multiuiare REPAIR TECHNICI M/V ii Nu tot 50% premiekorting met de Ziektekosten Korting Polis van Het Noorden. •REKEN MAAR. een medewerker (HEF PRODUCTIE BRAILLE vereniging dr. schioeder van der kolk Werkleider (m/v) Twee professionals voor marketing op internationaal niveau HTS-ingenieurs E en Bk met enkele jaren commerciële ervaring PHILIPS Het Noorden laat u er beter van worden. LblDbt COURANT Z*n i LRUftU O Multiware Computer Services en uw toekomst Multiware Computer Services is een 100% dochteronderneming van de Multihouse groep, en is direct voortgekomen uit de apparatuur- en services activiteiten van de vooraanstaande systeemhuizen Minihouse en Multi Function. Twaalf jaar ervaring bijeengebracht in een krachtige organisatie, met een assortiment dat is gebaseerd op continuïteit, actualiteit en betrouwbaarheid. Die factoren maken Multiware tot een gespecialiseerde leverancier van computerapparatuur en daaraan ge relateerde services. Multiware is heel ver in het adviseren over en het aanbieden van de optimale mix van compulerprodukten. Dat gebeurt vanuil samenwerkingen met een groot aantal gespecialiseerde fabrikanten. Continuïteit van de geboden oplossingen is essentieel, en wordt dan ook gewaarborgd door 5 jaar gegarandeerd onderhoud Die verregaande specialisatie stelt Multiware in staat zwakke of dure componenten en/of randapparatuur te vervangen door apparaten met een betere prijs/prestatieverhouding. In de assemblagehal worden computers intensief getest. Pas daarna wordt de computer naar de cliënt getransporteerd en geïnstalleerd Deze assemblage- en installatie techniek is uniek voor Nederland De toekomst De mensen die bij Multiware werken zien de toekomst vol vertrouwen tegemoet. Dit komt voort uit het uitstekende arbeidsklimaat en de goede ontplooiingskansen. Er wordt gewerkt in een ongedwongen sfeer en aan het tonen van initiatief wordt veel waarde gehecht. Er heerst een bepaalde bedrijfscultuur waarbinnen mensen met veel plezier hun werk doen. En die mensen zijn jong, want de gemiddelde leeftijd is 29 jaar. De functie De Multiware repair-technici voeren in-house reparaties uit op computer apparatuur. Zij maken hierbij gebruik van een grote hoeveelheid profes sionele testapparatuur. Door toename van de werkzaamheden, als gevolg van de toenemende opdrachten, zoeken wij uitbreiding van de afdeling Repair. Kandidaten U beschikt over een opleiding MTS/HTS, richting electronica of digitale techniek. Daarnaast heeft u ervaring in het repareren van computer apparatuur op componentenniveau. Hoewel wij u een zelfstandige baan aanbieden, vinden wij het belangrijk dat u zich thuisvoelt in een jong en enthousiast team. COMPUTER SERVICES Salariëring Multiware biedt een aantrekkelijk salaris en een uitstekend pakket secun daire arbeidsvoorwaarden, zoals: een dertiende maand, vakantietoeslag van 8%, onkostenvergoeding, een gunstige pensioenregeling en een goede studiekostenregeling. Heeft u interesse? en ziet u de toekomst bij Multiware met vertrouwen tegemoet, bel of schrijf dan voor verdere informatie naar: Multiware Computer Services b.v. t.a.v. afdeling Personeelszaken Muidenweg 4 2803 PR Gouda telefoon 01820-62922 Dhr. J. P. Aubrun, Personeelszaken Dhr. B. Ruck, manager Technische Service i Multihouse onderneming Middelgroot accountantskantoor (A.A.) gwestigd in de directe omgeving van Den Haag. zoekt die in staat is om direct of na een korte inwerkperiode zelfstandig jaarrekeningen e.d. te kunnen maken voor cliënten in het midden- en kleinbedrijf. met zich mee. Gelet op de contacten die met cliënten en anderen onderhouden moeten worden, zijn goede contactuele eigenschappen eveneens van belang. Geïnteresseerden verzoeken wij telefonisch kontakt op te nemen met mevrouw Van Beek. telefoon 070- 209355. =STICHTING SPELEN= OPVOEDINGSVOORLICHTING frtnktnütg 160. 2582hx don htag, Mefoon 070 524064. giro 1660 bibliothecaris/ documentalist m/v (in deeltijd 0.4 van de volledige werkweek) Het doei van de functie is het toegankelijk maken van wetenschappelijke en andere informatiebronnen over aspec ten van spel- en opvoedingsvoorlichting ten behoeve van onze landelijke en provinciale steunfuncties. De taken van deze medewerk(st)er zijn onder meer de zorg voor de actualiteit en de omvang van het aanbod van het documentatiecentrum; het bestellen, rubriceren en admini streren van materiaal; het samenstellen van literatuurlijsten en een 2-maandelijkse knipselkrant; overleg met stafmede- werk(st)ers over een en ander. Vakopleiding en/of ervaring als bibliothecaris/documentalist. Indeling van de werk- en schoolvakantietijden in nader over leg. Salaris conform de rijksambtenarenbezoldiging in schaal 6 (BBRA 1984), bij 0.4 aanstelling tot maximaal 1.308,40 bruto per maand exd. inhouding en excl vakantietoeslag (thans 7.5%); pensioenregeling bij ABP. Sollicitaties vóór 16 december t.a.v. drs. R. Ek, directeur. Telefonische inlichtingen bij H. de Haan ('s ochtends). H l Ml lil Ml I11 DENEDERLANDSCHE BLINDENBIBLIOTHEEK De Nederlandsche Blindenbibliotheek is uitgegroeid tot een professioneel en groten deels geautomatiseerd produktie- en distributie bedrijf van wetenschappe lijke- en ontspannings- lektuur in aangepaste vorm voor visueel en anderszins gehandicapten en bejaarden. ZICHTENBURGLAAN 260 2544 EB DEN HAAG TELEFOON 070-211.211 Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken graag te richten aan de heer J. C. Wijntjes van Personeelszaken. De afdeling Productie Braille (30 medewerkers) heeft als taak het produceren van teksten in het brailleschrift. Het merendeel van deze teksten bestaat uit studielectuur en wordt m.b.v. diverse geautomatiseerde methoden geproduceerd. Wegens vervroegde uittreding van de huidige functionaris zoeken wij voor indiensttreding per 1 maart 1987 een m/v, 40 uur p.w. taken Na een ruime inwerkperiode zult u belast worden met de leiding over de gehele afdeling Brailleproductie - het maken van werkplanningen en uitoefenen van voortgangscontroles - het in samenspraak met het hoofd Productie initiëren van nieuwe werkmethoden eisen opleiding gymnasium B - kennis van/dan wel een aantoonbare belangstelling voor automatisering en tekstverwerking - leidinggevende ervaring aan een grotere groep medewerkers - zeer grondige kennis van het brailleschrift, regels en codes, dan wel de bereidheid zich deze kennis middels een interne opleiding eigen te maken. Salaris afhankelijk van ervaring en opleiding max. 4.031,06 per maand. Instituut voor psycho-sociale dienstverlening In onze SK-Werkplaatsen zijn 550 werknemers werkzaam krachtens de Wet Sociale Werkvoorziening (W.S.W.). Deze werknemers werken in een industrieel objekt, een administratief centrum of in een tuinobjekt. Voor dit laatste objekt zoeken wij op korte termijn een voor een volledig dienstverband. Hij/zij zal leiding geven aan een groep werknemers in een ambulante werksituatie. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Middelbare Tuinbouwschool, richting tuinaanleg en onderhoud. Het bezit van een rijbewijs B-E is een vereiste. Verder gelden nog de navolgende eisen; - begrip en verantwoordelijkheidsgevoel hebben voor alle werkaspekten; - leeftijd 25-35 jaar; - woonachtig zijn in de regio 's-Gravenhage. Eventuele inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer R.J. Jansen. Direkteur van de Schroeder van der Kolk Werkplaatsen (tel.: 070-687470). Uitsluitend schriftelijke sollicitaties gelieve u te richten aan de Algemeen Direkteur van de Vereniging Dr. Schroeder van der Kolk, Postbus 47930,2504 CE 's-Gravenhage. Bij Philips Professional Audio in Breda lijn de activitei ten geconcentreerd op het gebied van audio commu nicatie: radio paging, public address en congress systems. Behalve ontwikkeling en produktie wordt ook het in ternationale marketingbeleid in Breda geformuleerd. Dat resulteert in twee hoofdtaken: - formuleren van het produktbeleid op basis van marktanalyse en -inventarisatie, waartoe ook het ontwikkelen van nieuwe applicaties wordt gerekend - stimuleren en ondersteunen van de verkoop die door de nationale Philips-organisaties in de hele wereld worden uitgevoerd. Philips wil zijn leiderspositie in deze snelgroeiende markt verder versterken. Daarvoor zoeken we con tact met twee professionals, die hun eerste ervaring in de industriële marketing of verkoop al achter de rug hebben. Product Manager Public Address Hem of haar willen we de technisch-commerciële be geleiding toevertrouwen van een reeks hoogwaardige elektronische systemen voor Public Address-toepas- singen. U bent verantwoordelijk voor de volgende activiteiten: bestuderen van de markt, opstellen van het businessplan, specificeren van nieuwe produkten, begeleiden van de ontwikkeling en produktie-aanloop, voorbereiden van de commerciële documentatie en introduceren van nieuwe produkten in de markt bij de verkooporganisatie. Naast de elektro-akoestische aspecten speelt de integratie van software en datacommunicatie in deze produkten een belangrijke rol. We vragen voor deze zeer zelfstandige positie een HTS-ingenieur die reeds ënige jaren commerciële ervaring heeft. Leeftijd tot 35 jaar. Manager Marketing Services Uw belangrijkste taken zijn marktonderzoek en verkoopondersteuning van de nationale organisaties in de wereld. U reist veel naar deze organisaties om met hun de lokale markt en de verkoopplannen te bespre ken of verkoopacties te initiëren en te vervolgen. De voorbereidingen en follow-up van internationale marketing meetings behoren eveneens tot uw taak. Op grond van deze activiteiten bepaalt u mede het marketingbeleid. Voor de uitvoering van deze vitale taken wordt u bij gestaan door een klein team dat ook de sales promo tion en de public relations verzorgt. Voor deze commerciële staffunctie vragen wij van u behalve commerciële ervaring een HTS-E of Bk als basis. Leeftijd tot 35 jaar. Loopbaan We verwachten van internationale marketingmensen het vermogen om samen te werken met collega's over de hele wereld, waarbij wij talenkennis vanzelf sprekend vinden, vooral kennis van het Engels. U betreedt met deze functie het internationale commer ciële circuit van Philips. Loopbanen plegen daar ver door te lopen. Sollicitatie Zend uw gegevens naar W. Buitelaar, Philips Personeelzaken, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. Wat? De helft van de normale premie... hoe is dat in vredesnaam mogelijk? Simpel: Het Noorden is een 'Onderlinge Maatschappij'. Dat betekent dat alle voordelen niet in eigen zak verdwijnen, maar ten goede komen aan de leden-verzekerden. U wordt er dus altijd beter van. Begrijpelijk dan ook dat onze premies tot de beste van Nederland behoren. Zeker in relatie tot het vergoedingenpakket I Reken maar dat ik benieuwd ben naar de I voordelen van uw Ziektekosten Korting Polls, Stuur mij geheel vrijblijvend informatie over deze komplete ziektekostenverzekering. En met de Ziektekosten Korting Polis schieten we helemaal in de roos. Want hiermee kunt u de premie zelfs halveren. Als wij u vertellen dat u al instapt op een premie die 20% lager ligt dan normaal, is er alle reden om de bon in te sturen. Doe hem in een envelop zonder postzegel en verstuur hem naar Het Noorden, antwoord nummer 1039,9700 VK Groningen. NAAM:. 1 POSTCODE/PLAATS:. I TELEFOON: I LEEFTIJD VROUW: .LEEFTUD MAN: .KINDEREN: Het Noorden SI Onderlinge Ziektekostenverzekering Maatschappij I (verstuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan Het Noorden, Antwoordnummer 1039, 9700 VK Groningen. g Hoomsediép 13L 9727 GH Groningen. Telefoon 05Ó-262858 Toetreding tot deze polls Is mogelijk tot 40 jaar. j

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6