jper |et channel heeft nog alle problemen opgelost nieuwe koers skymasters DIO/TELEVISIE CeidócSoutcmt DONDERDAG 30 OKTOBER 1986 PAGINA 19 fyvolg van de voorpagina) 1STERDAM Het bedrag dat Super Channel met Amster- „pi is overeengekomen (500.000 gulden) voor het op de kabel *en van haar programma, geldt volgens Casema-directeur ïlman als „bodemprijs" bij de onderhandelingen in Den Haag. kabelnetten van Casema tellen in totaal zo'n 600.000 abon- Amsterdam zit daar duidelijk onder. Casema exploiteert lnetten in Den Haag en omgeving, Utrecht en omstreken, la en omgeving en de Bollenstreek. commerciële Britse organisatie had eerder aangekondigd in mber van dit jaar met uitzenden te zullen beginnen. Pro- en van organisatorische en technische aard, alsmede het lijven van overeenstemming met de Engelse bonden, hebben :ljnu toe voor vertraging gezorgd. Op het hoofdkantoor in Lon- kon niemand vertellen of die problemen inmiddels zijn op- st. Voorts is ook met de BUMA nog geen definitief akkoord loten over de muziekrechten, zo meldde een woordvoerder. zei hij te verwachten dat dit vóór de startdatum zal zijn ge- eld HILVERSUM - Tony Nolle en de AVRO hebben een overeenkomst gesloten voor de komende twee jaar over het optreden van het Skymas- ter-orkest. Dit houdt onder meer in dat hij komend win terseizoen negen maal The Skymasters zal leiden in de zondag AVRO-matinee. Bo vendien voert hij de orkestdi rectie uit voor speciale pro gramma's als Swingnight op 1 november en andere gala's. In de overige acht AVRO-mati- nees zullen The Skymasters onder leiding staan van Her man Schoonderwalt. Er wordt nog gezocht naar sponsors. jondorman- jlm doet denken aan imes Bond .VERSUM Gaan de t Disney-filmers in de t van hun geestelijke nog steeds door Jjr een origineel volkje, e daarop behoeft niet te jrden afgedongen, de IB „Condorman" over n geheimagent bevat jies, die aan James 4nd doen denken. Men 1 de gedachte aan die jur althans moeilijk zich afzetten bij het :ien van deze film rgenavond bij NCRV- op Ned. II om 20.20 'waren de Disney-filmers 1 Charles Jarrott voorop |r hun ideeën over deze ti aangewezen op de aan gingen van striptekenaar lody Wilkins, die ooit de jtalte van de ..Condorman" Jiep. Die laat hij op papier •meest opwindende avontu- beleven en daarvan moest Iraard ook het een en an- terecht komen in de film, p het filmbedrijf Walt Dis- f van die volksheld wilde jken. iCondorman schrikt er niet Jr terug van de Eiffeltoren springen. Hij valt in han- I van de CIA, die meent n goed te kunnen gebrui- j: -A H" -f - -p ügr 5 -* Michael Crawford als de verpersoonlijking van de Condorman. ken voor een geheime missie naar Istanboel. Daar stuit hij op de Russische spionne Nata lie. die juist op het punt staat over te lopen naar het Wes- De Condorman wint gemak kelijk sympathie door zijn on handigheden, die telkens op het juiste moment gunstig voor hem uitvallen. Aan Mi chael Crawford de taak de Condorman in levende lijve te verpersoonlijken. Deze krijgt tegenwerking van een Russische spion, een rol van Oliver Reed. Er zit ook een knipoog naar de kijker in dit verhaal. Die is er in gebracht door tekenaar Wilkins. De Russische spion, die voor de opdracht staat de ontvoering te verhinderen van een van zijn getrouwen, zint daarvoor op middelen. Hij maakt daarbij gebruik van de Condorman-strip, hij vooraf uitgetekend vindt wat hem ongeveer te wachten staat en wat zijn tegenstan ders voor plannen in het schild voeren. Dit werkt als een soort dubbele bodem in dit verhaal. Er ontstaat daar door een merkwaardige span ning tussen de voorspelde ontwikkelingen van de teke naar en wat er in werkelijk heid plaats vindt. De aan James Bond ontleende vondsten vindt men vooral te rug in de voertuigen, waarin de heren zich verplaatsen en die zijn toegerust met alle af- weermogelijkheden, staaltjes van technisch vernuft, waaro ver spionnen de beschikking moeten hebben in tijden van gevaar. De fantasie daarin werkt met enige regelmaat ook op de lachlust. Al bijeen leidt dit tot een film waaraan een breed publiek onschuldig genoegen kan ontlenen. TON OLIEMULLER Omstreden schrijvers in KRO's „Spektakel' HILVERSUM Op de vijf zaterdagen in november be handelt 'Spektakel', het lite raire radio-programma van de KRO, een omstreden onder werp: schrijvers en publicisten die vóór en tijdens de Tweede Wereldoorlog hun nationaal- socialistische sympathieën niet onder stoelen of banken sta ken. Chris van der Heijden, de eindredacteur van deze serie portretten, vindt dat de meeste historici over de Tweede We reldoorlog schrijven vanuit een emotionele betrokkenheid. Vier auteurs komen in deze serie uitgebreid ter sprake. Op zaterdag 1 november (23.00- 24.00 uur, Radio 4) is dat Ru- dolf Steinmetz (1900-1979), schrijver en dichter. Over Martien Beversluis gaat het tweede programma (op zater dag 8 november, 23.00-24.00 uur, Radio 4). Deze was ach tereenvolgens socialist, com munist, protestant en natio- naal-socialist. Derde figuur is George Kettmann (zaterdag 15 november, 23.00-24.00 uur, Ra dio 4), dichter van soldatenlie deren, romancier, uitgever en verslaggever. Een van de be kendste katholieke auteurs van vóór de oorlog was Albert Kuyle (pseudoniem van Louis Kuitenbrouwer). Over hem gaat het vierde programma van deze Spektakel-serie (za terdag 22 november, 23.00- 24.00 uur. Radio 4). Kuyle was redactiesecretaris van het ka tholieke culturele blad 'De Ge meenschap' en de drijvende kracht er achter. Vanwege zijn politieke denkbeelden en per soonlijke tegenstellingen ont stond in 1933 een scheuring in de redactie. Kuyle richtte ver volgens 'De Nieuwe Gemeen schap' op. Paul Hogan werd lachend miljonair LONDEN De Australi sche komiek Paul Hogan lijkt nooit om een grap verlegen te fitten. Wie regelmatig op Sky Chan nel naar zijn show kijkt (elke dinsdag om 20.00 uur), weet met welk ge mak hij de grollen uit zijn mouw schudt en zijn pu bliek aan het lachen krijgt. Dat Nederland zo lang verstoken bleef van zijn komische invallen lijkt onbegrijpelijk. In ei gen land en in Amerika behoort „The Paul Hogan Show" tot de best beke ken programma's. Hij werd er in elk geval mil jonair mee. Nu heeft Hogan op beide con tinenten één voordeel: de te levisie is er vergeven van re clame en daarvan heeft hij handig gebruik gemaakt om zijn populariteit te vergroten. Zijn reclames voor bier zijn - ook in Engeland overigens - legendarisch en zijn „Kom naar Australië"-sketches op de Amerikaanse televisie zeer succesvol. Geluk beproeven Hogans groeiende populariteit op het kleine zwarte scherm bracht hem er toe, zijn geluk ook eens te beproeven op het witte doek. Hij schreef het script en speelt de hoofdrol in de avonturenfilm: „Crocodile Dundee" over een soort Au stralische Clint Eastwood, die in het Noordelijke Territori um woont en wiens been is afgebeten door een krokodil. Het is een komedie met een zelfde soort humor als zijn shows. De succesvolle Austra lische groep INXS schreef een van de songs voor de film. De financiering was geen pro bleem. Daarvoor deed hij een beroep op het Australische publiek, dat massaal reageer de. Paul Hogan: „Op het mo ment dat ik er over dacht zelf een script te schrijven, heb ik de Australische film-industrie onder de loep genomen. Wat bleek was dat er in mijn land veel te veel kunstzinnige rol prenten worden vervaardigd. Ik besloot een puur commer cieel kassucces te vervaardi gen en dat is mij gelukt. Al leen al in Australië heeft de film 30 miljoen dollar opge bracht". Opvolger Gestimuleerd door het succes van „Crocodile Dundee" werkt Paul Hogan momenteel aan een opvolger. Hogan: „De tweede rolprent wordt nog meer van hetzelfde. Het enige doel dat mij voor ogen staat, is om mensen te laten lachen. Er gebeurt al genoeg in de wereld om depressief van te worden". Paul Hogan, een paar jaar ge leden in eigen land 'man van het jaar', heeft hard moeten vechten voor zijn succes. Voor hij de kans kreeg zich op tele visie te bewijzen, heeft hij tien jaar lang allerlei klusjes moeten aanpakken om zijn hoofd boven water te houden. Nu is hij miljonair en probeert hij onder meer met zijn gratis vervaardigde „Kom naar Au- stralië"-reclames op de Ame rikaanse televisie zijn land in een gunstig daglicht te plaat sen. De stroom toeristeni uit Amerika is inmiddels toege nomen. Nu de rest van de we reld nog. HANS PIËT 16.00 Daktari, Amerikaanse tv- serie. Afl.: voorjaarspro blemen. Jack en Mike pro beren een paar struisvoge leieren uitgebroed te krij gen. Daar is echter een struisvogel voor nodig 16.50 EO-Kinderkrant, kinder programma NOS 17.30 1/>6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buiten land, actualiteiten 10 18.15 Islam in Nederland TELEAC 18.30 Cursus Personal Compu ter I. Les 8. Werken met cijfers op een P.C. EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie 19.24 Overal en nergens, zo merse impressie van het hippiestrand Taba op de grens van Israël en Egypte NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Spelregel, educatief spel- programma. Aandacht voor Maarten Luther. Bo vendien haalt taxi-chauf feur Sjors vanaf deze week voor elke aflevering een bekende Nederlander op. 21.20 Vrije gevangenen, pro gramma over vervolgde christenen. Vandaag: Jo seph Ton uit Roemenië 21.25 Post Tenebras Lux (Na de duisternis licht), documen taire over het leven en werk van Calvijn 22.05 Tijdsein, magazine met actualiteiten en achter grondinformatie. Onder werpen: De mogelijkheden voor jonge Nederlandse boeren om in Frankrijk een eigen bedrijf te beginnen. Jaarlijks emigreren er en kele tientallen van deze avontuurlijke agrariërs. Goedkope grond en min der lastige regels maken Frankrijk een aantrekkelij ke vestigingsplaats. De presentatie van het boek 'De Zaak Grivnina, schaak mat tegen de KGB'. In dat boek beschrijft Irina Gri vnina haar strategie om te gen de machtige KGB overeind te blijven en uit eindelijk naar Nederland te kunnen vertrekken. De groeiende reserve van de VS tegenover de VN en beelden van een in Schot land aan de gang zijnde mariniersoefening in te genwoordigheid van leden van de Eerste Kamer. 22.35 Mag ik 'a met je praten? Gespreksprogramma NOS 23.10 Journaal 23.15 Nieuws voor doven NOS 17.45 Paspoort voor Turken 18.15 Nieuws voordoven 18.20 Paspoort voor Joegosla- ven 18.30 Sesamstraat 18.45 m Jeugdjournaal 19.00 Journaal VARA 19.12 Biich, gevarieerd cultureel programma met Boude- wijn Büch. Naast de vaste onderdelen als Pierre Jan sen Rubriek en de Boeken Top Vijf. aandacht voor de nieuwe bundel van Hans Warren en zijn 65ste ver jaardag, compact discs er de oude Kunst- en Antiek beurs te Delft. 19.52 Manhattan, Amerikaanse speelfilm (1979). Regie Woody Allen. Met Woody Allen, Diane Keaton, Mi chael Murphy, Meryl Streep e.a. Isaac Davis stopt met zijn werk als suc cesrijk scenario-schrijver wanneer zijn vrouw hem verlaat voor een vriendin. Hij wil eindelijk een roman schrijven, maar besteedt zijn tijd grotendeels aan het najagen van de on grijpbare liefde 21.27 Konsumentenman, ru briek voor de consument met Frits Bom. Aandacht voor de problemen bij het solliciteren. Verder de nieuwe reisvoorwaarden van de ANVR, het Konsu- mentenjournaal en de Konsumentenmand. NOS 22.30 Journaal 22.45 Den Haag vandaag 23.00 Nieuws voor doven EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma: Ploom, Plastinots. Bumme, Balthazar, Bojan and Chapl Chapo 18.00 Europa Count Down, popmu ziek 18.45 Connexions 19.10 Almanac. Portret: Ezra Pound. 19.15 Weather report - World Watch 19.30 Sports Report 20.30 Spectrum, Europas weekty 21.00 Power Without Glory. Drama serie gebaseerd op het boek van de Australische schrijver Frank Hardy, Afl.: 4. Legal Pro ceeding. John West probeert zijn hoofd boven water te hou den. terwijl de crisis zijn hoog tepunt bereikt. 21.55 Music Jazz Festival Frankfurt (4) 22.45 Weather Report - World Watch 22.55 Sports Report 23.25 Programma-overzicht voor de volgende deg tt 1 |5 Journaal •0 Tik Tak, kleuterprogramma. (herh.) f Plons, kinderserie. Afl.: Plons en de wekker, (herh.) 10 De zeven van Blake (Blake's seven). Britse science-fietion- serie met Garreth Thomas. Paul Darrow. e.a. Afl. 33: Kin deren van Auron (Children of J Auron) K) Kwizien, tips voor koken en i lekker eten. Presentatie: Etlen- ne Cocquyt. Vandaag: gevulde komkommer en varkenshaas met c |5 Uitzending door derden: Pro gramma van de Liberale Syn- dicale Omroepvereniging 10 Mededelingen en program- ma-overzicht 15 Journaal 10 Kunst-zaken |0 Hoger Lager, spelprogramma met speelkaarten en twee kop- I pels. Presentatie: Walter Ca- 1 piau |5 Panorama p Hotel, Amerikaanse serie. Met: James Brolin. Connie Selleca, I Shari Belafonte e.a. Afl.: Sla- I pende honden. Drie vriendin nen nemen hun intrek in het hotel om het huwelijk van een gezamenlijke vriendin bij te wonen. Ze ontdekken dat de echtgenoot In spè een oude bekende is van hen alle drie p-23.10 Journaal en Coda: Pré- lude in D. BWV 998 van J. S. I Bach door Wlm Brloen (gitaar) :T2 0 Zonen en dochters (Sons and daughters). Australische serie. Afl: 178 John wil Patricia uit 1 de put helpen tot David hem vertelt hoe alles zover Is geko- 3 Muzikaal intermezzo. Estrella van H. Villa-Lobos door het 1 BRT-koor o.l.v. Vic Nees. 5 Luister met je ogen, serie les- I sen over communicatie met gehoorgestoorden. Les 5: De lichtinval. De mondbeelden "f- v" en "p-b-m". (herh.) 0 Mededelingen en program- 1 ma-overzicht 5 Journaal p Juke Box 5 Kwidam, telefoonspel D-22.45 Classic Aid. Concert 1 door het Philharmonisch Or- i kest van Monte Carlo o.l.v. Lo- rin Maazel en de koren Andrè I Charlet uit Leusanne in het Grand Casino van Genève. m.m.v. Luciano Pavarotti. Kirl I te Kanawa. Yehudi Menuhin I e.a. Presentatie: Peter Ustinov, Liselotte Pulver en Dietlinde Turban. (EV - TF 1) BF~ Mededelingen van de ONEM Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma met o.a. Willy Cwac Cwac en L'agence Labri- cole Carrefours, gevarieerd pro gramma Monsieur Spectacle Coude a coude, informatieve rubriek Nieuwsoverzicht Micro-dèfi, spelprogramma Ce soir, regionaal magazine Quick et Flupke, tekenfilm Journaal Autant savoir, informatief ma- -gazine. Vanavond: Cadmium in België 20.25 Le toumant de la vie (The tur ning point), Amerikaanse speelfilm (1977) van Herbert Ross. Met: Shirley MacLaine, Anne Bancroft. Mikhail Barysh- nikov e.a. Op een dag arriveert de American Ballet Company in een ktein stadje. Dat bete kent een weerzien tussen Emma. die koos voor een suc cesvolle carrière als ballet danseres. en Deedee. echtge note en moeder, die met haar man een dansschool leidt. Haar dochter Emilia, petekind van Emma. wil ook danseres worden 22.25 Cinescope, gesprek met de actrice Fanny Cottencon 23.15 Laatste nieuws 23.40-23.55 Presence Protestante TV 5 16.05 Champs Elysées. Cultureel nieuws 17.35 Projection privé# 18.45 Images en liberté. 19.00 Champs Elysées. Cultureel nieuws 20.30 Apostrophes. Literair pro gramma 21.25 Images en liberté 21.50Aujourd'hui en France. Infor matief programma 22.00 Nieuws 22.30 D Les amsnts de Vsrone. Franse speelfilm (1949) van Andró Cayatte. MUSIC BOX 17.00 El The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 IS The Amanda Redington Show (herh.) 19.00 CD The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 E The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 O Th# Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 IS The Simon Potter Show (herh.) 23.00 El The shadow (herh.) 00.00 El The Timmy Mallett Show Ot.OO CD The Amanda Redington Show 02.00 El The Nino Firetto Show 03.00 El The Martin Buchanan Show 04.00 El The Simon Potter Show, met een overzicht van de Ame rikaanse hitparade 05.00 CD The shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06.00-07.00 El Boogie Box Violiste Anne Sophie Mutter treedt op tijdens het liefdadig heidsgala „Classic Aid". BRT 1 om 20.20 uur. 15.50 Tsgesschau 16.00 Cafe in Takt Extrskt, amuse mentsprogramma met van daag fragmenten uit 1980. Met o.a. Llesbeth List. Toto, Donna Hightower 16.45 (E Die kinder vom Mühtental, 13-delige kinderserie van Ja- nusz Leski. Afl. 6: Vogelscheu- chen und Groschny 1st versc- hwunden. 17.10 Kein Tag wie jeder andere, kinderprogramma. Afl.: Der Hecht lm Karpfentelch 17.35 Der Clown lm Hinterhof, kin derprogramma. Afl.: Unterwas- 17.45 Tageaachau 17.55 Hier und Heute, actualiteiten 18.25 Empire 19.00 DetektlvbUro Roth, serie. Afl.: Flieg, Vogel, flieg. 19.57 Programma-overzicht 20.00 CD Tageaachau. 20.15 Pro und Contra, discussiepro gramma gepresenteerd door Ernst Elitz 21.00 Der 7. Sinn 21.03 Extratour, live-amusements programma vanuit Bremen met o.a. Genesis, Status Quo en Avalanche. Presentatie: Mar- garethe Schreinemakers en Stefan Viering. 22.30 Tageathemen, actualiteiten 23.00 Komelia, tv-spel van Wllm ten Haaf. Met: Ruth-Maria Kublt- schek. Hans Caninenberg, Elert Bode e.a. Het is 12 juni wanneer Kornelia van haar drie gewezen echtgenoten orchi deeën krijgt. Het is een bijzon dere datum voor haar. Ooit leerde zij op die dag haar eer ste man kennen, trouwde op die datum later met haar twee de en scheidde tenslotte die dag van haar derde 00.20 Tageaachau 00.25 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bühnenzauber, informatieve serie. Afl. 5: Licht en natuur - Licht en architectuur (herh.) Aansl.: Heute-Schlagzeilen 16.35 Verkehrsarena 17.00 Heute. Aansl.: Aus den Lën- dern 17.15 Tele-lllustrierte: Actuele the ma's, sport en amusement 17.45 Der rosarote Panther. Aansl.: heute-Schlagzeilen 18.20 S.Y. Arche Noah, 13-delige se rie. Afl.: Llebe und Lissabon. Met Jörg Pleva, Claudia De- De Amerikaanse zangeres Jennifer Rush is te gast in „Extratour", een amusements programma dat rechtstreeks wordt uitgezonden. Duitsland 1 om 21.03 uur. marmels. Volkert Kraeft e.a. Arno en Uwe komen aan in Lissabon. Heike, de zus van Uwe. moest wegens ziekte al in Spanje van boord. Hierdoor heeft de „Ark van Noah" nog slechts drie bemanningsleden. 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 El Und die Musik spielt dazu, Muzikale herinneringen San Kurt Feltz met o.a. Peter Alexander, Freddy Breek, Bill Ramsey. Presentatie: Dieter Thomas Heek 21.00 Kinder Kinder. Tch werde es mal nicht leicht haben als Madchen, aber...'; informatief programma over het uitoefe nen van mannenberoepen door vrouwen. Petra Is vijftien en zij wil landbouwer worden. 21.45 Heute-joumal 22.05 5 nach 10. Aansl.: Heute DUITSLAND 3 18.00 Telekolleg II: Sociale weten schappen, les 6. Wirtschaft und Politik 18.30 Het programma met de muit 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tageaachau met weerbericht 20.15 Invasion vom Mara (Invaders from Mars), Amerikaanse speelfilm (1953). Met o.a. Jim my Hunt. Helena Carter. Arthur Franz. Regie: William Cameron Menzies. De twaalfjarige David McLean ziet 's nachts vanuit zijn slaapkamer een ruimte schip landen. Zijn vader gaat op onderzoek uit. Bij terugkeer lijkt hij veranderd. Enige tijd later merkt David dat ook zijn moeder kil en onverschillig is geworden 21.35 Filmtip 21.45 Wolfgang, Graf Berghe von Tripa, filmportret van Dieter Oeckl over de 25 jaar geleden gestorven Wolfgang. Graf Berghe von Trips 22.15 Zwanzigate Hofer Filmtage 23.00 Nabespreking van 'De naam van de Roos' van Umberto Eco 23.30 Laatste nieuwe H Ondertiteling via Teletekst. E Tweetalige of stereo-uitzen ding. O Zwart/wlt-uitzending. ■EZwart/wit-uitzending met on dertiteling via Teletekst. O Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. K3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending In orginele versie met ondertitels. BBC 1 17.10 Sebastian, tha increadible drawing dog, kinderserie 17.15 Beat the teacher, quiz 17.30 Dungeons Dragons 17.55 John Craven's News round. 18.05 Blue Peter 18.35 Masterteam, spelprogramma 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus 20.00 Top of the pops. 20.30 Eastenders. Sharon heeft slecht nieuws voor Wicksy 21.00 Kenny Everett Television Show. 21.30 Childwatch (1), documentaire over kindermishandeling in En geland. Met o.m. de introduc tie van de 'Chlldline', een tele foonnummer dat kinderen 24 uur per dag kunnen bellen, wanneer ze problemen heb ben. 22.00 Journaal 22.30 Childwatch (2) Verhalen van kinderen over hun mishande ling en een discussie over de invloed hiervan op hun verdere leven. 23.45 Question time. Met Sir Robin Day. BBC 2 16.45 Brief encounter 16.50 Nieuws en weerbericht. 17.00 Favourite things (herh.) 17.30 The Front Garden 18.30 Film '86 19.00 Star Trek. 19.45 Outback bath 20.35 Open Space. 21.10 Bookmark. Jonathan Raban 22.00 Alias Smith and Jones 22.30 Forty minutes, documentaire serie. Afl.: Olga goes to Holly wood. Documentaire over de twee Russische dissidenten Olga en Zhenya Serova 23.10 Film buff of the year. Onder werpen: Actrice Margaret Loc- kwood. acteur Woody Allen en de Franse films uit de jaren vijftig. 23.45 Newsnight, actualiteiten 00.30 Weerbericht 00.35-01.15 Wightman Cup ITV 17.45 News at 5.45 18.00 About Anglia 18.35 Crosaroada 19.00 That's my Boy. (herh.) 19.30 Film: Linda (1973) 21.00 Girls on Top 21.30 This week 22.00 News at Ten 22.30 Eastern Approaches 23.00 Hammer House of Mystery and Suspense, (herh.) 00.25 SL Hugh of Lincoln SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I Dream of Jeannie 18.30 Hazel 19.00 Hogan's Heroes. 19.30 Mork and Mindy. 20.30 A Country Practice 21.20 Championship Wrestling 22.15 The Untouchables. 23.05 Sport 00.05-01.00 El The Great Video Race. Popmuziek NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven 14.00 2030, serie over oud zijn en ouder worden TROS 14.30 Sona and daughters, Australische serie. Fiona tracht Patricia over te halen naar Sydney te komen. 15.35 Rosco leest voor. Afl. 5. 16.00 De Stop en Stap Show, verkeersprogramma. Afl.: Zoekactie voor Boris 16.25 Maak, Afl. 21: Zand erover 16.45 TROS Pop Formule 3. NOS 17.30 WS-Joumaal. TROS 17.46 TROS Sport MUSIC BOX 07.00 El Muziekprogramma's. Tim my (07.00), Amanda (08.00). Nino (09.00). Simon (10.00). Martin (11.00) en 'First sight' (12.00). 13.00 EIHerh. DUITSLAND 1 10.00 Tageaachau und Tageathemen 10.23 Extratour 11.55 Umachau 12.10 Kinder Kinder 12.55 Persover zicht 13.00 Tagesschau 13.15 Tele tekst. 14.20 Die reis# von Charles Darwin. 15.20 Tagesschau 15.30 Dat Arche Noah Pinzip, Duitse film. Het is 1997. Een ruimtelaboratorium draait in een baan om de aarde. Criti ci menen dat de gevolgen rampzalig kunnen zijn. DUITSLAND 2 13.35 Wiener Phjlhsrmoniker o.l.v. Karl Böhm. Grote Symfonie in C gr.t., D.944, Schubert 14.30 Blue Skiet, film met Fred Astaire. Jed Potter, een bekende disk-jockey hoopt door mid del van zijn radioprogramma de huwelijksproblemen van twee goede vrienden op te lossen. 16.15 Freizei- t...und was man daraus machen kann. 17.00 Heute. BBC 1 07.30 Nieuwsoverzicht. 07.55 Weer bericht 08.00 Breakfast Time. 09.40 Watch dog 09.55 Nieuws 10.05 What happened to baby Paul? 10.45 Bel fast phone-in 11.00 Nieuws voor do ven 11.05 Neighbours 11.25 Philip Schofïeld 11.30 Play school 11.50 Henry's cat. 11.55 Five to eleven 12.00 Nieuws 12.05 Public School. 12.35 Open air 13.00 Nieuws 13.25 Star memories 13.55 Regionaal nieuwa 14.00 Nieuwa 14.25 Neigh bours 14.50 King Rollo. 14.55 Gran. 15.00 The liver birds. 15.30 Knot's landing 16.20 Box Clevar ITV 07.25 TV-AM. 09.25 Anglia Newt and Weather. 09.30 School tv. 12.10 Rainbow 12.30 Pennywiae 13.00 News at One 13.20 Anglia Newt 13.30 Big Rose (1974) 15.00 Take the High Road 15.25 Anglia News 15.30 Sons and Daqghters 16.00 Rainbow 16.15 The Trap Ooor 16.20 Worldwi- ae 16.45 Alias the Jester. SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 E Sky Trax. (herh.) 13.10 Skyways 14.00 City Lights 14.30 Fashion TV 15.00 El Here comes the weekend. 17.00 The Dj Kat Show RADIO 1 18.05 Man en paard. 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 NOS: Nieuws en mededelingen. 23.05 Met het oog op morgen. 00.02 EO: True Light. 01.02 EO's Country uur. 03.02 Zingen In de nacht. 04.02 Muziek motief. 05.02 Ontbijt met spek. RADIO 2 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-07.00 NCRV: Zie Radio 1 RADIO 3 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Meat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 De beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak: De boven toon. Zanger Michael Vetter. 20.30 Het Concert: Radio Kamer Or kest, met Vera Beths, viool. 21.30 Met Pierre op Lokatie. Loek Dikker Tentet. 23.00 Muziek van nu RADIO 5 17.56 NOS: Mededelingen en Nieuws 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Personal Computer I. 21.00 NI Hao, Les 19. (herh.). 21.30 Por Favor, Les 4. 22.00 Leermoeilijkheden, les 8. 22J0 Statistiek Introduktiecursus, les 2 (herh) REGIONAAL RADIO RIJNMOND 16.30-17.00 Radio Rijnmond Getapt, een dagelijkse talk show vanuit het Radio Café .Rijn mond. Na 17.00 cultuur, nieuws en sport. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Ga Jij de klas maar in (onder wijsprogramma), 19.00-20.00 Kunst uur. BRT 1 18.45 Politieke tribune: de SP. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 „Paso a paso". 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Volwassenenvorming. 21.30 Hafabra, blaaswereld. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23J0 „Twee tot Twee". BRT 2 17.10 Radio Twee, met Poptelefoon. 19.10 Funky Town. 22.05 Boem Boem. 23.30 Twee tot Twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Belgen spelen gitaar. 19.00 De Griekse Surrealisten (1). 19.45 Home Made. 20.30 Liedrecital Elisabeth Soeder- stroem, sopraan. Roger Vignoles, pia no. 21.50 Fantasie In C, Milan Slechta, orgel, Cesar Franck. 22.00-23.45 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 07.03 VPRO: Het Gebouw. 07.03 Dorresteiin's Pers 10.05 Muziek uit het gebouw. 11.05 Afdeling buitenland. 12^6 NOS: Voor land- en tuinbouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 Van huis uit. 15/05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad RADIO 2 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. f11.50 Pater Adri Maat. *12.03 Van Twaalf tot Twee. 14.03 Ratel 15.03 KRO-Hoorspel: Het verhaal van de oude dame. 15.30 TROS: Gerard de Vries RADIO 3 07.02 VOO: Ook goelemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart. 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40 RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Internationale Concertcir cuit: Mozart-week Salzburg 1986. 10.25 Svatoslav Richter. 12X10 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette. 14.00 EO: Orgelbespeling: Internatio nale Orgeldagen Rijnstreek vanuit Nijmegen. 14,30 Klein bestek. 15.00 Uit de schat der eeuwen. 16,00 Crème du Baroque. The En glish Concert. Werken v. Bach. RADIO 5 09.00 NOS: Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 Niemand om mee te praten. 09.50 Leergeld. 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 11.45 O.V.: Onder Anderen. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 NOS: Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg. 14.00 De stofzuiger. Afl. 7. 15.00 Sonja's Tip Tijd. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond 7.30, 8.00 en 8.30 Regionaal nieuws, weer en verkeer. Tegen de klok van achten de column en om 7.45 en 8.15 Quiz en Waarach tig BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor 14.03 78 Toeren tijd. Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogr.. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien?. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.30 Ivan Moravec, Plano. 14.50 Kamermuziek. 16.05 Liederen met orkest. 16.35 Russische Symfonische muziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 19