Sky Channel mogelijk binnenkort van kabel In de Gooise jungle gaat ook Nederland 3 voor de leeuwen gekleurd gezien n [^fADIO/TELEVISIEKculaeüou/ui/ttL hn prachtige presentator", noemde zelf - een minderhedenzender zou het t)e Parijse correspondent van het £cidóc6ou/ia/nt DINSDAG 17 JANUARI 1989 PAGINA IS atis vi prachtige presentator", noemde Iredacteur Ireen van Ditshuyzen van an dtW1 Pr08ramma »TV3" vorige week Carl 'uybrechts, de Belgische journalist die Hl seizoen 'anchor man' is van deze NOS- ibriek. Wat we moeten verstaan onder T^Khchtig weet ik niet zo goed, maar ook al pracht van Carl heeft niet kunnen inde ren dat „TV3" na het lopende IN eu Btoen wordt opgedoekt. Wegens teleur- >etzelaq tellende kijkcijfers, naar verluidt, waar- 0800): jee tevens wordt toegegeven dat het toch iren M °P ^et ^er(^e net blijkt te draaien om o. 13.4 Fcijfertjes. onwaikj 'oen Nederland 3 werd opgezet, als een Mtiu«»i wgnet voor al die kleine zendgemach- >CIr Ebh &en en NOS, werd erbij aangekon- 13 ft ^et n'et ZOU ëaan 0m de jming i aarderingscijfers en de hoeveelheden 21.J jkers. maar gewoon om de programma's zelf - een minderhedenzender zijn, en dan doet het er niet toe hoeveel mensen de programma's ook daadwerke lijk bekijken. Een lovenswaardig stand punt, dus. Maar in de Gooise jungle blijkt zoiets toch weer niet erg lang stand te kunnen houden: ook Nederland 3 gaat voor de leeuwen. De prachtige Huybrechts, die ik niet echt slecht vind maar ook geen superpresenta tor, was afgelopen week met vakantie. Hii werd vervangen door een aantal collega's uit het NOS-circuit, die bij toerbeurt een avondje „TV3" mochten doen: Philip Fre- riks, Robert ten Brink, Tom Êgbers, Maartje van Weegen en Gijs Wanders. Kijk, als de makers van „TV3" (Van Dits huyzen dus) eerder op de gedachte waren gekomen Maartje in te huren voor die klus, dan was „TV3" gewoon een hit ge worden. Zij beheerst zoiets tot in haar vingertoppen, en voelde zich kennelijk als een vis in het water. In het strak aan gesnoerde keurslijf van het NOS-journaal is ze al vrijwel perfect, maar in de iets lossere context van een magazine als „TV3" komt ze pas goed tot haar recht. Geen wonder dat de KRO hemel en aar de heeft bewogen om Van Weegen weer in huis te krijgen: ze gaat daar volgend seizoen een eigen praatprogramma aan voeren en zal een geduchte concurrent blijken te zijn voor de praters op dat ge bied bij de andere omroepen. De Parijse correspondent van het „Jour naal", Philip Freriks, was al eerder te zien als presentator van een NOS-pro- gramma en bleek zich ook nu weer in zo'n positie redelijk goed op zijn gemak te voelen. Die zien we nog wel terug, ook buiten de nieuwsvoorziening uit Frank rijk om. Tom Egbers naturelcharmant en goed bespraakt als immer) zorgde bij zijn inval beurt voor het aardigste moment van de televisieweek door de sterinterviewer van „TV3" Ischa Meyer zoiets toe te voe gen als: „Kop dicht Meyer, je bent nog niet aan de beurt.Egbers, een van de ge lukkigste vondsten uit de historie van „Studio Sport", verdient een bredere er kenning dan binnen de beperkingen van het sportprogramma mogelijk is. RENÉ DE COCQ i,Wedden dat" met Myrna Goossen J5° Hilversum maandag Wandigaat de vierde serie van het Wilioi amusementsprogramma „Wed- Mooftjjen dat..."? van ijirt. Als as- 0 '*ni [stent en als oc /'olgster van (al); wo de vertrekkende Sandra vindt rica (aijjos Brink dan Myrna Goossen omroepster van in totaal zes af- man) everingen worden wekelijks Ojy ip maandag (Ned. 2 om 20.2" a ll (16) uur) uitgezonden. i De zaalweddenschap zoals deze drie seizoenen lang in het •ogramma te zien is geweest, il in de nieuwe reeks worden ^TER >rvangen door de zogenaam de „thuisweddenschap". De kijkers kunnen per briefkaart hun ideeën naar de AVRO sturen (Postbus-1160, 1200 BD Hilversum). Uit de inzendin gen worden de drie leukste ideeën gekozen. Vervolgens kan de kijker elke week, eveneens via een briefkaart, aan bovengenoemd adres zijn favoriete idee bekend maken voor de weddenschap die in elke uitzending met Jos Brink zal worden aangegaan. „Wed den dat.komt onder regie van Rob Rooyens, direct van uit Studio Aalsmeer. ans van Breukelen temidden van zijn vroegere klasgenoten. 4 FOTO; VOO 5 Hans van Breukelen opnieuw in de klas HILVERSUM - Kort voor zijn blessure, opgelopen tijdens een indoor voetbaltournooi in Duitsland, nam de keeper van PSV en van het Nederlands Elftal Hans van Breukelen plaats in de bank bij de „Klasgenoten" van Koos Postema. Dit is morgenavond te bekijken bij Veronica (Ned. 2 om 21.05 uur). Hij bezocht vroeger dë St. Michaelisschool in De Bilt. Opnieuw nam hij nu plaats lussen de vroegere leerlingen van de vijfde klas. Hij weet van alles „over toen" te vertellen, maar ook over zijn latere onder wijzerschap en zijn voetbalsuccessen, vooral op het punt van het houden van penalties. Hij wist toen evenwel nog niet wat hem daarna zou overkomen. We zien Hans dus in volle glorie, terwijl hij intussen thuis en in het ziekenhuis moeizaam werkt aan zijn genezing. Hij heeft al laten weten, dat als hij niet meer terug keert tussen de palen, hij met graagte zijn oude beroep van on derwijzer op zal willen vatten. Naar verluidt hangen tientallen schoolhoofden bij hem aan de bel om hem aan hun lerarenkorps toe te voegen. AMSTERDAM De Britse commerciële satellietzender Sky Channel staat een groot scheepse reorganisatie te wach ten die ingrijpende gevolgen zal hebben voor het beleid ten aan zien van het vasteland van Eu ropa. Zo beraadt de organisatie zich er momenteel over of Sky Channel in de toekomst nog wel via de kabelexploitanten op het vasteland zal mogen wor den doorgegeven. Dezer dagen zal in het hoofdkantoor in Lon den een beslissing vallen over de omvang van de reorganisa tie. Vast staat inmiddels dat de eigen Europese kantoren van Sky worden opgeheven. Alleen het kantoor in Amsterdam wordt in stand gehouden, zij het met een uitgedunde bezet ting. De verkoop van adverten tieruimte zal in handen worden gegeven van agenten die op commissie-basis werken. De re organisatie houdt enerzijds ver band met de uitbreiding van het aantal stations en de ver huizing naar de omroepsatelliet Astra. Anderzijds speelt de nog immer teleurstellende belang stelling voor de zender op het vaste land een rol. De tegenval lende reclame-inkomsten no pen de organisatie zich opnieuw te bezinnen op het marketing beleid. Het ziet er naar uit dat de Au stralische mediamagnaat Ru pert Murdoch zich met zijn Sky Television organisatie in de eerste plaats wil gaan richten op de Britse en Ierse markt, waar de keuze uit het aantal te levisiestations is beperkt tot vier. Het extra aanbod van Murdoch levert bijna een ver dubbeling van dit aantal op. Be- Rupert Murdoch ...niet zo ge charmeerd van markten waar Engels niet de moedertaal Is... FOTO: UPI perking van de eigen activitei ten op het vasteland levert bo vendien een niet onaanzienlijke besparing in de overheadkosten op. Daarnaast is Murdoch niet zo gecharmeerd van markten waar het Engels niet de moe dertaal is. Een tweede overwe ging voor hem zal zijn dat hij zijn voorsprong op de concur rentie in Groot-Brittannië wil behouden, nu de Britse rege ring van plan is een steeds libe raler omroepbeleid te gaan voe ren. Een belangrijke concurrent van Murdoch's organisatie is BSB (British Satellite Broadcas ting). BSB wil eind dit jaar met drie commerciële kanalen op een eigen omroepsatelliet de concurrentie met Engelstalige satellietkanalen aanbinden. Voor Nederland is het nog maar de vraag of het inmiddels ingeburgerde Sky Channel na de verhuizing naar Astra nog wel door de kabelexploitanten zal kunnen worden doorgege ven. De beslissingen ten aan zien van de marketing van de vijf stations die Sky via Astra wil doorgeven, houden die toe stemming niet automatisch in, aldus de woordvoerster van Sky. De Vereniging van kabel exploitanten (Vecai) merkt ech ter op dat met Sky contracten zijn afgesloten die een leve ringsplicht inhouden tot uiter lijk 1 januari 1991. Alleen de kabelexploitant kan onder het contract uit als Sky via een an der kanaal zou worden uitge zonden, zoals nu het geval bij het gebruik van de Astrasatel- liet. Volgens secretaris R. Zan- dee van de Vecai zullen de meeste kabelexploitanten hun ontvangstmogelijkheden aan passen aan de nieuwe situatie en Sky Channel gewoon blijven uitzenden. De organisatie van Murdoch zal dan zelf naar de rechter moeten stappen om ont binding van het contract te vra gen. Vooralsnog blijft Sky Channel in ieder geval tot okt< ber van dit jaar ook het telsat te ontvangen, sprake van dat de familiepro gramma's na 18.00 uur zullen worden vervangen door uitzen dingen van Eurosport, een sportkanaal dat Sky Television samen met de Europese Om roep Unie (EBU) heeft opgezet. NEDERLAND 1 NCRV 15.30 James Herriot Engelse serie. Afl.: Oorlogsdrei ging. De oorlogsdreiging neemt toe en Siegfried en James werken aan de be strijding van mond- en klauwzeer. 16.20 ^Entree muzikaal klein- kunstprogramma. Presen tatie: Doris Baaten. Met o.a. aandacht voor enkele ensembles van het Con servatorium uit Zwolle, een reportage over de toegan kelijkheid van Musea en het lied „Madeion Blom kijkt niet meer om", door Doris Baaten. 17.10 (si Weerklank Gedeelte lijke herhaling van dit mu zikale programma, dat za terdag jl. in zijn geheel werd uitgezonden. NOS 17.30 Journaal. NCRV 17.44 De Kids, 13-delige Cana dese jeugdserie. Afl.3: Plankenkoorts. «Caithlin heeft epilepsie maar laat zich daardoor niet beïn vloeden. Michelle is bang om een spreekbeurt te houden. 18.11 De stuntels, tekenfilmse rie. 18.16 Ducktales, tekenfilmserie van Walt Disney. Afl.31: Ook gij Dagobert. 18.36 Alex, tekenfilmserie. 18.41 Kleine l9ar, 18-delige ge tekende serie naar het ge lijknamige boek van Ber- tus Aatjes. Afl. 16: Verraad. NOS 19.00 Journaal. NCRV 19.18 SDrempels weg, actie journaal. Presentatie: Dick Passchier. 19.29 EEen week om nooit te vergeten, korte jeugdfilm uit de serie Mijn idee. Met: Annemarie Steen, Hein Boele, Ellen Veger. e.a. Maaike ontmoet Bob, die in een rolstoel zit. Ze krijgt te maken met allerlei voor oordelen over haar nieuwe vriendje. 19.54 Cosby show, Amerikaan se comedy-serie. Vanessa ziet een grote toekomst in de popmuziek nadat ze een videoclip gemaakt heeft. 20.19 A different world, Ameri kaanse comedyserie. De- nise wil op vakantie naar Griekenland, maar Claire ziet dat niet zitten. 20.52 Showroom program ma met Jan Fillekers en Henk van der Horst. 21.42 Hier en nu, actualiteitenru briek. NOS 22.30 Journaal. NCRV 22.40-23.20 EAnder nieuws, documentaire over men sen die doof en blind zijn. NEDERLAND2 TROS 16.00 Fleur, gevarieerd televisie weekblad. Presentatie: Mi reille Bekooy en Tetske van Ossewaarde. 17.30 De bal is rond, 8-delig jeugdvoetbalprogramma In samenwerking met de K.N.V.B. Deel 5. 18.00 is TROS popformule, mu ziekprogramma gepresen teerd door Martijn Krabbé en Mariska van Kolck. 18.40 Toekomst in telecommu nicatie, 8-delige cursus over telecommunicatie ge presenteerd door Chriet Titulaer. Afl.8: Netwerken. 18.55 De Fabeltjeskrant. Afl.: Gewoon inenten. 19.00 Familie Oudenrijn, Neder landse comedyserie. Afl.: Oude tantes en oude au to's. Merrel erft een schuur met een bijzondere in houd. die Martin een aan tal bekeuringen oplevert. Henk van der Horst en Jan Fillekers presenteren herhalingen uit hun programma 'Showroom'. Ned. 1 om 20.52 uur. FOTO: dijk stra 19.25 Linda, gevarieerd magazi ne. Presentatie: Linda de Mol. NOS 20.00 EJournaal. TROS 20.29 Onze Ouwe, politieserie. Afl.: Een doodgewone moord. Rudolf Ballaat voelt zich ongerust en be dreigd. Hij wordt constant in de gaten gehouden en in huis blijkt afluisterappera- tuur te zijn geplaatst. Bal- lat laat een privé- detective :e:en en ander uitzoeken. Het wordt ernst als er op zijn vrouw wordt gescho ten. Dat schot zou weieens voor hem bestemd kunnen zijn. Bij commissaris Leo Kress gaat een lampje branden. 21.35 TROS TV-show, talkshow van Ivo Niehe. 22.35 TROS Aktua Geld, maga zine over geld met o.a. trekking Staatsloterij. Pre sentatie: Tineke Verburg. 23.20 Marblehead Manor, Ame rikaanse comedy-serie. Afl.: Eet smakelijk. De vrouw des huizes bekent aan Lupe dat zij graag een kind zou willen. NOS 23.51 Journaal. NEDERLAND3 19.00 19.15 19.25 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden. Journaal. Sesamstraat. FEDUCO Medelanders, Nederlan ders Tussen Amsterdam en Sicilië. Portretten van Guiseppe en Rita, die na een langdurig verblijf in Nederland zijn terugge keerd naar het Italiaanse eiland. TELEAC You're welcomel Cursus Engels. Les 12. NOS CC Het klokhuis. ^Jeugdjournaal. TV-3, gevarieerd magazi ne. T Journaal. Van Gewest tot Gewest. Onderwerpen: 1. „Rotan- dorp" Noordwolde. 2. Een jaar Deventer in persfo to's. 3. De muskusratten in Zuid-Holland. Uit het NOS-Archief (3). Het Raphael Kwartet speelt werken van Beetho ven. 1. De Cavatina uit het strijkkwartet nr. 13. opus 130. 2. Strijkkwartet, opus 133 -Grosse fuge. Het Europa van het Gul den Vlies, documentaire serie. Afl. 2: De Groother tog van het Westen (1419- 1454). i Journaal. i Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek, i Nieuws voor doven en slechthorenden. DUITSLAND 1 BRT 1 16 15-17.05 Wie schrijft die blijft 17.30 Snorkelt. Amerikaanse teken filmserie. Afl. 10: De langste korte route. 17.55 Nieuwe. 18.00 Tik Tak animatieserie. 18.05 Prikballon, kleutermagazine. Presentatie: Francis Verdoodt. 18.20 Carlot en Co, magazine waar in poppen vertellen wat kinde ren willen weten. Afl. 13: Hik, hik, hik. 18.35 De papegaai, 6-delige serie met Miriam de Boer, Maarten Pinxteren, Ineke Holzhaus e.a. Afl.2: Op zoek naar Johan. 19.00 The Muppeta. Gasten: Kris Kristofferson en Rita Coolidge. 19.25 Lotto-winnaara, mededelin gen en programma-overzicht. 19.30 Nieuws. 20.00 Buren. (Neighbours). Australi sche serie met Francis Bell, Dasha Blahova, Peter O'Brien e.a. Afl.45. Shane raakt een Pevoeilige snaar bij Maria, anclub, Ben Crabbé presen teert nieuw talent en de kijker mag kiezen wie een vedette wordt. Vandaag: Johnny Tiger met "Day after day". 20.30 Wij an de andere dieren (Our selves and other animals), 12- delige Britse documentaire reeks. Afl.11: Denkende die ren. Denken andere dieren zo als wij? 20.55 lemandsland, toeristisch ma- gazine. Thema: Zuid-Noorwe- gen. Presentatie: Herman Cole. Verder nog een reportage over het Verkehrshaus in Luzern en Informatie uit de wereld van reizen en toerisme. 21.40 Moet kunnen, muziekprogram ma m.m.v. Frank Dingenen, Pascale, Tasha, D'Bop e.a. 22.25 Kunst-zeken. 22.30 Nieuws. 22.45 Camera, Tweewekelijks maga zine voor foto-, dia-, film-en vi deo-amateurs. M.m.v Johan de Vos en Johan Heddegem. 23.15 Coda. Die Beredsamkeit van Joseph haydn, uitgevoerd door Musica Nova onder leiding van Roger Leens. BRT 2 15.30 Berlin - Ecke Bundesplatz, serie portretten. Afl.2. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Spass am Dienstag, kinder programma met Werner en Zini. 17.15 Tagesschau. 17.25 Das Nest Afl.: Es geht ums Prinzip. 18.00 Wenn Kuil kommt, serie. Afl.: Der Ehrensache. 18.26 Tagesschau. 18.30 Hier und Heute. 18.52 Immer, wenn sie Krlmis schrieb (Murder she wrote), Amerikaanse detectiveserie. 19.58 Programma-overzicht. 20.00 ffTagesschau. 20.15 Die Goldene 1 ARD Fernseh- lotterie. 21.00 Monitor, actualiteiten. 21.45 Dallas, Amerikaanse serie met Barbara Bel Geddes, Patrick Duffy. Linda Gray e.a. 22.30 Tagesthemen, actualiteiten. 23.00 Kulturwelt: Willi Baumeister Der Weg nach innen, portret van deze schilder t.g.v. van zijn geboortedag, 100 jaar gelden. 23.45 Tagesschau. 23.50 Nachtgedanken. Beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff. 19.00 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische serie. Met: Pat McDonald, Tom Ri chards, Rowena Wallace e.a. Afl.657. Een avondje uit neemt voor Leigh een gevaarlijke wending. 19.23 Tweemaal zeven. Kort tv-spel- letje met Mark Demesmaeker. 19.28 Programma-overzicht. 19.30 Nieuws. 20.00 De drie wijzen. Quizprogram ma waarin twee kandidatendu- os moeten raden wie van de drie panelleden - dat zijn: Guy Mortier, Mark Uytterhoeven en Els de Vuyst - het juiste ant woord geeft op door Daniël Van Avermaet gestelde vra gen.. Presentatie: Daniel Van Avermaet. 20.50 Uitzending door derden. Pro gramma voor de Liberale Tele visie- en Radio-Omroep. 21.35-22.05 Soepel werken: Werkon in crisistijd e, 3-detige infor matieve serie over werken in crisistijd. Deel 1. Presentatie: Wim Schamp. DUITSLAND 2 RTBF 1 17.45 Vacaturebank. 18.00 Nouba nouba, met: Les tripo des en Stripy. 18.30 Jamais deux sana tol, geva rieerd informatief programma. 19.00 Nieuwsoverzicht. 19.03 Ce soir, Waalse actualiteiten. 19.25 Lotto en Joker. 19.30 Journaal. 20.00 Festival du cinéma de Bruxel- les. 20.05 Actualité fa une. 20.10 Double sept, spelprogramma. 21.25 Planète des hommes: Loxin ou l'initiation d'un jeu ne chamane dans l'Himalaya, documentaire over een inwij dingsritueel van een jonge sja- 22.20 Journaal. 22.50-00.35 Cinó Club de minuit Cycle alain Tanner: No n land, Frans-Zwitserse speelfilm uit 1985 van Alain Tanner. Met: Huges Quester, Myriam Mózières, Betty Berr e.a. Heute. Siebenstein serie. Afl.: Ver- wandlunskünste. Logo, kinderprogramma. Bas-Boris Bode. 12-delige se rie van Harry Baer. Met: Mikael Martin, Franz Buchrieser, Dia na Körner, e.a. Heute. Aansl.: Aus den Lën- dern. m Tele-lllustrierte, actualitei ten, sport en amusement. Der Landarzt, serie met Chris tian Quadflieg, Gila von Wei- tershausen, Antje Weisgerger 18.58 Programma-overzicht. 19.00 Heute. 19.30 Die Reportage. Vanavond: High tech-Spionen. 20.15 Die Outsider (The Outsiders). Amerikaanse speelfilm uit 1982 van Francis Ford Coppola. 21.45 Heute-Journal. 22.10 Apropos Film, Filmnieuws van Helmuth Dimko en Peter Ha- jek. 22.40 Das kleine Fernsehspltl: Der wilde Mann, speelfilm van Matthias Zschokke. Met: Die ter Laser. Beatrice Kessler, In- grid Kaiser e.a. 23.50 Heute. DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg ii. Cursus wiskun de. Les 29. 18.30 Sesamstraat. 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine. 19.40 Raamprogramma van de re gionale studio's. 20.00 Weltweit. 20.45 Nonstop nonsense. Sketches van en met Dieter Hallervor- 21.30 West 3 aktuell. 21.45 Monitor im Kreuzfeuer. 22.45 Landesspiegel: Die Zeche hat mich gepragt, documentaire over de kunstenaar-arbeider Manfred Szejstecki. 23.15 Plus 3 extra, sociaal-econo- misph magazine. Aansl.: Laaste nieuwe. BBC 1 Tekenfilm. Children's BBC met Andy Cra ne. Aansl. Green claws, kinder programma. Touché turtle. Jachanory. Hockey Wolf. What's that noiae? 6-delige serie. Afl.6 (slot). Newsround, jeugdjournaal. ffiGrange Hill 20-delige jeugdserie over de belevenis sen op een middelbare school. Afl.5. Met: Gwyneth Powell, Michael Sheard, Nicholas Don nelly e.a. Neighbours, Australische serie met Anne Charleston. Kylie Mi- nogue, Fiona Corke e.a. Nieuws en weerbericht. London plus, regionaal pro gramma. Tomorrow's world. Populair- wetenschappelijk magazine. EEastEndera, familiefeuilleton met Michael Cashman, Chris Matthews, Nick Berry e.a. The good life, comedyserie met o.a. Penelope Keith, Ri chard Briers en Felicity Ken dall. Afl.3. CCA question of sport, spel programma. Presentatie: David Coleman. 22.00 Nieuws, regionaal nieuws en weerbericht. 22.30 The French Connection, Ame rikaanse speelfilm uit 1971 van William Friedkin. Met: Gene Hackman, Fernando Rey, Roy Schneider e.a. 00.10 Film '89, filmrubriek gepresen teerd door Barry Norman. 00.40 Network. Mediamagazine. 01.30 Weerbericht. BBC 2 16.00 Nieuws en weerbericht. 16.03 One in four. 16.30 Look stranger. 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Catchword, quiz. 17.30 Advice shop. 18.00 Gems people played. 18.10 Horizon, documentaire-serie. Afl.: Brain poison. 19.00 The Americano, Amerikaanse speelfilm uit 1955 van William Castle. 20.20 The Rock 'n' Roll years. Van avond: 1979. 20.50 Open Space. Going home. 21.30 Food and drink, informatieve 22.00 Talking Heads, beroemde ac teurs en actrices dragen voor uit hun favoriete werk. van daag: Thora Hird. 22.35 Sisters under the skin, 4-deli- ge documentaire-serie over de vrouwenbeweging. 23.15 Classic ghost stories. 23.30 Newsnight, actualiteitenmaga- 00.15 The late show, cultureel ma gazine. 00.55 Weerbericht. CE Ondertiteling via Teletekst IS Tweetalige of stereo-uitzending II Zwart/wit-uitzending U Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst SS Bij met-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Herhaling SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 IS Eurochart Top 50 17.00 The DJ Kat Show. 18.00 Gidget. 18.30 I Dream of Jeannie e. Come dyserie. 18.57 Europees weerbericht. 19.00 The Ghost and Mrs. Mulr Comedyserie. 19.30 Gemini Man. 20.30 Tuesday Movie: In posses sion. Engelse speelfilm uit 1984 van Val Guest met Chris topher Cazenove e.a. 21.57 Europees weerbericht. 22.00 N.F.L. American Football 1988/89. 23.00 Pop formule. Popprogram- 00.00 S Eurochart Top 50 s. 00.57 Europees weerbericht. 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 John Lill plays Prokofiev So nata. 01.35 Lalique Glasa. 01.50 Chillingirian Quartet plays Brahms. 02.35 Oscar Shumsky. 03.00 Guitarra. 03.30 Marisa Robles. 04.00-06.30 THE LANDSCAPE CHANNEL. Non-stop muziek programma met klassiek, jazz. pop en New-Age-muziek. met beelden uit de natuur en com puter-animaties. EO 10.00 Vrouw zijn. 10.45-11.00 TV-fruitmand 15.00 Nikolai. 15.32 IS Hallo Nederland. 16.00 De natuur van Noord-Amerika, natuurserie. 16.25 Lassie, Amerikaanse serie. 16.50 BKinderkrant, kindeerpro gramma. NOS 17.30 Journaal. EO 17.44 Tijdsein-Buitenland. NEDERLAND 2 VOO 16.00 Seabert. 16.10 SS Mijn eerste keer 16.35 B.O.O.S.I 17.00 De Fabeltjeskrant. 17.05 Buck Ro gera, serie. Afl.: Ruimte rock. BRT 1 15.00 Zonen en dochters e. 15.25 Soepel werken s. 16.00 Candy Can dy, tekenfilmserie. 16.20 De Smur fen, tekenfilmserie. 16.45-17.40 Anne van het groene huis. DUITSLAND 1 SUPER CHANNEL 16.30 Hot Line. Voor kijkers in heel Europa een trendy livepro gramma gepresenteerd in het Engels en Duits. 18.30 Captain Power and the Sol- diers of the Future. Science- fictionserie. 19.00 IjWanted Dead or Alive. Tv- serle met Steve McQueen. 19.30 Kate and Allie. Comedyserie. 20.00 Sportsnight. 21.45 World News. 22.00 Super Sports Night. 00.00-03.00 Entertainment mix. 09.45 ARD-Ratgeber. 10.00 Tages schau und Tagesthemen. 10.23 Kampf gegen Spritze und Joint 11.10 Die Goldene 1. 11.55 Um- schau. 12.10 Monitor. 12.55 Perso verzicht. 13.00-13.15 Tagesschau. 15.00 Tagesschau. 15.05 Sinha Moea, Braziliaanse sewrie. 15.30 Ber lin - Ecke Bundesplatz, serie portret ten. 16.00 Die Trickfilmschau. 16.15 Miriams Reise auf dam Mondstrahl, poppenspel. 17.15 Tagesschau. DUITSLAND 2 MTV EUROPE 09 45 Zi, Duitsland 1. 13.40 Von Weimar nach Bonn: Die Geschwister Oppermann e. 15.45 Programma overzicht. 15.55 Heute. 15.58 Wind den Weiden. Poppenspel. 16.15 Logo. 16.25 Hals über Kopf e. Serie. 16.55 Heute. 17.10 Tele-llluetrier- te. 17.J0 Matlock. 15.30 Marcel Vanthilt. 16.30 MTV special: Fleetwood Mac. 17.00 3 From 1 at 5. 17.15 Maiken Weio. 18.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York. 19.00 MTV at the movies. 19.30 Remote control. Spelprogram ma. 20.00 XPO, nieuwe videoclips met Maiken Wexe. 22.00 Ray Cokes. 23.00 MTV at the movies 23.30 Marcel Vanthilt. 00.00 Your scene: Solid rock. 01.00-07.00 Videoclips, met van 02.00-02.30 Club MTV e. BBC 1 07.35 ERKO short 07.55 Weerbe richt. 08.00 Breakfast time. 10.00 Nieuws. Aansl.: Open air (1). 10.20 Kilroy, praatprogramma. 11.00 Nieuws. Aansl.: Going for gold, spel programma. 11.25 Children's BBC. 11.55 Five to eleven. 12.00 Nieuws. Aansl.: Open air (2). 13.00 Nieuws. Aansl.: Daytime live. 14.00 Nieuws. 14.30 Neighbours, Australische serie. 14.50 Going for gold, spelprogram ma. 15.15 Knots landing, serie. 16.00 The BBC diet. 16.30 the Pink Pan ther. 16.50 Childrens BBC. TV 5 SKY CHANNEL 16.05 Bravaa. 16.10 Agence Intérim. 16.30 Bonjour, Bon AppétiL 17.00 Récréation. 17.30 Des chiffres et des lettres. 17.55 Bréves Météo Europeen#. 18.00 L'Homme de Pouvoir. 19.30 Papier glacé. 20.00 Sports magazine. 21.00 Ciel Mon Mardi. 22.00 Journaal. 22.30 Europees weerbericht. 22.35 Ciné-Club. 23.45-01.00 Édition 1 06.30 European Business Channel. 07 00 Good Morning Scandinavia. 08.00 DJ Kat Show. 09.00 Cisco Kid. 09.30 Mask. 10.00 Sky Trax 13.00 Another world. 14.00 Fashion TV. 14.30 Ask Dr. Ruth. 15.00 Rittsrs Cove. 15.30 Starcom. 16.00 Pop Formule. 17.00 DJ Kat Show. SUPER CHANNEL 07.00 World news and business. 08.00 Entertainment mix. Elk uur World News. 16.30 Hot Une live. RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.06 VOO: Nieuwsradio. 19.04 Nieuwsradio extra. 20.02 VPRO: Borét. 21.02 De Radio Vereniging. 22.02 De Vlaamse connectie. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VARA: De nacht klinkt anders. 01.02 Muziek in de nacht. 05.02-07.00 VARA's Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.04 VPRO: Plantage magazine. 20.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: Driespoor. 19.03 Dubbellisjes. 20.03 Popkrant. 21.03 VARA's Vuurwerk. 22.03 VARA'S Poppodium. 23.03 Tracks. RADIO 4 18.02 NCRV: Lied van de week. 18.15 Leger des Heilskwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Kamermuziek uit de barok. 20.00 Nieuws. 20.02 In memoriam Hilde Gilden en Irmgard Seefried. 21.30 Literama. 2230 Orgelconcert. 23.10 Muziek van deze eeuw. RADIO 5 18.10 NCRV: Vers op vijf. 18.20 PP: Uitzending van de PSP. 18.30 KRO: Vertel met wat. 18.40 Taal en teken. 19.00 NOS: Voor buitenlanders. 20.30 TELEAC: Ouderenwijzer. 21.00 Qa va? 21.30 Latijn. 22.00-22.30 Trojaanse oorlogen. REGIONAAL Radio West: (Via FM-frequentie Radio 1) 16.02-18.00 Tot zes! SOR: (vla ka bel: FM 92.9 MHz) 18.00-19.00 Als vanouds. Omroep Rijnland: (Via FM* frequentie 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30 Vandaag de dag op dinsdag 19.00 Voorschoten Lokaal 20.00-23.00 Popwetenswaardigheden. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.03-19.00 Erik Post. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Vakbondskroniek: ABW. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel. 19.33 Wijswfjzer. 20.10 Voel je thuis. 21.03 Het eerste instrument. 22.05 ARS Poëtica. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 18.10 Het orgeltje van yesterday. 19.00 Rockgolf. 22.05 Je weet het maar nooit. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Etnische muziek: Gabon. 19.00 Atelier: Dali. 19.45 Pianomuziek. 20.30 Berliner Philharmoniker. 21.50 Nocturne Opus 11, Rubinstein. 22.00 Luisterspel. 23.15 Coda. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS) 07.04 VARA: Radio I woensdageditie. 13.09 TROS: TROS Aktua. 13.25 Het Journalistenforum. 14.06 Binnenlandse wen. 14.30 Klantenservice. 15.45 Hallo, met de TROS. 16.06 EO: Tijdsein. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.04 VOO: Ook Goelemorgen. 09.04 Muziek terwijl u werkt. 11.04 Tineke. 12.04 Will wil wel. 14.04 Terug in de tijd. 15JM Nederland Muziekland. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS) 06.02 EO: Morgenstond. 07.04 Ronduit Music-time. 09.04 Muziek motief. 10.04 Expresso. 11.04 Country trail. 12.04 Praise. 13.04 VPRO: Toga Party. 14.04 Nozems-a-gogo. 16.04 Janssen en Janssen. RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 NCRV: Preludium. 08.00 Nieuws. 08.02 Het levende Woord. 06.10 Platennieuws. 08.45 Te Deum Laudamus. 09.15 Onder de hoogtezon. 10.00 Orkestpalet. 11.20 Pianomuziek. 11.50 C.Ph.E Bach herdacht. 12.15 Promenade. 13.00 Nieuws 13.02 EO: Lunchconcert. 14.00 Songs of praise. 14.30 Solisten. 15.00 AVRO: In de kaart gespeeld. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS sportlef. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Passie voor een land. 10.00 TROS: TROS Postbus 270. 11.00 De duvel is oud. 12.00 Nieuws. 12.05 IKON: Het oog van de naald. 13.00 Nieuws. 13.10 NOS Wereldwijzer. 14.00 RVU: Wijzer op 5. 15.00 NOS: Meer over minder. 16.00 TROS: Schlagerfestival. REGIONAAL Radio West: 06.02 Mogge provincie 09.02 Maatwerk 12.02 Van twaalf tot drie. 15.02-16.00 Muziek. Radio Rijn mond: 07.03 Ochtendmagazine 09.03 Hans van Vliet en Drs. P. Leen. 12.03 Lunchprogramma. 14.03 RR-Express. 16.03-17.00 Getapt. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Klaarwakker 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Van kattekwaad tot erger. 16.03 Beursberichten. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Goede morgen, morgen. 06.12 Koffers en compagnie. 10.03 Het schurend scharniertje. 10.08 Het eerste bedrijf. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Klassiek ochtendconcerl. 09.15 Matinee (1). 10.30 Schoolradio 11.30 Matinee (2) 12.15 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.25 Pianomuziek. 14.00 Manon Lescaut, opera. 16.30 Symfonische muziek.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 15