HetItaliaanse Imago:AngetoUtrico. WOENSDAG 8 OKTOBER 1986 Angelo Litrico is de goede smaak collectie. De stijl is vooruitstrevend, de snit fameus, de stoffen en dessins exclusief. De kom- binaties van de perfecte pantalons, de pullovers en de eigentijdse jassen heb ben het imago van uw life style. Angelo Litrico. De Italiaanse collectie bij C&A Dik gevoerde blouson met opstaande kraag. Opvallende gebreide bm- nenkraag, ruime borstzakken en "J0Q Winterbestendige blouson. Eigentijds effect door de combinatie van wol en nylon. Warm gevuld met polyester/ 4Ar\ katoen. It-U." Ruim gesneden bandplooier in een wolmix kwaliteit. Opmerkelijk geruit in goed te kombineren kleuren. Incl. riem. IU.~ Ontspannend ge kleed in een met zorg gekozen combinatie. Jacquardpullover met fraai dessin in mooie kleuren. Acryl/ wol/polyester. 87.- Shirt in dobby kwaliteit, katoen. 34.- Pantalon van twee kleurige tweed. Polyester/wol. Met riem. 100.- Stoer gekleed de kou te lijf. Jas van polyester/ katoen. Opstaande kraag, weggewerkte knoopsluiting en originele ceintuur. 120.- Bandplooibroek met fantasie ruit- dessin. Polyester/wol. Incl. riem. 120.- Tot in de puntjes ge kleed in een subtiele kleurencombinatie. Jacquardpullover in mooie tinten. Brede V-hals met overslag. Acryl/wol. 92.- Ruitshirt met dobby- effect. Polyester/ katoen. 37.- Bandplooibroek met omslag in mooie uni polyester/wol kwaliteit Incl. riem. 100.- 'n Sportieve kijk op een exclusieve com binatie in actuele kleuren. Jacquardpullover met opvallend mooi dessin in donkere tin ten. Kwaliteitsmix met wol. 87.- Pantalon van gedes sineerde breedrib- corduroy. Katoen/ polyester. Incl. riem. 100.- Bestand tegen win terse temperaturen. Behaaglijk warm en toch goed gekleed. Jas van gewatteerde chintz. Opstaande kraag, weggewerkte knoopsluiting en originele ceintuur. 97.- Ruitbroek met kleuraccenten. Warme kwaliteit met 60% wol. Incl. riem. 110.- Een fantasievolle kombinatie in een ongedwongen stijl. Pullover met diepe V-hals. Kraag en mou wen afgewerkt met een tweede kleur. Acryl/wol. 82.- Bandplooibroek in flannelkwaliteit met kleuraccent. Polyester/wol. Incl. riem. 100.-

Leidse Courant | 1986 | | pagina 18