MERLIN GERIN KAMMER LUHRMAN CO* ZOEKT VOOR HAAR VESTIGING RIJSWIJK CONTACT MET EEN Welke technici kiezen voor de betere baan CONTROLLER (m/v) BOUWBEDRIJF RA. VAN DE RAADT uitvoerder utiliteitsbouw Ministerie van Defensie docent informatica m Jonge mensen die willen werken in een bedrijfstak met toekomst Promotor MONTEURS DAG-EN WEEKBLADEN m/v Ministerie van Defensie groepsleider internationale verwerving (v/m) 0 i luoninGnicHTinG EalSiuUHPfnUftDR essï «Ml ujflRfnono TYPTSTF Kammer Luhrman^Co ZA 8 ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1986 LEIDSE COURANT Wij zijn een middelgroot bouwbedrijf, dat door heel Nederland in de utili teitssector aktief is. Veel werken zijn turn-key projekten, die zijn ontwikkeld door METABOUW DEVENTER ons zusterbedrijf. In hechte samenwerking wordt een kwalita tief hoogwaardig produkt gemaakt. Ter versterking van onze organisatie vragen wij een Bij voorkeur wonende binnen de driehoek Haarlem - Utrecht - Den Haag. Wij denken aan iemand tussen de 30 en de 40 jaar met een gedegen op leiding, die met weinig ondersteuning van de bedrijfsleiding zelfstandig een werk uitvoert. Wij bieden: Goede salariëring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De mogelijkheid om door te groeien naar de funktie van hoofduitvoerder. Een dienstverband met een modern bedrijf dat al 40 jaar ga rant staat voor kennis en kwaliteit. Schriftelijke sollicitaties, het liefst met pasfoto, kunt u richten aan de afde ling personeelszaken van P. A. van de Raadt Bouwbedrijf B.V., Postbus 207, 7400 AE Deventer. Bij het bureau Informatica Opleidingen van het Duyverman Computer Centrum bestaat plaatsings mogelijkheid voor een die als taak zal hebben: participeren in de voorbereiding van het informatiebeleid voor het ministerie van Defensie, met name in de informatica opleidingen: samenstellen en bijhouden van het opleidingen-programma en het ontwikkelen of aanpassen en verzorgen van oplei dingen op het gebied van systeemonderzoek en informatie systemen ten behoeve van de automatiseringsorganisaties bij Defensie: verzorgen van introductiecursussen automatisering en p.c.-cursussen voor gebruikers van geautomatiseerde informatiesystemen. Vereist: een opleiding op academisch niveau (informatica) of een overeenkomstige combinatie van opleidingen: bij voorkeur in het bezit van onderwijsbevoegdheid en ervaring als docent informatica; ervaring in automatiseringsfuncties; analytisch en synthetisch vermogen. Standplaats: Maasland. Afhankelijk van ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal f 6.024,- bruto per maand. Onder bepaalde voor waarden wordt (naast het salaris) een toelage van maximaal 10% van het bruto maandsalaris toegekend. De vakantie-uitkering is 7,5% per jaar terwijl het aantal vakantie dagen minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar bedraagt. De werkweek is gemiddeld 38 uur. Eventuele tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten volgens rijksregeling. Een psychologisch onderzoek is onderdeel van de selectieprocedure. Nadere informatie omtrent de functie kan worden verkregen bij het hoofd van het bureau Informatica Opleidingen, dhr J. Meinsma, telefoon 01745-19267 of 19555 en omtrent de arbeidsvoorwaarden en de selectieprocedure bij dhr BW Wolfkamp. telefoon 070-721964 b.g.g 721564. Schriftelijke sollicitaties inzenden binnen 2 weken na ver schijning van dit blad en richten aan: Ministerie van Defensie, Directie Burgerpersoneel. Hoofd van de afdeling Personeels voorziening. Postbus 20701, 2500 ES 's-Gravenhage. zoekt Merlin Gerin is een verkoopkantoor gevestigd in het centrum van Bodegraven. Wij willen onze klanten een inzicht geven in de nieuwste technische ontwikkelingen binnen ons bedrijf. Daarom zoeken wij kontakt met een aantal jonge mensen die belangstelling hebben om opgeleid te worden als Als promotor krijg je eerst een korte, maar grondige opleiding in onze fabrieken in Grenoble (Frankrijk). Deze opleiding wordt gegeven in de Engelse taal. Ken je ook nog een beetje Frans dan is dat een aanbeveling. Noodzakelijk is het niet. Wij leveren elektrische schakelapparatuur die via grossiers geleverd wordt aan allerlei soorten bedrijven. Een technische opleiding is gewenst. Heb je die niet, dan verwachten wij in ieder geval een sterke belangstelling voor elektrotechniek. Na je opleiding ga je de kennis die je hebt verkregen overdragen aan onze klanten, zodat zij kennis kunnen maken met ons totaal vernieuwde en geavanceerde programma. Verder organiseer je samen met onze binnendienst bijeenkomsten van kleine groepen in verschillende plaatsen in ons land. Deze funktie is ook zeer geschikt voor vrouwelijke kandidaten die technisch zijn aangelegd. Ben je rond de 23 jaar en wil je graag werken in een bedrijf met jonge mensen, stuur dan even je curriculum vitae naar onderstaand adres. Je krijgt binnen twee weken antwoord. Psychologisch Adviesbureau Kroes Mevrouw H.P. Kroes-Gras Irenelaan2 2712 CE ZOETERMEER Ten behoeve van haar sector Grafisch Bedrijf vraagt Sijthoff Pers voor haar Zetterij I, afdeling Groot-Montage, vier De werkzaamheden bestaan uit het monteren van pagina's van dag- en weekbladen met bijgeleverde hulpmaterialen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met het diploma grafisch vakman. De leeftijd: plm. 25 jaar. De werkzaamheden worden full-time verricht in twee ploegendienst. Inlichtingen betreffende deze funkties zijn te verkrijgen bij de heer C. Hoogendijk, chef van de afdeling Groot-Montage I, telefoonnummer 070-190310. Schriftelijke sollicitaties richten aan: SIJTHOFF PERS B.V. Afdeling Personeel Organisatie t.a.v. de heer J. W. M. Bekkering Postbus 16050 2500 AA 's-GRAVENHAGE Gaarne op brief en enveloppe het vacaturenummer T-28 vermelden. Siitholl Pers is één van de vijl grootste dagblad-uitgeverijen in ons land, onafhankelijk van enige partii of belangengroep en voomameliik georiënteerd op de provincie Zuid Holland. Zij geeft onder meer uit: de Haagsche Courant, de Goudsche Courant en hel Economisch Dagblad, en voert de redactie van het Rotterdams Nieuwsblad. Als moedermaatschappii geelt zi| in samenwerking met Westerpers B.V. uit: He! Binnenhof en de Leidse Courant en in samenwerking met van der Drilt b.v. te Rijswijk een 40- tal gratis in Zuid-Holland verspreide huis-aan-huisbladen onder de merknaam Randstad-Edities. Abonnees in de Goudse regio worden van plaatselijk nieuws voorzien door middel van diverse aparte regio-katems. Abonnees in de Haagse regio door plaatselijke nieuwsbladen. De totale lezerskring van het bladenpakket overschnjdt ruimschoots het miljoen. De redacties van deze regio-katems en plaatselijke nieuwsbladen zijn gevestigd binnen hun verzorgingsgebied. In samenwerking met het Franse bedriji SVP participeert Sijthoff Pers in 'SVP Sijlholl'. Deze onderneming is gespecialiseerd in informatieverstrekking aan het bednjtsleven en (overheids)mstellingen Voor verlader en vervoerder biedt de dochteronderneming 'Transpotel' informaiie-faciliteiten via het Viditelsysteem. De centrale directie, de hoofdredactie, de technische productie, de commerciële, administratieve en sociale afdelingen, alsmede het computercentrum zijn gevestigd in een modem bednjlscomplex te Rijswijk, tevens hoofdkantoor van de onderneming, die met circa 1500 personeelsleden behoort tot de middelgrote bednjven in ons land. SIJTHOFF PERS Binnen het bureau Bijzondere Internationale Verwerving van de afdeling Verwerving bij de Directie Materieel Koninklijke Luchtmacht bestaat gelegenheid tot plaatsing van een Taak: verwerven van materieel via de Amerikaanse krijgsmacht volgens bijzondere logistieke procedures; behandeling van verschillen in levering en afkeuringen: voeren en behandelen van correspondentie met binnen- en buitenlandse instanties; leiding geven aan vier medewerkers en in overleg behartigen van personeelsaangelegenheden; verstrekken van advies en informatie. Vereist: diploma HAVO inclusief handel c.q. diploma MEAO-Admin./C. goede contactuele en leidinggevende eigenschappen; kennis omtrent het gebruik van geautomatiseerde systemen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse en Engelse taal; b.v.k. enige ervaring in een soortgelijke functie en kennis van de Koninklijke Luchtmacht-organisatie en -procedures. Standplaats: 's-Gravenhage. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring min. f 2175,- en max. f 3271,- bruto per maand. De vakantie uitkering is 7,5% per jaar en het aantal vakantiedagen bedraagt minimaal 23 dienstdagen per kalenderjaar. Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer J.J. Bodar (tel. 070-492782) en omtrent de sollicitatie procedure bij de heer F.C. Raaff (tel. 070-492426). Sollicitaties inzenden voor 20 september 1986 en richten aan: Ministerie van Defensie, Directie Burgerpersoneel, het hoofd van de afdeling Burgerpersoneelszaken Koninklijke Lucht macht, Postbus 207012500 ES 's-Gravenhage. Tekenaars/ontwerpers projecten. Onze projectenafdeling Zoetermeer heeft meerdere tekenaars/ontwerpers nodig, die zelfstandig gaan werken aan teken opdrachten op het gebied van de elektro techniek en instrumentatie in binnen- en buitenland. De benodigde gegevens ontvangt u van projectleiders, opdrachtgevers of neemt u in voorkomende gevallen ter plaatse op. Uw opleiding is bij voorkeur MTS of HTS. Praktijkervaring, bijvoorbeeld opgedaan bij een adviesbureau, is een pré. Welkom. Wij bieden u een zelfstandige baan met 24 vakantiedagen, 13 roostervrije dagen en een goed salaris met winstdeling. De sollicita tiegesprekken worden gevoerd op de vesti gingen. Voor meer inlichtingen of een sollicitatie formulier kunt u bellen met de heer R. Vermeulen van'de afdeling Personeelszaken (075)123132. Of schrijf een korte brief aan de afdeling Personeelszaken van Westinghouse Electro- techniek en Instrumentatie B.V., Postbus 60, 1500 EB Zaandam. WESTINGHOUSE ELECTROTECHNIEK INSTRUMENTATIE Westinghouse Electrotech- niek en Instrumentatie B.V, is een veelzijdig installatiebedrijf met meerdere vestigingen in Nederland, Wij voeren opdrachten uit op het terrein van elektrotechnische en meet- en regeltech- nische installaties in de industrie en utiliteits bouw, In onze vestigingen te Delft en Zoe termeer hebben wij de volgende vacatures. Werkvoorbereider utiliteit. U gaat zelfstandig de werkvoorbereiding verrichten van utiliteitsprojecten voor onze vestiging Delft. Tijdens de voorbereidings- en later ook de uitvoeringsfase coördineert u de bestellingen van materialen, mankrachtbezet ting, meer en minder werk, tekeningen- distributie en voortgangscontrole. Uw opleiding is MTS-E of VEV/TSI. U heeft enige praktijkervaring in een soort gelijke functie. INTERNATIONAL MERCHANDISING (IM) BV Wij zijn een snel groeiende internationaal georiënteerde handelsonderneming, die zich bezig houdt met het ontwerpen, de im- en export alsmede de groothandel van agenda's, schoolartikelen, luxe lederwaren, fotoalbums en -lijsten. Ons assortiment onderscheidt zich van dat van de collega's in smaak en vormgeving. Ter versterking van onze interne organisatie zoeken wij op korte termijn een die ook commercieel denkt en wenst te kunnen meepraten. Uw taak zal in hoofdlijnen, naast de vanzelfsprekende eindverantwoordelijk heid voor financiële- en beleidsinformatie, bestaan uit het mede leidinggeven aan de kantoororganisatie in ruime zin en aan het on dersteunen van de directie bij beleidsvorming en -uitvoering. Naast het vermogen om bovenvermelde taak te vervullen, zijn onze wat "traditionelere" voorwaarden: een voltooide opleiding op HEAO (BE) of SPD 1 niveau, een ruime administratieve en organisatorische ervaring, een redelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, prima contactuele vaardigheden, leeftijd tussen 28 en 35 jaar. Indien deze uitnodiging tot solliciteren U aan spreekt, verzoeken wij U Uw uitsluitend schrif telijke sollicitatie (met recente pasfoto) te richten aan: International Merchandising (I.M.) BV, Jan Muschlaan 4, 2597 TW 's-Gravenhage, ter attentie van de directeur, de heer H.F. van Rijmenam, bij wie U tevens via telefoonnummer 070-245575 nadere informatie omtrent deze job kunt verkrijgen. Het bestuur van de Woningstichting „Warmunda" te Warmond nodigt kandidaten uit om te solliciteren naar de funktie van ALLROUND BOUWKUNDIG MEDEWERKER (M/V) (full-time) Algemene informatie De Stichting beheert momenteel 600 woningen. Een bouwplan in de nabije toekomst zal het bezit binnen enkele jaren op ongeveer 630 woningen brengen. De stichting voert een aktief beleid op het gebied van onderhoud en woningverbetering. Funktie-informatie De medewerker funktioneert rechtstreeks onder het bestuur; hij/zij is ondermeer verant woordelijk voor het - beoordelen van alle voorkomende onderhoudswerken - Opstellen van technische omschrijvingen, maken van begrotingen en het houden van toezicht op onderhoudswerken. - Opstellen van technische omschrijvingen, maken van begrotingen en het houden van toezicht op onderhoudswerken. - Inspekteren van woningen in geval van huurdersmutatie. - Houden van toezicht op de uitvoering van verbouwingsplannen van bewoners. - Onderhouden van kontakten met bewoners en het afhandelen van bewonersklachten. - Direkt repareren van kleine gebreken aan de woningen. - Leveren van bijdragen aan planontwikkelingen van nieuwbouw, groot-onderhoud en woningverbetering, tevens het bijwonen van bouwvergaderingen. - Leveren van gegevens ten behoeve van lange termijnplanning. - Bijwonen van de maandelijkse bestuursvereniging en rapportage aan het bestuur. Funktie-eisen - M.T.S. Bouwkunde of gelijkwaardige opleiding, een aanvulling met B.N.A. opzichters opleiding strekt tot aanbeveling. - Goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, alsmede goede contactuele eigenschappen - Kennis en ervaring op het gebied van planning, begroten, bestekken en eenvoudig te kenwerk. - Kennis en ervaring op het terrein van de volkshuisvesting. - Kennis van automatisering strekt tot aanbeveling. - Leeftijd niet jpnger dan 30 jaar. Arbeidsvoorwaarden De gebruikelijke rechtpositieregelingen zijn van toepassing. Salariëring vindt in beginsel plaats overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties, afhankelijk van leeftijd en er varing. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de administrateur, de heer G. van der Horst, tel. 01711-10000. Sollicitaties worden binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de voorzitter, de heer J. P. M. van Leeuwen, Van der Wijckstraat 8, 2361 VL Warmond. AAA AL-J A AJ Naeeninterneopleidingzalerinteam- M A T ver'3an(', adviezen en brieven met behulp 1VL/ V van tekstverwerkende apparatuur worden getypt. Kandidaten hebben tenminste een MA V0- opleidingen een typediploma. p. j Schriftelijke sollicitaties te richten aan nP 3QTinn3fl\/IQPI irQ KammerLuhrman Co.t.av.deheerRE.C.F.Verhoeff. UOlUOul lyuU V lóGUI O Dr.HColijnlaan3412283XLRi|swijk,tel.070-949302 KammerLuhrman Co is lid van Deloitte Haskins Sells International Een organisatie met 26.000 medewerkers in 71 landen. Amsterdam Arnhem-Velp Breda Eindhoven 's-Gravenhage-Rtjswijk Rotterdam Zwolle

Leidse Courant | 1986 | | pagina 28