Mühren terug in selectie Oranje Jakobs wint in eigen huis Maradona naar Real? Turchin op de tribune Schakers Philidor wacht nederlaag )RT Qeidóa&owuvnt VRIJDAG 12 DECEMBER 1986 PAGINA 7 gouden renners in ateurselectie HAAG Drie renners, die deel uit ten van de tijdritploeg die in Colorado ;sgoud veroverde, zijn opgenomen in 'ionale amateurselectie voor het vol- jeizoen. Bondscoach André Boskamp Je Gerrit de Vries, Tom Cordes en Jarmeling uit voor zijn ploeg. Michel wereldkampioen bij de junioren, is e eerstejaars amateur in de groep, Herder bestaat uit Johannes Draaijer, %t Dijkstra, Wybren Veenstra, Arie- agt, Frank Kersten en Corné van Rij- 1 oskamp heeft met vijf rijders de af- i gemaakt, dat ze tot na de Spelen 1988 amateur blijven. Cordes, De Vries 2 gt hebben inmiddels een contract on- j,cend. Ook Zanoli en Dijkstra hebben iegd niet voor de Spelen naar de pro- nals over te stappen. Dieven dineren in woning Beenhakker MADRID Trainer Leo Beenhak ker van Real Madrid heeft, terwijl hij in Nederland verbleef, bezoek gehad van inbrekers. Zijn apparte ment in de buurt van het Bernabeu- stadion in de Spaanse hoofdstad werd grondig doorzocht. Beenhak ker mist onder meer een stereo-in stallatie en fotospullen. De totale schadepost bedraagt ongeveer 20.000. gulden. De daders wisten kennelijk, dat ze weinig kans liepen betrapt te worden. De vroeger Nederlandse bondscoach trof bij terugkeer etens resten en wijnflessen aan, ten teken dat de dieven ook de tijd hadden ge nomen voor een diner. Leo Beenhakker verbleef een paar dagen in Nederland. Nils Luger overleden LEIDERDORP Geheel onverwacht is gisteren in Leiderdorp de 55-jarige Nils Luger, voorzitter van het Koninklijke Nederlandse Watersport Verbond, overle den. Luger was sinds novem ber 1982 voorzitter van de bond. Hij was tevens voorzit ter van de commissie Breed Overleg Watersportrecreatie, die zich voornamelijk bezig houdt met veiligheidszaken in de watersport. De functie van Luger wordt voorlopig waargenomen door onder voorzitter Lagerweij. HOUTMAN ONTKENT CONTACT MET SPORTING BRAGA GUIMARAES Een Portugese krant meldde gisteren dat Peter Houtman op het punt stond een contract met de eer ste divisieclub Sporting Braga af te sluiten. Een bericht dat de aanvaller van FC Groningen verraste. „Eerlijk, ik weet van niets. Ik zou niet eens we ten waar Braga ligt". Houtman zei ech ter nog steeds officieel contact te on derhouden met Sporting Lissabon. Voor aanvang van de huidige competi tie was er sprake van dat hij de over stap naar het Portugese voetbal zou maken maar tot een definitieve af spraak kwam het niet. Later trok Spor ting Rob McDonald van PSV aan. Deze zit momenteel op de reservebank. Feestelijke opening stadion Bradford LONDEN Achttien maanden na de grootste ramp in de Engelse voetbal geschiedenis wordt zondag het verbouwde stadion van tweede-divisieclub Bradford feestelijk geopend. Destijds kwamen 55 toeschouwers bij een felle brand om het le ven. Het nieuwe stadion, kosten ongeveer acht mil joen gulden, biedt plaats aan 15.500 voetbalaanhangers. De nationale selectie van Engeland is de tegenstander van Bradford in het ope ningsduel. Eerste interland blinde golfspelers LONDEN Voor de eerste keer in de geschiedenis van de golfsport treffen twee lan denteams van blinde spelers elkaar. Voor juni van het ko mend jaar is de interland En- geland-Schotland vastgesteld. De Engelse ploeg wordt aan gevoerd door de 42-jarige Terry Williams, een golfer met handicap 23, die onlangs de voor een blinde onvoor stelbare slag uitvoerde. Hij deed de bal in één keer in het beoogde gat belanden, de hole-in-one. ds-controle i boksers NDEN Buitenlandse ^professionals, die in ot-Brittannië een ge komen leveren, >ten voortaan een aids- ondergaan. Dit heeft Jngelse boksbond giste- bekend gemaakt. Ook se beroepsboksers zul- geregeld worden ge- xoleerd op de gevrees- ziekte. „De medische heeft ons geadviseerd itregelen te treffen te- de ziekte, die tot een it probleem voor de ieenschap is uitge lid. Ondanks het feit, er tot nog toe geen en- j. geval van aids in de 2^t is ontdekt. Maar Jsen is een sport met lichamelijk contact", js John Morris, secre ts van de Britse boks- li d. ^lilliete jetbalclub eer in ïmpetitie NIKLAAS De i iete voetbalclub Sint laas neemt vanaf ko- id weekeinde weer in tweede klasse aan de 1 [ische competitie deel. rentree volgt op een iren genomen uit pak van de Belgische delsrechtbank. De balclub werd voor 000 gulden opgekocht de vleeshandelaar 0 Rooms en zijn ven- t Joseph de Cock. Een fk geleden had de han- irechtbank de voetbal failliet verklaard. Er een schuld van zo'n ig miljoen franken, uwe eigenaar Rooms d in oktober voorzitter de club. Hij besloot al de boeken bij de han- prechtbank neer te leg- een poging tot sane- Verschillende com- tiewedstrijden werden esteld. Na wekenlang disch steekspel werd |voor een gering bedrag nieuwe eigenaar en iinen de poorten van 1 stadionnetje opnieuw rden geopend. fee r uitstel iter-Dukla L.AAN De voetbal- Istrijd Inter Milan - kla Praag wordt niet der gespeeld dan I ïnsdag 17 december. :e return in de achtste ales van het UEFA-be- loernooi werd woens- avond negen minuten r het einde gestaakt [ens zware mist. Het aanvankelijk de be ling het duel gistermid- over te spelen. Zowel 13.00 uur als om 16.30 was er in Milaan te Jl mist om met kans op ces negentig - en moge- honderdtwintig - mi- en te voetballen. Uit- delijk werd besloten tot tel van zes dagen tot gende week woensdag. won de eerste wed- d in Praag met 1-0 en de woensdagavond tot afbreken met dezelfde ers. juiter Romp dood paard IDLAREN De Ne- iandse ruiter Bert n tap heeft één van zijn a ere springpaarden, <»ck Jack, onder zich ïlen sterven. Bij het rijden in het Zuidlaar- itbos, vopr het interna- ]naal concours in de ns-Bernardhoeve, viel paard onder zijn rui- weg. Het beest stierf een hartaanval. ZEIST De Ajacied Ar nold Mühren is door bondscoach Rinus Mi- chels opgenomen in de voorlopige selectie van achttien spelers voor het kwalificatieduel uit de Europese titelstrijd tegen Cyprus, op 21 december in Limassol. Zondaga vond zal de bondscoach de selectie terugbrengen tot zestien man. Arnold Mühren kwam vie reneenhalf jaar geleden voor de laatste keer uit voor Oranje. De Volendammer, toen nog spelend voor Ips wich Town, maakte deel uit van het elftal, dat op 25 mei 1982 op Wembley met 2-0 van Engeland verloor. Na die nederlaag was zelfs geen reserverol meer voor hem weggelegd. De 35-jarige spelmaker van Ajax lijkt de man om het probleem aan de linkerkant van Oranje op Erwin Koeman: terug in j tie. te vangen. In de laatste twee duels speelde de rechtsbeni- ge Ronald Koeman als linkshalf. Mühren werdt toen niet opgeroepen, omdat Michels ervan uit ging, dat de achtvoudige international geen zin meer had aan het Nederlands elftal mee te werken. Voor Mührnen betekende de voorlopige selectie een aangename verrassing. „Na tuurlijk waren er afgelopen weken geruchten. Het Ne derlands elftal heeft behoef te aan een linksbenige mid denvelder. Ik ben blij dat Michels mij heeft opgeroe pen, alhoewel er ook andere spelers op die plaats kunnen functioneren. Erwin Koe man kan eveneens aan de linkerkant spelen. En ik heb leeftijd tegen, dus de uitver kiezing was toch een kleine verrassing", aldus de 35-jari- ge Ajacied. De Volendammer werd woensdagavond ddor bonds coach Rinus Michels bena derd met de vraag of hij in teresse had weer voor het Nederlands élftal uit te ko men. „Volgens de bonds coach waren er wat kleine misverstanden, waardoor ik niet eerder ben opgeroepen. Die zijn intussen uitgepraat. Tegen Cyprus krijgt Oranje waarschijnlijk einig ruimte en dan is een type-speler als ik welkom. We hebben al leen over de komende inter land gesproken. Wat er daarna gebeurt, weet ik niet. Dat is afhankelijk van de vorm". Mühren is niet de enige „nieuweling", die Michels in vergelijking met de laatste interland tegen Polen (0-0) heeft opgeroepen; ook Er win Koeman (KV Meche- len) en Gerald Vanenburg (PSV), vorige week uitblin ker in het Olympisch elftal, zijn opnieuw geselecteerd. In de selectie ontbreekt top scorer Marco van Basten, die zich volgende week laat opereren aan het enkelge wricht. Het Nederlands elftal speelt volgende week woensdag een oefenwedstrijd tegen het nationaal amateurelftal. Op donderdag 18 december ver trekt de groep naar Düssel-. dorp en vrijdag in de namid- Arnold Mühren beroert op zijn bekende wijze de bal. dag arriveert de selectie op De achttien spelers zijn: Cyprus. Na afloop van de wedstrijd keert de gro« zondagavond weer terug. (Ajax), Van Breukelen, Ronald Koe man. Vanenburg, Gullit en Van der Gijp (PSV). Hiele, Troost en Taha- mata (Feyenoord). Van Tiggelen (Anderlecht), Erwin Koeman (FC Mechelen) en Suvrijn (Roda JC). EINDHOVEN Gert Ja kobs, de schaatsende be roepswielrenner, heeft de rust in de Kwantum-ploeg teruggebracht. De 23-jari- ge crack uit Helmond won op zijn thuisbaan in Eindhoven de derde wed strijd uit de zesdaagse. In de sprint van de kopgroep van zeven versloeg hij Frans Boon en Dries van Wijhe. Richard van Kem pen won met spelend ge mak de spurt van het pe loton en behield de lei ding in het klassement. De zege van Jakobs kwam voor zijn ploeg precies op tijd. De in de schaatsmarathon de buterende formatie heeft in het nog prille seizoen veel te genslag te verwerken. Ge- zichtsbepaler Evert van Ben- them scheurde tijdens de wed strijd in Deventer zijn pees in de rechterknie en werd voor de rest van het seizoen uitge schakeld. Door die forse ader lating moet coach Nassette het doen met Jakobs en good-old Co Giling. Van dat tweetal is Giling zijn zware ziekte in het vorig seizoen nog altijd niet volledig te boven. Hij kan het tempo in het peloton volgen, maar versnellen is er niet bij, laat staan demarreren. Daardoor ging Nassette naar stig op zoek naar een vervan ger voor Van Benthem. Voor de zesdaagse polste hij Michael Hadschieff. De allrounder uit Oostenrijk, die aan de leiding in de klassementen staat om de wereldbeker op de 1500 en 5000 meter, kon een aardige stuiver verdienen, maar hapte niet toe. Hij dicht zichzelf kan sen toe op het EK en WK voor allrounders en wil die niet in gevaar brengen. Ook Danny Kah uit Australië stond op het verlanglijstje van Nassette. Kah wilde wel, maar kreeg' geen toestemming van zijn bond, die zijn reis- en verblijf kosten in Europa betaalt. Gert Jacobs (rechts) gaat Jan Eise Kromkamp nog net voor. Veel meer keus had Nassette niet. „Ja, ik kan natuurlijk in de kernploeg van Gemser met de geldzak gaan rammelen. Misschien dat Emiel Hopman of Frits Schalij dan trek krij gen, maar ik wil niet voor on ruststoker doorgaan. Dus daar van heb ik afgezien", aldus de Kampenaar voor de wedstrijd in Eindhoven. „Dit seizoen maken we uit met de rijders van dit moment. Volgend sei zoen breiden we uit. Ik hoop dat we nog een overwinning kunnen meepikken". Gert Jakobs moet de smeekbe de van zijn geplaagde coach gehoord hebben. Hij profiteer de in Eindhoven van de rust dag, die de kopstukken in de derde wedstrijd opnamen. „Ik wist", verklaarde de winnaar, „dat ik in Eindhoven een kans had. Het was de eerste twee dagen ontzettend hard gegaan, dus je kon er vanuit gaan, dat het in de derde race wat min der zou zijn". Groeneveld snel onderuit GOIRLE „Zo, dat heeft maar een jaar geduurd". Wim Groene veld vatte het verlies van zijn nationale tennistitel op overdek te banen in Goirle nogal laco niek op. De 25-jarige Reeuwij ker, die vorig jaar in Valkens- waard getergd werd omdat hij op de seizoensranglijst over het hoofd was gezien, verloor nu in een grillige partij van de uit Zuidlaren afkomstige Tjerk Bogtstra: 6-2 3-6 6-7. Groeneveld had zijn verlies ei genlijk al een beetje aan zien ko men. „Ik heb de laatste weken heel erg veel les moeten geven omdat ik dat in Reeuwijk van ie mand over had genomen", aldus Groeneveld. „Daarom heb ik maar twee uur in de week kun nen trainen. Dat is natuurlijk veel te weinig. Maar in de nabije toekomst hoop ik toch weer lek ker te kunnen tikken". De num mers één en twee, rest Oosting en Van Boecl met gemak overeind. Bij de dames verloor de als vier de geplaatste Karin Moos van Hester Witvoet. De 25-jarige speelster uit Zwanenburg was al leen in de tweede set op dreef: 1- 6, 6-3, 1-6. Opvallend was ver der, dat twee 15-jarige speelsters uit Pijnacker de laatste acht haalden: Bettina Sonneveld en Nathalie Vandierendonck. Son neveld gunde het 14-jarige bru taaltje Noëlle van Lottum slechts twee games: 6-2, 6-Ó. AMSTERDAM Igor Turchin, trainer/coach van het da- meshandbalteam van de Sovjet-Unie, is voor de rest van het toernooi om het A-wereldkampioenschap naar de tribune verbannen. Turchin \yerd gisteren in een extra zitting van de tuchtcommissie van de internationale handbalfederatie (IHF) geschorst wegens zijn gedrag in het duel Sovjet-Unie- Hongarije. Hij maakte de Deense scheidsrechters Mortensen en Knudsen woensdag in Apeldoorn uit voor „zwijnen". Tur chin werd na eerdere vermaningen en waarschuwingen ten slotte gediskwalificeerd. Toertsjin wordt vandaag in Den Haag tegen de DDR en in de slotwedstrijd zondag in Rotterdam vervangen door Michail Loezenko. Deze zal in de twee resterende duels echter wel door zijn baas worden „gesouffleerd". Het stemvolume van de trainer-coach is daarvoor ruim voldoende. „Die scheids rechters moeten toch dronken geweest zijn om zo'n absurde beslissing te nemen", brieste de man uit Kiev toen hij van de schorsing vernam. Het Nederlands team speelt vanavond in Arnhem om 18.30 uur tegen Joegoslavië. Aanvankelijk stond het duel voor 20.30 uur uur op het programma, maar de reglementen bepa len dat beslissende wedstrijden in een groep alle hetzelfde aanvangstijdstip moeten hebben. De Sovjet-Unie treedt der halve tegen Oost-Duitsland ook aan om half zeven. De wed strijden in hoofdgroep 2 beginnen om 20.30 uur. Geen degradatie bij zaalhockey NIEUWEGEIN De clubs uit de zaalhockey-hoofdklasse heb ben tijdens een vergadering, belegd door het bestuur van de Ko ninklijke Nederlandse Hockey Bond (KNHB), hun steun gege ven aan het voornemen van de bond met het Nederlands heren team deel te nemen aan de Indira Ghandi Memorial, die van 10 tot 18 januari 1987 in New Delhi wordt gehouden. De clubs heb ben ook hun instemming betuigd met het trainingsprogramma ter voorbereiding op dat evenement. Doordat een aantal spelers, dat de trip naar India zal meemaken, niet kan deelnemen aan de zaalhockeycompetitie is besloten dit seizoen geen degradatie uit de hoofdklasse te laten plaatsvinden. De promotieregeling blijft ongewijzigd. LEIDEN De vierde ronde van de KNSB-competitie be looft Philidor Leiden weinig goeds. Na de 8-2 nederlaag te gen Volmac Rotterdam in de vorige ronde, volgt zaterdag de strijd tegen de andere koplo per, Desisco Watergraafsmeer uit Amsterdam. Hoewel eerste bordspeler Peter Gelpke weer is teruggekeerd van een lange vakantie, blijft Philidor op pa pier veel te zwak. Voor Desis co bezetten Paul van der Ster ren en Hans Ree de eerste twee borden, terwijl ook ver der het ELO-gemiddelde van de Amsterdammers zo'n 70 punten hoger ligt. Philidor 2 heeft in de tweede klasse beduidend meer kansen op een overwinning. In no vember wisten de Philidor-re- serves met verrassend gemak hun stadsgenoten van LSG 1 te verslaan. En deze week ko men de (nog) zwakkere broe ders van LSG 2 op bezoek. In de vooruitgespeelde partij heeft Wim Vriend Philidor al op een 1-0 voorsprong ge bracht, door Kees de Groot te verslaan. De LSG-er miste een duidelijke winst, sloeg vervol gens een remise-aanbod af en liep zichzelf voorbij. Toch weet je het nooit met een wed-, strijd tussen de twee sterkste; clubs van Leiden. De vete" over de top is al lang in het voordeel van Philidor beslist, maar LSG kan in de breedte krachtig terugslaan, zeker on der aanvoering van de sluwe Folkert Geertsma. De teamlei der zal het echter zonder de ervaring van Wiebe Wiebes moeten doen, wiens hoofd overloopt van zijn trouwplan nen voor de volgende week. LSG 1 speelde ooit in de: hoofdklasse (1979-1980), de op ponent van zaterdag, VA- S/ASC schreef zelfs 34 maal de landstitel op zijn naam (de laatste in 1965). In de derde klasse is het voor' de drie deelnemende Leidse teams een strijd tegen de de gradatie. LSG 3 en de beide Voorschotense ploegen schom melen rond de zevende plaats. Voorschoten 1 moet zeker kunnen winnen van het zwak ke VVV uit Alkmaar, LSG 3 en Voorschoten 2 krijgen het moeilijker tegen respectieve lijk Fischer Z (A'dam) en DD 3 (Den Haag). MADRID Volgens de Ar gentijnse voetballer Diego Ma radona wil zijn club Napoli hem liever vandaag dan mor gen kwijt. De topvoetballer deed die verklaring in een in terview in het Spaanse dag blad El Pais. De geruchten in Italië worden steeds sterker dat de kleine baltovenaar aan het einde van dit seizoen naar Real Madrid vertrekt. In november bezocht Marado na op uitnodiging van Ramon Mendoza, de steenrijke voor zitter van de door Leo Been hakker getrainde formatie, een wedstrijd van de ploeg in het Bernabeu-stadion. Toen verklaarde de ster van de we reldtitelstrijd in Mexico, dat hij niet van plan was tussen tijds de huidige lijstaanvoerder van de Italiaanse serie A te verlaten. Het contract van de Argentijn loopt tot juni 1988. Volgens Maradona, wiens eer dere optreden in Spanje bij Barcelona op een fiasco uitliep, zouden alleen Juventus en Real Madrid de vraagprijs - ongeveer vijfentwintig miljoen gulden - op tafel kunnen leg gen. „Napoli zou echter nooit toestaan dat ik voor een ande re Italiaanse club ga spelen. Real is momenteel bezig met het vinden van sponsors, die mijn komst mogelijk kunnen maken", aldus de lieveling van het Napolitaanse publiek. Volgens voorzitter Mendoza van Real zijn de uitlatingen van Maradona nogal voorba rig. „Maradona is een grote voetballer, Real is een grote club. Die twee zouden uitste kend bij elkaar passen, maar er zijn nog geen concrete stap pen in die richting gedaan". Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli Jahn houdt titelstrijd LEIDEN De Christelijke Gymnastiekvereniging Jahn houdt morgen, ter gelegenheid van het 70-jarig bestaan, de Bondskampioenschappen da mes Ritmiek van het KNCGV. Aanvang 12.00 uur. De toe gangsprijs is vijf gulden voor volwassenen en drie gulden voor kinderen tot veertien jaar. tllllllllllllllllllllllllllllllllllltllllllllllllllllllllll sportuitslagen HANDBAL WK dame* Troost ronde: Poten ten 22-14 (11-8); Jï 16-15 (7-9). Stand: 1.' Polen 3-6 (59- 47); 2. Japan 3-4 (57-53); 3. Frankrijk 3-2 (53-46); 4. Verenigde Staten 3-0 (45-68). PAARDESPORT CSI Zuidlaren Internationale dressuur. Intermediair 2: 1. Theodorescu (WDI) Sunny Boy 1233 punten: 2. Hokanson (Zwe) Fla mingo 1168; 3. Dahlmann (WDI) Achil les 1164; 4. Wilson (Gbr) Pinocchlo 1145; 5. Pflueger-Clarke (Vst) Borido 2 1117. Internationaal springcon cours, tabel A. 1,40 meter, na barra ge: 1. Dominlci ((Ita) Nicky du Villars 0 - 31,38; 2. Grandjean (Zwi) Mr. Ma- goo 0 - 32,11; 3. Ernst (WDI) LÖwen- stein 0 - 32,29; 4. Pignolet (Fra) Ma Gazelle d'Elle 0 - 32,37; 5. Van der Vleuten (Ned) Nache 0 - 32,47. Int. springconcours landelijke ruiters, na barrage: 1. Swelheim (Ned) Witch- droom Wizard 0 - 42,04; 2. Wieken (Ned) Tolbert 0 - 43,92; 3. Vrteling (Ned) Maybe For Ever 4 - 35,25; 4. Zoer (Ned) 4 - 36,43. 5. Engemann (WDI) Witzbold 4 - 61,32. Jacht- springconcours met veertien spron gen tot een hoogte van 1.50 meter Is: 1. Voorn (Ned) Concern 58,34, 2. Eh- rens (Ned) Olympic Sunrise 58,77, 3. Van der Vleuten (Ned) Gondor 58,95, 4. Van der Ham (Ned) Graf Dagobert 61,56, 5. Van Groesen (Ned) Expo Graphic 63,13. Internationaal spring concours is: 1. Pigolet (Fra) Narcisse O - 32.0, 3. Fazaherly (Gbr) Rebound 0 - 33.0, 3. Van Tuyl (Ned) Saluut 0 - 33.4, 4. Helsen (Bel) Panasonic 0 - 35.3, 5. Melliger (Zwi) Arack 0 - 34.9. SCHAATSEN Marathon-zesdaagse, derde wed strijd: 1. Jakobs (Helmond), 2. Boon (Hem), 3. Van Wijhe (Oosterwolde), 4. Pronk (Oost-Graftdljk), 5. Jonkman (Andijk), 6. Bakker (Groningen), 7. Cazemler (Den Horn), op een ronde: 8. Van Kempen (De Hoef), 9. Van der Duim (Heerenveen), 10. Kramer (Ou- deschoot). Stand: 1. Van Kempen 70.1 punten. 2. Pronk 57, 3. Van Wij he 52, 4. Van der Duim 50, 5. Kramer 49. 6. Jacobs 46.1, 7. Kasper (Oriel). Dijkstra (Pesse) 36. 9. Niesten (Heemskerk) 35.1, 10. Eise Krom kamp (Oldeholtpade) 32. TENNIS NK indoor Herenenkelspel, derde ronde: Menno Oosting - Michlel Zegveld 6-3, 6-3; Johan Vekemans - Rot Simon 6-4, 6- 2; Jan-Willem Lodder - Ralph Kok 6- 3, 6-3; Tjerk Bogtstra - Wim Groene veld 2-6, 6-3, 7-6 (7-4); Edwin Vissers - Theo Hoek 7-6 (13-11), 6-4; Christi an Feenstra - Stephan Trumpi 7-5, 6- 1; Chris Vermeeren - Mark Koever mans 6-3, 6-2; Huub van Boeckel - Maarten Koopman 6-4, 6-4. Damesenkelspel, tweede ronde: Mari anne van der Torre - llonka Leyten 6- 4, 6-1; Yvonne der Kinderen - Nlco- lette Rooimans 6-2, 7-6, (7-4); Hester Witvoet - Karin Moos 6-1, 3-6, 6-1; Dlgna Ketelaar - Mariëtte Verbruggen 6-2, 6-1; Titia Wilmink - Gabi Cooren- gel 1-6, 6-3, 6-4; Nathalie Vandieren donck - Birgit Pardoel 6-4, 6-2; Betti na Sonneveld - Noëlle van Lottum 6- 2. 6-0; Simone Schilder - Mariëlle Rooimans 7-5, 6-2. (ADVERTENTIE) Waterpolowedstrijd Zijl L.G.B.-A.Z. P.C. ZATERDAG 13 DECEMBER Aanvang 20.00 uur Zwembad De Zijl Aangeboden door Mercasol

Leidse Courant | 1986 | | pagina 7