mededelingen gemeentebestuur 29 juni t/m 3 juli. r leiderdorp k< 3ir itjes ■071-1222441 MIUEUVERVUIIIHG STAAT HOG NIET IN DE GESCHIEDENISBOEKJES-DE KRANT WEET ER MEER VAN al 01860-13055 leiden Eerste herziening bestemmingsplan "Oude Raadhuisbuurt" ter inzage LEIDSE COURANT Assuleven B.V. Adviesbureau „De Gids" Anno 1936 Franklinstraat 93 070-60.83.83 en 60.83.93. cafetaria F* fc winkelpand Alfa Romeo Sud 1.5 Audi 100 CD 2.2 Inj. BMW 315 Ford Granada 2.;- Ford Escort 1, W Citroen DS CX 25 D1981 PAGINA 20 LEIDSE COURANT VRIJDAG 26 JUNI 1 Gemeenteraad Maandag 29 Juni a.s. om 20.00 uur In de Raadszaal van het Stadhuis. Deze verga dering wordt zo nodig voortgezet op dins dag 30 juni en woensdag 1 Juli a.s. om 20.00 uur In de Raadszaal van het Stad huis. Agenda: Onderzoek geloofsbrieven nieuw be noemde lid van de Gemeenteraad me vrouw H.M.M. Koek (vacature mevrouw Regoor). Benoeming bestuursleden Stichting Wel zijn Leiden. Benoeming leden en plaatsvervangend leden Welstandscommissie Leiden. Eervol ontslag adjunct-directeur school De Twee Sleutels. Bezuinigingsoperatie 1987. Opheffing Gemeentelijke Accountants dienst. Evaluatie kredieten en financiële regeling aantal civieltechnische werken investe ringsprogramma 1987. Wijziging begroting 1987. Nota Personeelsbeleid voor vrouwen (84 gedeeltelijk). Aankoop Terweepark 4. Ontbinding erfpachtrecht Janvossensteeg 43 en ruiling tegen nrs. 16/16a. Regeling geldelijke steun ouderen bij ver huizing 1986. Uitgifte in erfpacht grond vlek 16 Stevens hof t.b.v. bouw koopwoningen. Uitgifte in erfpacht grond in de Leeuwen hoek aan P. Brandjes. Verordening op het voortgezet onderwijs in de gemeente Leiden. Voorbereidingsbesluit lokatie Pancras- Oost. Aanpassing/inrichting Middelstegracht 125 ten behoeve van verhuur. Opnieuw vaststellen van artikel 2 van de Vefbrdening op de Wateren. Uitgangspunten en werkwijze gemeente lijk homobeleid. Verbetenngsplan winkelcentrum Beatrix- straat. Verbouwing en uitbreiding openbare ba sisschool De Viersprong, Timorstraat 15. Voorlopige vaststelling exploitatiekosten openbaar buitengewoon/(voortgezet) speciaal onderwijs over 1983,1984,1985 en 1986. Garantie geldlening voetbalvereniging "Leiden" en intrekking Raadsbesluiten van 12 december 1977, no. 322, en 5 maart 1979, no. 39. Wijziging Gemeentegarantieverordening. Aktieplan gehandicapten 1987. Onderhoud en energiebesparende maat regelen Stadhuis en Stadsbouwhuis. Vaststelling plan van basisscholen schooljaren 1988/1989 tot en met 1990/1991. Voorbereidirgsbesluit twee lokaties in Noordvest. Tweede wp> .k.ediet Directie S.W. Groot-onderhoud 218 woningen complex 7 woningbouwvereniging "De Tuinstad- wijk" (Van "s-Gravensandestraat e.o.). Vervanging luchtbehandelingsunits La kenhal. Uitbreiding definitieve huisvesting Stich ting Orthopedagogisch Onderwijs in Da Costastraat 104. Integratieverbouwing P.C. basisschool De Toonladder, Kennedylaan 1. Voorzieningen t.b.v. openbare scholen. Voorzieningen basisonderwijs. Voorzieningen scholencomplex Valken pad. Educatief programma basiseducatie. Verordening leerlingenvervoer. Verordening op het C.B.B. Tijdelijke huisvesting openbare basis school Boerhaavedistnct. Wijziging van de Lozingsverordening rio lering. Verzoeken van schoolbesturen om mede werking. Voorbereidingsbesluit Stille Rijn. Energiebesparende maatregelen Bedrijfs Technische School Vondellaan 35. Voorbereidingsbesluit Pieterswijk. Licentie programmatuur uitkeringsadmini stratie G.S.D. Uitgifte in erfpacht van grond op het be drijfsterrein Westwal in de Stevenshof. N.b. Een half uur voorafgaande aan elke raadsvergadering zal overleg plaatsvinden met fraktievoorzitters (om 19.30 uur). Op de publiekstribu ne van de raadszaal in het Stadhuis Is een ringleiding voor slechthoren den aanwezig. Overige vergaderingen Commissie voor het Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest c.a. Maandag 29 Juni a.s. om 17.00 uur In het Ontspanningsgebouw van het Zieken huis, Endegeesterstraatweg 5, Oegst- geest. Agenda: Tijdstip aanvang commissievergaderin gen. e Aanwijzing 2e lid Dagelijks Bestuur/vice- voorzitter. Jaarverslag 1985. Verantwoordelijkheidsgebieden regio Lei den. Voor informatie kunt u bellen: 179911 Beheerscommissie Stadskabei Lelden. Maandag 29 Juni a.s. om 19.00 uur in ka mer 204 van het Stadhuis. Agenda: Voorlopige cijfers 1986. Aanstelling technisch medewerker. Vaststelling jaarcijfers 1984. Voor informatie kunt u bellen: 254776. Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummers) con tactpersonen onderaan agenda's. Verkeers maatregelen Asfalteringswerkzaamheden Meerburgerkade Op maandag 29 juni a.s. wordt een begin ge maakt met de werkzaamheden aan de asfal tering van de Meerburgerkade. De werk zaamheden worden uitgevoerd door de N.B.M. en zullen ongeveer 1dag duren. Door de afdeling Wegbebakening van de di rectie Civiele Werken zullen waarschuwings- en omleidingsborden worden geplaatst. Tij dens de uitvoering van het werk zal het niet mogelijk zijn om met de auto voor het huis te komen. Door de N.B.M. zal op maandag 29 juni a.s. om 08.30 uur worden begonnen met de werkzaamheden. Diversen Regeling geldelijke steun ouderen bij verhuizing Met ingang van 1 juli 1986 is de "Regeling geldelijke steun ouderen bij verhuizing" van kracht. Hieronder treft u een overzicht aan van de belangrijkste voorwaarden. 1De huurder moet 60 jaar of ouder zijn. 2. De huur van de oude woning mag niet hoger zijn dan 375,- per maand. 3.a Als de oude woning 5 kamers of meer bevat moet de nieuwe woning ten minste 2 kamers minder bevatten. b Als de oude woning 4 kamers of minder bevat moet de nieuwe woning ten minste 1 kamer minder bevatten. Financiële bijdragen Afhankelijk van de gemaakte kosten bij ver huizing ontvangen aanvragers een bijdrage van maximaal 3.000,-. Tenslotte Voor wie meer informatie wil over de regeling in het algemeen kan daarvoor bellen met het Buro Subsidiezaken en Beheer van de Direc tie Volkshuisvesting in het Stadsbouwhuis, tel. 254911, uitsluitend "s morgens tussen 09.00 en 12.00 uur. Beschikking Geldelijke Steun Huisvesting Gehandicapten Mensen die gaan verhuizen om medische re denen i.v.m. het ondervinden van lichamelij ke belemmenngen in hun huidige woning, kunnen onder bepaalde voorwaarden in aan merking komen voor een vergoeding "Be schikking Geldelijke Steun Huisvesting Ge handicapten". Een van de voorwaarden is wel dat de subsi die-aanvrage tijdig bij de gemeente binnen moet zijn, ni.4 weken vóór de verhuizing. Voorkom te late aanvragen!!! Als u aanvraag later dan 4 weken vóór de verhuizing wordt ingediend kan uw aanvraag niet meer in behandeling worden genomen!!! Van belang Is ook toch alvast een aan vraag In te dienen als blijkt dat u binnen kort een andere woning krijgt toegewezen en daarvan nog geen adres door kunt ge ven. Meldingsformulieren Om in aanmerking te komen voor genoemde geldelijke regeling kan men bij het Stadhuis of Stadsbouwhuis een zogenaamd mel dingsformulier ophalen (subsidie-aanvraag). Mochten er vragen zijn over de regeling(en) dan kan contact opgenomen worden met het Buro Subsidiezaken en Beheer van de Directie Volkshuisvesting In het Stads bouwhuis, telefoon 254911. Dagelijks ge opend van 09.00-12.00 uur. Opteren voor Nederlanderschap t.b.v. niet- Nederlandse kinderen Bij de inwerkingtreding van de nieuwe Wet op het Nederlanderschap (1 januari 1985) is de mogelijkheid geschapen dat (Nederland se) vrouwen, die op 1 januari 1985 de Neder landse nationaliteit bezaten, gedurende een periode van 3 jaar voor hun niet-Nederlandse kinderen kunnen opteren voor de Nederland se nationaliteit. Het gaat hierbij om kinderen die vóór 1 januari 1985 geboren zijn en op die datum nog geen 21 jaar oud waren en noch gehuwd of gehuwd geweest zijn. Zijn de kinderen jonger dan 18 jaar (op het moment van de optie) dan kan de (Neder landse) moeder voor hen een optieverklaring afleggen. Zijn de kinderen ouder dan 18 jaar - maar nog geen 21 - dan kunnen zij zelf zo'n verklaring afleggen. Deze verklaring kan worden afgelegd bij de Directie Burgerzaken op het Stadhuis tussen 08.30 en 15.00 uur. Voor nadere informatie kunt u de directie telefonisch bereiken onder nummer 254112 of 254111 Tentoonstelling "Leidse Hofjes" In de Vlietpanden (Vliet 45) Tot en met 3 juli zal in De Vlietpanden, in gang Vliet 45, de tentoonstelling "De Leid se Hofjes" te zien zijn. Hierin wordt een beeld gegeven van de hofjes vanaf de eerste stichting in 1467 tot de huidige restauraties toe. Prenten en archiefstukken laten zien hoe de hofjes er vroeger uitzagen en hoe men er leefde. Ook wordt aandacht geschonken aan de twintig jaar geleden in het leven geroepen Stichting Leidse Hofjes, die veel voor het be houd van de hofjes betekend heeft. Toegang gratis. Dinsdag t/m vnjdag 12.00-16.30 uur, donderdag ook 19.30-21.30 uur. zaterdag 10.00-16.00 uur. Heemparkrondleldlng Zondag 28 juni a.s. om 14.00 uur is er weer een rondleiding in het Leidse Heempark. Op de maandelijkse rondleidingen komen aan de orde wetenswaardigheden over inheem se planten en de landschapstypes waar ze thuishoren, het beheer van het park en folklo re en gebruik van wilde planten. In juni zijn er zeer veel van de 450 aanwezige planten soorten in bloei; een aantal worden er goed bekeken o.a. op de insekten die er op afko men. De wandelingen staan o.l.v. natuurgidsen van het IVN afd. Leiden (Instituut voor Na tuurbeschermingseducatie). De wandeling duurt 5 kwartier. Na afloop kunt u ook een kijkje nemen in de Bijenstal. Het Heempark is gelegen aan de Oegstgeesterweg. Ope ningstijden van mei t/m september: maandag t/m vrijdag 08.30-17.30 uur; zon- en feestda gen 14.00-17.00 uur. Tv-opnames "Te land, ter zee en in de lucht" Evenals vorig jaar wordt het onderdeel "Hoog en Droog" van het TROS-programma 'Te land. ter zee en in de lucht" in Leiden op genomen. Het gebeuren vindt plaats boven het water van de Nieuwe Rijn, tegenover het Stadhuis en tussen de huisnummers 14 en 19 van de Nieuwe Rijn. Wanneer, waar en hoe! Op maandag 29 juni a.s. starten de eerste werkzaamheden. De decorwagens van de TROS worden geparkeerd in de Koombrug- steeg. Tevens zullen op het Stadhuisplein opslag- en vuilcontainers worden geplaatst. Maandag 29 Juni en dinsdag 30 Juni a.s. zullen worden gebruikt voor het opbouwen van de decors. I.v.m. de markt op woensdag (1 Juli) zullen er die dag weinig werkzaamheden zijn. Een klein deel van de markt zal worden ver plaatst. Na 21.00 uur zullen de reportagewa gens aankomen. Tevens zal een hoogwerker worden geplaatst bij de Visfontein op de Vis markt en er zal een dekschuit arriveren. Op donderdag 2 juli a.s. wordt er van 06.00 uur doorgegaan met opbouw van de decors en zullen de deelnemers vanaf 09.00 uur aankomen. Vanaf 11.30 uur zullen de gene rale repetities plaatsvinden eri van 13.00- 18.30 uur zullen de opnames worden ge maakt. Voor dit alles zullen afzethekken worden ge plaatst en de nodige veiligheidsmaatregelen worden genomen om het spel succesvol te laten verlopen. Parkeren en verkeersafwikkeling In de periode van maandag 29 juni tot en met donderdag 2 juli a.s. kan er niet worden ge parkeerd op de Nieuwe Rijn, de Boter markt, de Vismarkt en de Koornbrug steeg. De politie laat tijdig borden plaatsen zodat de bewoners/autobezitters rekening kunnen houden met een tijdelijk parkeerverbod. Tentoonstelling Sociale Veiligheid In Openbare Bibliotheek De Stichting Vrouwen Bouwen Wonen heeft een prijsvraag uitgeschreven op het ge bied van sociale veiligheid. Alle gemeentes boven 100.000 inwoners, die op dit gebied al een beleid ontwikkeld hebben konden mee doen aan een pnjsvraag getiteld: "Buiten Ge woon Veilig Prijs 1987". De gemeente Leiden heeft ook meegedaan en de eerste prijs behaald. Tijdens een offi ciële bijeenkomst op 16 juni jl. werd aan Lei den deze prijs uitgereikt. Ter gelegenheid hiervan is een presentatie (tentoonstelling) gemaakt wat er de afgelo pen jaren op het gebied van sociale veilig heid tot stand is gebracht. De tentoonstelling staat zoals u vorige week in de gemeentelijke mededelingen heeft kunnen lezen momen teel opgesteld in de hal van het Stadhuis. Met ingang van donderdag 2 Juli a.s. zal deze verhuizen naar de Openbare Bibliotheek, Nieuwstraat 4. U kunt er de presentatie be zichtigen t/m 15 augustus a.s. Tijdelijk zal er geen spreekuur ABP (Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds) zijn Wegens de vakantie zal geen spreekuur zijn van het ABP in de penode van 1 juli t/m 16 augustus a.s. Het laatste spreekuur wordt dus gehouden op 29 juni a.s. en het eerstvol gende zal zijn op 17 augustus a.s. Geitenkeuring op de Kinderboerderij Zaterdag 27 Juni a.a. zal er van 09.00 uur tot 14.00 uur de jaarlijkse geitenkeuring plaatsvinden op de kinderboerdenj in de Me- renwijk in Leiden. Er zullen ongeveer 125 geiten ter keuring worden aangeboden. Hoe wel deze keuring in eerste instantie bestemd is voor de geitenfokverenigingen valt er voor de "leek" ook een hoop te beleven! Stadskabei Leiden In de nacht van 30 juni op 1 juli a.s. (dinsdag op woensdag) worden de televisiekanalen opnieuw ingedeeld. Dit is noodzakelijk om volgend jaar het programma van Nederland 3 te kunnen doorgeven. Bovendien is het dan mogelijk om in de toekomst een beperkt, Ne derlandstalig pakket te kunnen aanbieden naast het huidige volledige pakket. Ook wordt de frequentie van kanaal 4 (nu NI. 2, na 1 juli BRT 2) iets verhoogd om instraling van de etherzender Lopik, wat soms voorkomt bij hoge gebouwen, op te heffen. Het gevolg van deze nieuwe kanaalindefing is dat de ingestelde volgorde van de zenders op iedere televisie, veranderd. Wil men de zelfde volgorde van zenders handhaven, dan dient de televisie opnieuw te worden afge steld. Indien de abonnee dit niet zelf kan, kan de radio/televisie handelaar worden inge schakeld. Ook kan de firma Vitel, telefoon nummer 124978 of 222894, worden gebeld. Het afstellen van de televisie door derden is overigens niet gratis. Elke abonnee van Stadskabei heeft inmid dels een brief ontvangen waarin de nieuwe indeling is vermeld. Mocht u deze brief niet hebben ontvangen, dan is deze af te halen bij de informatiebalies van het Stadhuis en het Stadsbouwhuis. Op aanvraag kan deze bnef ook worden toegezonden. Voor vragen zijn bij de administratie van Stadskabei op de dagen 12 en 3 juli de vol gende telefoonnummers bemand: 254124, 254126, 254127, 254128 en 254130. De nieuwe kanaalindeling is ook vanaf 1 juli te raadplegen op het nieuwe informatieka naal 2 (Omroep Rijnland). Hieronder volgt een opgave van de nieuwe indeling. Raadpleeg voor details de informa tiebrief. Kanaal Programma Kanaal Programma 2 Lokaal 29- Sky Channel 4 BRT 2 32 - RTBF 1 5 BRT 1 34 TV 5 7 Reserve 38 FilmNet/decod. 9 Nederland 2 40 - Reserve 11 Nederland 1 42 Super Channel 21 BBC 1 45 - Reserve 24- BBC 2 47 WDR 3 25- FilmNet/gecod. 50 WDR 1 26+ ZDF De Beheerscommissie Stadskabei Leiden. Kandidaten (aangepaste) huurwoning gezocht Voor een bij Woningbouwvereniging de Tuin- stadwijk in eigendom/beheer zijnde tweeka mer-bovenwoning in de Albert Verweystraat worden kandidaten gezocht. De huurprijs van deze reeds voor de verhuur beschikbare woning bedraagt plm. 250,- per maand. De woning is voorzien van een zgn. traplift waar door de woning geschikt is om door gehandi capten bewoond te worden die een dergelij ke aanpassing behoeven. Wie komen in aanmerking? Geregistreerde alleenstaanden dan wel tweepersoonshuishoudens die een dergelij ke aanpassing nodig hebben en in het bezit van een geldig registratiebewijs met mini maal 120 punten dan wel een goedkope wo ning van een woningbouwvereniging achter latend. Het bruto-maandinkomen mag niet meer bedragen dan 2975,-. Serieuze belangstellenden worden verzocht binnen een week schriftelijk te reageren bij de Directie Woonruimteverdeling onder ver melding van deze advertentie, grootte van uw huishouden en correspondentienummer. Over de uiteindelijke toewijzing die in overleg met WBV de Tuinstadwijk medisch gezien aan de meest geschikte kandidaat zal plaats vinden, kan geen schriftelijke of telefonische informatie verkregen worden. Voor een bij Woningbouwvereniging Ons Doel in eigendom/beheer zijnde tweekamer bejaardenwoning aan het Meerhof met een maandhuur van plm. 170,- worden even eens kandidaten gezocht. Wie komen voor deze woning in aanmerking: Geregistreerde alleenstaanden dan wel tweepersoonshuishoudens vanaf 61 jaar in het bezit van een geldig registratiebewijs met minimaal 120 punten en waarvan het (geza menlijk) bruto maandinkomen niet meer be draagt dan 2975,-. Belangstellenden voor deze woning kunnen op dezelfde manier en binnen dezelfde termijn reageren als hierbo ven omschreven. Inschrijving voor een huurwoning in de Stevenshof vlek 23a In opdracht van woningbouwvereniging Lei den worden 97 vier en vijf kamer eengezins woningen gebouwd in vlek 23a, t.o. het sta tion De Vink. De gemiddelde te verwachten huur zal 600,- per maand bedragen. De vermoedelijke oplevering begint eind 1987, terwijl de definitieve verdeling eind au gustus 1987 zal plaatsvinden. Wie komen In aanmerking: zij die: A. een huurwoning van een Leidse woning bouwvereniging, dan wel een particuliere huurwoning met een verklaring van we derverhuur in Leiden achterlaten met een kale huur tot 425,- per maand; of B. een huurwoning van een Leidse Woning bouwvereniging, dan wel een particuliere huurwoning in Leiden met een verklaring van wederverhuur achterlaten met een kale huurprijs van 426,- tot 700,- per maand, of C. geregistreerd zijn als woningzoekende met tenminste 120 urgentiepunten, of D. een particuliere huurwoning met een huur van maximaal 700,- per maand in Leiden achterlaten zonder verklaring van wederverhuur. Afhankelijk van het type woning gelden de volgende bijkomende vereisten: - voor vierkamer eengezinswoningen dient het huishouden te bestaan uit tenminste drie en ten hoogste vijf personen; - voor vijfkamer eengezinswoningen dient het huishouden te bestaan uit tenminste vier en ten hoogste zeven personen. De woningen zullen worden toegewezen met voorrang voor de gegadigden die voldoen aan het bepaalde onder A. boven hen die voldoen aan het bepaalde onder B. en met voorrang voor de gegadigden die voldoen aan het bepaalde onder B. boven de gega digden ingevolge het bepaalde onder C. en met voorrang voor de gegadigden ingevolge het bepaalde onderD. De woningen zullen door middel van loting worden toegewezen. Hoe kunt u Inschrijven: Vanaf maandag 29 juni kunt u een inschrij vingsformulier verkrijgen aan de balies van het Stadhuis en van het Stadsbouwhuis. Uw inschrijving dient vóór 13 Juli 1987 in het be zit te zijn van de Directie Woonruimteverde ling, Langegracht 72, Leiden. In de maand augustus 1987 kunt u bericht verwachten omtrent de verder te volgen pro cedure. Grof-/huisvuilt ophaaldienst Het grofvullschema voor volgende v Is: Wijk 27 maandag 29 JunL Wijk 24. 28,32 woensdag 1 Juli. Wijk 33 donderdag 2 Juli. Wijk 30.31 vrijdag 3 Juli. Bouwplannen Burgemeester en Wethouders hebben het voornemen de volgende bouwvergunningen volgens de normale procedure te verlenen: Da Costastraat 104, uitbreiden school. Lod. v. Deysselstraat 7, uitbreiding keu ken. a Haagse Schouwweg, Volkshuisvesting Veldheim, bouw tuinhuis. Oppenheimstraat 8, verbouw schoolge bouw. Adm. Banckertweg. plaatsen loods. Anth. Duycklaan 13, uitbreiding school complex. Korevaarstraat 33. verbouw bedrijfspand. Bouwe Louwensteeg 51/53 Haarlem merstraat 188, verbouw pakhuizen tot 3 2/3 kamerwoningen. a Haarlemmerstraat 196a Bouwe Louwen- steeg 52, verbouw winkel en verbouw pakhuis tot bovenwoning, a Jacques Perkstraat, bouw paardestal. a Breestraat 135 Ketelboetersteeg 4,6 en 8, restauratie kappengevels. a Pieterskerkhof Mu§kadelsteeg, bouw woonhuis. a v.d. Werfstraat 56. verbouw woonhuis en plaatsen dakkapellen, a Lange Mare 108, wijzigen voorpui. Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 29 juni 1987 gedurende veertien da gen ter inzage in kamer 241 van het Stads bouwhuis, Langegracht 72. In die periode kan iedereen schriftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar schriften en de eventuele toelichting in de commissie voor ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunnen verlenen krij gen de indieners van bezwaarschriften hier van bericht. Aanvragers om bouwvergunnin gen worden er op gewezen dat de bouwle- ges bij vooruitbetaling dienen te worden vol daan. In het gemeentelijk informatiecentrum (gemeentehuis, Staten- daalder 1) liggen met ingang van 29 juni 1987 gedurende óón maand voor iedereen ter inzage: o het ontwerp van de eerste herziening van het bestemmingsplan "Oude Raadhuisbuurt", bestaande uit een kaart en voorschriften, ode bijbehorende toelichting. ledereen kan binnen één maand vanaf 29 juni 1987 schriftelijk bezwaren tegen het ontwerp indienen bij de gemeenteraad van Leiderdorp. Een exemplaar van de stukken is tegen betaling verkrijgbaar. Toelichting Deze bekendmaking vloeit voort uit artikel 23 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De eerste herziening van het bestemmingsplan "Oude Raadhuis buurt" geldt voor een gebied, dat wordt begrensd door de Berken kade, de Kastanjelaan, de Kerklaan en de Hoofdstraat (KORTE) MEDEDELINGEN Per 1/7-''87 is ons nieuwe adres: 2562 CB Den Haag Tel. zijn wij per 4/7-'S7 wederom bereikbaar onder dezelfde num- ZAKEN EN FINANCIERINGEN Te pacht In goede buurt in Den Haag Waarborg verplicht of eventueel ook te koop. Zonder contanten onnodig te reflecteren. Tel. 070-911044 na 21.00 uur. snel geld nodig? WIJ helpen u gemakkelijk 5.000- 60x 111. 12.6% 10.100- 60x216 11.0% 23.000- 72 x 431 11,0% 32.000 - 96 x 492 10,9% 40.000 - 96 X 610 10,6% Voorschotbank CREF1NASS tot 21.00 uur geopend I COMPUTERS EN SYSTEMEN IBM compatible PC's in div. uit voeringen. Vanaf 3.350,-. In lichtingen 015-120606. STUDIEBOEKEN HEAO-CE-2e jaar aangeboden. Tel. 01745- 15127, alleen 's avonds. MOTOREN EN SCOOTERS Te huur aangeb.: In de Prins Hendrikstraat. Info. na 18.00 u. Tel. 070-606772. IKI GSX-750 1980, 36.000 a.band en uitlaat, al tijd binnen gestald, Ind. koffers en pak, ƒ5000.-. Tel. 01713- 3556. Te koop draadkne telefoons vanaf 250.-. Tet 070- 654435/070-651564. Te koop KAWASAKI SR 650, b.j. 1983, In zeer goede staat. 3250.-. Tel. 01713-3648. KTM 250 cc crosser '84 1500.- Kawasaki 80 cc crosser '64 1150.-. Belde zeer goed. Te vens div. sloopcrossers. Tel. 070-277094. T.k. FIAT Panda 34, bouwj. '84, 45.000 km. 6500,-. Tel. 01714- 4007. T.k. TRIUMPH Acclaim HLS mei '83. 57.000 km, ixg.st., APK- gek. Pr. n.o.t.k. Tel. 01713- 5290. crème '81, APK gek., getint glas, 5-bak, 64.000 km. 01745- 12723. 6-'84, grijs met., efek. ramen, licht met. velgen, ultl. en rem men vernieuwd. APK gek. tot 5- '88. Tel. 070-946057. '83. Ixg.st., 38.000 km. Tel. 070-870121. zwart. bjr. '81. slechts 53.000 km, In unieke staat, APK, 9800.-. TeL 070-961737. Wegens vertrek naar buits te koop per 9 juli 1987 Ford Scorpio 2.8I Ghla, januari '86, ca. km, 5-bak, alrcond. etc., kleur Ivoor-wit, fal rantle tot 100.000 km/3| Prijs: keurlngs-i ANWB. Tel 606888531/070-644848. '82, stuurbekracht., getint schuifdak, trekhaak, auto. Vr.pr. 5900,-. Alléè terdag. Henri Dunantlaar Rijswijk. Tel. 070-932952. Ci lit 5-drs., '83 12.750,-. Tel 236658. Ford Escort 1.3 bj. '81 w LPG, KI. rood. APK-gek. er" 8000,-. Tel. 070-837146. LANCIA A112, Abarth, I kl. blauw, APk-gek. tot Vr.pr. 6.500.- ixg.s. n Tel.: 02508-1789. r tÉ erli Mazda 626 GU6-'84 m. '<a 4-drs. wit, LPG. pr. 1! Tel. 01748-18052. Mazda 323, aut '81, I.z.g.st., APK-gek. tot jan, pr. n.o.t.k. Tel. 01742-741 01740-23979. BMW 520 79 slechts 80.000 km, ixg.st. Vr.pr. 5200.-. TeL 070- 502417. fBMW 7331 '78. Ixg.s., 16' vel gen, stereo install., elek. schulf- /kanteldak spiegel, APK-gek. 7-'88. Pr. ƒ6.450.-. Tel. 070- Mazda323GLX1.5Sec wit, 15.000 km. met vele Vr.pr. ƒ21.500,-. Tel. 873573. Opel Kadett 13 N Hatchb 81, Ipg en APK gek. SI Tel. 01899-22174 na 18.00 ge Ascona 2.0 D bj. 9-'80 W 4-drs., gr. met., Ixg.st., *tie '88. 3.950.-. 01717- 3438. •erd me aar r c atie >lec dn Voor al uw onderhou: en reparaties. GEOPEND: Dagelijks van 8.00-17.30 uur. Voor bandenservic ook zaterdags van 8.00-10.00 uur Kaasmarkt 2-7 Leiden Tel. 071-125341 Renault FuegoGTX 2 ItS» stuurbekr., electr. ramen. v '81. Vr.pr. 7250.-. TeL 457348. Renault 21 Tl 01 t 5 versn., met. kleur, plm. 11 km, jan. '87, 6 mnd. fabr. 5.000.- onder nw.prijs. evt. mog., van employé Ren Ju' Ned., tel. 070-273151 na 11 je: uur. RENAULT 5 aut.. '81. APK. 21 met. 4750,- 23.000,-). Tel. 070-671 In nteuwstaat: Renault Super 5 GTL iet 5-drs., bjr. okt. '85, 16.000 antraciet grijs met., getint j schuifdak, vele extra's. 070-997757. Golf LD'79 5-drs., APK-gekeurd, rullmoF®1 vr.pr. 5250,-. Tel. 070-912 ai T.k.: bijzonder mooie ut bouwde KEVER. Tel. 017^ Volvo 244 Gl 1982 LPG benz., aut., zilver ixg.st. ƒ13.500,-. Tel. 544545. er: I AUTO'S T/M 3500 CITROËN GSA Special 6-'l APK 3-'88, 55.000 km, r 1 prima, 2250,-. Tel. 0/ u CITROËN Dyane 2 CV 6. g met APK-goedkeuring, dienstplichtige militair. 1050.-. Alleen In het - tel. 070-271318. FORD Escort 1.3 L bjr.'75. l t/m mei 88 650.-. Tal 16.00 uur 070-637332. VW POLO 1977, opkna^- 475,-. Tel. 070-464678. FIAT 127 bj. '78. vr.pr. 95 Tel. 070-873214 na 19.00 a SAPPORO 1.6 GL bj. 10-' APK 6-'88, grijs met., 2.75 01717-6186-3438. DATSUN Cherry Stationcar 5-'79, APK 6-'88, kl. n 2.250.-. 01717-6186-3438. LA DA 1200 Ipg, bj. 5-'79. 5-'88, radio/trekhaak, 1.51 01717-6186-3438. FORD Taunus 1.6 L b). 10- APK 6-'88, l.g.st., ƒ1.95 01751-15958. '70,5 bak. leren bekleding, APK gek. tot 4-'88, '86 geïmp. T.e.a.b. Tel. 070-464014. HYUNDA11200 PLbJ. '82.1< gen., met sunroof, ixg.st. V 3500.-. Goeverneurlaan 4i 135.000 km, veel extra's. Tel. 079-212814. Citroën Visa 11GT bwjr. '63.29.000 km, grijs met., zondak. Vr.pr. ƒ9000.-. 070- 652558. na 17 uur. Fiat Campagnda Jeep model goed onderh., 40.000 km, 1980, vr.pr. ƒ12.500,-. Tel. 01751- 11460 b.g.g. 14082. Ford Escort 1300 Laser '85 i.OOO km, div. ex tra's. 15.500.-. TeL 070- 210930. DATSUN CHERRY 70.000 km., Lz.g.st. APK gt 2750.-. Tel. 070-661761. V.W. DERBY LS t. '80, APK '88. Vr.pr. 3250.-. Tel. 938408. OPEL KADETT Stationcar l.z.g.3. APK gek. tot 7-'88. 1950.-. Tel. 070-277094. OPEL REKORD Stat.car '7 LPG. Vr.pr. ƒ2500.-. 070-975640. BROMFIETSEN EN RIJWIELEN Alle onderdelen voor Hon Kreidler-Zündapp enz. nieuw als gebruikt. BERT MEY, Middelweg 30, Leli' Centrum. Tel. 071-142557. Puch Maxi - Tomos en P bromfietsen v.a. 1085.-. V/D MEY. Middelweg 30, U den-centrum. Tel. 071-142f

Leidse Courant | 1987 | | pagina 20