Léon Damen speelt mannentennis ÏENNS CIRCUIT B-Beesten Peter Hogervorst solo naar zege in Roelofarendsveen Air Holland vliegt volgend seizoen al met nieuwe vloot SCHEIDSRECHTER VAN DER LEEK ACCEPTEERT DEGRADATIE NIET SPORT LEIDEN CcidócSomant Triathlon Alpen op 29 augustus Supertijd Jaap Duivenvoorde REGEN ZORGT VOOR OVERWERK TUDENS DISTRICTSKAMPIOENSCHAPPEN ORDER VAN 310 MLN VOOR DRIE NIEUWE BOEING-757'S Luchtvaart-akkoord strand op ruzie over Gibraltar VRIJDAG 26 JUNI 1987 PAGlNj ALPHEN AAN DEN RIJN De derde triathlon van Alphen gaat zaterdag 29 augustus van start. Het maximum aantal in schrijvingen van 700 is al bijna bereikt. Ongeveer 400 daarvan zullen meedoen aan de kwart-triathlon en de rest komt uit in de halve triathlon die ook meetelt in het Super Prestige Circuit. Gisteren de nog jonge Stichting Triathlon Alphen een perscon ferentie waarin bekend gemaakt werd dat Alphen een aanvraag heeft ingediend om in 1989 de Nederlandse kampioenschappen Halve triathlon in handen te krijgen. Alphen vindt dat zij daar met haar perfect lopende organisatie, goede, snelle en veilige parcours, zeer geschikt voor is. De Alphense triathlon zal dit jaar voor het eerst op dezelfde Klaats starten en finishen: het meer bij de dagcamping. Ook is bij et zwemmen gekozen voor een zogenaamde „La Manche" start, dat wil zeggen dat de zwemmers eerst 150 meter in het water hardlopen voor ze zwemmen. ZEIST Scheidsrechter Koos van der Leek uit Leiden heeft voorlopig met succes zijn één iaar oude degradatie uit het betaald voetbal aangevochten. De KNVB verloor het kort ge ding, dat Van der Leek tegen de bond had aangespannen. Volgens Bertus Rijkhoek, woordvoerder van de KNVB, wordt op korte termijn beslist of er beroep wordt aangete kend. In ieder geval heeft de affaire administratief behoor lijke gevolgen voor de bond. Van der Leek spande het ge ding aan na het besluit van de scheidsrechterscommissie be taald voetbal hem aan het eind van het seizoen 1985/1986 van de scheidsrechterlijst af tevoe- ren. Van der Leek voldeed niet aan de gemiddelde norm. De normering staat echter niet zwart-op-wit. Rijkhoek: „We praten altijd veel met de arbi ters over dit soort zaken. De kern van het geheel is, dat topscheidsrechters aan een be paalde norm moeten voldoen. Laten we dat het cijfer zeven noemen. Dat staat alleen niet op papier. We zijn nu gedwon gen om al onze gesprekken met de nieuwe arbiters vast te leggen. Er moeten overeen komsten komen. Als Van der Leek gelijk houdt, dan schept dit natuurlijk een groot prece dent. Daar hebben wij de rechtbank ook op gewezen, maar voorlopig hebben we geen gelijk gehad". Van juni tot september hebben Van der Leek en de scheids rechterscommissie gecommu- nicieerd over de uitspraak, die werd bekrachtigd door het sectiebestuur betaald voetbal. Van der Leek heeft het afgelo pen seizoen geen wedstrijden geleid. LEIDEN Jaap Duivenvoorde heeft tijdens de eerste avond wedstrijd van Holland een zeer snelle tijd van 30.55.5 minuten op de 10.000 meter gelopen. Kees van Klink was gangmaker voor Jaap Duivenvoorde, dat was vooraf afgesproken, ook dat rondetijden van 74 seconden ge lopen moesten worden en dat Van Klink na zes kilometer af zou haken. Dat Jaques Valentin zich in de eerste kilometer al losmaakte van de twee Bataven was voor de ervaren Van Klink geen enkele reden om sneller te gaan lopen. In rondetijden die exact aan het schema voldeden kwamen de twee langzaam maar heel zeker halverwege weer op gelijke hoogte met de marathoncrack. Van Klink gaf even later het tempo over aan Duivenvoorde die onverdroten doorzette en naar een geweldig persoonlijk record van 30.55.5 minuten liep. Duivenvoorde had op het laatste rechte stuk de puf niet meer aan te zetten voor een eindsprint, maar zette Va lentin wel op afstand (31.19.3 minuten). Gert Jan Palm had op de 110 meter weinig problemen (leek het) dankzij 14.9 seconden. Ver der waren de tijden van Walter Botman (15.7), Koert Veldmaat seconden) nog redelijk. Taal (23.2) kon op de 200 n niet winnen van Jaap Dirk) een te langzame 23.0 secoi kreeg toebedeeld. Regina Duijn liet zien dat zij nog st een van de snelsten te zijn q 1500 meter met een tijd ne ven de vijf minuten. In Amsterdamn won Ed Gemeren een 800 metei 1.53.5 minuut voor Wybo 1 veld (1.56.4 minuut). Op de meter voor dames kwam L Bosman net niet onder de n sche vijf minuten, maar «y clubgenoten Rob van Scht (8.42.9) en Hans Koene or, (8.43.4 minuten) noteerden tijden onder een magische gfie op de 3000 meter. Sjaak Schie bleef daar eveneens met 8.54.1 minuten. r 01 n< P i LEIDEN Goede wijn behoeft geen Krans, een uitdrukking die in de strijd om de tennistitels van het district beslist van toepassing is op Léon Damen. Met degelijk aan vallend tennis en regel matig scorende volley's bleef Damen de in het HEB1 als drie ingeschatte Martijn Krans voor. Eer der op de middag was Léon Damen al de betere geweest in de strijd met Marius Pieters. Ook Uni cumtrainer Tom Giberius mocht tweemaal eigen grond betreden, de eerste maal winstgevend tegen Olav ten Bosch, de twee de maal verliezend tegen de in de HEC1 als twee geplaatste Erik Bakker. De gestaag vallende régen werd gisteravond het grootste [>robleem voor de wedstrijd- eiding. Het uitvallen van avondpartijen is bij de strijd om de tennistitels van het dis trict meestal een onoplosbaar firobleem. Met de bekwame eiding van Helma Kallen berg, Maureen Meijer, Gerard van Kan, Martiin Royen en planner Lodewijk Kallenberg is het programma voor van daag na enig overwerk toch rond. Léon Damen is enkele jaren van Leidens strijdtoneel ver- dwenen geweest. Hij liet de studie prevaleren. De come back dit seizoen verloopt pri ma. Een uitstekende competi tie voor De Boekhorst, hand having in de Overgangs B, wordt gevolgd door opmerke lijke resultaten in de B-toer nooien. Marius Pieters en Martijn Krans moesten het beiden met 7-6, 6-3 ondervin den. Léon Damen ontmoet in de halve finale zijn oude teamgenoot en trainingsmaat je van Hillegom, Marcel Vink. Vink stond aan Freek van der Capellen geen revanche toe voor de in de promotie gele den nederlaag: 6-4, 6-1. In de damesenkelspelen B konden eenvoudige overwinningen genoteerd worden voor He- leen van den Berg, Christel Verwoert en Bionda Zonde- rop. Tom Giberius was woensdag niet geïnformeerd voor zijn partij tegen Olav ten Bosch, het betekende bij winst door spelen tegen Erik Bakker. Het werd een titanenstrijd tegen ten Bosch, die met 6-3, 2-6, 6-4 tenslotte in het voordeel van Giberius eindigde. Hij een voorsprong van 4-3 in de eer ste set tegen Erik Bakker bleek, dat twee zware wed strijden meer vergt, dan een dag lesgeven. De kramp sloeg toe en Erik Bakker veroverde een plaats in de halve finale via 6-4, 6-1. Jeanine Jünger blijft vrolijk doorgaan in het DEC1, nu werd Marieke Ha lenbeek, de bedwingster van Liesbeth Hooghoudt, met 6-1 en 6-2 snel in de kleedkamer afgeleverd(t). Een zelfde lot trof Nicole Bader, eerst de stunt op Fleur Meijer, vervol gens verlies tegen Suzan Vis sers, 2-6, 2-6. Bloedstollend was de afslui tende tiebreak van de derde set DDC tussen Anouk van Aalderen Petra Velzel te gen de jeugdige Aukje Baay- ens en Miijam Siemerink. De iets minder jongere jeugd ze gevierde met de merkwaardi ge cijfers: 2-6, 6-0 en 7-6. Op nieuw een lange strijd in de Léon Damen viert dit seizoen een prima come-back in het Leidse tenniswereldje. Damen won gisteren niet alleen van Marius Pieters, maar ook van de hoger ingeschaalde Martijn Krans. FOTO: SP d i LEIDEN Het zal wel nooit bekend worden, wie als eerste lai uitdrukking „beesten" heeft gebezigd. Voor mij was het Tbi [e mas Koemans, die de trainingen binnen snelde met de mededt ling, dat hij vandaag wilde beesten (twee woorden). Na vijftit e\ minuten was het zover. De gehele trainingsgroep liep nog i «ri trainingspak, maar Thomas liep in shirt en short, en met er nat en rood hoofd, en liep Snel en op alles. Thomas is voor n het eerste B-Beest. Of het woord „beesten" als goed en alg. tril meen beschaafd Nederlands in de grote Van Dale voorkomt, j. mij niet bekend. Maar wellicht, dat prof Piet van Sterken bui ian zijn woordenboek met dit nieuwe tenniswoord kan uitbreide an Beesten in tennis is voor tweeërlei uitleg vatbaar, je kunt k ïst zijn en je kunt het spelen. In het edele tennisspel zijn de Leiè ni tennisbeesten te vinden onder de besten. In de categorie ipt mannen derhalve. De bekendste onder hen hij wordt regt ?d. matig met,, Ha, Beest" aangesproken is Snellie, ofwel En idd Snellenberg. Eric is echter een geveld beest. Twee weken zit n kenhuis en enkele maanden revalideren waren het in-triest i". resultaat van een valpartij met de bromfiets. Gelukkig worde de verhalen nu iets minder somber, maar hoe de terugkeer c pp de banen zal zijn is afwachten. De districts zijn er voor hei niet dit jaar. Waar de term op is gebaseerd bij Eric is on bekent,ve Hooguit zijn postuur, zijn karakter is eerder goedaardig en zij Pe' spel eerder degelijk, dan aanvallend. w Tot de B-beesten wordt ook Stephan Faas gerekend, maar hij echter getemd. En niet alleen, omdat hij steeds met dezelidin wordt gesignaleerd. Maar ook door wat wel eens wordt orr, nu schreven als de „kissing disease", een lichte vorm van de Ziel n te van Pfeiffer. De districts zijn er voor hem niet dit jaar. Wat de term op is gebaseerd bij Stephan is onbekend. Hooguit z postuur, zijn karakter is eerder goedaardig en zijn spel eerc degelijk, dan aanvallend. Als het postuur je de bijnaam „beest" bezorgt, is dat terecht. 1 huidige wereldtop is zonder uitzondering groot van stuk Be ker en Lendl bewegen zich boven de 1 meter 90, terwijl Bob V Zivojinovic bijna twee meter paart aan een zeer atletisch bouw. Op het Wimbledongras moet dit blijken. In de Leidse E jfr top ontbreken de echt groten, zowel letterlijk als figuurlijl Hoewel Michael van den Bergs 2 meter er mag zijn. Hij spin als een beest, maar daarmee wordt niet de kat bedoeld. Martij Krans kreunt als een beest bij elke forehand, die hij vanuit d j backhandhoek wegknalt. Noch door postuur, noch door karak ter zal hij ooit in een beest veranderen. Maar het is met rech wel de hardste forehand van Leiden. Tref je beesten bij de vrouwen aan? Het antwoord luidt „neen'or Vrouwen zijn eerder lekkere diertjes of misschien wel katter ml Qua karakter zou het nog kunnen, het postuur is echter vaa 'e te bevallig. Qua geluid klopt het ook al niet, want dat is eerdelte een hoge C, dan een B. Zou je de titel van beest aan een vast iemand moeten toebeder* len? Nee, de beesten in B, zijn vaak de helden in B. En het 13 maar goed, dat die idolen steeds weer wisselen. Het houdt <#r strijd open, er wordt niet berust, en het is de motivatie om t n trainen. Want Beest in B is de wens van elke B-speler. Het i een eretitel, wellicht nog belangrijker dan de titel van kam s& pioen in de BI! PETER KLED rfl HDD, en winst, voor E. Kras- ka en A. Turk, 7-5, 6-4 tegen de Hartogen. De vaak specta culaire dubbels in B zijn door de regen alle naar vanavond verschoven. PETER KLEIN Uitslagen: HEB1: L. Damen - M. Krans 7-6, 6- 3; M. Vink - F. van der Capellen 6-4, 6-1. HEB2: M. Visser - M. Smit 6-1, 6-3; L. Damen - M. Pieters 7-6, 6-3. DEBL H. van den Berg - M. Verde- gaal 6-4. 6-0. DEB2: C Verwoert - W. den Hollander 6-1, 6-3; B. Zonde- rop - M L. Goedhart 6-1, 6-1. DDB: Damen/Meijer - Koenders/Verde- gaal 6-4, 6-4. HEC1: P. Kieboom - B. van Overloop 6-1, 6-4; T. Giberius - O. ten Bosch 6-3, 2-6, 6-4; J.P. Hart- wijk - T. Bavelaar 6-3, 6-2; E. Ver duin - P. Grimbergen 6-4, 6-2; E. Bakker - T. Giberius 6-4, 6-1. HEC2: M. Kallenberg - P. Schuijt 6-4, 6-2; L. Warmerdam - J.H. Bader 7-6, 6-4; O. Guinau - P. Guyt 6-3, 6-2. DEC1: S. Vissers - N. Bader 6-2, 6-2; J. Jün ger - M. Halenbeek 6-1, 6-2; P. Vel- rel - C. Voskuil 6-3, 6-4; M. Kuiper - C. Berkhout 6-1, 8-1 DEC2:1. Chau- dron - C. van Remoortere 6-2, 7-6; M. Siemerink - S. Gijsbers 3-6, 7-5, 3-0 ret. DDC: Van Aalderen?Velzel - Siemerink/Baayens 2-6, 6-0, 7-6; Bennink/Weare - Van der Heyden- /Van der Wiel 6-4, 6-4. HED: R. van der Zalm - T. Stoppels 6-2, 6-0; I. Parsons - V. Goedegebuure 6-1, 6-3; D. Versteeg - S. van der Salm 6-3, 6- 2; A. Bouwman - M. Smit 6-3, 6-1; E. Breedeveld - K. de Boer 6-4, 6-3; J.W. de Vries - R. van der Salm 7-5, 6-4 DED: H. Bakker - I. Paauw 4-6, 6-0, 6-2; N. van der Voort - C. van Remoortere 6-1, 6-2. HDD: Van der Salm (2x) - Steenbergen/Visser 6-1, 6-4; Van der Salm (2x) - Meijer- /Sterkenburg 6-0, 6-1; Verstee- g/Langelaan - Paolini/Vink 6-3, 7-6; Bouwman/Kampers - Hartwiik (2x) 6-1, 6-2; Kraska/Turk - De Hartog (2x) 7-5, 6-4. DDD: Vart der Laan- /Bakker - Engel/De Jong 6-2, 6-3; E. Bonnet/Velzel - Bodijn/Kuhlhorn 6- 1, 6-0. GDD: Van de Akker/Hart- lldi wijk - De Jong/Stoppels 6-1, 7-1JV Zeilmaker/Breedeveld - Anthony r /Leune 6-1, 7-5; Krijgsman 'Weg man - Klugt/Ter Linden 6-4, 6-r Klein/De Boer - Van Santen /Pni KC 7-5, 6-2 HEV2: H. Meijer - J Koon i n 6-1, 6-0. DEV2: J. Zonnevylle Tönjann 6-0, 6-3. HDV: Vai Strien/Pel - Kallenberg/Wolters 6-i A\ 7-5; Heemskerk /De Mooy - Va Kan/Montanus 6-4, 6-3. DDV: Kal._ lenberg/Meijer - Westplat/Wittt II veen 6-0, 6-1. GDV: Gnmborgef 1 (2x) - Van Kooperen /Filemon 6-0,6 M! rc ïn ROELOFARENDSVEEN Peter Hogervorst won gisteren de jaarlijkse wie lerronde van Roelofa- rendsveen door in de laat ste rondes uit een vijf man sterke kopgroep te ont snappen en na een solo als eerst over de meet te ko men. Harry Deelen legde beslag op de tweede stek door eveneens de kop groep te ontvluchten. De weergoden zaten de orga nisatoren gisteren bepaald niet mee in Roelofarendsveen; viel er aan het begin van de ama- teurkoers een miezerig buitje, later in de wedstrijd Viel het water met bakken uit de he mel. Hierdoor was er weinig publiek langs de kant van het parcours te vinden. Nog vóór de eerste premie sprint reden dan ook drie ren ners uit de grote groep weg; Leo Adegeest, Andre van Reek en Richard Ippel ont snapten en sloegen een klein gaatje. Jan Hogervorst, erva ren in de criteria, rook meteen het gevaar en sloot aan, even als zijn broer Peter, die met Harry Deelen het gat dichtte. Deelen luidde de^ finale in door een demarrage op tien ronden voor de finish, maar de Zwijndrechter kreeg geen ruimte van de andere vluch ters om een definitief gat te slaan. Peter Hogervorst was de volgende, die een serieuze po ging waagde, dit gebeurde op drie ronden voor het einde van de wedstrijd. Jan Hoger vorst, die nog wat goed te ma ken had bij zijn broer, ge bruikte vervolgens'de bochten om Peter, al remmend, een comfortabele voorsprong te gunnen. Deelen waagde zijn kans nogmaals, even voor het ingaan van de laatste ronde en slaagde ditmaal wèl in zijn po ging. Jan Hogervorst won de sprint om de derde plek, vóór de uitgeputte Adegeest en de door kramp geplaagde Ippel. Bert Spoor had ondertussen samen met Tom de Jong en Ron Pietersen het peloton ver laten en deze drie vluchte gingen ook in die volgo over de meet. Nico Toussi won de pelotonssprint om negende plaats vóór de lei !k in het Rijn-en-Gouwe kla ment Gerrie Smit. De liefhltc bers en veteranen wedst: eindigde in een massaspror waarin Evert Diepenvi e' Gerrit Kleinveld en Huub n Vries voorbleef. Jan Zvii 'ri uit Voorschoten eindigde op zesde plaats. AMSTERDAM Het is luchtvaartpionier John Block dan toch gelukt. Na maanden onderhandelen met zijn financiers, kon hij gisteren officieel de or der voor drie gloednieuwe Boeing-verkeerstoestellen bekend maken. Al vol gend zomerseizoen wil Block's chartermaatschap pij Air Holland met de nieuwe 757's (213 stoelen) gaan vliegen. De Ameri kaanse vliegtuigbouwer levert de toestellen in maart en mei 1988. Het is de bedoeling dat de drie tweedehands 727's (189 stoelen) waarmee Air Hol land nu chartervluchten uitvoert, terzelfdertijd van de hand worden gedaan. De vlootvernieuwing bij Air Holland is voorafgegaan door veel gespeculeer over de vraag of de eigenzinnige luchtvaart- ondernemer wel de benodigde harde valuta bijeen kon krij gen om de order te plaatsen. De datum voor de openbaar making van het „grote nieuws" werd de afgelopen maanden meermalen verscho ven, waardoor het vermoeden rees dat Block niet met zijn fi nanciers rond kon komen. Met de aanschaf van drie nieuwe 757's is zeker 310 miljoen gul den gemoeid. Maar gisteren kon Block opge lucht ademhalen. Nadat hij als oprichter van Transavia en mede-grondlegger van Martin- air al zijn sporen had ver diend, heeft hij nu ook bij Air Holland met een nieuwe vloot de basis gelegd voor een goede toekomst. Met de ABN, Amro- bank en NMB is een principe- Air Holland directeur/oprichter John Block. overeenkomst gesloten voor de financiering. Volgende week dinsdag wordt het definitieve contract getekend en zullen ook de nieuwe eigendomsver houdingen binnen de Air Hol land-vennootschap bekend worden gemaakt. Om de fi nanciële verhouden niet te verstoren is het eigen vermo gen al verdubbeld tot 23,5 mil joen gulden. Verder is een achtergestelde obligatielening afgesloten van nog eens 25 miljoen gulden. Vertrouwen Volgens Block hebben de ban ken en grootaandeelhouder Transol (de Rotterdamse olie maatschappij) duidelijk ver trouwen gesteld in zijn onder neming. De resultaten van Air Holland zijn dan ook tot dus verre niet slecht geweest. Het afgelopen jaar boekte de char termaatschappij met 165 perso neelsleden een winst van 3,5 miljoen gulden, waarmee de aanloopverliezen van de eerste twee jaar alweer gecompen seerd werden. Met 175.000 ver voerde passagiers had Air Hol land een aandeel van 22 pro cent in de Nederlandse vlieg- vakantiemarkt. Met de komst van de nieuwe en grotere toestellen zal overi gens structureel en organisato risch niet veel veranderen. Block wil dezelfde zuid-Euro- pese bestemmingen aanvliegen als voorheen, met als eventue le uitbreiding incidentele charters naar de oostkust van Canada en de VS. Omdat de nieuwe Boeing 757's een groter vliegbereik hebben, behoren ook het Verre Oosten en grote delen van Afrika tot de moge lijkheden. Evenals nu het ge val is, zal Air Holland in de rustiger wintermaanden twee van zijn toestellen doorverhu- ren aan buitenlandse (Ameri kaanse) chartermaatschappij- De extra ruimte in de Boeing 757's wordt vooral gebruikt ter verhoging van het comfort. Met 213 stoelen biedt de 757 ongeveer de beenruimte van de bussiness-klasse. Want vol gens Block wil ook de passa gier die een chartervlucht boekt meer luxe dan voor heen. Zo komen er ook meer dere videoschermen en stereo- geluidsinstallaties in het vlieg tuig. Het gevolg is wel, dat er weinig financiële rek over blijft om de ticketprijzen ver der te verlagen. Evenals zijn collega's van Martinair en Transavia gelooft John Block dan ook niet dat de vliegtarie- ven volgend zomerseizoen zul len dalen. „We vliegen nu al met zeer krappe winstmarges. Het blijft een guldenskwestie", aldus Block. Minister Smit-Kroes van ver keer en waterstaat moet intus sen tandenknarsend toezien hoe John Block een steeds gro ter deel van de Nederlandse chartermarkt opeist. In de oor spronkelijke vliegvergunnin gen had de Rijksluchtvaart dienst bepaald dat Air Holland hoofdzakelijk vanaf regionale vliegvelden moest opereren. Maar via jarenlange juridische procedures heeft Block deze beperking uit de weg weten te ruimen. Gisteren liet hij er geen misverstand over be staan: ook met de grotere 757's zal Air Holland vrijwel uitslui tend vanaf de luchthaven Schiphol vliegen. Block: „We studeren nog de mogelijkheid van een dienst met een F-27- achtig toestel vanaf Eindho ven, maar dat heeft geen grote prioriteit". PAUL KOOPMAN SPANJE EN ENGELAND IN DE CLINCH (Van onze correspondent) BRUSSEL Een bijna-akkoord in de EG over de liberalisering van het Europese luchtvaartverkeer, is gisteren alsnog gestrand op een forse ruzie tussen de Britten en Spanjaarden over de sta tus van Gibraltar. De Transportraad zal yolgende week dinsdag, op de laatste dag van het Belgische EG-voorzitterschap, opnieuw bijeen komen. Voor het principe-besluit tot liberalisering, dat voor de Europese burger tot aanzienlijk lagere vliegtarieven had moeten leiden, is unanimiteit nodig, maar de Spaanse minister Caballero ver klaarde gisteren niet akkoord te kunnen gaan. Hij is bang dat als gevolg van de „opwaardering" van het regio nale vliegveld op Gibraltar de ongecontroleerde toevloed van toeristen naar Spanje te groot wordt en de Spaanse luchtvaart wordt benadeeld. Spanje en Engeland liggen al vele jaren met elkaar in de clinch over Gibraltar, dat als Britse kroonkolonie met zeer strategische ligging altijd sterk van het Spaanse vasteland is geïsoleerd ge houden. Pas op 15 december 1982 werd de sinds 1969 gesloten grens, na jarenlange onderhandelingen, door Spanje openge steld, maar ook toen nog uitsluitend voor voetgangers. Afd. Metaal: Jeffrey v.d. Meer, J® Borst, Jaap van Luljk, Roy Nathalie, dine Yucel, Anil Mokkenstorm. Afd. Timmeren: Rene v.d. Groep, Nigbane, Marcelino Plug, Marcel Si Bernie Strijk, Johan v.d. Velde. Afd. Metaelan: Marco Colpa, Frans Eck, Cor de Jongh, Walter Kempen chard van Leeuwen, Robert Lud Pieter Modderkolk. Afd. Schilderen: Frank van Bof* Michel Crama, Robert de Graaf, rens van Houten, Tjer Otto. Arjan berg, Dennis Herwer. Afd. Straatmaken: André van Dd Adria de Haas, Dennis v.,d. Ham, nald Koppe, Peter v.d. Maat, Rid van Rossen, Edwin Springer, Jd Stikkelorum, John Storre, Simon scher, Vincent van der Wal. Gerber Wekker. Eddy de Wekker.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 10