2eidóc6ou4£i/rit Leidse universiteit trekt meer studenten STAD OMGEVING AZL START SPREEKUUR VOOR KT,ACHTEN OVER BESTRIJDINGSMIDDELEN Verdachte vrijgelaten i MARKTAANDEEL VERGROOT WEEK air Slimme EHBO-kit £eidócSomo/nt ZATERDAG 21 JANUARI 1989 PAGINA 13 jeenkomst over annen Baatstraat DEN De toekomst van binnenplein aan de Baat- at is het onderwerp van bijeenkomst op woensdag januari in de kantine van Stadsbouwhuis aan de igegracht. De gemeente je in eerste instantie par- rplaatsen voor 20 auto's in- ten op het binnenplein. ;ele bewoners vroegen ech- de ruimte in te richten speelplek voor kinderen, rop is een alternatief plan laakt waarbij het plein alle autoverkeer wordt isloten. Beide plannen ko- i ter sprake tijdens de in- natieve bijeenkomst. Expositie in provinciehuis in Den Haag LEIDEN In het Provinciehuis aan de Zuid-Hollandlaan in Den Haag is tot en met vrijdag 10 februari een nieuwe expositie te zien. Getoond worden acrylen van Mar Slin gerland (Dordrecht), zeefdrukken van Aad Hasenoot (Rijnsburg) en olieverfschilderijen en aquarellen van Frits Jansen (Voor schoten). LEIDEN Het Acade misch Ziekenhuis Leiden begint op 13 februari een zogenaamd bestrijdings middelenspreekuur. Het spreekuur is met name be doeld voor mensen die werkzaam zijn (geweest) in de land- en tuinbouwsec tor, jarenlang in aanraking zijn geweest met bestrij dingsmiddelen en klachten hebben over hun gezond heid. Behalve het onderzoeken van de klachten en het aanbieden van een behandeling, wil het spreekuur ook fungeren als een centraal meldpunt in de Bollen streek voor alle mensen met klachten die mogelijk veroor zaakt worden door een langdu rige blootstelling aan bestrij- dingsmiddelën. Op deze manier hoopt men meer inzicht te ver krijgen over het aantal mensen dat klachten heeft en het soort van de klachten. De behande lende artsen op het spreekuur hygiënist, die adviezen kan ge ven om de kans op blootstelling aan bestrijdingsmiddelen in de toekomst zo klein mogelijk te houden. Over de directe gevolgen van blootstelling aan te hoge con centraties van een bestrijdings middel is reeds veel bekend. Over de gevolgen van blootstel ling aan geringe hoeveelheden op langere termijn is echter nog weinig bekend. Via het spreek uur hoopt het AZL ook hier over meer inzicht te verkrijgen. De verwijzing naar het spreek uur gebeurt door de huisarts. Het initiatief voor het spreek uur is genomen na een onder zoek door de Leidse Weten schapswinkel in opdracht de Voedingsbond FNV. Men derzocht de gezondheidstoe stand van mensen in bollenbe drijven. Voor deze groep sen houdt de FNV op dinsdag 24 januari om 20.00 uur ee formatie-avond. Deze bijeen komst heeft plaats in de Paulus kerk aan de Ruishoornlaan ir Lisse. ZWAMMERDAM/BODEG- BRAVEN Een 21-jarige inwoner van Zwammerdam is door de politie in vrijheid gesteld na te zijn voorgeleid aan de officier van justitie. De man wordt verdacht van betrokkenheid bij de dood van de 20-jarige W. van der Ploeg uit Bodegraven. De inwoner van Zwammer dam heeft bekend de jongen uit Bodegraven in de nacht van zaterdag op zondag op de Ziendeweg te hebben aange reden. Hij ontkent echter dat daarbij van opzet sprake is geweest. Het technisch on derzoek van de auto van de inwoner van Zwammerdam is nog niet afgerond. Het slachtoffer zou op de Ziendeweg nog voor een tweede maal zijn aangere den. Dat zou zijn gebeurd door een personenauto be stuurd door een 29-jarige in woner van Bodegraven, die in de loop van deze week zichzelf om het leven bracht. Ook de resultaten van het technisch onderzoek van dit voertuig zijn door de Al- phense politie nog niet ont vangen. jEIDEN De belang- telling van aankomende lerstejaarsstudenten om de Leidse universi- eit te gaan studeren is estegen. Dat blijkt uit Ie voorlopige cijfers over Ie aanmeldingen van ;omend studiejaar. Lei en heeft zijn marktaan- leel ten opzichte van de iverige universiteiten 'er-groot met een half irocent tot 10,3 procent. iet aantal eerstejaars dat ;ich bij de Leidse univer siteit aanmeldt schom- nelt de laatste jaren ond de 3500. Het totaal iantal ingeschreven stu denten bedraagt dit jaar ruim 18.300. Het universitair weekblad Mare meldt, dat uit de voor aanmeldingen van december blijkt dat vooral Leiden en Nijmegen in zwang zijn. Bei den kregen een half procent meer aanmeldingen in verge lijking met vorig jaar. Het meeste verlies boekten Utrecht, Delft en Groningen. Ze kregen respectievelijk 0,6 procent, 0,5 procent en 0,4 procent minder aanmeldin gen te verwerken. In Leiden blijken bestuurs kunde, psychologie, Slavisch en Japans de studierichting te zijn die winst boeken. De belangstelling voor biologie, scheikunde, Nederlands en Chinees is licht tanende. De cijfers worden overigens nog onbetrouwbaar genoemd. Pas in februari onstaat een be trouwbaarder beeld, als er meer aanmeldingen zijn bin nengekomen. De faculteit der Geneeskun de heeft het college van be stuur van de universiteit ove rigens laten weten niet meer dan tachtig eerstejaars toe te laten voor de studierichting gezondheidswetenschappen. Het college van bestuur had verzocht dat aantal op te schroeven naar honderd, zo dat er extra wetenschappelijk en niet-wetenschappelijk personeel kon worden aange nomen. Het faculteitsbestuur ging onder bepaald voor waarden akkoord, maar de faculteitsraad was van me ning dat de vakgroepen de extra toeloop niet zouden kunnen verwerken. De uni versiteitsraad neemt maan dag een beslissing. De dreigende instelling van een numerus fixus voor de studie rechten lijkt van de baan. De rechtenfaculteiten zullen waarschijnlijk probe ren om het aantal plaatsen voor rechtenstudenten bij de kleine universiteiten te ver groten. Leiden, Utrecht en Amsterdam dreigden met een te grote toeloop te wor den geconfronteerd. Leiden kan bijvoorbeeld maximaal 1100 eerstejaars plaatsen, ter wijl naar verwachting 1400 gegadigden zich zullen aan melden. Via een plaatsings commissie zullen de eerste jaars over de verschillende universiteiten worden ver- Eijsingahuis maakt plaats voor woningen Het statige Eijsingahuis aan'de Rijnsburgerweg in Leiden wordt binnenkort gesloopt. Daarvoor in de plaats komen elf vrijstaande en twee-onder-een-kap woningen. Het pand dateert uit de jaren twintig. Jarenlang werden de vergaderingen van de faculteitsraad van de medische faculteit in het Eijsingahuis gehouden. Ook woonden docenten van de universiteit er vaak tijdelijk. Tot op dit mo ment wordt het pand als conferentieoord gebruikt. Tegen de zomer komt het pand leeg. Het Eijsingahuis is na de oorlog door een patiënt aan een hoogleraar van het Academisch zieken huis cadeau gegeven. Deze gaf het weer door aan de medische faculteit die echter geen panden in eigendom mag hebben. Uiteindelijk kreeg daarom het Leids Universiteits Fonds (LUF) het Eijsinga huis in handen. Het gebouw heeft onvoldoende cultuurhistorische en architectonische waarde om op de gemeentelijke monumentenlijst terecht te komen en kan dus worden gesloopt. FOTO: TEJO RINGERS (/let bijdragen van Paul van Bijl, Willem Buijteweg, jtees van Herpen en Jeannet- Schreuder. kon er eigenlijk gewoon op Jachten. Het moment waarop Leidse kruidenier Bave- r zou zwichten voor de ik van grootgrutter Albert leijn. Het was een kwestie eld, van loven en bie- de buitenstaander: Ba- elaar huist pal tegenover de larca-parkeergarage aan het Driessenplein. Op die plek il Albert Heijn zich graag [estigen. wiet het Driessenplein wil Al- ^Bert Heijn weer een filiaal in ie Leidse binnenstad krijgen, iadat enkele jaren geleden let AH-supermarktje aan de Haarlemmerstraat opdoekte, llaar dat lukte in eerste in- tantie niet. Later kwam er och een opening, maar bleek jlavelaar een dwarsligger die jverigens de steün kreeg van lokale overheden. Die steun Jas er niet voor de nabijgele gen reformwinkel De Zaaiing, «Jie de komst van de grotgrut- Her ook met angst en vreze te- ^emoet ziet, maar geen poot aeeft om op te staan als er een [inancieel graantje meegepikt tan worden. Tussen Bavelaar en mijnheer Heijn werd gedurende diverse zaak bfiaar'8en hoog spel gespeeld 71.21 projectontwikkelaar Eri- ja als spilpunt. Hoe hoog het is geweest, zal behoudens direct betrokkenen nie- land echt te weten komen. OW £at kunnen we straks pas als Bavelaar met z'n san- ^ÜÜpkraam naar het zonnige zui- afreist en gaat rentenie- en. Hij kan dan triomfante lijk rondbazuinen, dat hij een •'an de weinige kruideniers is ^ftpie het voor elkaar heeft ge- egen. Want hardwerken al- irnjeen is voor die beroepsgroep er voldoende; op 07j indermans kleintjes passen 'nspraak wordt door veel imbtenaren en gemeentebe- ituurders als een noodzakelijk cwaad gezien. „O ja, het plan ook nog even de in- in", is een veelgehoor- l. O70ie uitdrukking in deze krin- Alsof inspraak een for- naliteit is, iets om de burgers idee te geven dat ze mo- CARAgen meepraten. In Wassenaar .zelfs dat de inwoners ken nelijk niet eens meer gegund, leek deze week. Burge- n k< 2378. meester en wethouders van dit dorp hebben prinses Christina toestemming gege ven de 500 meter lange oprij laan naar haar optrekje op landgoed De Horsten opnieuw te bestraten. Een dezer dagen gaan de stratenmakers aan de slag om de eeuwenoude beu kenlaan tegen de somma van 50.000 gulden" van nieuwe klinkers te voorzien. Op zich is daar niets op tegen. Het is echter wel vreemd als ge meentelijk woordvoerder Wim Issendonck zegt: „Wij hebben de zaak niet in de openbaarheid gebracht dus er zijn geen bezwaarschriften binnengekomen". Goh, dat is een handige manier van wer ken. Wassenaar doet gewoon niet meer aan inspraak, dan zijn ze gelijk van die hinder lijke bezwaarschriften af. Dat geeft ook niet, want die heb ben toch geen zin. Enige tijd geleden bouwde prinses Christina een wat groot uitge vallen schuurtje. Ze had daar voor geen toestemming ge vraagd bij de gemeente en mede daarom stroomden de bezwaren binnen. En inder daad, de bouwvergunning werd alsnog verleend. Knollen Als een heuse enquête, zo pre senteerde de Socialistiese Par tij afgelopen week de verkie zingspamfletten die vandaag bij 45.000 Leidse gezinnen in de brievenbus vallen. De fol der wordt als „proefenquête" huis-aan-huis bezorgd in Lei den, Rotterdam, Helmond en Nieuwegein. Het blaadje be vat 24 stellingen die ontleend zijn aan Handvest 2000, het •programma waarmee de SP volgend jaar een kamerzetel tje in de wacht probeert te slepen. Bij elke stelling kan Eens of Oneens worden aan gekruist en wie behoefte mocht hebben aan toelichting kan die op drie regeltjes kwijt. Landelijk partijbestuurder Tiny Kox deed op de perscon ferentie zijn best om het se rieuze karakter van de enquê te te onderstrepen, een ge waagde poging om knollen als citroenen te verkopen. Want aan het SP-krantje valt nau welijks iets serieus te nemen. Ten eerste is de inhoud van Handvest 2000 een prachtig staaltje luchtfietserij, vol open deuren en onwaarschijnlijk heden. Er moet vrede op aar de komen, Nederland moet uit de NAVO en de EG, be drijven en banken worden ge nationaliseerd en het hoogste salaris wordt niet meer dan het drievoudige van het laag ste salaris. Ten tweede kan het blaadje met de beste wil van de wereld geen enquête genoemd worden. Daarvoor is de opiniepeiling te ongenuan ceerd. En ten derde is het doel van een enquête ondui delijk. Het programma is door de leden vastgesteld en bij de verkiezingen blijkt wel wat het Nederlandse volk er van vindt. Een tussentijdse enquê te zal echt geen opvallende veranderingen in dat pro gramma opleveren, als de SP toog. Dat het kampje naast zijn riante woonhuis was ge pland, zal wel toeval zijn ge- Hoe dan ook, Van Duyn kreeg na vele procedures ge lijk van de Kroon en Rijns burg heeft nog steeds geen woonwagenkampje. Onlangs dook Van Duyn weer op in de krantekolommen. Omdat zijn eenkomsten had VVD'er Alexander Geertsema al laten weten dat er wat hem betreft nog wat onduidelijkheden wa ren in het takenpakket van het DGB. Hij wilde er nog eens een onderzoekje tegen aan gooien om helderheid te krijgen. Ook de PvdA leek daar wel voor te voelen. Niet helemaal ten onrechte bedrijf 25 jaar bestond, heeft la Mar toen al dat hij niet hij Rijnsburg geld geschonken het onderzoeken wilde blij- - de verfraaiing van Rijns burg. De Rijnsburgse bestuur- deren zijn blijkbaar niet haat dragend, want het cadeau werd in dankbaarheid aange- Het geld moet nu worden be steed aan vier fonteinen in de gerestaureerde Vliet. Was het geen beter idee geweest het geld te bewaren? Dan kon het later gebruikt worden voor een fontein op het terrein van het woonwagenkampje dat Rijnsburg ooit nog eens zal krijgen. Een fontein met op een koperen plaatje de tekst: „Met dank aan Cor van Duyn". Volgens hem waren de te maken keuzes duidelijk en had de twee jaar voorberei ding een heldere nota opgele verd. Geertsema werd min of meer verweten dat hij geen keuze durfde te maken en zich achter een nieuw onder zoek verschool. Een situatie die in de politiek overigens schering en inslag is. De la Mar was maandag dan ook onaangenaam verrast toen Geertsema een motie liet ronddelen waar toch weer om een onderzoek door „een niet betrokken gemeentelijke di rectie" werd gevraagd. Ster ker nog, De la Mar was knap pissig. Die Geertsema was al eerder te verstaan gegeven dat er geen onderzoek kon komen, en nu bleef hij daar toch om zeuren. De la Mar be trok direct de stellingen en loste wat waarschuwingsscho- Stropdas De Leidse Molen De Valk heeft sinds enkele dagen een keurige stropdas om z'n nek met vrolijke strepen in paars en groen. Volgens studentenvereniging Minerva zelfs mintgroen en violet en zij kunnen het weten, want de reden van deze fleurige outfit is de bekendmaking van de kleuren waarmee de studentenver eniging zich wil omringen bij de naderende viering van het 175ste jubileum. Soortgelijke, hoewel in afmetingen wat aangepaste, stropdas sen sieren de vlaggemast van de Pieterskerk, het standbeeld in het Van der Werfpark en in de kleinste maat de diverse studen tenhuizen in de binnenstad. Voor de „strop" als attribuut is gekozen omdat volgens een woordvoerder van Minerva veel mensen een stropdas met de student associëren. De kleuren zijn volstrekt willekeurig; dat zegt men althans hoewel je je bij mintgroen en violet van alles kan voorstellen. De gemeente die voor dergelijke uithangsels op openbare gebouwen altijd toestemming moet verlenen had geen moei te met de tijdelijke uitdossing van de molen. Zelfs het omwikke len van de stadhuistoren met een nog veel grotere stropdas zag het gemeentebestuur wel zitten. Maar daaraan moest een raadsbesluit vooraf gaan en Minerva wilde niet langer wachten met het wereldkundig maken van de jubileumkleuren. Volgende week al is het volgende programmapunt aan de beurt: de ont hulling van het motto van de lustrumviering. FOTO: WIM VAN NOORT Zwaar geschut (1) Dat was even schrikken afge lopen maandag. Een Leidse wethouder die met zijn porte feuille gaat lopen zwaaien. Hans de la Mar, wethouder namens Links Leiden en be last met onder meer ouderen beleid, sprak al voor de raads vergadering van afgelopen maandag zijn „onaanvaard baar" uit over een motie van VVD-benjamin Alexander Geertsema. En als een wet houder een voorstel als on aanvaardbaar kenschetst, houdt dat in dat hij opstapt als een meerderheid van de ge meenteraad die motie steunt. Kortom, er moet wel wat aan de hand zijn als een pacifisti sche wethouder dergelijk zwaar geschut in stelling brengt. Wat er nu precies aan de hand is, dat zal echter een groot deel van de aanwezige „ök" Alexander" graag' Zwaar geschut (3) Toen het tot een echt gevecht dreigde te komen was daar echter de onverbiddelijke klok. Het liep tegen elven en gewoonlijk houdt de raad er dan mee op. PvdA-fractie- voorzitter Steven de Vreeze wees op de tafels met drank die in verband met het af scheid van D66'er Jan Hoeke- ma stonden te wachten. En ook Alexander Geertsema greep de microfoon om te vragen of de discussie in de volgende raadsvergadering voortgezet kon worden. In de wandelgangen werd later duidelijk raadsleden en wethouders zijn ontgaan. Het had iets met ou derenbeleid te maken, in het bijzonder de taken van het Dienstencentrum voor Ge coördineerd Bejaardenwerk (DGB). De commotie komt in elk ge val voort uit de nota Oude renbeleid in Beweging, die De la Mar een tijd geleden heeft gepresenteerd. Daarin wordt andere taakverdeling Hans do Ta" Mar zai'heüs beetje de tijd kreeg. Omstan dig formulerend (Vader Molly zal er trots op zijn) legde hij uit dat het toch allemaal niet zo erg was en dat het niet over taken maar over subta- ken ging. „We passen de mo tie gewoon een beetje aan", nam hij gas terug. Kortom, zo had Geertsema het allemaal niet bedoeld. Hij zal nu uitein delijk toch bakzeil halen, zich tenminste niet aan een grenzeloos opportunisme wil overgeven. Het propaganda- foldertje van de SP is dan ook niet meer dan een van de vele politieke schuitjes met bagger, waarop een zogenaamd soci aal en laagdrempelig vlaggetje wappert. Fontein Cor van Duyn en de gemeen te Rijnsburg zullen geen dik ke vrienden zijn. Daarvoor heeft de Rijnsburgse kweker het de gemeente te moeilijk gemaakt. Voor wie de ge schiedenis niet kent: Van Duyn heeft zich met hand en tand verzet tegen de komst van een woonwagenkampje. Het zou aan het Oegstgeester Kanaal komen maar Van Duyn vond dat je dat de toe komstige bewoners niet kon aandoen. Die arme mensen zouden daar helemaal geïso leerd zitten, was ongeveer de strekking van Van Duyns be niet naar huis gestuurd wor den wegens onduidelijkheden in het takenpakket van het j -,i i Dienstencentrum voor Ge- coördineerd Bejaardenwerk. mr pnm r p Hopelijk is het belangrijkste resultaat van de hele actie dat Geertsema in het vervolg wat voorzichtiger is in het uitde len van profilerende spelde- prikken. „Scoren" is ook in de politiek een kwestie van de juiste man, de juiste plaats en de juiste tijd. En Geertsema't de buurt en clubhuizen in te krijgen. Zwaar geschut (2) Twee avonden had de raads commissie sociale zaken er maatschappelijke aangelegen heden nodig om de nota te be spreken, daarbij op de vingers schot vanaf de middellijn gekeken door tientallen tegenwoordigers van oude- renorganisaties en buurt- er clubhuizen. Tijdens die bij- dreigt nu bij de cornervlag te belanden omdat De la Mar een keer „boe" roept. Blijven oefenen. BURGERLIJKE /STAND LEIDEN Overleden: F Guijt geb. 12 jan. 1905 vrl. geh.gew. mei J. C. Guijt; L. M. Hopmans geb. 28 dec. 1936 man; J. A. van Zanden geb. 24 jan. 1902 man; H. Wijkhuizen geb. 21 mrt. 1921 vrl. echtg. van A. Evers; J. Verboon geb. 24 okt. 1915 man; W. P. H. de Jongh geb. 22 apr. 1921 man; P. E. J. Prins geb. 30 nov. 1934 man; J. de Jager geb. 4 juni 1893 man; D. Huijgens geb. 29 jan. 1908 man; P. Oudshoorn geb. 30 nov. 1930 man; A. G. Popeijus geb. 20 okt 1910 vrl. geh.gew. met A. van Harskamp; G. Koetsier geb. 16 apr. 1912 vrl. echtg. van A. van Dorp; N. van Leeuwen geb. 7 dec. 1923 man; J. P. Duivenvoorden geb. 23 mei 1915 man; M. Opdam geb. 9 okt. 1923 vrl. geh.gew. met A. van Zeist; A. J. Tieman geb. 6 jan. 1908 man; G. Meelker geb. 3 juni 1917 man; H. J. W. van Soest geb. 7 nov. 1930 man; Z. C. Keus geb. 4 juni 1924 man; A. M. C. Minster geb. 26 okt. 1988 vrl.; C. S. van Es geb. 5 apr. 1906 vrl. geh. gew. met T. Barendse; P. van der Neut geb. 22 okt. 1937 man; A. van der Hoogt geb. 22 okt. 1907 vrl. echtg. van H. Sliggers; C. Bronsgeest, geb. 26 aug. 1900 vrl. geh.gew. met N. Glasbergen; t W. I 26 d 1920 vrl. geh.gew. BIJLAGE Bil UW KRANT MET INFORMATIE OVER FILMS,MUZIEK THEATER, RECREATIE,EXPOSITIES EN EEN COMPLETE AGENDA Bewoners Morsweg blijven bij eis geluidsscherm LEIDEN Wanneer de gemeente doeltreffende maatregelen tegen ge luidsoverlast van de spoorlijn neemt, hebben drie bewoners van de even zijde van de Mors weg geen enkel bezwaar tegen de sloop van de hui zen aan de oneven zijde. Dat werd gistermiddag nog weer eens duidelijk tijdens de behandeling van drie bezwaarschriften in de commissie voor de beroep- en bezwaarschrif ten tegen het verlenen van een sloopvergunning voor de huizen die plaats moeten maken voor be drijven. De huizen dienen volgens de bewoners nu als belangrijke geluidswal. Zij willen dat er een ge luidsscherm met een bo menrij in plaats van de huizen wordt neergezet. B en W zijn echter niet van plan om te investeren in dure voorzieningen die slechts tijde lijk zullen zijn. Het is de be doeling dat de grond na sloop van de huizen bouwrijp wordt gemaakt en dat er na verloop van tijd met de bouw van be drijven wordt begonnen. Met de bezwaarmakers is in dertijd afgesproken dat er niet eerder gesloopt zal worden, dan dat alle bewoners uit de panden zijn vertrokken en alle beroepsprocedures zijn afge handeld. Op dit moment is er nog één van de af te breken huizen bewoond. Met die be woner is echter volledige overeenstemming bereikt over een spoedig vertrek. Hij wacht alleen nog op het vrijkomen van een huis in de Stevenshof. De bewoners verwijten de ge meente zich niet aan de des tijds gemaakte afspraken te houden door nu toch al de sloopvergunning af te geven. Door de bezwaarmakers is be halve de gemeentelijke be zwaarschriften ook schorsing van het besluit voor het verle nen van de sloopvergunning bij de Raad van State aange- Eén van de bezwaarmakers maakt zich daarnaast boos over de verloedering van de buurt door de nu al lange tijd onbewoonde huizen aan zijn overkant. Hij zou het liefst zien dat de huizen opgeknapt worden. Wanneer er een be drijventerrein wordt gereali seerd, vreest hij dat ook het rijtje huizen aan de even zijde in de toekomst wegbestemd zal worden. Deze handzame EHBO kit voor thuis, in de caravan, auto of boot, is voor u als u een nieuwe abonnee aanbrengt. De nieuwe abonnee wordt ook hartelijk onthaald: deze krijgt de krant de eerste twee weken gratis. vtvï.W*'®0"^ ITloteer als nieuwe ahonnee ingaande 1 j Adres- Deze ontvangt de krant de eerste twee weken gratis. Daarna wordt het abonnementsgeld betaald per i i i maand automatisch betalen f 24.24 i I kwartaal per acceptgiro f 72,34 i j Stuur ais dank de EHBO-kit naar i i 1 I Stuur deze bon in een open envelop - postzegel niet nodig - naar 1 Leidse Courant, Antwoordnummer 998,2500 VD Den Haag.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 13