Spanning over heel Europa, dat 's schitterend 00 ONDERNEEMT PROMOTIECAMPAGNE VOOR RADIO 2 »r jfepiO/TELEVISIE- CeidócE ou w DONDERDAG 28 APRIL 1988 PAGINA 19 [LVERSUM Veronica onderneemt maf 27 juni een groots opgezette pro- e-campagne om de luisterdichtheid Radio 2 omhoog te stuwen. De om- ep heeft er een opmerkelijke manier ,or bedacht. Ze trekt er onder de titel feronica's Grote Zomertruuk" tot lf oktober op uit met wat het best ischreven kan worden als een uit de uiten gewassen, rijdende ghettoblas- iie dubbele cassette-recorder blijkt n vrachtwagen te zijn, die wanneer j zijn aanhanger openvouwt een podi- i herbergt van zo'n vijftig vierkante eter. Vanaf dat podium worden op de vjfensdagen in juli en augustus van ze- n uur 's morgens tot vijf uur 's mid dags en donderdags van vijf tot zeven 's middags live-uitzendingen verzorgd vanuit diverse plaatsen in Nederland. Zo presenteert Will Luikinga bijvoor beeld op donderdag zijn „Hollandse Hits" vanuit de wagen. De steden waar de truck zal stoppen zijn onder meer Heerlen (6 juli), Rotterdam (27 juli), Dokkum (3 augustus), Ede (10 augustus) en Zwolle (17 augustus), maar de be schilderde vrachtwagen zal ook te vin den zijn op de Firato in Amsterdam. Vijftig maal Het idee is afkomstig van VOO-direc- teur Radio Lex Harding en Rob de Boer Produkties (verantwoordelijk voor „Countdown"). In totaal stopt de vrachtwagen vijftig maal, waarvan tien keer om lokatie-uitzendingen te doen en veertig maal om het vakantie-pu bliek een radio-achtige show voor te schotelen, die evenals de „Hollandse Hits" wordt gepresenteerd door Wil Luikinga. De presentator neemt op zijn reis steeds drie artiesten mee. Nancy Boyd, Maarten Peeters en Albert West hebben inmiddels hun medewerking toegezegd, met andere artiesten wordt nog onderhandeld. De rijdende radiocassette-recorder her bergt een compleet circus van licht en geluid, maar heeft bijvoorbeeld ook ei gen vuilnisbakken bij zich om zo de overlast in een gemeente tot het mini- muum te beperken. Behalve met het optreden van artiesten wordt het pu bliek vermaakt met spelletjes en kwis- sen, waarbij aardige prijzen zijn te win nen. Wie de vrachtwagen wil boeken (want ook dat is mogelijk), moet contact opnemen met Intershow in Hilversum. Invasie De omroep verwacht veel van „Veroni ca's Grote Zomertruuk" en praat zelf over het veroorzaken van ware inva sies. Niet geheel onterecht want in het verleden trokken haar manifestaties vaak tienduizenden mensen. Mocht het een succes worden, dan denkt de VOO erover om in de winter een vervolg van dit radio-uitstapje op televisie te HANS PIËT UROVISIE SONGFESTIVAL. n OMMENTATOR WILLEM VANBEUSEKOM: UBLIN „Een freak! Nee, NGl't ben ik niet. Maar ik heb il een heel rare band met het ngfestival, al van jongsaf n", zegt Willem van Beuse- m, VARA-directeur radio en or zijn omroep aan de NOS geleend om zaterdag (Ned. 3 21.00 uur) het Eurovisie ngfestival in Dublin van Ne- rlands commentaar te voor- n. Hij doet dat voor de twee- keer als televisie-presenta- „Vroeger heb ik het een ar keer voor de radio gedaan, Aar met die uitzendingen is •derland in 1980 gestopt", ■sschien mag Van Beusekom In geen freak worden ge- I Bemd, enig fanatisme is hem let te ontzeggen. „Dat is wel Ij, maar ik ken ook mensen die l^ies van het festival uit hun 9)ofd weten. Zover gaat dat bij ij niet". [paren doe ik wel: platen oral. Als ik op een platen- irs kom, kijk ik steevast of misschien ergens iets bijzit" een of ander festival, dat ik niet heb. Pas nog, in de .1, vond ik de Deense inzen- g van 1960. Kijk, dat is dan i leuke treffer". weet niet waar die betrok- mheid bij het festival van- ian komt. Het is niet uit te ggen. Mensen om mij heen iepen wel eens: dat Songfesti- »1, Willem, dat is toch niks, it is toch niet representatief jor. de lichte muziek. Ze heb ben gelijk, en tóch vind ik het leuk en spannend. Het heeft een heel apart soort charme. Het is een wonderlijk spekta kel, met al die liedjes, die pun tentelling, de sfeer... Het gevoel dat ik daarbij krijg weet ik niet goed onder woorden te bren gen". „Het is in elk geval altijd een bijzonder programma. Dat komt waarschijnlijk door de unieke formule. In heel Europa is het Eurovisie Songfestival elk jaar weer een van de meest populai re shows. Waarschijnlijk door het wedstrijdelement. Was dat er niet dan was het snel ge beurd met het festijn. Het moet uitdraaien op dat scorebord en die telefoontjes. Dat is het aller mooiste van de avond. Saaie te levisie, zo te zien, maar die spanning over heel Europa, dat is toch schitterend?" Volgens Van Beusekom is de functie van de festival-com mentator zich vooral rustig te houden. „Hij moet niet probe ren leuker te zijn dan het pro gramma. Bij elk liedje is er even tijd om iets te melden over de artiesten, en daar moet hij het maar mee doen. Ik pro beer zoveel mogelijk te vermij den dat ik door de presentator heenpraat, in Ierland zijn dat er trouwens twee. Alleen als de puntentelling begint, moet ik Sky brengt alternatief songfestival LONDEN De satellietzen der Sky Channel brengt morgen (om 16.00 uur) een alternatief songfestival onder de titel „Eurochart Song Contest". Het programma, dat wordt gepresenteerd door Pat Sharp, wordt recht streeks uitgezonden in ne gentien landen van Europa. Sky-kijkers kunnen hun stem uitbrengen door naar de Sky-studio in Londen te bellen. Het telefoonnummer is: 09-44.1.72.29.255 Willem van Beusekom: „Ik zou er een voorstander van zijn terug te keer naar een Nationaal Songfestival met meer artiesten en meer liedjes. foto: dijkstra dat misschien even doen, omdat daar iets over moet worden uit gelegd. Verder stel ik mij dienstbaar op en zal ik alleen bij de Nederlandse inzending even iets aangeven van de ma nier waarop Gerard Joling zijn week al repeterend heeft door gebracht". Voorstander „Als ik terugkijk op de laatste aflevering van het Nationaal Songfestival zou ik er een voor stander van zijn terug te keer naar een festijn met meer ar tiesten en meer liedjes. Dat zou een heel leuke staalkaart kun nen zijn van de lichte muziek in Nederland. Misschien een beetje zoals dat in de Scandina vische landen gebeurt of in Duitsland. In Noorwegen is een heel stel voorronden, allemaal op de televisie. Voor nieuwe ar tiesten is zo'n aanpak leuk om dat, ook als zij niet winnen, ze enige naamsbekendheid kun nen opbouwen. In Duitsland worden alle liedjes uit de finale op plaat uitgebracht. Kijk, dat is leuker dan een finale waar al leen maar uit zes liedjes hoeft te worden gekozen en de artiest al vaststaat". „Gerard Joling zal het wel niet met mij eens zijn en dat hoeft ook niet. Joling zou daarvoor hebben gepast en dat kan ik mij voorstellen. Maar op die manier krijgen wel meer mensen een kans om voor het voetlicht te treden en gaat het nationale festival meer leven". RENÉ DE COCQ NCRV-radio komt met Eurovisie-journaals HILVERSUM De NCRV besteedt dit jaar uitgebreid aandacht aan het Eurovisie Songefesti val in Dublin. Een team bestaande uit Govert van Brakel, Hans van Raay, Hylco Span en Sjors Frön- lich reisde naar de Ierse hoofdstad af om op vrij dagmiddag via Radio 1 en zaterdag vanaf 09.30 uur op Radio 3 telkens op het halve uur een „Eurovisie Journaal" te verzorgen. Bovendien worden de pro gramma's „VIP-roem" (vrijdag: Radio 1 om 14.00 uur) en „Paperclip-rïidio" (zaterdag: Radio 3 om 12.00 uur) rechtstreeks vanuit Dublin uitgezon den. In laatstgenoemde programma zullen onder meer fragmenten te horen zijn van de feestelijkhe den rond Gerard Jolings verjaardag. VARA 15.30 De Onedin Lijn, Engelse tv-serie. Afl.: Hoge tol. Langzaam maar zeker bouwt James Onedin een eigen vloot met zeilsche pen op. Daardoor groeit ook zijn behoefte aan een eigen pakhuis (herh.) 16.21 Onze levende planeet, documentaireserie over de aarde van David Attenbo- rough. Afl. 4: De jungle (herh.) 17.17 De pesterige streken van een knotsgekke eek hoorn Amerikaanse teken film uit 1944 van Tex Avery NOS 17.30 Journaal 17.46 VARA's kindermenu. 1. Het dorpje in de wolken, poppenserie. Afl.: Ze zijn gek geworden. 2. De Smurfen, tekenfilmserie. Afl.: Snoep verstandig. 3. Jem, Amerikaanse teken filmserie (herh.). 4. Lucky Luke, tekenfilmserie. Afl.: De postkoets (herh.) NQS 19.00 Journaal VARA 19.20 Labyrinth, spelprogram- ma met Peter Jan Rens 19.48 Nieuwe buren, Nederland se tv-serie van Nico Knap per. Afl.: Een hete dag. Tij-, dens een demonstratie avond bij Wil thuis pro beert Garmt zijn Golden Products aan de man te brengen en twee oude be kenden van Huug worden van het HEBA-terrein ge stuurd 20.13 Howard's way (4), dertien delige Engelse tv-serie. Jens heeft Kens aanbod tenslotte toch aangeno men (herh.) 21.10 Cagney and Lacey, Ameri kaanse politieserie. Afl.: Een schreeuw om hulp. Omdat ze het zo druk heeft besteedt Mary Beth niet veel aandacht aan het ano nieme telefoontje van een vrouw, die door haar man wordt mishandeld. Maar de vrouw belt opnieuw en vertelt dat haar man poli- tie-agent is èn dat ze een pistool wil gaan kopen. Pas dan is Lacey gealar meerd 21.57 Kippevel, popprogramma gepresenteerd door Jan Douwe Kroeske. Met o.a. een gesprek met David By rne over de nieuwe Talking Heads-lp 'Naked' en zijn filmplannen, I've Got The Bullets en Herman Brood His Wild Romance NOS 22.30 Journaal VARA 22.40-23.15 Goedele, praatpro gramma gepresenteerd door Goedele Liekens AVRO 15.30 Jonge mensen op het concertpodium (herh.) 16.15 EEKokkerellen. Culinair programma met chef-kok Ria van Eijndhoven. Pre sentatie: Sonja van Proos dij 16.30 AVRO Service Salon, ge varieerd familiemagazine. Presentatie: Catherine Keyl en Amanda Spoel 18.00 Wordt vervolgd, program ma over tekenfilms en strips. Presentatie: Han Peekei 18.30 The real ghostbusters, te kenfilmserie gebaseerd op de speelfilm 'Ghostbus ters'. Afl. 4: Slimer... kom terug! Janine en Slimer blijken een feestje georga niseerd te hebben in ver band met de verjaardag van Winston, ledereen is in een feeststemming als de taart wordt binnenge bracht en de gulzige Sli mer natuurlijk helemaal! Dat pakt verkeerd uit 18.55 De Fabeltjeskrant. Afl.: Rustig ademhalen (herh.) 19.00 Prijs je rijk, spelprogram- ma waarin kandidaten 'de prijs van de prijs' moeter raden. Presentatie: Fred Oster NOS 20.00 ESJournaal en weerover- zicht AVRO 20.29 Als je koningin bent..., programma ter gelegen heid van de vijftigste ver jaardag van H.M. Koningin Beatrix. Presentatie: Amanda Spoel en Karei van de Graaf 21.37 Concert voor Colombine. Gala-avond ten bate van de leukemie-bestrijding. Presentatie: Herman van Veen. Gasten o.a. Mathil- de Santjng, Michael Hed ges, Het Goede Doel en The Magnificent Seven. M.m.v. Het Metropole Or kest o.l.v. Fernand Terby 23.10 E Ontdek je plekje, toe ristische reeks. Afl.: Dom burg (herh.) NOS 23.25 Journaal NEDERLAND3 17.15 17.20 17.30 17.46 18.00 NOS Nieuws in teletekst Programma-overzicht Journaal Sesamstraat Paspoort voor Joegosla- ven, wekelijks magazine in het Servokroatisch Het ballet Cesmebas (Bij de waterbron), uitgevoerd door het Staats Operabalr let van Turkije. Choreogra fie: Ninette Valois. Muziek: Ferit Tüzün TELEAC Gute Reise, cursus Duits voor beginners. Les 16 NOS 3ü Jeugdjournaal EHet klokhuis, informatief kinderprogramma. Met Aart Staartjes, Joost Prin sen, Wieteke van Dort e.a. TV 3, gevarieerd magazine Journaal IKON Mensen, serie pastorale praatprogramma's. Afl. 3: Ingrijpende confrontaties met de dood RVU Papyrus, driedelige serie over vragen die Neder landse boeken oproepen. Afl. 2: 'Terug tot Ina Dam man', uit de Anton Wach tercyclus van Simon Vest dijk en 'De Junival', van Jan Wolkers Uit de kunst, kunstru briek. Presentatie: Leoni Jansen DVG Programma van de Vrije Gedachte, door Jan Vis NOS Journaal pen Haag Vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven en slechthorenden 1.55 Nieuws in teletekst 1.00 Tik Tak, animatieserie (herh.) |.05 Plons. Afl.: Plons en het rood borstje (herh.) §.10 Fame, Amerikaanse jeugdserie met Debbie Allen, Lee Currerl, Erica Gimpel e.a. Afl.: Fame on tour in Israël .55 Flamenco om kwart over vijl, Canadese documentaire van Cynthia Scott over de National Ballet School van Canada waar de leerlingen ook les krijgen in flamenco-dansen .25 Uitzending door derden: Pro gramma van de Middenstand stribune .40 Mededelingen en program- ■overzicht .45 Nieuws .10 Kunst-zaken .20 Hoger-lager, twee kandidaten- duo's komen tegen elkaar uit met speelkaarten en enquête vragen. Presentatie: Walter Capiau I.00 Panorama, actualiteitenrubriek .50 Dallas, Amerikaanse tv-serie over het wel en wee van de fa milie Ewlng. Met Larry Hag- man, Linda Gray, Patrick Duffy e.a. Afl.: Minnaars en andere leugens. Dandy gijzelt arbei ders om zijn boorinrichtlng kost wat kost operationeel te houden. Intussen blijft JR Weststar en Klmberly Cryder achtervolgen met de hulp van de onwetende April Stevens .45-23.05 Nieuws en Coda: Frag ment uit „Zes stukken" van Carl Maria Von Weber door Catherine Mertens en Luc De- vos, piano-duo RT 2 ï.00 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se- rie. Andy heeft zekerheid om trent de moorddadige plannen van Ross. Patricia's party wordt een knalfuif 1-23 Intermezzo. Frühlingsnacht, van Schumann, uitgevoerd door Zeger Vandersteene, zang en Levente Kende, piano (herh.) P.25 Oshin, Japanse tv-serle met I Ayako Kobayashi en Shiro Ito f.40 Mededelingen en program- I ma-overzicht p.45 Nieuws P.10 Kwidam, videospelletje met l Marleen Gordts P.15 El De droom (The dream), Frie se speelfilm uit 1985 van Pleter Verhoeff. Met Peter Tuinman, EB Ondertiteling vla Teletekst Tweetalige of stereo-uitzending C Zwart/wit-uitzending ■3 Zwart/wit-uitzending met onder titeling via Teletekst BI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele ver sie met ondertitels l Bij niet-Nederlandstalige zen ders: z/w-uitzending in orginele versie met ondertitels Joke Tjalsma, Huub Stapel e.a. Friesland 1895: Wiebren Ho gerhuis bewaakt -'s nachts de hoeve van Gatze Haitsma, want er vinden veel overvallen door socialisten plaats. Op Sinterklaasavond verlaat Wie bren de hoeve, die prompt wordt overvallen. De autoritei ten zijn vastbesloten een voor beeld te stellen en de socialist Wiebren de veroordelen 21.45-22.35 Meesters van de Wes terse filosofie, informatieve serie over belangrijke figuren uit de Westerse filosofie. Afl. 4: Ludwig Wittgenstein. Deze Oostenrijkse filosoof, die voor al werkzaam was in Engeland, wordt aangezien als één van de invloedrijkste moderne filo sofen RTBF 1 18.00 Nouba nouba, tekenfilmmaga- 19.00 Journaal 19.03 Ca soir, regionaal programma 19.26 Quick at Flupka, tekenfilm 19.30 Journaal 20.00 Autant savoir, Informatief pro gramma over de kwaliteit van het dagelijks leven. Afl.: Twee jaar na Tsjernobyl 20.40 Enigma, Amerikaanse speel film uit 1983 van Jeannot Szwarc. Met Martin Sheen, Sam Nell. Brigitte Fossey e.a. Alex 'Janos' Holbeek, een Ara- meen die uit Oostduitsland is gevlucht, vindt werk als jour nalist bij een radiostation. Op verzoek van de CIA gaat hij te rug naar Oost-Berlijn om con tact op te nemen met een ver bindingsagent, die een bericht heeft doorgegeven dat de KGB in het Westen vijf dissidente vluchtelingen wil vermoorden 22.25 La monde du cinema, filmma gazine. Thema van vanavond: Engelen en demonen 23.25 Laatate journaal 23.55-00.05 Raflats du libéralisme, politieke uitzending 15.30 (si An hollen Tagen... Aus Ost- westphalen, muziekprogram ma met Günter Wewel 16.15 Die schwarzen Briider (11), tv- de roman van Lisa Tetzner 16.40 Ein unmöglicher Auftrag (11). kinderprogramma 17.00 Vorsichtl Kinder in der Kiste, kinderprogramma 17.15 Tagesschau 17.25 Immer, wenn sie Krimis achrieb, tv-serie. Afl.: Dobbel- tes Splel 18.26 Tagesschau 18.30 Hier und Heute, actualiteiten 18.52 Falcon Crest, Amerikaanse tv- serie. Afl.: Die Voraussagung 19.58 Programma-overzicht 20.00 fflTagesschau 20.15 Die Wahl nach Barschel, poli tieke documentaire 21.00 Der 7. Sinn, verkeerstips 21.03 Extratour, amusementspro gramma vanuit Bremen 22.30 Tageathemen, actualiteiten 23.00 Tatort, Duitse misdaadserie. Afl.: Tod auf Eis, met Manfred Krug, Charles Brauer, Lola Mü- thel e.a. (herh.) 00.25 Tagesschau 00.30 Nachtgedanken DUITSLAND 2 i Heute i Muppet-Babie8, Amerikaanse tekenfilmserie Roobarb, tekenfilmserie I Die dreibeinigen Herrscher, science-fictionserle. Afl.: Der Eintrittpreis für die goldene Stadt Heute Hl Tele-lllustrierte, sport, actu aliteiten en amusement j Matlock, Amerikaanse mis daadserie. Afl.: der Mörder mit dem weissen Kittel Programma-overzicht Heute Hl Aus Bremen: Was ware wenn...? Spelprogramma over moderne Australische techniek 5 Heute-journal D Live, praatprogramma vanuit de Alte Oper In Frankfurt D Die Sport-Reportage, samen vatting van de internationale tenniskampioenschappen voor heren In Hamburg Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: scheikunde 18.30 Programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 CEm Köder für die Bestie (Cape fear), Amerikaanse speelfilm uit 1962 van J. Lee Thompson. Met Gregory Peck, Robert Mlttchum, Polly Bergen 21.40 Wost 3 aktuell 21.55 Halskrause - Theater gegen Apartheid, reportage 22.40 Ein Jeglicher wird seinen Lohn empfangen (Les uns et les autres, 3), zesdelige tv-ver- sie van de gelijknamige Franse speelfilm van Claude Lelouch. Met Robert Hossein, Nicole Garcia. James Caan e.a. (herh.) 23.35 Nachgespielt. Ami Fritz: El- sass - Kultur zwlschen Deutschland und Frankreich, reportage 00.10 Laatste nieuws BBC 1 Come dancing (2), zevendelige serie over dansen (herh.) Gardeners' direct line Children's BBC, gevarieerd kindermagazine gepresenteerd door Andy Crane. Met o.a. 'Chucklevision', 'Johnny Briggs' en 'Around the world with Willy Fog" Newsround, jeugdjournaal Blue Peter, informatief kinder programma Neighbours, Australische tv- serle met Francis Bell, Dasha Blahova, David Glencie e.a. (herh.) Journaal en weerbericht London Plus, regionaal nleuwsmagazine Top of the pops, popprogram- ma met een overzicht van de Engelse hitparade ffiEastEnders, famlliefeuilleton met Bill Treacher, Wendy Ri chard, Susan Tully e.a. Tomorrow's world, weten schappelijk magazine. Presen tatie: Peter McCann, Maggie Philbin, Howard Stableford en Judith Hann ISMastermind, spelprogramma met Magnus Magnusson Uitzending van de Alliance Party Journaal, regionaal nieuws en weerbericht EEThe Lenny Henry Show, se rie van zes amusementspro gramma's rond de komiek Lenny Henry. Afl. 2: Leg of darkness Question time, discussiepro gramma o.l.v. Sir Robin Day CThe untouchables, Ameri kaanse politieserie met Robert Stack in de hoofdrol. Afl.: The Jake Lingle killing 01.00 Weerbericht BBC 2 16.02 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, verslag vanuit Sheffield 18.25 Travel show guides, vakantie magazine. Afl.: Costa del Sol, met o.a. reportages over at tracties In Malaga en Torremo- linos, rustige bergdorpjes en naaktstranden. Presentatie: Paul Heiney (herh.) 19.00 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, vervolg 19.50 Young musician of the year, finale strijkers 20.30 Call my bluff, spelprogramma 21.00 Top gear, automagazine met o.a. een test van de Jaguar 21.30 Nature (11), twintlgdelige na tuurfilmserie met extra aan dacht voor milieuproblematiek 22.00 Snooker: Embassy World Pro- fe8ssional Championship, vervolg 22.30 5140 Minutes: My afrlcan farm, portret van een 78-Jarige En gelse vrouw die de laatste 57 jaar in Kenia op een boerderij gewoond heeft 23.10 Fascinating Aide, optreden van een komische vrouwen zanggroep 23.40 Uitzending van de Social and Liberal Democrat Party 23.50 Newsnight, actualiteitenmaga- zine 00.35 Weerbericht 00.40 Snooker: Embassy World Pro fessional Championships, vervolg 01.10-01.45 Open University SKY CHANNEL NEDERLAND 1 16.00 Hl The Graat Video Race, pop programma met Pat Sharp en Ronnie the runner 17.00 The DJ Kat Show, kinderma gazine met Linda de Mol en DJ Kat rie 19.30 The Incredible Hulk, avontu- renserie 20.30 The Ropers, comedyserie 20.57 Europees weerbericht 21.00 WWF superstars of wrestling 22.00 Italiaans voetbal 22.20 Spaans voetbal 23.20 Hl Monsters of Rock, har- drockprogramma 00.20 Hl GD TV, popprogramma 00.57 Europees weerbericht 01.00 THE ARTS CHANNEL: 01.00 Richard Strauss, portret van deze Duitse componist, diri gent en pianist 02.00-03.00 Treasure Houses of Bri tain, documentaireserie. All.: Recapturing the past KRO 15.30 Amazone, natuurfilmserie. 16.20 Han is een naam in Korea, special NOS 17.30 Journaal KRO 17.46-18.00 KRO kinderkookcafé NEDERLAND 2 TROS 15.30 Rosco 15.50 Tita tove naar (herh.) 16.15 Heatcliff Co, te kenfilmserie 16.40 Mask, tekenfilmse rie 17.00-18.00 Derrick, misdaadse rie. Afl.: Nachtelijke geheimen (herh.) DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tageathemen 10.23 Extratour 11.50 Umschau 12.10 Aus Forschung und Technik 12.55 Persoverzicht 13.00-13.15 Heute 14.20 Theodor Fontane: Vor der Sturm 15.20 Tagesschau 15.30 Da schau her 16.00 Kinderballet 16.05 Aufstand der Tiere, Engelse tekenspeelfilm 17.15 Tagesschau 17.25 Hart aber herzlich, tv-serie DUITSLAND 2 SUPER CHANNEL 16.30 Supertime, kindermagazine 17.30 Formula One, popprogramma 18.30 De Muppetshow, poppenserie met als gast Alice Cooper 19.00 Captain Power and the Sol- diers of the Future, science- fictionserle. Afl.: Eden road 19.25 Weerbericht 19.30 Benny Hill, comedyshow 20.30 El Say Ah (Zeg 'ns AAA), Ne derlandse comedyserie 21.00 Twilight Zone, Amerikaanse 'suspense'-serle 22.00 Super Channel Nieuws 22.30 Weerbericht 22.35 Baseball 23.35 Amerikaans zaalvoetbal 00.35 Formula One, popprogramma 01.35-02.35 Rockin' in the UK, pop programma 10.00 Zie Duitsland 1 11.55 Pro gramma-overzicht 12.00 Notizen aus der Gründerzeit (4) 12.30 Ten nis. Internationale kampioenschap pen voor heren, kwartfinale 15.55 Heute 16.00 Timm Thaler 16.25 Frei- zeit... und was man daraus machen kann 16.55 Heute 17.10 Hl Tele-lllu strierte 17.45 Ein Engel auf Erden BBC 1 MTV EUROPE 07.40 Vrijdaggebed t.g.v. Ramadan 07.55 Weer 08.00 Breakfast time 10.00 Nieuws 10.05 Open air 10.20 Kilroy 11.00 Nieuws 11.05 Tekenfilm 11.25 Children's BBC 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Snooker 14.00 Journaal 14.30 Neighbours 14.50 Snooker, vervolg 15.15 C Champagne for Caesar, speelfilm uit 1950 16.50 Children's BBC 16.00 Malken Wexe 16.30 Club MTV, programma met dansmuziek vanuit het Palladi um in New York 17.00 3 From 1 at 5: Chic 17.15 Maiken Wexe 18.00 Power Plug special 18.30 Ray Cokes, met van 19.00- 19.30 Remote control, spelpro gramma 20.30 Spotlight: Prince 21.00 MTV Special 22.00 MTVs Metal Hammer, har- drockprogramma 23.00 Gast-vj 02.00 Spotlight: Blow Monkeys 02.30-06.30 Night voices SKY CHANNEL 06.30 Good Morning Scandinavial 07.30 DJ Kat Show 08.35 D Dennis 09.05 El Sky Trax 13.05 Another World 14.00 Ask Dr. Ruth 14.30 Fas hion TV 15.00 Pound Puppies 15.30 Transformers 16.00 HI Eurochart Song Contest 17.00 DJ Kat Show SUPER CHANNEL TV 5 16.05 Entretien avec Annie Girardo! (3) 16.15 La fin du jour 18.00 Rócréation 18.40 Des Chiffres et des Lettres, spelprogramma 18.55 Nieuwsoverzicht 19.00 La Marche du siècle 20.30 Edition spéciale. Afl.: Mense lijke proefkonijnen 21.40 Aujourd'hui en France 22.00 Journaal 22.30-23.25 L'Oeil en Coulisses, theaternleuws 07.00 Supertime 08.00 Nino Firetto totally live 09.00 Sons and Daugh ters 09.25 Spotgoedkoop 09.50 Een «•recht voor u alleen 10.05 Golf ursus 10.35 Cursus Handwerken 11.00 Living Planet 12.00 Onervaren de oceaan over 13.00 't Spel van de Lach 13.25 Weerbericht 13.30 Sons and Daughters 14.00 Live at City Hall 14.25 Weerbericht 14.30 Video pix 15.30 Nino Firetto totally live 16.30 Supertime 17.00 Captain Po wer and the soldiers of the future RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 KRO: Echo-Magazine 18.35 Man en paard. 19.02 KRO's Country time. 19.55 Column. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 EO: Stof tot nadenken. 01.02 Country uur. 02.02 Voor wie niet slapen kan. 03.02 Zingen in de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.02-07.00 Wakker op weg. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: Driespoor. 19.02 TROS: Dance tracks. 21.02 De CD Show 23.02 Sesjun. RADIO 4 16.00 VPRO: De Beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.00 Het Podium. 22.00 Vera Vingerhoeds Kwartet. 23.00 Muziek van nu. RADIO 5 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Sociale zekerheid. 21.00 Marketing. 21.30 Hello England. REGIONAAL Radio West: 17.00-18.00 Avondmaga zine. Omroep Rijnland: (Via FM-fre- quentle 105,7 MHz) 17.00 Vandaag vooraf 17.30-19.00 Vandaag de dag op donderdag. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond: 17.00-19.00 Middag magazine. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke tribune: de SP. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel. 19.30 Mededelingen. 19.33 De BRT Combo. 20.03 Folk. 21.03 Basiseducatie. 21.30 De taalstrijd. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 18.00 Over stuur. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem boem. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Soefi (deel IX). 19.45 Dit is Belgisch. 20.00 Margaret Price, sopraan, Geof frey Parsons, plano. 22.00 Actualia (Nieuwe Muziek). 22.15 Nieuwe Muziek. MORGEN MTV EUROPE 06.30 Club MTV 07 00 Marei Van- thllt, met van 10.00-10.30 Spotlight: Blow Monkeys (herh.) 12.00 Remote control 12.30-16.30 Maiken Wexe RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 NCRV-V.I.P.- roem. 16.05 VARA: Radio I Vrijdageditie RAOIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 KRO: Echo. 07.08 Het levende woord. 07.15 KRO's Ontbijtshow. 09.03 Adres Onbekend. 10.03 In antwoord op. 11.50 Frans Broekhoff. 12.03 Van twaalf tot twee. 14.03 M/V-Magazine. 15.03 KRO's familiiehoorspel. 15.30 TROS: Gerard de Vries draalt op verzoek. 17.03 Nederlands hitwerk RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VOO: Ook goeiemorgen. 09.03 Goud van Oud. 11.03 Simone Walraven. 12.03 Bart en De Zwart. 15.03 De Top 40 RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 08.00 Nieuws. 08.02 Vroeg Ochtendconcert (2). 09.00 Benjamin Britten 10.00 Het internationale concertcir cuit. 11.25 Eduard Tubin. 12.30 Jazz-op-vler-concert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 In klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 Cantates van Bach. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Het overzicht. 10.00 AVRO: Hoe gaat 't er mee. 11.00 Een leven lang. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.00 Nieuws. 13.10 VPRO: Het Gebouw. 14.00 AVRO: Schoolradio. 15.00 VPRO: Het Gebouw: 15.00 Het Spoor 16.00 Muziek uit Het Gebouw. 16.30 Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio West: (vla FM-frequentle Radio 1) 07.15-08.00 Ochtendmagazine. 12.00-13.00 Lunchuur met actualitei ten, land- en tuinbouw, uit-tip van de dag en 'Hebbes'. Radio Rijnmond: 07.00 Ochtendmagazine. 09.00 Hans van Vliet. 12.00 Lunchprogramma 14.00 Tineke Speksnijder. 16.00-17.00 Rijnmond getapt. BRT 1 05.31 Met I wakker. 08.20 Klaarwakker. 09.05 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.30 Tussendoor. 14.03 Welkom in Vlaanderen. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Brussel X. 10.03 Platenpoets. 12.00 Muziek en info. 13.10 Hadlemlcha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien?. 17.05 Pa, zing eens A. BW 3 07.00 Goedemorgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.15 Matinee. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13£5 Liedrecital Chrlsta Ludwig. 14.30 Kamermuziek. 15.37 Symfonisch. 16.38 Wel thuis.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 19