Stoop gepikeerd Zweeds voetbal in opmars Meer zitplaatsen moeten de veiligheid vergroten -Vierde partij Karpov-Sokoio v afgebroken Van Hanegem blijft bij FC Utrecht ZEVEN KANDIDATEN WK VOETBAL 1994 SCHAAKBOND WIL "SONE-TOERNOOI ORGANISEREN Technisch direkteur -"SPORT herdachten Heizei pp borgtocht vrij DNDEN De 26 Britse voetbalfans e worden beschuldigd van doodslag in Irband met hun rol in het Heizeldra- ja zijn gisteren op borgtocht vrijgela- L. Een Londense rechter had gisteren jzegd dat er voldoende bewijs bestaat ïi uitlevering van hen aan België te (chtvaardigen. verdachten zijn na een appèl vrijge- iten, in afwachting van een besluit van tt ministerie van binnenlandse zaken oer de uitlevering. De verdedigers van 26 verdachten ondernamen ook po- jngen om de uitlevering te voorkomen. CcidóeSoiwant WOENSDAG 4 MAART 1987 PAGINA 7 UTKECHT Wim van Hanegem blijft bij FC Utrecht. De assistent- trainer bereikte gisteravond een principe-overeenkomst met het be stuur van de eredivisieclub. Over details van het nieuwe contract, zoals de duur van de verbintenis," wordt morgen gesproken. Van Ha negem kwam in de loop van het huidige seizoen de technische staf var FC Utrecht versterken. De spelersgroep en trainer Nol de Ruiter hebben zich steeds uiterst content getoond met de aanwezig heid van de 43-jarige praatpaal in de Domstad. kan f.c. utrecht u terecht? Wim van Hanegem. Bestuur Wageningen afgetreden WAGENINGEN Het bestuur van eerste-divisieclub Wageningen is gisteravond tijdens een algemene ledenvergadering collectief afgetre den. In de vergadering kwam de achterban met de namen van scheidsrechter Henk van Etteko- ven en F.J. Engelsma, de directeur van het Ouwehands Dierenpark. Dit tweetal zou een nieuw bestuur moeten formeren, met Engelsma als voorzitter. Mogelijk dat een aantal oude bestuurders terugkeert in het nieuwe presidium. Zij heb ben zich bereid getoond een ge sprek aan te gaan met de naar vo ren geschoven „keuzeheren". Duels PSV en Ajax verschoven ZEIST De competitieduels van PSV en Ajax van zondag 22 maart worden verschoven naar een nader te bepalen datum. Dat heeft competitieleider Jan Huijbregts van de sectie betaald voetbal van de KNVB gisteren besloten in overleg met bonds coach Rinus Michels. De verplaatsing komt voort uit Michels' behoefte de meeste spelers van het Nederlands elftal bij elkaar te roepen als voorbe reiding op de kwalificatiewedstrijd voor de eind ronde om het Europees kampioenschap tegen Griekenland. Dat duel wordt 25 maart gespeeld. Als hofleveranciers van Oranje worden PSV en Ajax daarom vrijgesteld in het voorafgaande com- petitieweekeinde. Michels wil 21 en 22 maart met de selectie bij elkaar komen. Niet bekend is waar dat zal gebeuren. Ook is nog onduidelijk, of er een oefenwedstrijd zal worden gespeeld. PSV zou die datum naar AZ moeten, Ajax zou op die dag Sparta ontvangen. ZURICH Zeven landen hebben zich voorlo pig kandidaat gesteld voor de organisatie van de eindronden van het WK 1994. De inschrijvings termijn sloot vorige week zaterdag. Het zijn Al gerije, Benin, Brazilië, Chili, Marokko, Zuid-Ko- rea en de Verenigde Staten. De eerstvolgende termijn loopt op 10 april af. De definitieve kan didaatstelling dient te geschieden vóór 30 sep tember. Het dagelijks bestuur van de FIFA zal op 30 juni 1988 beslissen welk land in 1994 de eindronden gaat organiseren Alleen niet-Euro- pese landen hebben zich kandidaat mogen stel len, omdat Italië in 1990 als gastheer optreedt en. de FIFA-regels niet toestaan, dat twee achter eenvolgende wereldkampioenschappen in één werelddeel worden gehouden. ,MET SLUITEN MIDDEN-NOORD TRAPT KNVB OPEN DEUR IN' 1EN HAAG Voorzitter Ié Stoop van FC Den jlaag zegt JÜoodziek" te zijn van de maatregelen, die het sec- j Bbestuur van de KNVB Isteren heeft genomen 3 in aanzien van FC Den laag. „Hier is dus duide- 5fjk dat de KNVB zich j'iuter richt op FC Den j laag. Ik had het redelijk evonden als men in het 3 Drdeel ook Ajax had be- 5 jokken. En tevens FC j len Bosch en AZ, die j yeneens het afgelopen teekeinde problemen Bdden met supporters", Idus de praeses vanmor- loop had gisteren al bekend fmaakt dat zijn club de sup- krters weer dringend zou jrzoeken komende zondag niet mee te gaan naar de uit wedstrijd tegen AZ. Stoop ver klaarde geüniformeerde orde bewakers mee te sturen als deze ontmoeting doorgaat en de Haagse aanhang de smeek bede van het presidium van de club negeert. Ten aanzien van de beslissing van de KNVB om Midden- Noord tot verboden gebied te verklaren, heeft Stoop zijn twijfels. De Amsterdammer merkt op dat daarmee de har de kern nog niet wordt ge weerd. „Met het sluiten van Midden-Noord trapt de KNVB een open deur in", zegt Stoop. „Wij zijn in overleg met de ge meente bezig met een plan en ik vind dat men dit aan ons moet overlaten. Bovendien: als er één tribune in het betaalde voetbal moet worden gesloten is het die van Excelsior wel". Invloed „Als", vervolgt de gepikeerde Stoop, „de KNVB praat over het intrekken van een licentie, zie ik niet in waarom dan al leen over FC Den Haag wordt gesproken. De invloed van Ajax in het sectiebestuur is hier duidelijk merkbaar". Stoop verwijst naar voorzitter Harmsen van de Amsterdamse club, die gisteren vanuit Zwe den contact had gehouden met zijn medebestuursleden in Zeist. Stoop beaamt de gedach te dat met de dreiging van het intrekken van een licentie een gebaar is gemaakt richting de politiek. „Maar dat is dan wel een goedkoop gebaar als alleen FC Den Haag in het geding is", stelt Stoop, die eerder waarschuwde op te stappen als voorzitter bij verdere exces sen. „Maar ik ben nog strijd baar genoeg". De voorzitter heeft zich er voorts over verbaasd dat Zeist de stand van 0-2 als uitslag zal hanteren. „Ik vind dat een wedstrijd altijd moet worden uitgespeeld. Dit is niet eerlijk ten opzichte van meerdere clubs in de eredivisie". Op merkelijk daarbij is overigens dat eerder werd besloten het gestaakte duel bij Excelsior wél uit te spelen indien de stand daartoe aanleiding zal geven. „Bovendien was FC Den Haag in de wedstrijd van zondag tijdens het laatste kwartier van de eerste helft steeds sterker aan het worden en stond voor mij de winst van Ajax nog niet vast", licht Stoop enigszins chauvinistisch toe. Ten aanzien van de invoering van een pasjesregeling heeft de praeses van FC Den Haag zich altijd een tegenstander ge toond. Stoop, die de KNVB wel complimenteert met het initiatief de „combi-regeling" op te heffen, ziet niet hoe in deze in de praktijk moet wer ken. DENNIS MULKENS IN STADION VAN FC DEN HAAG Stoop: „Het sectiebestuur richt zich ten onrechte louter op FC Den Haag". Fred van Hal: in werkgroep. DEN HAAG Meer zit plaatsen op de Noord-tri bune in het stadion van FC Den Haag moeten de veiligheid bij wedstrijden van de eredivisieclub te verhogen. Daarvoor moe ten staanplaatsen verdwij nen en wordt de toeschou werscapaciteit aanzienlijk verminderd. Dit aspect kwam gistermiddag uitgebreid aan de orde tijdens het overleg, dat op het Haagse stadhuis werd gevoerd tussen de gemeente Den Haag, de po litie, justitie en FC Den Haag. Over de wijze van uitvoering zaten de gemeente en de voet balclub nog niet op één lijn. Met name de financiering was een punt van discussie. Wet houder Verduyn Lunel hoopte een beroep te «kunnen op het rijk. Verder werd afgesproken de Oost-tribune voortaan gesloten te houden, behalve het zoge naamde rellenvak waar de aanhang van de bezoekende club wordt ondergebracht. Een' werkgroep zal overigens na gaan in hoeverre nog meer maatregelen kunnen worden genomen om de veiligheid te verhogen, nadat zondag bij FC Den Haag-Ajax is gebleken dat de getroffen maatregelen niet voldoende waren. Politie-com- missaris Frencken, het hoofd van de gemeentelijke afdeling Jeugd, Sport en Recreatie De Jong en secretaris Van Hal van FG Den Haag, die de werkgroep vormen, komen vanavond bijeen en presente ren hun plannen morgen aan het bestuur van de voetbal club. Vrijdag worden de plan nen voorgelegd aan het college van Burgemeester en Wethou ders. Dat er iets moet gebeuren staal voor loco-burgemeester Dui- vesteyn vast. „De situatie zoals deze zondag in het Zuiderpark was, is niet meer verant woord". Duivesteyn wilde overigens wel meer tijd heb ben om zich een nadere analy se te vormen over de trieste gebeurtenissen in het Zuider park. Duivesteyn merkte op tot zijn verrassing te hebben geconsta teerd dat betonblokken kon den worden losgerukt. Hoofd commissaris Brand van de Haagse politie stelde dat het draaiboek was gebaseerd op de situatie zoals deze zich de laat ste jaren in het Zuiderpark voordeed. „Ons uitgangspunt is in principe tolerantie voor zover dat mogelijk is. Onze er varingen waren de laatste sei zoenen positief. Helaas werd: onze aanpak doorbroken door alles wat zich zondag heeft af gespeeld. Ik ben overigens van mening dat het optreden van de politie goed is geweest. Er ontstond op een gegeven mo ment een situatie dat tot ont ruiming moest worden overge gaan. Dit is per megafoon aan de mensen die in het vak Mid den-Noord stonden meege deeld. De politie heeft zich goed gerealiseerd dat er ge wonden konden vallen, een ri sico dat bij ontruiming altijd bestaat". FRANS LEERMAKERS Squashtoernooi h Warmond 0NG JEIDEN Bij Dekker Squa- 162,00 k in Warmond wordt van 23-^ rijdag 6 tot en met zondag 8 3600 kaart het Dakkar Noir sate- 23:5ö ét-toernooi gehouden. Het is 30.40 ft vijfde van zes sateliettoer- m(*rT°®en' waar voor Neder- 57 8ó4ndse topspelers en -speelsters 233# fmten voor het NCM-klasse- ONG ient „Squasher van het jaar" 11450. k halen zijn. Bij de heren doet 56.00 Nederlandse toppers Ray- gjQQQ.kond Schiffer en Hans Frie- lig mee, naast de nummers 11 n 13 van de wereld, de Au- "iërs Kelvin Smith en Tris in Nancarrow. Ric Zandvliet iet wegens een herniaopera- b verstek laten gaan. Toppers i de dames zijn Nederlands impioene Babette Hoogen- ^"jborn en de Australische Ray mderson. ZOUTENDIJK NIEUWE TRAINER RCL LEIDEN Ton Zoutendijk wordt bij de Leiderdorpse voetbalvereniging RCL de op volger van Laurens Mouter, die aan het eind van dit sei zoen opstapt. Het contract tus sen Zoutendijk en de zaterdag- eersteklasser geldt in principe voor de termijn van een jaar. De 38-jarige oefenmeester, die op dit moment nog werkzaam is bij Nieuw Lekkerland, kwam in zijn actieve voetbal loopbaan uit voor het toenma lige CSVD, het huidige Vitesse Delft. Schweers wil terug in j bestuur i jshockeybond DEN HAAG Freddie Schveers wil terugkomen in het bestuur van de Nederlandse IJshockey Bond. De vorige week afgetreden voorzitter van de NIJB ziet geen belem meringen voor een nieuwe positie in het bestuur. „In prin cipe is trouwens het hele bestuur herkiesbaar. Want ver geet niet dat wij helemaal niet weg wilden, maar door de situatie daartoe werden gedwongen", aldus Schweers. Maar Beukeveld, voorzitter van de ijshockeyverenigirig Groningen en woordvoerder van de oppositie tegen Schweers, houdt absoluut geen rekening met een terugkeer van de vroegere praeses. De Groninger verwacht dat op de vergadering van 12 maart, de eerder vastgestelde bijeen komst van 16 maart komt waarschijnlijk te vervallen, door de leden een formateur zal worden aangewezen. ^STERDAM Om John n der Wiel niet bij voorbaat kans te ontnemen zich te anifesteren in de cyclus om ft wereldkampioenschap, eft de Koninklijke Neder- adse Schaakbond aangebo- n zelf het zone-toernooi jior de Benelux, Frankrijk en onaco te organiseren. De ne-toernooien vormen de taste trede van de trap die het wereldkampioen- p voert. De belangstelling de organisatie van een rgelijk toernooi is niet bij groot gebleken. Luxem- heeft zijn aanvankelijke kandidatuur ingetrokken. Ne derland wil zowel de organisa tie van het heren- als het da- mestoernooi op zich nemen. Dat zou dan in mei moeten plaatsvinden. Bij het heren- toernooi heeft Nederland recht op vijf plaatsen, bij het dames- toernooi op twee. Leidenaar John van der Wiel, die ander half jaar geleden na een beslis- singsdriekamp de kwalificatie voor het kandidatentoernooi op een half punt miste, is de enige, die zeker is van een plaats. De overige gegadigden zullen worden aangewezen door de plaatsingscommissie. Johan Cruijff en Danny inspekteren net. nog door plastic afgedekte MALMO Ingemar Er- landsson zou zijn voetbal carrière bij Malmö FF graag met een Europa Cup willen afsluiten. Na dat een eerdere poging in 1979 door verlies in de fi nale tegen Nottingham Forest in het toernooi der landskampioenen de mist inging, betreft het nu zijn laatste kans. Want na dit seizoen zet de 29-jarige aanvoerder van de der- tienvoudige Zweedse kampioen, die vanavond op het eigen, moeilijk be speelbare terrein aan treedt tegen Ajax in de eerste kwartfinale van het toernooi om de Euro pa Cup voor bekerwin naars, een punt achter zijn loopbaan op het hoogste niveau. Als reden geeft Erlandsson op, dat zijn werkzaamheden als zakenman te veel tijd ver gen. Zijn werk én de tijd, die in de club moet worden gesto ken, waren er ook de oorzaak van. dat hij heeft bedankt voor de nationale ploeg. Met pijn in het hart, want de sym pathieke Scandinaviër, die al zeventig interlands achter zijn naam heeft staan, onder schrijft dat het Zweedse voet bal de laatste jaren weer in de lift zit. „Het begon eigenlijk al in 1978. Op de eindronde van het wereldkampioenschap in Argentinië konden we inter-, nationaal al behoorlijk mee komen. Ik heb daar op negen tienjarige leeftijd alle drie de duels meegespeeld. We kre gen tijdens het toernooi te maken met een hele serie blessures. Anders waren we misschien wel verder geko men" De Zweden begonnen in de navolgende jaren op Europees gebied steeds nadrukkelijker een woordje mee te spreken, hetgeen een seizoen later al resulteerde in de gememo reerde finale-deelname van Malmö. Twee jaar later won de andere Zweedse topclub, IFK Gothenburg, de UEFA Cup ten koste van Hamburger SV. Het nationale team profi teert nu van het sterke club voetbal, want in de kwalifica- tiegroep om het Europees kampioenschap - waarin Por tugal, Zwitserland, Malta en Italië de concurrenten zijn - maakt Zweden met vijf pun ten uit drie duels een behoor lijke kans op deelname aan de eindronde volgend jaar in West-Duitsland. Erlandsson gelooft, dat de Zweedse opmars zijn einde nog niet bereikt heeft. „Go thenburg en Malmö staken deze competitie kwalitatief wel een eind uit boven de rest, maar er zijn nog meer ploegen in Zweden, die inter nationaal redelijk mee zouden kunnen komen. Het nationale jeugdteam van Zweden doet het de laatste jaren ook steeds goed". Peilers Het feit, dat het Zweedse voetbal geen full-professiona- lisme kent, maakt de voor aanstaande plaats nog opmer kelijker. Erlandsson. die van morgen op de dag van de wedstrijd tegen Ajax honderd kilometer verder nog enkele uren aan het werk is geweest, beseft dat. Hoewel Malmö slechts twee trainingssessies per week heeft en alle spelers er een vrijwel volledige dag taak naast hebben, zijn de re sultaten meer dan goed. Er landsson: „Ik denk, dat er en kele belangrijke peilers zijn. In de eerste plaats wordt er gespeeld, getraind en be stuurd in een uitstekende or ganisatie. Alles binnen de club is goed geregeld en het spel in het veld is daarvan een afspiegeling. De trai- ningstijd wordt zeer effectief gebruikt. In de tweede plaats zijn we allemaal zeer loyaal, hebben veel voor elkaar over NARES De vierde partij de uitdagerstweekamp tus- i de Russische schakers latoli Karpov en Andrej So- lov is gisteravond op de 41e afgebroken. Sokoiov gaf ti zet af onder couvert. Kar- die de witte stukken had, dt in de match, die over veertien partijen gaat, met 2-1. In de overblijvende stelling bezit Karpov een pion meer dan Sokolov. Volgens de eer ste analyse van de aanwezige kenners in Linares staat de onttroonde wereldkampioen er in het toreneindspel iéts beter voor. maar is de kans groot dat de vierde partij, die vandaag wordt voortgezet, in remise eindigt. Het zettenverloop van de vierde par tij in de tweekamp tussen Karpov (met wit)" en Sokolov was: 1. d2-d4. Pg8-f6; 2. c2-c4, e7-e6; 3 Pgl-f3, b7- b6; 4. g2-g3. Lc8-a6; 5. b2-b3, LI8- b4+; 6. Lcl-d2. Lb4-e7; 7 Pbl-c3. d7- d5; 8 c4xd5, Pf6xd5; 9. Pc3xd5, e6xd5; 10. Lfl-g2, 0-0; 11. 0-0, Pb8-d7; 12. Tal-cl, Tf8-e8; 13. Tfl-el, Le7-d6; 14. Tcl-c2, Pd7-f6; 15. Ld2-f4, Ld6xf4; 16. g3xf4, Dd8-d6; 17. Ddl-cl, c7-c5; 18. Del-a3. La6-b7; 19. d4xc5, b6xc5; 20. Pf3-e5, Pf6-d7; 21. Tel-cl. Pd7xe5; 22. f4xe5, Dd6-g6, 23. Da3xc5. d5-d4; 24. f2-f3. d4-d3; 25 e2xd3. Dg6xd3; 26. Tc2-c3, Dd3-f5; 27 Dc5-b5. Ta8-b8; 28 Tel-el. h7-h6; 29 Db5-d3, Te8xe5; 30. Dd3xf5. Te5xf5; 31. Tel-e7, a7-a5; 32. Kgl-f2, g7-g5; 33. Kf2-g3, Kg8-f8, 34. Te7-c7. Kf8- g7; 35. Tc3-c5. Tf5xe5; 36. Tc7xe5, Tb8-a8; 37. Lg2-fl, a5-a4; 38. Lfl-c4, a4xb3; 39. Lc4xb3, Ta8-d8; 40. Tc5-c3. Kg7-g6; 41. Lb3xf7+, Kg6xf7; 42. Tc3-c7 afgebroken. De afgebroken stelling is: wit: Kg3, Tc7, a2, f3. h2; zwart: Kf7. Td8. Lb7. g5. h6. KEY BISCAYNE Ivan Lendl, gisteren doorgedrongen tot de kwartfinales van het spelerstoernooi van Key Bis- cayne door een overwinning in drie sets (6-2,6-2,6-4) op Brad Gilbert, heeft laten we ten, dat hij graag voor de Ver enigde Staten op de Olympi sche Spelen wil uitkomen. „Momenteel vertegenwoordig ik geen enkel land. Daarom denk ik niet dat ik erbij zal kunnen zijn in Seoel 1988. Lendl wil voor YS naar Spelen Maar desnoods wacht ik tot 1992". Lendl maakte deel uit van het Tsjechoslowaakse Da- vis Cupteam, dat in 1980 de Davis Cup veroverde Hij woont sinds 1981 in de Vere nigde Staten. sportuitslagen PAARDESPORT Koersen Hilversum Eerste koers, 2000 meter 1. Barry Quick (B. Lugies) kilometertijd 1.25,8, 2. Brenerion Frisia. 3. Beauty Draisi- ne. Niet gestart: Betram Rodney Toto: winnend 3.10. plaats 2.20, 2,20. koppel 9.40. trio 25.50 Tweede koers, 2000 meter 1 Zeno- dorus (C.P.G. Wortel) 1.22.1, 2 Ahen- ko Top, 3. Amarelia. Toto: winnend 50.30, plaats 11.10. 3.10. 1.70 koppel 53.40. trio 1208.80. Derde koers, 2440 meter: 1. Afrodite W (A. de Wrede) 1.21.2. 2. Alko B. 3 Zenith Six. Niet gestart: Alice van Al- tena. Toto: winnend 4.50. plaats 1.30, 1.20. koppel 4.70. trio f 88.00. Vierde koers, 2000 meter 1. Amiga (H.W. Langeweg) 1.21,8, 2. Anna Al- dorp. 3. Aditi Guapa. Toto: winnend 6,90. plaats 1.80. 2.10. 1.90. koppel 23,10. trio 235.30. Vijfde koers, 1609 meter: 1 Yarwell Mac (A.H. Suykerbuyk) 1.20,7, 2. Yo- nina, 3. Andy Rijnstroom. Toto: win nend 2,70, plaats 1,50, 1.80. 4,00. koppel 10.70, trio 82,10 Zesde koers, 2000 meter 1 Zoe (W.A.M. van Buytene) 1.20,1, 2. Astrid Supreme. 3 Ankatranss R. Niet ge start: Zjilah Hanover. Zigeunerin B Toto: winnend 27.40. plaats 5.00. 1,90. koppel 60,70, trio 630,60 Zevende koers, 1609 meter 1 Aaron Buitenzorg (H.W. Langeweg) 1.19,6, 2. Ybrenda Z, 3. Ajan Top. Niet ge start: Zella Zuidvelde. Toto: winnend 1.40, plaats 1,20, 2,00. koppel 7,10, trio 40.90. Achtste koers, 2000 meter 1. Zwe den (Mej. K.M. Smits) 1.22.0, 2 Wal ter Rodney. 3. Antje ter tune. Niet gestart: Yvet Zuydhoeve Toto: win nend f 8.90, plaats 1,70, f 1,90, f 1,70, koppel 8.30, trio 90,40 Negende koers, 2000 meter: 1 Woody Dien (H.W. Langeweg) 1.20.6 2. Zigan Elsene, 3. Viktor Volo Toto winnend 7,10, plaats 1.70, 8.30 f 5,10. koppel 22.80, trio f 1310.60 Tiende koers, 2000 meier 1 Wojo M (P. Petersen) 1.19,7, 2. William. 3 Winn Together Toto: winnend 7.60. plaats 1.50. 1.50. 2.40. koppel 32,10. trio 514.20. Omzet totalise tor. f 243.116,00. SKIËN Bohinj (Joe) Dames, reuzeslalom: 1. Kinsholer (Ned) 1.49.59; 2. Lucco (Ita) 1 50.41; 3. Nilsson (Zwe) 1.50.44; 4. Hurler (Wdl) 1.50,54; 5. Twardokens (Vst) 1.50.63; 6. Aeijae (Zwe) 1 51.04 Stand Europa Cup: 1 Ruel (Oos) 129 punten; 2. Kronberger (Oos), Bernet (Zwi) 93; 4. Kinsholer 85. TENNIS Toernooi Key Biacayne (Vat) Damesenkelapel, achtste finales: Mandlikova (Tsj)-Bunge (Wdl) 6-2. 6- 4; Sukova (Tsj)-McNeil (Vst) 5-7. 7-5. 7-5; Evert-Lloyd (Vst)-Rehe (VSt) 6-3 6-2. Kwartfinales: Navratilova (VsD- Tauziat (Fra) 6-1, 6-1 Graf (Vydl)-Bonder (Vst) 6-0.6-1 Harenenkelspel, achtste finales: Noah (Fra)-Kriek (Vst) 4-6. 6-2. 6-3, 7-6; Mecir (Tsj)-Zivojinovic (Joe) 2-6. 6-1, 6-4, 6-4; Connors (Vst)-J. Carls- son (Zwe) 6-0. 6-1. 6-0; Lendl (Tsj)- Gilbert (Vst) 6-2. 6-2. 6-2; Berger (VSD-Gomez (Ecu) 6-3. 3-6. 6-4. 6-4 Wilander (Zwej-Mavotle (Vst) 3-6.6- 3.7-5.6-7(4-7).6-4; VOETBAL Sportwereld Skiën De voor Nederland uitkomende Westduitse Chris- ta Kinshofer won in het Joe goslavische Bohinj een reuzes lalom. meetellend voor de Eu ropa Cup voor de Italiaanse Cecilia Lucco en de Zweedse Camilla Nilsson. Zeilen Finn-zeiler John Hofland is in de eerste wed strijd van de pre-olympische week in Genua op de tweede plaats geëindigd

Leidse Courant | 1987 | | pagina 7