Serie „The Hitchhiker": koekjes van eigen deeg ^DIP/TELEVISIE SteidóaOowiant WOENSDAG 19 NOVEMBER 1986 PAGINA 17 'eronica ervat lange itzendingen Nieuwsradio' ^Hilversum Veroni- I^Bis weer begonnen met ^^^filedige uitzendingen de actualiteitenru- k „Nieuwsradio" op 1. Daarmee komt n eind aan de protes- itzendingen van de af lopen twee maanden, aarin Veronica gedu nde de eerste helft van i uitzending uitsluitend uziek draaide. adiodirecteur Lex Har- ng besloot half augus- s tot deze stap nadat eronica en TROS door i arbitragecommissie Ijor Radio 1 stevig op de ingers waren getikt we ns voortdurende over- eding van de afgespro- en percentages gespro- en woord op de gecom- neerde regionale/lan- elijke zender. en nieuwe afspraak tus- >n de landelijke en re- ionale omroep over de erhouding muziek en sproken woord, heeft ervatting van de oor- ironkelijke uitzendin- :n van „Nieuwsradio" eer mogelijk gemaakt, Idus Veronica. De nieu- e afspraken houden m. in dat de landelijke inroepen buiten de pie- uren vijftig procent in laats van twintig pro- ent gesproken woord ogen uitzenden. De re- ionale omroep mag daar genover de 'avonduit- ending' een uur naar oren halen. Veronica en ROS hebben zich overi- tns vorige week vrijdag |dens de behandeling an dit compromis in het OS-bestuur onthouden an stemming. Hoewel 1 OS-programma- ommissaris Van den leuvel de omroepen in verweging gaf het door en ingestelde beroep te en het arbitrage-vonnis i te trekken, is in ieder j eval door Veronica nog ens duidelijk gesteld dat e procedure zal worden oortgezet. )e TROS is nog bezig Wh en beslissing te nemen. WEKELIJKS „IDEEËNBANK" OP RADIO EN TELEVISIE HILVERSUM Op woensdag 3 decem ber start de serie „De Ideeënbank". Het doel van deze vijftiendelige serie van Fe- duco, die geproduceerd wordt door Teleac en de VARA, is een groot publiek kennis te laten maken met maatschappelijke acti viteiten voor en door mensen uit de regio. Deze activiteiten kunnen op het gebied van het welzijnswerk, sociaal- en cultu- reelwerk, het onderwijs, het maatschappe lijk- en vormingswerk of het vrijwilligers werk liggen. Kortom, activiteiten vanuit de zogenaamde „non-profit"-sector. De radio- en televisieprogramma's wor den vanuit een openbare gelegenheid er gens in de regio gepresenteerd. In het centrum van bijvoorbeeld van café, biblio theek of gemeenschapshuis staat De Ideeënbank opgesteld. Medewerkers van instellingen of organisaties, maar juist ook personen kunnen op de bank plaatsnemen en hun idee toelichten. Heel vaak zullen het burgers zijn die in hun woonplaats iets hebben opgezet. Zoals bijvoorbeeld een gezondheidswinkel speciaal voor vrouwen of een goed lopende „auto-pool" met di verse instappunten. Maar ook een ge slaagd scholingsprogramma voor werkloze jongeren met subsidie van de gemeente kan aan de orde komen, of een onderne mingsraad die er eindelijk in is geslaagd om de achterban actief bij zijn werk te be trekken. Een belangrijk doel van de serie is andere mensen in het land te stimule ren om eveneens activiteiten op maat schappelijk gebied te ontplooien. Om de bewoners uit de streek in contact te bren gen met De Ideeënbank, wordt in elke re gio samengewerkt met de redacties van de regionale dagbladen. Lezers zullen wor den opgeroepen hun ideeën in te zenden. De Ideeënbank beschikt over een speciaal reactietelefoonnummer: 030-936641. Ider die zijn of haar initiatief bekend wil ma ken kan tijdens kantooruren bellen. In elke televisie-uitzending, die vanaf 3 de cember elke woensdag van 17.40-18.10 uur op Ned. II wordt uitgezonden, zullen vijf a zes ideeën aan de orde komen. De beden ker van het in praktijk gebrachte idee vertelt en licht toe. Het kan nodig zijn dat het idee wordt geïllustreerd. In dat geval wordt vooraf een korte filmreportage ge maakt. De VARA stelt met ingang van 5 december vanaf 12.15 uur op Radio 5 elke vrijdag het radioprogramma samen, waar in dieper op de aangedragen ideeën wordt ingegaan. NOS beloont inzet van personeel HILVERSUM NOS-voorzit- ter Van Dijke vindt dat de NOS-medewerkers dit jaar zo goed hun best hebben gedaan dat hij en met hem het bestuur besloten heeft het personeel een eenmalige eindejaarsatten- tie in natura te schenken. Twee jaar geleden werd de eindejaarsattentie binnen de omroep als bezuinigingsmaat regel afgeschaft. Bij de eindaf rekening van de begroting voor 1986 bleek financiëel commissaris H. Spaan echter nog vier ton te hebben gevon den, afkomstig van efficiency maatregelen. HILVERSUM Met het uit stellen van de Nederlandse reeks „Passies", die volgens Veronica volgend seizoen pro minent zal worden geprogram meerd, viel er een gat dat de omroep opvult met de Ameri kaanse produktie „The Hitch hiker". Het is een serie van dertien delen, die vanaf van avond (Ned. 1 om 21.20 uur) eens in de maand wordt uitge zonden. „The Hitchhiker" (de lifter) zijn op zichzelf staande verha len, die een thriller-achtige, realistische of suspense-achtige inhoud hebben. Daarbij krijgt de hoofdrolspeler telkens aan het eind van de aflevering een koekje van eigen deeg toege diend. Bindend element in de verhalen is de lifter (Page Fletcher), die eenzelfde rol vervult als bijvoorbeeld thril ler-regisseur Alfred Hitchcock doet in de door de KRO uitge zonden serie „Alfred Hitch cock presenteert...". Al liftend leidt Flechter het verhaal in en uit aan het einde van elke aflevering wat moraliserende opmerkingen. zijn gaan. Hoofdrolspelers zijn onder anderen Klaus Kinski, Geraldine Page, Karen Black en Robert Vaughn. Onze eigen Renee Soutendijk speelt in de elfde aflevering „Murderous Feelings" de hoofdrol. Daarin is ze een vrouw die wordt ge plaagd door nachtmerries, waarin steeds dezelfde figuur terugkeert. Als ze besluit een psychiater te bezoeken, wordt deze verliefd op haar en dat heeft verstrekkende gevolgen. De bedenkers van „The Hitch hiker" hebben geprobeerd er een internationaal aantrekke lijke serie van te maken. Hier- Aperitiefje Echt slecht zijn de verhalen niet, maar je hoeft er zeker niet voor thuis te blijven. De dertig minuten durende avon turen, die in 1984 werden ver vaardigd, zijn eigenlijk niet meer dan een aardig aperitief- je voor het slapen gaan. Hoe wel belangrijke regisseurs en niet onbelangrijke acteurs en actrices hun medewerking verlenen, is het een reeks waarvart er dertien in een do- voor trokken ze een aantal vermaarde regisseurs aan zoals de Fransman Roger Vadim, de Nederlander Paul Verhoeven, de Duitser Carl Schenkel en de Zweed Mia Zetterling, die op verschillende locaties in de wereld mochten filmen. Spek- takulair camera-werk levert het niet op en ook indrukwek kende verflmingen blijven achterwege. De verhalen wor den vrij sober in beeld ge bracht, wat zou kunnen bete kenen dat het leeuwedeel van het geld is opgegaan aan de honoraria van acteurs en re gisseurs. In elk verhaal zit een aantal erotische scenes verweven. Echt functioneel zijn ze niet. Wie naar de reeks kijkt, zal zich niet aan de indruk kun nen ontrekken, dat ze erin verwerkt zijn als lokkertje. Kabel-televisie De reeks werd in eerste in stantie vervaardigd voor een Amerikaans kabel-televisie station. Een gering aantal kij kers heeft de serie dus kunnen volgen. In het land van Uncle Sam was „The Hitchhiker" echter succesvol genoeg om de reeks het jaar daarop te ver volgen met nog eens dertien afleveringen. Veronica heeft ook op die tweede serie een optie, maar of deze hier ook zal worden uitgezonden is de vraag. Daarvoor is het resul taat uiteindelijk te mager. De verhalen zijn niet echt slecht geschreven. Ze hebben telkens een andere emotie tot onderwerp zoals verwaand heid, jaloezie, nijd en heb zucht. Hierdoor komt in de Belinda Bauer, Klaus Kinski en Stephen Shallin in de door David Wickes geregisseerde „Lovesounds" verhalen de nadruk te liggen op de hoofdpersonen en zijn het de acteurs of actrices, die het verhaal tot kijkgenot ma ken of juist niet. In de eerste aflevering „Lovesounds" blijft alleen Klaus Kinski overeind, hoewel hij betere rollen heeft gespeeld. Belinda Bauer en Stephen Shallin zijn niet meer dan figuranten, die alleen lij ken ingehuurd om uit de kle ren te gaan. Kinski speelt de rol van de perfectionistische dirigent Curt Hofmann. Hij laat in zijn huis een geavan ceerde geluids-installatie aan leggen, die hem in staat moet stellen een perfect spelend or kest te dirigeren. Er is echter een probleem: de geluids-in stallatie heeft al direct een he kel aan de dirigent. Gevolg is dat Eric, die het apparaat in stalleert, langer werk heeft dan voorzien. Hofmanns vrouw Veronica, die veel lief de tekort komt omdat Curt he lemaal opgaat in de muziek, valt voor de geluidstechnicus en dat heeft voor het tweetal desastreuze gevolgen. De ge luids-installatie laat het er echter niet bij zitten en zint op wraak. De dirigent krijgt ten slotte zijn koekje van eigen deeg. HANS PIËT VOO 15.40 De tik van... Gerry Knete- mann, programma van Annette van Trigt 15.50 Ripley's believe it or not, informatieve serie 16.15 Dynasty, Amerikaanse tv- serie. AfI.: De beslissing 17.00 Internationaal Week Mag- zine, actualiteiten NOS 17.30 Vj6-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport, sportma- gazine 18.08 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: De ont voering. TELEAC 18.30 Personal Computer II, voorlichtingsprogramma VOO 19.00 Countdown, popprogram ma met Adam Curry NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 Haïti na Baby Doc, pro- •gramma van de Stichting Mensen in nood VOO 20.33 Miami Vice, Amerikaanse politieserie met o.a. Don Johnson en Philip Michael Thomas. Afl.: De verloren zoon (1). Crockett en Tubbs gaan naar Panama om een cocaïne-transport te onderscheppen. De operatie verloopt echter bepaald niet vlekkeloos 21.20 The hitchhiker, Ameri kaanse tv-serie rond bizar re verhalen. Afl. 1: Love sounds, met o.a. Klaus Kinski en Belinda Bauer. De vrouw van een dirigent heeft een verhouding met een geluidstechnicus. Wanneer deze laatste een stereo-installatie aanlegt bij hen thuis, wekt dat de woede op van de dirigent. Wraak volgt (zie elders op deze pag.) 21.45 Villa Valuta, rechtstreeks uit te zenden spelprogram- ma rond de derde trekking van de Staatsloterij. Pre sentatie: Bart Peeters 22.35 Verona, satirisch pro gramma van Henk Spaan en Harry Vermeegen 23.00 Nieuwslijn, actualiteiten magazine 23.35 Erotische Verhalen, tv-se rie. Afl.: De verleiding, naar een verhaal van Guy de Maupassant. De barones de Crangerie verveelt zich en gaat over tot het imite ren van een vrouw, die aan de overkant van de straat mannen mee naar binnen lokt. Het spel loopt echter uit de hand NOS 00.05 Journaal 00.10 Nieuws voor doven VPRO 15.30 Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie. Afl.: Gewoon 'nee' zeggen! 15.55 Lange Jaap, kinderpro gramma. Afl. 4: Een schil derij is nooit een paard 16.30 Theo Thea, kinderpro gramma 16.45 Blikskaters, nieuwspro gramma 17.00 Moeroen Boechstansan- goer(Murun), kinderserie 17.05 De grote dikke beer ver telt (Janosch), tekenfilm serie 17.20-17.30 Pol, kinderserie. Afl.: Pingo, de acrobaat! FEDUCO 17.40 In Vredesnaam, vijfdelige serie gewijd aan de vrede. Afl. 4: Vrouwen en vrede NOS 18.15 Nieuws voordoven 18.25 Open Universiteit 18.30 Sesamstraat 18.45 dl Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de PvdA NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine 19.55 Voetbal: Nederland Po len, rechtstreeks verslag van deze kwalificatiewed strijd voor het Europees kampioenschap SOCUTERA 22.00 Haïti na Baby Doe, pro gramma van de Stichting Mensen in nood NOS 22.05 Uitreiking aanmoedi gingsprijzen Dansers fonds 79, reportage 22.17 Open Universiteit, cursus voorlichting 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Nederland C, actualiteiten en achtergronden op het gebied van kunst en cul tuur in binnen- en buiten land 23.30 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma. Met o.a. •Ploom'. "Plastinots" en The Partridge family' 18.00 Europa Countdown, poppro- gramma met Adam Curry 18.45 Travel Magzine, toeristisch magazine 19.10 Almanac 19.15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report 1, met golf: French Open (1) 20.30 Faith in Europe: Borderline, documentaire over jongeren in Berlijn 21.00 Almanac 21.05 Cinderella, balletuitvoering op muziek van Prokofiev, uitge voerd door het Royal Ballet 22.55 Weerbericht en World Watch 23.05-00.20 Sporta Report 2, met voetbal: Nederland - Polen en DDR - Frankrijk Nieuwe in teletekst Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) <i IS Zeppelin, informatief magazine voor kinderen. Presentatie: Fe lix 150 Magister Maesius (12). der tiendelige Vlaamse jeugdserie met o.a. Willy van Heesvelde, Nora Tilley en Jan Verbist. Re gie: Jef Ceulemans (herh.) X) Uitzending door Derden. Pro gramma van de Katholieke Te levisie- en Radio-Omroep 10 Mededelingen en program ma-overzicht <5 Journaal 10 Op zoek naar... kunst, cultuur en wetenschap, een dwars praatprogramma met nonsens en desinformatie, gepresen teerd door Ivan Heylen. Gas ten: Liliane Vertessen. profes sor Derom. Wim van Gansbeke en Erich von Daniken 05 Allemaal beestjes, natuurfilm- serie. Afl.: Djurdjura (2). film over de cederbossen op de Djurdjura-bergketen in het noorden van Algerije 35 Eiland, kunstmagazine gepre senteerd door Johan Thiele- mans. Met o.a. Gilbert en George en Lucas Vandervorst, die de hoofdrol speelt in de Vlaamse tv-serie 'Adriaen Brouwer' 30 Nationale Loterij en paarde- koe rsen 40-23.00 Journaal en Coda: 'Grafschrift', gedicht van J.C. UT 2 00 Zonen en dochters (Sons and Daughters), Australische tv-se rie met o.a. Rowena Wallace, Pat McDonald en Peter Phelps. Kerry beraamt een komplot tegen Rob en Angela 23 Intermezzo. E. Volckaert, viool, speelt Obsession uit de sonate opus 27/2 van Ysaye 25 Oshin (11), Japanse tv-serie met o.a. Ayako Kobayashl en Shiro Ito (herh.) 40 Mededelingen en program ma-overzicht 45 Journaal I0 Kijk uitl Verkeerstips. Afl.: Noodsituaties 15 Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts 20 De Brug (Die Brücke), West- duitse speelfilm uit 1959 van Bernhard Wicki. Met o.a. Vol- ker Bohnet. Fritz Wepper en Michael Hinz. Aan het einde van de Tweede Wereldoorlog worden zeven Duitse scholie ren toch nog ingelijfd in het le ger. Zij krijgen de opdracht een onbelangrijke brug te ver dedigen. Maar de geallieerden hebben deze brug ook uitge- 00-ca.23.00 Sport. Uitgebreide samenvatting van de voetbal wedstrijd België Bulgarije TB F 1 00 Nouba nouba, kinderprogram ma met o.a. 'Plastinots' en 'Woody Woodpecker' 00 Carrefoura, gevarieerd pro gramma Ce Soir, regionaal magazine 27 Quick et Flupke, tekenfilm 30 Journaal 00 Au nom de la lol, beroemde verhandelingen tussen aange klaagden en de staat. Vandaag het geval van de twee luikena- ren, en kinderen in de gevan- 21.00 The Colby's, Amerikaanse tv- serie met Charlton Heston, John James, Catharine Ross e.a. Afl.: Imposteur ou milliar- 21.50 Coup de film, filmrubriek 22.00 Cargo de nuit, muziek-, film en videonieuws voor de jeugd. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.35 Lotto-trekking 22.50 Laatste nieuws 23.15-23.25 Informations, reflexions et interrogations laïques TV 5 16.05 5 Ans déja, amusementspro gramma 16.35 Telescope 17.25 La Suisse au fll du tempa, do- cumenfaireserle. Afl.: Face la 18.30 8ème Fête des costumes (6), folkloristisch programma 19.00 5 Ans déja, amusementspro gramma 19.30 Tëléscope 20.35 La Suisse au fil du temps, do cumentaireserie. Afl.: Face a la mort 21.35 Klassieke muziek 22.00-22.30 Nieuwa MUSIC BOX 17.00 (SThe Simon Potter Show, met 'Chart Attack", overzicht van de Engelse hitparade (herh.) 18.00 0 The Amanda Redington Show (herh.) 19.00 0 The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 0The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 0The Timmy Msllett Show (herh.) 22.00 0 The Simon Potter Show (herh.) 23.00 0 The Shadow (herh.) 00.00 0 The Timmy Mallet! Show 01.00 0 The Amanda Redington Show 02.00 E The Nino Firetto Show 03.00 0 The Martin Buchanan 04.00 0 The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP/ CD-hitlijsten 05.00 0 The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06.00 0 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) DUITSLAND 1 15.15 Die WeiBe Rose, Duitse speel film uit 1982 van Michael Ver hoeven en Mario Krebs. Met o.a. Lena Stolze, Wulf Kessler en Oliver Siebert (herh.) 17.15 0 An hellen Tagen... aus dem Rheinhardswald, muzikaal programma m.m.v. Ine Kollec- ker, sopraan. Anke Gerkens. gitaar, het kamerkoor Greben- stein o.l.v. Michael Tauche en de dansgroep Goldene Sech- ser. Presentatie: Petra Schür- 18.00 ARD-Sport extra, met aan dacht voor de voetbalwedstrij den in de achtste finale om de Duitse Bondsbeker 19.00 Auf den Spuren der Natur, driedelige documentaireserie over nieuwe ontwikkelingen in de biologie. Afl. 1: Icarus zwo- tausend 19.45 Dia groBe Flut, overwegingen ter gelegenheid van Boete- en Gebedsdag 19.57 Programma-overzicht 20.00 (ITagesschau 20.15 Vater und Söhne, vierdelige tv-serie van Bernhard Sinkel over de deels beruchte ge schiedenis van het Duitse che- mie-concern IG-Farben. Met Julie Christie, Bruno Ganz, Tina Engel e.a. Afl. 3: Macht und Ohnmacht (1932-1938). De belangengroep van groot-in dustriëlen besluit na enige aar zeling Hitler te steunen in ruil voor politieke steun voor hun kolenproject. Zo helpen ze de oorlog voor te bereiden, ook wanneer de Jodenvervolging begint en uit hun eigen kring bankier Bernheim op non-ac tief wordt gezet 22.25 Programma-overzicht 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 ARD-Sport extra. Samenvat ting van de vandaag in Leipzig gespeelde voetbalwedstrijd om de Europa-cup: DDR - Frank rijk 23.30 Einsatz in Manhattan (Kojak). Amerikaanse politieserie met o.a. Telly Savalas, Dan Frazer en Kevin Dobson. Afl.: Mord im Dunkel. Officier van justitie Greg Burton wordt vermoord en Kojak neemt zich voor deze zaak op te lossen. Dat wordt hem niet makkelijk gemaakt, want een commissie beschul digt hem van dienstverzuim. De kunstschaatser Karen Fos ter schijnt echter nieuw licht op de zaak Burton te kunnen werpen 00.15 Tagesschau 00.20 Nachtgadanken DUITSLAND 2 15.40 Lothar Meggendorfer» 'La- bende Bilderbücher', de strip tekenaar Ivan Steiger verfilmde de prentenboeken van Lothar Meggendorfer. een tijdgenoot van Wilhelm Busch 15.55 Haute 0 Ondertiteling vla Teletekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen ding. Cl Zwart/wit-uitzending. KE Zwart/wit-uitzending met on dertiteling via Teletekst. (9 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 16.00 Zauberhaftaa Fes. documen taire over de mooiste stad van Marokko 16.30 C Vargiss dia Liebe nicht, Duitse speelfilm uit 1953 van Paul verhoeven. Met o.a. Paul Dahlke. Luise Ullrich en Ilse Bally. Anna Kienzel laat zich door haar man en kinderen als dienstmeisje behandelen. Als de familie echter besluit om zonder moeder met winterva- kantle te gaan omdat een toe komstige schoonzoon haar plaats inneemt, is Anna ont goocheld 18.05 Hoffnungsspuren, tv-serle met Edda Seippel, E.O. Fuhrmann, Therese Lohner e.a. Afl.: Tiir 18.50 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heuta 19.15 Main* Zeit in Deinan Hinden, meditatie over de boete- en biddag 19.30 Kennzaichan D, actualiteiten uit Oost- en West-Dultsland 20.15 Alias aus Liebe, Duitse tv-film van Eberhard Itzenplitz. Met o.a. Barbara Czerwinski, Her linde Latzko en Winfried Glat- zeder. Katrin, een lerares van midden dertig, voelt zich aan gesproken door en huwelijk sadvertentie. De man die hem geplaatst heeft zit echter een straf van drie jaar in de gevan genis uit 21.15 Haute 21.20 Der Schrei nach Leben (2), driedelige tv-film naar het ge lijknamige boek van Martin Gray en Max Gallo. Met o.a. Jacques Penot. Michael York, Macha Meril e.a. (slot: zondag) 22.50 0 Exclamationes, verfilmd vredesgedicht gebaseerd op teksten van Franclscus van As- slsi, Czesraw Mllosz, Heinrich Böll. Wolfgang Borchert. Else Lasker-Schüler e.a. Muziek: 'Der klagende Friede' van Udo Zlmmermann 23.45 Haute 23.50-02.40 Dia Nacht (slot), tweede lige film van Hans Jürgen Sy- berberg waarin Edith Clever teksten reciteert van Plato, Beckett, Schiller, Bachmann, Wagner e.a. DUITSLAND 3 17.00 Sport im Wasten extra. IJs- hockey-afscheidsgala voor Lo- renz Funk vanuit de Eissport- halle te Berlijn 18.00 Telekolleg II. Cursus Engels. les 9 18.30 Seaamatraat 19.00 Aktuelle Stunda, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesechau 20.15 Mittwochs ln„.: Land und Lauta 21.45 Wiaaanachaftashow-apazial: Haban Pflanzen Slnne? Docu mentaire 22.30 KI Ends lm Morgengrauen (The sun sets at dawn), Ameri kaanse speelfilm uit 1950 van Paul H. Sloane. Met Philip Shaw. Sally Parr en Walter Reed e.a. Een jongen wordt veroordeeld voor moord. Be halve zijn vriendin en de ge- vangenisdlrekteur, gelooft nie mand hem. Dan duikt de echte moordenaar op, een gangster, welk doodgewaand werd. Er ontstaat nu een race tegen de tijd. om de onschuld van de jongen nog voor zijn executie te bewijzen 23.40 Laatste nieuwa Hand l BBC 1 17.35 Hartbeat, kinderserie 18.00 John Craven's Newsround 18.10 The cuckoo aiater 18.35 Masterteam, spelprogramma met Angela Rippon 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.35 The Clothes Show 21.00 Hl Dallas, Amerikaanse tv-serle 21.50 Points of view, discussiepro gramma 22.00 Conservative party, politieke uitzending 22.05 Journaal, regionaal nieuwe en weerbericht 22.35 HJThe visit, serie over de po gingen van een Engelse ste wardess een weeshuis in Dha ka/Bangladesh op te richten. Afl. 2: We'll take good care ot 23.25 Sportsnight, met o.a. Europa Cup-voetbal en cricket 00.40 Rhoda, Amerikaanse tv-serie 01.05 Weerbericht BBC 2 17.30 To the world's and 18.00 My music, muzikaal spelpro gramma 18.25 Cover to cover 19.00 The Wednesday weatern: The law and Jake Wade, Ameri kaanse speelfilm uit 1958 van John Sturges. Met Robert Tay lor. Richard Widmark, Patricia Owens e.a. 20.30 Australian cricket. Testmatch Australië - Engeland 20.55 RAC Rally report '86 21.30 Out of court 22.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie. Afl.: Officers only 22.25 Breaking up, vierdelige dra maserie van Nigel Williams 23.20 The trouble with sex, informa tieve serie. Afl.: Coming out, over het accepteren van ho- mosexuele geaardheid 23.50 The conservative party, poli tieke uitzending 23.55 Newsnight, actualiteiten 00.40 Weerbericht ITV 17.00 Kinderprogramma's 18.15 Blockbusters, spelprogramma 18.45 Nieuwe 19.00 About Analia 19.35 Crossroads, tv-serle 20.00 This ia your life 20.30 Coronation Straat, dramaserie 21 00 Strike it lucky 21.30 Full house 22.00 The equalizer, politieserie 23.00 Party political broadcast 23.05 Nieuws 23.35 The calendar girl murders, speelfilm 00.25 Joy in my soul SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I dream ot Jaannla 18.30 Hazel. All.: George's Ordeal 19.00 Hogan'a Heroes 19.30 Cash and Company 20.30 Mora Wild Wild Wast, komi sche western met Ross Martin. Robert Conrad e.a. 22.15 Shell International Motor Sporta 1966/RAC Rally Report 23.15 Roving Report 23.35-00.35 0 Pop Formule NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 De laatste zeekoeien, documentaire 15.55 Gevangene, kor te film 16.00 Daktari, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Het gevaarlijke leeuwen- welpje 16.50 D'r kan nog meer bij, kinderprogramma 17.15 Henkies Droomboom, Zweedse tekenfilm NOS 17.30 'A6-Journaal EO 17.46- 18.00 Tijdsein buitenland MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Tim my Mallett Show (07.00), Amanda Re dington Show (herh.) (08.00), Nino Fi retto Show (09.00), Simon Potter Show (10.00), Martin Buchanan Show (11.00) en 'Private Eyes', special (12.00). 13.00 0 Muziekprogram ma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Sein grossier Bluff (herh.) 11.30 Zauberhalttes Fes 12.10 Kennzeichen D 12.55 Perso verzicht 13.00 Heute 13.15 0 Tele tekst 15.50 Tagesschau 16.00 Ein Platz für Tiere, natuurfilmserie 16.45 HiDie Kinder vom Mühlental, kinder serie 17.15 Kein Tag wie jeder ande re, kinderprogramma 17.30 Vorsicht: Kinder in der Kiste 17.45 Tagea- DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Vom Urkrümmel zum Atom- pilz. Afl. 2: Oe kunstenaars van de verdubbeling (herh.) 16.35 Die Welt des Marchens: Das kalte Harz (1) 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Tom und Jerry, tekenfilm BBC 1 07.30 Flinstones 08.00 Breakfast time, actualiteiten 09.40 Watch dog 09.55 Nieuwa 10.05 Emergency Bloomsbury 10.45 Advice shop 11.00 Neighbours 11.25 Philip Scho- tield 11.30 Play School 11.50 Hen ry's cat, tekenfilm 11.55 Five to ele ven 12.00 Food and drink 12.35 Open air 13.25 Airport watch 13.55 Nieuws 14.25 Neighbours 14.50 Ani mal lair 15.00 Exodus (2), speelfilm 16.45 Tekenfilm 16.50 Phillip Scho- field 16.55 Scragtag 17.10 Sebasti an, tekenfilm 17.20 The Odyssey SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City lighta 14.25 Roving Re port 15.00 0 Sky Trax. Popmuziek 17.00 The DJ Kat Show ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuwa 10.30 Schooltv 13.00 Tho mas the tank engine and friends 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sulli van* 14.00 Nieuwa 14.30 Fifty fifty 15.30 Daytime 16.00 Take th# high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinder programma's RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.45 Waar waren we ook al weer? 18.56 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. 20.02 Langs de lijn. 22.02 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Volgstpot. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: Rozegeur en prikkel- 18.03 Hier en nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Hedendaagse kamermuziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Nederlandse hedendaagse mu- RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van de GPV. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30-21.20 FEDUCO: Medelanders Nederlanders. NOS: REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow vanuit Radio Calè Rijnmond. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarach- tig'. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro. voor Italianen. 20.03 Sport en muziek. Reportage van de voetbalwedstrijd Bel- gië-Bulgarije. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Radio Tropical 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueei. 18.30 Van Alboka tot Zuma. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss Cross. 20.30-23.45 MusJca Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto In? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Neiis. 15.05 De burgemeester is jarig. 1605 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Hel levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Wie weet waar Willem Wever woont? 10.03 Plein Publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst 13.03 Hier en Nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 De familieshow. 15.03 Als de dag van toen. 16.03 De wereld zingt Gods lof. 17.03 VOO: Hollandse hits RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO. Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: De jeugd van tegenwoor- 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 De 50+ Seniorenshow. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt 13.30 Da Capo. 14.00 Het Dossier. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Van vreemdeling tot medebur- REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30. 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.10 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hita. 17.00 FOCUS. BRT 3 07DO Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 09.45 Kwintet in Choro-vorm Heitor Villa-Lobos. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafeimuziek. 13.10 Aktueei. 13.30 Solitudes for big machine. 14.00 An English Solitude. 16.30 Wel thuis. 17.00 Een uurtje Uriel Tsachor.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17