"EEN WISSEL MET TRAGISCHE GEVOLGEN Mini-serie Verboden dromen" ■fADIO/TELEVISIE Ccidac(3ou/ta/nl DONDERDAG 16 OKTOBER 1986 PAGINA 11 :rde net moet overal innen worden ontvangen N HAAG -• De PPR-fractie in Tweede Kamer meent dat bij 'oering van het derde televisie- i op 1 oktober van volgend jaar, ereen in ons land in staat moet dit programma te ontvangen, stelt deze partii in schriftelijke ;en van het PPR-Tweede Ka- lid Lankhorst aan de ministers i verkeer en cultuur. Hij vreest e grote delen van ons land pas 1988 in staat zullen zijn pro- er mma's van het derde net te a" vangen. Lankhorst bepleit geëi- de maatregelen, omdat hij het S, list vindt als het dèrde net voor i groot deel van de bevolking l urende langere periode ontoe- kelijk zou zijn. Amerikaanse tv-gigant 'Anglovision' stort zich op Europa NEW YORK NBC stort zich als eerste Amerikaanse netwerk op de „in potentie winstgevende Europese ka- bel-tv-markt", met een commerciëel satelliet-TV-program- ma, dat bedoeld is voor de uitzending via de Europese ka belnetten. Dit NBC-satelliet-tv-station heet 'Anglovision'. Investeerders zijn de Cabel Network NBC, American Ex press Venture Capital Group en de in Dublin, Ierland, ge vestigde uitgever Independant Newspapers, een uitgeverij van Anthony O'Reilly, die ook de eigenaar-direkteur is van de ketchupfabriek Heinz Co. Een startdatum voor Anglovision is nog niet bekend gemaakt. Een en ander staat gepubliceerd in het Amerikaanse medi a-vakblad 'Variety', dat verder meldt dat Anglovision in ieder geval 34 uur originele NBC-programmering per week zal overnemen. Dat is niet het totale programmapakket, want dat bestaat uit 140 uur zendtijd per week, want neer komt op twintig uitzend-uren per dag. Heimat op VPRO-tv HILVERSUM Na langdurige onder handelingen is de VPRO er in geslaagd de Duitse tv-serie „Heimat" van Edgar Reitz en Peter Steinbach aan te kopen. Heimat is een kroniek in elf delen dat het wel en wee van het dorp Schab- bach in de Hünsriick, een streek rond de Moezel, schetst. De serie vertelt over de lotgevallen van vooral de families Simon, Wiegand en Schirmer vanaf 1919 tot heden. Het 16 uur durende epos, waaraan Reitz vijf jaar heeft gewerkt, werd door critici genoemd als een meesterwerk van we reldklasse en was één van de hoogte punten op het filmfestival van Venetië in 1984. Heimat is al aan 19 landen ver kocht. De VPRO zal Heimat in septem ber 1987 uitzenden. Veilig verkeer op school-tv HILVERSUM Vanaf maandag 20 oktober om 10.00 uur (Ned. II) starten NOS en NOT met een nieuwe 14-delige school tv-serie „Verkeer" voor kinderen tus sen de 4 en 8 jaar (groepen 1 t/m 4 basisonderwijs). De serie wil jonge kinderen duidelijk maken hoe ze zich zo veilig mogelijk moeten gedragen in het verkeer. Allerlei situaties worden in de serie „Verkeer" in beeld gebracht. Men ziet deze eerst van boven af. Daarna wordt dezelfde situatie nog eens gefilmd, maar vanaf een ander standpunt: over de schouder van het kind. Deze manier van filmen is een bewuste keuze. Uit onderzoek, gehouden o.l.v. de psycholoog Peter Levelt, blijkt dat jonge kinderen de in beeld ge brachte verkeerssituaties goed begrijpen. De veertien tv-programma's gaan vergezeld van handleiding en geluidscassettes voor leerkrachten en een in kleur gedrukt thuisboek (32 pagina's) voor de ouders. iki LVERSUM Een n stvierende meute aan ord van een luxueus ht amuseert zich bij de knken van The Pointer (iters' „I'm So Excited". Sen later verdwijnt een ihtrekkelijk uitziende puw naar het ruim van jej schip, wat later ge- (tfgd door een Italiaans nflfnde man. Ze vrijen i, maar dat is slechts korte duur, want net het tweetal onder de »ns verdwijnt, golft het er naar binnen. uwsgierig geworden...? ,n is wel de bedoeling van y makers. De man (de Ita lic n Carlo) en de vrouw (de r5 erikaanse Sabrina), die p"ens dit tragische ongeluk h, het leven komen, zijn na- or ijk twee van de hoofdrol- jl® ers uit de Amerikaanse lo ii-serie ..Deceptions". De jr 3S zendt de reeks van- I nd (Ned. 2 om 20.15 uur) ^morgen in twee keer an- half uur uit onder de titel Ui r bod en Dromen" de makers met dat „on- |ik" beginnen, is niet zo md. Zeker niet als even blijkt dat dezelfde bij de doodskist staat ij zegt: „Sabrina is niet ze is niet dood". Is ze toch niet om het leven in dat jacht? In de tuten die volgen, blijkt de vork in de steel zit. die openingsscène is echter al de nieuwsgie- tj^eid bij de kijker gewekt, len de makers het ver in chronologische volg- hebben afgewikkeld. dan zou de kijkdichtheid een stuk minder zijn geweest. Tweeling „Verboden Dromen" gaat over een tweeling, de zusjes Stephanie en Sabrina. De eerste is getrouwd met een professor in de genetica, heeft twee kinderen en huist in Amerika. De tweede woont samen met Richard, met wie ze zakelijk een gale rie in Londen deelt. Beide zusjes leiden een totaal ander leven. Stephanie levert een dagelijkse strijd om het be staan. Behalve huisvrouw is ze ook verkoopster in een boekenwinkel, omdat het ge zin niet kan rondkomen van het kleine salaris dat haar man Grant mee naar huis brengt en promotie zit er niet direct in. Hij werkt op de universiteit namelijk sa men met een Russische pro fessor en daar is de leiding niet zo blij mee. Bovendien wordt zijn baan bedreigd door een reeks anonieme brieven, waarin staat dat hij bepaalde leerlingen hogere cijfers geeft in ruil voor sexuele pleziertjes. Stephanie leeft op het moment dat de serie begint op pillen en is niet echt gelukkig met Grant. Sabrina lijkt alles te hebben wat haar hartje be geert. Ze woont in een land huis met bedienden, heeft een auto met chauffeur en prachtige kleding. Ze wordt waargenomen in de meest exclusieve clubs en dure res taurants. Haar hele leven lijkt een groot feest. Op een dag krijgt Sabrina een uitno diging van de Italiaanse prinses Alessandra om sa- Stephanie Powers speelt een dubbelrol in „Verboden Dro men". men met Stephanie haar ver- jaardig in Venetië te komen vieren. Die dag verandert hun leven, want na het ver jaardagsfeestje besluiten ze voor een week eikaars plaats in te nemen. Intriges „Verboden Dromen" is een verhaal vol intriges en met een dodelijke afloop. Alleen in televisie-land en in sprookjes is wat zich voor de kijker afspeelt mogelijk. Wie de gebeurtenissen zonder er al te veel over na te denken over zich heen laat komen, krijgt een onderhoudende mini-serie voorgeschoteld. Stephanie Powers, in Neder land vooral bekend door de serie „Harten 2", speelt op overtuigende wijze de dub belrol van Sabrina en Step hanie. Andere rollen zijn weggelegd voor Barry Bost- wick als Grant Roberts en Gina Lollobrigida, in een kleine rol, als prinses Ales sandra. De filmster draagt in deze serie haar eigen kle ding, afkomstig uit de kle renkasten die vier kamers van haar Romeinse villa vul len. De keuze van Gina bezorgde kostuum-ontwerpster Sue Yelland wel een milde hoofdpijn. Sue: „Hierdoor viel het kleurenschema dat ik voor deze film had ont worpen (paars), bijna in dui gen. Maar in Lollobrigida's contract staat nu eenmaal dat ze voor haar eigen kleren zorgt. Gelukkig is Gina's aandeel in de serie beperkt, bovendien speelt ze de rol van een prinses, dus het maakte niet zo heel veel uit wat ze droeg". Glitterserie Het heeft heel wat voeten in de aarde gehad voordat de mini-serie kon worden opge nomen. Begin 1984 realiseer de de Amerikaanse televisie maatschappij NBC zich plot seling dat ze geen glitter-se rie hadden geprogrammeerd waarbij de kijker even zou kunnen ontsnappen uit de werkelijkheid. Drie produ cers werden aan het werk gezet om met een concept voor de dag te komen. Uit eindelijk kwam Louis Ru dolph met „Deceptions" van •schrijfster Judith Michael aanzetten, een boek dat hij bij een boekhandel als eerste uit het rek had getrokken. Rudolph: „Ik was er zeker van dat NBC zou toehappen. Het concept was namelijk nog niet eerder voor televisie gebruikt". Er rezen problemen toen bleek dat de rechten inmid dels waren verkocht aan een produktie-maatschappij die er een twee uur durende speelfilm van wilde maken. Er werd een overeenkomst gesloten, maar daarmee wa ren de moeilijkheden nog niet opgelost. Het was inmid dels november 1984 en de se rie moest voor mei 1985 uit- zend-klaar zijn. Bovendien bleek Stephanie Powers, die boven aan Rudolphs lijstje stond voor deze dubbelrol, constant op reis te zijn voor het William Holden Wildlife Fund. Nadat Stephanie het script had gelezen, liet ze we ten de rol graag te willen spelen. Voor kostuum-ont werpster Sue Yelland bete kende dit, dat ze naar Zurich moest vliegen om tijdens Stephanie's tussenlanding van Hong Kong naar Naïro- bie kleren te passen en maten te nemen. Een deel van het boek werd herschreven. Vooral de scè nes die zich in Europa afspe len, zijn aangepast om het kijkgenot te vergroten. Er werd meer spanning en ge vaar aan de gebeurtenissen toegevoegd. „Verboden Dro men" werd opgenomen in de Pinewood Studio in Londen en op locatie in Engeland en Venetië. HANS PIËT NEDERLAND 1 EO 15.30 Heidi in de bergen, jeugd film van Tony Flaadt met o.a. Katja Pollentin, Kathi Böhm en Renè Deltgen. Heidi komt bij haar nukki ge opa, die echter al snel opvrolijkt 17.05 EO-Kinderkrant, jeugd programma met wetens waardigheden, reporta ges, nieuwtjes en ideeën. Presentatie: Larry van Rhee en Wim de Knijff NOS 17.30 'AB-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buiten land, actualiteitenrubriek met buitenlandcommenta- tor Aad Kamsteeg IOS 18.15 Wat ie de Islam, program ma bedoeld op niet-mos- lims algemene informatie te geven over de Islam. Een interview met Islamo loog Prof. J. Baljon, afge wisseld met beelden van heilige plaatsen TELEAC 18.30 Personal Computer I. Les 6: Facturering met behlup van een een PC EO 19.00 Familie Robinson, teken filmserie 19.24 EO-Jongerendag (1), re portage van de jaarlijkse EO-Jongerendag die za terdag j.l. gehouden werd in de Jaarbeurshallen te Utrecht. Presentatie: Jan van den Bosch. Muzikale gasten zijn o.a. Steve Green, Ricio Zapata, duo Les Mas, het orkest Psal ter en combo Philia NOS 20.00 Journaal EO 20.28 EO-Jongerendag (2), ver volg van de uitzending van 19.24 uur 21.45 Nature of things, Canade se documentaireserie. Afi.: (Land)kaarten: van ganze- pen tot computer 22.10 Tijdsein, actualiteltenma- gazine met een reportage over de promotie van dr. P.W.D. van Harberden, die promoveert op een proef schrift over zelfhulp bij anonieme alcoholisten. Verder het Wereldkampi oenschap Goalbal, een balspel voor visueel ge handicapten, in Roer mond, en een Interview met Howard L. Resnikoff, voormalig hoogleraar aan de beroemde Harvard Uni versity en nu bezig met de ontwikkeling van kunstma tige intelligentie 22.40 Ars Musics, muziekpro gramma vanuit de Grote Kerk te Naarden. Missa Brevis in A gr.t. BWV 234 van Bach, uitgevoerd door de Capella Polyphonlca en het Ensemble Conserva toire o.l.v. Okke Dijkhuizen m.m.v. Ilse van de Kasteel- en, sopraan. Martin van de Zeijst, contra-tenor en Hans de Gilde, bas NOS 23.20 Joumssl 23.25 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 18.30 18.45 19.00 NOS Paspoort voor Turken Nieuws voor doven en slechthorenden Paspoort voor Joegosla- ven Sesamstraat CD Jeugdjournaal Journaal TROS TROS-Kieskeurig, consu mentenrubriek gepresen teerd door Mireille Bekooy en Wim Bosboom De strijd om De Spelen, documentaire als voorbe schouwing op de uitspraak van het IOC met betrek king tot de Olympische Spelen 1992. In deze film wordt een vergelijking ge maakt tussen de kandi daatssteden en wordt uit gelegd hoe het besluit van het IOC tot stand komt Verboden dromen (De ceptions. 1), tweedelige Amerikaanse tv-film uit 1985 naar de gelijknamige bestseller van Judith Mi chael. Met o.a. Stefaniè Powers, Barry Bostwick, Jeremy Brett en James Faulkner. De tweelingzus ters Stephanie en Sabrina lijken sprekend op elkaar. Op een feest besluiten ze met elkaar te rullen, wat grote gevolgen heeft Platen 10-daagse (slot), tweedelig amusements programma, opgenomen in de RAI in Amsterdam. Presentatie: Ron Brand- steder NOS Journaal Den Haag vandaag, parle mentaire rubriek Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV 17.25 Weerbericht 17.30 Kinderprogramma. 'Ploom'. 'Plastinots' en 'Glgl' 18.00 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Connexions 19.10 Almanac 19.15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report 20.30 Spectrum, Europees nieuwso verzicht 21.00 Power without glory, drama serie. All.: Homecoming 21.55 Jazz Festival Frankfurt (2) 22.45 Weerbericht en World Watch 22.55-23.55 Sports Report Met o.a. Golf IT 1 to-17.50 Schooltelevisie Journaal Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) Plons, kinderserie. AfiPlons het kerstfeest (herh.) I De zeven van Blake (Blake's seven III), dertiendelige Engel se sclence-fictionserle met Paul Darrow. Jan Chappell, Mi chael Keating. Josette Simon e.a. Afi. 5: Oogst op Kairos. Een mysterieuze dood wacht iedereen die na de oogstweek op de planeet Kairos blijft. Servalan. die de Liberator heeft buitgemaakt, laat de be manning achter op Kairos I Juke Box, videoclips i Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etien- ne Cocquyt Uitzending door derden. Pro gramma van ACV-Informatief I Mededelingen en program ma-overzicht i Journaal I Kunst-zaken, kunstagenda I Hoger Lager, spelprogramma met speelkaarten en twee kop pels. Presentatie: Walter Ca- 1 piau 30 Panorama, actualiteitenrubriek 10 Hotel, Amerikaanse tv-serie 1 met James Brolin, Connie Sel- leca. Shari Belafonte e.a. Afi.: Tweesprong. Op een feest in i het hotel zal de verloving be- 1 kend worden gemaakt van Kel- ly en Brad, kinderen van rijke i zakenlieden. Maar Kelly is ver- i liefd op een ander en verwacht' n een baby. Er komt ook een I verdwenen oom opdagen jO-23.00 Journaal en Coda: Dan- j se de la chèvre. van Honegger I uitgevoerd door Mare Grau- i wels. (luit IT 2 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische tv-se- rie met o.a. Rowena Wallace. Peter Phelps en Pat McDonald Muzikaal intermezzo Luieter met je ogen, serie les sen over communicatie met gehoorgestoorden. Les 3: Broodmaaltijd (herh.) Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Juke Box, videoclips Kwidam, teleloonspel met Marleen Gordts -23.25 Pericles, klassiek drama van William Shakespeare, met o.a. Edward Petherbridge, Mike Gwilym en Amanda Red man. Regie: David Jones. Prins Pericles van Tyrus wil trouwen met de dochter van keizer An- tiochus, maar ontdekt dat zij een Incestueuze verhouding met haar vader heeft BF 1 Schooltelevisie Mededelingen van de ONEM, vacaturebank Nouba nouba, kinderprogram ma Carrefours, gevarieerd pro gramma Ce 8oir, regionaal magazine Quick et Ffupke, tekenfilm J Journaal Autant eavoir, informatief ma gazine 5 Le Faucon. Franse speelfilm uit 1983 van Pierre Boujenah met o.a. Francis Huster, Ma- i Maruschka Detmers is te zien in de speelfilm 'Le Faucon' op RTBF 1 om 20.20 uur. ruschka Detmers en Guy Fan- nequin. Vroeger behoorde Frank Zodiak tot de elite van de politie. Maar sinds zijn on geluk waarbij zijn vrouw om het leven kwam en. zijn doch tertje fn coma raakte, is hij nog slechts een schaduw van zich zelf 21.40 Ciné-music, filmprogramma 22.30 Laatste nieuws 22.55-23.05 Politieke uitzending: Reflets du libéralisme TV 5 16.05 Champs-Elysées, artistiek nieuws 17.35 Projection privèe 18.45 Images en libert* 19.00 Champa-Elysèes 20.30 Apostrophes, literair magazine 21.45 Images en liberie 21.55 Aujourd'hui en France, Frans getinte actualiteitenrubriek 22.00 Nieuws 22.30-00.00 E Anne-Marie, Franse speelfilm uit 1936 van Ray mond Bernard. Met o.a. Anna- bella en Valentine Camax. Een jonge vrouw werkt samen met zes ingenieurs in de luchtvaart. Vijf van hen zijn verliefd op haar. zij is verliefd op de zesde MUSIC BOX 17.00 SI The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 S The Amanda Redington Show (herh.) 19.00 S The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 S The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 SThe Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 S The Simon Potter Show (herh.) 23.00 The shadow (herh.) 00.00 S The Timmy Mallett Show 01.00 SThe Amanda Redington Show 02.00 S The Nino Firatto Show 03.00 STha Martin Buchanan Show 04.00 S The Simon Potter Show, met een overzicht van de Ame rikaanse hitparade 05.00 S The shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06 00-07.00 Boogie Box 15.50 Tagesschau 16.00 Unter Abdimstörchen und Reiherliufern, natuurdocu- mentaire van Wieland Lippold- muller over het dierenleven in een van de warmste delen van de wereld: Jemen 16.45 SDie kinder vom Mühlenthal, dertiendelige Poolse kinderse rie van Janusz Leski. Dubbele afi.: Stanni lernt schwimmen/ Der Kindergarten 17.10 Kein Tag wie jeder andera, kinderprogramma. All.: Ein Zir- kus voller Abenteuer (4), over kinderen die tijdens de vakan tie in een circus werken 17.35 Der Clown lm Hinterhof, kin derprogramma. All.: Immer schneller 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Empire 19.00 Detektivbilro Roth, Duitse misdaadserie. All.: Das richtige Gen 19.57 Programma-overzicht 20.00 EU Tagesschau 20.15 Votum, tv-hearing met kiezers en gekozenen 21.00 Der 7. Sinn 21.03 S Oktoberglück, showpro gramma rond de inzamelings actie 'Glücksspirale 1986*. Met o.a. Fred Roby, Renè Kollo, Melanie Holllday. Presentatie: Werner Zlmmer en Ellen Arn- hold 22.30 Tageethemen, actualiteiten 23.00 Tatori, Duitse politieserie met o.a Manfred Hledmann, Ama- deus August, Rudolf W. Brem. Afi.: Geburtstagsgrüsse. Com missaris Schëfermanns mede werker Kurt Sander is jarig en gaat met zijn Franse vriendin uit vissen. Buurvrouw Wolf neemt voor hem een pakje in ontvangst. Hel blijkt een bom te zijn. Scheuermann gaat op onderzoek uit 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgsdanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht 16.00 Hauls 16.04 Bühnsnzaubtr, zesdelige serie over alles wat het theaterpu bliek verbaast. All. 3: Die Kos ten liegen im Detail, demon stratie van de goedkope ver vaardiging van kostbaar uit ziende toneelmeubelen en re- quisleten- en grimetrucs 16.35 Kinaetontown sm Schotter- telen, tv-serie naar de roman van Susanne Zanke. Met Mar tina Vesely, Rafik Elouardl, Ralner Stöger. Regie: Susanne Zanke. All.: Die Schlacht 17.00 Hauta 17.15 Tela-lllustriarie. Actuele the ma's. sport en amusement 17.45 Dar rosarots Panther 16.20 S.Y. Archs Noah, dertiendelige CD Ondertiteling via Teletekst. S Tweetalige of stereo-uitzen ding. O Zwart/wit-uitzending. ■DZwart/wit-uitzending met on dertiteling via Teletekst. (9 Bij niet-Nederlandstallge zerv - ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. ■33 Bij nlet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orglnele versie met ondertitels. Udo Lindenberg is een van de gasten in 'Künstler für Kinder'. Duitsland 2 om 19.30 uur. tv-serie met JÖrg Pleva. Marie Charlotl Schüler, Voikert Kraeft e.a. All.: Die Girls von Guernsey 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 S Künstler für Kinder, show programma vanuit Böbllngen ten behoeve van kankerbestrij ding bij kinderen. Presentatie: Sabine Sauer, Frank Elstner en Thomas Gottschalk. Gasten: Udo Jürgens, Nana Mouskouri, Angelo Branduardi, Udo Lin denberg e.a. 21.00 Telemotor, automagazine 21.45 Heute-journal 22.05 Was nun, Harr Kohl?, vragen aan de bondskanselier 23.05 B Regentropfen, Duitse speel film van Michael Hoffmann en Harry Raymon. Met o.a. Jack Geula. Elfrlede Irrall, Walter Renneisen. Het Is februari 1933. De tloodse familie Gold- bach woont In een kleine pro vinciestad. In het dagelijks le ven wordt de nazi-dreiging dui delijk voelbaar en de familie besluit het land uit te gaan 00.35 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II. Sociale weten schappen. les 4: Verbande und Bürgerfnitlativen 18.30 Het programma met de muis 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 B Scarf ace Das Narbenge- sicht (Scarface), Amerikaanse speelfilm uit 1932 met o.a. Paul Munie, Ann Dvorak en George Raft. Regie: Howard Hawkes. Gedramatiseerd por tret van de psychopatische moordenaar Tony Camonte, die zich tijdens de droogleg ging In Chicago een weg naar de (misdaad)top schiet 21.45 Eln streitbarer Trëumer: Ar- min W. Wegnar (1886-1978), documentaire 22.15 Kulturezene, kunstmagazine 23.00 Oie Mërz-Akte: Prüfungen der deutechen Literaturezene. re portage 00,20 Laatste nieuws BBC 1 17.35 The Flintstones 18.00 Journaal en weerbericht 18.35 London plus, regionaal maga zine 19.00 Tope of the Pope, poppro gramma met een overzicht van de Engelse tpp 40 19.30 mEastendera, dramaserie 20.00 Tomorrow's world, nieuws uit de wereld van de weienschap en technologie 20.30 SKenny Everett Television Show, comedyshow met Ken ny Everett en speciale gasten Tom Baker. Rory Bremner en George Layton 21.00 Journaal, regionaal nlauwa en weerbericht 21.30 Crimewatch UK, programma waarin de politie de kijkers te hulp roept voor het ophelderen van onopgeloste misdaden. Presentatie: Nick Ross en Sue Cook 22.10 Question time, politiek debat o.l.v. Sir Robin Day 23.10 Crimewatch Update, eerste resultaten n.a.v. de uitzending van 21.30 23.25 Rhode, Amerikaanse comedy serie met o.a. Valerie Harper. All.: Bump In the night 23.50 Weerbericht BBC 2 17.30 O Nieuwsoverzicht 17.35 B Harold Lloyd, slapstick 18.00 Star Trek, Amerikaanse scien- ce-flctlonserie met Leonard Ni- moy, William Shatner e.a. All.: The mask of Gideon 18.50 The graat rivar jobrneys, do cumentaireserie over schrij vers, die over verschillende ri vieren vertellen. AH.: De rivier Sao Francisco - Germaine Greer 19.50 Open Space, Informatieve se rie 20.20 Brast Tacka: Alcohol 21.00 (SAIae Smith en Jonet, komi sche sketches met Mel Smith en Griff Rhys Jones 21.30 mForty minutes, documentai reserie. Afi.: Dancing in the rain 22.10 Film buff of the year, filmquiz 22.45 Newsnight, actualiteiten 23.30 Weerbericht ITV Nieuws About Anglia, regionaal maga zine Croaaroada Me and mv glrl, comedyserie Freeh fields, comedyserie A cry in the Wilderneee, Ame rikaanse speelfilm uit 1974 van Gordon Hessler Thla week Nieuwe Eastern Approaches Superbowl The Church in the classroom SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I Dream of Jeannie 18.30 Hazel. All.: Hazel's Luck 19.00 Hogan's Heroee 19.30 Mork and Mindy 20.30 A Country Practice 21.25 Championship Wrestling 22.20 B The Untouchable# 23.15 Sport 00.05-01.00 S The great videorsce NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven RVU 14.00 2030, serie over oud zijn en ouder worden TROS 14.30 Sons and daughters 15.55 TROS- piufshow 16.45 TROS Pop Formule NOS 17.30 V>6-Journaal TROS 17.46 TROS Sport NEDERLAND 2 NOS 12.55-14.15 Studio Sport extra, rechtstreeks verslag vanuit Lausanne n.a.v. de toewijzing van de Olympi sche Spelen 1992 door het IOC MUSIC BOX 07.00 Muziekprogramma's. Tim my (07.00), Amanda (08.00), Nino (09.00). Simon (10.00), Martin (11.00) en 'First sight' (12.00). 13.00 S Herh. DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tageethemen 10.23 Hitparade im ZDF 11.10 Don- nerlippchen (herh.) 11.55 Umechau 12.10 Telemotor 12.55 Persoverzicht 12.55 ARD-Sport extra. Live-uitzen ding vanuit Lausanne 13.00 Tagea- schau 14.20 Die Raise von Charles Darwin (5), tv-serie 15.20 Tages schau 15.30 Vooruitblik op do film Dagmar 15.45 Dagmar, speelfilm 17.15 ARD-8port oxtra 17.45 Tages schau DUITSLAND 2 10.00 Zie Duitsland 1 15.00 Pro gramma-overzicht 15.05 Heute 15.10 E Harold LLoyd: Doktor Jack, speelfilm uit 1922 16.30 Freizeit... und wat man daraua machen kann 17.00 Haute 17.15 Tele-llluetrierte BBC 1 06.15 Breakfast Time 10.30-10.50 Play School 13.00 Journaal 13.30- 13.45 Bartha 15.52 Reg. nieuwe 15.55 Whizz 16.10 Superted 16.15 Beat the Teacher 16.35 Ch egg ers play pop 17.00 Nowsround 17.10 Grang# Hill BBC 2 15.50 B Le Capltaine Fracases, speelfilm uit 1942 17.30 0 Nieuwso verzicht 17.35 B Harold Lloyd SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 S Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City Lights 14.30 Fashion TV 15.00 S Here comes the weekend 17.00 The DJ Kat Show ITV 06.25 TV-AM 09.25 Reg. nwe. 09.30 Schooltv 12.00 Flicka 12.10 Rainbow 12.30 Pennywise 13.00 Nieuws 13.20 Reg. nwa. 13.30 Superbowl 15.00 Take the High Road 15.25 Reg. nwa. 15.30 Sons and Daughters 16.00 Rainbow 16.15 The Trap Door 16.20 Worldwise 16.45 Alia the Jester 17.00 Bellamy's Bugle 17.15 In the Larrt of the Emperors RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.05 KRO: Man en paard. 18.30 Derde Wereld. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 02.00 VPRO: True Light. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws 18.02 VPRO: De beweging. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Met Pierre op lokatie. 23.00 Muziek van nu. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 KRO: Lezen voor de lijst. 18.40 IOS: Turks programma 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Personal Computer I. 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cultuur. 21.30 Por Favor, Les 2. 20.00 Leermoeilijkheden, les 6. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, talkshow. 17.00-18.20 Cultuur, pieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Omroep Rijnland: (Al leen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Ga jij de klas maar in (onderwijsprogramma). 19.00-20.00 Kunst uur. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Politieke Tribune: de V.U. 18.55 Beiaardmuzlek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Paso a paso. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Volwassenenvorming. 21.30 Hafabra. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee 22.05 Boem Boem 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 dossier: Jean Rhys (3). 19.45 Home Made. 20.30 Festival van Vlaanderen Kort- rljk 1986, Frans Liszt Kameror kest (Hongarije), dirigent: Ja nos Rolla. 22.05-23.45 Nieuwe muziek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 VPRO: Het Gebouw. 12.05 NOS: Langs de lijn extra. 14.05 NCRV. Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Het levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat 09.03 Adres onbekend 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Van Twaalf tot drie in afwach ting van ...1992. 15.03 KRO-Hoorspel. 15.30 TROS: Gerard de Vries draalt op verzoek. 17.03 De Nederlandstalige top tien. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwart 13.02 Rinkeldekinkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert 09.00 Het Internationale Concertcir- cult. 10.25 Quator a cordes de Berne. 11.25 Klassieke liederen 12.05 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Promenade concert 14.00 EO: Orgelbespeling. 14.30 Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. 17.15 De cantates van Bach. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Niemand om mee te pra ten. 09.50 Leergeld. 10.00 AVRO: Meer dan Muziek. 11.00 Hobby-vitaminen. 11.45 Onder Anderen. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg. 14.00- Mooi zo. 15.00 AVRO: Sonja's Tip Tijd. 16.30 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05.31 Met 1 wakker 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 78 toeren tijd met Jo Leemans. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.00 Nieuws. 08.12 Happening. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regloprogr. 13.10 Ha die Mlcha. 14.00 De stemming. 16.00 Abraham al gezien? 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert (1), 1. Symfo nie nr. 1 in D, D 82. Frahz Schubert. 2. Strijkkwartet, opus 3 nr. 1 in E. Joseph Haydn. 09.15 Ochtendconcert (2). 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.30 Liszt, Mens en Musicus (38). 14.30 Symfonische muziek. 16.05 Pianoconcerto van Mozart. 16.35 Kamermuziek van Glinka. 17.05 Liederen van Henri Duparc

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11