administrateur op HEAO/SPD 11 niveau D GE/HEENTE /IIlKE/H/IDE CARROSSERIEBOUWERS Carrosseriebedrijf 7wARTJES b.v. EUROBROM BV V EUROBROM BV VOLVO Trucks technisch-administratief medewerker service inspecteur afleveringsmonteur Mees Hope. De funktie. De kandidaat. Uw inkomen. Uw sollicitatie. BANKMEES HOPE NV fT STAFMEDEWERKER CHEF DE BUREAU (m/v) ADMINISTRATIEF MEDEWERKER m/v PAGINA 10 LEIDSE COURANT ZATERDAG 6 DECEMBER 1989. Wij vragen voor het vervaardigen en repareren van bedrijfswagen-carrosserieën op zo kort mogelijke termijn, enkele Een actieve man, met verantwoordelijkheidsgevoel, bieden wij in ons gemoderniseerd bedrijf een prettige werkkring, goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties aan het bedrijf tussen 8.30 en 22.00 uur. Carrosseriebedrijf Hoogewaard 199, Koudekerk aan den Rijn. Tel. 01714-2381. Wij zijn het Europese verkoopkantoor van een internationale onderneming met activiteiten over de gehele wereld. De groep produceert chemicaliën die hun toepassing vinden in de diverse takken van de chemische industrie. Wij hebben op dit moment vacatures op de afdelingen: DATATYPISTE/ADM. MEDEWERKSTER m/v M.A.V.O. P.D.B. of M.E.A.O. Werkervaring met computer terminal. Leeftijd 18-24 jaar. LOGISTIEK MEDEWERKER m/v H.A.V.O. met goede kennis van de moderne talen. Werkervaring bij een handelskantoor (met computer) en kennis van administra tieve begeleiding van internationale leve ringen strekken tot aanbeveling. Leeftijd 22-27 jaar. accounting shipping p. sales TYPISTE/TELEXISTEm/v administration M.A.V.O. Enige werkervaring strekt tot aanbeveling. Leeftijd 18-21 jaar. Voor alle vactures is een type-diploma en goede kennis van de Engelse taal vereist. Wij bieden: Salaris in overeenstemming met de belangrijkheid van de funktie 8 1/3% vakantiegeld 13e maanduitkering minimaal 25 vakantiedagen per jaar. Gaarne schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen t.a.v. de heer H. J. Degenaar. Voor verdere inlichtingen 070-408408 toestel 410. Patentlaan 5,2288 EE Rijswijk Postbus 158,2280 AD Rijswijk Volvo, dit Zweedse kwaliteitsmerk, wordt geconstrueerd volgens de strengste technische normen. Het ontwerp van deze trucks is afgestemd op de hoge eisen van het moderne wegvervoer door mensen met gevoel voor het vak. De Nederlandse importeur NEBIM Bedrijfswagens B.V., is een volledige dochter van Volvo Truck Corporation. Ook hier wordt met hetzelfde Zweedse kwaliteitsbewustzijn en gevoel voor service gewerkt. De afdeling Buitenlandservice en Garantie zoekt ter versterking van het team een met opleiding HTS-autotechniek Beheersing van het Duits, Engels en eventueel ook Frans is voor deze functie vereist. Maar óók wie een vergelijkbaar pakket heeft, solliciteert als hij de uitdaging aandurft. Leeftijd tot 30 jaar. De afdeling Service heeft een vacature voor de functie van met opleiding HTS-autotechniek of vergelijkbaar niveau Gegadigde dient een goed administratief en commercieel inzicht te hebben. Hij moet zich goed zowel mondeling als schriftelijk in het Nederlands en Engels kunnen uitdrukken. Voor de Werkplaats wordt gezocht naar een met opleiding LTS-motorvoertuigentechniek Zijn werkzaamheden zullen bestaan uit het gereed maken van onze nieuwe trucks. Leeftijd tot 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van opleiding, leeftijd en ervaring te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken NEBIM Bedrijswagens B.V., Binckhorst- laan 215, Postbus 16203 te 2500 BE 's-GRAVENHAGE. Bank Mees Hope nv heeft in haar sector Trust- en Belastingzaken behoefte aan een Bank Mees Hope is een middelgrote, internationaal georiënteerde handelsbank die door haar formaat slagvaardig en flexibel op de voor grond treedt. Ruim 2.200 medewerkers, verdeeld over 23 vestigingen, werken hier dagelijks aan mee. U krijgt als le medewerker een aktieve, leidende rol binnen de afdeling Trustzaken Bedrijven die uit 5 personen bestaat. Tot een van de taken van deze afdeling behoort het administratieve management van een aantal beleggingsfondsen, waarvan enkele aan de beurs genoteerd staan. Ook wordt het management gevoerd over een aantal Nederlandse vennootschappen en stichtingen ten behoeve van onze nationale en internationale cliënten. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten (M/V) die in het bezit zijn van de diploma's SPD I II of gelijkwaardig niveau (b.v. HEAO-BE). Kennis van automatisering op gebruikersniveau en effecten strekt tot aanbeveling. Analytisch vermogen, organisatorisch inzicht en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal zijn noodzakelijk. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 45 jaar. Uiteraard is het salaris geheel in lijn met het niveau van de funktie. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn bovendien prima: vaste 13e maand, premievrij pensioen, volledige studiekostenvergoeding, interessante korting op veel bankdiensten, tenminste 25 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag. Bent u geïnteresseerd in deze funktie? Stuur dan een bondige brief, voorzien van uw curriculum vitae aan: Regionale Personeeldienst van Bank Mees Hope nv, Kneuterdijk 13,2501 CE 's-Gravenhage. Als u eerst nog nadere informatie wilt, belt u dan met mevrouw A. Timmerman (070-135601) of de heer K.EA. Jansen (070-135700). Tenslotte wijzen wij erop dat een psychologische test deel kan uitmaken van de selectieprocedure. rHet bestuur van de slichting Katholiek Onderwijs Leiden vraagt voor het onderwijsbureau uitgaande van de Stichling een Speciaal en Voortgezet onderwijs Tot zijn of haar taak zal behoren: - het adviseren van schoolbesturen ten aanzien van onderwijsorganisatorische za ken - het adviseren van schoolbesturen op het gebied van personeelsbeheer - het voeren van het secretariaat van een drietal commissies - vertegenwoordiging van het bestuur in andere organisaties en overlegsituaties Gevraagd wordt bij voorkeur iemand die: - een studie gevolgd heeft op HBO/WO niveau - kennis van zaken heeft op het gebied van speciaal en/of voortgezet onderwijs - bekendheid heeft met de rechtspositieregelingen in het onderwijs - zich goed mondeling en schriftelijk kan uitdrukken - goed sociale contacten kan onderhouden - de doelstelling van de Stichting kan onderschrijven - enige ervaring heeft op genoemde werkterreinen - niet ouder is dan 40 jaar. Geboden wordt: - een gevarieerde werkkring, die voor een deel in de avonduren vervuld moet worden, waarvoor compensatie in vrije tijd wordt gegeven - een salaris dat behoort bij schaal 10 van de BBRA-schalen, het maximum bedrag bij deze schaal bedraagt 5.221,- - een rechtspositie analoog aan die van het niet-onderwijzend personeel bij het voortgezet onderwijs. Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de secretaris van het bestuur, W. W. Sanders, Herengracht 48, 2312 LE Leiden. Inlichtingen: W. W. Sanders en mw. M. van Riel, tel.: 071-146841. De Stichting Groene Kruis Gezondheidszorg Den Haag De Stichting Groene Kruis Gezondheidszorg heeft vacatures voor een waarnemend wijkziekenverzorgende v/m vac.nr. IV-I in verband met het vervangen van een collega in de wijk Mariahoeve, die de a in 1987. De te werken weken zijn: 2-2 t/m 13-2. 9-3 t/m 27-3, 6-4 t/m 17-4, 11-5 t/m 22-5 en 15-6 t/m 26-6-1987. Functie-eisen in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgen de in staat zijn tot samenwerking in teamverband enige jaren ervaring in de wijk gewenst. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. Dalderup, hoofdwijkverpleegkundi- ge, tel.nr. 070-469799 dagelijks tussen 8.30-9.30 uur. een wijkziekenverzorgende v/m (80%) 32 uur per week vac.nr. Il-I Voor de wijkeenheid Hanenburglaan. Het werkgebied zal de Vogelwijk en Duindorp omvatten. Functie-eisen in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgen de bereidheid tot het volgen van de applicatiecursus voor wijkziekenverzorgende enige jaren ervaring in de wijk belangstelling voor de ouder wordende mens in staat zijn tot samenwerking in teamverband Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw A. v.d. Burgt, hoofdwijkverpleegkundi- ge. tel.nr. 070-601834, dagelijks tussen 8.30-9.30 uur. Voor alle functies geldt Collegiale ondersteuning en werkbegeleiding door een hoofdwijkverpleegkundige. 38-urige werkweek: bij een 100% dienstverband is men volgens rooster iedere 4 weken 1 dag vrij, bij een part-time dienstverband naar rato van het dienstverbandpercentage. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Kruiswerk en Tuberculosebestrijding. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken na verschijning van deze advertentie onder vermelding van het vacaturenummer richten aan mevrouw W. A. Verstraate, Hoofd Personeelszaken, Stichting Groene Kruis Gezondheidszorg, Van Speykstraat 31,2518 EV Den Haag. een wijkziekenverzorgende v/m (50%) 20 uur per week vac.nr. Vlll-I Functie-eisen: in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorgen de en de applicatiecursus voor wijkziekenverzor gende in staat zijn tot samenwerking in teamverband enige jaren ervaring in de wijk. Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. Koot, hoofdwijkverpleegkundige, tel.nr. 070-469799, dagelijks tussen 8.30-d.30 uur. een wijkziekenverzorgende v/m (60%) 24 uur per week vac.nr. IV-II voor de wijkeenheid Benoordenhout. aantoonbare belangstelling in het geven van groepsvoorlichting minimaal 1 jaar werkervaring in de wijk Voor telefonische informatie kunt u kontakt opnemen met mevrouw J. Dalderup, hoofdwijkverpleegkundi ge, tel.nr. 070-469799, dagelijks tussen 8.30-9.30 Wegens vërtrek van de huidige funktionaris zoekt de COV een De Centrale Organisatie voor de Vleesgroothandel is in Nederland de representa tieve partikuliere werkgeversorganisatie in en voor de vleesgroothandel. De aangesloten leden nemen in Nederland 90% van de vleesgroothandelsaktivi- teiten voor hun rekening, waardoor de organisatie de representatieve gesprekspartner is voor de bedrijfstak bij o.m. de diverse overheidsinstanties. Funktieomschrijving: Wij zoeken een Chef de Bureau met ruime ervaring, opgedaan In een bij voorkeur soortgelijke organisatie, mét vaardigheden op de volgende gebieden: - het voeren van de financiële administratie waaronder fakturering, budgettering, kwartaalrapportering en jaarrekening opstellen. - het voeren van de ledenadministratie - het voeren van de personeels- en salarisadministratie De uitvoering van bovenstaande werkzaamheden geschiedt grotendeels geauto matiseerd (WANG PC) Voorts heeft de Chef de Bureau de verantwoordelijkheid over de uitvoering van het personeelsbeleid en het beheer van het totale kantoorgebeuren waaronder zaken zijn begrepen als archief, groot onderhoud pand, onderhoud/aanschaf in ventaris (o.a. computerbeheer), aanschaf kantoorbenodigdheden, enz. Funktievereisten: - Enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie - Opleiding op minimaal MEAO-BE of MBA niveau - Goede kennis van de Nederlandse taal en b.v.k. de moderne talen - Ervaring met automatiseringsapparatuur - Leidinggevende kapaciteiten - Flexibele instelling - Leeftijdslndikatie 28-35 jaar Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan: Centrale Organisatie voor de Vleesgroothandel t.a.v. Drs. J. A. J. M. van de Heijnlng, Postbus 18506,2502 EM 's-Gravenhage. centrale organisatie voor de vleesgroothandel Scholtes Vleeswaren B.V. in Hazerswoude is een producent van een groot assortiment vleeswaren. Het bedrijf telt 70 mede werkers. In onze onderneming bestaat een vacature voor de functie van: Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar kandidaten van plm. 25 jaar op MBA niveau of hiervoor gestudeerd. Zijn/haar taak binnen een klein team bestaat uit het verzorgen van diverse administratieve werkzaamheden, zoals grootboek en salarisadministratie. Uw schriftelijke sollicitatie met vermelding, van opleiding, erva ring en leeftijd verzoeken wij u te zenden aan: Scholtes Vleeswaren B.V., Postbus 120,2394 ZG Hazerswoude- Rijndijk, t.a.v. de heer A. van Steijn. specialisten in fijne hollandse vleeswaren „Scholtes Vleeswaren spccWsten h tyw hofcTxfcc vteeswacn SCHOLTES VLEESWAREN B.V. RIJNDIJK 140 2394 AL HAZERSWOUDE Ter gemeentesecretarie te Roelofarendsveen wordt in verband met het vertrek van de huidige medewerkster bij de sectie welzijn c.a. van de afdeling welzijnszaken gevraagd een medewerk(st)er Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)er zal in hoofdzaak worden belast met de behandeling van subsidie-aanvragen betreffende sport, jeugd en cultuur, het uitvoeren van de leerplichtwet, uitvoerende werkzaamheden m.b.t. onderwijswetgeving, het regelen van het schoolvervoer, alsook met andere op de sectie voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - het bezit van het diploma HAVO of gelijkwaardige opleiding; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Daarenboven strekt tot aanbeveling ervaring in onderwijs werkzaam heden en studie voor of het bezit van het B.A. dan wel het MEAO-diploma. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal f. 2.960,- bruto per maand (niveau 5). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de chef van de afdeling welzijnszaken, de heer F.X. Lempers of bij de chef van de sectie welzijn c.a., de heer J.A.H.M. Mastbroek (telefoon 01713-9000, toestel 34 of 53). Belangstellenden kunnen hun sollicitatie, gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Alkemade, Postbus 12370 AA Roelofarendsveen, binnen 2 weken na het verschijnen van dit blad inzenden.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10