leidóeQowuvnt Ziekenfonds Leiden wil fusie met Haarlemmermeer U houdt a STAD OMGEVING ALLER LEKDSl J niversiteitsraad hengt zich in uzie over Mare BURGERLIJKE /STAND TOCH WEER HOOP VOOR ZIJLOEVER L -®-1 DONDERDAG 16 OKTOBER 1986PAG1N. EMEENTEN WIJZEN PSLAG SLIB AF N HAAG/LEIDEN Alle acht gemeenten die -voor in aanmerking komen, wijzen het voorstel de provincie Zuid-Holland af om eventueel bin- hun grenzen zuiveringsslib en baggerspecie op te li. Enkele weken geleden vroeg de provincie I-Holland acht gemeenten, waaronder Leiden en emade. of men mee zou willen werken aan de op- van het spul. De Leidse wethouder J. Peters t gisteren een gesprek gehad met gedeputeerde J. keiman en de bezwaren van Leiden nog eens op rijtje gezet. Formeel kunnen de gemeenten nog ,5 november reageren op het verzoek van de pro- •ie. In januari zal de provincie vermoedelijk een nte dwingen om het slib op te slaan. Mocht het laad tot een „aanwijzing" komen dan zou de incie een middel hanteren dat in het bestuurlijk ;eer tussen de verschillende overheden zeer onge- Ikelijk is. Politie pakt adverteerders Free wave aan LEIDEN De politie heeft dinsdag en woensdag ondernemers verhoord, die adverteren via de illegale radiozender Freewave. Tegen tien adverteerders is proces verbaal opgemaakt in verband met medeplichtigheid aan een strafbaar feit. De verbalen zijn naar de rechter gestuurd. Volgens een woordvoerder heeft de politie deze stappen genomen omdat „uit de lucht halen van de piraat niet helpt". Zoals bekend blijft radio Freewave uitzenden ook al heeft de po litie de piraat al tientallen malen uit de lucht gehaald en al evenveel keer de zendapparatuur in beslag genomen. Biertap gestolen LEIDEN Een biertap, een vat bier en een fles koolzuur zijn gis ternacht tussen elf uur en drie uur ge stolen bij een café aan de Steenstraat. In verband met een feestje stonden de bierpompinstal- latie, het vat en de fles buiten. De waarde van de ge stolen goederen is niet bekend. Auto vliegt in brand LEIDEN Een auto is gisteroch tend rond kwart voor twaalf spon taan in brand ge vlogen toen perso neelsleden van een garage aan de Kaasmarkt het voertuig naar bin nen wilden rijden. Het personeel heeft het brandje geblust. De motor is geheel uitge brand. De schade is niet bekend. Aanrijding op Schuttersveld LEIDEN Een 19jjarige bromfietser uit Oegst- gee'st heeft gisterenmid dag schaafwonden opge lopen bij een aanrijding op het Schuttersveld. Rond half drie sloeg een 20-jarige automobiliste rechtsaf een parkeerter rein op. Zij zag daarbij de bromfietser over het hoofd. De auto en de bromfiets liepen flinke schade op. Kraan open: keuken blank LEIDEN Een bewoonster van een flatwoning aan de Titus Brandsmalaan belde gistermid dag rond twaalf uur de politie met de mededeling dat haar keu ken langzaam maar zeker blank kwam te staan. Het water sijpel de door naar een kelder onder haar woning. Agenten ontdekten dat de wateroverlast werd ver oorzaakt doordat een keuken kraan in een woning boven haar open stond, terwijl de stop in de afvoer zat. De bewoners van die woning waren niet thuis. Agen ten hebben de kraan dichtge draaid. Huurflat gekraakt LEIDEN Een huurflat aan de Van Riebeeckhof is gisteren gekraakt door een vrouw. De kraakster is met de gemeente overeen gekomen dat ze de woning zal verlaten, zodra de toe komstige bewoner zich meldt. Snelkraak in Lisse LISSE Bij een snel kraak in een fotozaak aan de Herenweg in Lisse zijn vannacht twee videocame ra's ontvreemd. De politie van Lisse kon vanochtend nog geen verdere medede lingen doen over de dief stal. Rondleiding De Lakenhal LEIDEN In het ste- delijk museum De La kenhal wordt zondag 19 oktober een gratis rondleiding gegeven Deze gaat over de ten toonstelling „Leiden, eeuwig feest" ter gele genheid van het 100- jartig bestaan van de 3 October-V^reeniging. De rondleiding begint om drie uur. Tevens kan de expositie „Schilderijen zoeken Sponsors V worden bezichtigd. LEIDEN Het Regio- naai Ziekenfonds Leiden H Alphen (RZLA) en het ITjCentraal Ziekenfonds 51 Haarlemmermeer willen Mfuseren. Medio vorig jaar een protocol getekend waarin staat dat beide jartijen de intentie heb- jen om binnen drie a vier jaar fusiebesprekin- ^en te starten. Volgens directeur J.C.H y Kool van het RZLA heeft r twee weken een eerste •nterend gesprek plaats. Kool gaat ervan uit dat de usie doorgaat: „Het zou een (echte zaak zijn, als ik eraan jou beginnen zonder in een 'usie te geloven". Uit het feit lat zijn ziekenfonds het pro tocol heeft ondertekend ilijkt volgens adjunct-direc- eur G. de Kievit van het ntraal Ziekenfonds Haar lemmermeer. Rijnland en aangrenzende gebieden dat <k,we niet negatief tegenover iebesprekingen staan". n Nederland is het aantal kenfondsen de laatste ja- en gedaald van 112 naar 47. n onze regio nam het aantal af met zes: van negen naar drie. De drie uekenfondsen die zijn ont- gt ;taan na de fusies zijn het Regionaal Ziekenfonds Lei- o len Alphen. het Regionaal Ziekenfonds Gouda Woerden :n het Centraal Ziekenfonds gl^aarlemmermeer. 'De heer Kool staat positief nltegenover fusies. Een groot n ziekenfonds kan met alle in stellingen in de regio eensge- zinde afspraken maken en ®een beleidslijn uitstippelen zodat „men weet waar men m toe is". Kool vindt het Bij deze nieuwbouw van het RZLA-gebouw aan de Kanaalweg wordt rekening gehouden met de mogelijke fusie met het Centraal Ziekenfonds Haarlemmermeer. belangrijk de „versnippering tot het minimum terug te brengen". „Als bijvoorbeeld het Academisch en St. Elisa beth ziekenhuis alleen te ma ken hebben met ons zieken fonds, dan werkt dat veel vlotter. Dan hoeven ze niet een blauw formulier voor ziekenfonds A. een groen voor B en een rood formulier voor ziekenfonds C in te vul len". De ziekenfondsen heb ben volgens Kool een enorm takenpakket. „We moeten meebeslissen over het toela tingsbeleid voor bijvoorbeeld huisartsen, tandartsen, fysio therapeuten, over het budget, het aantal medewerkers, het aantal bedden en functies van ziekenhuizen en andere instellingen. We moeten meepraten over nieuwbou- waspecten van bijvoorbeeld een kruisvereniging. Nu kun je natuurlijk „Ja" of „Nee" zeggen tegen een bepaald plan.. Dat is het makkelijk ste, dan ben je zo klaar. Maar het is juist belangrijk dat je je mening kunt beargumente ren, vooral wanneer een an dere instelling er anders over denkt. „Het nieuwe takenpakket", zo vervolgt Kool, „vraagt om een krachtiger beleid en een betere bezetting dan in het verleden". „Niet overal wordt er zo over gedacht", weet de directeur van het RZLA. „Er zijn ziekenfond sen die zeggen: Een klein zie kenfonds is zo leuk, want je kent iedereen". Ook al gaat Kool er eigenlijk wel vanuit dat de fusie doorgaat, „elk ziekenfonds is autonoom, er is niemand die je kan ver plichten te fuseren". „Een re den om nog zelfstandig te willen blijven, kan zijn dat men de tijd nog niet rijp acht. Dat men vindt dat de func tionele regionalisatie al is be reikt, dat er bepaalde afspra ken zijn gemaakt, maar dat men een geografische samen werking nog niet noodzake lijk acht". Nieuwbouw Bij de nieuwbouw van het RZLA aan de Kapaalweg wordt al met een mogelijke fusie rekening gehouden. Een gedeelte van het ge bouw, waarvan de eerste paal 20 november de grond in gaat, wordt in „ruwbouw" opgezet. Dat betekent dat de ruimte kant en klaar wordt opgeleverd, met uitzondering van de aankleding. Gaat de fusie door, dan verhuizen de ongeveer 200 werknemers van het ziekenfonds Haar lemmermeer naar Leiden. Blijkt dat de besprekingen niet doorgaan, dan probeert het ziekenfonds de ruimte te verhuren. Het is de bedoeling dat in het nieuwe gebouw, dat in totaal 7400 vierkante meter beslaat, alle 225 werk nemers van het RZLA worden gehuisvest. Het is de bedoeling dat het complex. dat ongeveer 20 miljoen gul den kost, over anderhalf jaar klaar is. Op 1 januari 1985 fuseerde het Regionaal Ziekenfonds Leiden met het ziekenfonds Alphen en Omstreken. Toen al werd volgens directeur Kool gesproken over de noodzaak van een nieuw ge bouw voor alle afdelingen. „Op het ogenblik werken we nog met gescheiden admini straties: een in Voorschoten en een in Alphen aan den Rijn. Dat is een grote ramp. We moeten constant mensen verwijzen naar het andere kantoor. Mensen bellen of bezoeken het kantoor Voorschoten als ze in Alphen moeten zijn, en andersom. Een koerier rijdt bijna de hele dag tussen de twee ves tigingen heen en weer. Dat brengt hoge kosten met zich mee. Het is niet goed voor een bedrijf wanneer op twee gescheiden plaatsen dezelfde werkzaamheden worden ver richt", zegt Kool. Vier van de ongeveer hon derd mensen die momenteel in Alphen werken, blijven in het kantoor bij de Aarhof. Het Alphense kantoortje krijgt een steunfunctie; het wordt een informatiebalie, net zoals Noordwijk nu kent. De mensen die nu in Alphen werken, moeten naar Leiden heen en weer gaan reizen. Directeur Kool verwacht niet dat dat grote problemen geeft: „Al vanaf 1 maart 1985 moeten veel werknemers fo renzen. Ongeveer vijftig pro cent van de mensen uit Al phen moest in Voorschoten gaan werken, en mensen uit Voorschoten moesten naar Alphen toe. omdat hun afde lingen daarheen verhuisden. De fusie bracht dus al een grote volksverhuizing met zich mee". IDEN De universi- sraad heeft zich ge- rin de affaire rond universiteitsblad re. Een commissie uit universiteitsraad heeft redactieraad van Mgre een gesprek gevraagd. t college van bestuur i de universiteit heeft irop gistermiddag be ten voorlopig geen ppen tegen Mare te on- 'nemen. Of de redactie- »d op het verzoek van universiteitsraad in- öt, is nog onduidelijk. stap van de universiteits- d komt na een ruzie tus- het college van bestuur de redactie van Mare over verklaring van het colle- Het college reageerde in verklaring op de bezuini gen van minister Deet- in en wilde dat daarvan op voorpagina van Mare pding zou worden ge pakt. Mare plaatste het 'k echter op pagina 3 en in kleinere letter dan het 'ge wilde. Mare beriep daarbij op het redactiès- ut, waarin de onafhanke- status van het blad is 'geld. Het college van be- 'r van de universiteit irde de redactie vervol een brief waarin „een zinning" op de koers Mare noodzakelijk werd genoemd. Het college zou zich beraden op een ingrij pen .in het redactiestatuut. Volgens een woordvoerder van de universiteit wil de universiteitsraad niet alleen een gesprek haar aanleiding van de laatste ruzie tussen Mare en het college van be stuur, „maar men wilde al langer eens praten over de gang zaken bij Mare". „Er le ven binnen de universiteits raad twijfels over de manier waarop Mare wordt geredi geerd". De hoofdredacteur van de. Mare, Quirien van Koolwijk,, heeft intussen woedend gere ageerd op het verzoek van de universiteitsraad. „Het is in de eerste plaats de verant woordelijkheid van de redac tieraad zelf, maar ik begrijp niet wat de universiteitsraad wil. Ze moeten met hun vin gers van Mare afblijven. De redactieraad is het orgaan dat het beleid van Mare op langere termijn vaststelt". Hij benadrukt nog eens de onafhankelijkheid van de re dactie van Mare. De woordvoerder van de universiteit wijst er overi gens op, dat het college van bestuur zich binnenkort zal buigen over de begroting voor volgend jaar. „Daarbij komt onder meer de vraag aan de orde of Mare net zoals een aantal andere diensten binnen de universiteit 5 pro cent moet bezuinigen". d Reislustig echtpaar in bloemetjes gezet Het echtpaar Neger-Ploeger (71 en 68 jaar oud) uit Leiden is er een van een bijzonder reislustig soort. Vijfenveertig jaar lang stond een allergische aandoening van mevrouw Ne ger een vakantie in de weg. Maar twee jaar geleden waag den ze het er toch een keertje op. De eerste reis naar het Neckerdal verliep zonder pro blemen voor de gezondheid. En vervolgens besloot het paar om de schade stevig in te ha len. Deze week zette de Al phense tourondernemer BEX Reizen het echtpaar in de bloe metjes vanwege de 25-ste va kantie die het paar met deze toeronderneming maakte bin nen drie jaar (zie foto). Eind vorige week waren de Leide- naars terug gekomen uit Yoe- goslavië en morgen wordt ver trokken naar Spanje. Mevrouw Neger: „Ze noemen ons wel tippelaars, want we wandelen heel wat af. En kaarten doen we ook graag". LEIDEN Ondertrouwd: R. J. van der Meer en J. G. Ligtenbarg; R. van Evert en N. M. Krans; F. M. F. H van den Eerenbeemt en A. van Leeuwen; R. Visser en C. Hartog; J M. de Jong en M. Gelok; H. de Nobel en L. Ouwehand. Geboren: Iris Petronella. d.v. A Schlagwein en H. M. Kors; Daniel Pieter. z.v. P Jansen en C. Boon. Yassine. z.v. H P. Pet; Walid, z.v. M. Barbach en T. Hamzaour. Henrieus- Petrus Maria, z v M. J. M. van der Hulst en E. W. G. M. van Veen; Bart. z.v. N F M. Assendelft en Y. Been; Janme. d v. J van Tongeren en P. J. M. Kieft; Lydia Maria Wilhelrruna. d.v. C. J. P." H. Zethof en L. T. M Maas; Denise Maria, d.v. G. J. C. M. Bakker en I. M. C. van Diest; Daniël Willem Theodoor. z.v. E. C. M. Pries ter en G. Boer; Stefan, z.v. T. G Ot- ten en T. Sip; Anita Miranda, d.v. R. P Hartemink en A. Boezaard; Vera, d.v. C. van-der Plas en J. Petiet; Jef frey, z.v. R. Smeele en J. Groen; Pa tricia Ruth Wilhelmina, d.v. M. M. C. van Vliet; Dirkje Nanette, d.v, H. W. Oudwater en C. den Haan; Björn. z.v. A. Keijzer en J. B. C. Boot; Joshue Nicolas, z.v. J. W. van Haarlem en J. C. Kooy; Maria Anna Elisabeth, d.v. J. C. A. van Dam en E. M. T. van der Poel; Jarnp, z.v. F. J. Hendriks en M. Piesens; Richard, z.v. P. Wassink en I Bodrij; Fay Anane, d.v. A. A. van den Bos en K. Williams: Adriaan Willem Gerard, z.v. L. J. Molenaar en M C van Vreeswijk; Thomas Ni- colaas Cornelis, z.v. T. C. J. Groen en H. H. J. M. Biever; Ilse Farida, d.v. L. Soeters en S. van der Hoek; Bauckje Catharina, d.v. B. A. A. van Noort en E. G. D. van Bruggen; Rick Sebastiaan. z.v. R J. J. Rietbroek en E. A. Ronkes; Chantal. d.v. L. van Ast en W P. A. Rijnsaard. Jacky. z.v. J. L. Ouwerkerk en A. H. G. Bakker; Gertrudis Magdalena Wilhelmina, d.v L C. de Vries en M. A. C. Berg; Gaby, d.v W. E. van Vessem en G. Prins; Robin, z.v C. Dubbelaar en A. M. Zandbergen, Joep. z.v P. A. J. M. Sprangers en H. C Mastenbroek; Anoek. d.v. P A J M. Sprangers en H C. Mastenbroek; Amanda, d.v. E. B. Olfers en J. P. Getrouw; Jeunière Rabinder, z.v. R. Chierandjoe en D. Rambaran; Thijmen, z.v. T. van den Dool en A. C. Bakker; Daan, z.v. C. F. J Hogervorst en M. A. van der Hoorn; Patrick, z.v. P. H. A. Wens- veen en M M. Zonderop; Tim Boude- wijn Jan, z.v. B. Sjouke ep A. E. Kra mer; Alida Adriana, d.v. R. Los en J. de Jager; Bart. z.v. J. Kromhout en C. M. A. Boeren Overleden: A. G. van der Hoorn, 'geb. 28-5-1921. man; M. Schonewille, geb. 14-12-1979, man; N. Klaassen. geb. 21-6-1892, vrl., geh. gew. met J. N. van der Reijden; K. Burger, geb. 8-1-1898, vrl., geh. gew. met J. Gijze- nij; A van der Blom. geb. 6-8-1913. man; P. M. Fetter, geb. 9-4-1914, vrl., geh.gew. met H. G. H Karreman; L. C. A. van Velzen. geb. 12-10-1910. vrl., echtgen. van H. Borger; J. M van Zoelen, geb. 4-8-1904, vrl., geh. gew. met P. Huiser; P. C. de Boer. geb. 15-6-1950, man; L. M. van Bor- rendam, geb. 10-11-1910, man; J. Boonders. geb. 3-11-1917. man; A. C. H. van der Linden, geb. 20-3-1901, man; B. van Mulligen, geb. 23-1-1924. vrl.; J. C. Onvlee. geb. 12-4-1912. man; J. E Ladan. geb. 20-9-1915. vrl.. echtgen. van M C. de Vogel; D. Guijt, geb. 10-1-1911. man; J. Jonker, geb. 23-12-1906. man; W van der Steen. geb. 11-12-1907. m«tn; J. C. Els- geest, geb. 12-10-1902, man; V. G. M. Koemans. geb. 15-7-1961. vrl.; G. P. van den Berg. geb. 11-3-1924, man; J. Both, geb. 6-2-1920, man; G. P. Pot, geb. 6-9-1913, man; S. Reinold, geb. 1- 4-1918, vrl., echtgen. van F. van der Heijden; C. G. van Tuinen, geb. 9-10- 1906. vrl., geh. gew, met G. van der Kwat; I. Nieuwveen, geb. 1-5-1896, vrl.; M. H. Schregel, geb. 21-12-1898, vrl.; A. Bolstier, geb. 21-7-1912, vrl.. geh. gew. met G. de Boer; S. van den Burg. geb. 11-12-1901, vrl.. echtgen. van M. van den Berg; S. van Praag, geb. 15-9-1908. man; M. A van der Holst. geb. 13-11-1912. vrl., geh. gew. met A W. C. Heemskerk; M. Schaap, geb. 1-10-1908, vrl., geh. gew. met L. van Delft; A. vom Hofe, geb. 24-1 - 1915. man; E. A. T. Sliggers, geb. 22- 5-1943. man; J. Beurse, geb. 12-5- 1917, man; A. de Klerk. geb. 2-5-1909, vrl., echtgen. van P. W. Hanselaar; J. Wolthers, geb. 20-1-1905, vrl geh. gew. met E. Luiken: L. J. van der Hoorn. geb. 13-9-1907, man; J, N van Hanja, geb. 22-6-1902. man; M. van Leeuwen, geb. 17-6-1902, man; J. van der Linden, geb. 16-2-1918, man, P. W. Paardekooper. geb. 31-10-1913. man; H. Kloosterziel, geb. 22-5-1924. man; H. M. van der Wijngaard, geb 4-6-1904, vrl., geh. gew met A Bron- meijer: M. Darwis. geb. 21-12-1915, man; J. H. Spannenmaker. geb. 14-9- 1931, man; A. C. van den Berg, geb. 1-1-1904. man; M. H. Grosfeld, geb 28-2-1920, vrl., echtgen. van J G. Snijders; J. M. Lindeman, geb 29-9- 1917, man; P. van Leeuwen, geb. 7-8- 1956, man, A. Pezij, geb. 27-11-1931, vrl., echtgen. van C. Briejer Gehuwd: H. Zandvliet en J. W. A Truijers; M. Rizzo en W. C. ten Dam; M. van der Ploeg en M. G. J. van Eist; A. Boersma en J. C. Noort; C. R. Landeck en D. H. M. van Kins; E. Vierkant en J. Swartsenburg; J. C. van der Werff en A. Boot. LEIDEN De gemeente Leiden gaat een nieuwe poging doen het verzorgingshuis Zijloever nog voor 1990 te bouwen. Volgens het laatste plan van de gemeente, dat inmiddels aan gedeputeer de J. Boone is voorgelegd, zou in 1988 met bouwen begonnen moeten worden. Een woordvoerder van de gemeente benadrukt dat dit geenszins wil zeggen dat Zijloever er nu op korte termijn komt: „Het is niet meer dan een nieuwe poging. We weten vol strekt niet of het haalbaar is". De gemeente probeert al een jaar of tien het bejaardenhuis Zij loever, dat aan 60 mensen woonruimte zou moeten bieden, lol stand te brengen. Probleem daarbij vormen de financiën. De provincie moet de bouw van het tehuis betalen, maar heeft daar geen geld voor. Volgens de laatste plannen van de provincie komt Leiden pas na 1990 aan de beurt, tenminste als er geen nieuwe bezuinigingen door het rijk op de bejaardenzorg worden doorgevoerd. De gemeente heeft Boone nu voorgesteld een werkgroep in het leven te roepen, die moet uitzoeken of Zijloever niet op een ge heel andere manier gefinancierd kan worden dan uit de daar voor beschikbare provinciale pot. Leiden wil 1988 als jaar waar in met bouwen begonnen zou moeten worden, vastleggen om té voorkomen dat de werkgroep in een veel te langdurig onder zoek verzandt. Mocht het initiatief slagen, dan zou er een Zijloever met een wat ander karakter komen dan tot dusver de bedoeling was. De ge meente denkt aan een combinatie van verzorgings- en verpleeg huis. dat ook een wijkfunctie zou moeten hebben. „We willen voorkomen dat bewoners van Zijloever, die ziek worden, naar een verpleeghuis moeten verhuizen. Vooral, omdat het om men sen. gaat die vaak al ver over de 80 jaar oud zijn", aldus de woordvoerder van de gemeente. Voordeel van deze constructie is bovendien dat andere subsidie potjes gebruikt kunnen worden. Overigens heeft de gemeente Leiden zich eerder dit jaar al bereid verklaard .1 miljoen gulden voor Zijloever beschikbaar te stellen. Breehuys In het Breehuys treedt zater dag de Nederlandstalige band Noodweer op. Het concert begint om acht uur en de toe gang bedraagt zes gulden. Leden betalen drie gulden vijftig. Stopera Arntzen houdt maandag 20 oktober vanaf kwart over acht een dia-lezing over de Stopera in het K&O-gebouw aan de Oude Vest 45. Hij ver telt iets over de architectoni sche aspecten en theatertech nische kwaliteiten van het nieuwe muziektheater in Amsterdam. Verdere aan dachtspunten zijn de (ont staansgeschiedenis van de) opera en ..Jevgeni Onjegin" van Tsjaikowski. Toegangs kaarten zijn verkrijgbaar bij K&O. Spreekuur In buurthuis 't Spoortje aan de Bernhardkade 40 wordt vanaf 20 oktober elke maan dagmiddag van drie tot vijf uur ..spreekuur" gehouden voor jongeren uit de buurt. De jeugd kan er terecht met vragen over school, uitkerin gen, eetproblemen, drugs en zovoort. KNOV De Leidse afdeling van het KNOV houdt maandag 20 oktober het maandelijkse spreekuur in restaurant Bel- levue aan de Steenstraat 59. Aanvang acht uur. 'ressie Deps Depressie. Dat is het thema waarover dinsdagochtend 21 oktober wordt gesproken in clubhuis Matilo aan de Zaan- straat 126. Marco van Ooyen van de dagkliniek van Ende geest praat over psychologi sche. depressieve en andere problemen. De bijeenkomst begint om half tien en kost 1.50. Dansgroep Dansgroep Kuwungkuwung geeft dinsdagmiddag 21 okto ber van een tot twee uur een lunch voorstelling in het Lak- theater aan de Cleveringa- plaats 1. De dansgroep be staat uit studenten van de vakgroep Talen Culturen van Zuid-Oost Azië en Ocea- nië en houdt zich al vier jaar bezig met de klassieke dan sen van Java. Kuwungku wung staat onder leiding van Clara BV rakel, die ook de toelichting bij de dansen ver zorgt. Informatie en reser veren bij het LAK, telefoon 071-124890. et deze fantastische, stevige kranteparaplu, die u van ons ca deau krijgt wanneer u ons een nieuwe abonnee opgeeft. I De nieuwe abonnee wordt hartelijk verwelkomd: deze krijgt de krant de eerste twee weken gratis. Not j Sat Noteer als nieuwe abonnee ingaande. Saam: Adres: Postcode/plaats: Telefoon:!voor controle bezorging) Deze ontvangt de krant de eerste twee weken gratis. Daarna wordt het abonnement betaald per 0 maand automatisch betalen f 23,04 0 kwartaal acceptgiro f 68,93 Stuur als dank de kranteparaplu aan: SaamVooi Adres: Postcode/plaats: I (/Jlll/Ul/J/IUUIJ Stuur deze bon ingevuld aan de Leidse Courant, Antwoordnummer I 998, 2500 Vd Den Haag (postzegel betalen wij). 1 CeidócSowo/nt

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13