VOOR ZEVEN DYNAMISCHE BANEN IN DE AUTOMATISERING Zelfs zonder ervaring goede kans! Goudse Verzekeringen n r BON L Geeft uw nieuwe toekomsteen eerlijke kans. Misschien bent u druk als een baasje bij een software-house. U verdient weliswaar heel goed, maar u moet er tienduizenden kilometers voor rondrijden, u komt vaak te laat thuis, u leeft jachtig en eigenlijk werkt u beneden uw nivo. U zoekt feitelijk wat meer zekerheid en betere ontplooiingsmogelijkheden. Misschien bent u pas afgestudeerd als academicus in een exact vak of als HEAO'er BI, In de pure wetenschap ligt niet uw ambitie. U zou 't liefst snel produktief worden in een bedrijf. Maar u mist nog een praktisch specia- Misschien werkt u nu als ambtenaar in de automatisering. U verdient goed, u heeft veel zekerheid. Tbch zou u best wat voelen voor de dynamiek van het bedrijfsleven. Maar u weet wat u hebt, en dan moet u nog maar zien wat u krijgt... Misschien bent u als huisvrouw een aan taljaren thuis gebleven voor de kinderen, maar wordt het nu tijd om uw automatiseringsoplei ding en ervaring van vroeger weer te gelde te maken in een prima baan. Maar hoe vindt u de aansluiting met de moderne praktijk? Misschien bent u vanuit een technische of wiskundige opleiding in het lerarenvak terecht gekomen, maar vindt u weinig voldoe ning in uw werk. Eigenlijk zou u wel iets heel anders willen doen. In de praktijk. Maar... kan dat nog? En waar? TALENTENJACHT WAAR UW TALENTEN MOETEN LIGGEN De automatisering moet u echt interesseren. De praktijk van het bedrijfsleven trekt uaan. Als u ervaring hebt, dan gaat het met name om het werken met de grotere IBM-systemen. Maar ook zonder ervaring in automatisering hebt u goede kansen. Uw mathematische aanleg en (HBO-)opleiding tellen dan natuurlijk wel duidelijk mee. U hoeft echt niet meer "piepjong" te zijn. Ook boven de 30 jaar kunt u nog een uitste kend talent zijn. U moet produktief en kreatief willen zijn en koöperatief willen werken in een team. U moet zelfstandig bezig kunnen zijn en initiatieven tonen. WAT UW TALENTEN KUNNEN OPLEVEREN Als systeemanalist of programmeur bij de Goudse wordt u goed gewaardeerd. Uw werk is afwisselend en u ziet resultaat U maakt deel uit van een energieke, gemotiveerde club mensen, die "ondernemend" denken en doen. U krijgt een praktijkopleiding waar je "U" tegen zegt U krijgt direkt een vaste aanstelling. Zonder het risico van een proeftijd te hoeven nemen. U verdient een prima salaris, waarbij rekening wordt gehouden met uw huidige inkomensnivo. U profiteert automatisch van vele extra faciliteiten, zoals een premievrij pensioen, kortingen op verzekeringen en hypotheekrente, variabele werktijden, een premie spaarregeling en een winstgratifikatie. Ook worden uw opleidingskosten vergoed. U krijgt binnen de dynamische onderneming van de Goudse ruime ontplooiingskansen in een job die past bij uw nivo. Maak eens kennis met Goudse Verzekeringen Goudse Verzekeringen is een innovatief ingesteld, middelgroot verzekeringsbedrijf, dat zowel schade- als levensverzekeringen via onafhankelijke verzekeringstussenpersonen met succes op de markt brengt Informatikum BV, een 100% dochter, welke in hetzelfde kantoor gebouw is gehuisvest, verzorgt voor het bedrijf (en voor derden) de automatiseringssystemen en -projekten. Er is behoefte aan talentvolle mensen, die verder gestalte kunnen geven aan het vemieuwings- en groeiproces, dat "de Goudse" en haar dochterondernemingen momenteel doormaken. Goudse Verzekeringen kijkt niet alleen naar "jong" en "ervaren" Jonge, ervaren mensen krijgen in de automatiseringswereld alle kansen. Ook bij ons. Maar, als u al wat ouder bent, is het toch de moeite waard om eens kontakt met ons te zoeken. Want Goudse Verzekeringen vindt dat mensen, die al iets ouder zijn en dus meer (levens)ervaring hebben, vaak heel serieus en gemotiveerd zijn. Ook zij kunnen voor het bedrijf veel betekenen. Vandaar dat de Goudse nu ook op talentenjacht gaat bij 30- tot 40-jarigen, mèt of zonder automatiseringservaring; dat maakt in principe niet zoveel uit Het gaat er vooral om met welke instelling u een nieuwe uitdaging tegemoet wilt gaan. Een gedegen praktijkopleiding Beschikt u reeds over de nodige opleiding en ervaring? Dan kunt u, na een korte inwerk en bijscholingsperiode, snel aan de slag. Tklenten zonder automatiseringservaring worden door de Goudse volledig opgeleid tot professionals. Uiteraard ontvangt u tijdens de opleidingsperiode een volledig salaris. U krijgt bovendien direkt een vaste aanstelling met alle zekerheden van dien. Inzet tijdens deze studie is natuurlijk onontbeerlijk en u zult, ook in de avonduren, tijd voor uw nieuwe toekomst vrij moeten maken. Met uw financiële achtergrond houden we rekening Het kan best zijn dat u in uw huidige baan al een behoorlijk salarisnivo heeft bereikt Natuurlijk zal de Goudse daar zo veel mogelijk rekening mee houden. Kortom, u begint niet aan een hachelijk avontuur. Als systeemanalist of programmeur bij de Goudse krijgt u in feite een "vliegende start". Allesbehalve saai werk Een baan als systeemanalist of programmeur bij Goudse Verzekeringen betekent zeer afwisselend en inspirerend werk. Men denkt nog wel eens dat verzekeringen saai zijn. Maar hoe anders is dat in de moderne praktijk! Er zit een enorme dynamiek in verzekeringen. Met tal van fascinerende ontwikkelingen, die in nauwe relatie staan met de mens in onze snel veranderende samenleving. Het belangrijke ontwikkelingswerk wordt gedaan door hechte teams, samengesteld uit verschillende vakdisciplines. De systeemanalist en programmeur vervullen binnen die teams een centrale rol. Modern bedrijf met gemotiveerde mensen Goudse Verzekeringen is op vele fronten vernieuwend bezig in de verzekeringsbranche. En heeft daartoe dan ook al het benodigde gereedschap. De computerapparatuur is hyper modem met een hoge penetratiegraad van terminals. Maar belangrijker dan de machines zijn natuurlijk de mensen. Starheid kennen we niet bij de Goudse. Er heerst een plezierige, informele sfeer. Er zijn korte kommunikatielijnen. Er is veel ruimte voor inbreng, initiatief en eigen verantwoordelijkheid. De motivatie om gezamenlijk een succesvol bedrijf nog succesvoller te maken is alom aanwezig. Geïnteresseerd? Heeft deze advertentie u nieuwsgierig gemaakt en wilt u weten of u kansen maakt in deze "talentenjacht", begin dan met de voor u bestemde bon in te vullen. Binnen een week hoort u nader van ons. Ook eerst eens de sfeer van het "Goudse" bedrijf komen proeven behoort tot de mogelijkheden. Daar kan altijd een afspraak voor gemaakt worden. Uiteraard kimt u bij alle kontakten met Goudse Verzekeringen rekenen op strikte vertrouwelijkheid. Goudse Verzekeringen, Stationsplein 3,2801 AK Gouda, tel. 01820-41911. Deze bon in een gesloten envelop zonder postzegel zenden naar: Goudse Verzekeringen/ Informatikum Afdeling Personeelszaken Antwoordnummer 10009 2800 VB GOUDA. O |W| voor mensen zonder ervaring DV-rl^l in automatisering Ik ben geïnteresseerd in een baan als systeemanalist of programmeur bij Goudse Verzekeringen. Naam:m/v Adres: Postcode/Plaats: "telefoon:Leeftijd:jaar Vooropleiding: Huidige functie: Mijn interesse gaat uit naar de funktie systeemanalist programmeur weet ik nog niet Mijn motief om te reageren is: voor mensen met ervaring in automatisering Ik ben geïnteresseerd in een baan als systeemanalist of programmeur bij Goudse Verzekeringen. Naam:m/v Adres:- Leeftijd: Deze bon in een gesloten envelop zonder postzegel zenden naar: Goudse Verzekeringen/ Informatikum Afdeling Personeelszaken Antwoordnummer 10009 2800 VB GOUDA. "telefoon: Vooropleiding: Huidige functie: Mijn interesse gaat uit naar de funktie systeemanalist programmeur Mijn ervaring bestaat uit: jaar

Leidse Courant | 1986 | | pagina 26