cholenbouw in Vinkeveld Joke den Duik laat grote leemte achter BIJZONDERHEDEN Gemeentelijke subsidie voor sporthal Noordwijk CeicUeSoivtcMit 1IEUWBOUW WITTE SCHOOL VAN DE BAAN erdeeldheid Jver Lindehoeve AFSCHEID VAN RIAGG-KATWIJK TWIJKSE GASPRUZEN NIET STERK OMLAAG Huizen Leeweg niet op waterleidingnet De alternatieve advertentie van pastoor Van den Bosch Stolk wil doorgaan U2 (i lEIDEN OMGEVING DONDERDAG 27 NOVEMBER 1986 PAGINA 13 e^aterbos p'foeger ntje f richt<fesloten ond t| 'dscc"llNSBURG Het [embad het Water- Rijnsburg sluit makïdaBavond 5 de" de nber sodan|;PJ°Jff_m™a blij' de hel door. De deel- msters aan de iede groep zwem- r zwangeren Het vrij- n de acti- feiten in de zaal vervallen. Flora Rijnsburg groeit het snelst RIJNSBURG De Flora in Rijnsburg is de snelst groeien de bloemenveiling van Neder land. De veiling zal dit jaar af sluiten met een record omzet. Naar verwacht wordt dit 360 370 miljoen. Het omzetbedrag van 1985, 300 miljoen gulden, werd 14 november overschre den. Dat is een maand eerder dan vorig jaar. Flora werkt aan een groot uitbreidings- en herstructureringsplan voor de veiling. Over enkele maanden zal de kopersaccommodatie met 10.000 vierkante meter zijn vergroot. Bieb krijgt Sikkens-klok SASSENHEIM De noordgevel van de openbare bibliotheek aan de Kerk- laan in Sassenheim wordt voorzien van een „Sikkens- klok". Het elektronische uurwerk lijkt precies op de kleurrijke klok die de toren van de verffabriek Sikkens (aan de A44) siert. De ge meente Sassenheim kreeg de klok cadeau toen de postkoetsenrace deze zomer het dorp aandeed. Sikkens herdacht in die race dat het bedrijf in 1938 Groningen en verliet ên zich in Sassen heim vestigde. Fietsster gewond NOORDWIJKER- HOUT Een 31-jarige fietsster uit Noordwij- kerhout is gisteravond gewond geraakt bij een aanrijding met een auto op de Herenweg. De vrouw werd rond zeven uur ter hoogte van de kruising met de Dr. Poelslaan geschept door een 56-jarige automobi list uit Den Helder, die haar geen voorrang verleende. De fietsster is met onbekend letsel overgebracht naar het AZL. Inbraken op een rij RIJNBURG Dieven hebben vannacht toe geslagen bij vijf wonin gen naast elkaar aan de Spinozalaan in Rijns burg. Van de achterra men werd de hendel omhoog gewipt waarna de inbrekers naar bin nen konden, terwijl de bewoners lagen te sla pen. Bij een zesde wo ning lukte deze tech niek niet, omdat er een dievenklauw in het raam zat. Er werden geld, cheques en een videorecorder buitge maakt. Gedeelte buit teruggevonden veren voorwerpen, geld en cheques zijn in de nacht van dinsdag op woensdag ont vreemd uit een woning aan de Dr. Schaepman- laan in Noordwijker- hout. Gistermiddag vond de politie een gedeelte van de buit in een tuin aan de Langevelder- weg. Van de daders, die de woning binnen kwamen via de keu kendeur, ontbreekt elk spoor. 30RDWIJK De ge- leente Noord wijk gaat vereende krachten (erken aan de bouw van §ree basisscholen in de Vinkeveld. De jeuwbouw van twee lo- voor de Witte hooi is hiermee defini- |f van de baan. De (adscommissie voor on- vijszaken bleek gister- unaniem voorstan- |r te zijn van deze voor alen van het college i B en W. Volgens wet- luder J. Bedijn (onder- Ijs) is het mogelijk dat nieuwe school in au- istus 1988 wordt geo- cid. gemeentelijke plannen zijn rgelegd in een notitie die eren werd besproken. Vol ks wethouder Bedijn is het totaalplan, dat het minis- van onderwijs zal aan- eken. De heer Boonstra, in- ecteur van het basisonder wijs, noemde het een goed plan. „Noordwijk moet in de eerste plaats streven naar ba sisonderwijs in Vinkeveld", zo zei hij. In de notitie wordt uitgegaan van sloop van de scholen de Hofenne (protestants-christe lijk) en het Klavertje (als de pendance in gebruik bij de openbare scholen de Witte School en de Klaverweide). Verder wordt in het Vinke veld nieuwbouw gepland van twee scholen, een voor het openbaar en een voor het pro testants-christelijk onderwijs. De twee lokalen voor de Witte School moeten vervallen om dat anders nieuwbouw in het Vinkeveld in gevaar komt. Namens de ouders van kinde ren van de Witte School wees de heer Van Beek erop dat deze school al een vergunning voor de twee lokalen heeft. erk OORSCHOTEN Het op- ssen van de problemen rond ft Jongerencentrum „De indehoeve" zorgde gister- fond voor verdeeldheid bin- in de commissie welzijn, aar aanleiding van een noti- ie „De stand van zaken met strekking tot de Lindehoeve" aren er twee uitersten. Ener- |ds de VVD die vindt dat in beleidsplannen van de Lin- hoeve teveel bij het oude ijft en anderzijds D'f" d'ydA/PPR die het jongeren- ntrum, met enige restricties, dezelfde opzet verder willen gaan. Met name de sane- ,.6 van de schuld (f70.000) u7n het centrum, een voor- imbtflaarcje voor het weer open gaan, werd afhanke- n°g|k gesteld van van die nieu- J wo plannnen. ikes (D'66) meende dat de ekeiifmeenteraad weiniS méér hn doen dan gelden verstrek- r dan wel mag ver- u'xJachten dat het Seld goed be- sed wordt. Toch is D'66 iorstander van het voortzet- de subsidie. „De ^ihuld van 70.000 moet gesa- BTPjfterd worden en in het ge- PPPtig met ruimere beleidsvoor- psJpÉmens onderdak kan krij- UËfcftn" Mr. G. Both (PvdA/ PR) ging de stellingname ftn D'66 te ver: „Wel de ihuld saneren en het nieuwe 1 astuur, tijdens een half jaar roeftijd, het centrum weer op Piten starten". Drs. J. Willem- in (VVD): „Het nieuwe be- jidsplan van de stichting JDe indehoeve heeft vrijwel geen ieuwe zaken, oude mislukte (ken worden opgepoetst", let CDA bleef zeer zwijg- »am. Wethouder L. Marselis l 'DA): „We moeten ons terug- Dudend opstellen. Het is een llfstandige stichting met ei- - Dn statuten, waarin de ge- t veieente geld kan stoppen of tl Hjfet".Volgens hem is de ge- nn jeente bereid een lening van 770.000 te verstrekken waar- 1S Jpor liquidatie voorkomen kan al borden, mits er zekerheid is ardeirer daadwerkelijke aflossing >ude^n die lening, groei [aandagavond komt het be- juur van de Lindehoeve bij en met de wethouder en bin- m ^jen veertien dagen zal de re Hm missie welzijn dan een ad- >ndefes moeten uitbrengen. In de omirferstkomende vergadering Rijten de gemeenteraad kan dan iltatefcn voorstel tot schuldsanering 4 dèdaan worden. Tot die tijd vooiijft De Lindehoeve gesloten. (ADVERTENTIE) „Het college wil die bouwver gunning alleen niet uitvoe ren". Volgens Van Beek zijn de drie lokalen van het Kla vertje (bij de Witte School als dependance in gebruik) totaal ongeschikt voor het geven van goed onderwijs. Verder zei Van Beek dat de gemeente de twee lokalen niet kan gebrui ken als „wisselgeld" voor nieuwbouw in het Vinkeveld. De woordvoerder van de ou ders sloot niet uit dat alle we gen, om de twee lokalen toch te krijgen, zullen worden be wandeld. Inspecteur Boonstra bena drukte dat de twee lokalen van de Witte School wel dege lijk een basis kunnen vormen voor nieuwbouw in het Vinke veld. Wethouder Bedijn merk te op dat het Klavertje uitste kend geschikt is voor het ge ven van goed onderwijs. Be dijn zei dat nieuwbouw in het Vinkeveld nu het belangrijk ste is en dat de ouders van de Witte School maar een „offer tje" moeten brengen. De wet houder legde uit dat bij de wis seling van het college van B en W de afspraak was ge maakt, dat er zou worden ge streefd naar nieuwbouw in het Vinkeveld. Mevrouw J. Voorham (PvdA) vond de offers, die van de ou ders worden verlangd, ge rechtvaardigd in het belang van 750 kinderen die in 1997 in het Vinkeveld zullen wo nen. Zij voegde eraan toe dat de gemeentelijke plannen zor gen voor een goede spreiding van het onderwijs in Noord- wijk. „Wij vinden wel dat er nu snel verkeerslichten op de Beeklaan moeten komen", al dus mevrouw Voorham. Ook de heer E. Hogervorst (VVD) was positief over scholenbouw in het Vinkeld en ook hij meende dat de ouders een Of fer moeten brengen. Mevrouw B. Cassee (Noord- wijks Belang) zei de plannen van wethouder Bedijn te on derschrijven en de heer W. ADVERTENTIE) Nee ze komen allebei tegelijk KATWIJK Na vierentwintig actieve dienstjaren bij het RI AGG (regionale instelling voor ambulante geestelijke gezond heidszorg) heeft mevrouw Joke den Duik gisteren afscheid ge nomen. In de vierentwintig jaar dat zij als sociaal-psychiatrisch werkende vanuit Katwijk in de regio actief was, richtte haar werk zich voornamelijk op kin deren met angsten en concen tratiestoornissen. Zij heeft dit werk altijd met veel plezier en creativiteit gedaan. Per 1 december wordt de nu 58- jarige Joke den Duik directrice van een tehuis voor kinderen die (tijdelijk) uit huis zijn. Met groot enthousiasme aanvaardt ze haar nieuwe taak; ze vindt het echter wel treurig dat ze door bezuinigingen niet opge volgd wordt bij het RIAGG: „Een stuk preventie wordt weg gesneden", vindt ze. Het beëindigen van het Neder landse koloniale verleden in het Verre Oosten hield voor Joke den Duik haar start bij de de Stichting Geestelijke Gezond heid in, de voorloper van de RI AGG. Vanuit Nieuw Guinea, ij samen met een vroed vrouw de opleiding voor kam pongverzorgster geleid had, kwam ze met haar verpleeg kundige opleiding terug in Ne derland. Ze vulde haar sociaal- psychiatrische kennis in de loop der tijd aan met een opleiding aan de sociale academie en di verse training- en ontwikke lingscursussen. Alhoewel de dienstverlening van het RIAGG niet gebonden is aan leeftijd, richtten haar werkzaamheden zich voornamelijk op kinderen. Zowel pas geborenen als zes tien-jarigen konden tot haar clientele worden gerekend. Om goed en gepaste hulp te geven, kwam ze vaak bij de mensen aan huis. „Ter plekke leer je vaak meer van de achtergron den en mogelijke problemen, dan van achter je bureau", aldus Joke den Duik, die daarbij als stelregel heeft, dat men de men sen altijd in hun waarde moest laten. In Katwijk heeft ze in de vierentwintig jaar dat ze actief was toch gemerkt dat de zo spe cifieke Katwijkse situatie, de op z de i het huishouden, kon leiden tot moeilijkheden. Kinderen met angsten en concentratiestoornis sen vormen de grootste pro bleem-groep. Joke den Duik vindt het de laatste jaren opvallend dat zo veel kinderen slaapstoornissen hebben. Vaak gaat dat gepaard met het hebben van angsten. „Ik liet kinderen de plekjes to- omdat later beter samen te kun nen verwerken", vertelt de zichtbaar aan haar werk ver bonden Joke den Duik. „Kinde ren mogen best angsten hebben, als ze maar weten er mee om te gaan, ze te verwerken en vooral niet uit te buiten". Ondanks het feit, dat ze al die jaren met veel plezier gewerkt heeft, kijkt de in Bennebroek woonachtige Joke den Duik met enige spanning uit naar haar nieuwe werkkring. In Haarlem wordt ze coördinatrice/directri ce van een tehuis voor weggelo pen kinderen of kinderen die de deur uitgezet zijn. Het initia tief tot dit tehuis komt van „Kerk en samenleving" in die stad. Het gaat daar om een feite lijke voorziening van „bed, bad en brood" voor maximaal dertig dagen, in de hoop dat dan de re latie met het ouderlijk huis weer hersteld is. Wat haar bij haar afscheid het meest stoort, 's dat haar taak niet door een ander vervuld gaat worden. „Mijn vervangster krijgt niet meer de jongeren als werkveld, maar de ouderen. Een praktisch voorbeeld van de verschoven optiek van de Rijksoverheid. Daarmee valt duidelijk een stuk preventief werk weg. Jammer", aldus Joke den Duik. glATWIJK De gasrekeningen in Katwijk zullen minder mee- r lallen dan oorspronkelijk werd verwacht. Aan het begin van dit h lt£ar dacht wethouder J. van der Plas (gemeentebedrijven) nog a Jan een bedrag meer dan honderd gulden. Dat blijkt nu pnge- islotLor veertig gulden te worden. De reden hiervan is, dat men deel van de overwinsten niet aan de afnemers toerekent, ..__r wil gebruiken om de stijging van de waterprijzen gedeelte- Ho(jk op te vangen. Aan het begin van dit kalenderjaar werd door gafet Katwijkse college met nadruk gesteld, dat het teveel aan ld. verwinsten terugbetaald zou te worden aan de gebruikers. Per luishouden zou dat ongeveer honderdviiftig gulden betekenen. Deze discussie kreeg twee maanden geleden nog een staartje, toen het college constateerde dat de prijs voor het water nogal sterk lijkt te gaan stijgen. Om deze stijging niet te abrupt te ma ken, wil men nu een gedeelte van de overwinst op het gas ge bruiken om de waterprijzen gelijkmatiger te verhogen. Niet ie dereen binnen de gemeenteraad van Katwijk is hiermee ac- coord. Het CDA had al eerder laten weten, dat als er overwinst is op het gas, de verbruikers daarvan een terugbetaling dienen te krijgen. De uiteindelijke beslissing valt vanavond tijdens de in Katwijk te houden raadsvergadering. Schelvis (PAN) zei een e wichtige spreiding van het derwijs het belangrijkste te vinden. „Het plan van het col lege benadert de ideale situa tie". De heer M. de Jong (CDA) zei te hopen dat de school in het Vinkeveld min stens zo goed wordt als de Wit te School. Namens het CDA gaf hij groen licht vooi plannen. Wel vroeg hij dacht voor het „creatieve plan van de stichting Katholiek Onderwijs Noordwijk". Dit plan gaat uit van een scho- lenruil tussen de Klaverweide (openbare school met acht lo kalen) en Schapendel (katho liek met twaalf lokalen). Op deze wijze krijgt het openbaar onderwijs de beschikking over voldoende ruimte, hoeft de Witte School geen nieuwbouw te plegen en kan er in het Vinkeveld een basisschool voor protestants-christelijk katholiek onderwijs worden gebouwd. Wethouder Bedijn noemde het plan van de stich ting irreëel. „Het zorgt niet voor een evenwichtige sprei ding". NOORDWIJKERHOUT De woningen aan de Leeweg Noordwijkerhout worden niet aangesloten op het waterlei dingnet. Uit een enquête on der de 12 bewoners is geble ken dat tien van hen geen be langstelling voor aansluiting hebben. Eén bewoner heeft dat wel, terwijl een ander niet heeft gereageerd. Veel bewoners hebben geen interesse omdat de kosten erg hoog zijn. De kosten voor de aanleg van het hele net voor de Leeweg zou den 178.000 gulden bedragen. De bewoners zouden de hoofd leiding (73.000 gulden) moeten betalen. Daarbij zouden ook nog aansluitkosten komen. Die hoge kosten spelen ook de belangrijkste rol in de beslis sing van het college om de wo ningen in het buitengebied van Noordwijkerhout niet op de riolering aan te sluiten. Het gaat om huizen en bedrijven aan de Gooweg, Westeinde, Leeweg, Langevelderweg, Boekhorsterweg, Leidsevaart, Herenweg, Oosterduinen, Duinweg, 't Hoogtlaan, Am- bachtsweg, Kraaierslaan, 's Gravendamseweg, Beeklaan en Duinschoten. De kosten va riëren van 24.600 tot 18.400 gulden per aansluiting. (ADVERTENTIE) In net Kerstdorp te Lisse worden de kerstbomen geselecteerd en dan keurig ingepakt. Het bord staat er nog steeds Aan de rand van de Heere- weg, evenwijdig aan de rij baan. De bestuurders van langsschietende auto's zal het mischien niet opvallen, om dat zij op het verkeer om hen heen moeten letten, maar de mensen die er met de bus langs rijden, of op de fiets, kan het bijna niet aan de aandacht ontsnappen. Zowel vanwege de opvallende let ters, als de zeker niet alle daagse tekst die er op staat: Vermijd de kerstdrukte, kom nu naar de kerk!" On langs was een fotograaf er als de kippen bij. Enkele dagen later had half Nederland zijn foto in de krant gezien. „Het" bord van pastoor P. van den Bosch, van de parochie van de H.H. Engelbewaarders in De Engel, het buurtschap tussen Sassenheim en Lisse. Het foto-onderschrift bij de foto vermeldde dat de pas toor het jammer vond, dat de kerk tegen woordig alleen met Kerstmis nog vol zit. „Maar zo'n uitspraak kan verkeerd worden uitgelegd", licht hij toe. „Een volle kerk is slechts het begin van wat ik eigenlijk wil. Het gaat mij er niet zozeer om, dat de kerk weer vol komt. Ik wil de mensen bewust maken dat zij de kerk nodig hebben en de kerk hen, maar ook dat zij elkaar nodig hebben". Want de samenleving verkilt, vindt de pastoor. Er wordt te veel langs elkaar heen geleefd. „De mensen hebben meer warmte nodig, en die kan de kerk hen bieden". Van den Bosch heeft zich verbaasd over de vele aan dacht die de media aan zijn bord hebben besteed. Kort nadat de foto in de kranten was verschenen, stroomden de reacties binnen. „Het was bedoeld als iets aardigs", stelt hij bescheiden. „Maar dat het zoveel tot gevolg zou hebben, had ik nooit verwacht. Ik vroeg me af: wat heb ik nu uitgehaald?". Aan zijn dage lijkse werk kwam Van den Bosch niet meer toe. Maar: bijna iedereen die reageerde stond positief tegenover het idee van de pastoor en de manier waarop hij dat had uitgevoerd. Gonzen Natuurlijk vindt de pastoor het fijn dat er, te beginnen in De Engel en omgeving, zo veel over het bord wordt ge praat. „Gonzen", noemt hij Bijdrage: Pieter Evelein Foto: Henk van den Ende dat. „Alleen gonst het mij iets te veel. Ik bedoel, het gaat niet om mij, ik ben maar een doorgeefluik. Het gaat om het gegeven, om de bood schap die ik wil overbren gen". Dat zoveel mensen het bord is opgevallen, is niet zo vreemd. De tekst is, op zijn zachtst gezegd, opvallend. Vooral omdat het een serieu ze zaak gaat, als het geloof. „Inderdaad, er zijn ook ande re manieren om hier de aan dacht op te vestigen", aldus Van den Bosch. „Serieuze methodes als een stuk in het parochieblad, huisbezoek ol catechese. Maar ik denk dat het goed is om soms een me thode met een lach, een knipoog te gebruiken. Niet dat ik speciaal een humorist ben, dat is Toon Hermans, Het veelbesproken bord. maar omdat er best humor zit in het geloof". Vandaar dat Van den Bosch besloot „de methode van de bakker de slager" te gebruiken. Een soort reclame dus. „En die goed begrijpt, snapt ook dat ik niet bedoeld heb: kom naar de kerk, met niet met de kerst. Dat wil de bakker tenslotte ook niet". Het woord „kerstdrukte" moet echter wèl anders wor den opgevat dan bij de ad vertenties van de midden standers. Hiermee bedoelt Van den Bosch niet de grote hoeveelheid mensen, maar wel „de soesa er omheen". „Er zijn trouwe kergangers die met kerst de volle kerk zien en dan zeggen: kijk, de mensen die nooit komen, ten nu op de mooiste plaat sen", vertelt de pastoor. „Er zijn dan wat spanningen. Als die mensen nu vaker komen, worden ze daar meteen niet meer op aangekeken". Hoe wel niet iedereen het woord drukte op deze manier blijkt op te vatten, gelooft Van den Bosch dat zijn boodschap goed is overgekomen. In elk geval bij de man, die speciaal op zijn fiets uit Sassenheim gekomen om het bord te 1 tograferen. „Ik vind het prachtig", zegt hij. „Vanoch tend ben ik er met de bus langs gekomen en ik dacht: dat leg ik vast. Dat moet ik bewaren voor het nageslacht. Trouwens...", bekent hij, „ik zou zelf ook best wat vaker naar de kerk mogen gaan". Pastoor van den Bosch is niet verwonderd over deze tie. Er zaten zondag inder daad meer mensen in de kerk dan normaal. „Niet dat ik hier nu zo te klagen heb hoor", haast hij zich te zeg gen. „Maar vol is de kerk nog lang niet"... NOORDWIJK De ge meente Noordwijk is be reid de voetbalvereniging Noordwijk ruim 140.000 gulden subsidie te geven voor de bouw van een sporthal op het terrein aan de Duinwetering. Verder kan de voetbal club een jaarlijkse bijdra ge tegemoet zien. Deze be draagt in het eerste jaar 68.500 gulden en wordt in 40 jaar tijd (met 1712 gul den per jaar) afgebouwd tot nul. Tevens zal de ge meente Noordwijk de hal 40 uur per week huren en doorverhuren aan andere clubs. Vorige maand werd een ak koord bereikt over de bouw van een tweede Noordwijkse sporthal. Gemeente en voet balvereniging werden het eens en ook de Sportraad kon zich uiteindelijk in de plannen vinden. Voetbalver eniging Noordwijk vroeg in mei van dit jaar een bouw vergunning voor de hal aan. Volgens voorzitter L. Korbee Het bouwen van een sporthal kost al snel 1,4 miljoen gul den, maar de club denkt de kosten door veel zelfwerk zaamheid te kunnen druk ken. Daarbij wordt de hal, die 24 bij 44 meter meet, te gen de al bestaande kleedka mers en kantine aange bouwd. Korbee had gehoopt dit najaar al aan de slag te kunnen, maar de bouw is door alle besprekingen enke le maanden vertraagd, zodat het de vraag is of de geplan de termijn (open in septem ber 1987) kan worden ge haald. In Noordwijk is al jaren gro te behoefte aan een tweede sporthal. De Northgohal is volledig volgeboekt, de aan vragen bedragen het dubbele van de verhuurbare capaci teit. Er zijn zelfs Noordwijk se verenigingen die voor hun thuiswedstrijden moeten uit wijken naar hallen buiten het dorp. Trainingen en jeugdwedstrijden moeten worden afgewerkt in te klei ne ffvmzalen. De gemeente Noordwijk heeft gezocht naar bouwlokaties in het Vinkeveld en het Middenge bied, maar is tot de conclusie gekomen dat nieuwbouw op het terrein van Noordwijk toch de voorkeur verdient. Het college van B en W van Noordwijk vindt dat de be heerders van de Northgohal (die vlak bij het terrein van de voetbalvereniging Noord wijk ligt) in de beginperiode een oogje in het zeil moeten houden. De voetbalclub Noordwijk wil het toezicht, beheer en schoonhouden in eigen hand houden, maar de gemeente Noordwijk wil ook een vinger in de pap. Zeker omdat ook andere verenigin gen gebruik zullen gaan ma ken van de hal. De voorstellen van B en W worden vanavond besproken in de raadscommissie wel zijn. (ADVERTENTIE) In het Kerstdorp-van Jaap Kooy in Lisse kunt u de meest aparte Sint-kado's uitzoeken. BERKEL EN RODEN RIJS Het omstreden transportbedrijf Stolk uit Berkel en Rodenrijs wil zijn activiteiten voortzet ten via een of meer BV's die buiten het faillisse ment zijn gebleven. Dat heeft directeur L. Stolk gisteren bevestigd. De Vervoersbond FNV heeft in verband hiermee het ge westelijk arbeidsbureau (GAB) in Delft gevraagd Stolk geen ontslagvergun ning te verlenen voor de 70 Turkse chauffeurs, die werk ten bij Stolk Chartering BV, één van de inmiddels failliet verklaarde BV's van Stolk. „Het zou te dol zijn als Stolk straks met een schone lei en andere chauffeurs zou kun nen beginnen, terwijl hij op hetzelfde moment via een nep-faillissement 70 Turken de WW injaagt", aldus be stuurder J. Hengst van de Vervoersbond FNV. Hij acht de kans overigens klein dat Stolk de benodigde vervoers- vergunningen los kan krij gen.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13