HïïTtïïïl JOUR NAAL GEEN VUILE GROND MEER OP PLEK NIEUWE SPORTHAL Belastingen blijven gelijk Toenemende voorkeur voor recreatievariant De Does Laatste kans voor inkrimping veestape LEIDEN OMGEVING CcidócSomottt Trekkerswedstrijden aan Ommedijkseweg Nieuwe ambtenaren burgerlijke stand Koopprijsgrens Alkemad niet naar twee ton BEGROTING HAZERSWOUDE: POLITIEK LEIDERDORP IS ER NOG NIET UIT Rioolrechten Woubrugg moeten worden verhoog wmom Afkeuring voor CDA n kritiek op burgemeeste VRIJDAG 11 SEPTEMBER 1987 PAGIN Eiercurry met rijst - blanke pudding met perziken (vegetarisch) De benodigdheden voor twee zijn: 4 eieren, 500 g tomaten, 1 grote ui, 1,5 lepel olie, koenjit, djahé, sambal, ketoembar, knoflook, 1 dl water, 1 krui denbouillontablet, 2 lepels ko kos of santen, zout, suiker; 250 droogkokende (zilvervlies- rijst; 4 dl melk, 32 g maizena, 30 g suiker, half pakje vanillesui ker, 2 perziken, 1 lepel ci troensap, basterdsuiker naar smaak. Zet de eieren op met koud wa ter, laat ze acht minuten koken en zet ze vervolgens onder koud water weg. Leg de tomaten twee tellen in kokend water (dat kan eventueel bij de kokende eieren in de pan) en ontvel ze. Snijd de ui fijn en bak de snipj>ers in de olie lichtbruin. Voeg al bakken de weinig koenjit, djahé, sambal en ketoembar toe en pers er een teentje knoflook boven uit Blus de massa met het water en doe er de in achten gesneden toma ten, het bouillontablet en de ko kos of santen bij. Laat de curry tien minuten sud deren. Pel de eieren en leg ze in een ruime schaal. Maak de to- matenmassa op smaak af met de gebruikte kruiden, zout en sui ker en schenk haar over de eie ren. Kook de pudding vandaag. Zet bijna alle melk op. Roer een papje van maizena, suiker en de rest koude melk. Schenk wat hete melk bij dit papje en doe het mengsel in de pan. Laat de pudding onder voortdurend roe ren een minuut koken. Voeg de vanillesuiker toe en doe de hete massa in een natgemaakte vorm. Laat de pudding afkoelen, dek hem af met folie en zet hem in de koelkast. Ontvel de perziken (leg de vruchten, net als de tomaten, even in kokend water als het vel moeilijk loslaat). Snijd het vruchtvlees in nette stukken van de pit, besprenkel het met citroensap en schep er basterd suiker door. Laat de perziken een halfuur zo staan. Schud de opgesteven pudding uit de vorm en leg de stukjes perzik erom heen. JEANNE Trafassi De groep Trafassi treedt vanavond op in bar-dan- cing Saint Tropez in Oud Aae. Trafassi, bekend van de hit „Wasmasjien", speelt diverse muziekstij len zoals calypso, kaseko, soca, disco, reggae en soul. Het optreden begint om tien uur. Collecte Tijdens de dienst in de hervormde kerken, ko mende zondag, wordt een collecte gehouden voor het zendingswerk. De op brengst zal worden ver deeld over de Raad van de Zending, het Werelddiako- naat en de Gereformeerde Zendingsbond. Voor de Raad van Zending bete kende dit vorig jaar een fi nanciële ondersteuning van 618.911,68 gulden. Vlietloop De jaarlijkse Voorschoten- se Vlietloop wordt zondag afgewerkt. Deelnemers kunnen 2, 5, 10 of 21 kilo meter lopen. Inschrijven kan vanaf tien uur in sporthal De VliethorsL De start is vanaf twaalf uur in de Voorstraat. Fietstocht De fietscommissie van de Ter Aarse IJsclub heeft besloten de pinkstertoch- ten vanwege het slechte weer destijds op ko mende zondag nog een keer over te doen. De fietstochten gaan over 38, 60 en 150 kilometer. Er kan tussen negen en twee uur worden gestart vanaf de kantine van de IJsclub aan de Oostkanaalweg. Be langstellenden voor de 150 kilometer kunnen al om acht uur starten. Deelne mers ontvangen een her innering na afloop. Infor matie is beschikbaar via telefoonnummer 01722- 2247. Middagconcert In t Reghthuys in Nieuw koop wordt zondag een middagconcert gegeven door de pianist Jan S. van den Bergh uit Zeist. Op het programma staan de Sturmsonate van Beetho ven en de Schilderijenten toonstelling van Moussorg- sky. Het concert begint om vier uur. De toegang be draagt zes gulden vijftig. Leden van kunstgenoot schap 't Reghthuys, 65- plussers en houders van een CJP betalen vijf gul den. 't Reghthuys is geves tigd aan het Reghthuys- pïein in Nieuwkoop. Inbraak in de Boomgaard KOUDEKERK AAN DEN RIJN Inbrekers hebben in de nacht van woensdag op don derdag een bezoek gebracht aan een woning aan de Boomgaard. De be woners missen twee portemonnees met 120 gulden, 20 giro betaalkaarten en twee giropasjes. De dieven zijn via een raam binnengeko men. In de raamstijl werd een gaatje ge boord. ZOETERWOUDE Aan de Ommedijkse weg nabij Heineken wordt zondag het jaar lijkse „trekkerbehendigheidsspektakel" ge houden. Dat gebeurt onder auspiciën van de LTB-jongeren van de Kring de Meerlan den. Om 10.00 uur komen de trekkers naar het wedstrijdterrein waarna om 10.30 uur de mooiste en origineelst versierde trekkers worden gekozen. Klokslag 11.00 uur wordt met de wedstrijden begonnen. Zeker vijftig chauffeurs zullen, verdeeld over 5 groepen en 5 banen, hun behendig heid tonen met de traktor. Inzet is de titel All-rounder 1987" De wedstrijdonderde len zijn: stoelendans, evenwichts oefening, hindernisbaan, parkeerproef en de achter- uitrijrace. Voorts wordt nog gestreden om de „Sterkste LTB-er trofee' DRUKKERIJ MAG UITBREIDEN ROELOFARENDSVEEN De bezwaren tegen vergroting van de drukkerij van A. Bakker aan het Onelplein in Roelofarends- veen zijn ingetrokken. Dit betekent dat de drukkerij aan de zes meter lange achterzij de vier meter zal worden uitgebreid. Ach terbuurman G. Koek van de Nieuwstraat was aanvankelijk niet blij met deze uitbrei ding, omdat de afstand tussen zijn schuur en de aanbouw van de drukkerij slechts tien centimeter zou gaan bedragen, hetgeen onvoldoende is voor het verrichten van on derhoud aan zijn houten schuur. Aan vijftig centimeter tussenruimte zou hij genoeg hebben. In een nader overleg tussen de drukker en zijn achterbuurman zijn dusda nig goede afspraken gemaakt dat de heer Koek zijn bezwaarschrift deze week introk. De raadscommissie ruimtelijke ordening stelde daarom een positief advies voor uit breiding van de drukkerij op. ALKEMADE Alkemade krijgt vier nieu we ambtenaren van de burgerlijke stand. Het zijn de ambtenaren mevrouw C.J.G. Koeman en de heer C.J.M.W. Wassenaar en de bur gers P.T.M. Brama en C.J. Koot. De heren Brama (voormalig gemeentesecretaris) en Koot (voormalig hoofd Gerardusschool) worden uitsluitend belast met het voltrekken van huwelijken. Mevrouw Koeman en de heer Wassenaar zijn ambtenaren van de bur gerlijke stand aan wie ook andere werk zaamheden kunnen worden opgedragen. De overige ambtenaren van de burgerlijke stand in Alkemade zijn de dames E. Elstgeest-Ves- seur en M. Steenvoorde-Daleman, de heren H. Renee, A.H. Meerburg en F. Hoogenboom; deze vijf zijn uitsluitend belast met het vol trekken van huwelijken. ALKEMADE De raadscommissie bestuurszaken bracht gj avond enige kleine wijzigingen aan in de Woonruimteverorde Een verzoek van F. Hoogenboom (PvdA) om de koopprijsgrei verhogen van 175.000 gulden naar twee ton werd niet gehonor Burgemeester Meerburg zei dat een dergelijke verhoging prijsoj vend zou werken. De meerderheid van de raadscommissie nan afwachtende houding aan en ging ermee akkoord om nog even i gaten te houden of niet al teveel huizen aan niet-ingezet worden verkocht. Mocht dit wel het geval zijn, dan wordt de Vi ruimteverordening aangepast. In de gemeente Alkemade staan i taal 1850 woningen on^er de taxatiegrens voor de Onroerend I Belasting van 175.000 gulden. Deze dienen bij verkoop zoveel n lijk in handen te komen van ingezetenen of economisch gebc nen. Zowel PvdA als CDA hadden in een eerder stadium later ten dat teveel van dergelijke woningen aan mensen van buit« gemeente worden verkocht. TER AAR De gemeen teraad is ervan overtuigd dat er geen vervuilde grond meer aanwezig is op het voormalige NAL- terrein waar volgende week de eerste paal wordt geslagen voor de sporthal. Wethouder P. van Rijn (Openbare Werken) deed gisteravond verslag van enkele onderzoeken die naar aanleiding van ver ontrustte reacties van raadsleden een week gele den verricht zijn. De on rust ontstond toen enkele raadsleden meenden dat ernstig verontreinigde grond niet was afgevoerd maar op het NAL-terrein was blijven liggen. „We willen geen enkel risico lopen en er zeker van zijn, dat de grond voldoet aan de ge stelde eisen. Er is in totaal 11.000 ton vervuild grond af gevoerd en 16.000 ton grond aangevoerd. Momenteel is alle grond van A-kwaliteit en daar waar de grond van B-kwaliteit is zal het grondwater even tueel gezuiverd worden", aldus wethouder Van Rijn die hier mee de fracties geruststelde. Een tweede veelbesproken as pect van de sporthal was de vormgeving. Destijds heeft de welstands-projektgroep geko zen voor een schuine kap- vorm. Zowel GB als het PAK wilde zich niet verenigen met het besluit van burgemeester Verhoef om vanwege de fi nanciën tot een eenvoudige rechte kopgevel over te gaan. De heer Van Deudekom (PAK) zei op deze manier „geen recht te doen aan de functie van een projectgroep wanneer od de eindstreep een besluit veranderd wordt". Burgemeester P. Verhoef wil de zich niet in een eindeloze discussie begeven en zei hier over „slechts royaal had wil len beantwoorden aan de bij komende wensen die de hal met zich meebrengt. Wanneer de raad tegen is trekt het col lege het voorstel in", zei Ver hoef. Hij wilde niet tot stem ming overgaan en zo trachten te voorkomen „dat er win naars en verliezers zijn". Proef met openstelling bureau Burgerzak ALKEMADE Het bureau Burgerzaken van de gemeenti kemade is voortaan op woensdagavond van 19.00 tot 20.0( geopend voor het publiek voor een proefperiode van één Tijaens die avondopenstelling kunnen tal van zaken, zoals poort- en rijbewijsaanvragen worden afgehandeld. Voor gel giften alsmede huwelijken sluitend 's morgens van 91 te-, overlijdens- en huwelijksaangiften alsmede huwelijken ïog steeds uitsluitend 's morgens van 91 uur op het gemeentehuis terecht. Aan de hand van de ii proefjaar opgedane ervaringen zal in augustus '88 opn worden bezien of tot definitieve avondopenstelling zal wc overgegaan. HAZERSWOUDE TREEDT NOG NIET HARD HAZERSWOUDE On danks de sombere voor spellingen in de meeija- renbegroting van vorig jaar, gaan de gemeentelij ke belastingen in Hazers- woude in 1988 niet om hoog. Dit is te danken aan een aantal meevallers zo als een hogere uitkering uit het gemeentefonds voor het wegvallen van bepaalde uitkeringen en de rentedaling op ae kapi taalmarkt. Dit melden B en W van Hazerswoude in de nota van aanbieding bij de begroting. In totaal heeft Hazerswoude een bedrag van 345.633 gulden méér in de reservepot dan vorig jaar. De plannen die B en W van Hazerswoude voor volgend jaar hebben, vergen echter de nodige investeringen. Hoge prioriteit heeft de dorpsver nieuwing en de inrichting van het Ambachtsplein. Het is de bedoeling dat alle ideeën, schetsen en studies voor de in richting van de Dorpsstraat en het Ambachtsplein volgend jaar uitgebreid aan de burgers voorgelegd worden zodat zij hun zegje daarover kunnen doen. „Wij hechten veel be lang aan een goede en zorg vuldige planning en uitvoe ring van onderwerpen die het behoud en aanzicht van en de leefbaarheid in het Dorp zeer direct raken", aldus B en W in de nota van aanbieding. Dat is bijvoorbeeld de herinrichting van de Dorpsstraat waarvan de bewoners nu gebukt gaan onder het continu langsrijden van veel automobilisten alsook zwaar vrachtverkeer. Verder staan er onderzoeken op stapel naar de staat van de gebouwen en de bedrijvigheid in het Dorp. Daarbij wordt bekeken in hoeverre het mogelijk is om bedrijven uit te plaatsen naar het nieuw in te stellen be drijfsterrein Katpolder dat te vens als stalling voor vracht wagens gaat dienen. Veel chauffeurs parkeren hun wa gens nu op vluchtstroken langs de provinciale weg en op plaatsen binnen de bebouwde kom. Woningverbetering en de res tauratie van de Korenmolen zijn volgens het college drin gend noodzakelijk. Een onder zoek naar de bruikbaarheid van de Michaëlschool, even tuele nieuwe woningbouwlo caties en het tot stand brengen van een bestemmingsplan voor het Dorp zijn verder za ken die op het programma staan. Ook moet de Da Costa- singel verbeterd worden. Een onderzoek naar de kwaliteit van de winkelgalerij daar heeft aangetoond dat de iden titeit van het centrum ver sterkt moet worden. Tenslotte dient het leefbaarheidsplan voor de wijk Groenendijk ver der ten uitvoer worden ge bracht. Voor het onderhoud van de wegen kan Hazerswoude vol gend jaar een bedrag van 500.000 gulden besteden. De vernieuwing van de installa ties voor verkeerslichten moet de doorstroming van zowel het gewone verkeer als het open baar vervoer vanuit de wijk Zonneveld naar de Rijndijk verbeteren. Zwerfvuil B en W willen proberen een oplossing te zoeken voor de De restauratie van de Korenmolen is dringend noodzakelijk, zegt de gemeente in de begroting voor volgend jaar. klachten over het aanbieden van zowel huisvuil als grofvuil door de burgers. Er is sprake van zwerfvuil doordat veel be woners hun huisvuil te vroeg buiten zetten. Bekeken zal worden of het mogelijk is één of meer containers permanent voor het publiek open te stel len. Belangrijk punt van aandacht is ook de bouw van een defini tief onderkomen voor de in het voorjaar afgebrande peu terspeelzaal Wonderland. Dit zal maximaal 180.000 gulden mogen kosten. Tegen het feit dat de sanering van de bodemverontreiniging in de Dorpsstraat niet vóór 1989 kan beginnen, maken B en W in de nota van aanbie ding krachtig bezwaar. Niet alleen de ligging van het ge bied in de dorpskern, maar ook de verminderde bereik baarheid van het bedrijf al daar, vergen een snellere actie. Ook de vernieuwing van de Dorpsstraat loopt vertraging op wanneer de sanering pas over twee jaar kan beginnen. De leefbaarheid van de kern Groenendijk staat voorop wanneer het om de aanleg van een regionaal bedrijfsterrein in Hazerswoude gaat, aldus B en W. Gedeputeerde Staten stellen echter dat er geen goed alternatief is om de behoefte aan bedrijfsterrein in de Leid- se agglomeratie op te vangen. Tenslotte uit het college naar ongenoegen over het aantal woningen dat de komende ja ren volgens het streekplan in het Dorp gebouwd mag worden. Volgens berekenin gen van de gemeente zijn dat er tweehonderd te weinig bij gelijkblijvend inwoneraantal. LEIDERDORP De raadscommissie finan ciën is er gisteravond niet in geslaagd een defi nitieve voorkeur uit te spreken voor één van de varianten voor een ver nieuwd zwembad /sport complex aan de Hoogma- deseweg. Eerder deze week stelde ook de com missie Sport en Welzijn zich terughoudend op. De kritische opmerkingen die het raadslid G. Keijzers (PvdA) ten aanzien van de planvoorbereiding maakte, werden niet in dank afgeno men door wethouder J. Beze- mer. Hii nam het zijn partij genoot kwalijk, dat hij niet eerder met zijn opmerkingen was gekomen. Bezemer wees er op dat de procedure van voorbereiding "uitvoerig met de gemeenteraad was doorge sproken. Hij had er moeite mee na de openbare presen tatie van de plannen op 1 september nog eens een aan tal zaken opnieuw in onder zoek te nemen. Bezemer moest evenwel enigszins in binden na een interventie van het raadslid A. Roest (CDA). Een knelpunt voor Roest was het feit, dat eerst gisteren de cijfers bekend waren geworden van de compacte nieuwbouwvariant in combinatie met een com merciële inbreng van de Lei- derdorpse sportschoolhouder Van Houdt. Deze nieuwe va riant bleek wat de exploita tielasten betreft 50.000 gul den hoger uit te komen dan de normale compactvariant. Roest stelde meer tiid nodig te hebben om de uitkomsten te bestuderen. Het bleek hem niet goed mogelijk een voor keur uit te spreken. Hij drong aan op een extra com missievergadering voordat de raad op 28 september een keuze maakt. Het plan van de Stichting Zwembad De Does voor een recreatief zwembad, dat eind vorig jaar door de gemeente raad met de kleinst mogelijke meerderheid werd afgewe zen, kreeg geen enkele steun in de commissie. De exploita tiekosten met een jaarlijks negatief saldo van 691.000 werden te hoog bevonden. Duidelijk werd ook dat een renovatie van het huidige zwembad en een volledig commercieel opgezet sport complex van Erica Beheer uit Den Haag geen schijn van kans maakt. De VVD was bij monde van het raadslid W. Scheffer de enige die de Erica-variant nog in zijn overwegingen wilde betrekken, al had hij ook zijn twijfels over de be perkte opzet van het zwem gebeuren. Volgens Scheffer is voor de WD de „kruisbe stuiving" van het zwemmen met andere recreatieve voor zieningen erg belangrijk. Zo kwam hij uit op de recreatie- variant waarin ook Van Houdt zal participeren. Het ziet ernaar uit dat deze variant volgens het plan Pel- likaan de meeste kans maakt. Voor het CDA is deze variant bespreekbaar, al zal zoals is fememoreerd, moeten blii- en dat deze oplossing goed koper is dan de compacte nieuwbouwvariant. Met de naast het zwembad complex te bouwen sporthal bleek niemand problemen te hebben. Er waren wel vra gen over mogelijke leegstand van de sportzaal Op Dreef, maar die werden tot tevre denheid beantwoord door de sportraadvoorzitter Rien van der Vlies. HAZERSWOUDE De gebroeders Smits hebben zes weken de tijd om hun veestapel terug te bren gen tot het in de vergun ning vastgelegde maxi mum. Dit houdt in dat er ongeveer 300 fokvarkens op het bedrijf aanwezig mogen zijn. Al jaren wordt er teveel vee gehouden op de varkensfok- erij aan de Rhijnenburg. De eigenaren zijn het nooit eens geweest met de in de vergun ning gestelde voorwaarden. Tot aan de hoogste instantie heeft men zich hiertegen ge weerd. Maar nog niet zo lang teleden heeft de Raad van tate zich achter de gemeente opgesteld. Daarbij werd een dwangsom vastgesteld voor elke overtreding vanaf 1 au gustus. Bij verschillende tel lingen is gebleken dat er steeds meer dan het toeg ne aantal varkens roncü En hoewel de zaak al loopt heeft het college meend de zaak nog een: langs overleg te willen len. Men heeft besloten het bedrijf zes weken de i krijgt om het aantal diere rug te brengen naar de de vergunning gestelde men. Wordt hieraan voli dan zullen geen sancties gen op de geconstate overschrijdingen. Blijkt over zes weken nog bovei maximum te zitten dan eventueel met inschaki van de burgerrechter de q legde boetes afgedwoi worden. Overigens zal het bedrijf aan een woonwijk grenst, i nen niet al te lange tijd dwijnen in verband mei aanleg van Rijksweg 11. WOUBRUGGE Vergelijking met de cijfers uit begroting 1987 maakt duidelijk, dat deze gemeente dit moment voor het onderhoud van de riolerinj veel uitgeeft. De commissie financiën bezon zich gis avond over maatregelen voor de toekomst. Het was de leden van de commissie duidelijk, dat in de toek< niet aan tariefsverhoging van de rioolrechten te ontkomen zijn. De jaarlijkse opbrengsten worden door de onderhoudsuj ven overschreden. Raadslid Scheelbeek wilde een meerja planning zien om tot een goed afgewogen beleid te komen. 1 gemeestere Brouwer de Koning zegde toe een onderhoudsp ning voor de komende vijf jaar te laten maken. De zaalaccommodatie van het Cultureel Centrum HoognB dient te worden verbeterd. De verlichting van zaal en tot voldoet niet meer aan de eisen des tijds. De nooduitgang d op aanwijzing van de brandweer te worden aangepast. De c missie financiën, die veel waardering toonde voor de stich die de zaak draaiende houdt, stelde een bedrag van ruim 221 zend gulden beschikbaar. Het historisch archief in Woubrugge is nog steeds een punt zorg. De soms zeer oude stukken zijn onoverzichtelijk opgei gen in dozen en mappen. Verantwoorde inventarisatie en i et gebruik toegankelijk maken, gaat 42 duizend gulden kos De commissie financiën wilde daar wel aan, maar niet zondei verzekering, dat het niet nog meer gaat kosten. Daarvoor een gedegen offerte worden aangevraagd. - Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur. zaterdags tussen u en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde av nabezorgd. LEIMUIDEN - „De raad spreekt haar afkeuring uit over de wijze waarop het college van B en W - in het bijzonder de burge meester - door het CDA wordt bejegend". Dat was gisteravond de inhoud van een motie zoals die door het WD-raadslid A. du Pon tijdens de raads vergadering van Leimui- den werd ingediend. Hij deed dit als reactie op een betoog van CDA'er H.J. Kok over het afwijken van het raadsbesluit van 2 iuli over het kappen van bomen op het woonwa genkamp. De motie werd met uitzondering van de CDA-fractie door de gehe le raad gesteund. Aanleiding voor het kritische betoog van Kok was de herzie ning van een raadsbesluit een dag nadat deze was genomen. Op 2 iuli besloot de raad bo men langs het woonwagen- kamp te laten snoeien met uit zondering van de bomen aan de kant van het busstation van Centraal Nederland. Diezelfde nacht echter namen de woon wagenbewoners het recht in eigen handen en kapten enke le borden en vernielden een lantarenpaaL Omdat de situa- tie uit de hand dreigde te lo pen, besloot de burgemeester in overleg met de fractievoor zitters het besluit niet uit te voeren, maar over te gaan tot het kappen van alle bomen. De woonwagenbewoners wil den dit omdat zij ernstige overlast van pluizen van de populieren ondervonden. Kok benadrukte gisteren dat het niet in de hand kunnen houden van de situatie in het dorp, de enige drijfveer voor het niet uitvoeren van het raadsbesluit was. „De ontwik kelingen waren dermate geës caleerd, dat de gevolgen van dat raadsbesluit niet meer te overzien waren. Het kappen van de bomen was niet de bes te oplossing, maar het was de enige mogelijkheid om de zaak werkelijk tot rust te laten ko men", aldus Kok. Hij verweet burgemeester M. Boelen zich deels van zijn verantwoorde lijkheid voor het uitvoeren van raadsbesluiten te hebben onttrokken door de fractie voorzitters de volgende dag bijeen te roepen. 'Dit is in principe onjuist en getuigt niet van slagvaardigheid". •Verder verweet Kok het cd ge onvoldoende infonW over de toestand van de men rond het kamp te heb! gegeven. Bovendien mee: de christen-democraat dat een grove onderschatting! de emoties heeft plaatsgev] den. „Daardoor was er gi adequate politiemacht om ia kunnen grijpen. Feitelijk dan ook niet ingegrepd Tenslotte stelde Kok naffll zijn fractie dat de geluidsoK last door het kappen vanl populieren enorm is toegq men en dat er dringend niö aangeplant moet worden. De overige raadsleden sti den de motie van Du Pon. raadslid D. van Ekelenb (VVD) noemde het unfair verantwoordelijkheid naar college af te schuiven. houder J. van Dam benadi te nog eens dat alle frac voorzitters het op 3 juli me kaar eens waren. Kok zei l op dat het alleen zijn bei ling was om terug te bliki op hetgeen gebeurd is, „om voor te zorgen dat het i weer gebeurt". i

Leidse Courant | 1987 | | pagina 14