Met de Pennie Rekening kunnen uw kinderen hun geld laten rollen zonder het kwijt te raken. Lezen service SIJTHOFF PERS WENEN 595 - COTE D'AZUR BERLIJN 395 - OOSTENRIJK Vrijwilligers/sters Pennie Rekening. Deleukste manier van sparen voor kinderen vanaf 5jaar. LONDEN POSTBANK PARIJS POnmuS Rijksdaalders Guldens Stuivers Kwartjes Dubbeltjt Paprergelcf Deze spaarpot krijgt u gratis als u een Pennie Rekening opent. 8-daagse luxe touringcarreis naar Laaben Vertrek op zaterdag 1/11, 15/11, 22/11, 6/12 Pnjs slechts 495.- per persoon op basis van een 2 - persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 50.-. Inclusief: - 5 overnachtingen in Hotel Laabnerhof - overnachting op de heen- en terugreis - 7 diners en 7 ontbijten - afscheidsdiner - rondnt door Wenen met o.a. bezoek aan St. Stephansdom, Staatsopera, Kapuzinergrube en de Donauturm o.l.v. een Nederlands sprekende - bezoek aan het Prater, de Hofburg en indien geopend de Spaanse Rijschool, Slot Schönbrunn - volle dagtocht door het Wienerwald - bezoek aan het wijndorpje Grinzing - korte rondrit door Salzburg - afscheisdiner - 's avonds gelegenheid om een operette- of operauitvoering bij te wonen SPECIALE KERSTREIS 21 DECEMBER OUD EN NIEUWJAAR 28 DECEMBER Prijs slechts \J p.p. Inclusief: - bovenstaande excursies - Kerst- of Silvesterdiner - muziekavond te Wenen - 25 Dec. of 1 Jan. lunch Exclusief: - lunches - entreeprijzen - reis- en annuleringsverzekering 8-daagse luxe touringcarreis Prijs slechts 545 p.p. op basis a een 2-persoonskamer met douche en toilet. Toeslag 1-persoonskamer 100.- Verzorging half pension. Inclusief diverse 5-daagse luxe touringcarreis Prijs slechts 380 per persoon op ba sis van een 2-persoons kamer met douche en toi let. Toeslag 1-persoonskamer 60.- Inclusief: - 4 overnachtingen in Hotel Igel - 4 ontbijten en 4 diners - via checkpoint Charlie naar Oost-Berlijn o.l.v. een gids met bezoek aan o.a. Brandenburger Tor, Alexanderplatz en Treptow-monument - 1 lunch in Oost Berlijn - 's avonds een bezoek aan Multivision Berlin (en tree incl.) gevolgd door een lichtjestour o.l.v. een gids. - stadstour West- Berlijn o.l.v. een gids met een bezoek aan o.a. Potsdammerplatz, monument Plötzensee, Kurfurstendamm, Rijksdaggebouw en Slot Charlottenburg - ochtendexcursie naar een bijzonder stukje Ber lijn: Steinstucken in het zuiden van de stad Exclusief: - lunches - afscheidsdiner - entreegelden - reis- en annulenngsverzekenng Bij boeking dienen van elke deelnemer de gegevens van bet geldige paspoort te worden verstrekt. Ie KERSTDAG in Berlijn Vertrek maandag 22 december m per persoon. Inclusief: - bovenstaande - kerstdiner per slaapbus naar 10 Dagen wintersport met bestemming: HIPP ACH In het Zillertal. Gasthof HUBERTUS Vertrek; december 19, 26 januari 2, 9, 16, 23, februari 6, 20 maart 6, 13, 20 Hotel ALPINA december 19, 26 januari 2, 9, 16, 23, 30 februari 20 maart 6, 13, 20 Pension TROPPMAIER december 19, 26 januari 2, 9, 16, 23, 30 februan 6, 20 maart 6, 13, 20 8 dagen volledig wintersporten Inclusief: - ontbijt buffet bij aankomst - afscheidsdiner zaterdagavond - ƒ20.- korting op de skipas. Inlichtingen en boekingen telefonisch onder nummer 070-190882 maandag t m vr 9 00-16 00 uur of persoonlijk in onze vestigingen Haagsche Courant Binnenhof ae 'Spuistraat 71 hoek Spui te Den Haag of bi) de Goudsche Courant Markt 26 te Gouda Crisisopvangcentrum- Centrum Onderdak - Leiden zoekt op korte termijn voor de hulpverlening Stichting Centrum Onderdak is een algemeen crisis opvangcentrum voor mensen die In psycho-sociale nood verkeren en tijdelijk (2-6 mensen) onderdak no dig hebben. Centrum Onderdak is 7 x 24 uur bereik baar. Het team bestaat uit 18 part-time medewerkers/sters, deels betaald, deels onbetaald. De inbreng, zowel als de verantwoordelijkheden van de betaalde en onbe taalde medewerkers/sters liggen op gelijk niveau. Van de nieuw te werven vrijwilligers/sters wordt ver wacht dat zij: - min. 20 uur per week inzetbaar zijn - zich in principe voor de periode van 1 jaar aan het centrum verbinden - alle voorkomende diensten (dag, nacht en weekein de) - zicht hebben op de problematieken die zich binnen deze hulpverleningssoort voordoen. Reiskostenvergoeding en werkbegeleiding behoren tot de mogelijkheden. Telefonische informatie 071-133574. Sollicitaties rich ten aan Stichting Centrum Onderdak, t.a.v. de sollici tatiecommissie, Rembrandtstraat 12, 2311 VW Leiden. Het Ministerie van Justitie vraagt t.b.v. het Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut medewerkers grafisch bedrijf/ tevens plv. hoofden arbeid „m Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerboven hoek van brief en enveloppe), inzenden voor 5 november 1986 en richten aan het Hoofd CWÓI, Afdeling Voorlichting, Werving en Selectie, Laan van Meerdervoort 84, 2517 AP Den Haag. Speciaal voor de beginnende Alpine skiër. per pendelbus 8 dagen naar het INNTAL met bestemming KOLSASSBERG. Hotel jAGEBHOF december 20, 27 450.- januan 3, 10, 17, 24. 31 425- februan 7, 14 425- februan 21, 28 450- maart 7, 14 425.- WAT KOST HET SKIËN IN HIPP ACH superskipas horberg/penken volw. kind volw. kind 3 dagen 5 dagen 6 dagen 7 dagen 8 dagen SKILES 4 UUR SKIHUUR PER DAG incl. schoenen 3 dagen 120 5 dagen 145 6 dagen Ï55 voor volwassenen 20 t kinderen 10 gulden Deze prijzen zijn richtprijzen in guldens. Prijzen op basis van een 2-persoonskamer met douche en toilet. Half pension. 4-daagse luxe touringcarreis Vertrek donderdag 6 november en 18 december Londen in Kerstsfeer. Prijs slechts *"I X \J per persoon op ba- i 2 - persoonskamer met douche en toilet Halfpension. Inclusief diverse excursies. vacature bij de Gevangenis vac.nr. 6-6825/0167 Taak: verantwoordelijk zijn voor een juist en doelmatig functioneren van het grafisch bedrijf: zetterij, offsetdrukkerij, afwerking en binderij; leiding geven aan een achttal medewerkers, die belast zijn met instructie en begeleiding van in dit bedrijf werkzame gedetineerden; onderhouden van interne contacten met het hoofd Arbeid en overige (arbeids) functionarissen en extern met functionarissen van de afdeling Arbeid van de directie Gevangeniswezen en opdrachtgevers. Vereist: diploma MTS grafische richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; bekendheid met fotografisch zetten, offsetmontage, doka, klein offset en drukkerij-afwerking strekt tot aanbeveling; bereidheid te studeren voor penitentiair(e) vakdiploma(s). Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. de Goede, directeur van de Gevangenis, onder nr. (070) 51 27 61. vacature bij het Jeugdhuis van Bewaring 'De Sprang' vac.nr. 6-6824/0167 Taak: in eerste instantie verantwoordelijk zijn voor een juist en doelmatig functioneren van het grafisch bedrijf: zetterij, doka, boek- en offset-drukkerij, afwerking en binderij; leiding geven aan een vijftal medewerkers die belast zijn met instructie en begeleiding van in dit bedrijf werkzame gedetineerden (in de leeftijd van 18-23 jaar); onderhouden van interne contacten met het hoofd Arbeid en overige (arbeids) functionarissen en extern met functionarissen van de afdeling Arbeid van de directie Gevangeniswezen en opdrachtgevers. Vereist: diploma MTS grafische richting of een hiermee vergelijkbare opleiding; bekendheid met boek- en klein-offsetdruk en boekbinden strekt tot aanbeveling; bereidheid te studeren voor penitentiair(e) vakdiploma(s). Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer A. Nikkel, hoofd Arbeid in het Jeugdhuis van Bewaring 'De Sprang', onder nr.*(070) 51 27 61, toestel 448. Voor beide functies geldt: Leeftijd: 25-45 jaar. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f 2643,- en max. 3601,- per maand. De Pennie Rekening is een nieuwe spaarrekening. U kunt hem openen voor kinderen van 5 tot 12 jaar. Met de Pennie Rekening kunnen uw kinderen, onder uw toezicht, op een speelse manier spa ren en met geld leren omgaan. Want de Pennie Rekening werkt precies zo als een volwassen spaarrekening, maar dan op 'n wijze die voor kinderen leuk en begrijpelijk is. Gratis Pennie spaarpot. Als u op het postkantoor voor uw kinderen een Pennie Rekening opent, krijgen zij meteen de gratis Pennie spaarpot. Deze spaarpot is bij het gebruik ervan bovendien een mooi stuk speelgoed, waarmee uw kinderen blij zullen zijn. Ze kunnen de munten die ze in de spaarpot doen naar hun kokertje zien rollen. De spaarpot sorteert de munten namelijk vanzelf. Dankzij de doorzichtige voorkant weten uw kinderen precies hoeveel geld ze al hebben gespaard. t Pennie spaarpas. Uw kinderen krijgen ook hun eigen spaarpas. Deze spaarpas is de sleutel waarmee de spaarpot geopend kan worden. En op vertoon van hun pas kunnen ze samen met u (u moet uw handtekening zetten), geld van de rekening opnemen .Waarna ze zelf voor ontvangst mogen tekenen, dat spreekt vanzelf. Als u uw kinderen op deze aardige wijze met geld wilt leren omgaan (en ze onder tussen een leuk bedrag wilt laten sparen tegen aantrekkelijke rente), kunt u uitgebreide informatie aanvragen door gratis even 06-0400 te bellen. U krijgt de folder dan thuis gestuurd. U kunt deze ook op het postkantoor halen. Gecombineerde reisverzekering 2.50 per pe soon per dag 6.-poliskosten. Annuleringsverzekering 4% van de reissom assurantiebelasting 7% van het premiebedrag 3-daagse luxe touringcarreis Prijs slechts Zj jl \J per persoon op b -an een 2-persoonskamer met douche en toil< Toeslag 1 -persoonskamer 55.- Inclusief: 2 overnachtingen in Motel Relais des Chartrei - 2 ontbijten en 2 eenvoudige diners - entree Folies Bergères bezoek aan Fontainebleau en Louvre o Nederlands sprekende gids hchtjestour door Parijs bezoek aan de wijk Montmartre, Place du Tèrt en Sacré Coeur

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28