Australiëganger keert veeleisend terug in „Een spannend bestaan RADIO/TELEVISIE cetdacsomxwt WOENSDAG 8 OKTOBER 1986 PAGINA .13. Weerbare vrouw in „Sta op je stuk" HILVERSUM - In de educatieve reeks van de RVU ..Sta op je ..tuk" wordt de vrouw geleerd hoe zij zich kan verweren tegen op haar gerichte agressie. Van- Jaag al begonnen, maar elke woensdag tot 5 november op Ned. I om 14.00 krijgt zij daarin lessen aangeboden. Deze reeks over zelfverdediging werd ge maakt door een groep Londense vrouwen o.l.v. de Amerikaanse docente Kaleghl Quinn. Het is haar niet alleen te doen om han dige grepen, een kniestoot onder de gordel, een dubbele Nelson of ven schouderworp. Quinn noemt zelfverdediging voor tien pet. techniek en voor negentig pet. persoonlijke instelling. Winnie de Poeh blijft bij tegenslag gelaten overeind Stripfiguur Winnie de Poeh. van Britse oor- de dingen om hem heen. Auteur Milne stond sprong, kreeg in de loop der jaren talrijke ver- daarbij voor via die beer zijn zoon Christopher talingen over de halve wereld. Mies Bouhuys wijze levenslessen toe te voegen. Het gevolg voegt daar dezer dagen de hare aan toe. Reden was. dat kinderen er graag naar grijpen en dat voor Nederland C van de NOS om die domme volwassenen er ook niet met hun handen af beer met zijn gelaten levenswijsheid op het kunnen blijven. Mies Bouhuys schat Winnie als scherm te brengen, vanavond op Ned. II om volgt in: „Hij denkt niet zo vlug. Anderen zijn 23.30 uur. hem altijd voor. Maar die figuren tref je ook bij Presentator Cees van Ede laat iets zien van het Tsjechow aan. En die blijken dan een iets bete scheppingsproces van de tekenaar Shepard, re kijk op de zaken te hebben dan pientere maar verwijlt samen met Mies Bouhuys toch mensen". vooral bij de auteur Alan Milne. Deze redacteur Cees van Ede vroeg het ook na bij tekenaar Pe- van het satirische blad Punch, toneelschrijver ter Vos. Deze komt tal van figuren tegen die ook. onderkende in sommige mensen een nei- hem aanspreken, die hij herkent uit zijn eigen ging tot filosofische berusting. Deze meende hij omgeving, mensen die tegenslag ondervinden het best aan een dier te kunnen toeschrijven, en dan toch ervaren dat sommige dingen ten een beer om precies te zijn. Zo ontstond Win- goede keren. Ook anderen zien in Winnie een nie, een beer met een zekere gelatenheid als le- soort levenskunstenaar. Dat moet het zijn dat vensinslag en met een beschouwende visie op velen in de figuur van Winnie aanspreekt. Tekening uit Winnie de Poeh. Zaterdag weer EO-jongerendag HILVERSUM - Jaarlijks komen 20.000 jongeren naar de EO-jon gerendag. Deze wordt zaterdag as. gehouden in de Utrechtse Jaarbeurshallen. Er wordt min stens op een even grote opkomst gerekend. Er zal veel tijd aan muziek worden besteed. Behalve samenzang o.l.v. Jeff Fountain treden op de zuidamerikaanse gospelzangeres Rocio Zappata en het duo Les Mas. gevormd door tweelingbroers uit Zaire. Op deze dag zal het project „Wij gaan door" worden gestart. Dit is gericht tegen abortus. Tientallen Nederlandse gospelmusici heb ben hiervoor een plaatje onder dezelfde titel laten maken. Mary Michon, een soort koe rierster in dienst van de IKON, liep tientallen fami- ies af. die zij vrijmoedig uit- loorde over drama's in het gezin. Moeten trouwen, een nislukte emigratie, sexuali- eit en tal van andere onheb belijkheden en familiale on- [erieflijkheden, men flapte iet er uit. Onder redactie iran tv-directeur Wim Koole werden daar zeven docudra- na's van gemaakt, onder landhaving van de anonimi- eit van de vertellers. Die verhalen spelen in het ïamaak-gezin van het echt- jaar Lievense, man, vrouw >n zes kinderen, van wie er één eerder overleed. Want er noest ook een aflevering ge maakt worden over het on derwerp „Leven met ver driet". De door Mary Michon pgedane en samen met re gisseur Ruud Schuitemaker in scène gezette geschiede nissen gaan als een soort ju bileumserie van de 40-jarige IKON de buis op. te begin nen vrijdag op Ned. II om 22,45 uur. De uitzendingen worden ge presenteerd door Violet Fal- kenburg, bekend van eerde re programma's, KRO's Ratel bijvoorbeeld. Zij stapt binnen bij het namaak-gezin, samen gesteld uit amateur-toneel spelers. Uit de gesprekken ontstaan als het ware vanzelf familietafereeltjes, waarin men elkaar niet ontziet. In terviews verglijden in spel. Aan de hand van vooraf ver strekte teksten improviseren die spelers een eind weg. Zij bereiken daarmee een bloed warme levensechtheid. Wim Koole toont zich niet ontevreden over het resul taat: „Wat in dit gezin aan echte spanningen naar boven komt. zul je niet aantreffen bij de confectiefamilie Ewing van Dallas. En daar gaan we dan zeven weken mee door". Emigrant In de eerste aflevering „On betaalde rekeningen" keert Frits Lievense terug in het gezin na tien jaar in Austra lië als emigrant zijn geluk te hebben gezocht. Een jongen met die vreemde glans van de avonturier in zijn ogen. In het verre Australië hebben zijn winkelplannen schip breuk geleden. Terug in Ne derland krijgt hij van zijn vader gedaan, dat die hem helpt met een ton startgeld voor een nieuw winkeltje. Hij neemt daarvoor een hy potheek op zijn huis. Dit zeer tot verdriet van de moeder, die na een leven lang zwoe gen voor haar kinderen nu wel eens wat van het leven wil genieten, samen met haar man die ook altijd hard heeft gewerkt en zonder ver dere financiële perikelen. Die heeft zij haar leven lang gehad. Daarover ontspint zich de discussie in dat gezin. Frits was vroeger een „etterbak die altijd de dingen van an deren inpikte. Nu doet hij dat opnieuw". Maar volgens Frits doen de mensen hier veel te moeilijk over geld. In Australië kijkt men daar heel anders tegen aan. Hij vindt, dat zijn naaste familie er een wat meer Australische kijk op na moet gaan houden en hem dat geld moet ver schaffen. Hij zal wel zorgen, dat het dubbel en dwars weer terug verdiend wordt. Ja, ja, zo reageert het gezin. Het leidt dan ook tot onbe taalde rekeningen. Eindredacteur Wim Koole maakt er geen geheim van het met opzet zo scherp mo gelijk te hebben willen spe len: „Elk gezin kent zijn ei gen dramatiek. Het gaat om intieme zaken en dat kan op de tv, omdat deze realiteit wordt uitgespeeld door een namaak-gezin. De problema tiek is er niet minder echt om. Ik zou het intieme re portage willen noemen. En Het namaak-gezin waarin de problemen spelen zoals elke familie die kent. dit mag je beschouwen als een stokpaardje van de IKON. Van de kijker wordt een luisterhouding gevraagd, niet een zich afsluiten voor mensen en meningen die je niet liggen. Die luisterhou ding wordt door de IKON beoogd. Wij zien dat als een vorm van pastoraal, als be grip voor je directe naaste. Je geeft op die manier mensen moed, door hun zelfvertrou wen en zelfrespect te ver sterken. Men moet door de barrière van spanningen en misverstanden heen. Het gaat de IKON in deze serie om aandacht voor wat er met mensen buiten hun wil en soms tegen hun wil kan ge beuren. het blijkbaar onver mijdelijke". Volle pond De regie heeft er intussen het volle pond aan effect in gelegd en ook uitgehaald. Hierover vertelt regisseur Ruud Schuitemaker: „Wij hebben de spelers uitgebrei de biografieën verschaft over de personen die zij spelen en met wie zij het samen moe ten uitspelen. Ook de proble matiek hebben wij vooraf uitvoerig geschetst. Tijdens de opnamen moesten zij naar eigen inzicht en invulling hun houding waarmaken. Ik heb om de spanning te ver hogen de mensen ook tegen elkaar uitgespeeld. Tegen presentatrice/interviewster Violet Falkenburg zei ik, dat zij het onderste uit de kan moest halen met vragen over een bepaald punt. In de eer ste aflevering is dat de om streden figuur van de emi grant Frits, terwijl ik tegen de spelers zei, dat ze daar lie ver niet over zouden moeten praten. Zo bereikte ik span ning in dit spel. De niet zo gunstige meningen over Frits moeten er als het ware uitgetrokken worden. Ik geef toe, dit is dubbelspel van mij, maar de kijker krijgt het drama wel onge zouten op zijn bord". De spelers werden verkre gen met inschakeling van de amateurtoneelunie. Uit het hele land heeft men de beste talenten opgevraagd. Er kwamen er zestig voor een auditie. Daar heeft men in de studio weer de besten uitge haald. Men merkt nergens aan, dat men niet met be roepsacteurs te maken heeft, integendeel. In die zin dat zij allen zichzelf spelen in de hun voorgelegde rol ziet men levensechte mensen en pro blemen in beeld verschijnen. Als je de begrenzing van het scherm wegdenkt, krijg je als kijker bijna het gevoel in de huiskamer van de familie Lievense te toeven. Wim Koole, in wezen toch een tv-pastor, moet van het hart: „In deze serie zal men door herkenning troost kun nen putten voor eigen moei lijke levensomstandigheden". TON OLIEMULLER VOO 15.20 The Jetsons, tekenfilmse rie. Aft.: Rose come home 15.45 De tik van..., programma over de 'vreemde' bezig heden van bekende en minder bekende Nederlan ders. Presentatie: Annet vanTrigt 15.55 Ripley's believe it or not, Amerikaanse serie over opmerkelijke gebeurtenis sen 16.15 Dynasty, Amerikaanse tv- serie met o.a. Linda Evans en John Forsythe. Afl.: De thuiskomst 17.00 Internationaal Headline Magzine, aktualiteiten NOS 17.30 V26-Journaal VOO 17.46 Veronica Sport 18.08 Family Ties, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Margin of fear TELEAC 18.30 Cursus Rockschool. Les 3: Basistechnieken VOO 19.00 Countdown, popmuziek vanuit de Countdown-Stu dio. Presentatie: Adam Curry NOS 20.00 Journaal SOCUTERA 20.28 ...Het huilde en dan was kennelijk alles goed. Uit zending in het kader van de Nationale Collecte Geestelijk Gehandicapten VOO 20.33 Tineke, gevarieerd pro gramma gepresenteerd door Tineke de Nooij. Met o.a. een gesprek met Ma- ruschka Detmers en aan dacht voor de nieuwe sing le van Anita Meyer 21.25 Verona, satirisch pro gramma van Henk Spaan en Harry Vermeegen 21.50 Nieuwslijn, aktualiteiten- magazine met uitgebreid aandacht voor het komen de topoverleg tussen Reagan en Gorbatsjov. In een exclusief interview geeft de Amerikaanse oud-minister Henry Kissin ger zijn visie op de bespre kingen. Tevens wordt in een reportage getoond hoe het kleine IJsland zich voorbereidt op de komst van de wereldleiders 22.05 The postman always rings twice, Amerikaanse speelfilm uit 1980 van Bob Rafelson. Met o.a. Jack Ni cholson, Jessica Lange, John Colicos en Anjelica Huston. Cora en Frank zijn verliefd, maar de man van Cora vormt een obstakel. Ze besluiten hem te ver moorden NOS 00.10 Journaal 00.15 Nieuws voor doven 18.15 18.30 18.45 19.00 VPRO Punky Brewster, Ameri kaanse jeugdserie. Afl.: De juwelendief (2). Zal T.C. kans zien voortaan met zijn knuistjes van juwelen doosjes af te blijven? Lange Jaap, kinderpro gramma Theo Thea, kinderpro gramma. Afl.: Waar ging het eigenlijk over, Theo? Blikskaters, nieuwspro-* gramma voor en door kin deren 17.30 Kleine Koos, jeugd-, serie. Afl.: Proeven FEDUCO Zeven manieren om je tijd te versieren. Afl. 5: Vliege ren NOS Nieuws voordoven Sesamstraat BI Jeugdjournaal Journaal 21.55 22.30 22.45 23.15 PP Uitzending van de PSP NOS Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. Met aandacht voor: 1. Stron trace (herh.). 2. Cadmium in de Kempen. 3. De Paus uit Utrecht Wie, wat, waar en hoe laat? Rubriek over evene menten op het gebied van kunst, cultuur, recreatie en toerisme 0 Avondvoorstelling: Oe Dream, Friestalige speel film van Pieter Verhoeff.r Met o.a. Peter Tuinman. Huub Stapel en Joke Tjals- ma. 1895: In de Sinter klaasnacht wordt in een boerderij op het Friese platteland een inbraak ge pleegd: er wordt gescho ten en er is een gewonde. Dit (historische) feit werd aanleiding tot veel gebeur tenissen Studio Sport Journaal Den Haag vandaag Nederland C, kunstmaga zine met o.a. aandacht voor Winnie de Poeh (zie elders op deze pag.) Nieuws voor doven europa tv 18.05 Europa Countdown, poppro gramma gepresenteerd door Adam Curry 18.45 Connexions 19.10 Almanac 19 15 Weerbericht en World Watch 19.30 Sports Report.Met WK Hockey in Londen 20.30 Faith in Europe, religieus pro gramma r 21.00 Budapest Spring Festival, muziekprogramma 21.35 The indomitable de Kooning, documentaire over deze Ame rikaans/Nederlandse schilder 22.35 Weerbericht en World Watch 22.45-23.45 Sports Report. Met o.a. Autosport brt 1 17.55 Journaal 00 Tik Tak, kleuterprogramma 05 Plons, kinderprogramma 18 10 Zeppelin, kindermagazine 18.35 Jukebox, videoclips 18.40 Magister Maesius (6). dertien delige Vlaamse jeugdserie met Willy van Heesvelde. Nora Til- ley e.a. (herh.) 19.10 Uitzending door derden. Pro gramma van de Israëlitisch- godsdienstige uitzendingen 19.40 Mededelingen en program- me-overzicht 19.45 Journaal 20.10 Allemaal Beestjes: Voortplan ting. Afl. 1: Stukje van jezelf 20 40 Kijk uit, verkeerstips 20.45 De laatste charge (A flame to Phoenix), tv-spel van William Brayne met o.a. Ann Firbank, Paul Geoffrey en Lucy Hornak. In 1939 zijn op het landgoed van een Poolse familie enkele gasten uitgenodigd. Hoewel de Duitse invasie dreigt, proberen de gasten zich te vermaken 22.05 Première, filmnieuws met Jo 23.00-23.20 Journaal en Coda: 'Veu lens' van Marleen de Crëe brt 2 19.23 Muzikaal Intermezzo <9.25 E Comedy Capers, slapstick serie. Afl.: De kampioen ).40 Mededelingen en program ma-overzicht 45 Journaal 20.10 Juke Box, videoclips 20.15 Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts .25 El De Harteloze (Les bonnes causes). Franse speelfilm uit 1963 van Christian Jaque. Met o.a. Marina Vlady. Pierre Bras- seur, Virna Lisi. Catherine be raamt de moord op haar man. waarvan zijn minnares be schuldigd zal worden. Catheri ne en haar vriend, de advocaat Cassidi, krijgen echter met rechter Gaudet te maken 22.10-23.00 Een uitdaging voor de wereld (The World Challenge). Canadese documentaireserie van Daniel Bertolino en Daniel Greusot naar het werk van Jean-Jacques Servan-Schrei- ber. Presentatie: Peter Ustinov en Patrick Watson. Afl.: De ge barsten spiegel (The mirror cracked). Hoe verloopt de ont wikkeling van Brazilië. Nigeria en China, landen die ieder het hoogste bevolkingscijfer van hun continent hebben? Rtbf 1 16.15 Schooltelevisie 17.00 Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma 1600 Carrefours '9.00 Ce Soir, regionaal magazine 19.27 Quick et Flupke, tekenfilm 9.30 Journaal .00 Bizness Bizness, economisch magazine il.OO The Colbya, Amerikaanse tv- serie met Charlton Heston. John James. Catharine Ross. e.a. Afl.: La chute d'une idole 21 50 Coup de film, filmrubriek 22.00 Cargo de nuit, jongerenmaga zine. Met o.a. een interview met operazangeres Barbara Hendrickx. portret van Pascale Salquin. actrice, de Engelse groep Everything But The Girl en Paul Yqung. Presentatie: Jean-Louis Sbille 22.35 Laatste nieuws 23.00-23.10 Informations, reflexions et interrogations laiques tv 5 16.05 Charivari, muziekprogramma 16.50 L'entre-deux guerres, docu mentaireserie. Afl Portrait du Consider Fèderal Pilet-Golaz 17.50 Histoires d'objets, documen- 18.35 Le cor des Alpes, folkloristisch programma 19.00 5 Ans deja: Daniel Prévost 19.45 La 'mob' au jour le jour (1), documenfaireserie 20.55 Portret d'artiste: Manon, pho- tographe 21.25 8eme Fète des costumes, fol kloristisch festival 22.00-22.30 Nieuws music box 17.00 0The Simon Potter Show, met 'Chart Attack', overzicht van de Engelse hitparade (herh.) 18.00 The Amende Redington Show (herh.) 19.00 E) The Nino Firetto Show (herh.) 20.00 0 The Martin Buchanan Show (herh.) 21.00 0The Timmy Mallett Show (herh.) 22.00 0 The Simon Potter Show (herh.) 23.00 0 The Shadow (herh 00.00 0 The Timmy Mallett Show 01.00 0 The Amanda Redington Show 02.00 0 The Nino Firetto Show 03.00 0 The Martin Buchanan Show 04.00 0 The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP/ CD-hitlijsten 05.00 0 The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 06.00 0 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) Paul Young is èén van de gas- ten in 'Cargo de nuit'. RTBF 1 om 22.00 uur. EE Ondertiteling via Teletekst. 0 Tweetalige of stereo-uitzen- E Zwart/wit-uitzending. ■IZwart/wit-uitzending met on dertiteling via Teletekst. El Bij niet-Nederlandstakge zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. duitsland 1 15.50 Tagesschau 16.00 Mode-Karuasel, flitsen uit in ternationale modeplaatsen: München, Milaan. Düsseldorf en Parijs 16.45 Wilde Tiere, kinderprogram ma. Afl.: Wie der Bër Honig klaute 17.05 Links und rechte vom Aqua- tor, kinderprogramma met ver halen en reportages uit de hele wereld. Vandaag uit Neder land. de VS en Frankrijk 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.25 Sender Frikadelle 19.00 Hart aber Herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Familienbande.) 19.57 Programma-overzicht 20.00 [ETagesschau 20.15 Lenz onder die Freiheit, vier delige tv-serie naar de gelijk namige roman van Stefan Heym. Met Peter Simonisek, Annette Uhlen, Brigitte Karner e.a. Regie: Dieter Berner. Afl. 2: Auf Messers Schneide. De gevluchte officieren van de Groothertog verschuilen zich in het zwarte woud. Zij wachten slechts hun kans af om het oude Regime weer in ere te kunnen herstellen 22.00 Reportage van de CDU-Partij- dag vanuit Mainz 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Einsatz in Manhattan (Kojak). Amerikaanse politieserie met Telly Savalas. Dan Frazer, Ke vin Dobson e.a. Afl.: Die Tüc- ken des Gesetzes 23.45 Tagesschau 23.50 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff duitsland 2 Programma-overzicht Heute Anderland, tv-serie. Afl.: Einen hund will ich (herh.) Der Waschbar Rascal, teken filmserie naar het boek van Sterlin North. Afl.: Die Fallen- steller Tele-lllustrierte. Actuele the ma's, sport en amusement Urlaub auf italienisch (6), tv- serie met Stefan Behrens, Franziska Oehma, Pierre Renë Müller e.a. Regie: Sigi Rother- mund. De famjlie Korn bereikt eindelijke Rome. Herbert zal hier als gids in een bus vol toe risten moeten optreden. Aansl.: Heute-Schlagzeilen 18.55 Midlotto 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 0 Ronny's Popshow, poppro gramma met internationale hits 20.15 Kennzeichen D, nieuws uit Oost- en West-Duitsland 21.00 Rette mich, wer kann, zesdeli ge tv-serie met Helmut Fi scher. Kurt Sowlnetz, Gertraud Jesserer e.a. Regie: Franz Gei- ger. Afl. 5: Die Weltmacht Weib. Ossi vraagt een schei ding aan en Hansi wil Gerda kwijt, want bij haar kleinbur gerlijke familie houdt hij het niet uit 21.45 Heute-Journal 22.05 Wie sicher ist der Frieden? Tv-gesprek tussen Helmut Schmidt en Carl-Friedrlch von Weizsacker. Thema: Welke mogelijkheden zijn er om een atoomoorlog te vermijden 22.50 Zabriskie Point, Amerikaanse speelfilm uit 1969 met Mark Frechette, Daria Halprin, Paul Fix e.a. Regie: Michelangelo Antonioni. Tijdens een studen tenstaking wordt zomaar een neger neergeschoten. Mark schiet terug en vlucht met een sportvliegtuig. Bij Zabriskie Point ontmoet hij Daria, en even lijkt de wereld op het pa- 00.35 Heute duitsland 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Engli8ch Vertiefung. Cursus Engels, les 3 18.30 Sesamstraat 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Mittwochs in... Siegen: Land und Leute 21.45 Eff-eff, magazine over vrije tijd en fitness 22.30 E Plünderer am Pikes Peak (The Lotters), Amerikaanse speelfilm uit 1955 van Abner Bibermann. Met o.a. Rory Cal houn. Julie Adams. Ray Dan- ton e.a. De ervaren bergbe klimmer Jesse Hill en de ietwat twijfelachtige Pete Corder gaan in de bergen op zoek naar een neergestort vliegtuig. Ze vinden 4 overlevenden en een geldsom van 250.000 dol lar 23.55 Laatste nieuws bbc 1 17.35 The Horse of the Year Show, reportage 18.00 Journaal en weerbericht 18.35 London Plus, regionaal maga- Wogan, amusementsprogram ma met David Frost The Muppet Show. Gast: Leo CDDallas, Amerikaanse serie met Linda Gray. Larry Hag- man. Victoria Principal e.a. Afl.: Blast from the past Points of view Journaal, regionaal nieuws en weerbericht [üAnimal Squad, documentai reserie over het werk van de Britse Dierenscherming. Afl.: The end of a zoo Sportnight. Met The Horse of the Year Show en WK Hockey Rhoda, Amerikaanse tv-serie met Valerie Harper, David Groh. Julie Kavner e.a. Afl.: Rhoda's sell-out Weerbericht bbc 2 17.30 El Nieuwsoverzicht 17.35 E Harold Lloyd 18.00 Seventh Cavalry, Amerikaanse speelfilm uit 1956 van Joseph H. Lewis 19.15 Great sporting moments. Ten nis: Arthur Ashe tegen Jimmy Connors in 1975 19.35 Travellers in time, documen taireserie over avonturiers en pioniers. Afl.: By sledge across Greenland 20.05 Behind the bamboo screen, documentaire in twee delen over televisie en amusement in het China van nu 21.00 M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie. Afl.: The sniper 21.25 CflThe life and loves of a she- devil, zwarte komedie in vier delen over liefde en wraak. Met Dennis Waterman. Patricia Hodge. Julie T. Wallace e.a. 22.25 The trouble with sex, informa tieve serie over seksuele pro blemen. Afl.: A troubled sha- itv 17.45 Nieuws 18 00 About Anglia 18.35 Crossroads 19.00 The Buckman Treatment 19.30 Coronation Street, dramaserie 20.00 Pass the Buck 20.30 Slinger's day 21.00 King and Cattle 22.00 Nieuws 22.30 Midweek Sports Special 23.40 Darts 00.40 The Suffolk Angle sky channel 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I dream of Jeannie 18.30 Hazel 19.00 Hogan's heroes 19.30 Cash and Company 20.30 Quaterback Princess, Ameri kaanse speelfilm 22.10 Shell international motor sports 1986 23.15 Roving Report 23.45 0 Young, Free Single 00.30-01.00 0 Pop Formule nederland 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Amsterdam Stad van heil en onheil, reportage 16.10 Dak- tari, tv-serie 17.00 D'r kan nog meer bij NOS 17.30 Vi6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijdsein buitenland brt 1 music box 07.00 0 Muziekprogramma's. Tim my Mallett (07.00). Amanda Reding ton (08.00). Nino Firetto (09.00), Si mon Potter (10.00), Martin Buchanan (11.00) en 'Private Eyes', special (12.00). 13.00 0 Herh. duitsland 1 10.00 Heute 10.03 Anstösse 10.35 E Eine Frau für den Marshal (The Women of the Town). Ameri kaanse speelfilm uit 1943 12.00 Um- schau 12.10 Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 0 Teletekst 15.50 Tagesschau 16.00 Café in Takt - Extrakt, muzikaal pro gramma 16.45 Die kinder vom Müh- lental, kinderserie 17.10 Kein Tag wie jeder andere 17.35 Der Clown im Hinterhof 17.45 Tagesschau duitsland 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Bühnenzauber 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 Der ro- sarote Panther bbc 1 06.30 Journaal 07.00 Breakfast time 09.05 Conservative Party Conferen ce 10.30 Play School 10.50-12.30 Conservative Party Conference 13.00 Journaal 13.30-13.45 Mop Smiff 14.20 Conservative Party Con ference 15.52 Regionaal nieuws 15.55 Scragtag 16.10 Sebastian, the incredible drawing dog 16.15 Beat the teacher 16.30 Dungeons Dra gons 16.55 John Craven's News- round 17.10 Blue Peter 17.35 The Horse of the Year Show sky channel 07.30 The DJ Kat Show 08.30 0 Sky Trax. Herhalingen 13.10 Skyways 14.00 City lights 14.30 Roving Re port 15.00 0 Pat Sharp Show 15.30 0 Canada calling 16.00 The great video-race 17.00 The DJ Kat Show itv 07.25 TV-AM 09.25 Regionaal nieuws 09.30 Schooltv 12.00 Tho mas the tank engine and friends 12.10 Puddle lane 12.30 The Sulli- vans 13.00 Nieuws 13.20 Regionaal nieuws 13.30 The baron 14.30 Dayti me 15.00 Take the high road 15.25 Regionaal nieuws 15.30 Sons and daughters 16.00 Flicks 16.10 The trap door 16.20 Animals in action 16.45 Chocky's Challenge 17.15 Blockbusters RADIO 1 teder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de lijn. 22.30 Akkoord. 23.00 Nieuws, en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en nu. 18.30 Praline. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo'•Radio. 23.02 Heartlands 100. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Pascal Devoyon, piano. 20.00 Nieuws. 20.02 AVRO's Platen Publieks Prijs. 22.00 De mooiste kleren van de kei- 23.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS Kinderforum. 18.20 PP: Uitzending van het GPV. 18.30 TROS: Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers (herh.). 20.55 NOS: Waar is mijn Koerdistan? REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, dagelijkse talkshow vanuit het Radio Café Rijnmond. 17.00-18.20 cultuur, nieuws, sport, 'Quiz en Waarachtig'. Omroep Rijn land: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Ga jij de klas maar in. 19.00-20.00 Kunst uur. BRT 1 18.10 Actueel 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Godsdienstige uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Incontro, voor Italianen. 20.03 In de club. 21.00 Nieuws en waarnemingen. 21.03 Filmmuziek. 22.10 't Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel. 18.30 Van Alboka tot Zurna. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz Criss Cross. 20.30-23.45 Musica Antlqua. morgen RADIO 1 Vanaf 11.00 elk uur samenvatting ka merdebatten (NOS) na nieuws en ster. behalve na 13.00 en 17.00. leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 AVRO Magazine. 1 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Nelis. 15.05 De burgemeester is jarig. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. 07.10 Vandaag... donderdag. 08.03 Hier en Nu. 08.54 Ontmoeting. 09.03 Plein Publiek. 11.30 Twaalfuurtje. 12.40 Middagpauzedienst. 13.30 Hier en Nu. 13.20 Kletsmajoor. 13.30 De familishow. 15.03 Als de dag van toen. 16.03 De wereld zingt Gods lof. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11.00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek: Gesprek. 14.00 EO: Metronomium in concert. 15.30 Zeggen en Schrijven. 16.00 VPRO: Het portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Mannen van nu. 10.00 KRO: Kiekeboe. 10.20 Jeugdkatechese. 10.30 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 12.05 Op de eerste rang. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.30 Da Capo. 14.00 Het Dossier, documentaire. 15.00 Zin in muziek op 5. 15.20 Van vreemdeling tot medebur ger, volwassenenkatechese. 15.40 O Kwadraat. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30. 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 Quiz en Waarachtig. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het Vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor 14.03 Accordeon en Vlaamse liedjes. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.10 Muziekboetiek. 10.00 nieuws. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Regioprogramma. 13.10 De middagpost. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Schoolradio. 11.00 Matinee. 12.00 Tafelmuziek. 13.10 Actueel. 13.30 Boerenmuziek of salonmuziek? 16.30 Wel thuis.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 13