Estafetteteams LZ'86 succesvol voor Leiden DIOK komt goed weg in Etten-Leur: 15-16 De Zijl/LGB opnieuw de boot in Scylla stelt zich veilig Formule I* nu op derde plaats CaidóaQowumt MAANDAG 17 NOVEMBER 1986PAGIN LEIDEN In een bomvol en ovenheet zwembad 'De Zijl* werden zaterdag de Nationale Estafette Kampioenschappen- voor jeugd tot en met 14 jaar afgewerkt. In het totaalklasse ment bezetten de jongens- en meisjesploegen van LZ een tweede en een vijfde plaats. De teams van de Zijl/LGB moesten genoegen nemen met een vijfde en zevende klasse ring. LZ had de hoge klasse ring voornamelijk te danken aan het goede zwemmen van de meisjes onder tien en twaalf en de jongens jonger dan tien. Bij de meisjes onder de tien behaalde het octet Olga Bouw meester, Monique Barmentloo, Veerle Verloren van Thenaat, Andrea Hoenselaar, Bianca Hooks, Fleur Bakker, Xera Fieret en Bianca Singeling twee tweede en twee eerste plaatsen. De meest aanspre kende prestatie leverden zij op de 4x50 m. wisselslag. Ze won nen in een nieuwe kringre cordtijd: het oude record (2.34.5) werd teruggebracht tot 2.31.4. In het m.o.10 tussen- klassement eindigde LZ met ruime voorsprong op een eer ste plaats. De m.o.12 eindigde de club op een tweede plaats. Zij wonnen de 4x100 m. wis selslag en tikten als tweede aan op de 4x100 m. rugslag. Op dit laatste nummer bleven zij het team van de Zijl/LGB net voor. Bij de onder twaalfjari gen wist Maaike Parrel (Zijl/ LGB) als startzwemster op de 4x100 vrij onder de NWK li miet te blijven. Ze tikte aan in 1.04.7. Het enige lichtpuntje bij het overigens matige Leidse zwemmen bij de m.o.14 kwam voor rekening Zijl/LGB'er In- grid van Veen. Als startzwem ster op de 4x100 m. vrij verbe terde zij haar eigen kringre cord op de 100 m. vrij. Aantik kend in 1.01.5 bleef zij exact 0.1 sekonde onder haar oude tijd. Zij weet zich nu tevens ze ker van een NWK startbewijs. Bij de jongens wisten alleen de onder tienjarigen van LZ zich bij de beste drie teams te scha ren. Met twee derde, één twee de en één eerste plaats legden zij beslag op de tweede plek in het tussen klassement. De ver antwoordelijke zwemmers wa ren Jeffrey Kortekaas, Dennis van Kamp, Olivier van Dee- len, Remco Singeling, M. van de Ven, G. Janssen, Joachim de Ruysscher en Robert Jan Bakker. De laatste ereklasse- ring was voor de 4x100 m. vrije slag ploeg van de Zijl LGB (j.o.14). Het kwartet Niels Ouwerkerk, Niels Joor, Erwin Siera en robert Janssen bracht een tijd van 4.04.9 op de klok ken. Ér werd een zilveren me daille veroverd. Op de tweede dag van de door de Zijl/LGB in samenwerking met de KNZB georganiseerde kampi oenschappen verschenen geen Leidse ploegen aan de start: de onder 16-jarigen en senioren vielen bij de voorselektie bui ten de boot. Wel namen een behoorlijk aantal Leidse zwmmers deel van Kring-A wedstrijden in Voorschoten. Nancy Kijk in de Vegt plaatste zich op de 100 m. vlinderslag voor de Winterkampioen- schappen. Zij won in 1.19.6. Zijl/LGB'er Robert Janssen realiseerde de inschrijftijd bij de j.o.14 op de 200 m. rugslag. Verder vielen onder meer Paulien Stastra (LZ), Ingrid van Veen, Sandra Schotsman, Amarentia Verkade, Maaike Parrel, Mike van Beukering (allen Zijl/LGB), Alexander Willemsen en Geralda Boek weit (LZ) in de prijzen. j LEIDEN De heren van Leiden weten zich na het voorlaatste weekeinde voor de ingang van de winterstop aan kop in de overgangsklasse. Leiden profiteerde van de pun- tendeling tussen naaste concurrenten Gooische en Groningse Studs, door zelf met 3-2 van MOP te win nen. De dames van de LMHC verzaakten op de zelfde wijze gebruik te maken van het punten verlies dat Tilburg leed ën moeten daardoor nu de bovenste plaats delen. Op doelsaldo zijn de dames nu wel herfstkampioen van de eerste klasse. Met de wetenschap dat bij winst voor het eerst de koppo sitie kon worden overgenomen van Gooische, begonnen de herenhockeyers van Leiden dorstig aan het thuisduel tegen het Vughtse MOP. MOP begon schijnbaar sterk, maar al gauw bleek dat de Leidse spelers veel ruimte kregen zowel op het middenveld als in de spits. Leiden hield de bal beter in de ploeg en kwam meerdere ke ren tot een goede aanvalsop bouw. Uit de eerste strafcorner die hieruit voortkwam scoorde Harmen Jansen Schoonhoven (1-0). Na een combinatie met Laas Galema scoorde Casper Klein het doelpunt van zijn dromen met een schot vanaf de rand van de cirkel (2-0). De rust zou echter, mede door een terugval aan Leidse zijde, met 2-1 ingaan. Toen keeper Schets na een hoge bal niet voldoende gesteund werd hak te een Brabander de bal een voudig op de plank. In de tweede helft werd het Leidse middenveld verstevigd door good old Obbe Siderius die in derdaad een solide stuk werk afleverde. Meer opvallend was de aktie van Jeroen Dubbeld, die een een fraaie solo onder nam vanaf de middenlijn, daarbij vier verdedigers om speelde om tenslotte met zijn Hans Willem Croll maakt het de MEP-goalie namens Lelden knap lastig. Laas Galema (rechts) kijkt toe. omgekeerde stick ook de kee per te verschalken en het pu bliek in verrukking te bren gen. In de 35ste minuut kreeg MOP, tot ieders verbazing, nog een strafbal toegewezen en werd het verschil tot een doel punt teruggebracht. In de eerste klasse bij de da mes verslikte Leiden zich meer in zichzelf dan in ont vangende tegenstander Kievi ten. Al vroeg in de wedstrijd kreeg Leiden een doelpunt door de neus geboord, een te genslag die maar traag werd verwerkt want nog geen mi nuut later scoorde Kieviten uit een counter. Een toch al favo riete strijdwijze van de Kievi ten. Uit de schaarse aanvallen scoorden de Wassenaarse da mes drie maal op bijna identie ke wijze. Dat Leiden ondanks een langdurig aandringen op de aanvallende helft de beslis sing maar niet kon forceren, kwam voornamelijk omdat Kieviten het geloof bij Leiden bombardeerde door het ver schil steeds op twee doelpun ten te houden. Noordwijk had kunnen profi teren van de misstap die beide koplopers maakten, maar be rouw komt meestal na de zon de. Zij struikelden in het zui den over Breda, dat het ook van de counter moest hebben. Hierdoor moest keepster Lies- beth Niesen meer dan eens ge dwongen haar doel uit komen. Een vergeefse duik was de aanleiding tot een 1-0 voor sprong voor Breda, tegen de veldverhouding in. Een aange slagen Noordwijk pakte pas in de tweede helft de draad weer op: Renate van der Bent maakte gelijk uit een strafbal (1-1). Het vertrouwen in een goed besluit kwam weer terug bij de Noordwijksen, maar in hun enthousiasme lieten de dames vijf minuten voor tijd toch een steekje vallen. De aansluiting met de top moet voorlopig nog even worden uitgesteld. Dat geldt ook voor Alecto, dat toch relatief tevreden uit de onbesliste strijd tegen Dor drecht te voorschijn kwam. Meer dan zij dachten was blij ven hangen van het lange ha len snel thuis op het modder- plakkaat te Dordrecht. Pas in de tweede helft belandden bal len efficiënt op sticks en via een scherpe voorzet van Maai ke d'Angremonde zorgde Hen- riette Kruidenier voor 0-1 vanaf de rand van de cirkel. Vijf minuten later maakte Dordrecht een eind aan de feestvreugde uit een rebound van een strafcorner. In de tweede klasse bij de heren mag Roomburg zich opnieuw lijstaanvoerder noemen. Het won op eigen veld moeizaam met 2-0 van Zoetermeer, dat wel raad wist met de Room- burgse corner. Maar liefst vijf tien verzandden er totdat een strafbal werd gegeven. Hans van Ekdom maakte geen fout (1-0). Tot zijn grote schrik kreeg een mopperende Kees 'Wendt een rode kaart toege wezen. De individuele kwali teiten van Lucas van Schaick zorgden uiteindelijk voor de beslissing (2-0). Ook Forescate excelleerde, naast Roomburg, in het missen van strafcorners. In Voorschoten bouwde de thuisclub weliswaar een groot overwicht op, doch faalde in de finishing touch. Doordat te genstander Dopie meer grip op het middenveld had, konden de gastheren eerst via een velddoelpunt en later via twee strafcorners de score naar 3-0 tillen. Pas in de slotfase slaag de Forescate er via een straf bal in de score een iets drage lijker aanzien te geven. Alecto verpletterde op eigen veld het Haagsche VCL, dat veel te zwak acteerde voor de in hun spel groeiende Leiderdorpers. Erik Brabander had een groot aandeel in de score met vier doelpunten waaronder een on vervalste hattrick. De laatste twee doelpunten kwamen op naam van Wout van der Meu- len. LEIDEN Het trio van For mule Leiden debuteert wel erg sterk in de landelijke hoofd klasse. Gisteren werd via een dagtotaal van 8 wedstrijdpun- ten een voorlopige derde plaats bereikt. Ook in pinfall (totaal omgegooide pins) bezet ten de Leidse bowlers halver wege de competitie die positie. Bas Menken was in Rijswijk j individueel de beste speler met 1170 over 6 games. Eerst werd koploper Om moord uit Rotterdam versla- gen. Met overtuigende team- scores van 620 om 571 en 557 om 552 werd de lijstaanvoer- der de punten ontnomen. Waarna ook het thuisspelende Flight werd verschalkt. Het onderaan verkerende Flight is altijd een lastige tegenstander voor de Leidse équipe. Nu werd het verschil in klassering in cijfers duidelijk gemaakt. Met 560 tegen 543 en 546 om 486 gingen de punten weder om naar Formule. Daarbij dwong het omzetten van een achterstand van 50 pins in de zevende beurt naar een posi tief verschil van 60 pins in de laatste game veel respect af. Nationale Nederlanden 1 werd vervolgens met 537 om 499 verslagen. Alleen de laatste game ging naar de Vlaardin- gers, zodat het totaal van de Leidse debutant op 8 punten kwam. Goed voor een knappe derde stek. De scores van de overige spelers waren: Jim Scheffer 1103 en Jan Snik 1 1063. LEIDEN De Zijl/LGB heeft zich niet kunnen herstellen van de nederlaag tegen Polar Bears. Bij DZV7 Martens gin gen de Leidse waterpoloërs opnieuw de boot in: 9-8. AZC had weinig moeite met het Haagse Zian/Vitesse: 17-8. Ook LZ'86 had het in de eerste klasse niet echt moeilijk. Het zwakke Flevo werd met 19-7 verslagen. In de tweede klasse verloren Katwijk en Vivax beide met 10-7. Katwijk redde het niet tegen koploper Raket en Vivax moest zijn meerdere erkennen in WVZ. Na Polar Bears bleek ook DZV/Martens te sterk voor De Zijl/LGB. Lieten de Leide- naars het vorige week in de vierde periode liggen, nu was een slechte eerste periode de oorzaak van het verlies. Door een aantal verdedigingsfouten kon DZV eenvoudig een voor sprong van 3-0 nemen. Het werd zelfs nog 4-0, alvorens Edwin Redegeld in de tweede LEIDEN DIOK kwam goed weg in Etten-Leur. De te laco nieke houding van de Leidse' rugbyers werd de nummer twee in* de ereklasse bijna fa taal. Werd REL twee weken geleden nog met 0-56 „uit de beker geveegd", gisteren won DIOK slechts met 15-16. De Leidse ploeg is nu wel nog maar één punt verwijderd van de leiding. Castricum speelde immers met 3-3 gelijk tegen HRC. Een zekere gelatenheid in de Leidse ploeg lag ten grondslag aan een vroege 3-0 achter stand. Na 10 minuten viel bo vendien „eerste rijer" Keès Koemans met een hamstring- blessure uit, zodat met 14 man tegen het gemotiveerde REL moest worden opgebokst. Via een try van winger Remco Roest en de conversie van Mark Michelse keerde DIOK het getij. Etten-Leur bleef ech ter achtervolgen. Via weder om een kick van Piet Paul werd het 6-6. Na enkele ge miste schoten bereikte Yves Kummer de Brabantse achter lijn, maar een dropkick van weer Paul zorgde voor de bij na evenwichtige ruststand 9- 10. periode iets terug kon doen: 4- 2. Toen verdedigingsleider Arno van Winkel zijn derde persoonlijke fout kreeg en DZV 5-2 binnenschoot leek het met de Zijl/LGB gedaan. Langzaam slopen de Leidena- ren echter weer naar DZV toe en in het vierde part namen de pupillen van Frits Welling zelfs tot tweemaal toe een voorsprong (6-7 en 7-8). Die krachtsinspanning bleek uit eindelijk toch teveel, want de Delftenaren wisten in de slot fase twee man meer-situaties te benutten en daarmee was de eerste Delftse winst op de Zijl/LGB sinds jaren een feit. Hoewel het uitzicht op de vier de plaats voor de Zijl/LGB nu wel erg troebel is geworden, hebben de Leidenaren nog een kans. Dan dient wel de laatste strohalm (volgende week win nen van HZC/De Robben) ge pakt te worden. Verliest de Zijl/LGB volgende week, dan is er in de competitie nog maar weinig eer te behalen voor de Leidse club. Periodestanden: 3-0, 4-2, 6-5, 9-8. Doelpunten makers: Edwin Redegeld 3, Mark van Belkum 2, Hans Nieuwenburg 2 en Alex an Belkum 1. Lijstaanvoerder AZC had opnieuw een makke lijke wedstriid. Hekkesluiter Zian/Vitesse kon de Alphense ploeg niet verontrusten. Na een stroef begin ging het in de tweede periode lopen bij AZC. John Jansen, die op het ogen blik in militaire dienst zit en zodoende twee weken niet ge traind had, bleek het polo nog niet verleerd. In de tweede pe riode zette hij AZC met vier treffers op het goede spoor. Trainer Fred Kranstauber liet als probeersel zijn spelers af wisselend de zóne- en pressie- verdediging uitvoeren. Alleen de laatste verdedigingsvorm bleek een succes. John Jansen werd topscorer met zes doel punten. Periodestanden: 1-3, 3- 9, 5-14, 8-17. Doelpuntenma kers: John Jansen 6, Gijsbert van der Leeden 4, Stan van Belkum 3, Arco Verboom 2, Remco Pielstroom 1 en Erjc Noordergraaf 1. In de eerste klasse blijft LZ'86 goed mee doen in de strijd om de koppo sitie. Het zwakke Flevo, dat echt niets te zoeken heeft in deze klasse, werd op alle te kortkomingen gewezen: 19-7. In Nijkerk wist Flevo zich geen raad met de stugge zóne verdediging die LZ'86 in het water legde. Via snelle uitbra ken kon de Leidse ploeg de score rustig opvoeren. Vooral in de tweede en derde periode liet LZ'86 Flevo alle hoeken van het bad zien. Periodestan den: 2-4, 3-10, 4-16, 7-19. Doel puntenmakers: Frans van der Brink 6, Wilco van de Zeeuw 3, Jan de Graaf 3, Michel van de Zeeuw 2, Ruud Muusse 2, Marco Mulder, René van de Zeeuw en Rob de Wit elk 1. Tweedeklasser Vivax verloor van het laaggeplaatste WVZ. De Oegstgeestenaren konden driekwart van de wedstrijd goed volgen (6-5). In de laatste periode maakte WVZ het kar wei echter snel af: 10-7. Vivax, dat de competitie met kampi oensaspiraties begon, lijkt nu zelfs de promotiepoule te mis sen. Dick Langerhorst en Jack Frauenfelder scoorden ieder tweemaal. Periodestanden: 2-1, 5-3, 6-5, 10-7. Hoewel hekkes luiter Katwijk wel de hele wedstrijd heeft achtergestaan tegen koploper Raket, werd ze geenszins weggespeeld. Dit te kent de geringe krachtsver houdingen in deze tweede klasse. Het verschil was zater dag 3 doelpunten. De Katwij- kers, die pas 3 punten verza meld hebben, zien goede kan sen om volgende week Vivax op een nederlaag te trakteren. Topscorer was Dick van Leeu wen met 2 treffers. Periodes- tanden: 1-3, 3-5, 5-7, 7-10. Da mes 2e klasse: Donk 2-Zijl/ LGB 4-5. Heren 3e klasse: RZV-Koudekerk 10-7. Piet Paul verspeelde de bal achter de Leidse trylijn zonder te drukken, hetgeen de referee niet had waargenomen. De try werd gegeven, terwijl ook werd geconverteerd: 15-10. Moeilijke tijden dus voor de runner-up uit de ereklasse. Na de broodnodige hergroepering vond de Morsclub toch weer de kracht om terug te komen. Mark Michelse schopte zijn ploeg met twee kicks terug op voorsprong, die tot de laatste minuut vastgehouden zou wor den. „Derde rijer" Pieter Kor- ver werd 10 minuten voor het einde met een hoofdwond naar het ziekenhuis afgevoerd. Dick Altink had het daarna als enig overgebleven eerste rijer verdedigend bepaald on gemakkelijk, maar bleef over eind. LSRG blijft in de promotie klasse Noord prima meegaan. Na een 0-3 ruststand knokten de Leidse studenten zich knap langs RRC. Hun Rotterdamse collega's heersten tijdens het eerste part, doch konden niet voorkomen, dat Herman Loret vanuit de lijn drukte. Pieter Fischer, die voor de wisseling driemaal had gemist, kickte nu wel tussen de palen. Nog een penaltykick van Fischer bracht de in de slotfase ontke tende Leidenaars de zege: 9-6. Maar ook The Bassets hield de goqde lijn vast en ver schalkte notabene de koploper. Via 3 penaltykick% werd het 9- 0 voor leider Ascrum, waar Gerard van der Lans een try tegenover zette. Amsterdam kickte weer: 12-4. Jelte Tilma kreeg een penaltytry toegewe zen, die Tinus Harskamp con verteerde: 12-10. Met een schitterende kick vanaf de middenlijn haalde Tinus Hars kamp in de allerlaatste secon de de winst naar Sassenheim. Minerva won eveneens. Al halverwege stond er 6-0 op het scorebord van het universitai re sportcentrum. „Good old" had hiervoor gezorgd. Rams antwoordde na de hervatting furieus (6-4), maar probeerde zich daarna wat al te letterlijk en tevergeefs langs de Miner- vanen te knokken. Tries van Shaffy Lodeizen en Eugene van de Berg en de conversies van Siebrand Roëll bepaalde de eindstand op 18-4. Harle- quints ontmoette een aanvan kelijk sterker Zoetermeer. De thuisclub leidde lange tijd met 10-0. Pas diep in het laatste deel begon de Harlekijnse ma chine te draaien. Ivo Polders, Marcel Spaargaren, Maarten Essenlink, Arno van Ooster hout, Edwin Ruighaven en Kees Verheyen (twee tries) maakten er met z'n allen 14-37 van, zodat Harlequints nog al tijd ongeslagen aan kop gaan in de afdeling West 1. KAMPIOENSCHAP DOCOS LEIDEN In de strijd ter voorkoming van de gradatie heeft Scylla dit weekeinde goede zaken gedaan door in totaal 23 punten bijeen te rapen. Dextro-Avanti kwam he lemaal niet aan winnen toe. Docos deed het, welis waar drie divisies lager spelend, veel beter. Zij stelden het kampioen schap zeker door met 7-3 te winnen van FVT. Om voorgoed afstand te ne men van de wat onbehaaglijke zevende positie voelde het Scylla herenteam een stevige druk op de prestatieketel. Het dubbele programma leverde de twee zwakste eredivisie teams als tegenstanders. Zater dag was het inmiddels gede gradeerde en totaal uitgebluste Middelburg-Zuid aan de beurt. De Scylla-kassa rinkelde maar liefst veertien keer. Iets wat bij de tegenstander slechts vier maal geschieddde. De Zeeuwse ploeg had sterkste man Koen de Vries met een dikke kaak aan de kant zitten, en invaller Duyninck kon slechts voor humor zorgen. De punten kwamen dus van Röelant en Bomhof, want zwakste speler Peter van Genegen mocht, on danks zijn fantastische kapsel, geen moment aan winnen denken. Grote vent bij Scylla was zaterdag de vier maal winnende Pietje Bakker. Zon dag, tegen Pelgrim Gaande ren, werd deze glansrol over genomen door Peter Paul de Vrind. Het toch wat teleurstel lende gelijke spel werd aan Scylla-zijde gecreëerd door een één van de Groot, en een twee voor Meijer en Bakker. Met 20 punten voorsprong op de nummer 7, en met nog twee ronden te gaan kan slechts een wonder Scylla nog in gevaar brengen. Het herenteam van Dextro- Avanti is duidelijk zwaar ge» desillusioneerd. Zaterdag werd tegen koploper L&T nog ge lijkgespeeld. D Hongaren Kreisz en Podpinka waren sa men goed voor 7 punten, maar daar tegenover stond een ui terst magere Nederlandse in breng. Vriesekoop won alleen van Bart van Haren, en Ro bert Turk wist alleen Eric Noor op te peuzelen. Zonder dubbelwinst kwam het Dext ro-Avanti team daardoor niet verder dan 9-9. Zondag straal den de frustraties nog sterker af van de Avanti-spelers. Te gen de Blaeuwe Werelt kon PA1 litie gesr reet biel doo mo< exti gro se, vijf avo JT Bettine Vriesekoop zelfs j enkele overwinning laten teren. Ook Robert Turk sc de niet. Hij speelde sle twee partijen. In het du moest Turk de wedstrijd ken als gevolg van een en blessure. Ook tegen de BI; we Werelt zorgde de Hong se inbreng voor 7 pun Vooral het expellente opti van de sympatieke T Kreisz verdient applaus, pretogende Hongaar is vrijwel ongeslagen. In Oegstgeest ontvingen d< Lifters de tweede garni van Pelgrim Gaanderen. I wel van elke pretentie daan konden Rademal Kantebeen, van der Broei Ir Reitsma zich nog zodanig fokken dat met 13-5 werd wonnen. Alsof het afges g ken werk was verloren a eenmaal, en werd er een bel om zeep geholpen. In zelfde klasse verloor hel vrijwel zeker gedegradee tweede team van Dex 'Sot Avanti met 10-8 van de tv v de keus van de Blaeuwe Vhet relt. Pet' e E Docos had zaterdag een k Pe pioenschap te vieren. De biei overwinning van de heren"611 FVT bezorgde het Leidse t< |"ee de definitieve koppositie. Tv"011 moet de kurk nog even off1"6 champagnefles blijven, wfrvacl in een nacompetitie moet fse r de kampioenen van de an< h* derde divisies gestreden u beg den om de promotie. En b is toch alles om te doen... ad.. De Docos-dames leverde PnJ weekeinde weer een vruch m'n re bijdrage in de strijd omr de tweede positie. Dextro-Avl5 2 werd met 6-0 platgew ns 1 Het team is nog slechts ïse punt verwijderd van het £r oogde einddoel. Het ook in de eerste div!nsc meedraaiende Scylla ver rmf volgens verwachting met 'erl; van Midelburg-Zuid. Ju'00r Lepelaar en Heidi de zorgden ieder voor 50 v— de Scylla-score. i De dames van Dextro-Av blijken deze competitie bloeiers te zijn. Pas de la weken begint de punten!^ duktie aardig op gang te men. Dit weekeinde w door gelijk te spelen tegen ne, weer een punt aan het taal toegevoegd. Hoofdrol T weggelegd voor Iris Sjaaif" ma. Zij overtrof zichzelf twee maal te winnen. J J, bakker deed hetzelfde, itf» V van haar mocht meer wor verwacht. Marian Kanteby maakte de vijf vol door maal te winnen. HOOI 1; Aad van der Luit succesvol LEIDEN Sportschool Aad van der Luit heeft dit weel einde in Papendrecht danig van zich doen spreken. Tijder en een daar gehouden Taekwon-Do toernooi kwamen lief 0n( vier senioren en zes junioren tot op het erepodium. Mi r£ name de junioren met de „hoge" banden scoorden optima: door alle drie de plakken op te' eisen. Tom Swerts (eerste t Iwan op den Beest (tweede) en Bas Springer (derde) zorgde voor dit huzarenstukje. Appie Hadra was Dij de junioren m< maximaal een blauwe band en niet zwaarder dan 60 kilc|m( gram de beste. Michel Giezen en Serge Koelman van Dooi w nik waren bij de junioren met „lage banden net niet goe rm genoeg voor de eerste plaats. Iets wat bij de senioren oo n vier maal voorkwam. Aodoel Rachdi werd tweede in de a tegorie tot 60 kilo met maximaal blauwe band. Robert valel, der Zeeuw werd hier fraai derde. Een gewichtsklasse hogeJct| (tot 80 kilo) kwam Johan Kraan tot een aansprekende tw de plaats wat door Sander van Wezel in de lichte klasse kilo) met bruine band en hoger ook gehaald werd.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16