: Mevr. H. L. F Janson-Topper, secretaris dr. v. Noortstraat 57, 2266 GS Stompwijk Een gerenommeerd groot landelijk opererend technisch bedriji tin' Wij ontwerpen en installeren warmtekrachtcentrales, c.v.-en a.c.installaties, luchtbehandeling, ventilatie, sanitair en alle voorkomende elektrotechnische installaties, alsmede instrumentatie, regel- en meettechniek en gebouwen automatisering voor GEZONDHEIDSZORG, INDUSTRIE en UTILITEIT Onze groeiende aktiviteiten maken het noodzakelijk dat in enkele vestigingen een verdere uitbreiding van medewerkers m/v nodig is. Voor onze vestiging in Den Haag vragen wij voor spoedige indiensttreding werktuigbouwkundig projectleider op MTS/HTS-niveau met aanvullende opleiding ACI-AC/CV werktuigbouwkundig tekenaar op MTS-niveau met de mogelijkheid om opgeleid te worden tot technicus. Op genoemde funkties kunnen ook jonge mensen solliciteren! Wilt U vooruit, bent U enthousiast? Wij begeleiden U graag bij Uw studie. Uiteraard worden dan studiefaciliteiten geboden. Al naargelang de belangrijkheid van de funktie, Uw ervaring en opleiding bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt zowel mondeling, na telefonische afspraak, als schriftelijk solliciteren bij de genoemde vestiging: 1 e van der Kunstraat 5,2521 AR Den Haag Tel. 070-888827 t.a.v. de heer A.M. Zonneveld TECHNISCHE INSTALLATIES BV Katholieke Stichting Huize verpleeghuis reactiveringscentrum bejaardenverzorgingstehuis I hoofdstraat 82, 2171 AV Sassenheim, tel. (02522) 19004 De direktie van het bejaardenverzorgingstehuis, 85 bewoners, vraagt voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een Funktie-eisen: diploma bejaardenverzorgende; goede kontaktuele eigenschappen; bereidheid om onregelmatige diensten te verrichten. Geboden wordt: werken in goede werksfeer; uitstekende arbeidsvoorwaarden, die geregeld zijn in de C.A.O.-ziekenhuiswezen; salarisschaal, volgens F.W.G. 30. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij: Mevrouw H. de Bruin, direktrice verzorgingstehuis, aan wie ook de schriftelijke sollicitaties gericht kunnen worden. beha De I end honc als f BMW maakt rijden geweldig. Dat is ook het motto van Autobedrijf Rob Gorris bv in Leiden. Elke dag opnieuw proberen de 20 medewerkers dat motto waar te maken. En vanzelfsprekend zal ook onze nieuwe admi- nist rateurdaaraan meewerken. Het moet da nook een ma not vrouw zijn die administratief van wanten weet, maar ook op commercieel gebied uit de voeten kan. Iemand met een opleiding op SPDl-niveau die eni ge ervaring heeft met een IBM personal computer. Leeftijd tussen 25 en 30 jaar. U voelt zich aangesproken? Schrijf dan een korte brief met c.v. aan de directie van Autobedrijf Rob Gorris bv. ROB GORRIS HOGE RIJNDIJK 278,2314 AL LEIDEN, (071) 89 60 00. [link ie h Korl plaa ient med toch Free den. Miss echt t echt F rei ziek f toch troo

Leidse Courant | 1989 | | pagina 12