Zoetemelk: op waardige wijze afscheid nemen LEIDSE COURANT TENNS CIRCUIT tlrma van Seeters en Yerwoert suit Masters-strijd hond zoekt: huis Roos heeft weer een zwarte vacht "Ruiters «zevende Softbalsters ongeslagen naar finale tegen Italië Sportwereld TORT fieidaeSotncml ZATERDAG 6 SEPTEMBER 1986 PAGINA 11 ^aterpolo in Soetermeer KOETERMEER In ■wembad „Het Keer- ■unt" in Zoetermeer Krordt vandaag en Tiorgen een groot vaterpolotoernooi ehduden, georgana- iseerd door de Zoe- 4 ermeerse zwemclub .4 Vatervrienden WVZ). Het evene nent is om 09.35 ranochtend begon- len en begint mor den om 8.05 uur. Een 2 root aantal clubs uit iuid-Holland neemt fan het toernooi deel. IJshockeyprof geschorst wegens cocaïnegebruik MONTREAL De Zweedse ijshockeyprofessional Borje Salming werd vrijdag door de Noordameri- kaanse liga voor de eerste acht wedstrijden van het nieuwe seizoen geschorst, omdat hij openlijk gebruik van cocaine had toegegeven. Met acht weken schor sing kwam de 35-jarige verdediger van de Toronto Maple Leafs er genadig vanaf, want hij was voorge dragen tot een speelverbod van een jaar. Voorzitter John Ziegler van de NHL pleitte voor strafverminde ring, omdat het vergrijp al lang geleden had plaats gevonden. Salming had verklaard: „Vijf jaar geleden heb ik cocaine genomen. Daarna was ik blij te kun nen zeggen: ik heb geen drugs nodig". Salming is de derde ijshockeyprof mët een straf voor eoeainege bruik. In 1978 kreeg Don Murdoch van New York veertig wedstrijden, in 1983 Ric Nattress van St Louis dertig. Moreion klaagt renners aan PARIJS De Fransman Daniel Moreion heeft na terugkeer van de wereldkampioenschappen wiel rennen op de baan in Colorado Springs zware be schuldigingen geuit. De meervoudige wereld- en Olympische kampioen, tegenwoordig bopnd- scoach, liet in Parijs weten: „De wielersport is een dopingmarkt geworden. De renners gebruiken preparaten om in te slapen, om wakker te worden en vooral om prestaties te leveren. Niets is moge lijk zonder het dagelijkse spuitje". Moreion zei veel van dergelijke verslaafden te hebben gezien. De Franse trainer wil in de toekomst bij de natio nale kampioenschappen twee verschillende dopin gonderzoeken laten plaatshebben. Een tien dagen voor de wedstrijden, de andere tijdens. Hij zei al eerder alarmerende geluiden te hebben laten ho ren. „Niemand heeft toen naar me geluisterd. Ik ga er daarom van uit dat ook de bond iets te ver bergen heeft". Wielerploegen samen BREDA De sponsors van de wieler ploegen van Roger Swerts en Florent van Vaerenbergh hebben gisteren tot een fusie besloten. De nieuwe formatie zal bestaan uit ongeveer veertien ren ners. Deze worden hoofdzakelijk geko zen uit het bestand van dit jaar. Swerts beschikte over 22 renners, Van Vaeren bergh over 15. De meeste coureurs ko men op straat te staan. De directies zou den voor 1986 het liefst beschikken over de Nederlanders Kuiper, Van Poppel, Bogers, Jakobs en Jac van der Poel, de Belgen Van den Haute, Capiot, Frison, Luawig Wijnants en Segers en de De nen: Brian Sörensen en Skibby. Het is nog onzeker of de nieuwe ploeg op een Nederlandse dan wel een Belgische li centie zal gaan rijden. Remise in Leningrad LENINGRAD Wereldkampioen Garri Kaspa rov heeft de eerste aanval van Anatoli Karpov in Leningrad doorstaan. De titelhouder bood gisteren in de dertiende partij van de strijd om wereldtitel schaken na vijf uur en veertig zetten uur remise aan. Het aanbod werd door de uitdager geaccep teerd. Na dertien partijen leidt Kasparov met 7-6. Verloop dertiende partij: wit: Karpov zwart: Kasparov 1. d2-d4, Pg8-f6; 2. c2-c4. g7-g6; 3. Pgl-f3. Lf8-g7; 4. g2-g3, c7- c6; 5. Lfl-g2, d7-d5; 6. C4xd5, c6xd5; 7. Pbl-c3, 0-0; 8. Pf3-e5, e7-e6; 9. 0-0. Pf6-d7; 10. f2-f4. f7-f6; 11. Pe5-f3, Pb8-c6; li. Lcl-e3. Pd7-b6; 13. Le3-f2. f6-f5; 14. Pf3-e5, Lc8-d7; 15. Ddl- d2, Pb6-c8; 16. Dd2-e3, Kg8-h8; 17. Tfl-dl. Pc8-d6; 18. b2-b3, Ta8-c8; 19. Tal-cl. Ld7-e8; 20. Lfl-el. Lg7-f6; 21. Pc3-a4, b7- b6; 22. Pa4-b2, Pd6-e4; 23. Pb2-d3, g6-g5; 24. Pe5xc6, Le8xc6; 25. Pd3-e5, g5xf4; 26. g3xf4, Lc6-e8; 27. De3-h3, Tf8-g8; 28. Kgl-fl. Tc8xcl; 29. Tdlxcl. H7-h5; 30. Le8-b4, a7-a5; 31. Lb4- a3. Lf6xe5; 32. d4xe5, Tg8-g4; 33. Lg2xe4, d5xe4; 34. La3-d6, Tg4xf4 35. Kfl-el. Tf4-g4; 36. Dh3-e3, Dd8-g5; 37. De3xg5, Tg4xg5; 38. Tclxc8, Tg5-g8; 39. e2-e3, h5-h4; 40. h2-h3, a5-a4; Celstraf voor handbalcoach ESSEN De Joegoslavi sche handbalcoach Marin- ko Andric is vrijdag door de rechtbank van Essen (West-Duitsland) tot dertig maanden gevangenisstraf veroordeeld. Hij was aan geklaagd voor ontucht met een minderjarige. De ad vocaat van Andric heeft beroep aangetekend. Tot zo lang is hij vrij man. De zaak dateert uit 1983 toen Andric werd betrapt met een 13-jarige. Andric trainde het afgelopen sei zoen TuS Hofweier. )ONAUESCHINGEN De <a lederlandse springruiterploeg als zevende geëindigd in de ,'t, andenwedstrijd van het CHIO n Donaueschingen. Het Oran- e-viertal, bestaande uit Eric fan der Vleuten, Bert Romp, Toon Holtus en Jos Lansink, in totaal 32 strafpunten. Vest-Duitsland werd' voor ei- ren publiek winnaar. )e landenwedstrijd was gede valueerd doordat de Verenig- le Staten, Frankrijk en Groot- Jrittannië in Donaueschingen liet vertegenwoordigd werden 1iloor hun beste ruiters. Voor 1 ïroot-Brittannië, dat dit jaar vrijwel zeker de Prins Philip- rofee voor landenploegen vint, kwamen de reserves 'harles, Lewis, Edgar en |jt ïlazzard in actie. Geen van de tegen ploegen slaagde er in outloos rond te komen. De als aatste gestarte Westduitser Curt Gruvemeier presteerde iet beste. Hij bleef met Wem- iley twee keer foutloos. Euro- v >ees kampioen Paul Schocke- nöhle met Deister en Franke 2< Sloothaak met Farmer voeg- len daar beiden vier strafpun- en aan toe. De Verenigde Sta- en en Groot-Brittannië ein digden respectievelijk als iweede en derde met twaalf en :stiën strafpunten. i/f» p Engelsen superieur 4Sbij EK J-24 *£CHEVENINGEN Door zijdrie van de zes wedstrijden te tetwinnen is de Engelsman Ed- 3Gward Warwick met zijn boot n*Sanjola IV op de Noordzee Scheveningen Europees Ctkampioen in de J-24 klasse ge- Aifcworden. Gisteren op de laatste 30dag werd hij één keer eerste ffën één keer derde. WELLICHT LAATSTE OPTREDEN OP EEN WK COLORADO SPRINGS Het wereldkampioenschap wielrennen in Amerika wordt voor Nederland een histori sche titelstrijd. Voor de laatste keer in zijn imposante loop baan verschijnt namelijk Joop Zoetemelk aan de start. Vol gend jaar zal hij zich vermoe delijk beperken tot „uithol len", het rijden van minder belangrijke wedstrijden. Joop Zoetemelk is echter hard van plan - of het einde van zijn imposante carrière nu wel of niet nabij is - zich nog eens na drukkelijk te manifesteren. Door het veroveren van de regenboogtrui vorig jaar in Italië is zijn loopbaan met een jaar verlengd. Maar in de Nieuwe Wereld wil hij, zeker nu een aantal in Californië le vende neven op bezoek komt, laten zien waardig te willen terugtreden. Het wegkampioenschap bij de profs wordt trouwens toch een gedenkwaardig kampioen schap. Bernard Hinault blijft bij zijn besluit vanaf november niet meer aan wedstrijden deel te nemen. Nog twee andere za ken maken deze titelstrijd tot een bijzonder evenement. Al lereerst het feit dat de grote hoogte waarop wordt gereden een specifieke voorbereiding heeft vereist. Daarnaast speelt een rol dat Greg Le Mond een kanshebber is om de vrijko mende troon te beklimmen. Daarbij heeft hij als bijkomend voordeel voor eigen publiek te rijden. Wie Hinault echter in de Coors Classic heeft zien optre den, weet precies hoe de zaken zich normaliter zullen ontwik kelen. Eén ding is zeker. Keu zeheer annex „opperhoofd" Lucien Bailly heeft niets te vertellen. Hij mag in de volg- wagen zitten en toekijken. Meer gezag Jan Raas heeft aanzienlijk meer gezag. De renners res pecteren hem en zullen als het erop aankomt onvoorwaarde lijk gehoorzamen. De Neder landse tactiek is zonneklaar. Van der Poel vertrekt als kop man. Als tweede „speerpunt" start Steven Rooks, die even eens ambities heeft de regen boogtrui eens in handen te krijgen. Na 200 km koersen zal worden overlegd en wie goed is. mag zijn plan trekken. De andere coureurs zullen als eer ste taak hebben, de favorieten uit de wind te houden. Alleen Johan van der Velde en Joop Zoetemelk krijgen een zgn. vrije rol. Joop is er wel tevre den mee. Hoewel pas kort voor de start naar Colorado Springs gekomen, voelt hij zich prima. „Als het zo blijft, ben ik best tevreden. Het is een mooi parcours. Het pu bliek verwacht niet dat ik win, dus kan ik ontspannen rijden. Het feit dat dit mijn laatste wereldkampioenschap is, zegt me niets. Het is altijd hetzelf de: je moet gewoon een goede dag hebben". Hoofdrol De hoofdrol lijkt evenwel weggelegd voor de Amerika nen, en met name voor Greg Le Mond. Ofschoon, enige twijfel lijkt ook hier gerecht vaardigd! De Tour-winnaar heeft tot verbijstering van de Amerikanen laten weten, zich niet als favoriet te beschou wen. „Ik ben hondsmoe. In de Coors Classic heb ik zelfs op de voorlaatste dag willen stop pen. Ik ben doorgegaan omdat ik de punten hard nodig heb voor het klassement Super Prestige Pernod. Dat wil ik graag winnen. Ik ben echter aan rust toe. Als ik op de fiets stap, voel ik me dodelijk ver moeid. Die vermoeidheid zit in mijn hoofd. Dat is ook de re den waarom ik in de Coors Classic een paar dagen niet meer met Hinault heb willen praten. De spanning en de zege in de Tour, alsmede al die drukte daarna: het is allemaal te veel geworden". Desgevraagd deelde hij mee, Bernard Hinault als de grote favoriet te beschouwen en Ar- gentin en Van der Poel als goede kanshebbers. De Ameri kaanse eer zal volgens hem het beste worden verdedigd doOr Hampsten en Kiefel. Voorts hoopte hij dat zijn vriend, de Canadees Bauer weer zal komen. En dan heel openhartig: „Ik heb overwo gen om mé voor deze titelstrijd af te melden. 126 koersdagen is te veel voor mij. Maar tij dens de titelstrijd in Good wood had ik hetzelfde gevoel. Toch ben ik daar tweede ge worden. Hopelijk heb ik dit keer weer zo veel geluk". ANTWERPEN Het Nederlands damesteam is vrijdag ongesla gen de finale van de Europese titelstrijd softbal binnengestapt. In Antwerpen kregen de Deense speelsters in de ochtenduren gratis les (29-0) van de titelverdedigsters. In de middag werd Ita lië met 9-2 van het veld geslagen. Tegen Denemarken viel er voor oranje in het veld weinig lol te beleven. Des te meer met het slaghout in de hand. De speelsters produceerden in de vijf innings twintig honkslagen, waaronder homeruns van Petra Goedkoop en Willy Rietman. Werpster Anita Bank stuurde twaalf Deense voor drie slag naar de dug out, gooide een keer vier wijd en kreeg geen honkslagen tegen. Tegen Italië ging het er serieuzer aan toe. De Italiaanse speel sters waren uit op revanche na de nederlaag van donderdag (0- 1), maar stuitten op een Nederlandse ploeg die aan slag sterk op dreef was. De Italiaanse pitcher Mizzoli kreeg dertien slagen te gen, waruit negen keer gescoord werd. Vooral Linda Landwehr en Gerda Treuren met drie uit vier wisten wel raad met de wor pen van Mizzoli. De Nederlandse defensie werd geleid door de geroutineerde Els Koks, die als winnende werpster met de cij fers 5-0-4-4 het drassige veld verliét. In de finale speelt Nederland wederom tegen Italië in een best of three. Twaalfde nederlaag Nederlandse damploeg SCHEVENINGEN Het Nederlands damtiental heeft de twaalfde nederlaag in vijftien ontmoetingen tegen de Sovjet- Unie geleden. Na vier dagen werd de eindstand 46-34 voor de Sovjetunie. De Russen wonnen de eerste twee wedstrijden, ver loren de derde donderdag en revancheerden zich gisteren in Scheveningen met de derde winst (11-9). Van de tien partijen eindigden er negen in remise, alleen wereldkampioene Elena Altsjoel versloeg Karen van Lith. Voetbal De Nederlander Rob Reekers, spelend voor de Bundesligaclub VfL Bochum, moet maandag voor de tucht- commissie van de Westduitse voetbalbond verschijnen. De verdediger werd woensdag in de uitwedstrijd tegen FC Kai- serlautern (4-1) van het veld gestuurd omdat hij bij herha ling ruw spel pleegde. Voetbal Hannes Löhr, de voorganger van trainer Georg Kessler bij FC Köln, heeft zich vrijdag voor twee jaar verbon den aan de Westduitse voet balbond. De 44-jarige oud-in ternational gaat het olympisch elftal begeleiden bij de kwali ficatie voor het toernooi tij dens dé Spelen in Seoel. Voetbal VVV heeft de 23- jarige verdediger John Ver sleeuwen voor dé rest van het seizoen uitgeleend aan Eind hoven. Hij is de derde VVV'er bij de eerste-divisieclub. Eer der vertrokken Verlijsdonk en Van Aerts op huurbasis. PASCAL JONGMANS VERSLAAT OOK PETRA VELZEL 0G. aai u p';OEGSTGEEST Christel ^Verwoert en Irma van Seeters zijn na gisteren definitief uit strijd der vrouwelijke B- I Masters. Beiden werden op het tennispark van de OLTC met de tweede en beslissende pou le-nederlaag op rij geconfron teerd. Verwoert kan deson danks op een redelijk goed ge- ■tspeeld toernooi terugzien. Deed de Leiderdorpse het een dag eerder al zeer verdienste ns dijk tegen Margot van Over loop, ook tegen Marie José Rutten bood Christel Verwoert sterk tegenstand: 2-6, 6-7. Irma van Seeters daarentegen speel- 4 de in haar twee partijen slechts één acceptabele set. Na door Astrid Bouw gameloos $k,aan de kant te zijn gezet, zag het er tegen Heieen van den •Berg ook al snel erg somber uit: 0-6. In de tweede set her stelde Van Seeters zich echter goed. Van den Berg moest zich nu wel echt inspannen om tot winst te komen: 7-5. Bij de B-heren werd gisteren nog niet duidelijk welk viertal zich morgen voor de kruisfi nales zal melden. Wel werden enige krachtsverschillen dui delijk zichtbaar. Michael van den Berg kwam slechts tot twee games tegen Stephan Faas, terwijl Kees Heemskerk ook al „geen bal sloeg" in zijn duel met Jan Siemerink: 2-6, 1-6. Pascal Jongmans kwalificeer de zich als eerste C-dame voor de laatste vier. Jongmans, eer der al verrassend beter dan Fleur Meijer en Bionda Zonde- rop, won nu ook vanPetra Velzel. De als nummer acht aan het Masterstoernooi van de Leidse Courant begonnen Merenwijkse was met 6-4, 2-6, 6-2 de sterkste. Met die over winning maakte Jongmans de strijd om de tweede plaats weer heel interessant. In de andere poule deed Carola Geerlings wat van haar mocht worden verwacht. Ruim was haar winst op Marie Louise Goedhart overigens niet: twee maal 6-4. In het HEC liet Marco van Trigt er tegen Louk Verhees geen twijfel over bestaan wie van dit tweetal nu echt de sterkste was. Van Trigt wees de speler van KLTV met 6-2, 6-1 terug. De overwinning die Marcel Lolling eerder in het toernooi op Mark Post boekte, is overigens nutteloos geble ken. Post meldde zich gister morgen bij de wedstrijleiding af voor het toernooivervolg. De reden: een te ernstig geble ken schouderblessure. Na zich via een kwalificatie duel ten koste van Edzo Bos nia voor de Masters te hebben geplaatst, moest Unicummer Erik Bolten het gisteren opne men tegen Leo Biezeman. Een tegenstrever die nog wel de eerste set naar zich toetrok, maar vervolgens toch betrek kelijk kansloos was tegen de sterke Bolten: 5-7, 6-2, 6-0. Ge rard Kroese moeöt eveneens een derde set afwerken, voor dat zijn eerste zege daar was. Erik Steegers werd met 3-6, 6- 4, 6-2 verslagen. In het DED liet Sabine Berk hout het in de beslissende ga mes afweten tegen Stephanie Hartkoorn. Bij de stand 6-1, 1- 6, 6-5 ging Berkhout niet ak koord met een scheidsrechter lijke „let", waarna game, set en partij aan de nu bijna voor de kruisfinales geplaatste Hartkoorn werden toegewe zen. Zus Cindy (Berkhout) kwam tegen Leontine van Laarhoven ook al niet tot winst. Na twee eerlijk verdeel de tiebreaks ging de twaalfja rige Berkhout in het derde deel duidelijk onderuit: 7-6, 6- 7, 6-1. GERT-JAN ONVLEE Programma link - Bolten (HED); Bavelaar - Bie zeman (HED); 11.00 uur: Lugthart - Heemskerk (HEB); Krans - Sieme- rink(HEB); Kroese - Laan (HED); Stork - Steegers (HED); Halenbeek - C. Berkhout (DED); Van Laarhoven - Dubbelaar (DED); 12.30 uur: Faas - Vink (HEB); Van den Berg - Van der Capellen (HEB); Rutten - Van Over- (DEB); Goedhart - Kuipers Tiho - Berkhout (DED); Bave laar - Bolten (HED). 14.00 uur: Bouw (DEC); sterveldt (HEC); Nagtegeller - Van Trigt (HEC); Geerlings - Patiwael (DEC); Kroese - Stork (HED); Krans - Heemskerk (HEB); Siemerink - Lugthart (HEB). 15.30 uur: Faas - van der Capellen (HEB); Vink - Lugthart (HEB); Dubbelaar - Halenbeek (DED); Laan - Steegers (HED); 17.00 uur Van Trigt - Van Bijsterveldt (HEC); Verhees - Nagtegeller (HEC); Lolling - Pieters (HEC); 18.30 uur: Zonderop - Velzel (DEC). Zondag: 9 .30 uur: kruisfinales dames B, C, D; 11.00 uur kruisfinales heren B, C, D; 13.00 uur: finales dames; 15.00 uur: finales heren. DERTIENDE NUMMER VAN 'LITEROP' UIT LEIDEN Het dertiende en vertalingen van de redactie nummer van'Literop'ligt mo- en van diverse inzenders uit menteel in de Leidse boekhan- Leiden en omstreken. Het blad dels. 'Literop' is een literair kost vijf gulden, tijdschrift dat één maal per Het laatste nummer van Lite- jaar wordt uitgegeven door het rop is dikker dan voorgaande LAK. Het bevat proza, poëzie jaren. Het omvat 87 pagina's waarin ondermeer het verhaal windt en Rob de Keizer waren 'De Vriend' van de Poolse verantwoordelijk voor het schrijver Mrozek. Ook zijn proza terwijl Philip van der vertalingen opgenomen van Eijk, Ernie Jonker en Charles Wordsworth en Novalis. Peter van Leeuwen tekenden voor Fagg, Mariëtte van Twuyver, de poëzie. Rob de Keizer, Gisela Ter- F Wekelijks verschijnt in de Leidse Coyrant de rubriek „Hond zoekt huis". In deze rubriek wordt een hond (of soms ook wel een kat) beschreven, die in het asiel ver* blijft. De in deze rubriek beschreven dieren zijn óf ge vonden, óf door hondenbezitters naar het asiel gebracht. Ze worden om uiteenlopende redenen afgestaan, vaak begrijpelijke, maar soms ook volslagen onzinnige. De in „Hond zoekt huis" beschreven dieren zijn alle gezond, hebben een wormenkuur ondergaan en zijn volledig in geënt. Tegen betaling van 95 gulden (inclusief dieren- paspoort) en 45 gulden voor katten zijn ze af te halen. Dit geld komt ten goede aan zwerfdieren. Adres: Nieuw Leids Dierenasiel, Besjeslaan 6b, Leiden, tel. 411670. Ge opend: di-vr 10-12,14-17 u; za 10-12,14-16 u, zo en ma ge sloten. De poes van deze week is echt asiel en niemand heeft haar nog mee willen nemen. Nu was dit ook niet zo verwon derlijk, want Roos was tot voor kort kaal en blote poe zen, daar houden mensen niet van. Toen de poes, nadat ze in Leiden was gevonden, naar het asiel werd gebracht, was ze al kaal. Uiteraard werd door de beheerder van het asiel direct de dierenarts inge schakeld. Die moest er na tuurlijk voor zorgen dat Roos weer een glanzende vacht kreeg, want voor de rest was Roos blakend gezond. Allerlei pilletjes werden Roos tegen heug en meug in de maag ge splitst, maar echt groeien wil de het haar niet. Sinds een tijdje heeft de poes echter een nieuw poedertje van de die rendokter en daar is haar vacht goed van gaan groeien. Roos heeft inmiddels haar vacht weer terug en nu ze er weer mooi uitziet, wil ze ook het asiel wel eens uit. Ieder een in het asiel vindt dat zij daar nu als eerste het recht toe heeft. Roos is een zwarte poes met hier en daar wat witte haar tjes. Ze is drie jaar. Roos is een bijzonder lieve poes, die erg makkelijk in de omgang is. Ook in het asiel heeft Roos nooit problemen gegeven. Ze bleef altijd rustig in haar hok zitten, hoewel het deurtje soms wagenwijd openstond. Roos is echt heel lief, maar uit. Het poedertje door haar eten levert helemaal geen problemen op en Roos vaart er wel bij. Omdat Roos al zo lang in het asiel zit, zal een nieuwe baas, de poes wel even de tijd moe- Hl ten gunnen om te wennen. Dus direct met Roos aan de haal gaan is er niet bij. Ook kinderen in een gezin zullen de poes echt enige tijd met ||1 rust moeten laten. De over- gang van haar hok naar een lil echt huis is iets waaraan ze even moet wennen. Als ze s dan ook nog eens een stort vloed van aandacht krijgt, dan zou dat haar wel eens te veel kunnen worden. Is Roos echter gewendtis, dan zal wei nig haar kunnen deren en zal zij snel haar draai vinden. Bonk Bonk, de bonk van een hond van vorige week, een kruising tussen een New Foundlander en een Bouvier, heeft een nieuw onderkomen. Hij is naar een gezin met kinderen in Stompwijk gegaan. Hij komt op een soort boerderij waar hij flink de ruimte heeft en los kan lopen. Bonk kwam in het asiel terecht, nadat pt mensen hem vastgebonden aan boom in Stompwijk had den gevonden. De asielbe- ,jj heerder heeft nog even ge twijfeld of het wel goed zou zijn om Bonk weer naar dat omdat ze kaal was, wilde nie- ste het asiel te verlaten. Roos dorp te laten gaan, maar het mand haar hebben. Daarom heeft tenslotte nu weer prach- gezin was zo enthousiast dat heeft zij nu alle recht als eer- tig haar en ziet er pico bello hij Bonk toch maar liet gaan. De poes Roos zit weer prima in haar vacht.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11