Titel kan DIOK bijna niet meer ontgaan Verliezend Luba Leiden brengt spanning terug Foreholte en Noordwijk bereiken derde ronde weggeschoten' NA WINST OP AARTSRIVAAL CASTRICUM leerkracht 'ernix Sr.- verbelast 3ina PORT QeidóaQowuvnt imbergier n vijf v aind seizoejp, igde 1 i'.nisS voor R als acl gleed. Id zich ede ijs de. In irvan weg insen ft Jansen traint volgend seizoen waarschijnlijk niet De 2' eutels, maar zaterdageersteklasser ARC. Ondanks de ereenstemming, die de zaterdagvierdeklasser en de oe- imeester van de UVS-regionalen al hadden bereikt,' ;t de Leidse trainer voor de Alphense club te gaan kie- een interview met Jansen in Voetbal Totaal bleek ook muit Alphen aan de Rijn belangstelling voor hem te be- (aan. De Leidse zaterdagclub toonde begrip en wacht af Jansen woensdag met ARC rond komt. Als dat niet het ^val is, tekent Jansen alsnog bij De Sleutels. {ijsbergen tekent bij EIDEN Het bestuur van Roodenburg en zijn trainer /im Rijsbergen zijn overeengekomen het contract van de ifenmeester met een jaar te verlengen. Tevens maakte i vereniging uit Leiden-Noord bekend dat Bob van Bo- •men volgend seizoen de landelijke jeugd (nu nog ge- door Han Tisseur) onder zijn hoede gaat nemen. LEIDEN Foreholte en Noordwijk bereikten dit weekeinde de derde ronde van de afdelingsbeker. De vierdeklasser uit Voorhout verraste vriend en vijand door Lugdunum, momen teel koploper in de tweede klasse, met 5-2 in te blik ken. De kustploeg behaalde een magere 0-2 tegen afde lingsclub VNL. Foreholte - Lugdunum 5-2 (3- 1) „We toonden te weinig animo en motivatie om er wat van te maken. En dat terwijl we dat aan de stand op de ranglijst wel verplicht zijn", aldus een teleurgestelde Lugdunum-trai- ner Hennie de Klerk. Spits Stan Uljee was het prototype van de supergemotiveerde vierdeklasser en tracteerde de Leidenaars al in de eerste der tig minuten op twee treffers. Invaller Fred van der Kaay bracht dè Kikkers weer terug in de race, maar Joost Deute- kom (tweemaal) en Ton Ar royo schoten hun team naar een verschil van vier goals. Cees van Tongeren benutte in de slotfase nog een pingel. VNL - Noordwijk 0-2 (0-1) „Ze hebben er alle elf bovenop gezeten", probeerde VNL- coach Joop Lamers de vecht lust van zijn mannen te karak teriseren. Toch was het klasse- verschil de gehele wedstrijd overduidelijk zichtbaar. Leide- naar Frans van der Heiden kreeg in de ouverture een hal ve kans, maar daar bleef het wat de Vlietploeg betreft ook bij. De eersteklasser, die vijf basisspelers miste, kwam nooit lekker in de wedstrijd. Inval lers Rob Vermin en Cees Mar- bus tekenden de twee doelpun ten van de gasten aan. Loting Gistermiddag is eveneens de loting verricht van de derde ronde om de afdelingsbeker. De uitslag hiervan is: Kickers '69 (zo.) - Oranje Groen, FC Lisse (zo.) - ARC, UVS - Kou dekerk, Roodenburg - winnaar duel Katwijk tegen FC Lisse (za.), Hazerswoudse Boys - Al phense Boys, Ter Leede - Randstad Sport, LSVV '70 - Oegstgeest, Noordwijk - Fore holte. De derde ronde is vast gesteld voor dinsdag 11 april. Damesteams Oegstgeest superieur in LFC-toernooi LEIDEN In het derde door LFC georganiseerde dames zaalvoetbaltoernooi was Oegstgeest oppermachtig. Niet al leen won Oegstgeest de A-poule, ook de eerste plaats in de B-poule en de wisselbeker kwamen op naam van Oegstgeest. Maar liefst dertig damesteams streden op zes velden om de" eer van hun club in de Groenoordhallen. De sterkste poule, 'was poule A, waarin Oegstgeest overduidelijk de sterkste was. LFC bereikte een prima tweede plaats, gevolgd door VTL. In poule B was het wat spannender, Oegstgeest 2 werd wel eerste, maar de strijd om de tweede plaats ging tussen Leiden 2 en SVLV 2. Leiden pakte uiteindelijk de tweede plaats met een beter doelgemiddelde. Aangezien het totale resultaat van de Oegstgeestse teams ook het beste was, kon de club de wisselbeker eveneens een jaar in de prijzenkast zetten. SVLV volgde op de voet. De winnaar van de wissel- beker van vorig jaar, KFC'71, speelde dit jaar niet veel klaar. De sfeer was tijdens het hele toernooi uitstekend, er werd lekker en sportief gevoetbald. TOP ARNHEM TOP is in haar tweeëntwintigste optreden in de hoofdklasse tegen haar grootste nederlaag opgelopen. De korfballers uit Sassenheim" verloren bij Oost Arnhem via- 11-6 (rust) met liefst 29-12. Het betekende na het debacle van Rohda (23-8) al de tweede ne gatieve monsterscore in dit seizoen, maar aanvoerder Anne van der Zaag bleef er ui terst laconiek onder: „Wij zijn niet weggespeeld zoals tegen Rohda, maar weggeschoten en dat is een heel verschil. Ik denk niet dat iemand van de ploeg hier een kater aan zal overhouden, daarvoor was het krachtsverschil gewoon te groot." De wedstrijd in Arnhem viel enkel in de eerste helft te ver gelijken met de seizoensouver ture in de Wasbeek, waar Oost Arnhem door een excellerende Erik Wolsink (9) met het laat ste schot van de tweestrijd met 14-15 zegevierde. Ditmaal gaf TOP in het begin andermaal goed tegenspel en de ploeg bleef via Anne van der Zaag (2), Karin Westerbeek, Stella van der Zaag, Gerco Lange- laan en Aad Wiegerink tot 8-6 steeds in het spoor van de on geslagen koploper van hoofd klasse A, die in de laatste vijf minuten van die helft pas naar 11-6 weg liep. Vlak na de korfwisseling kwam TOP door Gerco Lan- gelaan op 13-7, maar dit was- de laatste respectabele tussen stand. „Wij hebben best wel consequent vanaf de lijn ver-; dedigd, maar opeens was het flap, flap, flap en vlogen ze er; van alle kanten in. Het wa^ ook niet één speler of zo die ze maakte, maar ze waren alle maal zuiver en daar doe je weinig tegen", keek Anne van der Zaag terug op de rampzali ge twaalf minuten, waarin het van 13-7 in één ruk 22-7 werd. Daarmee was de strijd gestre den, en dat de landskampioen verder uitliep, baarde TOP minder zorgen dan de enkel blessure van Ron van der Wil- lik, die zich tien minuten vóór tijd door Peter Boeren moest laten vervangen. De invaller onderscheidde zich nog door de twaalfde treffer van TOP te maken, maar dat viel in de kanonnade van de thuisclub ook niet echt op. Dekker derde LEIDEN Dankzij een overtuigende overwinning op Papendrecht zijn de squashers van Dekker ze ker van een derde plaats in de eerste divisie. Brian Witherden rekende na een moeilijke eerste game, die hij overigens met 10-8 won, overtuigend af met Michel Kool. Graham Smith kende geen proble men met Michel Schaap (3-0) en Peter Buitendijk besliste de wedstrijd tegen Jan Vos pas in de vijfde game. Carel de Bruyn maakte in drie games de 4-0 overwinning compleet. De heren van de LSRC had den weinig moeite met de stu denten van Minerva. Wico Heemskerk nam met 3-0 re vanche op Gillis Hoek van Dijke. Peter Altenburg stond alleen de eerste game af aan Hugo 't Hart, terwijl Jeroen Verrièr hetzelfde deed tegen Seddy Bouzebiba: 1-3. Ruud de Maagd daarentegen klopte Marcel Noothoven wederom met 3-0. Casino versloeg me deconcurrent voor de tweede plaats, HSRC 4, met 3-1. De sterkste Noordwijker, Jan van Duin, ontbrak, maar dat had geen nadelige gevolgen. Piet; Veentjer maakte in 3-0 korte metten met Ronald Groen en Ibbel Ansink verloor op het nippertje van John Fergusson: 2-3. Arjen van Duin en Anton Will van Zoelen gunden hun tegenstanders Peter Starren- burg en Michiel Bosch geen game. De Noordwijkse dames speelden een succesvolle in haalwedstrijd tegen Blaricum: 4-0. Het kampioenschap kan de dames bijna niet meer ont gaan. Alphen verloor met 1-3 van SCR Breda. Invaller Jan Ottens verloor in de vijfde game op conditie. Door een be slissing van de scheidsrechter raakte Theo Demoet uit zijn doen en kon geen game win nen. Kors Verweij pakte wel een game, maar kwam daarna niet meer aan de beurt. Peter Paul Scheerder startte slecht en raakte met 0-2 achter. Na een time out van zijn tegen stander was Scheerder echter weer het haantje en won hij met 3-2. aar kre De rijd nee op een vj agen w ngen agde assaspu idelijk Dorn >ben vo tie laats oton vi zod langs »tond rad er gen luk ten ko: gsposit in ng. Hie rger compe sni stre W72*nli 2.1. Klos LEIDEN Door een overwinning van DIOK 3 op aartsrivaal Castricum kan het kampioenschap de Leidse rugbyclub nau- odjwelijks meer ontgaan. '"'DIOK kende gistermiddag met name in de eerste helft geen genade met de landskampioen van het vorig seizoen. Uiteindelijk bleef de score bij 25-16 steken, maar de stand had hoger uit kunnen vallen indien de spelers van DIOK de zenuwen wat meer in bedwang hadden gehouden. De Leidenaars bezitten nu een voor sprong van vier punten op de naaste concurrent, ter wijl er nog slechts vijf duels te gaan zijn. De voorwaartsen van DIOK begonnen furieus aan de wed strijd. Bij de scrum in het bij zonder waren de Leidenaren eer en meester. Keer op keer ioesten de spelers van'Castri cum achteruit. De eerste try van Dick Altink kwam dan k voort uit een scrum. Cas tricum beging niet lang daarna kostbare fout, die God- fried Bos middels een penalty kick afstrafte. Deze vroegtijdi ge 7-0 miste zijn uitwerking op het team niet. Zo begon de driekwartlijn beter te spelen. Met veel kracht werd inge beukt op de licht gebouwde spelers van Castricum. Bernd Verhofstadt, de snelle en enige zware driekwarter van Castri cum, werd in het bijzonder fel op de huid gezeten door zijn Leidse opponenten. Hij kwam er gistermiddag dan ook nau welijks aan te pas. Evenals" in de voorgaande wedstrijd tegen The Bassets draaiden de voor waartsen van DIOK ook nu veelvuldig af. En niet zonder succes. Yves Kummer kon hiervan in 35e minuut van profiteren: 11-0. Bos had daar na weinig problemen met de conversie: 13-0. DIOK dolde met zijn tegenstander en Evert-Jan van Seggelen scoor de vlak voor de rust nog een uitgespeelde driekwartlijn try. Met de benutte conversie was de ruststand 19-0. In de tweede helft vergat DIOK de genadeklap uit de delen. Er waren genoeg sco ringskansen, maar aan de af werking schortte het een en ander. Coach Theo Snijders zag het met lede ogen aan: „Op dat moment slopen kleine foutjes in de ploeg en geef je het initiatief uit handen. Als DIOK meer van dit soort wed strijden zou spelen, dan zijn ook deze schoonheidsfoutjes te voorkomen". Castricum maak te handig gebruik van die kleine foutjes. Zo strafte de snelle Verhofstadt een gemiste kans van DIOK met een te- gentry af: 19-4. Overigens zijn enige scoringskans van de wedstrijd. Diep in de tweede helft kon Castricum nogmaals profiteren. De conversie was ook raak (19-10), zodat het veelkoppige publiek toch nog een aantal spannende minuten doormaakte. DIOK liet het er echter niet bij zitten en vanuit de verdediging was het Bos, die een try, midden onder de palen scoorde, 25-10. Dit tot opluchting van Snijders. Hij gaf met twee armen omhoog gestoken in de lucht blijk van zijn vreugde. Het was jammer dat Peter Marcker van Castri cum de laatste punten vah de wedstrijd aantekende. Hij strafte een onoplettendheid van de Leidse verdediging af: 25-16. Na afloop van de wed strijd was Snijders met name te spreken over het optreden van Rob Kamp. In tegenstel ling tot vorige week, speelde Kamp op de fly-half positie, een gedegen wedstrijd. Yves Kummer, hier op de huid gezeten door een speler van Castricum, legde met een try de basis voor de uiteindelijke overwinning van DIOK. FOTO: ANDRE VAN HAASTEREN ERSTE UITZEGE FÏDES PACTA ntanus (ZV -| -u 3. CJ v I kfrm jo De eerste re- rns van de zaalkorfbal- JJ npetitie hebben enige Verrassende uitslagen op- S^Jaleverö. Pernix leed een gelukkige eerste thuis- derlaag tegen DOC (12- en Fides Pacta won „^st voor het eerst in eemde omgeving en wel 5 DTV (13-16). Fiks Lclww ^t 'n de titelstrijd in eerste klasse twee dure nten afstaan aan De ervogels (12-8), maar Danaïden houdt de rste plaats vast in han- n na de monsterzege MMqjjöer Westerkwartier (17- De tweede- en derdek- Sers presteerden matig, Tempo was de enige ib, die een overwinning ekte. veerkracht van Pernix rd tegen DOC overbelast >r het uitvallen van routi- Peter Kuipers (spier- 'stomïws euring) «n de vijftiende mi- ut en het zoeken naar een vanger v°or de eveneens (Kempv "lesseerd geraakte scheids- hter, waardoor de rust met minuten verlangd werd.^ oranjekragen keken ook van meet af aan tegen een ^empifiterstand aan (1-4) en wer- i tien minuten voor tijd de- itief geveld, toen de zuiver gietende dames van DOC 9- en 9-14 maakten. Marco der Lucht (4), Lian Tiele- i en Casper de Rooy (2) /aardigden acht doelpun- <teweiin het verl'es vanaf Stonnvoj ieènhalve meter en dat be st wel, hoezeer de slagvaar- siormvq oncjer ajje tegenslagen ijden had. les Pacta toonde voor het 2 f ösl 'n een "kduel een goede rt (Hz/zii ntaliteit en dito schot en ik (Morj n prompt met 13-16 van «Jan Willem Meijer, Nico (2), Wilma Neuteboom sioi Frank Peter de Haas, die 134] geblesseerde René van der 6 oren verving, zetten hun voor rust op 2-6 en deze i. o. sigt irsprong was ook aan goed dedigen te danken. Na 5-11 in de Leidse acht gas terug bijna met fatale gevolgen, t op 12-14 en 13-15 moes topscorer Pikaar (6) en an) 134. van der Waals de aan- 5. Jong* itingstreffer van de thuis- afwenden. ploegverband van Fiks minder dan dat van De Tvogels, zodat er vrij kans- R. Geervi jaans (DSn fstek (DS Casper de Rooy van Pernix is superieur in dö lucht. DOC bezorgde Pernix desondanks de eerste thuisnederlaag. K8> «In) 1H AN) 134. loos met 12-8 verloren werd. Diederick van Veen, Theo Vreeken en Nico van Weizen haalden een snelle 3-0 achter stand wel tot 5-3 op, maar rondom de rust groeide het gat weer tot 8-3. De late goals van Jacqueline Anholts en Nico van Weizen konden nieuw puntenverlies in de strijd om de bovenste plaatsen niet meer verhinderen. Gedurende het eerste kwartier overrompelde De Danaïden Westerkwartier volkomen, want Eric Kromhout (4), Hei- ko Locher (2) en Enrico Mud liepen toen een gemiddelde van één goal per twee minuten (7-1). De ploeg van René Ver sloot zakte echter weg en moest twintig minuten wach ten, eer René de Louw de im passe eindelijk doorbrak (8-3). Daarna liep de score met name door topschutter Kromhout, zevenmaal trefzeker, regelma tig op naar 17-7 en dat was ze ker niet geflatteerd. De vreugde van Crescendo over het gewonnen protest te gen Olympiaan (wat één punt opleverde) werd danig getem- Eerd met het 5-4 verlies tegen ekkesluiter Nieuw Flora. Debbie Blog, Marlies Brouwer en Carolien van Noort werk ten drie keer een achterstand weg, maar bleven net als hun teamgenoten in het laatste kwartier een antwoord op de vijfde tegentreffer schuldig. „Het aanvalspatroon van de trainingen begint langzaam ef fect te hebben in de wedstrij den", zag Rien van Poelgeest van Velocitas als lichtpunt in de 18-13 nederlaag tegen IJs- selvogels. De coach zag Steven de Ronde (3), Lian Copier, Jetske Goudsmit en Bert van Osnabrugge meer dan eens scoren en zodoende kwam de produktie voor het eerst boven de tien. Zuiderkwartier kreeg op 6-5 een dubieus ogende strafworp van KVR tegen en dat brak het geloof in een goed resul taat (10-6). Michael Martens en Martin Verhorik scoorden als enigen tweemaal en dat was te weinig om 12-8 verlies te ver mijden en daarmee toenemen de degradatiezorgen. Bijna had De Algemene tegen het bescheiden Hou Stand de tweede opeenvolgende neder laag geleden, maar Marcel van Duyvenbode redde met een strafworp een punt: 12-12. De Leidenaren met Algred Lam- booy (3) als productiefste aan valler waren via 7-5 (rust) tot 10-7 steeds aan de leiding ge weest, waarna vier tegentref fers op rij vrij onverwacht een benauwde slotfase inluidden. De verdediging va'n Tempo liet teveel ruimte aan ODS en dit verklaart waarom de zege over de hekkesluiter met 13-14 krap uitviel. Erik Pons (2), Marjan Wielinga en invalster Ariane Verweij beslisten op 11-9 in twaalf minuten tijd het duel met 11-13, want deze voorsprong werd in tegenstel ling tot 3-6 (rust 8-8) niet meer uit handen gegeven. Ondanks de nederlaag kon Fluks moed putten uit het treffen met De Dijkvogels, want er werd goed tegenstand geboden aan de ongeslagen lijstaanvoerder van 3L. Aad van Drongelen, Anne (2) en Marleen Passchier, Ingeborg van Asten en Paul Witteman zorgden ervoor, dat het score verloop tot 9-7 gelijkopgaand was, totdat de thuisclub in het slotkwartier doorstootte naar 12-7. LEIDEN Luba Leiden heeft ten koste van zich zelf de spanning in de competitie weer volledig teruggebracht. Eén week na de zwaarbevochten overwinning op ASVU. kon Leiden het beduidend zwakkere BVO niet aan (76-70). De achtervolgers ASVU (via RZ 104-84) en Leiderdorp (via Beverwijk 67-56) profiteerden ten volle van de misstap van Leiden. Leiderdorp krijgt zaterdag daardoor al de kans Leiden gedeeltelijk van de troon te stoten tij dens een rechtstreekse ontmoeting in de Vijf Mei hal. „Het is voor het eerst in mijn carrière dat ik door drie coa ches wordt gefeliciteerd", lachte coach Ben Ponsioen. En met recht want de overwin ning van BVO op Leiden was een complete verrassing. De Alphenaren, die zelf een bijrol in deze competitie spelen als het om het kampioenschap gaat, schuiven zichzelf als 'be- re'doder toch behoorlijk op de voorgrond. Zaterdag was hetopnieuw Leiden dat het slachtoffer werd. Leiden dat tegen de streekgenoten Leiderdorp en BVO toch al ongekend veel problemen heeft, speelde ook zaterdag meer tegen zichzelf dan tegen BVO. De zwaarbe vochten overwinning tegen ASVU, een week eerder, had de Leidse accu nagenoeg uit geput en zelfs de uitgebreide begeleiding was niet in staat het energieniveau weer op peil te brengen. BVO daarentegen was wel volledig opgeladen. Door de afwezigheid van center Elbert Mol was de ploeg wel een stuk verzwakt, maar De Boer (23p) en Haverkamp (20p) zorgden voor voldoende aanvalskracht om dat gemis te compenseren. Ben Ponsioen jubelde toen Leiden een zöneverdediging neerzette om het ritme uit de Alphense aanval te halen: „We konden goed uit de voeten te gen die zóne. Bovendien heb ben we een smalle selektie met weinig lengte. Ik was blij dat door die zóne de druk van de ketel ging". De opzet van Leiden mislukte dus volledig, en ruim voor tijd was de winst al verdeeld. BVO won verdiend met 76-70 en evenals coach Ben Ponsioen zag zijn Leiderdorpse collega Bert Samson dat met genoegen aan. Leiderdorp immers kon door een overwinning op Be verwijk zondag de competitie achterstand terugbrengen tot twee punten. Een versterkt Beverwijk keek door de komst van Klaas de Bie plotseling reikhalzend naar de top om te zien hoe ver men van de titel verwijderd was. Vooralsnog heeft de ploeg daar een bril voor nodig, en gezien de wijze waarop Leiderdorp Beverwijk aan de zegekar bond, zal dat binnenkort een verrekijker moeten zijn. 'De ploeg van Samson', zo mag je dat rustig stellen, imponeer de zondag. Het motto van Samson, die blijft roepen dat zijn ploeg een team is en geen verzameling individuen, lijkt in Leiderdorp aan te slaan. Samson die heel wat tegensla gen in zijn carrière te verdu ren heeft gehad, voornamelijk door het weglopen van onte vreden spelers, treft bij zijn huidige club één brok enthou siasme. En dat is nodig want de manier waarop Samson wil spelen eist het nodige, zo niet alles van zijn spelers. Het is een haast professionele bena dering op een niveau dat lou ter welwillende amateurs kent. De wijze waarop hij zich met Leiderdorp dit seizoen manifesteert, verdient daarom alle respect. Het verlies van spelers als Marcel Huybens, Boris Monkhorst, Marcel Som- meling, Léon Zaal en Wil Moerer deed vermoeden dat Leiderdorp de strijd om de handhaving in de eerste divi sie moest aangaan. Het tegen deel is gebleken. Leiderdorp krijgt zaterdag immers al de kans om de koppositie van Leiden aan te vechten. Het is typerend voor Samson dat hij daar zelf altijd al in ge loofde, zoals ook de manier waarop Beverwijk gisteren werd afgestraft typerend is voor hem. Weten waar je ei gen kracht ligt en je grenzen kennen. Een agressieve verde diging, snelheid en het af standschot, dat waren de wa pens waarmee Beverwijk met succes werd bestreden. Klaas de Bie en Guus Schuijt konden daar ondanks al hun klasse niet tegen op. Leiderdorp won verdiend met 67-56. Topsco rers bij Leiderdorp werden Loet de Ruijter (19p) en Ton Kallenberg (18p). De dames van Grasshoppers hebben door de nederlaag te gen Groningen (51-66) alleen nog een theoretische kans de kampioenspoule in de eredivi sie te halen. De Katwijksen zijn daarvoor afhankelijk van het Utrechtse Midland dat een tree hoger op de ladder staat. Trainer-coach Han Wallaart is echter realist genoeg om te be seffen dat er een klein wonder voor nodig is om bij de eerste zes ploegen te komen. Grass hoppers krijgt nog als tegen standers koploper Hoofddorp en het sterke Rotterdam, ter wijl Midland een makkelijker programma heeft. „Het ziet er bovendien niet naar uit dat Anja Aandewiel (enkelblessu re) die wedstrijden mee zal doen", weet Wallaart, die zich overigens geen zorgen maakt over het behoud: „Ik schat dat we 90% kans hebben om dit eerste jaar eredivisie te overle ven". In de damespromotiedivisie leed Lisse opnieuw een kleine nederlaag. In Eindhoven tegen PSV werd het 54-50. De dames van MSV kwamen in Noord wijk uit tegen hekkesluiter Amsterdam, dat vorige week nog verrassend koploper To nego had verslagen. MSV leid de bij rust met 29-22. Deze voorsprong werd in het twee de deel uitgebreid tot maxi maal elf punten (58-47). In de slotfase kwamen de Noord- wijksen door concentratiever lies toch nog in de problemen. Bij de stand 58-55 bracht een time-out echter de oplossing en stelde MSV in de slotmi nuut de winst veilig: 63-57. In de heren eerstedivisie B le verden de heren van Lisse op nieuw een knappe prestatie. In Nijmegen won Lisse afgete kend van Wyba, de nummer twee in de competitie. Lisse deelt momenteel de vierde plaats met de reserves van Voorburg. In de heren eerste klasse ray on verloor MSV kansloos van koploper OSG met 77-89 (rust 37-46). De reserves van Lei derdorp boekten met de 102-74 overwinning op BC Voorne opnieuw een goed resultaat. De heren van Grasshoppers kwamen niet meer in het strijdperk. De ploeg is terugge trokken uit de eerste klasse. Dit gebeurde op last van de bond, omdat de Katwijkse ver eniging niet genoeg scheids rechters voor het rayon kan leveren. Daarbij werd voorge steld dames 2 terug te trekken. Het bestuur van Grasshoppers besloot daarentegen heren 1 uit de competitie te nemen. Dit besluit is bij de heren, die nu terug moeten naar de tweede klasse kern, echter in het ver keerde keelgat geschoten.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 17