„It Was Twenty Years Ago Today grappige en kleurrijke terugblik RADIO/TELEVISIE CRV-drama rond pop wekelijks op het scherm j Sateltiet-TV £eidóc<3omant MAANDAG 1IUNI1987 PAGINA 9 Voor deze Top 10 ie gemeten go rt durende de periode van maandag 7 en met zondag 10 mei. De aelec- - tie vindt plaats op grond van het U fciikdichtheidspercentage; één ulf"**"1 gelijk aan 138.000 Ne- ^dedanders, ouder dan 3 jaar. De 1 fnetoegevens zijn afkomstig van het Ijondorzortbureau Intomart, dat de#tn continu kijkonderzoek houdt, r"in opdracht van de Kijk- en Luis- ^^lerdienst van de NOS. Wil- Eer ;n af- rlaan Iraagt rzoek op Eurovisie Songfestival In de Hoofdrol 8-uur-Joumaal Studio Sport 20.000 mijl onder zee Tineke Dagboek Anne Frank Televizier Dodenherdenking 10. ice Station Zebra NOS NOS NOS TROS NOS TROS vrijdag zaterdag dinsdag dinsdag zondag zondag woensdag maandag dinsdag maandag 47% 6,9 39% 29% 7.0 7,0 7,0 7,4 6,7 7,5 7,2 19% 7,1 ZE WEEK SCOORDE de NOS uitermate goed. De nationale nroep scoort elke week met het 8-uur journaal en Studio Sport, aar deze week wisten ook het Eurovisie songfestival - dat ei- rtilijk van de RTBF was, de NOS gaf het alleen maar door - en e dodenherdenking tot de Top 10 door te dringen. Over die do- )nherdenking moet echter wel worden opgertierkt dat alleen uitzending van Nederland 1 is genoteerd. Op Nederland 2 ierd gedurende een kwartier hetzelfde programma uitgezon- n, dat 13% kijkdichtheid scoorde. DU MAG HET Van Intomart eigenlijk niet - vandaar ook dat het ook nalaten, maar als je kijkdichtheids-percentages van eide zenders bij elkaar optelt, dan scoorde de herdenking 32%. laar de Top 10 vertaalt, betekent dat een vierde plaats. Wat ook uk is om te signaleren: het programma op Nederland 1 werd twaardeerd met een 7,4, terwijl precies hetzelfde programma het andere net gewaardeerd werd met een 7,5. jÏET DE VARA-SERIE 'Nieuwe Buren' gaat het niet zo fantas tisch. De eerste aflevering scoorde 25% en een waardering van (en 6,6. De tweede week was dat 17% en 6,5. Vervolgens stegen S cijfers naar 19% en 6,8, maar na een week onderbreking oorde het in deze metingweek slechts 16% en een waardering ran 6,7. Kortom: de relatie tussen de Nederlandse kijkers en de feïieuwe Buren is dus verre van optimaal. Maar dat kan nog ko nen: de serie - zo is de acteurs verzekerd - gaat het komend Winterseizoen verder. W* HILVERSUM De populariteit van Nederlandse bands en de -nieuwsgierigheid van veel fans naar het privéleven van hun jdolen bracht de NCRV op het idee een dramaserie te produce- V ten rondom het wel en wee van een Nederlandse popgroep. De I groep, met de naam „Switch", werd speciaal voor deze serie op- gericht. En het repertoire bestaat voornamelijk uit oorspronke lijke muziekstukken, gecomponeerd door de ex-Doe Maar-leden "Ernst Jansz en Jan Hendriks. Een aantal nummers wordt op single uitgebracht en er zal ook een LP verschijnen met alle nummers die in de naar de groep te noemen serie te horen zijn. „Switch" moet een tiendelige serie worden, die vanaf februari [988 wekelijks op het scherm komt in afleveringen van 25 mi- tuten. Tot en met augustus vinden de opnamen ervoor plaats, roornamelijk op lokatie en vooral in Rotterdam. De regie is in tanden van Jelie van Doornik, Hetty Heyting schreef de scena- io's en de hoofdrolspelers in „Switch" zijn (de leden van de Toep, t.w.) Hugo Haenen, Jaloe Maat, Gwen Eckhaus, Kenneth lerdigein en Hajo Bruins. Het drama handelt over de ontstaans- [eschiedenis van „Switch". t>ij HILVERSUM The Be atles-elpee „Sgt Peppers Lonely Hearts Club Band" is een mijlpaal in de geschiedenis van de lichte muziek. De acht ste, als meesterwerk om schreven, plaat van het Liverpoolse viertal sloeg niet alleen een muzikale brug tussen twee genera ties maar kreeg met de jaren steeds meer bete kenis omdat het op schit terende wijze de periode reflecteert waarin de nummers werden ge schreven. Inmiddels zijn van het album dertig miljoen exemplaren ver kocht en kan iedereen op zijn minst een nummer meezingen. Hoewel The Beatles de tijd namen voor het opnemen van de elpee in de beroemde Londense Abbey Road Stu dio, was het een logisch ver volg op hun vorige langspe- ler „Revolver". Dat het opne men, onder leiding van pro ducer George Martin, echter lange tijd in beslag nam, komt volgens George Harri son omdat veel tijd werd be steed aan het vastleggen en uitproberen van verschillen de geluiden. Vandaag is het precies twin tig jaar geleden dat „Sgt. Peppers" verscheen. Ter ge legenheid hiervan vervaar digde het commerciële En gelse televisie-station Grana da de documentaire „It Was Twenty Years Ago Today" (de eerste regel uit het titel nummer van de plaat). In dit boeiende relaas passeren de gebeurtenissen van 1967 nog een keer de revue, waarbij „Sgt Peppers" als kapstok werd gebruikt. „It Was Twenty Years Ago Today" is dan ook geen echt muziek programma. De VARA zendt het portret vanavond (Ned. 1 om 21.37 uur) uit, maar er is bijna geen land in de wereld waar de documentaire van avond niet is te zien. Voor „It Was Twenty Years Ago Today" lijken kosten noch moeite gespaard. Het is een aaneenschakeling van soms heel unieke archief beelden en oude en nieuwe interviews, waarin muzikan ten uit die tijd het belang van „Sgt. Peppers" en 1967 aan geven. Alleen de hoes al ver oorzaakte een enorme opwin ding. Bovendien was het de eerste popplaat met een klap- hoes, teksten op de achter kant en een bedrukte bin nenhoes. Waar de een met zijn verhaal ophoudt, neemt de volgende het (naadloos) over. Aan het woord komen onder anderen Peter Fonda, Allen Ginsberg, Peter Coyo te, Timothy Leary en profes sor Wilfried Mellers. Deze musicoloog, die ooit werd verguisd omdat hij beweerde dat de muziek van The Beat les eeuwigheidswaarde had, geeft een analyse van „She's Leaving Home". Paul McCartney laat voor de ca mera weten dat het jaar voor zijn gevoel vijftig jaar duurde en George Harrison herin nert zich 1967 als een heel speciale periode... en dat was het ook. Experimenteren 1967 was het jaar waarin een sociaal-maatschappelijke en een muzikale revolutie woed de. Het was het jaar van de hippies, van vrede, van Flo wer Power, van de psychede lische revolutie en van de zo mer van de liefde. Overal in de wereld experimenteerden Paul McCartney: „1967 duurde voor mijn gevoel vijftig jaar". FOTO: VARA/GRANADA. jonge mensen met nieuwe manieren van leven en met LSD. Ze waren op zoek naar een betere toekomst. Muzi kaal vond er een bevruchten de werking plaats tussen ar tiesten. McCartney: „We gin gen regelmatig naar Bob Dy lan kijken. Hij was een soort guru voor ons". Ook The Byrds speelde in deze wisselwerking een be langrijke rol. De groep wordt in het programma omschre ven als een mengeling van het beste van The Beatles en Dylan. De experimenten met LSD hadden ook invloed op de muziek. De gevolgen van het gebruik ervan krijgt in het programma ruimschoots aandacht. Harrison: „LSD was een geweldige ervaring, je eigen ego werd er hele maal door weggecijferd". Onder invloed van die drug verzon de filosoof dr. Timot hy Leary de term „Turn On, Tune In, Drop Out" en de in middels 42-jarige Derek Tay lor, ex-persagent van The Beatles, laat weten: „Ieder een zou het eigenlijk een keer moeten proberen". Derek doet gedurende de ge hele documentaire zijn uiter ste besthet bijzondere van die periode onder woorden te brengen. Hij fungeerde bij deze produktie overigens als raadgever en heeft inmiddels onder de titel „It Was Twen ty Years Ago Today", een boek geschreven over 1967, dat momenteel op heel pro minente wijze de etalages van menig Londense boek handel siert. Popfestival Derek was niet alleen een belangrijke schakel in het Beatles-gebeuren, hij was ook de bedenker van het eerste popfestival; het Monterey Pop Festival, waar veel in middels legendarische muzi kanten optraden. Derek: „Tot die tijd beweerde iedereen dat popmuziek niet goed ge noeg was voor een festival. Wij hebben bewezen, dat het niet zo is". Een van de beste momenten uit het programma is wan neer er wordt verteld over de poging om het Pentagon te laten zweven als protest te gen de Vietnam-oorlog. Een van de organisatoren zegt dat het een publiciteitsstunt was, georganiseerd door aantal Newyorkse hippies, maar „toen kwam er een aantal mensen uit San Fransico die vertelde dat ze een Mexicaan hadden geraadpleegd. Deze had gezegd dat het echt kon". Tot op de dag van vandaag zijn er mensen die beweren dat het echt is gebeurd. „Kijk maar naar de foto's", laat een van hen in de documentaire weten. Grappig „It Was Twenty Years Ago Today" is een grappige en kleurrijke terugblik, waarin de blijheid van 1967 wordt samengesmolten met uitste kende muziek van onder an deren The Beatles, Janis Jo- plin, The Rolling Stones, Jimi Hendrix en Buffalo Springfield. Het is een docu mentaire die je niet mag mis sen en waarvoor je rustig een nieuwe videoband kan aan schaffen. Op het eind van de produktie onderstreept Geor ge Harrison nog even hoe ver de macht van The Beatles in de tijd strekte. George: „Ik had met Mick Jagger en Keith Richards in een huis wat drugs gebruikt, maar de politie deed pas een inval op het moment dat ze zeker wist dat ik niet meer aanwezig was". HANS PIËT ^hlederlanc^ NEDERLAND 1 VARA 15.20 Eastender*, Engelse serie over lief en leed rond Al- bert Square in hartje Lon den. De toestand van Lou wordt er niet beter op en de familie laat doktor Legg opnieuw komen. Debbie en Andy hebben hun buren te eten gevraagd 15.50 Slaap zacht, beertjel, te kenfilm 16.00 Otto is een neushoorn, Deense jeugdfilm naar het gelijknamige boek van Ole Lund Kirkegaard. Topper en Viggo hebben vriend schap gesloten. Op een dag vinden ze een tover potlood en vanaf dat mo ment gebeuren en allerlei vreemde dingen NOS 17.30 %6-Journaal VARA 17.47 Dollen met Neptunus, te kenfilm 17.55 Scooby en Scrappy Doo, tekenfilmserie. Afl.: Wie houdt het monster in de gaten? 18.08 De tovenaar van Oz (The wizard of Oz), tekenfilmse rie. Afl.24: Een netelig brandje TELEAC 18.30 Gezond sporten, les 6. (herh.) VARA 19.00 Special André Hazes 19.25 De baas in huis? (Who's the boss), Amerikaanse comedyserie. Afl.: Voor goed te gast. Angela's moeder, Mona, wordt uit haar huis gezet. Tony vindt dat je in zo'n geval op je fa milie moet kunnen reke nen 19.48 Vara Varia NOS 20.00 m Journaal. VARA 20.28 VARA'a spoor spel show, spelprogramma met vijf koppels. Presentatie: Cir cus Custers 21.37 Vandaag is het twintig jaar geleden (It was twenty years ago today), muzikale en nostalgische terugblik op 1967 23.12 Achter het Nieuws, actua liteitenrubriek De Vrije Gedachte 23.42 Terug naar hoog en laag NOS 23.57 Journaal 00.02 Nieuws voor doven NEDERLAND2 NOS 15.00 Studio Sport: Recht streeks verslag van de ten niskampioenschappen op Roland Garros Nieuws voor doven Sesamstraat Ti Jeugdjournaal Journaal HUM.VERBOND 19.12 Kwartslag: Het recital, een Bunuelachtige Ameri kaanse tv-film over de ere gast op een decadent feest met een groot geheim TRSO André van Duin op dolle toeren, amusementspro gramma m.m.v. André van Duin, de lopende band pa- rodisten. de heidezangers e.a. De zwarte hengst (The black stallion), Amerikaan se speelfilm uit 1979 van Carroll Ballard. Bij een schipbreuk wordt de jonge Alec Ramsey gered door een Arabische hengst. Vanaf dit moment zijn ze onafscheidelijk Zomer in Griekenland, liedjesprogramma met Pierre Kartner en Ria valk vanuit Griekenland NOS Journaal Den Haag vandaag Nieuws voor doven 18.15 18.30 18.45 19.00 19.27 Ria Valk maakt samen met Pierre Kartner een muzikale rondreis door Griekenland op Ned. 2 om 21.55 uur. FOTO: DIJKSTRA ad ke pRT 1 ze ta"4 ^age wezi. 7.55 Nisuws n- 8.00 Tik tak, kinderserie. Afl.6 8.05 Plons, kinderprogramma. 8.10 Avonturanbaai (Danger bay), Canadese jeugdserie met Don nelly Rhodes en Deborah Wa keham e.a. Afi.3: Zalmstropers (Salmon run). Vrienden van de familie Roberts worden ten on rechte beschuldigd van zalm stroperij ramJ8.35 Medina, Vlaamse jeugdserie. Afl. 86: De derde hond. (herh.) 05 Juke Box .10 Uitzending door derden: Pro gramma van het Vrije Woord ramft.40 Mededelingen waJ9.45 Nieuws aJt°. 10 De edenis van de Gulden- e af burge Die Erbe der Gulden- burgs), 14-delige Duitse serie. Met: Brigitte Horney, Kad Heinz Vosgerau. Jürgen Gos- lar, e.a. Afl.2: De zwarte roos. De familie Guldenburg wordt getroffen door een tragisch voorval. De graaf komt om bij een auto-ongeluk. Het is het stadsein voor intriges eile91-05 Wikken en wegen, maande- j-jij lijks consumentenmagazine. .and< k dl zijl feit ischi JOgtl pro- boe- eie< dl Met o.m. een fiets voor terreinen: de consument in de Wetstaat, reportage van Jos Bouveroux over wetsontwer pen die de consument aan gaan, zoals het verbruikerskre diet en de wet op de handels- pratijken «41-55 Ooooops, Nederlandse anima tiefilm van Maarten Koopman 12.05 Terugblik: Chansongala: Kwarteeuw kleinkunst, deel 4. Presentatie: Kathy Lindekens, Jan de Wilde. Leen Persljn en Hans de Booy vedolken leder Svier luisterliedjes waarvan twee uit het eigen repedoire en twee uit het repertoire van collega chansonniers. opj2.50-23.10 Nieuws en Coda: Den- 291 kend aan...,van Ed Hoornlk tT 2 pi 19.00 Andiamo, Italiaans voor begin- .{F ners. Les 3. (herh.) Jukt Box udef9.40 Mededelingen xsté9.45 Nieuws Drof0.10 Kwidam, videospelletjes Extra Time ''*s}0.50 Paul Daniels Magic Show *"st1.35-22.05 Festival van Vlaande- mo- ren: Prinsen van de muziek. iluH Musica Antiqua Köln vertolkt iriis in het Stadhuis te Gent het concerto in F. gr.t. BWV 105 'Pr van Bach en het concedo In Bes gr.t. van Teiemann ÏF 1 Journaal Ce soir, regionaal magazine Journaal Laisse aller...c'eat une valss, Frans/Italiaanse speelfilm uit 1971 van Georges Lautner. Met: Jean Yanne e.a. Serge wordt bij zijn ontslag uit de ge vangenis opgewacht door vier moordenaars. Ze willen weten waar hij zijn buit heeft verbor gen. Maar de commissaris die hem arresteerde stelt hem ook voor de keus in ruil voor de' buit. Serge kiest toch voor de moordenaars I Images et réalitée I Laatste nieuwe 9-23.10 Tribunes économique et sociale. DUITSLAND 1 16.00 Ein Stück aus Ihrem Leben, Menschen über 60 (9). Maga zine voor ouderen. Aansl.: Klei nes Intermezzo, tv-spel met Christine Gerlach en Kurt Bü- cheler. Aansl.: Satire, tv-spel 17.15 Spuk in der Schule, Australi sche achtdelige serie. Met: Ca rol Drinkwater, James Laurie, Vic Hawkins, e.a. Afl.3: Gerau- sche in der Nacht 17.40 Zu Lande, zu Wasser und in der Luft, Oproep voor kandi daten voor dit programma 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, actualiteiten 16.25 Büro, Büro, serie. Afl.: Det Teemann 19.00 Remington Steele, serie. Afl.: Starrummel 19.57 Programma-overzicht 20.00 ffi Tagesschau. 20.15 CS Das Boot, zesdelige serie naar de roman van Lothar- Günther Buchheim. Met: Jür gen Prochnow, Herbert Gröne- meyer, Klaus Wennemann, e.a. Afl.6. (herh.) Weer vecht de be manning op leven en dood. De boot loopt vol water, de zuur- stofvoorraad wordt kleiner en er komen giftige gassen vrij: de boot dreigt een ijzeren doodskist te worden 21.10 Der Traum vom Slachten der Heiligsten Kuh, oden wann sehafft die Schweiz ihre Ar mee ab? Documentaire over het idee om Zwitserland geheel te ontwapenen 22.00 Pleiten Pech A Pannen, pro gramma over vermakelijke miskukklngen. Gasten: Rudl Carreil en Peter Müller 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 GS Das Nacht-Studio: Der zwt- schenfall mit der schwarzen Kanone (Hel pao shi jan) Chi nees Duitse speelfilm uit 1986 van Huang Jianxin. Met: Ger hard Olschewski, Liuzi Feng, Wang Yi, e.a. Op een industrie complex in de Volksrepubliek China, waar een Duitse inge nieur werkt, wordt de Chinese ingenieur Zhao Shuxin, die te vens een vakkundige tolk is ervan verdacht als geheim agent werkzaam te zijn 00.35 Tagesschau 00.40 Nachtgedanksn, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 16.00 Haute 16.04 Pfiff, sporimagazlne voor jon- 17.00 17.15 18.56 19.00 19.30 21.00 21.15 Heute en Aus den Linderen Teie-lllustriede, aktueel the ma, Sport en amusement Spionin wider Willen, serie met Grace de Capitani, Char les Denner, Sophie Grimaldi, e.a. Afl.: Operation Saueramp- ter. Annette Vallier benut een lange vakantie om na te den ken over het voorstel van kolo nel Odoard om in vaste dienst te treden. Zij besluit dit te ac cepteren. Maar als zij de kolo nel haar beslissing meedeelt vindt ze zijn kantoor leeg. Aansl.: heute-Schlagzeilen Programma-overzicht Heute Verkehrsgericht, serie gedra matiseerde rechtszaken. Afl.: Rentner lief vors Auto. Met: Paul Neuhaus, Helga Tölle, Karl Sibold e.a. Programma-overzicht WISO, sociaal wetenschappe lijk magazine Jürgen Prochnow zit volop in de problemen in de laatste afleve ring van „Das Boot". Duitsland 1 om 20.15 uur. 21.45 Hsute-joumal 22.15 Denkmal, culturele quiz. Pre sentatie: Helmut Greullch en Monika Moos 23.05 Die stillen Stars, serie portret ten van Nobelprijs-winnaars. Vanavond: Prof. Andrew Fiel ding Huxley, Nobelprijswinnaar Medicijnen 1963. 23.45 11 Uhr 20, 3-delige misdaad film. Afl.: Tod in der Kasbach. Met: Joachim Fuchsberger, Gila von Weltershausen, Nadja Tiller e.a. Thomas Wassem denkt de stukjes van de puzzel compleet te hebben. Maar het patroon blijft onduidelijk. Hij zal nog eenmaal een gevecht op leven en dood moeten aan gaan 00.50 Heute DUITSLAND 3 17.00 18.00 18.30 19.00 20.00 20.15 20.45 21.45 22 15 Schooltelevisie Telekolleg II: Cursus Duits. Les 21: Zeichen und Wunder Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en spori Raamprogramma van de re- tonale studio's agesschau met weerbericht Lindenstrasse, serie met Man- tred Schwabe, Andrea Spat- zek, Marie-Luise Marjan e.a. Afl.78: Die letzte Chance (tele- tekst-ondertiteling) Kopf urn Kopf, reportage Jugend forscht, reportage Hinter den Schlagzeilen: helm Oder Zuhause, leven in een kinderdorp Victor Charlie ruft Lima Sier ra (1), Amerikaanse tv-serie met o.a. Louis Jordan, Telly Savalas en Chad Everett. Het Franse cruise-schip Festival is met 3000 passagiers van New York naar Frankrijk vertrok- ken. Aan boord is ook de lei der van de sekte Kerk van het kosmische pad, die de laatste tijd door krantenariikelen in diskrediet is gebracht. Hij wil het schip kapen en van de re derij een losgeld vragen Laatste nieuws CD Ondertiteling vla TeleTekst. B Tweetalige ot stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-ultzendlng. ■33 Zwart/wit-uitzendlng met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending In orglnele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-ultzending in orginele versie met ondedltels. ^JEngeland^ BBC 1 15.00 Hockey Cockey 15.15 No man's land, speelfilm uit 1964 van Russ Harvey met Russ Harvey en Kim Lee. Het verhaal gaat over de strijd die een vrouwelijke sheriff en haar drie aantrekkelijke dochters voeren tegen een desperado uit het Oude Westen en bui tenlandse revolutionairen. Deze film diende als pilot voor een televisie-serie 16.50 Children's BBC 16.55 Little 17.10 17.30 17.55 18.05 18.35 19.00 19.35 20.00 20.40 21.10 22.00 22.05 22.54 Lassie, Amerikaanse serie over de hond Lassie Mysterious cities of gold, jeugdserie. Afl.36 I John Craven's newsround, jeugdjournaal Blue Peter Birdwatch Nieuws en weerbericht London Plua Wogan, talkshow met Terr Wo- gan The roek 'n roll years: 1969. Popmuziek met The Rolling Stones Panorama, actualiteiten Uitzending van de Politieke partijen Nieuws en Verkiezingen *87 Regionaal nieuws en weerbe richt Sorry, comedy-serie met Rin- nie Corbett en Barbara Lott. Afl. 1 Orca, the killer whale, Ameri kaanse speelfilm uit 1977 van Michael Anderson. Met: Ri chard Harris, Charlotte Ram- pling. Will Sampson e.a. Zwaardwalvis wreekt zich op premiejager en diens beman ning, die zijn metgezellin heb ben gedood. Weerbericht BBC 2 15.02 Wild flower 15.15 Words 15.50 100 Great sporting momenta 16.00 Nieuws en weerbericht 16.03 Sign extra 16.25 Praise bel 17.00 Nieuws en weerbericht 17.04 Regionaal nieuws en weerbe richt 17.10 Around with Alliss, program ma van Peter Allls. Gast: Dan Maskell 17.40 Saturday review: New Yorker 18.15 The water margin, serie met: Atsuo Nakamura. Kei Sato, Hajime Hana, e.a 19.00 E Gilda, Amerikaanse speel film uit 1946 van Charles VI- dor. Met: Rita Hayworth, Glenn Ford, George Macready, e.a. Verhaal over een driehoeks verhouding tussen de myste rieuze eigenaar van een casino in Zuid Amerika, zijn pas aan genomen assistent en een ver leidelijke vrouw. 20.45 Design classics: Aga Cocker 21.10 Horizon. Aircraft: The burning issue, documentaire over het verminderen van het brandge vaar bij vliegtuigongelukken 22.00 Father Matthew's daughter, serie met: James Bolan, Ga- brielle Lloyd, Ray Winstone, e.a. Afl.3: Learning the blues 22.30 Moonlighting 23.15 Uitzending van de politieke partijen 23.20 Nesnight, actualiteiten 00.05 Weerbericht 00.10-00.40 On the huetinge, verslag van de verkiezingscampagnes SKY CHANNEL 16.00 First Run, overzicht van nieu we videoclips met Gary Davies. 16.30 Young, free and single met gary Davies. 17.00 The DJ Ket Show. Gevarieerd kindermagazine met teken films. Presentatie: Llnda de Mol en DJ kat. 18.00 Falcon Island 18.30 The Ghoet and Mrs. Muir Amerikaanse comedyserie met Hope Lange 19.00 The Flying Nun. Amerlkaanse- serie met Sally Field in de hoofdrol. Afl.: The Big Game 19.30 Breaking Away. Avonturense- rie met o.a. Shaun Cassldy en Jackie Earle Haley. Afl.: The American Dream 20.25 Police Story. Amerikaanse se rie. Afl.: The Man in the Sha dows 21.25 Mobil Motorsport News 22.00 Ice Hockey 23.00-01.00 Young, free and single. Popmuziek SUPER CHANNEL 16.00 17.00 18.00 19.00 19.25 19.30 20.30 21.00 22.00 22.30 23.30 23.35 00.30 01.00 02.00 03.00 04.00 05.00 06.00 Star Fleet. Sclence-fictionse- rie, die zich afspeelt aan het eind van de 30e eeuw. De Der de Ruimte-oorlog is net afgelo- f>en, maar nieuwe confronta ties dreigen. The pepsi live show. Countdown met Adam Curry Adventures of a Lifetime. Zes jonge mensen met een reis naar Nepal. Vanavond: Jour ney to the rooftop of the world. De jongelingen volgen dezelfde route die ooit door prins Char les werd bewandeld Doctor Who. Science-fictlon- serie. Met Tom Baker als Doc tor Who. Game for a Laugh. The weather Survival. Documentaire-serie. Vanavond: Caribou - The End less Journey. Een kijkje opde sneeuwvelden van Noord- Amerika. Three of a Kind. Who Peye the Ferrymen?. Een op het Griekse eiland Greta spelend drama Aft.: The Well. Een man die een dorp wil red den dat lijdt aan watergebrek, blijkt een moordenaar te zijn. Super Channel News met John Suchet Super Sport The weather Piazza Spitting Image Simon Potter Amanda Redington Martin Buchanan The Pepei Live Show Countdown met Adam Curry The Face TV 5 16.05 16.15 17.10 17.35 18.00 18.40 19.00 19.15 20.20 21.10 21.30 22.00 22.30 Contrechampe Jamais deux Sana Tol Récréatlon Des Chiffres et des lettres Le Mouvement Image La journee d'un cure de cam- RSS? Jameis deux eens tol. Serie Nouveau Monde Journal Télévieé Concours Musical Internatio nal Reine Elisabeth de Beigi- NEDERLAND 1 AVRO: 14.30 Marco Polo (3), vijf delige serie. Na zijn redding door Boedhistische monniken reist Marco verder naar de stad Cam- balig (Peking). 16.00 AVRO Servi ce Salon, gevarieerd magazine NOS: 17.30 VtB-Journaal AVRO: 17.46 Toppop, Popmuziek NEDERLAND2 NOS/NOT 10.00 Jonge dieren en hun ou dera 10.30 School-tv NOS: 12.00 Studio Sport: tennis TELEBORD: 14.00 Skoalle-teleboerd: Wat krüpt dér? NOS: 14.10 Studio Sport: tennis BRT 2 14.00 Franee open tenniskampioen schappen: Roland Garros. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Info Verbraucher. 10.00 Heute 10.03 Denkmal 11.00 ARD- Sport extra: tennis 15.50 Tages schau 16.00 Sie-er-Es: Mode 16.45 Spate am Dienstag 17.45 Tagea- schau 17.55 Hier und Heute BBC 1 07.35 Nieuwe. 07.55 Weerbericht 08.00 Breakfast time 10.00 Journaal 10.05 Verkiezingeprogramma 11.00 Journaal 11.05 Neighbours, serie. 11.25 Children's BBC 12.00 Nieuws 12.05 Manhunt on Mystery Island, serie. 12.20 Tekenfilm 12.30 On the house 13.00 Nieuws 13.05 Arthur Negus enjoys 14.00 Journaal 14.35 Neighbours 15.00 Gran 15.05 Animal fair 15.15 The shadow riders, Ameri kaanse tv-film BBC 2 07.55 School-tv 15.00 Journaal 15.02 Wild Flower 15.15 You and me 15.30 Umbrella 16.00 Journaal 16.03 The Education programme 16.30 Gardener'a world, tuinmagazine 17.00 Nieuwe 17.10 Don't break your heart SKY CHANNEL 08.30 Sky Trax 12.55 Space Shop ping 13.10 The Best of a Country Practice 14.00 Aek Dr. Ruth 14 30 City Lights. Maureen Forester (1) 15.00 Thrillseekers 15.30 Sky Trax. SUPER CHANNEL 08.00 Amanda Redington 09.00 Sons and Daughters 09.30 The Body Show 10.00 Follow Me 10.15 Hold Down a Chord 10.30 Survival 11.30 Simon Potter 12.30 Piazza 13.30 Love and Marriage 14.00 The Good year Weather Forecast 14.05 Sons and Daughters 14.30 Hippo 15.30 Renteghoet - ieder heel uur nieuws. RADIO 1* 19.02 VOO: Veronica Sport. 20.02 Club Veronica Trend. 21.02 KRO: KRO's Jazz Connection. 22.02 Goal. 22.50 Bewogen grensgangers. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 02.02 AVRO: AVRO's Nachtdienst. 06.02 Auto in AVRO aan. RADIO 2* 18.03 Tijdsein. 18.25 Kom er eens uit. 18.50 De wolkenwagen. 19.00 Zie Radio I RADIO 3* 18.03 NOS: De A vond spits. 19.02 AVRO: De zwevende hemel. 20.02 Vraag het Visser. 22.02 Candlelight. 23.00 Welke Sinatra bedoelt u? RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 Blazers magazine. 18.30 Jazz in studie (11) 18.50 De klassieken. 20.00 Nieuws. 20.02 Holland Festival: Die Fleder- maus. 23.00-24.00 VARA: Jazz-op-vier RADIO 5 17.56 NOS: Mededelingen en Nieuws 18.10 VARA: Chips die je niet kunt eten - magazine. 18.20 P.P.: Uitzending van de WD. 18.30 NOS: Voor blinden en slecht zienden. 18.40 KZG: De Vrije gedachte. 18.55 Bond zonder naam. 19.00 Progr voor bult. werkn. 20.30 TELEAC: Struct, in basic 21.00 Personal computer II REGIONAAL Omroep Rijnland: (Via FM-frequentie 105,7 MHz) 18.00 Hindoestaans 18.30 Marokkaans 19.15 Turks 20.00 Muziek voor Migranten. Verder als Radio 1. Radio Rijnmond 18.30 Radio Rijn mond Getapt 17.00-18.20 Gevarieerd programma BRT 1 18.30 „Lekenmoraal en filosofie". 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Progr. v. Marokk. migr. 20.03 Tropical. 21.03 Volwassenenvorming Italiaans. 21.30 Hafabra 22.05 't Chanson, chansongala 23.10 Crooners en soft music. 23.30 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee - hitikatessen. 22.05 Manoevers in het donker. 23.30 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Folk. 19.00 Kroniek I: magazine. 19.45 Muziek van onze tijd. 20.30 Recital Luc Devos, piano. 21.55 Actualia. 22.15 Aria's van Mozart. 22.30 Blues en jazz. 23.15 Kamermuziek, Beethoven. MORGEN RADIO 1* 07.15 Het levende woord. 08.50 Postbus 900. 09.05 Even bijkomen. 10.02 KRO's Schone Kunsten. 10.05 In antwoord op uw schrijven. 11.02 KRO's Schone Kunsten. 11.05 Met de KRO, met Anne. 12.05 KRO's Schone Kunsten. 12.56 NOS: Land- en tuinbouw. 13.08 KRO: Echo-magazine 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio RADIO 2* 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan. 09.03 EO: De Muzikale Fruitmand. 10.03 Vrouw zijn. 11.30 Ik zou wel eens willen weten. 11.58 EO: EO-Metterdaad hulpverl. 12.03 Lunchtime-magazine. 13.03 Tijdsein. VL30 VPRO: Het Gebouw RADIO 3* 07.00-18.00 VARA: Aktuaiiteilen via Dingen van de Dag. 07.03 Holland wordt wakker!. 09.03 Angelique. 10.03 Wessel van Diepen. 12.03 VARA's Steen Been Show 14.03 Twee meter de lucht in. 18.03 De verrukkelijke vijftien RADIO 4 07.00 Nieuws. 07.02 TROS: Ina van Faassen. 10.00 Continu klassiek. 11.00 TROS Concertzaal. 12.30 Nieuwe klassieke platen. 13.00 Nieuws 13.02 De klassieke Top 10. 13.30 Belcantorium. 18.00 NCRV: Het Kunstbedrijf. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Ook op vakantie, afl.4. 10.00 TELEAC: Over kinderboeken. 10.30 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 11.20 Met hart en hand. 11.30 Dagvaardig. 11.40 In beweging. 12.00 NOS: Nieuws. 12.05 Schone wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 NCRV: Ned. en zijn buren. 13.25 Anders vlieg je eruit. 13.45 Dag dag, kleuterprogramma. 14.00 Er staat geschreven. 14.15 Gemeentewerk. 14.30 NCRV-Leerhuis. 14.40 Rondom het Woord. 15.05 Studio 55 REGIONAAL Radio Weat: (via FM-frequentie Radio 1) 07.15-08.00 Ochtend actualiteiten 12.00-13.00 Lunchprogr. met land- en tuinbouw (12^0), voorstelling van de dag (12.50) reg. nws, reg. vacature bank en 'Hebbes'. Radio Rijnmond 07.30, 08.00 en 08.30 Region, nws. weer en verkeer en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. 16.30-17.00 Ra dio Rijnmond Getapt 17.00 Geva rieerd progr. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. Cult, informatie. 14.03 78 Toeren tijd. Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Sjapoo. 08.12 Schone schijn. 10.03 Met het oor op de zomer. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Onvergetelijk. 13^5 Music Mutiow-C.D. 14.00 De gewapende man. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendvariaties. 09.16 Matinee. F. Mendelssohn- Barth. 12.40 Het 4e Brandenburgs Concert. 13.10 Actueel. 13.30 Eugen Jochum (26-3-'87f). 17.10 Int. koorwedstrijd Debrecen.

Leidse Courant | 1987 | | pagina 9