f ergra bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker FILIAALMANAGER UITNODIGING een FULL TIME VRIJGESTELDE ADJUNCT DIRECTRICE A m/v ergra optiekspecialisten opticien /optometrist (nri/v) A\WW\ JÏT Wij zoeken een monteur dag-en weekbladen die niet schrikt van krappe sluittijden. ^SIJTHOFF PERS ZATERDAG 7 JANUARI 1989 PAGINA 6 LEIDSE COURANT -Bib Wie een goede baan zoekt en ambitieus is, vindt bij Infotheek volop groeimogelijkheden. Infotheek Groep N.V., gevestigd in Leiden en bestaande uit een aantal bedrijven, heeft zich toegelegd op de microcomputer. De activiteiten spitsen zich toe op de verkoop van Personal Computers en de dienstverlening die daarmee gepaard gaat De geschiedenis van dit uiterst nuchtere bedrijf laat zich kenschetsen als een succesverhaal. Van een omzet van niets in 1981 werd in 1987 een omzet van rond de 100 miljoen gehaald. Hiermee kan Infotheek een van de grootste PC leveranciers van Nederland genoemd worden. Het personeelsbestand is toege nomen tot rond de 275. Er zijn vestigingen in Rotterdam, Den Haag. Houten, Amsterdam en Eindhoven. Infotheek Groep N.V. staat ge noteerd op de Parallelmarkt van de Amsterdamse Effectenbeurs. Op het hoofdkantoor in Leiden hebben wij binnen onze afdeling Tele marketing plaats voor een aantal Verkoop Telefonisten (m/v). Het werk is op part time basis, voornamelijk 's middags of 's morgens. Van de kandidaten verwachten wij gevoel voor commerciële communi catie, doorzettingsvermogen en een kordaat optreden. Uw leeftijd ligt tus sen de 30 en 40 jaar. Uiteraard heeft u een goede be heersing van de Nederlandse taal en een heldere telefoonstem. Hebt u belangstelling voor deze uitdagende en gevarieerde baan, bel ons dan. Dat kan op 9,10 of 11 januari a.s. tussen 08.30 en 12.30 uur. Kies dan 085-515150 van Marke-Tel Telemarketing Services B.V. in Arnhem en vraag naar Mary ten Brink. INFOTHEEK INDOLA Indola Cosmetics Produktiemaatschappij B.V. een dynamische onderneming, die zich bezighoudt met de produktie van hoogwaardige produkten voor professionele haarcosmetica, zoekt op korte termijn een 1e produktie operator m/v Wij denken hierbij aan een man of vrouw van 25 tot 35 jaar, die voldoet aan de volgende eisen: - opleiding op minimaal LTS-niveau aangevuld met een basisopleiding voor laborant, chemische richting of proces operator A - goede contactuele eigenschappen in verband met samenwerking met andere afdelingen - ervaring in een dergelijke functie is een pré Hij/zij zal zich bezighouden met de volgende taken: - produktie van halffabrikaten voor de haarcosmetica - zorgdragen voor naleving van gestelde normen en voorschriften voor deze produkten, alsmede voor een juiste bemonstering van de produkten - in overleg met de inpakafdeling verzorgen van het transport van de halffabrikaten naar deze afdeling - zorgdragen voor een optimale conditie van de aanwezige apparatuur - bijwonen van produktiebesprekingen - na een inwerkperiode van ca. vier maanden zal hij/zij bovendien een dusdanig niveau bereikt moeten hebben, dat in geval van afwezigheid van de Produktie Supervisor diens werkzaamheden dienen te kunnen worden overgenomen. Dit betekent o.a. het geven van leiding aan vier personen. De werkzaamheden vereisen een goede lichamelijke conditie en enige flexibilieit voor wat betreft de arbeidstijden. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties voor dinsdag 17 januari 1989 te richten aan: Indola Cosmetics Produktiemaatschappij B.V. Postbus 5 2270 AA Voorburg T.a.v. mevrouw A. C. M. Koene-de Wit Personele Zaken Tel. 070-861410 Zo noemen ze bij Schoen-Expres de dames en heren die een Schoen-Expres filiaal managen. Mensen met gevoel voor goed koopmanschap die hun zaken organisatorisch prima voor elkaar hebben en zich iedere dag opnieuw, samen met hun team, inzetten voor de vele Schoen- Expresklanten. Ervaren filiaalmanagers die het gevoel hebben dat ze op een tussenstation staan maar die de genoemde eigenschappen her kennen, nodigen we uit om snel op de Schoen-Expres te stap pen. Vraag een kaartje, in de vorm van een sollicitatieformulier, aan bij de Afdeling Personeelszaken, Postbus 3065, 5203 DB Den Bosch. DOE HET NU, want de Schoen-Expres gaat snel, zeer snel. Schoen-Expres is de snelstgroeiende winkelorganisatie van Ne derland. De waardering van de consument Is zeer hoog dankzij de uitge breide collectie schoenen en sportkleding tegen zeer scherpe prijzen. Stichting Groene Kruis Kinderzorg Den Haaf vraagt voor haar kinderdagverblijf „De Regenboog" EN acqu' „De vang Regenboog", gelegen in een oude stadswijk, is een kindercertrum voor hele dagop- j t.b.v. 64 kinderen in de leeftijd van 6 weken tot 4 jaar. In let centrum werken 14 mensen, verdeeld over 12 formatieplaatsen. Het centrum maakt deel uit van een samenwerkingsverband van 2 kinderdagverblijven. Taken: - Mede leiding en begeleiding geven aan de 5 teams - Mede verantwoordelijk zijn voor de dagelijkse gang van zaken in het dagverblijf - Mede zorgdragen voor de administratie - Deelnemen aan overlegsituaties - Mede vormgeven aan het door het centrum te voeren interne ?n externe beleid - Vervanging van de direkteur bij diens afwezigheid. Funktie-eisen: - Een opleiding op HBO-niveau - Ervaring met het werken in een kinderdagverblijf - Goede kontaktuele en leidinggevende capaciteiten en organisatorische kwaliteiten - Flexibele en praktische werkinstelling - Kunnen werken met kliënten uit diverse culturen - Min. leeftijd 25 jaar. Salaris volgens CAO-Welzijn max. regel 24 Voor nadere informatie kunt u terecht bij Frank v/d Sman, Kinderdagverblijf „De Re genboog" 070-895364. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae binnen 10 dagen te lichten aan de sollicita tiecommissie Stichting Groene Kruis Kinderzorg, Van Speykstraat 31, 2518 EV DEN HAAG. PEL oor zoeken met spoed zowel voor haar contactlensafdeling als voor een van haar optiekzaken in Den Haaj een Hij of zij moet beschikken over goede contacUele en commerciële eigenschappen. Aan een enthousiaste medewerker bieden wi een goed salaris en afwisselende werkkring. Heeft u belangstelling? Maak dan een afsprak voor een gesprek en vraag naar de heer Verbeek, tel. nr. 070-650855 tst. 19. Laan van Meerdervoort 135 2517 AW Den Haag Tel.: (070) 65 08 55. Of schrijf een brief aan Ergra Optiekspeciaisten, Postbus 241, 2501 CE Den Haag t.a.v. W.C.M. Verbeek. adverteren je weet niet half wat de krant voor oplossing brengt. Sijthofl Pers is een grote, moderne uitgeverij. Zij maakt de dagbladen Haagsche Courant, Het Binnenhof, Goudsche Courant, Leidse Cou rant en Rotterdams Nieuwsblad. Ook worden tal van huis-aan-huis- bladen uitgegeven onder de merknaam 'Uw Thuiakrant'. Daarnaast is Sijthoff Pers actief op het gebied van documentatie en elektro nische informatievoorziening. Het hoofdkantoor en het grafisch bedrijf staan in de Plaspoelpolder in Rijswijk en zijn uitstekend bereikbaar. Totaal wer ken rond de 1.500 mensen bij Sijthoff Pers, van wie ongeveer 300 is een dertigtal vestigingen verspreid over Zuid-Holland. Op onze afdeling Montage van Zetterij II is plaats voor een monteur dag- en weekbladen. Met bijgeleverde hulpmaterialen worden hier de pagina's van onze huis-aan-huisbladen en bladen voor derden gemonteerd. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met het diploma grafisch vakman. Door de aard van ons bedrijf is behalve vakmanschap een behoorlijke flexibiliteit vereist voor deze functie: kranten produceren betekent vechten tegen de klok. De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst. Primaire arbeidsvoorwaarden gelden volgens de grafische CAO; verder kent Sijthoff Pers aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een 13e maand gratificatie. Nadere informatie over de vacature wordt u desgewenst verstrekt door de heer L.J. Nooyen, hoofd Zetterij II, telefoon 070-190 200. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Sijthoff Pers, Afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer P. Hallewas, Postbus 16050, 2500 AA Den Haag, onder vermelding van vacaturenummer T-001 op brief en envelop. Het werk De functie van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker is in de eerste plaats beveiligingswerk, zoals het voorkomen van ontvluchtingen. Maar er is meer. Gedetineerden zijn mensen in een moeilijke situatie, die het recht hebben straks weer normaal in de samenleving te worden opgenomen. Dus bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanningsactiviteiten is ook een taak. Het is een baan die niet altijd even gemak kelijk is, maar die wel veel voldoening kan geven. En u krijgt er een gedegen opleiding voor. In diensttijd. Wij bieden Bij aanvang van uw opleiding begint u direct te verdienen: minimaal 2223,- bruto joer maand en maxi maal 2736,- bruto pei maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Na die opleiding kunt u na enige jaren een salaris van 2972,- bruto per maand bereiken met een uitloop op grond van diensttijd tot 3130,- bruto per maand. Bevordering is onder bepaalde voorwaarden mogelijk. Deze brutosalarissen zijn exclusief 8% vakantie-toeslag en een toelage voor het verrichten van onregelmatige diensten. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar een opleiding op tenminste MAVO-niveau een MBO-IW-opleiding of studerend hiervoor wordt op prijs gesteld bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden bereidheid mee te werken aan psycho logisch, geneeskundig en antecedenten onderzoek bereidheid tijdens de opleiding de stagesj - zo nodig - ook elders in het land te volgen. Meer weten over de functie? Stuur dan de nevenstaande bon (in een envelopjoe als brief gefrankeerd) naar: de afdeling Personeelsvoorziening, Postbus 71796,2507 BJ Den Haag. U krijgt dan een informatiepakket met solli citatieformulier toegestuurd. Na selectie van de geretourneerde sollici tatieformulieren zullen de hervoor in aanmerking komende kanddaten worden uitgenodigd voor een voorlichtings bijeenkomst in januari 1989. De bon moet uiterlijk 14 januari 1969 binnen zijn. Justitie wil een bijdrage leveren am het wegwerken van de achterstand oo de arbeidsmarkt van leden van etnische minderheden. Zij worden dan ooc met nadruk uitgenodigd te solliciterei. vacnr 9-001/0167 tja» (inzendenmenvelopje, JtSUIM gefrankeerd als brie) Wilt u mij een informatiepakket toezenden. Naam: Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Geboortedatum: Project: HvB Den Haag in het Huis van Bewaring in Den Haag Het Huis van Bewaring aan de Van Alkemadelaan in Den Haag zal door de lecente uit breiding binnenkort 285 (preventief gehechte) volwassen mannen kunnen opnemen. In verband met deze uitbreiding is er plaats voor enthousiaste vrouwen enmannen, die interesse hebben in de baan van bewaarder/penitentiair inrichtingswerker Aanstelling kan op korte termijn plaatsvinden.

Leidse Courant | 1989 | | pagina 6