Quick Boys heer en meester in streekderby MEERBURG BEDWINGT ALPHIA De Sleutels op weg terug Toch punt voor matig AR' I igggSg|H mBA RCL blijft weer; met kater achtei SPORTTRIBUIME CeULcSowumt Noordwijk pas laat op winst RIJNSBURGSE BOYS MET 0-2 AFGETROEFD fjT; SP FC Lisse: 1-6... 1- MAANDAG 3 NOVEMBER 1986 PAGINA LEIDEN In de afdeling za terdag hield Meerburg een punt over aan de thuisbeurt tegen Alphia (1-1). Ook Wou- brugge en LSVV '70 kwamen een gelijkspel overeen: 2-2. TAVV gaat, ook doordat SVLV en Kagia niet in aktie kwamen, alleen aan de leiding na de 2-5 winst op GWS. Op de tweede plaats volgt MVKV dat met 1-0 van KRV won. Meerburg - Alphia 1-1 (1-1) Alphia opende de score mid dels een treffer van Alfred de Beer die een voorzet van de achterlijn met succes afrondde. Kees Hagenaars liet, voor rust, zijn eerste doelpunt van dit seizoen aantekenen en bepaal de rust- en eindstand. In de tweede helft domineerden de Alphenaren, mede doordat de Meerburg-as een aderlating moest ondergaan. Moest Joep Duindam vorige week met een hersenschudding het veld ver laten, dit keer was het Theo van Kuijk die met een enkel blessure voortijdig de strijd Woubrugge - LSVV '70 2-2 <1- 1) Hoewel de Woubruggenaren het veld betraden om te win nen, waren ze na de puntende- ling tevreden. Dick van de Horst bracht Woubrugge aan de leiding, maar door een ver-, dedigingsfout van Cor Bruns- ma kwamen de Leidse studen ten langszij; Arjan Wilting was de doelpuntenmaker. Na rust miste Erik van Doeselaar een penalty; Frits Zweegman scoorde even later wel; 1-2. Een kwartier voor tijd zorgde René van de Kooij voor de eerlijke verdeling van de pun ten. GWS - TAVV 2-5 (1-1) Tot de rust konden de Sassen- heimers nog goed bijbenen, daarna braken de gebroeders Hoogenes los. Kees en Dick schreven beiden twee treffers op hun conto bij, Kees Reijn- goud was goed voor de vijfde treffer van het in de tweede helft oppermachtige TAVV. Gijs van der Meij (penalty) en Percey Looman scoorden voor GWS. MVKV - KRV 1-0 (0-0) In een slechte wedstrijd op een slecht veld had KRV aanvan kelijk het beste van het spel. MVKV, dat volgens eigen zeg gen veelal gebrek aan geluk heeft, had zaterdag Vrouwe Fortuna aan de zijde; in de laatste minuut passeerde Jan Binnendijk de overigens goed keepende Teun Duivenbode. Waarmee MVKV op een punt achterstand en met een wed strijd minder de tweede plaats bezet. Tweede klasse De verrassing in de tweede klasse was het 1-2 verlies dat ZLC leed tegen SJZ. „Voetbal is een raar spelletje", wist ZLC-trainer Piet Gubler na afloop. Voor de Leidse club scoorde Frits Rijsbergen. De doelpunten van SJZ kwamen op naam van Richard Spieren burg en oud-ZLC'er John van Weerlee. SVOW gaat na 8 wedstrijden zonder puntverlies aan kop. Zaterdag won het in een slech te wedstrijd met 2-0 van Kic kers '69. Wilco Klomp en Leo Verhaar waren de doelpunten makers. LEIDEN Achteraf werd door insiders gesteld, dat de confrontatie tussen RKAVIC en ARC voor de Alphense équipe de slechtse partij in 20 jaar was geweest. Toch hielden de mannen van Jan Kroese er een punt aan over. Wat be paald niet slecht was in de we tenschap. dat concurrenten RCL en Oostkapelle alle pun ten hadden verspeeld. Het werd 1-1 in Amstelveen. Ruud van Es had al vroeg in de wedstrijd moeten scoren, toen hij na drie man te zijn ge passeerd nog slechts de keeper behoefde te verschalken. Hij schoof de bal net naast. Al- bert-Jan Veldhuizen deed het beter, want na amper een half uur had hij ARC-goalie Cor Prook laten „vissen". Ruim 10 minuten later was het echter alweer gelijk. Sjaak Key be diende Nico Oosterlee in de diepte. Die liet zich deze kans niet ontgaan: 1-1. Ed Graper had nog twee kleine kansjes, maar de ruststand bleef 1-1. Evenals de eindstand trou wens, want na de pauze zakte het peil naar een bedenkelijk niveau. Aan ARC-kant waren JJDE nog twee doelgerichte waar te nemen. Key en terlee kregen de bal er ecjgen niet in. RKAVIC had P meer mogelijkheden. n(ge')£ door goed werk van kefa"e Prook en voorstopper Borst, die goaltjesdief TR*® Heuyenans „uit de wedsp speelde', bleef het bij 1-1.BH' ■fbete I ha; Scoreverloop. 29 Veldhuizen li!*} 1 Nico Oosterlee 1-1. F ARC: Prook, Groenland. KoqM^ Borst. Lammers, Van Es, &NW (Krommert). Graper. Van Leeif" Oosterlee. Key (Kluyvers). J| LEIDEN Het duurde tot ne gen minuten voor tijd voordat Noordwijk zaterdag Oostka pelle definitief had verslagen. De Zeeuwen waren in de res terende speeltijd niet bij mach te om voor de tweede maal een achterstand goed te ma ken. Zodat de Eelmanformatie „geruisloos", maar uiterst ge routineerd op de gedeelde tweede plaats gehandhaafd blijft. Voor de rust was het allemaal nog gelijkopgaand. Zowel Oostkapelle als Noordwijk kon geen potten breken, waardoor het niveau van de wedstrijd niet daverend was. Even voor de rust tilde rechterverdediger Rob Knauf Noordwijk i een voorsprong. Jos Smits gaf .voor, waar de opgekomen Knauf een sterk vervolg aan gaf: 0-1. Noordwijk verzuimde aanvankelijk het forse over wicht van na de pauze in tref fers om te zetten. Zodat het nog onnodig moeilijk werd. De in de nationale selectie geko zen Adrie van Nieuwenhuysen nam halverwege de tweede helft de bal ineens op zijn slof en passeerde de kansloze Dick Dortmundt. Tien minuten voor het einde was „romme laar" Ivan Hermans terplekke om uit een scrimmage met een harde schuiver de overwin ningsgoal aan te tekenen. Een verdiende zege voor Noord wijk, die echter al in een eer der stadium veilig gesteld had moeten worden. Scoreverloop: 44 Knauf 0-1, 70. Nieuwenhuysen 1-1. 81 Hermans 1-2. Noordwijk: Dorlmundt. Knauf. Wendt. Mark Vink, Sluys, Nulkes, Houtekamcr (Wim Vink). Smits, Hermans. Klaas Vink, Bakker. Ter Leede nu eenzaam onderaan LEIDEN Zevenhoven raak te de koppositie kwijt door met .3-2 te verliezen van Die Ha- ghe. Terwijl de donkere wol ken zich boven Sassnheim sa menpakken. Het cruciale duel tegen Maasdijk gaven Henk 'Spaan cs met 1-2 uit handen. Ter Leede staat nu alleen on deraan de ranglijst. Katwijk won met 3-1 van HVO. Die Haghe - Zevenhoven 3-2 (2-1) Binnen het kwartier keek de koploper tegen een 2-0 achter stand aan. Toen de ploeg was ontwaakt schoot Theo de Boer eerst tegen de paal. doch werkte Gert-Jan Pellegrom het leer alsnog in het Haagse doel. Zevenhoven knokte zich na rust op gelijke hoogte (doel punt van René Bon), maar verzuimde de winst te pakken. Even voor tijd schoot Die Ha ghe nog wel een keer raak... Ter Leede - Maasdijk 1-2 (0- 1) Het typisch degradatieduel gaf rommelig voetbal te zien. Van uit de chaos lukte het Maas dijk zowaar om na de rust tot scoren te komen. De West- landse spits Vermeer schoot eerst raak na een uur spelen. Waarna hij doelman Bert Blankenspoor zelfs voor de tweede maal verschalkte met een verre lob. Met nog een kwartier te gaan schoot Peter Bergman 1-2 in. De belegering van Ter Leede leverde echter niets meer op, zodat Ter Leede nu moederziel alleen onderaan bivakkeert. Katwijk - HVO 3-1 (2-1) Katwijk vond tweemaal het doel van HVO. voordat de eer ste helft voorbij was. Arnold Vooys kopte en Wim Guyt schoot raak. Een treffer van HVO zorgde voor 2-1 halver wege. Katwijk beheerste de tweede helft echter zodanig, dat van een verdiende zege kon worden gesproken. Jaap Guyt was de maker van de derde treffer. Peter van de Boon en Arnold Vooys werden opgeschreven door de warrig leidende arbiter Kreuningen. RIJNSBURG Zelden zal Rijnsburgse Boys op eigen terrein zo zijn afge troefd als zaterdag door streekgenoot Quick Boys. Met de 0-2 nederlaag mocht de thuisclub zijn handen zelfs nog dicht knijpen, want Quick Boys liet de mogelijkheid onbe nut om de naaste buur met zeer grote cijfers af te slachten. Toch viel er na afloop ook een vleugje te leurstelling te bespeuren in het winnende Katwijk- se kamp, omdat de eerste periodetitel bij NSW te recht kwam, dat geen averij opliep in Heeijans- dam. Of het nu kwam door de ge dwongen afwezigheid van Martin Toet (griep) en Wim Driebergen (bloeduitstorting op zijn oor) of door de té aan vallende tactiek van Rijns burgse Boys, Quick Boys werd precies in de kaart gespeeld. Arie Kurver, de teleurgestelde oefenmeester van de Rijnsbur gers, besefte dat al vóór het beginsignaal van de onopval lend, dus goed fluitende scheidsrechter Heil: „Ik wilde Quick Boys platwalsen, omdat vandaag maar één ding telde: winnen! Die periodetitel was allesbepalend voor Kurver én voor Rijnsburg. Wij moesten dus risico 's nemen, incalcule rend, dat Quick Boys zijn ge liefde counterspelletje kon spelen. Natuurlijk misten wij Toet en Driebergen waardoor ik het elftal moest omgooien, maar we zullen altijd aanval lend blijven spelen". Duidelijke taal van Kurver, die zijn elftal voor de eerste' maal dit seizoen zag verliezen. Ironisch genoeg liep het pre cies zo als Kurver voorzag; Rijnsburgse Boys viel aan en Quick Boys kon naar hartelust counteren, waarbij aangete kend moet worden dat de gas ten de ene na de andere sco- ringsmogelijkheid creëerden terwijl het in dat opzicht po vertjes gesteld was met Rijns burgse Boys. De juiste aanvoer naar de spitsen bleef achter wege en kwam er eens een bal op maat, dan gaven Carli, Zwaan en de Louw niet thuis. Met de formatie van Hans van der Zee zal dit jaar terdege re kening gehouden moeten wor den. Niet omdat Quick Boys superieur of oogstrelend voet bal speelt, maar wel omdat de Katwijkers een collectief sterk geheel vormen, tactisch slim opereren en over een brede se lectie beschikken. Van der Zee voegt daar aan toe: „Wij gaan uit van onze eigen kracht. Wij spelen niet verdedigend, want wanneer wij in balbezit zijn breken we met zes, zeven spe lers uit. Onze snelle spitsen hebben een individuele actie in huis. dus waarom zouden we daar geen gebruik van ma- Voor de kleine 4000 aanwezi gen toonden de Katwijkse bui tenspelers Leen van der Plas en Frenk van der Kley zich inderdaad een voortdurende plaag voor de Rijnsburgse de fensie, waarin Henny Koet als libero fungeerde en Jack Ma- nuputty de voorstopperspositie innam. Na wat aarzelende doelpogingen over en weer kwam de eerste echte gevaar lijke doelactie op naam van Leen van der Plas, aan de an dere kant gevolgd door een kogel van Martin de Louw, die op de vuisten van Theo Guyt uiteenspatte. De in een uitstekende vorm verkerende Leen van der Plas dolde zijn directe opponent Fred Arroyo keer op keer en stond aan de basis van enkele prima aanvallen. Het goed functionerende middenveld van de gasten ondersteunde zijn voorwaartsen naar beho ren en zorgde ervoor dat Huug Aandewiel niet zijn stempel kon drukken op het spel van de Middelmorsbewoners. Op het moment, dat iedereen zich met een 0-0 ruststand vër- zoend had. deelde Quick Boys een mentale tik uit. Dennis Jan Mieras stuurde Leen van der Plas de diepte in en diens voorzet bereikte het hoofd van de vrijstaande Van der Kley, die via de binnenkant van de paal inkopte: 0-1. Met Dick Heemskerk voor de zwakke Henk Merbis en Koet opschuivend naar het midden veld trachtte Rijnsburgse Boys meer druk te ontwikkelen, maar kreeg het deksel op de neus. Counter na counter rolde op het doel van Ruud Spie- rings af, die Frenk van der Kley (3x), Leen van der Plas en Kees van Rooyen alleen voor zich op zag doemen, maar de situatie meester bleef tot de 65e minuut aanbrak. Hans van der PLas zwiepte een vrije trap hoog voor het doel. Van Rooyen kopte door en Mieras kon van dichtbij hard raak- schieten: 0-2. In de 70e minuut kreeg de muisstille Rijnsburgse aanhang nog even hoop toen de bal op de Katwijkse stip ging, nadat Hans Zwaan tegen de hand van Kees Ruis had aangekopt. Ron Carli belastte zich met de strafschop, maar zag zijn schot knap gepareerd door .Theo Guyt. Dat het vervolgens geen doelpuntenfestijn werd was te danken aan onnauwkeurig schutterswerk van de bezoe kers met invaller Marco van der Plas in de hoofdrol. Hij verprutste zo maar vijf dotten van kansen op wel erg kinder lijke wijze. Eén van de absolute uitblin kers'was de jarige Dennis Jan Mieras, die Huug Aandewiel knap bespeelde en en passant de maker van het tweede doelpunt was. „Ja, het ging lekker. Ik heb wat aanpas singsproblemen gehad, omdat ik uit de junioren kwam, maar het gaat steeds beter. Je wordt trouwens opgejut door de an deren, waardoor je meer gaat durven. Ik ben nu geaccep teerd, denk ik. Die goal gaf me een grandioos gevoel, het was mijn eerste competitiedoelpunt en dan uitgerekend in zo'n wedstrijd met al die Trainer Hans van der Zee re lativeerde het succes van zijn ploeg na afloop terecht door te stellen dat de wedstrijd tegen Rijnsburgse Boys er één van de zesentwintig was.„Je krijgt maar twee punten voor deze overwinning, dus laten we wel gewoon blijven doen....". JELLE RAAP Scoreverloop: 44. Van der Kley 0-1; 65. Mieras 0-2. Rijnsburgse Boys: Spierings; De Kroon. Manuputty Gillisen), Koet, Arroyo: Van Dijk, Aandewiel. Merbis (Heemskerk); De Louw, Zwaan, Car- li. Quick Boys Guyt; T van der Plas, Jonker. Ruis, H van der Plas, A. van Duyn. Mieras, F. van Duyn. L. van der Plas, Van Rooyen, Van der Kley (M. van der Plas). LEIDEN De 6-1 nederlaag van de zaterdagsectie van Lisse bij De Zwerver was geflatteerd. Wel verdiende i ploeg van trainer Hans van der Vlist te verliezen, maar nif met dergelijk dramatische cijfers. Een overrompelende beginfase van De Zwerver zorgde i na 12 minuten voor een 3-0 tussenstand. Waar de FC tol pas wat aart ging doen. Vlak voor rust poeierde Ron Mé,1^ man de bal keihard in het thuisdoel: 3-1. Na de thee toonij Lisse aan nog wel iets aan die ongelukkige stand te willil!n doen. Verschillende kansen bleven echter onbenut. Richa Mulder schoot in de 68e minuut tegen de lat,'waarna \fXT Zwerver de partij definitief besliste. Na de 4-1 gaf Lisse, c r Henry van der Weijden ook nog eens het veld uitgest zag worden, zich over en liep de thuisclub door naar MAASSLUIS De absolute stilte die na afloop van het treffen met Excelsior Maas sluis minutenlang heerste in de kleedkamer van RCL, sprak complete boekdelen. En was volledig begrijpelijk. De formatie van trainer Laurens Mouter was immers opnieuw tegen een kater van jewelste opgelopen. Veertien minuten voor tijd met 1-2 voorkomen en dan toch nog met 4-2 ver liezen: het zijn van die sportie ve tegenslagen die inderdaad maar het best in stilte kunnen worden verwerkt. Al was het alleen maar omdat je die mo menten ook kunt benutten om de zaken weer goed op een rij te zetten. In het geval van RCL betekent dat dan direct dat er aan de dreigende, don kere horizon nog altijd forse lichtblauwe lichtpunten te ont dekken zijn. Want de Leider dorpers mogen dan in negen competitiewedstrijden het mi nieme aantal van twee winst punten bijeen hebben gesprok keld, Oostkapelle en RKAVIC deden het tot nu toe met drie nauwelijks beter. En al is het dan op zich niet juist om naar andere clubs te kijken als zelf niet wordt gepresteerd, de we tenschap dat de enige degrada tieplaats in IA nog altijd direct overdraagbaar is, is toch een prettige... Al had de situatie (een punt voorsprong op beide genoemde clubs en gelijk met Excelsior) er na zaterdag dan nog veel prettiger uit kunnen zien. Want: RCL heeft in Maassluis wel degelijk mogelijkheden op veel meer gehad. Niet omdat de Racing nu zo veel beter voetbalde dan de gastheer, maar wel omdat de verdedi ging van Excelsior zaterdag evenals die van RCL verre- van waterdicht bleek. Dat werd in de eerste vijf minuten van het open duel al duidelijk. Achtereenvolgens Leo van de Weteringh, Peter Siera, weer Van de Weteringh en Marcel Valk schoten echter tekort in de afwerking. Nadat de thuis club een glashelder doelpunt van Dick van de Bergh we gens hinderlijk buitenspel toch afgekeurd had zien worden, diezelfde Van de Bergh de bo venkant van de lat had ge raakt en Leiderdorpse rechts achter Hans Kolenbrander een door Cor van Hoeven ingel te bal nog net van de dot had weggehaald, scoorde l toch. Ben Heemskerk had|®£| een simpel rollertje tegerJe" paal de zwakte van Maa: se goalie Robert van de Bi ke al weer eens bewezen, Pierre van Gemerden vi reidend werk van Valk (zij het moeizaam) op wj schatte. Dat met die 0-1 ook de rust werd gehaald, met name Van de Weteqoers zich aantrekken. De Woul genaar kreeg vlak voqi pauze een vrije loop ricl Excelsior-doel aangel maar slaagde er niet i toch ideale kans te verzïl ,ad- Waar beide ploegen de ëpr vijfenveertig minuten Pven voor elkaar onderdeden,fm8 het in het tweede part Er*1^ sior dat duidelijk de toonf'11 gaf. Het beleg van de Lei- 4" dorpse veste leverde in dlPel11 ventiende minuut het etVJ11, resultaat op toen goalie 1 Siera zich door een afscP cr spoging van Ron van Streror liet verrassen. RCL bleieen mede door missers van Vjfe'^P1 Bergli en Rob Glimmen. echter in de wedstrijd!*1 v op het moment dat Leo Y«Tj p Weteringh de eerste en #Pe mogelijkheid na rust nuf ijskoud benutte (1-2), beh(pyeri een wat geflatteerde, Fle<B daarom niet minder belarfP^1' ke zege opeens weer heler. tot de mogelijkheden. Dief gelijkheid echter was achf' nuten na die 1-2 volledi rook opgegaan. Eerst was*1 de Bergh aanwezig om cf r lijkmaker in te tikken Siera een lastig schotj"ru^1 Glimmerveen niet geheel£t€ldl reet had verwerkt, vervo^S^ mocht René Ducaneaux de stip aanleggen na een <1 lukkige overtreding va lenbrander en tot slot de countergoal van Marei spelder die het Maasslk - feest helemaal compleet, tpfcf") stilte in de RCL-kleedk^^* zo intens diep maakte.. GERT-JAN ONV Scoreverloop: 30 Van Gemerdi 62. Van de Bergh 1-1. 76. Van d teringh 1-2. 77. Van de Bergh 3 Ducaneaux 3-2, 84. IJspelder 4| RCL: Bert Siera, KolenbH ,nn Braai. Brasker. Boendermaker;! Peter Siera. Heemskerk (Van ihol Van Tongeren. Van de Wet«|j Van Gemerden (Pattiapon) •Ihuisi LEIDEN De zaterdag vierdeklassers husselden de ranglijst weer flink door elkaar. Alle bovenin verkerende ploegen, Flo- reant, R^hda '76 en SV Voorschoten, verloren. De lijstaanvoerder legde het af (0-2) tegen De Sleutels, dat op de weg terug lijkt. Rohda '76 kon niet win nen van Oegstgeest. De roodgelen bereikten een 2-1 eindstand. Terwijl de SV Voorschoten met 2-0 verloor van DEVJO. Kou dekerk zette zich af tegen Valken '68: 3-1. Leiden won fraai met 3-5 van Jo- dan Boys. Hazerswoudse Boys vond in DSO zijn meerdere (3-1). Floreant - De Sleutels 0-2 (0- 1) Vooralsnog was het allemaal gelijkopgaand. Toch scoorden de Leidenaars. Omdat Peter Boot na een half uur was ge duwd mocht Jan van de Berg inschieten vanaf de stip: 0-1. Toen Floreant met grootse plannen het laatste part aan ving, werd de ploeg mentaal geknakt door een vroege tref fer van Ronald Guldemeester. Hans van Eygen was de aan gever geweest in de 51e mi nuut. De daaropvolgende Flo- reantaanvallen bezaten geen overtuiging en waren dus een voudig te keren door De Sleu tels. Oegstgeest - Rohda '76 2-1 (1- 1) De thuisploeg kwam op een wel erg knullige manier ach ter te staan. Toen doelman Kees Star wilde uitgooien, be landde de bal via zijn hand in zijn eigen doel: 0-1. Gelukkig voor Star maakte Frank Hoge- woning na een vrije trap van broer Peter nog voor de rust gelijk. Het was Jan Zandber gen, die over het lot van de Bodegraafse club besliste door alleen voor de keeper koel bloedig te blijven en in te tik ken: 2-1. Rohda was vooral stuk gegaan aan het te hoge tempo tijdens de beginfase van de wedstrijd en kon niets ge vaarlijks meer terugdoen. Een terechte zege dus voor Oegst geest. DEVJO - SV Voorschoten 2-0 (0-0) De twee oude bekenden maak ten er een aardige partij van. Voor de rust was de SV iets beter, doch geen van beide équipes kwam tot scoren. Wat de Haagse ploeg in het tweede deel wel zou doen. Ed Haring strafte een verkeerde terug speelbal aan Voorschotense zij de af: 1-0. Waarna linksbuiten Ron Kwartel er zelfs 2-0 van maakte. Het SV-beleg leverde kansen op voor o.a. Hein de Graaff, Wouter de Wolf en Marcel Rosier. Niemand ver zilverde ze. Koudekerk - Valken '68 3-1 (3-1) Het volledige stuk werd opge voerd in de eerste 45 minuten. Vanaf de Valkenburgse aftrap werd verkeerd teruggespeeld, zodat Mare Bakker binnen 10 seconden 1-0 kon aantekenen. Dezelfde Bakker maakte er met het hoofd 2-0 van, terwijl Erik Smit van afstand na een kwartier spelen 3-0 op het bord schoot. Waardoor Valken eigenlijk al verslagen. Hans Vijgeboom kon nog iets terug doen, maar verder dan die 3-1 kwamen geen van beide par tijen meer. Jodan Boys - Leiden 3-5 (0-2) Tijdens de zeer pnerverende wedstrijd schudde Leiden de thuisvereniging voortdurend van zich af. Rob Bink maakte er 2-0 van. Na de tegengoal schoot Ruud Boot 1-3 in. Weer werd direct tegengescoord, waarna Fred Kanbier weer eens „ouderwets" op schot raakte. Eerst zorgde hij voor 2- 4 om na de tegentreffer er ook 3-5 van te maken. Een zeer verdiende overwinning voor de debutant in de KNVB. DSO - Hazerswoudse Boys 3- 1 (0-0) Voor de pauze hield Hazers- woude de technisch getalen teerde thuisploeg nog wel bij. Na de gekopte 1-0 van gevaar lijke spits Wienand van de Wees in de 50e minuut ant woordden de boys goed met een doelpunt van Sjaak van Dorp, die een foutieve uitgooi afstrafte: 1-1. Het zou echter 2- 1 (weer kopstoot van Van der Wees) en 3-1 worden, waar de bezoekers niets meer tegen over stelden. Tenminste, niet in cijfers. De wel gecreeerde kansen werden door Bert Poot en Gerard van de Haas niet omgezet in doelpunten.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16