A U bent een echte verkoper. Uw HTS-E niveau opent bij Siemens dus uitstekende perspectieven. HET VERSCHILTUSSEN DE KRANT EN EEN HUIS-AAN-HUIS FOLDER? DE KRANT WORDT GELEZEN. ONDERHOUDSMONTEURS M/V MENKEN-MEER DAN MELK beveiligingsbeambten Veelzijdige funktie voor ervaren werkvoorbereider ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER warmond—. medewerker(ster) SIEMENS LEIDSE COURANT ZATERDAG 25 OKTOBER 1986 Staatsdrukkerij uitgeverij De Staatsdrukkerij/Uitgeverij is een modern Ingericht grafisch bedrijf dat tot taak heeft het drukwerk voor de gehele Rijksoverheid te verzorgen. Enkele bekende grafische produkten van ons bedrijf zijn o.a. examenwerk, staatsloten, officiële publikaties en telefoongidsen. Het bedrijf met plusminus I ISO U zult bij indiensttreding o.a. de volgende taken krijgen: - het verrichten van toegangscontrole: - het opvangen en verwijzen van bezoekers; - surveilleren binnen en rond de gebouwen alsmede het lopen van sluit- en brandronden; - het bedienen van een elektronisch beveiligingssysteem. De hierboven vermelde werkzaamheden worden uitgevoerd in uniform. Daarnaast dient u er rekening mee te houden dat u zult komen te werken in een onregelmatige, dan wel continudienst met roosterindeling. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken - enige |aren voortgezet onderwijs; - diploma Beveiligingsbeambte; - E.H.B. O.-diploma; - goede contactuele eigenschappen. Ervaring in soortgelijke functies strekt tot aanbeveling. Uw salaris bedraagt afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring f2567,- maximaal per maand. Verder kennen wij een goede studiefaciliteitenregeling en een vergoeding voor het werken in continu- c.q. onregelmatige diensten. Gezien het streven binnen de Rijksoverheid om meer vrouwen in dienst te nemen, worden vrouwen uitdrukkelijk verzocht te reageren. medewerkers is binnen de grafische Industrie een van de grootste van Europa. Momenteel hebben wij binnen onze organisatie plaats voor enkele Voor deze functie geldt, dat een psychologisch onderzoek deel uit kan maken van de selectieprocedure. Kandidaten dienen er verder rekening mee te houden dat de Staatsdrukkerij/Uitgeverij gezien het principe-besluit van het Kabinet per I januari 1988 geprivatiseerd zal zijn. Het bedrijf zal vanaf die datum verder gaan in een andere vorm (NV of BV). Sollicitaties kunt u, tot 3 weken na plaatsing, richten aan de Staatsdrukkerij en Uitgeverij, afdeling Sociale Zaken, postbus 20014, 2500 EA 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer P. Spaan, hoofd Civiele Dienst, telefoon (070) 7892 12 of de heer R. P. Schutte, personeelsconsulent, telefoon (070) 7894 53. VkOQPWARI i Woodward Governor Company is het grootste en oudste bedrijf ter wereld van hydraulische en elektronische regelapparatuur voor dieselmotoren, turbine-installaties en waterkrachtcentrales. Vestigingen in Amerika. Engeland. Japan. Australië. Brazilië en Nederland Woodward Governor Nederland B.V.. gevestigd in Hoofddorp, is een klein, zeer schoon bedrijf, waar ca. 150 mensen precisie-apparatuur en onderdelen vervaar digen voor opdrachtgevers uit geheel Europa en voor andere Woodward-vestigingen. Het bedrijf onderscheidt zich door een open sfeer en een eigen beoordelings- en waarderingssysteem, als basis voor een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Wij zoeken een ervaren werkvoorbereider, die, samen met een klein aantal kollega's. gaat zorgen voor: het ontwerpen van produktiemiddelen voor de machinale afdeling; machine- en gereedschapskeuze voor de verspanende bewerkingen; programmeren van de CNC-bestuurde machines; de administratie van deze werkzaamheden; het informeren en adviseren van de chef produktie over technologische ontwikkelingen op verspaningsgebied. Vereisten: tenminste MTS-W met ruime ervaring en gedegen kennis van verspaningstechnologie; ervaring met CNC-bestuurde bewerkingsmachines; enkele jaren ervaring in een produktie-organisatie; goede contactuele eigenschappen; kennis van de Engelse en Duitse taal; leeftijd tussen de 30 en 35 jaar. Vanuit deze afwisselende funktie zijn er doorgroei mogelijkheden. Belangstellenden kunnen voor nadere informatie kontakt opnemen met de heer A.A. van Esch, hoofd Personeels zaken. telefoon (02503) 1 32 41. aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Ons adres is: Woodward Governor Nederland B.V., Hoofdweg 601, 2131 BA Hoofddorp. Brastex Household Textiles Europe B.V. is een dochteronderneming van de Artex-groep, èén van de meest vooraanstaande industriële ondernemingen in Brazilië en tevens leidingge vend exporteur voor textielprodukten. In verband met verdere uitbreiding van onze ak- tiviteiten, bestaat de gelegenheid tot plaatsing van een Administrateur De belangrijkste onderdelen van zijn takenpak ket zijn: - dagelijkse leiding van de administratie - budgettering, planning, stockcontrol - financiële administratie - controle, analyse en interpretatie financiële gegevens. Funktie-eisen: - opleiding MBA/SPD-1 nivo - enige ervaring in soortgelijke funktie - goede kontaktuele vaardigheden - flexibele instelling - kennis van de Engelse taal - leeftijd 30-40 jaar Wij bieden U een zelfstandige, Interessante funktie met goede toekomstmogelijkheden bij een financieel gezond en groeiend bedrijf. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van pasfoto en curriculum vitae, kunt U richten aan de direk- tie van Brastex B.V. Postbus 78 2380 AB Zoe- terwoude. De KNAF is de overkoepelende bond voor de autosport in Nederland. Voor het sekretariaat, dat gevestigd is te Zoeterwoude-Rijndijk, zoeken wij op korte termijn een voor 20 uur per week. Gezien haar werkzaamheden dient zij te beschikken over typevaardigheid en bij voorkeur vertrouwd te zijn met tekstverwerkende apparatuur. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Federatiebureau KNAF Postbus 60, 2380 AB Zoeterwoude. t.a.v. de heer A. Slotboom. Wegens het aanstaande vertrek van de huidi ge medewerkster roepen burgemeester en wethouders kandidaten op voor de funktie van voor 20 uur per week op de afdeling Maat schappelijk Welzijn en Onderwijs ter gemeen tesecretarie; indiensttreding kan zo spoedig mogelijk plaatsvinden. De afdeling is belast met de beleidsvoorberei ding en de uitvoering op de terreinen van So ciale Zaken, Huisvesting, Welzijn, Onderwijs en Volksgezondheid. De aan te trekken funk- tionaris zal in hoofdzaak worden belast, met de uitvoering van taken op het terrein van Sociale Zaken. Functie-informatie: Onderzoek, rapportage en advisering Inza ke de uitvoering van de ABW, de RWW en de WWV; periodieke heronderzoeken, als mede de uit dit geheel voorkomende admi nistratieve werkzaamheden. Bij invoering van de Stelselherziening per 1 januari 1987 zal de funktie worden aange past aan de uitvoering van de gewijzigde wetgeving. Functie-eisen: Diploma M.B.O./S.D. en ervaring in boven genoemde werkzaamheden; Diploma H.B.O./M.W. strekt tot aanbeve ling; Vanwege de taakverdeling binnen de afde ling ligt er een extra accent op de kontak tuele eigenschappen. Geboden wordt: Een salaris afhankelijk van leeftijd en erva ring tot maximaal niveau 7 (salarisgrenzen 2.175,- t/m 3.601,- bruto per maand). De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen: Telefonische informatie kan worden Inge wonnen bij de chef van de afdeling, de heer J. Tlmmermann, tel. 01711-10000. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen na ver schijnen van deze advertentie richten aan bur gemeester en wethouders van Warmond, Postbus 42, 2360 AA Warmond. ■-—r De 70-er jaren... grootschalige invoering van kabeltelevisie in Neder land. Siemens Nederland verovert een positie als marktleider. De 80-er en 90-er jaren... verouderde kabeltelevisienetten met beperkte netcapaciteit worden vervangen. Bestaande kabel t.v. netten worden uitgebreid met onder meer satellietontvangst en vergrote kanaalca paciteit. Om ons omvangrijke marktaandeel te consolideren, hebben wij een goede verkoper nodig met HTS-E achtergrond. Siemens in steno Internationaal: 360.000 medewerkers, 162 fabrie ken in 129 landen. Omzet: ruim 50 miljard gulden. Jaarlijks 10 miljard gulden voor onderzoek, ontwikkeling en scholing van medewerkers. Dichter bij huis: Siemens Nederland N.V. telt ca. 2000 medewerkers en beschikt over vestigingen in Den Haag, Amsterdam en Woerden. Het leveringsprogramma omvat een compleet pakket produkten, systemen en diensten op het gehele gebied van elektrotechniek en elektronica. Kabeltelevisie De kabeltelevisie-afdeling is een deel van de hoofdafdeling Informatietechniek van het Siemens telecommunicatiegebied. Naast verkoop als hoofdtaak, houdt de afdeling Kabeltelevisie zich ook bezig met projectering, engineering, aanleg en onderhoud van kabeltelevisiesystemen. Voorts ontwikkelt zij nieuwe apparatuur, systemen en toepassingsmogelijkheden. Vacature In het rayon West-Nederland zoeken wij een ervaren medewerk(st)er voor de verkoop van kabeltelevisieprodukten en -systemen aan exploitanten en installatiebedrijven. Wij verwachten van onze kandida(a)t(e) een opleiding op HTS-E of vergelijkbaar niveau en kennis van de Duitse taal, leeftijd tussen de 25 en 40 jaar, woonachtig in de omgeving van Den Haag, Het rayon West-Nederland vertegenwoordigt een groot potentieel aan nieuwe opdrachtgevers. Intensief contact met de markt, veelal op bestuurlijk niveau is een eerste vereiste om hier met susses te kunnen opereren. Het motiveren van bestaande en toekomstige exploitanten en installatiebedrijven vraagt bovendien doorzettingsvermogen. Richt uw sollicitatie onder vermelding van E50.02 aan de heer B. Broersma van de hoofdafdeling Personeelszaken. U kunt ook bellen voor nadere informatie: 070-782286. Siemens Nederland N.V., Wilhelmina van Pruisenweg 26, Den Haag. Corr. adres: Postbus 16068,2500 BB Den Haag. Menken-Landbouw Holding B.V. is een zuivel- en frisdranken- onderneming met diverse produktiebedrijven in Nederland en België. De Holding is primair verantwoordelijk voor beleids vorming en strategische ontwikkeling. De onderneming biedt werk aan 700 medewerker(st)ers en heeft een omzet van 400 miljoen gulden op jaarbasis, waarvan 1/3 deel wordt gerealiseerd in het buitenland. Menken-Landbouw Wassenaar B.V. Deze werkmaatschappij verwerkt op jaarbasis 150 miljoen liter verse melk tot konsumptiemelk en melkprodukten. Verkoop en distributie aan melkhandel, winkelkanaal en institutionele markt wordt hier verzorgd. Bij dit uiterst modem uitgeruste produktie- bedrijf is een vakatures--ontstaan voor: Onderhoudsmonteurs m/v mechanisch (waarvan één in ploegendienst) - Houden zich bezig met het opheffen en zo mogelijk voorkomen van mechanische storingen aan machines zoals pasteurs, vul- apparatuur, kontainerbeladers en interne transportsystemea - Zorgen voor preventief onderhoud. - Hebben enige jaren relevante ervaring en een opleiding op MTS-nivo (wtb) of een LTS-opleiding aangevuld met de nodige applikatiekursussen zoals pneumatiek, hydrauliek, autogeen- en argon-arc lassen. - Zijn circa 25 jaar oud. Onderhoudsmonteur m/v elektro - Houdt zich bezig met het opheffen en zo mogelijk voorkomen van storingen op elektrotechnisch en M&R gebied. - Zorgt voor preventief onderhoud. - Heeft enige jaren relevante ervaring en een opleiding op MTS-nivo (elektro) of een LTS-opleiding aangevuld met de nodige applikatiekursussen zoals meet- en regelkursussea - Is circa 25 jaar oud. Wij bieden u een goed salaris en sekundaire arbeidsvoorwaardea Indien u interesse heeft voor deze funktie kunt u kontakt opnemen met de heer F. Banen, Hoofd Technische Dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer BA Sinnige, Hoofd Personeelszaken, Menken-Landbouw B.V., Rijksstraatweg 500,2243 CH Wassenaar, (Tel.: 01751-19325). MENKEN-LANDBOUW WASSENAAR B.V.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16