Ah doot ^es tuss denle en ven inz iekenl iuis re r H Fl &CWIW RADIO/TELEVISIE CeidaeQotmmt VRIJDAG 3 OKTOBER 1986 PAGINA 19 Te hoge werkdruk van NOS-personeel IILVERSUM De werkdruk bij het NOS-personeel is de afge- open drie jaar schrikbarend gestegen. Bezuinigingen, VUT-ope- aties en invoering van arbeidstijdverkorting, alsmede zendtij- luitbreiding zonder dat daar afdoende middelen tegenover ston- len. zijn daarvan de belangrijkste oorzaken. In een rapport ,Even geduld a.u.b.", dat het Amsterdamse onderzoeksbureau roor alternatief organisatie-advies (CAO) heeft uitgebracht, fordt een personeelstekort geconstateerd van 220 tot 300 man. toorts liep het bureau tegen de grootste vrije-dagen-berg in Ne erland aan: 43.000 op een personeelsbestand van een kleine .000 man personeel. De ondernemingsraad van de NOS. in yiens opdracht het onderzoek is uitgevoerd, is zelf geschrokken an de resultaten van het onderzoek. De OR en de bonden zul- ?n er dan ook bij het NOS-bestuur op aandringen in de CAO oor 1987 maatregelen te treffen om aan deze ongewenste situa- e een eind te maken. De conclusie luidt, dat er óf zendtijd moet rorden verminderd óf meer personeel moet worden aangeno- len. De invoering v^n het derde net zal de werkdruk nog doen lenemen. De dienstenbond FNV meent dat Den Haag meer eld voor de NOS beschikbaar moet stellen. THATCHER BENOEMT NIEUWE BBC-PRESIDENT LONDEN - De Britse premier Margaret Thatcher heeft Marmaduke Hussey (63) benoemd tot nieuwe president van de BBC-raad van bestuur. 'Duke' Hussey, zoals hij in de omgang wordt genoemd, volgt Sir Stuart Young op, die eind augustus is ge storven. De benoeming van Hussey veroorzaakte enige verrassing, omdat zijn naam niet voorkwam op de lijst van mogelijke kandidaten. Na de aan kondiging van de benoeming kwam aan het licht, dat Duke Hussey voor deze belangrijke baan de persoonlijke voorkeur van premier Thatcher ge niet. Hussey is een directeur van Times Neswpa- pers, waarvan krantenmagnaat Rupert Murdoch eigenaar is. Thatcher zou met deze benoeming dui delijk hebben willen maken, dat de BBC haar db laatste jaren „veel te links" is. In rechtse rege ringskringen spreekt men van „walgelijke marxis tische invloeden". Hussey moet hierin verandering brerjgen. Marmaduke Hussey. Minister en omroepen lichten Europa-TV beentje HILVERSUM Klaas-Jan Hindriks van Eu ropa-TV doet in het Veronica-programma „De Grote Verwarring" vanavond, Ned. II om 20.00 uur, een ongekend felle aanval op de regering en de omroepen die hij ervan beschuldigt Euro pa-TV een „beentje te willen lichten". In een emotioneel betoog stelt Hindriks het beleid aan de kaak van minister Brinkman, die onlangs aankondigde geen trek te hebben in het aan Europa-TV verschaffen van een bankgarantie van 45 miljoen gulden. Hindriks vaart in het media-programma ook uit tegen de Nederland se omroepen, die volgens zijn zeggen Europa- TV zo snel mogelijk willen zien verdwijnen, omdat de satellietzender te populair aan het worden is. Hierdoor komt ook werkgelegenheid op de tocht te staan. Ook beklaagt hij zich over de wijze waarop de pers over Europa-TV schrijft. leneesheer-directeur dr. Donald Westphall (Ed Flanders). p/Y Ti Th De pittige vrouwelijke arts dr. Annie Cavanero (Cynthia Sakes). Een menselijk reservaat yan ziekte en gezondheid, lederheid, humor en tra- nek. Dat vormt het zie kenhuis „Sint Eligius" in |?en oude wijk te Boston. Dver het gaan en staan, liggen en sterven van de Mensen daar handelt de nieuwe NCRV-tv-serie .Elsewhere", waarvan het komende seizoen al 22 af leveringen genoteerd Itaan, te beginnen zondag )p Ned. I om 22.55 uur. De NCRV hecht aan deze se rie, nam daarom tevens een jptie op nog 66 komende de en. Zij noemt deze gezichts bepalend, omdat bij alle Wangheid van het menselijk -lot en bij alle wreedheid tus- |en mensen onderling de al lereerste zorg toch steeds laar de mens uit gaat. Deze serie biedt als het ware een röntgenfoto van alle weder varen in alle stadia van het leven. Het leven reikt letter lijk over de dood heen. Ze ker wanneer in een bepaalde scène een verpleger en een verpleegster, die op elkaar gesteld zijn,, over het hoofd van een lijk op de snijtafel heen met elkaar een af spraakje maken voor van avond. En de jongen dolge lukkig zichzelf daarmee feli citeert. Hoop doet leven, maar komt voor de overlede ne te laat. Men is in Amerika door de Hill Street Blues heen. Het wachten blijft op een vervol greeks. Maar dezelfde ma kers baarden in Amerika veel opzien met „Elsew here". Die kreeg op het tv- festival daar, behalve zes Emmy's, ook een extra prijs voor de humane inhoud. In die serie loopt een lange reeks opmerkelijke figuren rond, zoals de begrijpende geneesheer/directeur dr. Do nald Westphall, een rol van Ed Flanders, die al eens een Emmy kreeg voor zijn rol in „Maan voor de Misdeelden". Niet te vergeten ook de arts dr. Annie Cavanero, ge speeld door Cynthia Sakes. In „Glazen speelgoed" van Tennessee Williams speelde zij ooit haar mooiste rol. Zij bepalen door hun vakmatig optimisme weliswaar de sfeer in dit ziekenhuis, maar dat wordt bevolkt door zo veel uiteenlopende figuren, die hele en halve met elkaar vervlochten relaties onder houden, dat allen gezamen lijk deze hele serie schragen. Elke aflevering biedt min of meer afgeronde verhalen, maar men doet er goed aan de zaak van het begin af in het oog te houden, omdat het geheel wordt doorweven met geschiedenissen van langere duur en adem. Dingen ook die de neiging vertonen je naar de keel te grijpen. An ders vreest de NCRV dat na verloop van tijd, als men als nog door deze serie raakt in gesponnen, men om herha lingen gaat vragen van de eerste delen, opdat men als nog de draad in handen kan krijgen. Men wordt geraakt door het middelbare echtpaar, dat als duifjes met elkaar optrekt en waarvan de vrouw met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid moet sterven en die dan door haar man mee naar huis genomen wil worden. De geneesheer/di recteur, die het leven moet behouden van een crimineel, terwijl zijn slachtoffer, een vrouw, in hetzelfde zieken huis sterft. Dan botst in hem zijn eed als arts met zijn per soonlijke gevoelens. Hij kan niet nalaten de herstellende crimineel toe te voegen: „Als je het ziekenhuis verlaat, gaat de celdeur voor je open". Zijn venijn begrijp je temeer als de crimineel, na op de hoogte gesteld te zijn van de dood van de vrouw, rustig zijn tijdschriftje blijft lezen. En hoe stel je je als arts op tegenover gewonde terroristen, die met hun bom' doden op hun geweten heb ben? Het gaat er soms scherp aan toe in deze serie. De titel ontleent dit tv-ge- beuren aan de volkse bena ming voor dit ziekenhuis. Het klinkt niet gezond als je zegt in „Sint Eligius" te ver blijven. Men houdt de schijn van gunstig wedervaren op door te spreken van „Sint Elsewhere", vertaald „Sint Elders". Maar die Engelse benaming kan ook staan voor „ergens anders". En daarmee speelt dit zieken huislief en -leed zich niet perse in Boston af, maar kan het overal ter wereld zich voltrekken, op alle plaatsen waar mensen onder die om standigheden op elkaar zijn aangewezen. In deze serie doolt de kijker door het die pe dal van een doodsdepres- sie heen via een lach naar de luchtige lijnen in het leven. Het is een druk ziekenuis, een komen en gaan van zie ken en herstelden. Met veel moeilijke gevallen, zoals de keus tussen een abortus en een bijna voorspelbare niet te slagen bevalling. Geen vraag over leven en dood, of hij komt aan de orde in deze serie, allemaal zo menselijk als wat. Ook de ambitieuze dokter, die in zijn ijver te ver gaat, of de blauwtjes die er gelopen worden en het geluk dat er gevonden wordt. TON OLIEMULLER NEDERLAND 1 TROS 15.35 Rosco leest voor, kinder programma 16.00 De stop en stap show, se rie verkeersprogramma's voor kinderen. Afl. 1: Pira ten aan boord! 16.25 Meneer Mengsel houdt zijn mond, toneelstuk voor kinderen, uitgevoerd door theatergroep Dames en Heren. Met Gerda van der Pol, Martine van Os e.a. Lilli en Luka treden in het voetspoor van hun vader, een beruchte bankrover, door het postkantoor te overvallen. Het plan mis lukt, maar de directeur van /iet postkantoor doet een bijzonder voorstel NOS 17.30 V?6-Journaal TROS 17.46 TROS Sport, sportmagazi- ne gepresenteerd door Jack van Gelder 18.15 Omgaan met kleine huis dieren, dierenserie gepre senteerd door Martin Gaus. Afl.: De keuze van uw huisdier 18.30 Hoogtepunten uit'De eer ste de beste', spectaculai re stunts van het afgelopen seizoen en een vooruitblik op het komende wintersei zoen 19.00 Bassie en Adriaan, kin derserie 19.05 Knight Rider, Amerikaan se tv-serie met David Has- selhoff in de hoofdrol. Afl.: De geur van rozen. Michael Knight raakt ernstig ge wond. Het wordt weer ge zond, maar zijn geest lijkt gebroken NOS 20.00 Journaal TROS 20.28 Simonskoop, filmrubriek gepresenteerd door Simon van Collem. Met fragmen ten uit de 'Aliens' van Ja mes Cameron. 'Running scared' met o.a. Gregory Hines en Billie Crystal en 'F/X' van Robert Mandel. Verder werkopnamen van de Nederlandse speelfilm 'Flodder' van Dick Maas 21.00 mDe Lift, Nederlandse horrorfilm uit 1983 van Dick Maas. Met o.a. Huub Stapel, Willeke van Am- melrooy, Josine van Dal- sum en Piet Romer. Het personeel en de klanten van een kantoorgebouw zijn hun leven niet meer ze ker. Er is iets mis met de lift, maar liftmonteur Felix Adelaar kan geen tech nisch mankement vinden. Hij vermoedt een complot en gaat, tot ongenoegen van zijn echtgenote, sa men met journaliste Mieke de Beer op onderzoek uit 22.40 TROS Aktua, actualitei tenmagazine 23.10 Journaal 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden TROS 23.20-01.30 Coming Home, Amerikaanse speelfilm uit; 1978 van Hal Ashby. Met; o.a. Jon Voight en Jane Fonda. Bob Hyde verlaat zijn vrouw om in Vietnam te gaan vechten. Zijn vrouw ontmoet een oude^ kennis op wie ze verliefd', wordt. Dan komt Bob te rug NEDERLAND2 NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaar den 18.30 Sesamstraat 18.45 CD Jeugdjournaal 19.00 Journaal VOO 19.12 Nationale ideeënbus (1), serie programma's over uitvinders en ideeënma- kers. Presentatie: Leo de Groot 20.00 De Grote Verwarring, me dia-magazine 20.20 De Heilige Koe, auto- en motorsportmagazine 20.40 L'animal, Franse komi sche speelfilm uit 1977 van Claude Zidi. Met o.a. Jean- Paul Belmondo en Raquel Welch. Stuntman Mike werkt als stand-in voor de laffe en nuffige filmster Bruno Ferrari. Hij wordt- slecht betaald en moet al lerlei trucs verzinnen om aan meer geld te komen 22.10 Gesprek met de minister president 22.30 Journaal IKON 22.45 Op de nagel van je duim, programma vanuit theater 'De Krakeling' in Amster dam ter gelegenheid van het veertigjarig bestaan van de IKON. Met diverse gasten worden gesprek-■ ken gevoerd over geloofs ervaring. Presentatie: Wim Neijman 00.15-00.17 Wilde Ganzen EUROPA TV Weerbericht Kinderprogramma. Met 'Tik Tak' en 'Gigi'. Aansluitend: Programma-overzicht Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry i Weerbericht Business News, economisch magazine I Weerbericht, World Watch en programma-overzicht I Muziekspecial I De Nachttocht, Nederlandse speelfilm uit 1982 van Nick van den Boezem. Met o.a. Cox Habbema. Abel Claesen en Mies de Heer I Sports Report i World Watch en weerbericht IRT 1 Schooltelevisie Journaal Tik Tak, kleuterprogramma Plons, kinderprogramma. Afl.: Plons en de uitstap (herh.) Dagboek van een clown, ver- halenserie van Guido Staes. Afl.: De witte leeuw (herh.) De Snorkels, tekenfilmserie. Dubbele afl.: De inboorsnork/ Houvast-Lamelos Bingol Wekelijks hitparade programma gepresenteerd door Bart Peeters. Met o.a. de Bingo!-clip. een overzicht van de top 20 en studio-gast Tina Uitzending door derden. Pro gramma van de Groene Om- Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Weerbericht King Kong, Amerikaanse speelfilm uit 1976 van John Guillermin. Met Jeff Bridges. Jessica Lange, Charles Grodin e.a. Een monsterachtige aap wordt verliefd op een mooi meisje en weigert haar te laten gaan. wanneer hij haar een maal in zijn handen heeft Pramiére-extra, filmnieuws met Jo Röpcke. Met fragmen ten uit o.a. 'Yiddish connec tion". 'The mission' en "Love is a dog from hell" -23.45 Journaal en Coda IRT 2 fS Juke Box. Videoclips van Fal- co (Rock me Amadeus), Moody Blues (Wildest Dream), Modern Talking (Atlantis is calling) en Depeche Mode (A Question of Lust) >40 Mededelingen en program ma-overzicht 445 Journeal .110 Weerbericht LIS Kwidam, telefoonspel met Marleen Gordts 1.25 Wereldoorlog II (KZ). Duitse documentaireserie. Afl. 4: Ver- 1 schrottung durch Arbeit. Voor de strijd in Rusland worden gevangenen als goedkope ar beidskrachten ingezet. De che mische en farmaceutische in dustrie gebruiken talloze ge vangenen als proefkonijnen 145 Armoede, elfdelige Nederland- V se tv-serie van Peter van Ge- stel. naar de gelijknamige ro- T man van Ina Boudier-Bakker. Met o.a. Ellen Vogel, Jan Retèl en Eric Schneider. Regie: Bram van Erkel. Afl. 7: Bernard. Ber nard's vader is niet blij met het T besluit dat Bernard genomer, heeft. Kitty Brugsma heeft Brussel verlaten 135-23.15 So what, jazzprogram ma. Afl.: Dave Holland Quintet (1) fBF 1 7.15 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank d.30 Nouba nouba, kinderprogram- k ma J.0O Carrefoura, kinderprogramma TOO Ce aolr, regionaal magazine I-27 Quick et Flupke: Temps est de l'argent, tekenfilm [30 Journaal ÜUMalttUiflHunilMfc 1970 van Pierre Richard. Met o.a. Pierre Richard. Bernard Blier, Maria Pacdme. Pierre heeft een aardige baan bij een vooraanstaand reclamebureau. Hij dankt dit baantje echter aan zijn moeder, die een rela tie met zijn werkgever heeft 21.20 Camaradet, documentairese rie over het dagelijks leven in de Sovjet-Unie. Afl. 1. De kli niek van dokter Fyodorov, of: een revolutie in de behande ling van bijziendheid 22.10 Laatste nieuws 22.35-23.35 Rox box, popprogram ma in samenwerking met Mu sic Box, gepresenteerd door Ray Cokes TV 5 Thalassa, maritiem magazine Les enfants d'ailleurs, docu mentaireserie Le chateau de ramaryllis Les Seychelles, documentaire Printemps de Bourges, mu ziekprogramma Thalassa, maritiem magazine Les enfants d'ailleurs, docu mentaireserie Special Jane Mas, chanteuse Hispano-Frangaise, muziek special Boite aux lettres, documental- MUSIC BOX 17.00 SI The Simon Potter Show, met hits uit Amerika 18.00 O The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 a The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 a The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 a The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 a The Simon Potter Show (herh.) 23.00 a Non-stop Dance Hour (herh.) 00.00 a The Shadow, videoclips ge presenteerd door de Grote Onbekende 01.00 a The Power Hour, hardrock- programma gepresenteerd door Amanda Redington en Dante 02.00 a Chart attack, overzicht van de Music Box top 40. gepre senteerd door Simon Potter 03.00 a Non-stop dance hour, non stop videoclips om op te dan- 04.00 S Backtracks, een uur lang 'gouwe ouwen' met Martin Bu chanan 05.00 a Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell 06.00-07.00 a The Shadow, video- clips gepresenteerd door de Grote Onbekende IB Ondertiteling via Teletekst. a Tweetalige of stereo-uitzen ding. E Zwart/wlt-uitzendlng. ■BZwart/wlt-uitzending met on dertiteling via Teletekst. G3 Bij niet-Nederlandstalige 3 ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. ■3 Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orglnele versie met ondertitels. 15.40 Ausweg: Flughafen, Franse speelfilm van Joyce Bunuel. Met o.a. Marie-Yvonne Schiltz. Pierre Santini en Guillaume Boisseau 16.50 Tageeschau 17.00 ARD-Sport extra. Tennis-Da- viscup: W.-Duitsland - Ecuador 17.55 Hier und Haute, regionaal ma- 18.25 Hoogtepunten uit 'WWF-club' en 'Sprungbrett' 19.00 ARD-Sport extra. Tennis-Da- viscup: W.-Duitsland - Ecuador 19.57 Programma-overzicht 20.00 OOTagesachau 20.15 Die dummen Streicha dar Reichen (La folie des gran deurs). Frans-ltaliaans- Spaans-Duitse speelfilm uit 1971 met Louis de Funès, Al berto de Mendoza, Yves Mon- tand e.a. Regie: Gérard Outy. Don Saluste, een minister aan het 17e eeuwse Spaanse hof is in ongenade gevallen. Hij smeed! een complot samen te gen de jonge koningin en zorgt voor allerlei intriges aan het hof 22.00 Familien verandern aich An- fragen an Ethik und Politik, reportages van het in Keulen gehouden Symposium over het moderne gezin en hoe de over heid moet inspelen op de ver anderde instelling omtrent werkende vrouwen met kinde- 22.30 Tagesthemen, met Bericht aus 23.00 Hout' abend... Dia ARD-Talk- ehow mit Joachim Fuchsber- ger. Gast: oud prof-voetballer Uwe Seeler 23.45 E Teresa, dia Geschichte ai- nar Braut (Teresa), Amerikaan se speelfilm uit 1951 met Pier Angeli, John Ericson, Patricia Collinge e.a. Regie: Fred Zim merman. Kort na de tweede wereldoorlog trouwt een jonge Italiaanse met een Amerikaan se soldaat. Eenmaal in Ameri ka blijkt het huwelijk geen stand te kunnen houden, mede door niet verwerkte oorlogser varingen van de jongeman 01.25 Tagesschau 01.30 Nachtgedanken. Een pro gramma van Hans Joachim Kulenkampff DUITSLAND 2 2^45 Dia Sport-Raportaga. Davis- cup-tennis: W.-Duitsland Ecuador Haute Tela-lllustriarta. Actuele the ma's. sport en amusement Robin Hood, Engelse tv-serle met Michael Praed, Judi Trott, Robert Addie e.a. Afl.: Die Hunde Luzifers Programma-overzicht Heuta Aualanasjournal, reportages van buitenlandse correspon denten Derrick, Westduitse misdaad serie met Horst Tappert, Fritz Wepper, Franz Boehm e.a. Afl.: Die rolle seines Lebens. De to neelspeler Kranz wordt met een schedelfractuur dood In zijn huis gevonden. Een jour nalist meldt zich bij Derrick met de. mededeling dat hij de dader kent Voraicht, Fallal De recherche waarschuwt voor bedriegers, smokkelaars en oplichters Journal Louis de Funès in de film 'La folie des grandeurs'. Duitsland 1 om 20.15 uur. 22.05 Aspekte zur Frankfurter Buchmesse 1986: Literatur im Foyer, gesprekken met de au teurs Karlheinz Deschner. Max von der Grün, Bruno Kreisky 23.20 Die Sport-Reportage 23.50 Hinter den felsen lauert der Tod (L'arme au bleu), Franse speelfilm uit 1981 met Pierre Arditi, Jean-Michel Dupuis, Maurice Vandaux e.a. Regie: Maurice Frysland. In Algerije in de jaren '50 is sergeant Varesi met zijn soldaten op weg om enkele opstandelingen op te halen. Door de gespannen si tuatie in de groep wordt Varesi bij een meningsverschil ge dood. De soldaten staan er nu alleen voor 01.30 Haute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II 18.30 Hallo Spencer, comedyserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Lander-Menschen-Abenteuer: Ausstieg in die Wildnie, docu mentaire over het leven in de Mackenziebergen in Canada van enkele jonge Duitsers 21.00 Bilderflut, documentaireserie. Afl. 3: Malstrom - Berlin heute, documentaire over de schilder kunst in Berlijn 21.45 H.K. Stoffen, Dortmund, Ma ler. 11 schetsen bij een portret 22.15 Pogo 1104 (slot), vierdelige tv- serie met Ralph Richter, Richy Müller, Erich Bar e.a. Afl.: Doorbraak. De Pogo wordt door de kustwacht opge bracht. Edgar vlucht om Tina in Hamburg te gaan zoeken 23.00 Vier Frauen - Vier Leben, tv- film In vier delen met Nicole Courcel. Marcel Bozzuffi, Lam bert Wilson e.a. Regie: Robert Mazoyer. Deel 1: Die Mutter. Nicole Thailander heeft haar man verwaarloost om voor haar drie zoons te zorgen. Nu haar zoons volwassen worden, weet ze niet wat, ze met de rest van haar leven moet beginnen 00.30 WK-Schaken '86. Kasparov - Karpov 01.00 Laatste nieuws BBC 1 17.35 The Krankies Electronic Ko- mik, komische kinderserie 18.00 Journaal en weerbericht 18.35 London Plus, regionaal maga- Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan i xBlankety blank, spelpro- gramma met Les Dawson I mThe Colbys, Amerikaanse tv-serie I Journaal I dCall me mister, detectivese rie. Afl.: Something in the city i Omnibus: Hitchcock - sex, murder and mayhem, portret van Alfred Hitchcock (2) I The Late Film: The apprenti ceship of Duddy Kravitz, Ca nadese komische speelfilm uit 1974 van Ted Kotcheff. Met Ri chard Dreyfuss, Micheline Lanctot, Jack Warden e.a. i Weerbericht 17.30 E3 Nieuwsoverzicht 17.35 E Harold Lloyd 18.00 The man from UNCLE, serie Amerikaanse spionagefilms. Afl.: The Karate Killers, uit 1967 van Barry Shear. Met Ro bert Vaughn, David McCallum, Curd Jürgens, Joan Crawford e.a. Napoleon Solo en lllya Ku- ryakin moeten vier zusters op sporen die elk een deel van een formule bezitten waarmee goud uit zeewater gewonnen kan worden. Ook THRUSH zit achter de dames aan 19.30 Ebony, magazine 20.00 One pair of eyes: Country 20.30 Gardener's world 21.00 Sceen Two: Lent, tv-spel van Michael Wilcox met Harry An drews in de hoofdrol. Het leven van een 12-jarige jongen op een Engelse 'Prep'-school 22.30 Newsnight, actualiteiten 23.25 Weerbericht 23.30-00.15 Golf, samenvatting ITV Bruce Forsyth's play your Cards right New Faces of 86 Home to Roost To have and to hold Nieuws Anglia Reports: The Party Conferences Snooker Friday Late Film: What's a Nice Girl Like You...? Ameri kaanse speelfilm uit 1971 John Pantry in Person SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show 18.00 I dream of Jeannie 18.30 Hazel 19.00 Hogan's Heroes 19.30 The New Dick van Dyke Show 20.00 The New Candid Camera Show 20.25 From Here to Eternity, tv-se rie. Afl.: Pearl Harbour (1) 21.15 Boney, misdaadserie 22.10 B Monsters of rock 22.55 B Here comes the weekend 00.05-00.50 B Young, Free Single NEDERLAND 2 NOS 10.00-13.30 m Stormvloedke ring Oosterschelde, rechtstreeks verslag van de opening door koningin Beatrix en prins Claus, met een be zoek aan de permanente Delta ten toonstelling. Commentaar: Joop van Zijl RTBF 1 08.30 Nouba nouba, gevarieerd kin derprogramma 09.30 Spreek met ons mee, cursus Nederlands 10.00- 10.30 Opération 48.81.00, grote actie ten bate van de gehandicaptenzorg. Met reportages, gesprekken en kijkje bij de Caravane de la solidaritè 11.35 Opération 48.81.00 11.50 Interwallo- nie: Heilikoum, programma voor Ara bieren 12.30 Interwallonie: Ciao ami- ci, programma voor Italianen MUSIC BOX 07.00 B The Power Hour, hardrock- programma (herh.) 08.00 B Back tracks, een uur lang 'gouwe ouwen' (herh.) 09.00 B Off the walt, eigen zinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh.) 10.00 B Non-stop dance hour, non-stop videoclips om op te dansen (herh.) 11.00 B Chart attack, overzicht van de Music Box top 40, gepresenteerd door Simon Potter 12.00 B Private eyes, muziek special (herh.) 13.00 (B Herhalingen DUITSLAND 1 10.00 Tagesschau und Tagesthemen 10.23 Die Sport-Reportage 10.55 Vorsicht, Fallot 11.25 Titel, Thesen, Temperamente 11.55 Umschau 12.10 Auslandsjournal 12.55 Perso verzicht 13.00 Tagesschau 13.15 Programma-weekoverzicht 13.30 Abel auf amerikanisch, einblick in die Klassengesellschaft, documen- DUITSLAND 2 11.00 S Programma-overzicht 11.30 Chemie, informatieve serie 12.00- 14.00 Nachbarn in Europa, informa tie en amusement voor buitenlanders en Duitsers BBC 1 08.30 The Family Ness, kinderpro gramma 08:35 The Muppet Babies 09.00 Saturday Superstore, kinder programma 12.15 Grandstand, met WK Hockey, Paarderaces te Chep stow en Golf: World Matchplay te Wentworth SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, kindermagazine 11.10 Elephant Boy. Afl.: Double dea ler 12.10 B Jensen's dimensions 12.55 B Young, Free Single 13.45 BAII American hot 100 ITV 06.25 TV-AM, onlbijttv 09.25 No. 73 11.00 Captain Scarlet and the mys- tofons 11.30 Jack Holborn 12.00 Nieuws 12.05 Saint and Greavsie 13.20 Airwolf RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.05 VARA: De Rode Draad. 19.02 AVRO: Metropolis, componis tenportretten. 20.02 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 21.02 Water en vuur. 22.02 NCRV-Vrljdag-Sport. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Mei het oog op morgen. 00.02 VOO: Stemband. 02.02 Oh. wat een nacht. 05.02 Ook goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.03 AVRO: Wordt vervolgd Radio- Zomeredltie. 18.15 Minjon: 'Pas geverfd'. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Curry en van Inkel. 22.00 Countdown Café. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Aspekten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw, hedendaagse muziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Europees Concert Podium. 21.30 Horizon, volksmuziek en niet- westerse klassieke muziek. 22.30 NOS Jazz. jazzgeschiedenis, co-produktie van SJIN en NOS, EBU-bIJdragen en nieu we platen. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 EO: Belgiö totaal. 18.20 PP: Uitzending van de RPF. 18.30 KRO: Taal en Teken. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De Bijbel open. 21.00 Schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 21.40 Theologische verkenningen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, een dagelijkse talk show vanuit het Radio Café Rijn mond. 17.00-18.20 Cultuur, nieuws, sport en 'Quiz en Waarachtig'. Om roep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.30-18.00 Actualiteiten, 18.00 Leiden Lokaal en 20.00-21.30 Rijnland Sport. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT-ensembles. 18.45 Uitzending van de Bond voor Grote en Jonge Gezinnen. 19.10 Actueel. 19.35 Beraber. voor Turken. 20.03 Imago. 21.03 Klapstoel. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee. 22.05 Country-side. 23.00 Notturno. Zachte muziek. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 18.30 Pop 3 (5). 19.00 Kroniek 2: Magazine. 19.45 Symfonie nr. 2 (In 2 delen) (Al- tan Petterson). 20.30 Rlas-kammerchor, het Süd- funkchor en het Symfonieor kest van Radio Stuttgart. Diri gent: Uri Segal. 1. Et exspecto resurrectlonem mortuorum (1964) voor houtblazers, ko perblazers en metaalslagwerk (Olivier Messiaen). 2. Mis nr. 1 in d voor soli, koor en orkest (Anton Bruckner). MORGEN RADIO 1 ieder heel uur nieuws (NOS). 07.03-17.00 TROS Nieuws Show. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Hallo Hier Hilversum. 10.03 De Stand van zaken. 11.03 Tussen Barend Van Dorp.' 12.03 De Rooie Haan. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 15.03 De VARA Matinee. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Vroegop. 07.30 Rabarbara. 08.03 Pop non stop. 09.03 Gospel-rock. 10.03 Popsjop. 12.03 Los Vast uit Amerika. 14.03 Tussenuur. 15.03 Popstation. RADIO 4 08.00 Nieuws 08.02 AVRO: Concerto mattinale. 10.00 Caroline. 11.00 Terug in het Kurhaus. Klassieke en moderne muziek. 12.00 VOO: Strauss en Co. 13.00 Nieuws. 13.02 Veronica Klassiek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 09.45 Werken aan werk. Afl. 22. 10.00 Taal -van alledag. Les 25. 10.15 EO: De Muzikale fruitmand. 11.15 Tijdsein thema. 12.00 Nieuws. 12.05 Zie-zo-zomer. 12J20 EO... in de regio. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Opo Doro (open deur). 13.30 Kayen Rasja (Er is hoop). 13.45 lyi haberler (Goed nieuws). 14.00 NOS: Homonos. 14.30 VPRO: Euroburo. 15.00 Het spoor. REGIONAAL Radio Rijnmond: 10.00 Nieuws. 10.03 Een uur amusement met Hans van Vliet. 11.00 Nieuws. 11.03 Thema-uit zending. 12.00 Nieuws. 12.03 Wat Nu Weer? BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Voel je thuis, voor en door mi granten. 10.03 Het Kraaienest. 13.15 Matinee. 13.15 BRT-produkties. 14.03 De Bedelstudent van C. Mil- loecker. BRT 2 05.30 Welkom weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. 10.03 Buitenspel. 11.00 De Vlaamse top tien. 11.30 Tips voor de top. 12.00 Top 30. De nationale hitparade. 14.00 Radio Rijswijck. Swingende ei gentijdse popradio. Presenta tie: Paul de Meulder. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.20 Ochtendconcert. 10.00 Educatief Magazine: Wegwijzer. 11.00 Uit het grote muziekrepertoire. 12.15 Koormuziek. 13.15 BRT-keuze voor discofielen. 15.00 Muziekmakers.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 19