Uitstel bezuinigingen Elisabeth Ziekenhuis Reconstructie Voorweg en Roemer voltooid aan tafel dienstuerlenin dagpuzzel 20.000ste aansluiting Ben W: geen tunnel onder Alkemadelaan LEIDEN OMGEVING EeubeSouacmt DONDERDAG 11 DECEMBER 1986 PAGINA 6 Gegrilleerde wijting met wortels en aardappelpuree - chocolade- havermoutvla De benodigdeheden voor twee personen zijn: 2 wij tingen a 250 g, zout, 1 lepel citroensap, olie; Vi kg winterwortel of was- peen, zout, suiker, uitje, 10 g margarine, peterselie; l/t tot 1 kg aardappelen, zout, melk, 10 g margarine, peper, nootmuskaat; l/t liter melk, 40 g haver mout, 10 g cacao, 45 g sui ker. Ontdoe (of laat dat doen) de wijtingen van kop, schubben, vinnen en buikvlies en spoel de vissen af met koud water. Snijd ze op het dikste deel aan beide kanten twee keer schuin in en strooi daar en in de buikholten zout. Bedrup pel de vissen op die plaatsen met citroensap en laat ze tien minuten liggen. Dep de wij tingen droog met keukenpa pier en bestrijk ze met olie. Bestrijk ook het grillrooster met olie en leg er de vissen op. Schuif het rooster (met daaronder een vangschaal) tien a twaalf centimeter on der de voorverwarmde grill. Keer de vissen na acht mi nuten en reken voor de tweede kant vier a vijf mi nuten. (Wie geen grill heeft kan deze vis bakken in de koekepan; grilleren geeft minder schoonmaakwerk, minder baklucht en een sma kelijk, niet vet resultaat!). Snijd de schoongemaakte winterwortel in gelijke schij ven of de waspeen in even lange en dikke stukken. Kook de groente in weinig water met zout en suiker in twintig minuten gaar, giet haar af en schud er de licht bruin gefruite ui en fijnge knipte peterselie door. Breng de helft van de melk aan de kook, strooi er al roe rende de havermout in en laat de vla drie minuten ko ken. Meng cacao, suiker en weinig koude melk, voeg aan dit papje de hete vla toe en vervolgens de rest van de koude melk. Presenteer de vla geheel afgekoeld. JEANNE APOTHEKEN De avond- en nacht diensten van de apotheken in de re gio Leiden worden tot vrijdag 12 de cember waargenomen door Apotheek Tot Hulp der Mensheid en Apotheek Stevenshof in Leiden en door Apo theek Voorschoten. ONGEVALLENDIENST ZIEKENHUI ZEN LEIDEN Ongevallendienst elke dag Academisch Ziekenhuis be halve van dinsdag 13.00 u. tot woens dag 13.00 u. (Diaconessenhuis polikli nieken tel 155543, afdeling S.C.U. tel 175639) en van vrijdag 13.00 u. tot zaterdag 13.00 u. (Elisabeth-zieken- ANïi-DISCRIMINATIE CENTRAAL MELDPUNT LEIDEN Ketelboeter- steeg 10. Ma. t/m vr. telefonisch be reikbaar van 10.00 tot 16.00 via 071- 120903. Spreekuur ma. 13.00-15.00 en do. 18.80-20.30. LEIDSE RECHTSWINKEL Juri disch Adviesbureau, Ketelboeters- steeg 10, tel. 130775; afdeling belas tingen: alleen op afspraak, klachten bureau: di. en do. 18.30-20.30, afde ling vreemdelingenrecht: ma. 13-15 en do. 18.30-20.30, afdeling vrouw: vr. 10-12 S.O.S.-DIENST Telefonische hulp dienst. tel. 071-125202. Voor allen die in moeilijkheden verkeren of eenzaam zijn. Vertrouwelijk. Dag en nacht be reikbaar. BUREAU VOOR RECHTSHULP Herengracht 50, tel. 123942; spreeku ren ma. en di. 10.00-12.30 u„ wo. 13.30-16.00 u.; do. 18.30-20.30 u. DIERENHULP- EN AMBULANCE DIENST Hulpverlening in Leiden, Leiderdorp, Oegstgeest, Rijnsburg. Valkenburg, Voorschoten. Warmond en Zoeterwoude. Tel. 071-174141. BURGERRAADSLIEDEN Koren brugsteeg 2. tel. 143171 (kantooru ren). Spreekuren ma., di. en wo. 11.00-12.00 u.. do. 18.30-20.00 u. GEZINSVERZORGING Stichting gezinsverzorging Leiden. Aanvragen hulp voor bejaarden en langdurige zieken en gezinsverzorging, Rem- brandtstraat 17. tel. 149441 (ma. t/m vr. 9.00-10.00 u. en 13.00-14.00 u.). KINDER- EN JONGERENTELEFOON Op woensdag- en zaterdagmiddag van 14-18 u. telefoon 071 - 120611. RAAD VAN ARBEID Hoge Rijndijk 306, Leiden, tel 071-899375. Kantoor geopend ma. t/m vr. 9-12 u. 14-16 u. Telefonische informatie over kinder bijslag: 8-12 u. FIGUURPUZZEL Plus 1-puzzel Door telkens één letter bij de vooraf gaande te voegen, kunnen woorden van navolgende betekenis worden verkregen: 1 autokenteken Spanje; 2 loofboom; 3 schoenmakerspriem; 4 voertuig zonder wielen; 5 strafwerktuig; 6 menselijk lichaamsorganisme; 7 staafvormig koekje; 8 concrement in de galblaas of de galwegen. OPLOSSING Verlichting tegen graffity-vandalen OUDE WETERING Om nog meer schade door graffity- vandalen te voorkomen wil het bestuur van de school De Schakel in Oude Wetering dat het schoolplein beter wordt verlicht. Het bestuur schrijft in een brief aan de gemeente raad dat de vandalen in de duisternis gemakkelijk hun graf- fity-bezigheden kunnen uitoefenen. De school wordt daar door steeds vaker geconfronteerd met hoge schadebedragen. „Een goede verlichting op het schoolplein zal deze vandalen en andere onverlaten zeker afschrikken", aldus het bestuur. Het schoolbestuur wil voorts dat „De Schakel" bereikbaar wordt door ambulance en brandweer. „Het is dringend nood zakelijk dat er een toegangsweg komt vanaf de Rembrandt van Rijnsingel of de Watergang". Een derde verbetering waar het schoolbestuur om vraagt is het aanbrengen van anti-klimbeugels rond de regenpijpen. „Voor een gering be drag zouden hiermee hoge kosten als gevolg van beschadi ging van de dakbedekking kunnen worden voorkomen", al dus het schoolbestuur. De brief wordt aanstaande maandag besproken in de gemeenteraad van Alkemade. Kweker moet afvalstoffen op parkeerterrein afvoeren DEN HAAG/TER AAR De kweker W. Kroon jr. uit Ter Aar moet de ver brandingsslakken die hij gebruikt heeft voor de aanleg van een parkeer terrein aan de Veldweg verwijderen. De afvalslakken zijn afkomstig van de vuilverbrandingsinstallatie van de ge meente Den Haag en bevatten zware metalen. Het gevaar bestaat dat deze uiteindelijk in contact met het grond water komen. De zaak kwam gisterochtend aan de orde tijdens een zitting van de provin ciale commissie Arob. Gedeputeerde Staten eisen dat de afvalstoffen naar een daarvoor geschikte vuilverwer kingsinrichting afgevoerd worden. Het is op grond van de afvalstoffenwet verboden zonder vergunning van GS een werk uit te voeren waarbij afval stoffen met een bepaald gehalte aan giftige stoffen in de bodem worden ge bracht. Uit onderzoek door een tech nisch adviesbureau is gebleken dat de slakken die op het parkeerterrein van Kroon liggen inderdaad hoge concen traties schadelijke stoffen bevatten, zo als koper, lood, zink, nikkel en cadmi um. Dergelijke afvalstoffen mogen al leen toegepast worden wanneer zij af gedekt zijn met een waterondoorlaat- bare laag en als zij zich tenminste een halve meter boven de grondwater stand bevinden. Bij kweker Kroon is dat niet het geval. GS vrezen dan ook dat er bodem- en grondwatervervui ling op kan treden. In Nederland is geen geschikte stort plaats voor dergelijke slakken aanwe zig. Het is daarom de bedoeling dat de afvalstoffen naar het buitenland worden afgevoerd. De heer Kroon heeft een bezwaar schrift tegen de beslissing van de pro vincie ingediend. Hij voert aan dat het gaat om huishoudelijke afvalstoffen die een bewerking hebben ondergaan. Het gehalte aan cadmium, koper en lood ligt daardoor ver beneden de wet telijke norm, aldus de Ter Aarder. Hij verzoekt GS dan ook hem alsnog een vergunning te verlenen. Hij is bereid zijn parkeerterrein aan te passen aan de regels die de afvalstoffenwet stelt. Vrouw botst tegen boa ALPHEN AAN DEN RIJN Een 2j rige vrouw is gisteren gewond gerl bij een botsing met een boom. Het oi luk gebeurde op de Prins Hendriks^ in Alphen. De vrouw reed in de richlj van de Hembrug, verloor door onbeljt de oorzaak de macht over het stuufe botste tegen een boom. Zij is met| hersenschudding in het Rijnoordziely huis opgenomen. Schapen verdronken l HAZERSWOUDE In een sloot aa*r Vierheemskinderenweg in Hazersw<c zijn gisteren drie verdronken schsl gevonden. Vermoed wordt dat de di< door een hond zijn opgejaagd of zijn schrokken van jagers. De eigenaar zijn schapen zaterdag voor het laatst teld. i LEIDERDORP De be zuinigingsplannen van de directie van het Elisabeth Ziekenhuis in Leiderdorp zijn voorlopig opgeschort. Het bestuur van de Stich ting St. Elisabeth Zieken huis heeft na overleg met de ondernemingsraad be sloten de begroting pas in februari 1987 vast te stel len. De belangrijkste re den daarvoor is dat er mo gelijk geld beschikbaar komt waardoor de bezui nigingen op het personeel niet door hoeven te gaan. Dat geld is afkomstig van collega-instellingen, die een eigen vermogen heb ben opgebouwd voor de invoering van de budget tering. Overigens moet het Centraal Orgaan Ta rieven Gezondheidszorg daartoe nog wel besluiten en ook moet de staatsse cretaris er mee akkoord gaan. Het bestuur heeft voorgesteld een commissie te installeren die voorstellen gaat doen met betrekking tot de begroting 1987. In die commissie zal de ondernemingsraad zitting ne men, evenals vertegenwoordi gers van het bestuur, de direc tie en de medische staf. De on dernemingsraad is naar aanlei ding van de toezeggingen van het bestuur bereid om het overleg met de directie te her vatten. Dat overleg was opge schort omdat de directie niet bereid was de aangekondigde 22 ontslagen weer in te trek ken. Overigens is het wel zo dat als er vacatures ontstaan bij de af delingen die in de bezuiniging- voorstellen werden genoemd deze voorlopig niet zullen worden opgevuld. Als dat pro blemen geeft kan dat bij het bestuur worden gemeld, en dan zullen er maatregelen worden genomen. Het bestuur wil gedwongen ontslagen ver der te allen tijde voorkomen. De ondernemingsraad heeft voorts bereikt dat er zal wor den gestreefd naar de beheer sing van de materiele kosten, zoals chirurgische kunstmid delen en onderhoud. Volgens de ondernemingsraad wordt er aan chirurgische kunstmidde len, zoals kunstheupen, veel te veel geld uitgegeven. Het bestuur is het ook met de ondernemingsraad eens dat het ziekenhuis zich moet hou den aan het aantal van 389 er kende bedden. Aangezien er meer bedden in gebruik zijn geeft dat een onaanvaardbare werkdruk op het personeel. Om dat probleem op te lossen komt er waarschijnlijk een centrale opname, zodat de op name van patiënten meer wordt gespreid. Ondanks de hervatting van het overleg met de directie was er gistermiddag ook kri tiek van de ondernemings raad, die de leden de huidige stand van zaken uiteenzette. „De directie loopt steeds met andere getallen te goochelen, maar zou er beter aan doen een goed beleid te voeren", al dus OR-voorzitter Rob Wei man. Weiman gaf toe dat er mogelijk alleen sprake is van uitstel van executie, als het fi nanciële voordeel niet door gaat. „We werken nu mee, maar als straks in februari de zelfde bezuinigingen op het personeel weer terugkomen, komen we vanzelfsprekend weer in actie", aldus de OR- voorzitter. De Actie Melding, waarbij ver anderingen in formatieplaat sen door het personeel aan de OR worden doorgegeven heeft 15 reacties opgeleverd. Daar is een zwartboek van gemaakt dat aan het bestuur is aange boden, Deze actie zal ook in de komende maanden blijven doorgaan. Een brandende gasfakkel symboliseerde gisteren de 20.000ste aansluiting op het Alphense gasnet. Wethouder K.H. Mollema stak deze gasfakkel aan in gezelschap van de toekomstige gebruikers van de 20.000ste aansluiting, de heer J.H. Verschuur en zijn aanstaande vrouw. Zij betrekken in januari een van de net opgeleverde woningen aan de Aalhorst. Omdat zij nummer 20.000 waren kreeg het paar een kadootje. De eerste 500 kubieke meter gas die zij verbruiken in 1987 hoeven ze niet te betalen. Ook de bewoners van de drie woningen links en drie woningen rechts van het huis van Verschuur vielen in de prijzen. Zij krijgen allemaal het vastrecht over 1987 gratis, ongeveer 70 gulden. ADVERTENTIE In het Kerstdorp te Lisse vindt U een ongelooflijk aantal kerstgroepen Ski-jacks gestolen ALPHEN AAN DEN RIJN Een 30-jarige Alphenaar is gis teren door de politie aange houden na diefstal van een aantal ski-jacks. Zijn metgezel, een 28-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, wist te ontkomen. De diefstal werd gepleegd bij een sportzaak aan de Hoofdstraat in Alphen. In totaal werden zeven jacks met een waarde van ongeveer 3500 gulden ontvreemd. De aange houden man had er vier bij zich. ROELOFARENDSVEEN „Omdat de bestaande duiker onder de Alkemadelaan ter hoogte van Ruiten Troef een funktie heeft voor de waterhuishouding kan deze niet worden gebruikt om er een tunnel van te maken". Dit laat het college van Alkemade weten aan mevrouw A.M. Houkes-Van Emmerik, die namens bezorgde ouders van leerlingen van de Sint Joseph-Basisschool in Roelofarendsveen al geruime tijd pleit voor een veiligere oversteekplaats op de Alkemadelaan. De duiker ter hoogte van Ruiten Troef is van gelijke afmetingen als de voormalige duiker nabij het sportpark, die wel kon wor den omgebouwd tot tunnel. De duiker bij het sportpark had evenwel geen funktie meer voor de waterhuishouding. Het col lege is er, in tegenstelling tot mevrouw »Houkes, van overtuigd dat de verkeersintensiteit op de Alkemadelaan in de toekomst zal afnemen. B en W baseren die mening op de toekomstige tot standkoming van een aansluiting van de Provinciale Weg tussen Nieuw Vennep en Leimuiden op de rijkswegen 4 en 44. Het col lege adviseert verontruste ouders om in samenwerking met het gemeente- en schoolbestuur en de politie over te gaan tot instel ling van verkeersbrigadiers. (ADVERTENTIE) In Jaap Kooy's Kerstdorp vindt U stallen en kerst groepen van 39,- tot 1695,- Kamer van Koophandel tegen stortplaatsen ROELOFARENDSVEEN De Kamer van Koophandel en Fabrieken van Rijnland hebben in een brief aan Ge deputeerde Staten van Zuid- Holland laten weten tegen het aanwijzen van een deel van de Drooggemaakte Veender- en Lijkerpolder (land van Bontje) in Roelofa rendsveen als stortplaats voor zuiveringsslib te zijn. „Ook de lokatie in Alphen aan den Rijn en de Oostvliet- polder in Leiden zijn geen goede 'plaatsen voor de ber ging van zuiveringsslib", vindt de Kamer. De Kamer van Koophandel stelt zich op het standpunt dat de bestemming als stort plaats niet ten koste mag gaan van andere economisch relevante en wenselijke be stemmingen, zoals die van bedrijventerrein. HAZERSWOUDE Bur gemeester J. van der Sluis en wethouder P. van der Werf van Hazerswoude hebben gisteren de geheel vernieuwde Voorweg en aansluitende Roemer offi cieel in gebruik genomen. Dit deden ze door gezame- lijk een boom te planten. Een symbolische daad, want de nu nog kale Voorweg zal over enkele maanden geheel „groen" zijn. Tot aan de eeuwwisseling was de huidige weg niet meer dan een karrespoor, gevormd door paard en wagen. Rond 1920 werd het pad voor het eerst verbreed en verhard met puin. In die tijd was er ook nog ten zuiden van de wetering op de dijk een verhard pad. Het puin hiervan is nog terug te vinden. Het duurde tot de dertiger ja ren voordat het pad een weg werd. In die tijd kwam er voor het eerst een asfaltlaag. Dat werd nog heel eenvoudig met kruiwagen en schop uitge voerd door gemeentewerken. In de zomer moest de weg toen nog regelmatig gesproeid worden om stuiven tegen te gaan. Daar is nu geen sprake meer van. Rond 1975 ontstonden de eer ste plannen voor een verbre ding. De toenmalige, niet erg brede weg lag echter inge klemd tussen twee vaarten. In eerste instantie dacht men de vaart aan de noorderkant te dempen. Er kwamen echter nogal wat protesten; men was vooral bang dat er met te grote snelheid gereden zou gaan worden, omdat er iedere mor gen veel kinderen op de fiets rijden. De Grontmij uit Delft weTd gevraagd een nieuw plan naar voren te brengen. Dat deed ze ook. Op het prijskaar tje stond echter het bedrag van 15 miljoen gulden, terwijl op de begroting slechts vier mil joen gulden stond. Na overleg kwam men uiteindelijk op het huidige plan dat oorspronke lijk zo'n 5,5 miljoen zou gaan kosten. Het wegdek zou iets verbreed worden en er zou een fietspad komen ten zuiden van de weg. Het werk is in drie fasen uit gevoerd. De eerste begon in september 1983. Dit omvatte het dempen van ongeveer de helft van de vaart aan de zuid kant. Ook werden duikers ge legd ten behoeve van het fiets pad. In de volgende fase den nieuwe nutsleidingen elektriciteit en telefoon) gelegd. Besloten werd om gelijkertijd een drukriole te installeren. Vóór de d fase aanbrak, bleek de aa brachte fundering niet st( genoeg. De extra kosten droegen ruim een half milji Hiermee kwamen de to kosten van de weg óp rui miljoen plus de kosten vai riolering, nog eens 1,6 mi gulden. De laatste fase b kende de aanleg van het f pad, de reconstructie van wegen en de vernieuwing de openbare verlichting, september kwam dit alles reed. Aan wethouder Van der V de vraag wat er nu staat te beuren. De westeinde is h< nodig aan verbetering Deze staat ook hoog op de van de provincie. Maar, vi de wethouder, eerst moet dorpskern gereconstrut worden. Cadillac In De Twee Wezen aan de Oude Haven in Sassenheim treedt zaterdag Cadillac Walk uit Leiden op. De groep speelt Rhythm Blues. Enkele we ken geleden trad de band nog op in de halve finale van de Grote Prijs van Nederland. Het concert begint om tien uur, de toegang is gratis. Educatie Het Instituut voor Alternatie ve Educatie (IAE) houdt za terdagmiddag een informatie ve bijeenkomst in de Eende- kooi aan de Oranjelaan 1 in Zoeterwoude en duurt van twaalf tot vier uur. Er worden lezingen en demonstratie-les sen gehouden, aangevuld met dia's, video en kleine exposi ties. Onderwerpen zijn onder meer esoterische bouwkunst, de aura, menselijke psycholo gie, „oer"-dansen en natuur lijke geneeswijzen. Carnaval (1) Naar aanleiding van het 20-ja- rig bestaan van De Deylknot- sen wordt zaterdag een groot Carnavals-gala in de,sporthal aan de dr. Mansveltkade in Wassenaar gehouden. Hier aan doen 28 carnavalsvereni gingen uit Nederland en Bel gië mee. De zn. Europese Prins Carnaval is ook present. Carnaval (2) Carnavalsvereniging De Cas- carvieten uit Alphen aan den Rijn viert zaterdag op feestelijke wijze het 22-jarig jubileum. Een receptie ter ere van dit heugelijke feit wordt zaterdag van elf over vier tot elf over zes gehouden in de bovenzaal van het parkres taurant Avifauna. Kerstshow De Stichting Country Club Nashville houdt zaterdag een kerstshow in het dorpshuis De Rank aan de Golfbaan 99 in Noordwijk. De country band Cargo zorgt voor de mu zikale omlijsting. De toegang bedraagt twaalf gulden vijftig in de voorverkoop (bij De Rank of VVV). Aan de zaal betaalt men vijftien gulden. De zaal gaat open om half acht, het programma begint een uur daarna. Advent Het vocale muziekensemble Capella pro Can ti bus uit Oegstgeest geeft zaterdaga vond in de Grote Kerk in Noordwijk-Binnen een ad- ventsconcert. De koorzang wordt afgewisseld met instru mentale intermezzi door Frans Grijzenhout (hobo) en Eduard Wesly (hobo). Toe gangskaarten kosten zeven gulden vijftig per stuk, CJP'ers en 65-plussers moeten zes gulden betalen. Het con cert begint om kwart over acht. Canita Tuba Het harmonieorkest Canita Tuba uit Lisse speelt zater dagmiddag om half drie in Jaap Kooy's Tuincentrum aan de Heereweg in Lisse. Het jeugdorkest brengt vanaf één uur diverse kerstliederen, af gewisseld met stukken uit het normale repertoire. Marionetten De marionettenspeler Feike Boschma treedt zaterdaga vond in het Alphense Hooft- straattheater op met zijn solo voorstelling „Opgedoekt en ingeblikt". De voorstelling, die om half negen begint, be staat uit twee delen. Kaarten kosten veertien guit, n per persoon. Houders van een CJP of Pas 65 betalen een tientje. De kaarten zijn bij de Kulturele Raad verkrijgbaar (01720-94583) of een half uur van tevoren aan de zaal. Bierfietsen De jongerensoos Cobra houdt zaterdag in het gebouw Am- stel wijk (Fluitpolderplein) te Leidschendam kampioen schappen in de nieuwe rage bierfietsen. De kampioen van Leidschendam gaat straks meedoen aan de Nederlandse kampioenschappen. Zwemdiploma Burgemeester Sinke van Val kenburg reikt zaterdag zwem diploma's uit in zwembad Het Waterbos in Rijnsburg. Het diplomazwemmen begint om kwart voor vier, de diploma's worden rond vijf uur uitge reikt Kerst Winkelcentrum Leidsenhage in Leidschendam staat de komende weken in het teken van de kerst. Op zaterdag 13 december is er een Kerst markt met tientallen kramen waaronder een van Amnesty International. Zaterdag is er ook een optreden van Marco Bakker. Donderdag 18 en maandag 22 december speelt het zigeunerorkest Tusci. De kerstman komt vrijdag 19 de cember (18.00-21.00 uur), za terdag 20 december (11.00- 16.00 uur) en dinsdag 23 de cember (18.00-21.00 uur) naar Leidsenhage. Zaterdagoch tend 20 december treedt van 09.00 tot 12.00 uur nog de wandelende) Kerstman band op. (ADVERTENTIE) Surfopstapplaats bij Westmeerlaa ROELOFARENDSVEEN „Door het enorme berm risme is het voor Alkem; se surfers vrijwel onmogt om gebruik te maken vai openbare surfsteiger bij zeilschool aan de Groei woudsekade". Dit laat I heer A.T.M. van den Hf uit Roelofarendsveen m namens een dertiental ar re „verwoede" plaatsel surfers per brief weten de gemeenteraad van Al made. Deze surfers maken al ja! gebruik van het perceel te Singel/hoek Westmi laan om er hun favor sport te beoefenen. Zij van mening dat dit peri een ideale plaats is om openbare surfsteiger te b wen, omdat er voldoe ruimte is om de zeilen te ten drogen. Het gemeentf stuur heeft plannen voor tweede surfopstapplaats! het Braassemermeer. D zou worden gesitueerd ni de Noorderhemweg. De h| Witte Singel/Westmeerlj kwam tot nu toe niet in a| merking omdat het Braai mermeer op die plaats wij gebruikt door waterskiën! De heer Van den Haak! zijn mede-pleiters mei evenwel dat de combinj waterskiën-surfen ter plai zeer goed mogelijk is, vj wege „het minimale gebij van de waterskibaan", j brief wordt aanstaaj maandag in de gemeenterj van Alkemade besproken! (ADVERTENTIE) Jaap Kooy vertelt U ge sprookjes, hij brengt ze zijn Kerstdorp

Leidse Courant | 1986 | | pagina 12