Veronica hakt erin op woensdag )IQ/TELEVISIE CcidócSotvumt WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1986PAGINA 17 I, i als Jenny. Ullmann in ;hologisch >rs drama IRSUM - Het verhaal op een lenteavond in tachtig jaar geleden, oorse student kunstge- nis dwaalt door de lige straatjes, op zoek ri hotel. Hij ziet plotse- ree vrouwen, die hem •halve Italiaans voorko- lij is echter een beetje en naïef; hij durft, hen middellijk aan te spre- aar volgt hen wel. Juist moment dat de twee in van hun volger be te balen („Die verdom- anen..."), heeft hij vol- moed bijeengeschraapt i aan te spreken. a de eerste scènes van lilderachtig en sfeervol' de boek 'Jenny' van de schrijfster Sigrid Und- in 1911 werd uitgege- e Noorse tv bewerkte irhaal, dat destijds nog- deining veroorzaakte [e de erotische scènes, gens de toenmalige op- - sn niet in de literatuur orden. Dat het werk en vrouw geschreven aakte het destijds alle- ,r 3g spraakmakender. valende Helge Gram Skagestad) gaat met (Liv Ullmann) en Ces- ja Medboe) mee. De da- aken deel uit van een kolonie Scandinavische laars in de Italiaanse ad en onderweg ont- zij twee goede vrien- ert (Knut Wigert) en Junnar Heggen), waar- viertal besluit om sa- "irder op te trekken. De 1 tv maakte daar een in- ide serie van, waarmee •tv vanavond begint op om 22.15 uur. inhoud zal die wel eni- - Jen oproepen, bijv. om :e waarop de sterk ge- il vrouw Jenny na een - ffaire van haar stuk EDWIN BAKKER NOS gaat in tegen Europese omroeprichtlijn HILVERSUM - De Raad van beheer van de NOS wil dat de Nederlandse omroep in samenwerking met de kleine EG-lan- den stelling neemt tegen de richtlijn voor een Europees Medi abeleid. De raad presenteerde zijn standpunt dat vrijdag aan het voltallige bestuur van de NOS zal worden voorgelegd. De richtlijn die in april van dit jaar door de Europese commissie werd goedgekeurd, is afgeleid van het zogenoemde Groen boek, een lijvige studie naar de mogelijkheden voor een ge meenschappelijke omroepmarkt. De richtlijn geeft aan aan welke voorwaarden omroepinstellitigen zouden moeten vol doen. De nadruk in Brussel ligt op de economische voordelen van een gemeenschappelijke markt, waardoor een betere con currentiepositie kan worden verkregen ten opzichte van het Amerikaanse programmatische aanbod en de toevloed van Japanse electronische apparatuur. De raad constateert echter dat de richtlijn een inbreuk zal gaan betekenen op de pro grammatische autonomie van de nationale omroepen. Vol gens NOS-voorzitter Van Dijke blijkt dat o.m. uit de verplich te quota aan „Europees produkt", de censuur op kinderpro gramma's en de maximale zendtijd voor reclame. Boven Moerdijk 34.763 popgroepen HILVERSUM VPRO's neopo- sitivisten Daan en Willem Ekkel gingen deze zomer op zoek naar jong poptalent. Zondag 14 en 21 september zendt de VPRO een verslag van deze toer uit. Boven- moerdijks Nederland telt 34.763 popgroepen. Daar móét wat goeds tussen zitten. Het jonge helden team ging op zoek en zag hoe Maradonna in een clip belande, hoe de „Borgies" een bruiloft vierden, hoe een „Weekendje in Wactkiki" in het water viel en hoe „Boris Dzaneck" de lucht in ging. Ruim 40 minuten onbekend vaderlandse bands bijeengeharkt door Daan Willem. Jonge helden op zoek HILVERSUM - Veronica krijgt als vaste uitzenddag in het komende seizoen de woensdag, vanouds de ge haktdag. Als slagzin voor de aankondiging heeft deze omroep dan ook ge kozen voor de daarvan af geleide kreet: „Op woens dag hakt Veronica er in". Op die eigen woensdag krijgt de kijker ongeveer zestig pet. eigen produktie van deze om roep te zien, overwegend amu sement, maar ook informatie. Over de nieuwe eigen produk- ties vermeldt Veronica met enige trots de „Villa Valuta Show", die zal worden ge maakt door de Belg Bart Pee- ters. Als uitgangspunt hiervoor kiest hij de trekking van de Staatsloterij. Hij begint daar mee op 22 oktober in een di recte uitzending en biedt maandelijks een vervolg, in to taal acht shows. Er zal ook aangehaakt worden bij de ac tualiteit in de vorm van inter views met betrokkenen. Ar tiesten zullen het geheel op fleuren. Maandelijks ook op de vaste gehaktdag, te beginnen 22 ok tober, komt de VOO met een reeks „Erotische verhalen". Deze zullen humoristisch ge tint zijn en een blik bieden in de „frivoliteiten in het liefdes leven in voorbije tijden", zoals dit door de VOO nader wordt omschreven. De ironie speelt hierin een rol, zeker waar er mensen in optreden, die tot elke prijs hun zin willen krij gen en zich daarbij vergalop peren. De verhalen zijn tel kens ontleend aan wat als we reldliteratuur wordt be schouwd, met namen als Tsje- chow, Guy de Maupassant, Marguerite de Navarre en an deren. Het 21-jarige Neder landse fotomodel Lucienne Bruinooge maakt in deze serie haar debuut op de Nederland se tv. De Belg Harry Kiimel tekent voor de regie en de op namen vinden plaats in de ro mantische omgevingen en in terieurs van kastelen en bui tenhuizen in België en Frank rijk. Nieuws Jan de Vries krijgt tot taak wekelijks een half uur duren de nieuwsrubriek samen te stellen, waarvoor hij kan put ten uit alle voorhanden inter nationale materiaal. De VOO gaat ook werk maken van de nationale ideeënbus. Dit wordt omschreven als een kennismaking met de wereld van de visionairen, de zieners. Leo v.d. Goot, bekend van de „Jacht op de Schat", gaat dit programma presenteren. Hier bij zal nauw worden samenge werkt met instellingen die al jaren werkzaam zijn op dit ge bied. Koos Postema stapt met zijn „Klasgenoten" over van de VARA naar Veronica. Op 6 oktober zal hij er voor het eerst zijn. In dit programma zitten bekende Nederlanders opnieuw in de klas van hun vroegere scholen. Annette van Trigt gaat weke lijks op woensdagmiddag op zoek naar „tics". Ieder mens is er mee behept, maar de ene valt leuker uit dan de andere. Annette heeft een aardige col lectie opgespoord, zomede de bijbehorende mensen die er mee zijn uitgerust. Het gaat er wel om, dat de betrokkenen plezier van die „tic" hebben. Voor de kinderen op de Koos Postema met zijn „Klasgenoten" van VARA naar Veronica. woensdag verschijnt de Grote Meneer Kaktus Show. Een bijzondere reeks wordt volgens Veronica „Passies", documentaires waarin dro men, drijfveren, hartstochten, twijfels en verlangens aan bod komen. De kijker volgt de ge- portretteerden in hun doen en laten. Het gaat niet om afge ronde levensverhalen. Het be helst meer een zoektocht naar wat mensen drijft. Olivier Ko ning, die eerder werd onder scheiden voor zijn documen taire „Terbeschikkinggesteld", zet zich aan deze serie. Prolongaties Programma's, waarvan de VOO plezier meent te hebben gehad, komen weer terug. Ti neke komt weer bijpraten, Jan Lenferink treedt opnieuw met RUR regelmatig de huiskamer binnen en „Nieuwslijn" ver schijnt wekelijks met Ruud Hendriks en Jaap van Meek- ren. Henk Spaan en Harry Vermeegen hevelden hun VARA-Pisa over naar de VOO en noemen het voortaan „Ve rona". Adam Curry loopt we kelijks de verse pop af in „Countdown". Will Luikinga heeft nog lang niet genoeg van zijn van de KRO afgekeken „Pats Boem Show" en komt terug op het scherm met alles wat talent meent te hebben en daarvoor door een jury met redelijke cij fers wordt beloond. Wekelijks op de woensdag ook „Veronica Sport". De auto's rijden op het scherm af en aan in „De heilige koe". De ont wikkelingen van de moderne media vindt men terug in de rubriek „De grote verwar ring". Koos Postema komt ook op oudejaarsavond op het scherm. Hij brengt dan in „Het pro gramma van het jaar" opmer kelijke personen en gebeurte nissen uit '86. Tineke Schouten krijgt een eigen optreden. Bo vendien heeft de VOO in het buitenland enige nieuwe series aangekocht, die in de loop van het seizoen op het scherm ver schijnen. Ook is de hand ge legd op een reeks films. Het radioprogramma van de VOO blijft in het komende sei zoen in opzet ongewijzigd. Al leen de rubriek „Nieuwsradio" is ingekort na een uitspraak hierover van een gerechtelijke instantie op gang gebracht door de regionale omroep, die bezwaar maakte tegen de in vulling van deze rubriek. De VOO zet gezien de goede re sultaten haar samenwerking met „Europa Radio" voort. NEDERLAND 1 15.55 16.45 17.30 17.46 18.30- 19.00 20.00 20.28 VARA Webster, Amerikaanse co medyserie met o.a. Susan Clark, Alex Karras en Em manuel Lewis. Afl.: Van een vreemde planeet Onze tijgers (3), vierdelige Zweedse natuurfilmserie Da's lachen, gevarieerd tekenfilmprogramma NOS i/26-Journaal VARA Zomerpop, videoclips van Thomas Dolby, Janet Jackson, Sting, The Speci als, Temptations, Strang les, Rosie Vela en The Alarm gepresenteerd door Jan-Douwe Kroeske Gil Julie, tekenfilmserie. Afl.: Gil, Julie en Magere Hein TELEAC 18.45 Voorlichtingspro gramma najaar 1986 VARA De troetelbeertjes, teken filmserie. Dubbele afl.: De Troetelshow en De balle tuitvoering De Groene Ruimte, serie natuurdocumentaires van Bert Koetzier. Afl.: Het zui gende land (herh.) NOS Journaal SOCUTERA Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten in Nederland VARA VARA's Zomertijd (6). se rie van acht vakantiepro gramma's gepresenteerd door Dieuwertje Blok. Met o.a. een interview met an- droloog dr. Louis Gooren over impotentie en een ge sprek met Johan Cruijff Man over de vloer (Man about the house), Engelse comedyserie met o.a. Ri chard O'Sullivan, Paula Wilcox en Sally Thomsett. Afl.: Roger alias Robin, alias Larry 21.50 Achter het nieuws, actua liteitenmagazine met aan dacht voor het verhaal van Manuel Guerrero, een 16- jarige scholier uit Chili, wiens vader, leider van een lerarenvakbond, is ver moord door het regime. De jongen zelf zat in het scho- lierenverzet tot hij, na een paar keer met de dood te zijn bedreigd, in Zweden in ballingschap is gegaan 22.15 Jenny (1), driedelige Noor se tv-serie naar de roman van Sigrid Undset. Met o.a. Liv Ullman, Lars Green en Knut Husebo. 1911: De Noorse Jenny probeert iets van haar leven te ma ken, door los te breken uit de beslotenheid en gebor genheid van dat leven (zie elders op dezepag.) 23.30 Simon Carmiggelt leest voor uit eigen werk. 'De trap' uit de bunder 'Bij na der omzien' NOS 23.42 Journaal 23.47 Nieuws voor doven NEDERLAND2 VPRO 15.30-17.30 De Noodgolf, met om 15.33 VPRO's goed koopste vakantie, straatin terviews door kinderen. Om ca.16.10 E Jungle prinses (The Jungle Prin cess), Amerikaanse speel film uit 1936 van William Thiele. Met o.a. Dorothy Lamour en Ray Milland. Ulah, die in de jungle is op gegroeid, vindt een ge wonde man. Ze verzorgt hem, maar krijgt dan te maken met zijn jaloerse verloofde NOS 18.10 Staatsloterij, eerste trek king 18.15 Nieuws voor doven 18.30 Sesamstraat 18.45 SI Jeugdjournaal 19.00 Journaal PP 19.12 Uitzending van de PPR NOS 19.22 Van Gewest tot Gewest, regionaal magazine. On derwerpen: 1. Exotis. 2. West-kapelle, liedjes van toen (herh.) 3. Kees Bos (2) 19.52 tUFaust II, tweedelig klas siek drama van Johann Wolfgang von Goethe in een uitvoering van de to neelgroep De Appel. Met o.a. Eric Schneider, Guido de Moor en Christine Ewert. Regie: Hans Croi- set. Tv-bewerking: Olga Madsen. Faust vervolgt zijn wereldreis en komt o.a. in de onderwereld te recht. Aan het einde van zijn leven moet het pact met de duivel worden inge lost 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parle mentaire rubriek 23.00 Studio Sport, met o.a. beelden van de vriend schappelijke voetbalinter land Tsjechoslowakije - Nederland vanuit Praag 23.55 Nieuws voor doven EUROPA TV l Weerbericht en programma- overzicht i Kinderprogramma. Met 'Tic Tac' en 'Gigi'. Aansluitend: Programma-overzicht Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry i Weerbericht Spectrum, nieuwsoverzicht Weerbericht en World Watch Rickie Lee Jones, muziekspe- Sports Report. Rechtstreekse reportage van de Atletiek Grand Prix in Rome World Watch en weerbericht RT 1 srh.) tt gebeurde hier, kinderse- i. Afl. 1: de Toveressen berg t Zevensprong, fitnesspro- "amma voor kinderen. Pre- ntatie: Anne de Lille agister Maesius (2), dertien- lige Vlaamse jeugdserie naar n scenario van Lo Vermeu- en Karei Jeuninckx. Met in hoofdrol Willy van Heesvel- i (herh.) tzending door Derden. Pro- amma van de Katholieke Te- visie- en Radio Omroep adedelingen en program- B-overzicht II Cosby Show, Amerikaanse medyserie met Bill Cosby, lylicia Ayers-Allen. Lisa Bo- it e.a. Afl.: Het kaartspel jk uit, verkeerstips voor de jgd. Afl.: De weg van en naar -iemaal beestjes, natuurfilm- rie. Afl.: Beestjes 200, inter- >w met cineasten Mare Sleen Marcel Verbruggen, n.a.v. i tweehonderdste aflevering n 'Allemaal Beestjes' adbury Tales: Banshee, tv- ïi naar een verhaal van Ray adbury. Met o.a. Peter Toole, Charles Martin Smith Jennifer Dale. Scenario- hrijver Douglas Rogers be- ekt zijn vriend, de regisseur - hn Hampton in diens afgele- in huis in Ierland. Hampton is -■ n beruchte vrouwenverleider i houdt van practical jokes. - snel wordt Rogers daar het ""'tchtoffer van .1 Nouveau, vierdelige docu- Bntaireserie. Afl. 1: De koorts eekt op, met aandacht voor i spectaculaire veranderin- in eind negentiende, begin 'intigste eeuw en het ont- -aan van kunstrichtingen In b periode itionale loterij en paarde- .55 Journaal en Coda. 'De fjis', van J.C. Bloem, uit ver- - melde gedichten wartje, de postduif (3), docu- «ntaireserie over de duiven- ~>ort (herh.) ededelingen en program- a-overzicht widam, telefoonspel met arleen Gordts 4.25 Sport Extra, met atletiek snuit Rome en om 22.55 sa- envatting van de kwalificatie- "edstrijd voor het EK voetbal 1988 tussem België en ler- -nd 1 lededelingen van de ONEM, vacaturebank a bolte aux images, teken- ims met o.a. 'Madame Pep- erpote', 'Dare Dare Motus', )e Smurfen' en 'Foo Foo' :e Soir, regionaal magazine Aurnaat Peter O'Toole speelt de hoofd rol in de tv-film 'Banshee' op BRT.1 om 21.10 uur. 20.00 Contacts. Informatief magazi ne met ditmaal als thema: Be gin van het nieuwe schooljaar - de jonge fietsers 20.05 Les rues de San Francisco (The Streets of San Francisco). Amerikaanse politieserie met Michael Douglas. Karl Malden e.a. Afl.: Het dodelijke goud 20.55 Coup de film. Filmrubriek ge presenteerd door Terry Fovant 21.05 Rox Box. Popprogramma in samenwerking met Music Box. Presentatie: Ray Cokes 22.05 Laatste nieuws 22.30 Informations, réflexions et in terrogations laïques TV 5 16.05 5 ans dé ja, amusementspro gramma met als gasten o.a. de zangers Jean-Pierre Huser en Pierre Chastelain 17.00 25 Fois la Suisse: Genève, do cumentaireserie 18.25 Les contours Valaisans (6), tv- 18.50 Musique. Uitvoering van 'Toc cata en 'Fugue'van Bach, door de pianiste Tatlana Nicoleava 19.00 5 ans déja, amusementspro gramma 19.25 L'entre-deux guerres 20.45 Les cles du regard, documen taireserie. Afl.: Warlis Indianen 21.30 Lee contours valaisans (7), tv- serie 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 El The Simon Potter Show, met een overzicht van de En gelse hitparade 18.00 El The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 El The Amanda Redington Show (herh,) 20.00 El The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 El The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 El The Simon Potter Show (herh.) 23.00 Ei Rox Box, tweetalig muziek programma In samenwerking met de RTBF. Presentatie: Ray 00.00 El The Shadow (herh.) 01.00 The Gaz Top Show 02.00 E The Amanda Redington Show 03.00 E The Nino Firetto Show 04.00 E The Martin Buchanan 05.00 E The Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Photokina '86: Wie die Bilder fliegen lernten, reportage over deze beurs waar het nieuwste op het gebied van foto, film en video te zien is 16.45 Computerzeit: Die Welt der Elektronenrechner, kinderpro gramma. Afl.: Das Geheimnis der Bilder 17.15 Da achau herl Kinderprogram ma voor nieuwsgierigen. Afl.: Der fliegende Schneider en Pferde auf der Alm 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.35 Wiederaehen mit Wanniger, tv-serle. Afl.: Lleblose Erlnne- rungen 19.00 Hart aber herzlich (Hart to Hart), Amerikaanse misdaad serie. Afl.: Friedwart kennt den Mörder 19.57 Programmaoverzicht 20.00 mTagesaehau 20.15 Traume ohne Schaume, jon gerenprogramma met als the ma: levensdoel, dromen en ideeën van mensen. Films, handelingen en gesprekken live vanuit de Wartesaal In Keulen. Presentatie: Amelie Fried 21.45 Brennpunkt, actualiteiten 22.30 Tagesthemen 23.00 ARD-sport extra. Beelden van de atletiek Grand-Prix-Finale vanuit Rome 23.45 Einaatz in Manhattan (Kojak). Amerikaanse politieserie met Telly Savalas, Dan Frazer e.a. Afl.: Ein Fall von Notwehr? Rick Daley, één van Kojaks as sistenten. schiet na een over val een jonge man neer. Deze man lijkt niets met de overval te maken te hebben. Kojak on derzoekt de zaak 00.30 Tagesschau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.56 Programma-overzicht m Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige 'of stereo-uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. ■BZwart/wit-uitzendlng met on dertiteling via TeleTekst. 03 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. H3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. 16.00 Heute 16.04 Moritzgeschichten, kinderse rie. Afl.: Moritz en de dienaren (herh.) 16.35 Der Waachbar Rascal, teken filmserie naar het boek van Sterlin North. Afl.: De zieke zwaan 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte. Actuele the ma's, sport en amusement 17.45 Urlaub auf italieniach (2), tv- serie met Stefan Behrens, Franzlska Oehma, Pierre Renè Miiller e.a. Regie: Sigi Rother- 18.55 Lotto am Mittwoch 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Kino-Hitparade. Films, feiten en favorieten gepresenteerd door Sabine Sauer 20.15 Kennzeichen D. Duits allerlei uit Oost en West 21.00 Rette mich, wer kann: Die Nacht der offenen Tür, tv-spel met Helmut Fischer, Gertraud Jesserer, Stefan Rannersber- ger e.a. Twee heren bewonen samen een huis. Allerlei pro blemen met vrouwen brengen leven in de brouwerij 21.45 Heute-Journal 22.05 Testfall 'Kirche', resultaten van een enquête over het ge loof in Duitsland, met prof. Paul Michael Zulehner 22.35 La Chamade: Herzklopfen, Frans-Italiaanse speelfilm uit 1968 naar de roman 'Chama de' van Franpoise Sagan. Met Cathérine Deneuve, Michel Piccoll, Roger van Hooi e.a. Regie: Alain Cavalier. Luclle verlaat haar man. De verhou ding met de jonge Antolne geeft haar niet wat ze ervan verwacht. Als ze in verwach ting blijkt te zijn, neemt ze een moeilijke beslissing 00.15 Heute DUITSLAND 3 Sesamstraat Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport Tagesschau Stunde der Fenster Mittwochs in... Bonn, pro gramma ter gelegenheid van 40 jaar Noordrijn-Westfalen Eff-Eff, vrljetljd en fitness E Dinner um acht (Dinner at eight), Amerikaanse speelfilm uit 1933 van Georg Cukor. Met Maria Dressier, John Barrymo- re, Wallace Beery e.a. De Jor- dans nodigen enkele gasten uit die, net als de Jordans, pro blemen hebben met geld, za ken en liefde (herh.) Laatste nieuws Catherine Deneuve is vanavond te zien in de speelfilm 'La Chamade'. Duitsland 2 om 22.35 uur. BBC 1 Hartbeat, kinderserie Eureka, kinderserie The Flintstones, tekenfilm Journaal en weerbericht London Plus Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan The Muppet Show. Gaste: Glenda Jackson El Dallas, Amerikaanse tv-se- rie. Afl.: J.R; rising Points of view, discussiepro gramma Journaal en weerbericht lUAnimal Squad: It's the law... simple as that, docu mentaire over het werk van de Britse Dierenscherming Sportsnight, met o.a. de vriendschappelijke voetbal wedstrijd Engeland - Zweden en de EK-kwalificatiewedstrij- den Wales - Finland en Schot land - Bulgarije. Verder atletiek uit Rome Rhoda, Amerikaanse tv-serie Weerbericht BBC 2 18.25 G3 Nieuwsoverzicht 18.30 Gevarieerd programma 19.00 Masada (2). vierdelige Ameri kaanse miniserie met Peter O'Toole, Barbara Carrera e.a. 20.30 Southampton Boat Show, voorbeschouwing 21.00 Internationaal Atletiek Toer nooi, vanuit Rome 21.30 Education special, informatief programma. Na afloop vervolg Atletiek Toernooi Rome 22.25 Screenplay: Blood, Sweat Tears, tv-spel van John God- ber met Liza Hadovy, Jane Clifford, Gillian Tompkins e.a. Gebeurtenissen in een smoe zelige judoclub in een achter buurt van Hull 23.30 Jack High. Gateway Masters Bowls Tournament vanuit Wor- 00.00 Newsnight, actualiteiten 00.45 Weerbericht 00.50-01.45 Open University ITV T-Bag strikes again Holt tight Blockbusters Nieuws About Anglia Crossroads The Buckman Treatment Coronation Street, dramaserie Pass the Buck Slinger's Day King and Castle Nieuws Midweek Sport Special I Shall Always remember SKY CHANNEL 17.00 The DJ Kat Show, met Linda de Mol en DJ Kat 18.00 I dream of Jeannie 18.30 Hazel, comedyserie 19.00 Hogan's heroes, comedyserie 19.30 Cash and Company 20.30 The gift of life, speelfilm over een vrouw die een baby krijgt voor een ander echtpaar 22.10 Shell international motor sports 1986 23.15 Roving Report, actuele docu mentaire 23.45 E Young, Free Single 00.30-01.00 E Jensen's dimensions NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 15.30 Kunstmatige riffen, natuurfilm 15.55 Recht door zee 16.17 Het kleine huis, tv-serie 17.00 Anders is ook gewoon NOS 17.30 '/«6-Journaal EO 17.46-18.00 Tijd sein buitenland 16.00-17.55 60 plus: Goud en zilver, met de finalisten van de Wedstrijd Goud en Zilver en de Big Band van de BRT o.l.v. Freddy Sunder MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00), Amanda Redington Show (herh.) (08.00), Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en Private Eyes: Hero worship, special (12.00). 13.00 E Herh. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 E Die Michael Schanze Show 10.50 Dot und Kën- guruh 12.00 Umschau 12.10 Kenn zeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 14.45 E Klamottenkiste 15.00 Abenteuer heute 15.50 Tagesschau 16.00 Country-Music-Festival 16.45 Kein Tag wie jeder andere 17.10 Es war einmal ein Bumerang 17.20 So sind Kinder 17.25 Anna, Ciro Co. 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 15.56 Pro gramma-overzicht 16.00 Heute 16.04 Auf Stippvisite bei Mitmen- schen, reportage 16.35 Kingston- BBC 1 07.50-10.20 Breakfast time 11.30 Play School 11.50 Golf 14.00 Jour naal 14.30 Mop Smiff 14.45 Golf 16.52 Regionaal nieuws 16.55 Whizz 17.10 Sebastian 17.20 Beat the tea- SKY CHANNEL 07.30 The DJ Kat Show 08.30 B Sky Trax. Herhalingen 13.00 Skyways 14.00 The Outsiders 15.00 EThe Pat Sharp Show 15.30 E Canada calling 16.00 E The great video- race 17.00 The DJ Kat Show ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 10.30 Sesame Street 11.30 Cartoon Time 11.40 David Frost: Se venth Guinness Book of Records Special 12.30 About Britain 13.00 The little green man 13.10 Puddle Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 The Baron 15.30 Daytime 16.00 Take the High Road 16.25 Re gionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Flicks 17.10 Bugs Bunny 17.20 Animals in action RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 16.05 EO: Tijdsein. 18.58 Metterdaad hulpverlening. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 Langs de lijn. 22.30 Akkoord. 23.00 Nieuws, en mededelingen. 23.07 Met het oog op morgen. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 18.03 NCRV: Hier en nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondsplts. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Heartlands. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Compact Concert. 20.00 Nieuws. 20.02 Rlccardo Chaily In concert. 21.35 Radio Filharmonisch Orkest met piano. 22.00 De mooiste kleren van de kei zer, cultureel informatief pro gramma. 23.00 Zeg, luister 's. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: Tempo Doeloe extra. 18.20 PP: Uitzending van het GPV. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Radio Rijn mond Getapt, dagelijkse talkshow vanuit het Radio Café Rijnmond. Na 17.00 cultuur, nieuws en sport. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Protestantse uitzending. 19.10 Actueel en weerbericht. 20.03 Sport en muziek. 22.30 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 2 17.10 Radio Twee. 22.05 Radio Tropical. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Een halfuurtje salonmuziek. 19.00 Symposium. 19.45 Jazz criss cross. 20.30-23.45 Musica Antigua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 09.05 Arbeidsvitaminen. 12.05 De burgemeester is jarig. 13.08 AVRO's Radiojournaal. 14.05 Toppers van toen. 15.05 Muziek met Meta op Radio 1. 16.05 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Het levende woord. Vandaag—donderdag. Hier en Nu. Ontmoeting. Plein Publiek. Denk je nog aan die tijd? Kletsmajoor. Het blijft Hollands. Twaalfuurtje. Middagpauzedienst. Hier en Nu. The Best uit Globaal. Studio 55. VOO: Hollandse hits. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 TROS: De Havermoutshow. 09.03 De Hugo van Gelderen Show. 11.03 De Europarade. 12.03 50 Pop of een envelop. 14.03 De Polderpopparade. 15.03 De nationale hitparade. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VOO: Meesterwerken op CD. 11,00 Muziek voor miljoenen. 13.00 Nieuws. 13.02 Nederland Muziekland Klas siek. 14.00 EO: Metronomium. 15.30 Zeggen en schrijven. 16.00 VPRO: Het Portret. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Nou en. 10.00 KRO: M/V Special, 10.30 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 12.05 Sporen in het achterland. 12.30 De Derde wereld. 13.00 Nieuws. 13.10 Kruispunt. 13.40 Oost West Thuis Best. 14.00 Schoolradio. 15.00 Glas in lood. 16.00 NOS: Zo kan het ook. 16.30 Een leven lang. 17.00 Atoomslachtoffers. 17.30 Hobbyscoop. REGIONAAL Radio Rijnmond: Om 07.30, 08.00 en 08.30 Regionaal nieuws, weer en ver keer. Tegen achten de column en om 07.45 en 08.15 'Quiz en Waarachtig'. Verder studiogasten, reportages en achtergronden van het nieuws BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08,20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.10 Actueel. 13.33 Tussendoor. 14.03 Accordeon. 15.03 Zo d'ouden zongen. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 De eerste ronde. 09.00 Kunstkrant. 09.10 Muziekboetiek. 10.03 Parkeerschijf. 12.00 Gevar. progr. 13.10 De Middagpost: rtv-nieuws. 14.00 Hitbox. Top 30-hits. 17.00 Focus. BRT 3 07.00 Goedemorgen. 08.15 Ochtendconcert. 09.15 In de schaduw van Debussy en Ravel. 11.15 Het BRT-koor. 12.00 Tafelmuziek geïnspireerd door 20ste eeuwse letterkunde. 13.10 Aktueel. 13.30 Een uur met Vic. 14.30 Kamermuziek van leven en 16.00 Wat wals is. 17.00 Barbara Hendrlckx zingt negro spirituals.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 17