Speculaties over vertrek an Ton Harmsen bi j Ajax Gullit-manie ten top Eerste gewonden in Parijs- Dakar ^sportuitslagen Greep: „Kwestie van lange tenen' Jedykh beschuldigd an geven dopingles Dammer Jansen stapt naar rechter IMPORT Ccidóc Commit WOENSDAG 6 JANUARI 1988PAGINA9 iibrink kondigt ^rtrek aan VOLLE Als het aan Marten I jjrink zelf ligt, houdt hij het voor- ierschap van PEC Zwolle nog br het einde van dit seizoen voor :ien. De project-ontwikkelaar, die eredivisieclub in 1982 van een ite schuldenlast (negen miljoen) de ondergang bevrijdde, zegt de e'rdJaan PEC Zwolle kwijt te i geraakt. Hij is druk doende een isortium van zakenlieden te vin- c i, dat zijn plaats kan innemen. ^ahler twee we^en boopt Eibrink jrover meer te weten. Eibrink zal •t van de ene dag op de andere bij !C vertrekken en voorlopig wel t jjj de club betrokken blijven. PSV WINT TWEEMAAL IN DE ZAAL MÜNCHEN PSV is gister avond het internationale zaal voetbal-toernooi in München goed begonnen. De Eindhove- naren wonnen van tweemaal. Voor 10.000 toeschouwers in de van een groot kunstgrasveld voorziene Olympia-hal werd de plaatselijke club München 1860 met 5-3 geklopt, terwijl het Bra ziliaanse Atletico Mineiro later op de avond met 7-2 een lesje werd geleerd. Smaakmaker was Gerald Vanenburg die op de eerste avond vier keer scoorde. Ook Polen naar Seoul WARSCHAU Ook Polen heeft gisteren zijn deelneming aan de Olympische Zomer spelen in Seoul toegezegd. Het Pools olym pisch comité deelde via het nationale pers bureau PAP mee dat de uitnodiging van het IOC is geaccepteerd. Het PKOL liet ook weten besloten te hebben „de medische testen te intensiveren" voor de 179 atleten, die tot nu toe zijn geselecteerd voor Seoul. De toezegging van Polen volgt op die uit Hongarije, de DDR en Bulgarije. Maandag gaf Marat Gramov, de verantwoordelijke sportminister van de Sovietunie, in Frank furt toe, dat zijn land ook niet de intentie heeft de Spelen te boycotten. Met de reactie uit Polen, Bulgarije en Joegoslavië is het aantal aanmeldingen voor de Zomerspelen dinsdag op 130 gekomen. De sluitingsdatum' voor inschrijving is 17 januari. Roche dreigt met vertrek SAINT SEBASTIEN De Ier Stephen Roche heeft gisteren met achttien ploeggenoten gedreigd de ploeg Fagor, waar zij onder contract staan, te verlaten. Voor de winnaar •#J van de Ronden van zowel Franrijk •"iyt als Italië en de wereldkampioen op de weg, is het ontslag van ploeglei- der Philippe Crepel aanleiding voor t de onvrede. Om hun dreigement kracht bij te zetten, gaven de ren ners geen acte de présence bij de presentatie van de ploeg in Saint Sebastien. Roche en Crepel schijnen al in contact te zijn getreden met FOTO: ANP een nieuwe sponsor, Bose. PLOEG JAN RAAS WELKOM IN CHINA HEERENVEEN De wielerploeg van Jan Raas heeft een uitnodiging gekregen om van 23 tot 27 oktober deel te nemen aan een meerdaagse wedstrijd in de Volksrepubliek China. De etappekoers wordt georganiseerd door de man die de laatste jaren de ronden van Ierland en Groot-Brittannië met veel sponsorgeld van de grond kreeg. „We kun nen er heen met vier of vijf renners. Het is aan het einde van het seizoen, direct na de Ronde van Lombardije. Ik voel er veel voor de invitatie aan te nemen. De wedstrijd staat als open op de kalender voor amateurs. China is een land van fietsers. Er worden jaarlijks 28 miljoen rijwielen verkocht. De Chinese Muur lijkt me bovendien iets anders dan de Muur van Geraardsbergen". Bouwens wedstrijd geschorst DEN HAAG Karei Bou- wens zal de eerste wed strijd van FC Den Haag na de winterstop vanaf de tri bune moet bekijken. De middenvelder werd giste ren door de tuchtcommissie van de KNVB door een te veel aan gele kaarten voor één duel geschorst. Smand (Emmen), Maessen (Fortu- na S), Willems (De Graaf schap), Ten Voorde (SC Heerenveen) en Gall (SC Veendam) trof hetzelfde lot. ,lal[ANS MULLER NIEUWE BEMIDDELAAR IN ZAAK-CRUUFF STERDAM Hans eeibller, zaakwaarnemer >oi. r vertrouwensman van E]£ihan Cruijff, fungeert op jffidringen van de spelers pejn Wouters en Ronald gejelbos als contactpersoon :anspsen Cruijff en het be- istejmr. Vanavond is er een Esc!?jstuursvergadering bij Jjax, waarin Cruijff cen- iet aal staat en het is niet mvdgesloten dat daarin te Ippen zullen rollen. porzitter Harmsen, die [het verleden over veel icht beschikte binnen club, voelt zich kenne- niet meer op zijn ge- ak. In de wandelgangen :rd gisteren geopperd, it ook hij wel eens op irte termijn zou kunnen rtrekken. middelaar Muller was gis- •avond „niet pessimistisch", r zit beweging in de zaak. zijn enkele goede gesprek- n gevoerd, maar het is nog vroeg om nu al conclusies te :kken". Ton Harmsen wei- rde commentaar te geven, i een gesprek met de spe- rsgroep en later met de tech- sche staf vertrok de voorzit- r spoorslags uit De Meer. er een bemiddelingspoging hij: „Ik mag er dan wel wat zien, de rest van het bestuur nkt daar anders over", armsen heeft als enige uijff tot zijn laatste dag in ;nst van Ajajc de hand bo- n het hoofd gehouden en wordt hem nu kennelijk t in dank afgenomen. Als irmsen vanavond geen rug- kking krijgt van de overige ibleiders, dan heeft hij zijn igste tijd als clubvoorzitter had. Want wat dat betreft mt het karakter van de nor- Ton Harmsen voelt zich kenne lijk niet meer op zijn gemak. FOTO: DIJKSTRA se Noordhollander aardig overeen met dat van Cruijff. Beiden kunnen absoluut niet tegen hun verlies. Deur open Volgens Arie van Eijden was de situatie niet zo somber als Harmsen die geschetst had. „De deur staat nog open voor Cruijff. Om even alle misver standen uit de weg te ruimen, ik ben vóór. Als er een moge lijkheid is Cruijff terug te krij gen bij Ajax, dan moeten we die aangrijpen^ Alleen, er zijn voor sommige bestuurders te veel dingen gebeurd. Ik weet niet of Harmsen alleen staat in zijn roep om een bemidde lingspoging. Je hoort het mij niet zeggen". Vanavond vertrekt Ajax naar Portugal, waar een week voor het tweede duel om de Super Cup met FC Porto een trai ningskamp wordt opgeslagen. Zeker is dat Cruijff ontbreekt. Ook zijn assistent Tonnie Bruins Slot maakt geen deel uit van het Amsterdamse ge zelschap. „Hij handelt in het stadion de lopende zaken af", verklaarde algemeen directeur Arie van Eijden gistermiddag. „Barry Hulshoff, Spitz Kohn en Bobby Haarms zullen met zijn drieën de ploeg onder handen nemen". Het is zo goed als zeker, dat Hulshoff, die niet beschikt over de vereiste trainerslicentie, de leiding tij delijk overneemt. Volgens Harmsen is de voormalige voorstopper van het „gouden" Ajax uit de zeventiger jaren, als enige geschikt om de ploeg te leiden. Dat bleek gistermid dag al op het verrregende trai ningsveld in De Meer, waar Hulshoff de leiding had. Haarms hield zich bezig met geblesseerden en Kohn, die WON Mocht het bestuur van Ajax er daadwerkelijk toe overgaan om Hulshoff te benoemen als (tijdelijk) opvolger van Cruijff, dan trekt de Vereniging Van Oefenmeesters Nederland di rect bij de KNVB aan de bel. „Wij zullen niet tolereren, dat een ongediplomeerd oefen- meester de trainingen bij Ajax zal verzorgen", reageerde Jaap van der Leek, secretaris-gene raal van de VVON. „We zul len net als indertijd bij de aan stelling van Cruijff protest aantekenen. Ja, Cruijff heeft van de KNVB alsnog een di ploma gehad, maar dat was vanwege zijn grote verdien sten voor het Nederlandse voetbal. Volgens het Bondsbe- stuur was Cruijff een uniek mens en de WON werd be loofd, dat het bij deze ene uit zondering zou blijven. Dat lijkt mij duidelijk". RICHARD THANNHAUSER UTRECHT Co Greep, op verzoek van de spelers bemid delaar in het Cruijff-confict, zei gisteren geen snelle oplos sing te verwachten. „Het is niet één groot probleem, maar een serie van dingen. Natuur lijk zijn er mensen, die Cruijff een lastige jongen vinden, die te veel verdient en te veel wil. Er zijn mensen op de tenen ge trapt, maar het is ook een kwestie van lange tenen. Het is een heel moeilijke zaak, maar niet hopeloos. Cruijff zelf, en zijn zaakwaarnemer Hans Muller, is bereid de be middelingspoging te accepte ren en juicht die zelfs toe. Vooral de steun, die hij uit de spelersgroep heeft gekregen, heeft hem goed gedaan. Ik heb begrepen, dat de Ajacieden hem voor het vertrek naar Portugal nog een telegram stu ren, met het verzoek te blij ven". Vertrouwensman Greep zei voortdurend voeling te hebben gehouden met voorzitter Ton Harmsen en Cruijff en diens zaakwaarnemer. „Ik ben gis teravond in Utrecht in een ho tel gaan zitten en heb 20 tot 30 telefoongesprekken gevoerd met tal van Ajacieden uit be stuur, spelersgroep, technische commissie en ledenraad", al dus Greep vanmorgen. „Zie het als een inventarisatieron de. Maar wel een belangrijke, want daardoor kreeg ik de kans beweringen te controle ren. Zo zou John Bosman bij voorbeeld gezegd hebben bij Ajax te zullen vertrekken als Cruijff zou blijven. Dat blijkt dus niet waar te zijn. Zo zijn er meer dingen. Dat is een licht punt". Aan duidelijke taakomschrij vingen, voor het geval de mis sie zou slagen, is Greep giste ren niet toegekomen. „Ik heb voorlopig alleen geprobeerd van alle kanten informatie te verzamelen. Natuurlijk, de meningen lopen sterk uiteen. Ook de ledenraad, met 26 of 27 belangrijke Ajacieden onder wie oud-bestuurslid Timman, is verdeeld. Het is al wel dui delijk, dat er voor een nieuwe verbintenis met Cruijff erg goede spelregels en afspraken gemaakt moeten worden en die moeten worden nageleefd. Over de invulling is overigens nog niet gepraat. Dat komt nog. Ik ga vandaag rustig ver der". Ruud Gullit is razend populair in Italië. ROME De Italiaanse communistische vakbond, verreweg de grootste van het land, zal Ruud Gullit op de omslag van zijn maandblad zetten. Het is voor het eerst in de ge schiedenis dat de vakbond CGIL iemand uit de we reld van de sport die eer gunt. De leiding van de vakbond heeft daartoe besloten na de verklaring van Gullit dat hij zijn gouden bal als Europees voetballer van het jaar op draagt aan Nelson Mandela, de al jaren gevangen zittende strijder tegen de apartheid in Zuid-Afrika. Maar het opmer kelijke besluit is tegelijkertijd het zoveelste bewijs van de on gelooflijke populariteit van de speler van AC Milan. De ver afgoding van de Nederlander heeft nu al het niveau bereikt van de hoogtijdagen van Plati- ni en Maradona in Italië. Vrij wel iedere krant, ook de meest serieuze, had maandag één of meerdere foto's van de „super- Gullit" op de voorpagina na de sensationele zege (4-1) op kop loper Napoli. Gullit's tegenstander Ciro Fer- rara, een speler nota bene van het Italiaans elftal, werd keer op keer de verkeerde kant op gestuurd en verliet groggy het veld. „Ik hoop Gullit verder zo min mogelijk te ontmoeten", zo luidde zijn commentaar. De Gullit-manie inspireert ook de karikaturisten in het land. Ter gelegenheid van Drie Konin gen, het grote kinderfeest in Italië, laat een tekenaar een boze fee aan Maradona het boek "Gullitvers' Reizen" aan bieden. Intussen maakt trainer Arrigo Sacchi zich grote zorgen over de heisa rond Gullit. Hij vreest dat al die aandacht de concen tratie van de Nederlander kan verstoren. Bovendien lijkt het wel of AC Milan alleen uit Gullit bestaat en dat kan kwaad bloed zetten bij de an dere spelers. De euforie in Mi laan na het spectaculaire suc ces tegen de ploeg van Mara dona acht Sacchi gevaarlijk. De voorsprong van Napoli op AC Milan bedraagt immers nog altijd drie punten. Zondag kunnen dat er gemakkelijk al weer vijf zijn, want dan heeft AC Milan de moeilijke uitwed strijd tegen Juventus, terwijl het getergde Napoli in eigen huis aantreedt tegen Fiorenti- na. Kwalificatie-systeem WK voetbal ongewijzigd ZURICH De wereldvoetbalbond (FIFA) heeft besloten het kwalificatie-systeem voor de strijd om de wereldtitel van 1990 in Italië niet te veranderen. Na de loting op 12 december hadden vier betrokken landen, waaronder Ne derland, aangedrongen op een wijziging van de reglementen. Bij de loting in Zürich werd Nederland inge deeld in een groep met drie andere landen: de Bondsrepubliek Duitsland, Wales en Finland. Ook de groepen 1 en 2 tellen slechts vier lan den, de andere vier poules bestaan uit vijf lan den. Van die laatste groepen gaan de nummers één en twee rechtstreeks over naar de eindron de, van de poules met vier landen alleen de winnaar. Van de drie nummers twee valt er één af, het land met het slechtste doelsaldo. In Bern kwam Nederland toen met een onder meer door Wales ondersteund initiatief om in plaats van de doelsaldo een extra competitie op te zetten. De FIFA liet gisteren bij monde van secretaris-generaal Joseph Blatter weten dar er voor zijn organisatie geen reden was van de oorspronkelijke regels af te stappen. )NDEN De Internationale Amateur Atletiek Federatie \AF) heeft de Russische bond verzocht een onderzoek in te :llen naar Joeri Sedykh, de tweevoudig olympisch kampioen wereldrecordhouder kogelslingeren. John Holt, de secretaris- neraal van de IAAF, verklaarde gisteren in Londen dat zijn ganisatie het verzoek heeft gedaan naar aanleiding van de be- huldigingen die Martin Girvan, de Engelse recordhouder ko- lsingeren, heeft geuit. Volgens Girvan zou Sedykh een jaar leden in Engeland „dopingles" hebben gegeven. „Het is onze icht de Russische bond op de hoogte te brengen en te verzoe- n een onderzoek in te stellen of de beschuldigingen gegrond n. Sedykh is niet alleen houder van het wereldrecord -kogels- igeren maar bovendien ook een lid van de atleten-commissie n de IAAF". Witvoet naar veederonde DNEY Hester Witvoet eft zich gisteren bij de strijd het kampioenschap van euw-Zuid-Wales geplaatst or de tweede ronde. In de rste schifting versloeg de iderlandse tennisster in Syd- y de Amerikaanse Sharon alsh-Pete opvallend eenvou- in twee sets: 6-3, 6-1. portwereld tletiek De KNAU en de nerikaanse firma Converse bben in onderling overleg sponsorovereenkomst per 1 luari beëindigd. Converse ijft de atleten Cor Lam- egts, Han Kulker en Arjen isserman steunen, oetbal De Westduitse ugdinternational Andreas öller is door Eintracht •ankfurt verkocht aan Bo- issia Dortmund. shockey De Canadese lympische ploeg heeft giste- n zijn tweede zege behaald de selectie uit Moskou, die :ht keer tegenstander is. De anadezen wonnen in Ottawa tor doelpunten van Schrei er en Ronning met 2-0. erder hadden ze in Calgary et 5-2 gezegevierd. De eerste ier ontmoetingen gingen ver- AMSTERDAM Dam mer Hans Jansen wil via een kort geding de KNDB dwingen hem toe te laten tot de halve finales van het Nederlands kampioen schap, die op 16 januari beginnen. Het bestuur van de dambond heeft de Am sterdamse grootmeester echter voor een jaar uitge sloten van individuele wedstrijden. Het kort ge ding dient vrijdag voor de Amsterdamse rechtbank. De KNDB schorste Jan sen, omdat hij zich in de vorig jaar juli gespeelde herkamp, met als inzet de definitieve bezetting van de plaatsen drie tot en met zes, zou hebben misdra gen. Jansen verloor toen de laatste partij van Hans Vermin door in remises tand zijn schijven weg te geven. Daardoor benadeel de hij Hendrik van der Zee, één van de twee an dere deelnemers aan die herkamp. De Fransen Dany Snobeck en Jean Bechu proberen hun vast gelopen Renault uit het Sahara-zand te graven. FOTO: ANP BORDJ OMAR DRISS De woestenrally Parijs- Dakar anno 1988 heeft gisteren zijn eerste gewon den geëist. Voor de Belgi sche motorcoureur Guy Huynen, de nummer twee in het tussenklassement na de proloog en de eerste etappe, kwam na 100 van een 287 kilometer lange speciale proef tussen Pipe en het station TRT met zijn Suzuki ten val en brak beide benen. Huy nen werd door een heli kopter naar een zieken huis gebracht. Zijn land genoot en vroegere for mule 1-coureur Jacky Ickx sloeg met zijn Lada over de kop, maar bleef ongedeerd. De Franse mo torcoureur Bernard Mau- nier brak een sleutelbeen. "Na twee dagen in de Sahara is al een kwart van de 602 ge starte auto's, motoren en vrachtwagens uitgevallen. Vijf dagen na het verlaten van Franse bodem hebben volgens de organisatoren al 150 deelne mers de strijd gestaakt. Het gros van hen slaagde er niet in Boïdj' Omar Driss op tijd te be reiken. De afvalrace komt de organisatoren overigens goed uit, want hun opzet is gedu rende 13.000 slopende kilome ters alleen de beste coureurs en het beste materiaal in Da kar aan te treffen. Veel ver schuivingen deden zich giste ren niet voor. De rit naar Bordj was dan ook slechts be doeld als schifting, er werden geen tijdsverschillen geno teerd. De deelnemers hadden drw uur de tijd voor de 287 ki lometer lange etappe. HOCKEY Herentoernooi in Barcelona (Spa): Bondsrepubliek Duitsland-Spanje 1- 0; Argentinlë-Groot Brittannië 2-1. Eindstand: 1. Bondsrepubliek Duits land 3-6, Argentinië 3-3, 3. Groot Brittannië 3-2, 4. Spanje 3-1. PAARDESPORT Koersen van Hilversum Eerste koers, 2000 meter 1. Chantal Ge (R. Pools) 2.47,3 - 1.23,7, 2 Ciska Crown. 3. Bonanza Bos. Niet gestart: Billy Jean Prise, Boyke D. Toto: win nend 2,80, plaats 1.40 5,10 1,90, kop pel 21,70, trio 232,40. Tweede koers, 2000 meter 1. Champ Buitenzorg (T. Smeding) 2.43,4 - 1.21.7, 2. Beate la Plata, 3. Californl- an Boy. Niet gestart: Blue Sky. Toto: winnend 3,70, plaats 3,50 2,40, kop pel 4,70, trio 20,70. Derde koers. 1609 meter 1. Byvonne P (A. van der Wal) 2.08,7 - 1.20,0, 2. Anne V, 3. Alra Shoeing. Toto: win nend 4,60, plaats 1,60 6,20 3,50, kop pel 59,40, trio 1.123,60. Vierde koers, 2000 meter 1. Zosma Corosa (M. Heynen) 2.44,0 - 1.22,0, 2. Zoleo Boslust, 3. Zoot Zuiter. Niet ge start: Atinkatranss R, Ynette Albo. Toto: winnend 12,30, plaats 3,50 10,00, koppel 27,30, trio 535,90. Vijlde koers, 2000 meter: 1 Anne Melodie (J. van Dooyeweerd) 2.42,7 - 1.21.4, 2. Ziso Kandia. 3. Zenith B. Toto: winnend 3.40, plaats 1,80 2,60 5,00, koppel 28,50, trio 689,60. Zesde koers, 2000 meter 1Akassan Ashton (J. Feijen) 2.44,3 - 1.22,2, 2. Bonita de Queen, 3. Vincent First. Toto: winnend 4,60, plaats 2,20 2,10, koppel 9,70, trio 142,00. Zevende koers, 1609 meter 1 Ame- rie Uithuizen (A. Mollema) 2.06,3 - 1.18.5, 2. Yellow Crown. 3. Zodiaque Marke. Toto: winnend 2,20, plaats 1,60 2,90 4,60. koppel 28,10, trio 378.40. Achtste koers, 2000 meter 1. Zeppe lin (M. Bouwhuis) 2.45,4 - 1.22,7, 2. Zora uit Haule, 3. Welcome Happy. Niet gestart: Zorro A. Toto: winnend 5,70, plaats 1,70 2.50 2,50, koppel 15,50, trio 230,10 Negende koers, 1609 meter 1. Zin- ton Star (A. van der Wal) 2.06,8 - 1.18.8, 2. Yankee Staaweide. 3. Yorki Helvetia. Toto: winnend 3,50, plaats 2,60 1,70, koppel 7,40, trio 119,20. Tiende koers, 2900 meter: 1. Yersin (C. Schalkers) 3.57,6 - 1.21,9, 2. Wer velwind C 3. Vilmar. Toto: winnend 24,50, plaats 2,90 1,90 4,30, koppel 25,40, trio 820,80. Omzet totalisator. 362.196,00. SCHAATSEN NK afstanden in Heerenveen Here), 10.000 meter 1. Visser 13.58.47 (NR). 2. Kemkers 14.08 84. 3. Dijkstra 14.19.23, 4. Veldkamp 14.29.66, 5. Bos 14.30.37. 6. Orie 14.35,01, 7. Vunderink 14.30,18, 8. Niesten 14.38.25, 9. Kasper 14.38.42, 10. Kraayenbos 14.41.66, 11. Van de Burg 14.44.59, 12. Portijk 14.49.42, 13. Tel 15.00.19, 14. Van Kempee 15.09.45. Dames, 5000 meter 1. Van Gennip 7.32,83, 2. Mulder 7.43,17, 3. Stam 7 44,20, 4. Paul 7.44,37, 5. Visser- 7.48,18, 6. Preuter 7.51,75, 7. De Vries 7.51,92, 8. Grimbergen 7.54.83, 9. Uitham 7.56,75, 10. Bollaart 7.58,79. 11. Van Tol 7.59.10, 12. Kan sen 8.10,16. Wedstrijden in Innsbruck (Oos) Dames, 500 meter: 1. Cletesteanu (Roe) 43,20. 1500 meter 1. Adeberg (DDR) 2.14,76; 2. Bledermann (DOR) 2.16,25. Algemeen klassement: 1. Adeberg 88.670; 2. Pechstein (DDR) 89.560; 3. Biedermann 89.577. Heren, 500 meter 1. Zagidoellin (Sov) 38,72; 2. Richmond (Aus) 39,07; 3. Gebauer (Brd) 39,32. 1500 meter 1. Spielmann (DDR) 2.00,34 Algemeen klassement: 1 Richmond 80.050; 2. Spielmann 80.253; 3. Joerkov (Sov) 80.803. SKIËN Reuzeslalom dames in Tignes (Fra): 1. Schneider (Zwi) 2.33,68, 2. Quittet (Fra) 2.33,83, 3. Marle (Fra) 2.34,82, 4. Flgini (Zwi) 2.35.12. 5. Wachter (Oos) 2.35,37, 6. Svet (Joe) 2.35.63. 7. Walliser (Zwi) 2.35,66, 8. Kiehl (Brd) 2.36,09, 9. Gerg (Brd) 2.36,19. 10. Gulgnard (Fra) 2.36,23. Stand we reldbeker reuzenslalom: 1. Quittet. Schneider 45. 3. Flgini 27. 4. Svet. Merle 22. Stand wareldbekar alge meen: 1. Flgini 104, 2. Wachter 81. 3. Fernandez-Ochoa (Spa) 75, 4. Schneider 69. 5. Wolf (Oos), Oertli (Zwi) 66. TENNIS Toernooi in Sydney (Aua) Damesenkelspel, 1e ronde: Witvoet (Ned)-Walsh-Pete (Vst) 6-3, 6-1 2e ronde: Sukova (TsjFMcQuillan (Aus) 7-5, 6-2: Kohde-KIIsh (Brd>-Wasser- man (Bel) 6-3, 6-2, Lindqvist (ZweF Thompson (Aus) 4-6, 6-4, 6-2. IJSHOCKEY Eerste divisie: Tilburg-Eindhoven *- 4; Nljmegen-Rotterdam 5-2. ZAALVOETBAL Toernooi in München (Brd) Groep 1: Dynamo Kiev (Sov)-FC Nürnberg (Brd) 2-6, Galatasaray (Tur)-VfB Stuttgart (Brd) 2-4, VfB Stuttgart-FC Nürnberg 1-2. Groep 2: PSV (Ned)-1860 München (Brd) 5-3, Atletico Mineiro (Bra)-8ayern Mün chen (Brd) 1-2, PSV-Atletico Mineiro 7-*",, i860 München-Bayern MünVten 1-7.

Leidse Courant | 1988 | | pagina 9