Wat heeft 'n bankstel met lenen te maken ASSISTENT ACCOUNTANT M/V Bedrijfsleider concord ia POSTBANK De Postbank maakt het kopen ran een huis minder ingewikkeld. NissariVanette IMISSAN AUTO HEEMSKERK Uw schriftelijke sollicitatie met uitgebreide persoonlijke gegevens kunt u richten aan: COnCOrCIO Concordia Verzekeringen, Afdeling Personeelszaken, Oudenoord 10, 3513 ER Utrecht, Telefoon 030-333433 Voor onze buitendienst vragen wij in LEIDEN e.o. een: VERZEKERINGSADVISEUR M/V De aan te stellen functionaris houdt zich in deze zelfstandige, afwisselende baan druk bezig met de advisering en verkoop van onze zeer goed in de markt liggende verzeke- ringsprodukten en het beheer van de bestaande portefeuille. Wij vragen voor deze functie een actieve, representatieve en bovenal commerciële medewerker/ster, niet jonger dan 25 jaar en woonachtig in bovengenoemde plaats of directe omgeving. Het bezoeken van klanten dient ook in de avonduren te geschieden. De honorering is uiteraard afgestemd op de commerciële vaardigheid, waarmede de nieuwe medewerker/ster zijn of haar doelgroep benadert Daarbij'behoort een vast salaris, ook al tij dens de gedegen opleiding, een gunstige provisieregeling en aantrekkelijke emolumenten. Bij aanvangkunturekenenopeen jaarinkomen van zo'n f 35.000,—, terwijl daarna een aanzien lijk hoger inkomen tot de reële mogelijkheden behoort Voorts biedt Concordia een premievrije pensioenregeling en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een medisch- en psychologisch onderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Na die onverwachte verhui zing het oude bankstel toch maar weer neerzetten? Een lening kan ook dan een goede zaak zijn. Maar pas op; bij nadere be studering van de verschillende mo gelijkheden zult u grote verschillen constateren. Een klein verschil in rentepercentage kan uiteindelijk behoorlijk aantikken. De Gemeentelijke Krediet bank Leiden is in ieder geval opval lend voordelig. Het is dan ook een Instelling zonder winstoogmerk, spe ciaal bedoeld voor inwoners van Leiden, Rijnland en de Bollenstreek. Een lening kan een probleem oplos sen, maar moet geen nieuwe pro blemen veroorzaken. Bij de Ge meentelijke Kredietbank loopt u dat risico niet. U profiteert van onze gunstige voorwaarden en u kunt snel over het gewenste bedrag beschikken. Wilt u meer weten? U bent van harte welkom Stadhuis Leiden, Stod- huisplein 1. teleloon 071-25 41 45 Openingsti|den alle werkda gen van 9 00 tot 12 30 uur en op don derdagavond van 17 30 tot 19 30 uur. Gemeentelijke Kredietbank Lelden. Stadhuis, postbus 160. 2300 AD Leiden Gom is actief op het gebied van bedrijfsdienst- verlening t.b.v. gebouwen zoals: schoonhouden, portiers- en bewakingsdiensten, beveiligings techniek, bouwkundig- en technisch onderhoud, reiniging tap-installaties en catering. Bij het concern, met vestigingen door geheel Nederland zijn ca. 6000 medewerkers in vaste dienst. Gom Bedrijfsdiensten voor Gebouwen bv, een sterk groeiende onderneming heeft in het district Leiden/Den Haag plaats voor een - schoonhouden m/v Hij/zij beheert de Gom dienstverlening van een groot aantal objecten vanuit zijn/haar eigen vestigingskantoor, is verantwoordelijk voor kwaliteit- en kostenbeheer en geeft begelei ding aan het lager kader en uitvoerend personeel. Onderhoudt contacten met de opdrachtgevers. Wij zien uit naar een organisator, die er varing heeft in het geven van leiding, dienstverlenend is ingesteld en beschikt over goede contactuele eigenschappen. Leeftijd circa 25 tot 35 jaar. Opleiding op H.B.O.-niveau. In het bezit van rijbewijs BE en woonachtig in het genoemde district. Standplaats Leiden. Wij bieden een goed salaris, dito pensioenrechten en andere emolu menten. Bedrijfsauto is beschikbaar. Indien u de ambitie heeft een belangrijke rol te spelen in de verdere uitbouw van onze onderneming verzoeken wij u rechtstreeks te schrijven naar ons hoofdkantoor, Postbus 144, 3100 AC Schiedam, t.a.v. Mr H.F.Ph. Portier, Hoofd Personeelszaken. Voor inlichtingen kunt u bellen met 010-4623333 (ook 's avonds). verzekeringen Concordia is een moderne middelgrote ver zekeringsmaatschappij met 300 medewerkers in de binnendienst en 500 in de buitendienst Het verzekerd kapitaal van het levensverze keringsbedrijf bedraagt ruim 5 miljard gulden. Concordia biedt uniek winstdelende polissen van levensverzekering, uitgekiende schadever zekeringen en voordelige hypothecaire en per soonlijke leningen. heeft meer voor u over De buitendienst vormt de schakel tussen de ver zekerden en Concordia. In deze commerciële organisatie werken tussenpersonen, al dan niet op basis van een arbeidsovereenkomst, onder begeleiding van inspecteurs aan een op goed wederzijds vertrouwen gebaseerde relatie met de cliënten. Dit vooral door zorg te dragen voor een passend verzekeringspakket en optimale serviceverlening. Bij het kopen van een huis heeft u vrijwel trekkelijke hypotheek, met lage rente en altijd een hypotheek nodig. gunstige voorwaarden. En de Postbank Het afsluiten van zo'n hypotheek vonden zij een betrouwbare instelling, lijkt ingewikkeld, maar is dat niet Als u zich En vervolgens deskundig advies, tenminste goed oriënteert en een deskun- In de brochure stond ook aangegeven op dige hypotheekadviseur inschakelt Zoals welke wijze een Postbankhypotheek kan de kopers van dit huis deden, voordat zij worden verkregen, kozen voor een Postbankhypotheek. Namelijk via een makelaar of Eerst gratis documentatie. verzekeringsadviseur, maar ook bij één Zij vroegen eerst documentatie aan over van de 200 grotere postkantoren waar een Postbankhypotheek door gratis te een hypotheekadviseur van de Postbank bellen met 06-0400. aanwezig is. Welke 200 postkantoren dat Uit de brochure die zij daarna zijn, stond overzichtelijk aangegeven, thuisgestuurd kregen, leerden zij de Een afspraak met de adviseur was dus Postbankhypotheek kennen als een aan- zo gemaakt In een rustig gesprek in zijn spreekkamer bepaalden zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Er werd gekozen voor een 7-jaarshypotheek met rentebedenktijd. De rente staat daarbij voor 7 jaar vast maar al na vijf jaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. De adviseur berekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald moet worden. En hij rekende voor wat het belastingvoordeel is. Hij regelde de aan vraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat deed hij zonder extra kosten. U merkt dat het af sluiten van een Postbankhypotheek min der ingewikkeld is dan u misschien dacht U belt eerst kosteloos 06-0400 voor het aanvragen van documentatie. Deze documentatie kunt u ook op het post kantoor krijgen. En u wendt zich vervol gens tot één van onze hypotheekadviseurs. Of u vraagt bij uw makelaar of verzekeringsadviseur naar een Postbank hypotheek. Voor een Postbankhypotheek kunt u in elk geval altijd vlakbij huis terecht De vestiging Alphen afd Rijn zoekt voof haar afdeling Administratieve dienstverlening een: De werkzaamheden beslaan uit het samenstellen van jaarrekeningen, alsmede het verzorgen van geautomatiseerde salarisverwerkingen ten behoeve van onze cliënten. Van kandidaten verwachten wij: een vooropleiding op minimaal HAVO/MEAO-nivo, diploma PD en MBA of studerend hiervoor en dat zij niet ouder zijn dan 25 jaar. Ervaring met salarisadministratie is een pré. De vestiging Alphen a/d Rijn is een jonge vestiging waar door groei aan enthousiaste mensen volop doorgroeimogelijkheden geboden worden. De wijze van opereren vraagt om personen die zich thuisvoelen in een open informele organisatie. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan: Camps, Obers 8i Co., Registeraccountants, Raadhuisstraat 102, 2406 AH Alphen a/d Rijn. Voor nadere informatie kunt U contact opnemen met de heer Drs. T. de Waardt RA ot de heer P. Kreft, die bereikbaar zijn onder nummer 01720-72641. Vestigingen Nederland: Alphen a/d Rijn, Amsterdam, Arnhem, Breda, Capelle a/d Ussel, Dordrecht, Eindhoven, Geleen, 's-Gravenhage, Helmond, Naaldwijk, Nijmegen, Roosendaal, Sittard. Tilburg, Utrecht Vestigingen in België: Antwerpen, Brussel. zd NISSAN Varianten - gesloten bestelwagen - 5-persoons dubbele cabine -5-persoons combi - 8-persoons minibus - 8-persoons taxi Specificaties - 2.0 diesel- of 1.5 liter benzinemotor - laadvermogen Diesel 790 kg (benzine 870 kg) - laadvolume 3.8 m3 - laadlengte max. 225 m - vijfversnellingsbak met overdrive op Diesel - 2 schuivende zijlaaddeuren (benzine uitvoering laag dak 1) - verhoogd dak leverbaar Prijzen Diesel: v.a. 17.550,- exd. BTW 20.885,- Ind. BTW) Benzine: v.a. 14.800,- exd. BTW 17.612,- Ind. BTW) Prijzen af importeur. Alkemadelaan 1, Roelofarendsveen, 01713-2866 Lammenschans 128, Leiden. Tel. 071-310.811.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 12