Van der Capellen
bewijst zijn gelijk
[TEM
CIRCUIT
LEIDEN OMGEVING
tl
Kopieermachine maakn
meten van moeilijke
voeten heel eenvoudig
fiiidaeSotvKwi
VRIJDAG 5 JUNI 1987 PAGINjt)IC
Fioretticollege, Liase
Abbenes, Atheneum A Marjolein Ver
steeg.
Beinadorp, Atheneum A Monique
Vink.
HAVO: Jos van Grootveld, Marco
Wensveen.
De Zilk, HAVO Esther Geerlings.
Heemstede, HAVO Frank van der
Voort.
Hoofddorp, Atheneum A
Dennis Moes.
Hillegom
Gymnasium Alpha
Truike van der Poel.
Gymnasium Beta
Ewout Boelsums, Annelise de Jong,
Frank Verhoeven, Erik de Vries.
Atheneum A
Ineke van Beurden, Brigitte Boel. Miran
da van der Kwaak, Jasper van Lieshout,
Annemarie van Rooyen, Sonja de Vries.
Atheneum B
Pascal Clignett, Michiel Croon, Yvonne
van der Eist, Mariette Haring. Richard
van Horick, Mark van IJzendoorn, Roy
van der Kraan, Boris ter Meulen, Pim
Otte, Philippina Rose, Joost Schtïtema-
ker, Claartje Uitendaal, Ruud Uitendaal,
Arjan de Wagt, Joost van Zadelhoff, Pe
ter Zwaneveld.
Havo
Annemarie Bakker, Rob Berbee, Anne
marie Boerop, Rob Clemens, Richard
van Deursen, Barry Duwel, Marja Fuchs,
Remko Giesbergen. Arlette de Groot.
Peter Huisman, Ingrid van Kampen, Gil
lian Koot. Conny Mooijman, Gerry
Mooijman, Richard Nigten, Karin Otte,
Lizzy Pesschier, Xandra Plug, John
Raamsveld, Esther Rabbe, Tamara Rijn
beek, Alexander van Schie, Pim
Schoonderwoerd. Truke Schuit, Joost
Seijsener, Nicole Stevens, Maudy
Stroombergen, Marco van Trigt, Immy
Uitterdijk, Robert Witteman, Susanne
Wotte, Marcel van Zanten.
Lisse
Gymnasium Alpha
Erik de Jeu.
Gymnasium Beta
Marco Beijersbergen, Marco Bergman,
Jeppe de Boer, Alexandra van den Doel.
Erik Driehuis. Ingrid Elfering, Ralph Holt,
Kurt Kamp, Lisa Liem, Rob Minnee, Ro
bert Tissing, Annemieke Tulner, Marco
van der Zwet.
Atheneum A
Isa van den Berg, Marcel van Dongen,
Sonja Doove, Jacqueline Henneken, Hu-
bert van Kesteren, Henno Meijerink, Bas
Mohlmann, Cindy Molkenboer, Monique
Noordhoek, Alieke Schaafsma, Lucienne
Schiering, Mathilde van Smaalen, Mar-
got Sol, Caroline van Turennout, Sandra
Verheyen, Manuela de Vos.
Atheneum B
Lucas Beelen, Marielle van den Berg.
Katinka van Dijk. Jan van Erp, Franziska
Heusmann, Arjan Hulsbergen, Erwin de
Jager. Gerard Kromhout, Sandra van
der Laan, Jacco van Leeuwen, Floor
Loogman, Marja de Nivelle, Renee Pe
tiet, Peter Ptantfeber, Hans Rothweiler,
Anton van Ruiten. Frank Schipper,
Astrid Schippers. Harm Staghouwer,
Anne-Marie Steenvoorden, Wilco Stroet,
Daniel Thorn Leeson, Amo Vaneman.
Robert Vooijs, Ingmar Vreeken.
Havo
Daphne Andriesse, Jane Asjes. Alexan
dra Balkenende, Coby Beelen.Frank
Berbee. Henrietta van Berkel, Dick Blok
huizen, Dirk de Boer, Wenda Bom, Ton
Borghols, Annet Boswijk, Janneke Bot,
Rob Brouwer. Ingrid Cozijn, Afelonne
Doek, Mark Drukker, Henri van Drunen,
Arjan van Duivenbooden, Marietta Faas,
Theresa Godljn, Madeion Griekspoor,
Nathalie Grimbergen, Mirjam van Haas
ter, Anja Heemskerk, Jose van der
Helm, Yvonne van der Hoek, Omar Kad-
dioui, Eliane Kok. Conny Koot. Dirk Kor-
tekaas. Peter Kralt, Dirk-Jan van der
Lans, Ellen Lemmers, Muriel Menting,
Peter Nederpel. Edwin Paardekooper,
Jeroen Ragas, Leonie van Rijn, Marcel
Rooda, Patrick Roozen, Celeste van Rui
ten. Edith van der Salm, Jan van der
Salm, Sigrid Schakel. Tom Schoute, An
neke Smakman, Klaartje Staghouwer,
Robert Jan Taling, Cindy Thljssen, An
nemarie Trompert, Ina van der Veen, Lia
in 't Veld, Francis Wapstra, Joianda van
de Weerd, Manuela Weijers, Alma Wel-
tenberg, Loes Westra, Anja van Wlerin-
gen.
Lisaerbroek
Atheneum A
Daan de Clercq.
Atheneum B
Rob Keijzer, Karin Tlmmers, Dennis
Timmers.
Havo
Jose van der Klauw.
Nieuw Vennep
Gymnasium Beta
Ard van Dongen, Alfons Krom, Ellen
Nollen.
Atheneum A
Stella van Houten, Yvonne van Tol.
Atheneum B
Wieger Arensman, Ronald Bolijn, Ange-
nque Dorst, jonn trnardt, Rene van der
Laan, Martijn Lemmens, Jaco Look
horst, Rian Meijer.
Havo
Victor Barendsma, Wilfried Brinke, Toni
da Cruz Pinto, Saskia Janssen. Nicole
Pasma, Alfons Platjouw, Rene Vasten
hout.
Noordwijkerhout
Gymnasium Alpha
llonka Verhoek.
Gymnasium Beta
Manuel Buurman.
Atheneum A
Eline Doelman.
Atheneum B
Wijnand Koch.
Sassenheim
Gymnasium Beta
Roeland van der Zee
Atheneum A
Nelly Remmerswaal.
Havo
Jacqueline Beke, Debbie Meerpoel.
Stompwijk
Atheneum B
Michael von Eckardstein.
M.V.O. Scholengemeen
schap voor Beroepsonder
wijs, Lisse
LEAO: Lisse: Sonja van Bladel, Pieter
Bouma, Bianca van Diest, Yvonne de
Koning, Miranda Reeuwijk, Lieu Tran
Thi, Chantal van der Zon, Meriam
Breed. Helma Duineveld, Sofia Kops,
Sandra Luxen, Andrea Meijer, Patricia
de Moor, Monique van Nobelen, Bouch-
ra Yamine, Mascha Hobijn, Remon de
Jong, Anja van Loon, Gerda Sprokke-
lenburg, Norbert de Vreede, Sylvia Wes-
sels, Cindy Castien, Diane van Leeuwen.
Hillegom: Miranda Gosewehr, Peter
van Haaften, Sandra Hoogkamer, Ted
van Leeuwen, Stella Lemmers, Lisette
Cardol, Miranda de Haas, Daphne Llg-
tenberg, Peter Schniedewind, Nicolette
Uitendaal. Nickles Waasdorp, Paul Glas,
Esther van Kempen, Erik Winters.
Sassenheim: Yvonne v.d. Berg, Veronl-
que Kleijn, Petra Jansen. Vera v.d. Wil-
lik. Diana Broer, Marjan Schulte, Yvon
Turk, Paul Boekei. Edwin van Dorp,
Dennis van der Krogt.
Voorhout: Sabina van Leeuwen, Ingrid
van den Burg, Yvonne van den Burg.
Nieuw-Vennep: Misja Bergkamp, Janet
Nugteren, Paula van de Velde, Joselien
Stommel, Daan Keers.
Warmond: Frank van Stijn.
Lisaerbroek: Peggy Arrachart, Edwin
Warmerdam.
Beinadorp: Evelien van Saase.
Bennebroek: Yvonne Goemans.
Hoofddorp: Alie Mennink
Rijsenhout: Nicole v.d. Waals.
LHNO: Lisse: Femke Pouw, Irene Ver-
meij, Miranda van Doorn, Mariët van
Vulpen, Karin Bürger, Madeion Appij,
Bianca Beelen. Diana den Ouden, Irene
Verhaar. Simone v.d. Vlugt, Mandy
Wapstra, Agnes Warmerdam, Jennifer
de Boer, Jeannette de Bruin, Yvonne v
Duyvenbode, Nicolette Dijks, Patricia
Hassing, Renee Kuilboer, Monique
Schrama, Vera Slobbe, Liza de Vogel.
Nancy v.d. Weerd, Monique Bronkhorst,
Jaap Kralt. Regina de Kwaastenlet, Isa
bella Lascaris. Ingrid Schenk, Andrea
van Velzen, Antoinette v.d. Zwet Sloten
maker. Nicolien Baak, Annemarie van
den Bosch. Kim Koolloos, Lydia Ru
waard.
Hillegom: Christine Pijpers, Tanja Ro-
mijn, Irene Seijsener, Brigitte v.d. Voorn,
Jeannette Vijfhuizen. Annemiek War
merdam, Yamina Hasnaoui, Monique
Jansen, Angelique Kienjet, Johanna
Gompel, Bianca v.d. Horst, Sandra Rui-
grok, Patricia van Vliet, Helen v.d. Lans,
Franpois Lijten, Semra Yildiz, Diane van
Verseveld, Ella Barnhoorn, Michaël van
Blitterswijk, Miranda Borro, Sandra
Kemper, Brigit Langbroek. Ingrid Rui-
grok, Joianda Wijnhout. Karin de Haas,
Mara Vermeij, Jozó Warmerdam, Edith
v.d. Zande.
Sassenheim: Astrid Leijten, Alexandra
Smits, Ismé de Vos, José v.d. Vlugt, Co-
rinne van Tol, José v.d. Wagt, Hulya
Durmus, Natalie v.d. Bill, Annemarie
Broer, Brigitte Overdevest, Elles de
Vreede, Cindy Eijkelkamp, Clndy Kui
pers, Sylvia van Zonneveld.
Voorhout: Sabine Braun, Petra Borst,
Suzy van Dam, Carola v.d. Plas, Joianda
van Vliet, Desiree Jonker. Anja Groenen,
Anja Luynenburg.
Noordwijkerhout: Petra Kerkvliet. Ni
colette Brama, Sacha Brouwer, Desirée
Duivenvoorden, Diana van Ee, Sonja
Hooijmans, Carola Hulsebosch. Sandra
Kerkvliet, fngrid Kleverlaan, Sandra
Kromhout, Carola v.d. Linden, Debby
Okkerse, Esther Schrama. Diana Stee
kers, Sandra de Winter, Karin van Duin,
Emily van Beek, Paula Broekhof, Ellen
van der Hulst.
Nieuw-Vennep: Jennifer Petres, Ellis
Gerver, Ellen Bakker, Karin Guttmann.
Wendy Klint. Irma Vriens, Karin Middel
koop, Marlies Verdonk.
De Zilk: Sandra Floris, Frank van der
Meer, Sonja Meiland, Diana Meeuwe
noord, Monika Nederstigt, Saskia van
Rooden.
Lisaerbroek: Patricia van Eeuwijk, Es
ther van der Laan, Karin van Leeuwen,
Esther Beelen, Miriam van Nobelen,
Yvonne Poelman, Marijke van der
Klauw, Elviera van Leeuwen.
Buitenkaag: Anita Opstal.
Noordwijk: Arjan Peschier, Carmen
Keller, Patty Hermans.
Bennebroek: Karin Wubbe, Esther van
Maris.
Oegstgeest: Maarten Sanders.
Valkenburg: Dick Imthorn.
Heemstede: Michel de Zaaljer. Carine
Christelijke Tuinbouw- en
Handelsschool, Rijnsburg
Rijnsburg: Corina de Best. Adrie van Eg-
mond, Peter v.d. Gugten, Wiljan v.d. Ho
ven, Sebastiaan Heemskerk, Gert Jan
Jungerius, Karei van Klaveren, Peter de
Mooij, Marco Nagtegaal, Petra Zwaan,
Jacco Bakker, Gerardo van Egmond,
Renè Francken. Yvo Froger, Annemiek
v.d. Meer, Michel de Mooy, Roelof
Noort, Sjaak Ouwersloot, Nico Paauw,
Kees Schijff, Wim Souverijn. jan zwaan.
Jeanet van Delft, Marco van Delft, Jan
K. Heemskerk. Peter Heemskerk, Mark
Hendriks. Pieter de Mooy, Karei Noten
boom, Leonard Ravensbergen, Gerrit v.
Tilburg.
Lisse: Edwin Aangeenbrug.
Katwijk: Leonie van Beelen, Dik van
Duyn, Willeke van Duyn, Hans Hoek,
Trudie de Mol, Sjaak van Duyn, Maarten
van Dijk, Wijnand Messemaker, Huig
v.d. Mey, Peter v.d. Mey, Martin Ouwe
hand, Carla v.d. Plas, Leendert v.d.
Plas, Robert van Zuylen, Wilco van
Duyn, Corina Ouwehand. Kurt Olaf v.d.
Plas. Jan Ravensbergen, IJsbrand
Schaap, Jacco Vooys, Mariska Bekker,
Brigitte v.d. Does. Elly Haasnoot, Jeanet
Krayenoord. Jan Erik v.d. Plas, Wilma
Schaap. Ingrid Spaanderman. Henk Jan
Vhegenthart, Jeanet Wassenaar.
Leiden: Joianda Hollebeek, Wilco van
Velzen, Mirjam Mulder.
Noordwijkerhout: Jean Paul Hoogkamer,
Leo Duivenvoorde.
Noordwijk: Rick Jansen, Pieter v.d. Niet.
Astrid van Os. Ard v Abswoude, David
Ligtvoet, Arjan van Went.
Wassenaar: Edwin Vollebregt.
Oegstgeest: Alwin v.d. Vijver, Renè de
Vet. Cees Bouwman, Dagmar Hulscher.
Warmond: Nicolien Heemskerk, Pascal
Vergeer.
Voorhout: Gert Jan Zwetsloot.
Valkenburg: Thomas v.d. Meij, Willie
Bol, Johan v.d. Mey, Reinier v.d. Mey,
Henk v.d. Nagel, Peter v.d. Nagel.
Lucas College,
Voorschoten
MAVO: Sander Beets. Menno van den
Bos. Wendy Brekelmans, Bianca de
Bruijn, Kitty van Dorp, Robert Jan Eek
hof, Esther Focke, Sander Fraterman.
Leon van den Goorbergh, Johan de
Graaff, Simon van der Heden, Branca
Heus, Petra den Hollander, Arjan Hoog-
enboom, Sandra van Ipenburg. Peter
Kerklaan, Janneke Kling, Joianda Kneij-
ber, Patrick Kooijman, Arnaud van der
Laken, Marco Lambers, Nancy Lamboo,
Arnold van Leeuwen. Sandra van Leeu
wen. Wendy Lelieveld, Frenk Meeuwe
noord, Cassandra Nagtegaal, Alex Neu
teboom, Wiboud Ie Nobel, Frank van
Oei, Mark van Oostrum. Nancy Over-
meer. Ben Poelman, Carine Querreveld,
Monique van Reenen, Carola van Reijn,
Ciska van Santen. Arnoud Snel. Emmy
Snippe, Marijke van Vliet, Marjory Voor-
velt. Annelies Zwart.
HAVO: Danielle van den Berg. Marijke
van Beveren, Susan Bouwman, Bianca
van der Bree, Sandra Brussee, Nicole
Dobbe, Luciette Does, Mariska Duiven
voorde. Babs van Eeuwijk, Robert Eu-
wema, Guido Feber, Andre van Galen,
Robin Giezen, Jeannette Grootendorst,
William Heijdra, Annemieke Hillenbaar,
Jacinthe Hoogerbeets. Marga van Iter-
son, Patricia Keehnen, Karin Klein, Ar-
mand Konings. Wilma van der Krogt,
Marlies van Kuilenburg, Corien Lams-
velt, Ewoud Leij, Peter Louwerse, Step-
han Mooij. Masja Mooten, Sophie Oli
vier, Marion Oudshoorn, Peter Ouds
hoorn, Robert-Jan Pellenkroft, Joianda
Piasier, Esther Rouppe van der Voort,
Yvonne Schoonens, Jeroen Smits. Adri
ans Stapper, Astrid van Steijn, Marieke
van der Valk, Hans van der Veeken. Ar
jen Verhard, Esmeralda van Vliet, Moni
que van Vliet. Carla Vogelezang. Jac
queline Wildenboer, Jacqueline Zuider
duin.
De Mondriaan S.G., Leiden
MOTORVOERTUIGENTECHNIEK:
Brian Blankenstein, Koen Brugman, Ed
van Deursen, Arie van Duyn, Andrè den
Eisen. Richar de Graaf. Huig Hancox,
Edo Hoes, Vincent Hollebeek, Andrè van
Kalkeren. Stefan Konings, Wijnand van
der Meer. Mark van Rooyen. Coskun
Sari. Arjan Sip, Edwin Veldhuyzen, Mar
cel Verbaas. Johan Verra. Ayhan Aydin,
Jarco Azier, Mohammed Banalioui, Paul
van den Burg, Harry Dreef. Hennie van
Houten, Marco de Jong. Ed Kortekaas,
Jeroen van der Linden. Abdelkadr Mahi,
Alco Muurling. John Noordover. Casper
Opdam, Andy Roodakker, Jeffrey van
Slingerland, Barry Spierings, Anja Tuyn-
der, Ed van der Vos, Johan van der
Werft, Marco Wolting, Henk-Willem van
der Reyden, Remi Swart.
BOUWTECHNIEK: Wim Brokaar, Al-
bert Dreef. Frank Krowinkel, Ronald Pi
ket, Rinaldo Ravensbergen. Harry van
Rijn, Henk Spies, Martin van der Wilk,
Kees Abspoel, Gerben van Goozen,
Dennis Koper, Charles Minke, Wim Zit
man. Eric Blansjaii, Richard Bomme-
zijn, Erik van Es, Remco Geerlof. Edwin
Kiuivers, Edward Kranenburg, Michel
van der Mee, Alex Ossevoort. Sebasti
aan Regeer, Ronald Siera, Marty van
Tol, Stephan van Winden, Joop den
Dopper, Frank Heemskerk. Hendrik
Meskers, Rob Vogelaar, Edwin Chau-
dron, Lenno Gressie, Fred van der Leek,
Ronald de Water. Kelly van der Blom,
Johan Borreman, René Hoogewoonink,
Bram Huygens, Richard Jansen, Arno
Philippo, Johan Regeer. Rob de Romijn,
Bob van der Staak, Maarten Schrama.
Mike Slewe.
ELEKTROTECHNIEK: Marco den
Boef. Hans Disseveld, Paul Vermond,
Francis van Wezel. Mansour Bardaa.
Mario Blansjaar, Ton Braxhoven. Anto
nio Cavè, Albert Cornelisse, Maurice
Derogee, Willemjan van Egmond. Je
roen Krom, Maurice de Leen, Jeroen
Modderman. Vincent Nieuwenburg, Jur-
gen de Ridder. Michael van Rooyen, Pe
ter van Rossum. Marcel Tegelaar, Ste
fan Verkuylen, Vincent Vogelezang, Pe
ter Zwart. Ronald Betgen, Henkbert
Bonthond, Robert Dusoswa, Ben Jan
sen. Murat Kivrakdal, Bert van Klaveren,
Marco Koster, Raymond van der List.
Kees van Meurs. Cees Moraal, Dirkjan
Neuteboom. Bastiaan Odijk, Edwin van
Rijn. Robin Straathof, Robert van Tey-
lingen, Henk van Voorst, Henk van der
Weijden, Arjan van der Born, Marcel
Brouwer, Raul de Cuba, Remco Filippo,
Reny Harthoorn, Raymond Hogetoorn,
Erik Hooymans, Ton Plu, Ozgur Tunay,
Aaldert Verhoeks, Robert Zirkzee.
BROOD-BANKETBAKKEN: Anton
Douwes, Richard Hendriksen, Ronald
Jacksteit, Daniella Labourö, Richard van
Leeuwen, Rik van der Lippe, dick Ver
meulen, Rob Eling, Guido Kleijn. Evert
Klink, Remco Loos, Roland van Mourik,
Jeroen van der Sloot, Jeroen van Ben
ten, John Does, Arthur Egberts. Nanne
ledema. Peter Kret, Pieter van de Meu
len, Tjerk Schaafstra. KOKEN/SER
VEREN: Anita Haasnoot, Huig Jonker,
Marcel Plug. Gerrit de Roode, Erwin
Stokhof, Stanley Wolf, Pim van der Blij.
Bas Dickhoff, Eric van Dongen. Bianca
Grundmann. Miranda de Jeu, Sjaak van
Leeuwen, Arjan van Noort, Ronald Rie
thoven, Jan Schaap. Patrick Schuljt, Ro
nald van Tol, Marco Verplancke, Lolente
Voskuil, Roy van Wagensveld, Ralph
Wegenaar, Gerbert van Aken. Frans
Bakker. Klaas van Beelen, Ronald van
Beelen. Joop Brandt. Alberto Crama,
Bionda van Egmond, Mike Hendrikse,
Gaby van der Heyden, Roderick van den
Hoek. Maurice Michon, Frits Ottenhof,
Edward du Prie. Dennis Sjardin, Fred
Staffeleu, Maurice Stoof. Bram Swagers,
Marco Tettero, Stephan Vermond, Con
ny van der Vos, Marijke Westgeest. Jac
co van der Zeeuw. Philip van Aardam,
TSerrie Apeldoorn, Petra Bank. Wim Bor
reman, Richard Dekker, Wendy Exel,
Myra Gerrmann, Peter van der Giessen,
Antoinette de GoeiJ, Keesjan Hartevelt,
Frank-M. Hoogerwerf, Norbert Kets, Ri
chard Li, Renè Planjer, Elfri Stockmann,
Arno Toussaint.
MECHANISCHE TECHNIEK: Michel
Beij. Moestapha Chibiki, Aad Grave-
kamp, Artur Krzyszpien, Michael Muise-
laar, Cor Nieuwenburg, Michel Pavan,
Martin de Raad. Ed Rolfes, Robert van
Schaik, Dannis van Staden. Johan
Strampraat, Robert van Vliet, Renè van
Amsterdam. Chris Driessen, Emiel van
Eik, Andrè Heijmans, Richard Hölper,
Peter van der Meer. Robin van Nierop,
Arnold de Reus. Martin Schuchhard,
Henny van der Ster, Adriën van den
Berg, Gerrie van Hal, Marco Honsbeek,
Marco van der Lucht. Koos van Cassel.
Danny van Gent. Daniel Lonis, Thom
Paauw, Fred Schilthuizen, Michel Zon-
derop.
KANTOOR/VERKOOP: Henk Barends,
Rachel Barrett, Joianda Glasbergen. Re
gina van der Groep, Daphne Martin, Ro
bert Oudshoorn, Frank van Schie, Frans
Slabbekoorn, Arne Valentijn.
MODE/KLEDING: Vanessa de Boer.
Leonie van Brink, Sandra ter Haar, In
grid de Knegt, Ingrid Nagtegaal, Diana
Paats, Betty Pietersz, Annemarie Vlas-
vpld.
HNO - VRIJE RICHTING: Aynur Altin-
tas, Michel Bey. Nellie van Hove, Angeli
que Schreuder. Bianca Stuiver. Linda
van Velzen, Silvia van Wooning, Danielle
Altorf, Cynthia Baart. Inge Beeling, Jac
queline Bekooy, Anile Boom, Iris Groe-
neveld, Monique Hak, Angelique van
Houten. Saskia Karstel, Miranda Kneij-
ber, Astrid Nieuwenhuysen. Astrid Oost-
wouder. Jacqueline Regeer, Angeligue
van Ruitenbeek. Renate Vlasveld, Lies-
beth de Vreugd.
HNO - VERZORGENDE RICHTING:
Angelina Aghina, Mariska Arkesteyn,
Joke de Beer. Geralda Boekwijt. Minoca
Boers, Sandra van .Bohemen, Jeanet
Buurman. Rosita van Dam, Mary Henge-
veld, Inge Kalkhoven, Angelina Knol.
Moena Laazafi, Marian van Leeuwen,
Wilma Nagtegaal. Izabel Oerlemans, Ta-
nia Pietersz. Sylvia Reyngoud, Sandy
van Santen, Sonja Valentijn, Miranda
Westgeest, Antoinet van Zanten.
R.K. Mavo „De Leeuwen-
horstschool",
Noordwijkerhout
Jacco Aartman, Ynes van Amersfoort,
Robin Arends, Wilfried Bakker. Hans
van Belle, Anja van den Berg. Ilse van
den Berg, Maurice van den Berg, Nancy
van den Berg, Robin Bleeker, Martin
Bloem, Frank Bouwmeester. Miranda
Bouwmeester. Ben Braun. Ferry Broek
hof. Robert Bruines, Mare Casely, Rob
bert Damen, Michael Degger, John Dof-
ferhof, Richard Drost, Victor Duiven
voorden, Yvonne Duivenvoorden, Edwin
Duyvenvoorde, Kees Dijkstra, Annita
Geerlinga, Patricia van der Geest, Ro
bert de Groot, Mary van Gljlswijk, René
de Haas, Peter Heemskerk, Robert van
der Heide, Maarten Heiwig, Marco Her
mans, Erwin Heuperman, Ronny Hogen-
boom, Gert-Jan Hogervorst, Carola van
Hunnik, Eric de Jonge, Henry van Kam
pen, Chris de Kan, Jan de Klerk, Sander
Klint, Corrine Koomen, Noraly Kroon,
Alex van der Lans, Sandra Leijerweert,
Ton van den Nieuwendijk, Martijn Nul-
kes, Marcel van Oosterhout, Esther Pen-
nings, Nancy Pennings, Monique Rhijns-
burger, Sandra van Roode, Trudy Rotte
veel, Arnaud-Peter Thijsen, Edwin Tref
fers, Jacqueline Verhart, Nicole Vink,
Ruud Vink. Carrollen Warmerdam, Lis-
beth Warmerdam, Jeroen van der Werf,
Angelique Wesseling, Marlon Willemse,
Willeke de Winter, Monique Witteman,
Sandra Wijnands.
Scholengemeenschap
Alkemade, Oude Wetering.
Afd. Bouwtechniek Marcel v. Abswou
de, Richard Cozijn, Paul de Hollander,
Sander Hoogervorst, Bob Jansen. Mar
co de Jong, Dennis Knijnenburg, Dennis
Koek. Arthur Straathof, Friso Volgering,
Michael Voortman.
C/D Niveau Ron Groen In 't Woud. Ro
nald v.d. Luit, Peter Spijker, Johan Wol
vers, Michel Verhey.
Afd. Electro-techniek Sander v. Ha
meren, Carlo Hoogeboom, Patrick v.d.
Meer, Marco Mohlen, Leon Semp.
C/D Niveau Hans v. Acker, Arno Hoog-
enboom, Paul Hoogeveen, Johan Jong,
Willem de Jong, Marcel Klein, Ivo v.
Klink, Edwin v.d. Meer, Alexander Olie
rook, Michael Slokker, John v. Veen.
Afd. Mechanische technieken Mario
van Es, Harry Fennes, John v. Hameren,
Maroc Hogenboom, Ed Hoogenboom,
Dennis de Jong, Pascal Kappert, Wilbert
Klein, Jean-Pierre Kraan, Ton Schrij
vers. Ronald Spring In 't Veld, Michel
Straathof, Marcel Strijd Steven Veen
stra.
C/D Niveau Marcel v.d. Boogaard. Bar
ry Hoogenboom, Toby Hoogenboom.
Afd. l.h.n.o. C Lianne Bakker. C/B Miri
am Bakker. C Linda Bouwmeester, C
Sonja Feit Zoet, C Ingrid Hoogenboom,
C Suzy Hoogenboom, C/D Diana v.d.
Hoorn, C/D Leonie van Klink, C/D Wen
dy de Konink, C Mirjam Koot, C Sablne
Kuipers, C Marcia van Leeuwen. B/C
Monique Loosbroek, B/A Monique van
Olderen, C Angela Olijerhoek, C Annette
v.d. Salm, B/C llonka van Schagen, C
Michaela Steegman, C/B Ingrid v.d.
Tang. C Kitty Turk, C Joslne v.d. Tuyn.
C/D Cora Volwater, C Jannie Volwater,
C/B Yvonne Wijfje. C Helen Zandber
gen, C Wendy van Zanten, Afgew. Bian
ca v.d. Vlugt, C/B llze Barbiers, C/B
Anita Brussen, B/C Yvonne Coers, C
Patricia Entjes. B/C Miranda van Es, B
Jelka Heemskerk, C Inge de Jong, C/D
Joianda de Jong, C Ilse Kerkvliet. C/D
Janneke Kortekaas, C Corina Krielaart,
C/B Jenne Kuiper, A/B Anita de Langen,
B/C Sonja v.d. Meer, B/C Hellen Mol. C
Daniëlle Pecht, B/C Linda Pouw, C Bian
ca v.d. Stam, B Claudia v.d. Tang, C
Lennie Turk, C/B Jenny Witteman, C
Saskia van Zanten.
St. Dominicu8 Savio Mavo
Lisserbroek: Sanders Clemens. Buiten
kaag: Saskia van Stein. Lisse: Ton Aart
man, Alexander Augustlnus, Edith Au-
gustinus, Bas Baars. Kitty Bergamin,
Maarten Bergman. Sander Boom.
Anouk Clemens. Sandra Cozijn, Bianca
van Dijk, Sandra van Dijk. Menno Dijk
stra, Tonny Duineveld, Hedwig Duiven
voorden, Angela van der Eist, Erwin van
Gerven, Willem-Jan Göbel, Leontine
Goossens, Saskia Goossens, Miranda
de Graaff, Nicole Heerschop, Marieke
Hunnekink, Nathalie Janmaat, Claudia
Keijzer, Margo Kors, Lian Kortekaas, Hi-
laire van Leeuwen. Miranda Lemmers.
Ingrid van Loon. Arjen Maes, Marian
Meskers. Sander Paardekooper, Addy
van der Poel, Debby Randsdorp. Daniël
le Rooijakkers, Bob Schoone, Marja van
Stijn, Ramón van Stijn, Belinda Tewes,
Irene Verdijk, Louise Verkerk, Mark Vrij
burg. Sandy Warmerdam. Suzanne War
merdam.
R.K. Scholengemeenschap
„St. Paulus", Hillegom
Elektrotechniek: Duncan v.d. Aar,
Frank van Rooyen, Willem Vader, Corne
Hordijk. Joris Tieken, Edwin Assendelft.
Peter Hart, Jeffrey Schuijlenburg, Frank
Suerink, Kristiaan van Blitterswijk, Dimi-
tri den Haan. Rob Hesseling, Harvey
Hoogervorst, Rob van Houten, Ron v.d.
Lans, Patrick de Rooij. Erwin v.d. Steen,
Gert Steenvoorden, Marco Weijers, Ed
win Zwetsloot, Marcel de Boer, Richard
ter Horst, Sander van Leeuwen. Wilco
Vink, Detlev Vreeken, Wim Vrijburg,
Danny Zuiderduin. Peter v.d. Zwet. Arno
van Kampen. Wim Mohlen, Roland
Bergman, Jacco Cramer, Michel Hoger
vorst.
Mechanische techniek: Rick Buys-
man, Benno Vrijburg, Gert-Jan Visser,
Leo de Vulder, Otto van Haaster, Menno
Schuite, Frank Wester, Gerard Beelen,
Rudy Green, Hendrik-Jan de Groot,
Dennis v.d. Hoorn. Edwin de Koker, Alex
v.d. Kwaak. Erik van Rijswijk, Jan-Eric
Ruigrok, Menno de Vries, Marcel War
merdam, Albert Weijers, Hans-Jurgen
Eireiner. Albert Hoogeveen, Theo de
Moor, Edwin Renting. Richagl v.d. Berg,
John Bijker, Barry Griekspoor. Kees den
Hertog, Paul Hogervorst, Marco War
merdam, Henk Brama, Frits Koster,
Hans Meeuwenoord, Harjo Zandbergen,
Michel Peeters, Jilles Ammerlaan, Ro
bert Eisenga, Jurgen v.d. Hulle, Loek
Moerkens. Rene Slee, Ferry Veenhof,
Sico Zwetsloot. Marchel v.d Putten,
Fred Duynhoven, Hans Nieuwveen. Wil
lem Sikking.
Motorvoertuigentechniek: Marco
Roeleveld, Denny v.d. Linden, Edwin de
Groot, Erik Meiland. Marcel Brussee.
Wilfred Wientjes, Marco Aanhane, Den
nis Driessen, Edwin v.d. Leeden, Dennis
Lei. Marcel Slobbe, Alexander v.d. Slot,
Janko Veenstra, Hans v.d. Meer, Mike
Hoogendoorn, Frans Hoogkamer, John
Oldenhage. Edward v.d. Putten, Danny
Randsdorp, Ferry Duivenvoorde, Robert
v.d. Niet, Peter Bokhorst, Rob Hartman,
Ron Los. Gerard Nijssen, Ronald van
Tol. Mario Rotteveel. Rob Hoogervorst,
Wilbert de Beer, Eric Hoek, Alexander
v.d. Stelt, Mark Opstal, Richard Ver-
sluijs.
Bouwtechniek: Raymond v.d. Klerk,
Aad de Broek, Denis Reijnhoudt, Cok
v.d. Basselaar, Gerard Geerlings, Marco
Hulsebosch, Iwan van Kimmenaede,
Rob v.d. Zwart, Wilbert de Jong, Marcel
Kulk, Rob Laarman, Smerko Kroszynskl,
Danny Sprokkelenburg, Ed Stroomber
gen, Dennis Uitendaal, Ronald de Vos,
Martin Hobo, Marco de Keizer. Paul
Hoogervorst. Alexander v.d. Hulst, Pa
trick de Kooker, Jan-Piet Rotteveel, An
drè van Veen, Wouter Popering, Henry
Roelandse, Frans de Vos. Gert-Jan van
Egmond.
Tuinbouw
Gert-Jan van Tongeren, Willem Ver
schoor, Michel Vervloed, Marco Baars,
Mighuel Geutskens, Jan Jonkheer, Wim
Zandwijk.
Autogeen lassen: M. R. Hammega, W
Elsthout, J. S. P. van Rooden, P. W. M.
Heemskerk, W. Kaak, R. J. de Vries,
H. T. P. v.d. Berg,. J. H. J. v.d. Berg,
P M.G. Warmerdam.
Booglassen: J. P. Tuyt, P. P. J. Assen
delft, R. J. Boon, M. T. M. Förrer, R. R.
Dolieslager, F. W. Roest, B. de Jong, E.
de Jong, M. P. A. Peeters H. J. Zandber
gen, F. E. Kennedy van Dam, J. W.
Thijsse, C. Baas, P. H. Krul.
Gemeentelijke
Scholengemeenschap
Albanianae
Alphen aan den Rijn
MAVO: Dagmar van Alphen. Rene van
Ast, Salima Azaknouni. Tosca Bartels,
Michel Bavelaar, Albert Belger. Gabrielle
Besuyen, Monique Boekhout. Wendy v.
den Broek, Edwin Bruins, Andrea Bur
gers, Selma Cabadag, Ramona Colijn,
Patrick Cornelisse, Bram van Dam. Cln
dy Dankers, Joos van Deudekom. Step
hanie Dilweg, Marcel Donker, Sabrina
van Duijn, Ivan Duijndam, Anita van Eg
mond, Shirah Freudenthal. Alderd Frool-
ik, Yvonne Geitenbeek, Monique Ger-
ritsma, Bob van Ginkel, Karin de Graaf,
Richard v.d. Graaf, Simone v.d. Graaf,
Deborah Grandis, Carlo Guldemond.
Serena Haak, Marcel de Haas, Diana
v.d. Haven, Marco v. der Haven. Paul
Haverkamp, Karin Heemskerk, Robert
Heemskerk, Stephanie de Heij, Esme
Hendriks, Erik Hesselink, Frank Hoogen
doorn, Walter Holscher, Tosca Hoogen-
dijk, Astrid Hoogervorst, Hans Hoog
land, Joost Houter, Jan Huls, Ellen van
IJssel, Jeroen lemhoff. Lex Impal, Chan
tal Jainandunsing, Ester Jansen. Moni
que de Jong, Loretta Kaspers, Robert
Kaspersma, Angela Keijzer. Astrid Keij
zer, Jan van Klaveren, Nancy Klink,
Danny Konijn, Annemieke Koopman,
Belinda Koopman, Tamara Kraan, Co-
rinne v.d. Laan, Hananja v.d. Lee, Mar
leen Leeuwe. Annemieke Lieverse, Paul
van der Linden, Natasja v.d. Lee, Rene
Loomans, Nico Louwen, Olaf van de
Luijtgaarden, Stanley Macnack, Francis
v.d. Maden, Albert Mak, Rachel Man,
Robert Middel. James Moon, Jurgen
Moraal, Onno Muchall, Dave Naar, Hans
Nagtegaal, Frank Neef, Tatja Noordam,
Louise Numan, Marion Odijk, Monique
Oijen, Simone Oostermann, Cas den
Ouden, Erik Jan Oudshoorn, Gaby
Paans, Boris Pannebakker. Jacques Pet,
llona Pieterse, John Pijpers, jacqueline
Plomp, Guido Pommerel. Annemarie
Pothoff, Danny Pronk, Marike Remmers
waal, Duncan Roussou, Frank v.der
Salm, Michel v.der Salm, John Sanders,
Christa Schellekens, Sonny Schellinger-
hou. Martin Scholtz, Ingeborg Schout,
Heidi Schrama, Soeradj Sewgobind,
Liesbeth Slingerland, Karin Sondorp,
Joyce Spiering, Frank Stigter, Max
Stout, Sharon Straatman, Marleen Tim-
mermann, Ingrid Toet, The Nga Tran,
Danielle van Veen, Suzanne Veenman,
Carolien v.d. Ven, Hanneke Verdonk,
David Verkerk. Joyce Versteeg, Erik
Vervaet, John Vis. Anneke Visser. Yvon
ne de Vries. Marlon de Vrij. Guido de
Waard. Roos Wertheijm, Paul Wetse-
laar, Barbara Wielders. Marielle de Wil
de. Jurjen van Zuuren.
HAVO: Maurice Aalders, Yvonne Bak
ker. Marcel van Beek, Danielle Beekink,
Ad van den Berg, Frank Bloemheuvel,
Sijmen Boss, Sineke Bots, Mato Bozic,
Tier Braams, Erwin Buskermolen, Moni
que Chang Sing P., Yvonne Clement,
Angela Cornelisse. Nicole van Craai-
kamp, Juliette Cras, Dyana Demoet,
Paulien van Diemen, Gerard van Dijk,
Remco van Dijk, Irma Dongelmans, Vic
tor van Driel, Rene Duijkers, Michel Ede-
laar, Irma Ederveen, Marianne v. Eg
mond. Carel Frumau, Robert Groen, Ni
cole Groenewegen, Esther de Groot,
Ron de Haas, Yvon Hannaart, Hugo
Hecht, Colinda v.d. Helm, Cecile Herij-
gers, Sandra van Holstein, Ruud Houwe-
ling, Coretta Huisman, Rolinka Hulshof,
Mehmet Izci, Marieke Jongerling, Mar
scha van Kins, Lodewijk van Klaveren,
Onno Knijnenburg, Leon Koelewijn, Emi-
le Kool, Boukje Korfage, Ankie Koster,
Fred Kuijpers, Mirjam Lage, Mark Lee-
mans, Judith Lek, Ronald Lenting, Jo-
rien Levert, Mi-Young Lonnee, Simone
Looijen, Jacco Louwrink, Esther van Lu
ting. Barbara Mulckhuyse. Carina Mul
der, Lianne Nap, Edgar van Noort, Ray
mond Nulle, Jeanette van Nunen, Caro
lien van Oijen, Leon Piepers, Rene Post-
huma, Bas Postma, Eric Rigter. Belinda
Rook, David Rutten, Mikel Schuurman.
Sasja Smit, Marielle Souverijn, Robert
van Splunter, Sander Stammers, Ella
Staneke, Barbara van Staveren, Anita
Stoker, Karin Stone, Joianda v.d. Stou-
we, Marcel Straathof, Susan Sukkel,
Mary-Jane Tan, Etienne Thijsse, Steven
Tolsma, Rex Toornvliet, Ingeborg Trip,
Corne van Veen, Johan van Velzen,
Mark Vergeer, Jeroen Veth, Marlijn van
Vliet, Paul Voets, Ellen de Vreij, Marco
de Vries, Arnoud Waagenaar, Irene
Waardijk, Paula Wacht, Jan-Bart Wah-
len. Marjan Westbroek, Erwin van West
ing, Derk Westra, Yann-Erik Wientjes,
Saskia Wiersma, Ellen van Wijk, Johan
na van Wijngaarden, Wilco van Wilgen,
Diana Winde. Egbert Woerlee, Elly
Wortman, Sandra Zorge.
Atheneum: Suzan Aantjes, Patrick van
Amstel. Gert-Jan Baas, Marjolein Bak
ker, Marlies Bakker, Ed van den Berg,
Marco v.d. Berg, Jacqueline d. Boer,
Marcel Boonstra. Laura Bosman, Ray
mond Brand, Kishan Budhulall, Eric van
Craaikamp, Karen Dekkers. Dennis
Derksen, Paul Erades, Mare de Greeve,
Ramon Hanssen. Myriam Heijmerink,
Esther Hofland. Remon Hogguer, Jar
van Holten. Serena v.d. Huijzen, Erik
Jansen, Esther de Jong, Stelios Kasota-
kis, Peter Kats, Enrico Kleijbeuker, Jarv
tine de Kok, Robert de Kok, Huibert
Kreb, Joost v.d. Made, Erwin Marx, Ed
gar Meelker, Wouter-P. v.d. Most, Mar
griet v.d. Nagel, Hans Nieuwenburg, Mo
nique Nolte, Marc Otten, Sylvia Paling,
Rudi Piera, Eric Pieterse, Huub Postma,
Liesbeth Prins, Yolanda Reus, Nicole
Riet, Joost Rijlaarsdam, Jacqueline Rijs-
bergen, Marco Roelands, Tanya Sarruc-
co. Patrick Segeren. Miquel van Smoor
enburg, Karen Sponselee, Kim Spoor,
Joianda Stigter, Rob Stout, Sascha
Strassburger. Mark Suer, Beyko Tolk,
Danielle Trock, Willem Vermeulen. Ran-
ka Viragh, Tessa Viragh. Tom van der
Vlies, Rinske van Vliet, Maaike Vrees
wijk, Jeanette van Werkhoven, Peter
Westbroek, Tjard Westbroek, Marjolein
Westendorp, Michel de Wit. Peter
Wormgoor, Ronald Wortman, Diederik
Zandstra.
Het Rijnlands Lyceum,
Wassenaar
VWO: C.A. Bach, P.I. Earning, E.L
Beets. R.J. Beuk, S.D. Borsboom, M.J.T.
Bos, P.P. van Bosse, M.E.P.J. Bracke,
I.S. Brons, N.P. de Bruijn, M.M.H. de
Bruijn. M.R.V. Chaudron. A.C.E.G. Cor-
desius, M.C.I.J. Dekker, H.W. Dicke,
M.A.C. Diepstraten, M.W.A. Donkers.
D.M. Edelaar, W.E. van Eesteren, J.D.
Engelen, G. Flores d'Arcais, N.K.H.
Geerink, M.H.T. Gijsbers, M.F.B. Gorsi-
ra, M A. de Graaf. R. Greep. G.E.R.
LEIDEN De laatste iaren
had hij het al meermalen laten
horen aan een ieder die daar
voor interesse toonde. „Ik hoor
niet meer in B thuis. Ik ben nu
een C-speler geworden. Een
modale C-speler, meer niet".
Arnold van der Capellen, over
hem gaat het, vond zichzelf
aan het begin van dit seizoen
inderdaad „eindelijk" op de C-
lijst terug. En benutte gister
avond direct maar ziin eerste
optreden in het dubbeltoemooi
van De Merenwijk om zijn ge
lijk te bewijzen. Met partner
Ton Poots deed Van der Ca-
Eellen wat hij kon, maar het
leek toch niet genoeg.
Erik van der Ploeg en Dennis
Baans (derdeklassers uit Bos
koop) bleven de als tweede op
de HDCl-lijst gezette Meren-
wijk-combinatie met 6-4, 7-5
de baas. „Verdiend", liet Van
der Capellen later geen twijfel
bestaan. En vervolgend: „Ik
hoop dat de mensen nu gaan
begrijpen dat ik niet die B-spe
ler ben die in C „effe" wat
prijzen komt verdienen. Ik
speel gewoon zo goed mogelijk
in de klasse waarin ik tegen
woordig thuishoor. Meer niet".
Ook de vorig jaar nog in C uit
komende Leo Links moest er
kennen dat het een klasse la
ger niet direct veel gemakke
lijker gaat. Met partner Kriek
Duivendak was er voor Links
geen eer te behalen tegen de
Merenwijkers Marco Chrispijn
en Robert Steegers: 3-6, 1-6. In
datzelfde HDD hadden Cock
en Richard Zevenhoven een,
met 6-0 gewonnen, derde set
nodig tegen C. en F. Kooman.
Marit Engel en Kiek Meijer
(DDD) produceerden twee van
die sets tegen de toch niet echt
slechte combinatie Eveline de
Feyter/Jolanda Karstens: 6-0,
6-0. Een zege die duidelijk
maakt dat het tweetal niet ten
onrechte een plaats in de fina
le is toebedacht.
Het vierde „Kuifhoftoernooi"
van MVKV (voor dubbelende
dertigplussers) is inmiddels
ook wat geplaatste dubbels ar
mer. Zo slaagden de dames
Van der Linden en Noort er
niet in hun situering als twee
de waar te maken. De lijstaan
voerders (bij MVKV wordt
met Belgische lijsten gewerkt;
de nummers 2 zijn dus boven
en de nummers 1 onderaan de
lijsten terug te vinden) ont
moetten in Van der Meer/O-
verwijk een te sterke combi
natie: 1-6, 6-4, 6-3.
In het HDD zorgden Wim de
Klerk Wolters en Ten Hage
voor een surprise door de fa
voriete combinatie Van der
Plas/Van de Kamp te ver
slaan. Met 6-3, 7-5 werden de
toernooiwinnaars van vorig
jaar naar de kleedkamers ver
wezen.
Morgen vinden de finales van
dit jaarlijks terugkerende eve
nement alweer plaats. Voor
diezelfde zaterdag(middag)
staat tevens een aantrekkelijk
ogend demonstratiedubbel op
het programma, waaraan re
gionale toppers Stephan Faas,
Leon Damen, Marcel Vink en
Jan Willem Lugthart hun,me
dewerking zullen verlenen.
Abbenes
Tijdens het eerste open (18+)
toernooi van de Tv Abbenes
vonden reeds enkele geplaat
ste spelers en speelsters hun
Waterloo. De als tweede aan
het GDD-onderdeel begonnen
combinatie Rosa/ Van Solingen
bijvoorbeeld, redde het gister
avond op geen stukken na te
gen het koppel Vreeken/Loef.
Na in de eerste set nog redelijk
tegenstand te hebben geboden,
liet de papieren nummer twee
het in het daaropvolgende deel
volledig afweten: 4-6, 0-6.
Trouwens, als er in Abbenes
een geplaatste speler van de
lijst wordt geslagen, gebeurt
dat toch knap overtuigend. Zo
als Wil Onos eerder in de
week al mocht ervaren. De fa
voriete voor het enkelspel bij
de dames kreeg van H. van
den Akker exact een game
toebedeeld. Van den Akker
beperkte zich vervolgens niet
tot dit huzarenstukje, maar liet
zich ook in de volgende ronde
van haar beste zijde zien. Op-
ponente Almekinders werd
met tweemaal 1-6 van de baan
gewerkt, waardoor Van den
Akker de halve finale bereik
te. Een prestatie die ook door
C. Keur werd geleverd. Ge
doodverfde finaliste E. Piroli
werd ook al heel overtui
gend met 6-3, 6-2 geklopt
Het HED tenslotte, verloor
ook z'n nummer twee. Favo
riet Van Haaster had nog nooit
van Hoofddorp-clubgenoot
Hooftman verloren; in Abbe
nes echter wel. Met 2-6, 4-6
kwam een voor Van Haaster
voortijdig einde aan het toer
nooi.
GERT-JAN ONVLEE
Jeugdselecties naar
kampioenschappen
LEIDEN Het Leids Jeugd-
zaalvoetbalteam neemt op 13
juni deel aan de Nederlandse
Kampioenschappen die in
sporthallen Zuid te Amster
dam worden gehouden. Het
toernooi vangt om 9.00 uui
aan. De selectieteams voor
spelers onder 14, 15 en 16 jaar
doen, eveneens op zaterdag 13
juni, mee aan een toernooi
voor afdelingsselecties. Het
toernooi wordt gehouden op
de velden van de w Gene-
muiden.
Trainers favoriet
tegen sportpers
LEIDEN De confrontatie
op het voetbalveld tussen
Leidse sportjournalisten en de
in deze regio werkzame trai
ners, is vanavond al weer aan
de elfde uitvoering toe. Op het
ASC-terrein zal scheidsrechter
Wim van Duivenbode beide
ploegen om 19.15 uur wegflui-
ten. De trainers beginnen als
favoriet aan het treffen. Vijf
van de tien duels eindigden tot
nu toe dan ook in een over
winning voor de oefenmees-
ters.
Griever. M V. Groenewegen. N.L. Hart.
D.C. de Haseth. G.J. Hebenaar. P. van
der Heiden. G. Heijn. I.C. Hische, A. Hol
lander, D. den Hollander, J.W.A.M.
Hoogeweegen, D.R. Huygen, M E. Israël,
M P. Jager, C.R. Jansen. G.W. Kaste
lein. A.C. Knaap. A.J G. Kooijmans.
J.B.E. Kortekaas, J.A.M. Kroon.
P.H.J.M. van der Kroon. J.G. Kuijt,
M.C.B. de Lange, M.D. Leenders, G.J.
de Lint. D E. van Loo. A.C. Maljers, P.A.
van de Meerakker. R.H. Minderop. I.P.A.
Molhuysen. P. van Mourik Broekman, R.
Mulder. G.E. Nap, J.G. Nap, R.E. Nom-
mensen, J. van Oei, F.L. van Oosterom,
T.E. Ouwerschuur, R. Overvliet, M.O.
Paalman, J.W.R Paul, D.G. Peterich, J.P.
Peterich, P.A. Pilaar, H.G. Pluimers,
W.O.A. Putter. J.H.W. Raaphorst. M G.
Reineke, A de Ronde Bresser, M.H.
Roovers. R.M. Ruinen, M.J.J. Sauerbier
Couvèe. K.A.E. Schaepman. M.P.
Schokking, I.I.E. Schrameijer, Y.M. Sja-
maar, M.J.R. Slingenberg. T.K. Sloot
weg. Y.F.C. Smets, C.M. Smit. Y.D.
Smit. D.D. Smith, A.E.R. Steenbergen.
C.T. Steenstra, G.H. Strijbos, C.J.M.
Swaan, S.J. Tans, F.K. Tjebbes, C.M.E.
van Veen, M.E.A.M. Vinke, C.M. Voer-
mans, N. Vriezen, EM. van Wechem,
N.T. Weersma, O.B.L. Westerwoudt, M.
Wolfsbergen, M.R. Zuurmond.
HAVO: J.M. Arnold Bik. R.R. Von Ballu-
sfeck, R.H.J. Barkhof. S.G.J. Barth, W.
van Beesten. A C.E. de Blècourt, L.G.
Boerhaave, E.M. van Bohemen. P.M.
van Bohemen. R. Brekelmans. O.A.
Bron, S.Y. Buch, F.H. Bugge, E.C. By-
lard, E.H.J. Donkers, J. Duson, J A. Eli-
as, M.Feijth, M.W.P. Funken, M.V. van
Gennep. R. Goulooze, S. Goulooze, K.
de Graaff. D.R.J.M. Grondsma, P.P.
Henneken. C.L. van den Heuvel. H.M.
van den Heuvel. M.F.J.M. Hilders, L.P.
van Hoorn, A.M.C. Kars, K.S. Kars,
G.A.B. van "t Klooster, D.C. de Kuis,
J.F.C. Koelewijn. M. van Koert. A.J.A.
Koot. A. Kouwenaar, R.J. Kramer, T.J.
van Leeuwen. G.A. van der Lichte. C.W.
von Lindern. F.H. von Lindern, K.S.I. van
Lingen, K.M. Mangelaar Meertens, J.M.
Nieuwenhuis, G.B. Noordanus, J.A.
Paauwe. R.R. van Pappelendam, E.M.
Pentinga, J.W. Poelman. E.E.C. van
Rooijen, R.H.B. Sprock, A. van Stave
ren, N.A. Steenbeek, J. Swart, F.V.M.
Tordoir, M.M. Veen. W. Velberg. M.A.H.
van der Ven, P.V. Verboog. L.D.J. We
ber, P. van Wijk, L.E van der Wyck.
De Hoeksteen,
Nieuw Vennep
LHNO: Bianca Bakker, Cynthia Balai,
Mirjam Barten, Petra Blees. Claudia te
Boekhorst, Wendy Boogerd, Jeanette
den Dekker, Marietje van Duijn, Linda
Eggink. Patricia Eshuis. Joianda Griffi
oen, Brenda van Groenigen, Christine
van Groningen, Simone Hartman, Paula
den Heijer, Manela Heijne, Carla van
Hemert. Lla Hobo, Linda Jonkers, Cori-
ne Kelfkens, Claudia Klaassen. Lesly
Knol. Renate Kockelkoren. Mery Koster,
Chrisley Kroeze. Marianne Krul, Sandra
Mars. Loes Massaro. Sandra van der
Meer, Christa Mijnders, Belinda Ooster
hof. Christien Penning, Patricia Rovers,
Pauline Speelman, Freya Stöve, Patricia
Treur. Karin Vermeij, Alie Verschoor.
Anne-Marie Witte, Diana Wortel.
Lagere agrarische school te
Oegstgeest
Hazerswoude: llonka Focke
Hillegom: Richard v.d. Aar, Ben Schen
kel
Hoogmade: Jan-Pieter Hoogenboom
Katwijk: Jan Brussee. Hester van Duyn,
Desiree Vooijs, Cor de Vos, Florian de
Nooijer
De Kaag: Nico Duivenvoorden
Koudekerk a/d Rijn: Eddy Bootsma
Leiden: Annelies Blikman, Bram Diers-
man, Tonnie van de Holst, Clazine Jan
sen, Marlies v.d. Meer, Aleida Moespot,
Edwin Paats, Walter Piket, Suzanne v.d.
Pijl, Ton de Wit, Bram v.d. Brink, Marco
Broers, Inge Brusche. Janet v. Dam,
Leon Goozen, Roeland Heruer, Wiifred
Molenkamp, Coen de Mooy, llma Riet
broek. Remco Sjardijn, Els v.d. Berg.
Evelien de Bruin, Francisca Dongel
mans, Gert v.d. Klaauw, Vera du Prie,
Alexander v.d. Ven, Anita Wernars.
Anne van Wilgen.
Leiderdorp: Manus Smit. Gert-Jan
Dexel, Ronny Prins. Christel Weers
Lisse: Kick v.d. Werf, Marco v. Kesteren,
Marcel Meijer, Angelique Smaalen
Lisserbroek: Jan-Arie de Regt
Nieuw-Vennep: Liesbeth Dik. Andrè Os.
Joyce v.d. Heuvel, Quarien de Vlieger.
Esther Witte.
Noordwijk: Claudia Grimbergen, Silvia
Visser, Najat Boubar, Silvia Hooger
vorst, Elisabeth v.d. Meulen, Remco
Slobbe, Anton Zonneveld
Noordwijkerhout: Richard
den. Marco Koomen, Jacky
Patrick Brama. Jan-Willem Wi
Oegstgeest: Ton v, Ettinger. Angf
v.d Bosch. Edwin Jongeleen,
Scheffelaar Klots, Martin de Wit,
Wijnnobel.
Oud-Ade: Wido v.d. Geest j
Valkenburg (Z.H.): Johan Homburg,
nard Kromhout, Ellen Lamboo
Voorhout: Sven Clement, Joke Jafl 11
Erica v.d. Werf. Leen Guyt T
Voorschoten: Eddy Zoetemelk, B*
Overduin
Warmond: Miriam Spaargaren j
Wassenaar: Dennis Meeder, Stek-in a
Rijn. Marco Oudshoorn, Jan Wasi2v,
Dik Beelen
Weteringbrug: Robert Kauffman april
Sassenheim: Michael Mens, Mtbreic
Smit, Manfred Zuiderduin, Ronaig^j-cien
Plas, Mare Roest, Linda MolkenboL.. :n i
chard Ruigrok er
Zoeterwoude: Marco Hoogenö Jeron
René v. Vliet du ligj
*T»
Haags Montessori Lyceu^61*'
weg 1
HAVO: Esther van Amstel. DanM^tje il
de Assem, Marleen Baars. Andre km-pn
Dick Balk, Anouk Bedeaux, Stuan
Kick Berger, Matthijs Castelli, (/*»en-
den Duik, Brenda Ebell. Daphna k* aa
Genderen, Henkjan de Geus, M«e ind
Giesbers, Ward Glotzbach, Rem^gderl
Haas, Andrea Hakkaart, Judit uwe
Carline Harms, Michiel Heeneman, j
van Heesch, Marco van 't Hoog, Hi "er<*;
ke Horsman, Saskia van de Kamp|r&n
d(
jenne Kerrebijn, Christine Kon» hoge
Annemarijn Kuethe. Jorien de Lfeej w
Martijn Leniger, Franciska Lever, j:e
Ligteringen, Jin Lohuizen, Babettet u'
cas, Sandra van der Meiden, Bas Mfw1£v.
Kalpana Savkoor, Roeland Schum n, bij
Jaap Snoeck Henkemans, Maarten is in
deman, Inge van der Vaart, Jean Hel
Veenstra, Irene Witmus, Bettina l
ters. fieier
VWO: Femke Alberda, Irene Ar* niei
Martijn Arlman, Joosje Bakker, Sfoon
Bakker, Taco Bavelaar, Maarten bove
Bemmelen, Petra de Best, Rober^d 2 e
Boer, Silke Bouman, Sandra ten 6 ,tet t
Eefje Brugman, Nicolet Bunnik, Carr
na Butler, Andrea Catshoek, R rengt
Chesters, Robert Dekker, Esth« jij de
Dijk, Bouwe Everts. Joke Fakkel, de t
thijs van Gennep, Marjolein Hanratt L-j
anette Hardam, Aukje Houwen, I
van de Hum, Robert van de Hum, I
rits Kalff. Pieter van Kemenade, Ci P de
ne van Klaveren, Sara Knljff, Etiljoer
Knuist, Laurens Koopman, Jeroen U] wc
Kooy, Wiebe Kortenbach, Gijs KonL r.0
Jaap Korthals Altes, Ad* T
Krans, Ton Kruyshoop. Martine Ku|
Petja van der Lek, Annelien de Leujnger
roen Molenaar. Menno Mooy, Saftal d
van den Muysenberg, Deborah N j of c
Da;
naman Plas. Zoltan Ranti, David
ders. Ton Schenau, Michelle Schepr1"
Ellen van Schie, Medina Schuun®eer 1
Eefke Smit. Rens Tacoma, Marije olie
gelman, Lennaert Vader, Francis 0f
Velsen, Amy Verdun. Selma Verho» t-,.
Sander Vink. Martijn Vogelzang, Ma u
de Vries. Mare de Vries. Chrisje Wt
dorp, Misha Wijffelman. Wolter Jan^kl 30
Rutger de Wit. Rosemarie Zwart
Oranje Nassau Mavo, *iet v
Hillegom
HiHegom: Sander Barens, Annen
Benkemper, Remco Berkhout, Marl
Boogaard, Wendy Braam, Anne
Brama, Marcel Burggraeve,
Busser. Erwin Dedel, Marco
Joop Duivenvoorde. Jeroen Evc
Jose Faber, Peter Glas, Patrick de Gj
de. Itjan Goudswaard. Sandra van H
den, Richard Hoogkamer, Rene van!!
Jagt, Gwen de Jong, Dimitri
Harm Jan Kat. Mirjam de Kind,
Koppenol, Saskia Lanser,
Leenslag, Monique van Lierop, Yva
Lieverse, Liesbeth Los. Miranda Ml
Reinier Mulder, Angelique Muller, I
jam der Nederlanden, Marco f
huls, Gertjan Oudshoom, Dorendat
lippo, Robert Raamsveld, Wouter
nen, Marco Seysener, Corien Sluy
Carry van Soest, Marielle Spuy
Claudia Sytsma, Monique Tjoelker, M
Treling, Ruth van de Ven, Floor V—
Eddy de Vos, Erwin Zirkzee. Els van *T 1
meren, Diantha van Strien.
Beinsdorp (gem. Haarlemmenw
Iwan Been, Daniëlle Griekspoor, Mett Miei
de Groot. Tik
Bennebroek: Erik van Ettekoven,
Nunnink. film
Lisse: Liesbeth van Roode. moi
Vogelenzang: Carola Bindels. Vro
De Zilk: Wim Molema. fj|m
HAL breidt belangen uit j
d'
ROTTERDAM De Holland Amerika Lijn (HAL) zal na gorf
keuring door de Amerikaanse autoriteiten een belang van f N
procent nemen in Windstar Sail Cruises. Dat bedrijf beschij y
over twee luxueuze zeiljachten met elk een capaciteit van l| H
passagiers en vaart in het Caribisch gebied. Binnenkort worddl 0
de routes uitgebreid tot het eilenandengebied van Frans Polyir
sië. Een derde soortgelijk schip is in aanbouw. De HAL h« F
verder een minderheidsbelang in Sheffield Enterprises uitgp
breid tot 100 procent. Sheffield exploiteert een keten van elf M
tels in Alaska en de Yukon in Canada. Deze hotels zullen sa
met de zeven hotels van Westours worden ondergebracht i
nieuwe onderneming Westmark Hotels.
15 Bi
Zi
UITVINDING HOOGEVEENSE
VERTEGENWOORDIGER
u
HOOGEVEEN Arie Goedhart, vertegenwoordiger in scho^ q
nen uit Hoogeveen, heeft een uitvinding gedaan waarmee eer a
voudig de maat van moeilijke voeten kan worden genomen. BO P
samenwerking met een leverancier van kopieermachines onj® *J
wikkelde hij een apparaat dat perfecte foto-kopieën maakjg J
Daardoor is het een stuk eenvoudiger goede aangepaste schofe p
nen te maken. p
J5 E
Wanneer mensen afwijkingen hebben aan hun voeten, en daa' Jj
om reden speciale schoenen moeten dragen, is het belangrijk dl F
de schoenmaker beschikt over de exacte maten van de voete c
Tot nu toe worden die maten genomen van afdrukken die t e
cliënt al lopend achterlaat op een met inkt bestreken stuk p
pier. Omdat deze methode omslachtig is en afdrukken oplever J
in spiegelbeeld, besloot Goedhart op zoek te gaan naar een beti t
re manier.
Hij kwam op het idee van de kopieermachine toen hij hooni
dat mensen soms voor de grap foto-kopiën maken van hun haL. 1
den of gezicht. Die grap levert doorgaans haarscherpe „foto';
op, met een duidelijk herkenbaar lijnen- en vlakkenpatroo#
Omdat de glasplaten in gewone kopieerapparaten niet sterk gC~
noeg zijn om het gewicht van een mens te dragen, zocht de HoJ
geveense uitvinder contact met een dealer van kopieer-appa
tuur. Samen ontwikkelden ze een brug die over een copieen
chine gezet wordt en waarop de cliënt kan staan.
Volgens Goedhart heeft de door hem bedachte „voeten-kopief
der" als grote voordelen dat het maken van afdrukken zeer sn
gaat en dat de afdrukken exact laten zien waar de drukpuntti
van de voeten liggen. Van het apparaat, dat voornamelijk wore
geleverd aan speciaal-zakep, zijn tot nu toe twintig exemplar*
verkocht
Softballtoernooi bij Volle Bak
LEIDEN Softballvereniging
Volle Bak houdt op Tweede
Pinksterdag een toernooi op
het terrein Dij de Leidse Hout.
Aan het toernooi, dat om 9.00
uur begint, nemen vier heren
en vier damesteams deel i
Den Haag, Leiden en Wass
naar. De finalepartiien begii
nen omstreeks 15.00 uur. I
toegang is gratis.