t. TROS gaat uit van tweesporenbeleid DIO/TELEVISIE £eidóe@ou/ia/nt DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1986 PAGINA 11 -NCRV claimt ervolg op LBC's 'Winds if war' ILVERSUM - 'War and emembrance' is de titel an een dertig uur du nde tv-serie die mo- ieqteel in Cambridge, ngeland, wordt opgeno- len, Het is min of meer n 'vervolg' op 'The fipds of War', de Ame- kaanse TV-serie over e tweede wereldoorlog, ie de NCRV twee jaar eleden uitzond. e monsterproduktie, ge- aseerd op het gelijknami- e boek van de Ameri- aanse schrijver Herman fouk, heeft een budget an maar liefst 100.000.000 ionderd miljoen!) dollar. j^oor 'War and Remem- ance', dat in opdracht |an het Amerikaanse net werk ABC wordt gemaakt, fijn al opnamen gemaakt Polen, Frankrijk, Italië Duitsland. Wanneer de bchtig man sterke pro- ju ktieploeg in Europa [laar is, wacht hen nog en opnameperiode van maanden in het ge- lied rond de Stille Oceaan, pe NCRV heeft de eerste laim op 'War and Re- nembrance' gelegd. Harry Hemink, het hoofd van de ankoop-afdeling van deze [inroep zegt dat de NCRV |e serie „zeker zal aanko- de kwaliteit let zo hoog wordt als van The Winds of War'. En let ziet er wel naar uit dat lat het geval zal zijn". pe mensen die van 'The /inds of War' genoten hebben, zullen nog wel Ven moeten wachten: de nini-serie wordt pas in het winterseizoen 1988/'89 |0 Amerika uitgezonden, iemink: „We zullen pro- eren om, wanneer we in derdaad tot aankoop over- an, de serie zo snel mo gelijk uit te zenden. Maar Weet nooit op wat voor broblemen je tijdens de nderhandeling stuit. Bij "he Winds of War' ging het allemaal nogal moei- aam, waardoor we pas iwee jaar na de Amerika nen uitzonden". Iet is dus vrijwel zeker bat 'War and Remembran ce' niet vóór 1990 op ons scherm zal verschijnen. SOCIO-DRAM A NCRV TEXTIEL IN TWENTE HENGELO - NCRV-tv is voornemens een dra- ma-produktie te maken, waarin de sociale as pecten van opkomst en ondergang van de tex tielindustrie in Twente centraal staan. De pro- duktie, waarvan Bram van Erkel de regie gaat doen, heeft als werktitel „Het Twentsch Para dijs". Onder diezelfde titel kwam begin 1984 een muziektheaterproduktie uit onder auspici ën van Theater Concordia in Enschede, die met veel succes in deze regio en elders in den lande werd gespeeld door amateurs. Volgens een woordvoerster van de afdeling Drama van de NCRV zal naar alle waarschijnlijkheid half no vember met de opnamen worden begonnen. Het is niet uitgesloten dat een deel zal worden opgenomen in Twente, mogelijk ook met Twentse (amateur-)acteurs. De produktie zou volgend seizoen moeten worden uitgezonden in een serie zogenaamde .streekdrama's'. Italiaan verslaafd aan televisie ROME - Italië is officiëel het land van de 'tv-verslaving'. Onge veer 43 procent van de Italianen kijkt drie tot vier uur TV per dag, zo blijkt uit een onderzoek van Instat, de Italiaanse even knie van ons Centraal Bureau voor Statistiek. Het Italiaanse tv-gebruik is hiermee het hoogste ter wereld. Het onderzoek onthult dat 97 procent van de huishoudens op Z'n minst één TV- -toestel bezit en dat 97,4 procent van de bevolking dagelijks voor de buis neerploft. Dertien procent van de Italianen kijkt meer dan vijf uur per dag en drie procent houdt het elke dag zelfs zeven uur of langer voor het scherm uit. Bij 87,7 procent van de Italianen zijn series en speelfilms favoriet, terwijl het nieuws door 72,3 procent wordt genoemd als het belangrijkste program masoort. Documentaires scoren 45,7 pet., kwissen 60 en sport wordt door 43,6 pet. het meest gewaardeerd. Kinderprogram ma's worden door 25,9 pet. het liefst bekeken. Aan cultuur heeft de Italiaan weinig boodschap: slechts 23,6 pet. houdt van die pro grammasoort het meest. Volgens een onderzoeker van Instat wordt het leeuwendeel van het TV-kijken door jongeren ge daan, omdat er een tekort aan mogelijkheden bestaat om de vrije tijd op een andere - goedkope - manier door te brengen. Goodwill Games: financiële flop ATLANTA - De Goodwill Games, het ambi tieuze sportproject van Ted Turner, de eigenaar van het nieuwskanaal CNN en het pretnet WTBS, is in de Verenigde Staten geflopt. Het financiële verlies wordt geraamd op een bedrag tussen de tien en vijftien miljoen dollar, zo meldt het vakblad 'Screen International'. Deze programma's werden ook overgenomen door Sky Channel en door Veronica. Eén van de re denen voor ^ïet financiëel floppen van de Goodwill Games is het slechte resultaat dat de Amerikaanse sporters behaalden. Zij namen maar 41 gouden medailles mee naar huis, ter wijl de Russen er 118 in de wacht sleepten. De kijkcijfers in Nederland van dit sportevene ment waren niet slecht, gezien de omstandighe den. In de middag keken een half miljoen men sen die met 7,5 waardeerden, 's Avonds keek meer dan het dubbele aantal met dezelfde waardering. RON BRANDSTEDER GEEFT PRIJZEN VOOR OPLOSSING MOORDEN HILVERSUM - De TROS werkt in de komende winter volgens het zogenaamde tweesporenbeleid. Deze op stelling houdt in, dat men uitzendingen, die ouderge woonte veel kijkers trekken, zal aantreffen naast nieuwe programma's. De serie „Sons and daughters" en „Bananas- plit", waarvan volgens de TROS een consoliderende werking uitgaat op het le denbestand, zullen blijven pronken tussen een nieuwe dramaserie als „Dossier Ver hulst" van de hand van Hans Keuls en een opgepoetste op zet van de Ron Brandsteder- show onder de titel „Moord- De TROS tekent hierbij aan, dat het acccent van de hele winterprogrammering zal blijven liggen op de ver strooiing. Dit geldt zowel voor het Nederlandse drama als voor alle uitzendingen waaraan muziek te pas komt. Op de vaste TROS-dag, vrij dag, komen „Bassie en Adri- aan" weer opdraven, alsme de Linda de Mol met „Pop- formule", maar vindt men ook een nieuw programma als het speelse „Stop en stap", dat samen met Veilig Verkeer Nederland is opge zet om jeugdigen vertrouwd te maken met het verkeer. Voor de kinderen heeft men ook twee kindermusicals la ten maken. Kinderen zullen ook zelf op het scherm ver schijnen. Voor hen werd het programma „Ministars" ont worpen, waarin zij speciaal voor hen geschreven teksten Ron Brandsteder gaat samen met de kijkers moorden oplossen. mogen zingen op de melodie van bestaande hits. Chriet Titulaer blijft zijn wondere wereld etaleren, maar in het voorjaar zoekt de TROS het lager bij de grond met „Moes en siertui- nen", een programma, dat samen met Nederlandse tuincentra wordt gemaakt. Ivo Niehe blijft zijn eigen praatshow brengen, maar ter afwisseling daarop staan drie gala's genoteerd, t.w. het pla- tengala, het Unicefgala en Hart voor een kind-gala. Op die TROS-avonden worden ook zogenaamde „tele-thril- lers" genoteerd, spannende films die elders werden ver kregen, maar als TROS- werk worden aagekondigd. In het komende voorjaar wordt er plaats ingeruimd voor Nederlands werk, waarvoor men het oog heeft laten vallen op de series „Wildschut" en „De vijf zin tuigen". Eigen werk Een stuk eigen werk onder de titel „Kijk-tv" zal voor ie dereen in begrijpelijke vorm wetenschappelijke zaken be handelen. Het behelst hier weliswaar een internationaal tv-project, maar de TROS verwerkt dit op een eigen wijze in de presentatie van de Nederlandse ruimtevaar der Wubbo Ockels. Bij het „Moordspel" van Brandsteder zal het publiek als detective betrokken wor den. Dit heeft niets meer met de „Showbizzquiz" van doen. In dit programma zal het pu bliek de kans krijgen samen met een panel een moord op te lossen. In korte filmpjes speelt Brandsteder telkens een tv-presentator, die voor het raadsel van een moord wordt geplaatst. Hij krijgt daarbij de kans om als een detective te reduceren en te combineren, maar stopt daarmee telkens op het mo ment dat er licht in de zaak moet komen. Het publiek mag dan tastend verder. Het kijkpubliek mag vooraf kaarten inzenden met de veronderstelde afloop. Hier mee zullen prijzen te winnen zijn. Een prijs voor een opge loste moord. Misdaad loont. In het „Dossier Verhulst" naar een oorspronkelijk ver haal krijgen een advocaat en zijn vriendin Nicole te ma ken met de invloedrijke za kenman Verhulst in Hoorn. Zij komen dan volgens infor matie van de TROS terecht in een maalstroom van span ningen, liefde, leugens, intri ges, chantage en nog veel meer. Zelfs mevrouw Ver hulst helpt mee een web te spannen, waarin de advocaat verstrikt zal raken. Gewoontegetrouw zal André van Duin niet op het TROS- scherm ontbreken. Op het programma staan zijn jubi leumrevue en nog enkele co- medy-shows. Wat muziek van niveau be treft, Mozart wordt niet ver geten. Naar aanleiding van de film „Amadeus" zullen musici onder aanvoering van Jaap van Zweden een pro gramma brengen, geënt op Mozarts belevenissen in deze film: Radio TROS-radio is niet helemaal tevreden over de beluiste ring van enkele program ma's. Daarom zullen er om zettingen plaats hebben, vooral op de maandag tussen negen en één uur. Ron Brandsteder helpt de luiste raar op weg in de vroege ochtend, waarna men tussen negen en tien zijn eigen mu zikale voorkeuren kan be luisteren in de „Gouwe Ouwe Club". Uit de top-100, die door de TROS zelf wordt samengesteld, kan men zijn eigen keuze maken. Ferry Maat stelt de lijst vervolgens samen. Maar „Op volle toe ren" komt op die dag ook aan bod. Herman Emmink en André van Duin praten de ochtend verder vol, waar bij ook muziek een hoofdrol speelt. NEDERLAND 1 EO 16.30 Gevecht tegen de vervui ling, reportage over de berging van gevaarlijke stoffen uit het zeewater 16.55 Recht door zee, belevenis sen van zeelieden en solo zeilers 17.05 Anders is ook gewoon, serie over kinderen en hun families in de verste uit hoeken van onze aarde. Afl.: India NOS 17.30 Vj6-Journaal EO 17.40 Japan, serie natuurdocu- mentaires voor kinderen. Afl.: Mount Fudji 17.45 E Flipper, jeugdfilm uit 1963 van James B. Clark. Met o.a. Chuck Connors, Luke Halpin en Connie Scott. De visser Porter Ricks.ziet zijn broodwin ning in gevaar komen als de visstand bedreigd wordt. Flipper wordt nu in gezet om nieuwe visgron den te vinden 19.12 Hans, Heidi en Peter in de bergen, Amerikaanse jeugdfilm met o.a. Tim Toews, Peter Fussle, Hei de Fussle en Wiley Marker. In een stormnacht komen de drie hondjes van Hans, heidi en Peter om, behalve het hondje van Peter. Dat zet kwaad bloed, en groot vader moet nu de oplos sing brengen NOS 20.00 Journaal EO 20.28 Europese Nationale Par ken: Portugal, reportage over de zeer verschillende parken in Portugal 21.15 Marskramers, gesprekken met evangelisten uit de Derde Wereld, tijdens een conferentie van evangelis ten in Amsterdam 21.25 100 Jaar Koninklijke Christelijke Zangers- bond, documentaire over de geschiedenis van deze bond 22.10 Tijdsein, actualiteitenru briek met aandacht voor de Papoea-kwestie en een interview daarover met mr. Joseph Luns. Verder aan dacht voor het feit dat de kibboetsim in Israël veel buitenlanders weren. Re den is net drankgebruik en de huwelijken. Na een in de kibboets gesloten huwelijk trekken de mensen weg, zodat de kibboetsim man kracht te kort krijgen. Ten slotte een reportage over een vliegshow die rond de St. Bavo in Haarlem wordt gehouden n.a.v. het feit dat Anthony Fokker 72 jaar geleden rond de St. Bavo zijn eerste vlucht maakte 22.40 De Joden en onze be schaving, documentaire serie over de invloed van de Joden op onze bescha ving. Afl.: Naar het zionis me NOS 23.40 Journaal 23.45 Nieuws voor doven en slechthorenden NEDERLAND2 18.20 18.30- 19.00 20.55 21.00 NOS Nieuws voor doven en slechthorenden Paspoort voor Turken 18.45 Sesamstraat Journaal AVRO EI Prinsengrachtconcert 1986, registratie van het op 22 augustus gegeven tra ditionele jaarlijkse open luchtconcert. Sabine Mey er, klarinet; Heinrich Schiff, cello; Garrick Ohls- son, piano: Werken van Beethoven, Debussy, We ber, Rachmaninov en Jo- plin De grijze plaag, hoogte punten van deze cabaret voorstelling van Gerard Cox en Rients Gatama AVRO's Column, econo mische column door E. Peereboom Barbra Streisand, special over deze zangeres en over de totstandkoming van haar nieuwe lp 'Broad way Album' Opsporing verzocht, pro gramma waarin de politie medewerking vraagt bij het oplossen van misda den. Met o.a. aandacht voor de zaak van de 7-jari- ge Cheryl Morrien, die op 5 augustus haar ouderlijk huis in Velsen heeft verla ten en sinds dat moment spoorloos is AVRO's Column, mr. G.B.J. Hilterman over de toestand in de wereld NOS Journaal Studio Sport extra. Euro pese kampioenschappen Atletiek te Stuttgart Nieuws voor doven en slechthorenden EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma- overzicht 17.35 Kinderprogramma, met o.a. "Tik Tak' en 'Gigi'. Aansl.: Pro gramma-overzicht 18.05 Europa Countdown, poppro gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.50 Managing the landscape, der tiendelige documentaireserie over Nederlandse landschap pen. All.: Streams and ditches 19.20 Weerbericht, world watch en programma-overzicht 19.30 Europa Report Special 20.00 Lawrence Durell's Greece, documentaire 21.05 Sport Reports. Met EK Atle tiek in Stuttgad en de WK wielrennen 22.35 World Watch en weerbericht RT 2 55-22.00 EK Atletiek. recht streekse reportage vanuit Stuttgart, met o.a. discuswer- pen. hoogspringen, horden en decathlon. Commentaar: Alain Coninx en Ivan Sonck Journaal i Tik Tak, kleuterprogramma j(herh.) 5 Plons, kinderserie. All.: Plons 0 [BDe Snorkels, tekenfilmserie over kleine wezentjes die on der water leven. Dubbele afl.: De blauwkoralen halsketting; het monster van Snork Ness 5 Doorzetters (Winners), achtde- lige Australische jeugdserie met Nicole Kidman. Terence ^Donovan e.a. Afl. 7: Bewe gingsruimte 0 Kwizien, tips voor koken en lekker eten. Presentatie: Etien- 1 ne Cocquyt 0 Mededelingen «n program ma-overzicht 5 Journaal 0 Kunst-zaken 0 De vierde verdieping (The fourth floor. 2), driedelige Brit se politiethriller van lan Toyn- ton. Met Christopher Fulford, Richard Graham. Kenneth Haigh e.a. 0 Panorama: Stel ze te werkl Reportage over de 'Wellfare' in de VS. Het Amerikaanse uitke ringsstelsel is zo opgezet dat men pas een uitkering ont vangt als men er ook voor 0 Hotel, Amerikaanse tv-serie met James Brolin, Connie Sel- leca, Shari Belafonte e.a. Afl.: Ex-idolen 5 Journaal en Coda: De Fleurs uit Proses Lyriques van Claude Debussy, uitgevoerd door Ma ria Christova, zang TB F 1 00 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank 15 Cinè vacances, gevarieerd kinderprogramma met o.a. 'Nils Holgersson', "Dare, Dare Motus' en 'De Smurfen' 00 Ce eoir, regionaal magazine 30 Journaal 00 Le pays de la violence (I walk the line). Amerikaanse speel film uit 1970 van John Fraken- heimer. Met Gregory Peck. Tuesday Weld, Estelle Parsons e.a. De veertigjarige sheriff Henry Tawes vindt dat hij een geestdodend bestaan leidt en verveelt zich gruwelijk. Dan maakt hij kennis met Alma McCain, de zeer aantrekkelijke dochter van een drankzuchtige whiskyhandelaar. Al snel voelt hij zich hevig tot haar aange trokken 21.35 Le monde du cinéma, filmru- 22.25 Laatste nieuws TV 5 16.05 Histoire de Therese, tv-film van P. Pilard 17.35 Aujourd'hui la vie, gevarieera magazine met ditmaal aan dacht voor sekten 18.35 Motor-cross 19.00 Les fils des Alligators, tv-film van A. Farwagi met o.a. Victor Lanoux en Féodor Atkine 21.35 Le Paris-Dakar a la marche 22.00 Nieuws 22.30-00.00 Maurice Tourneur-cy- clus: Les deux Orphelines, speelfilm uit 1932 met o.a. Ro- sine Derean en Gabriel Gabrio MUSIC BOX 17.00 E The Simon Potter Show, met een overzicht van de LP- en CD-top 20 18.00 (2 The Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 (2 The Amanda Redington Show (herh.) 20.00 El The Nino Firetto Show (herh.) 21.00 (2 The Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 12 The Simon Potter Show (herh.) 23.00 (2 Off the wall, eigenzinnig weekoverzicht van Steve Blacknell (herh. van zaterdag) 00.00 (2 The shadow (herh.) 01.00 12 The Gaz Top Show, met een nieuwe aflevering van de Gaz Top Running Trivia Quiz 02.00 12 The Amanda Redington' Show 03.00 12 The Nino Firetto Show 04.00 12 The Martin Buchanan Show 05.00 El The Simon Potter Show 06.00-07.00 E The shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 Tagesschau Made in Holland, muzikaal amusementsprogramma rrlet Marjol Flore. Deep River Quar tet en Horst Jankowskl Anna, Ciro A Co. Kinderpro gramma met kwajongensver- halen uit Italië. Afl. Wanneer de vriend een geheim heeft Kein Tag wie jeder andere, kinderprogramma. Afl. 2: Ro bert und Ragnas abenteuerli- che Reise Jimmy und das turchtsame Gespenst (2), beeldverhaal in drie delen ARD-Sport extra. EK Atletiek vanuit Stuttgart, met o.a. tien kamp. discus dames finale, hoogspringen dames finale. Met om 18.00 Tagesschau en om 18.05-18.10 Hier und Heute, regionaal magazine Programmaoverzicht mTagesschau ARD-Sport extra. EK Atletiek vanuit Stuttgart, met o.a. 200 m heren en dames halve finale, 200 m hordenlopen heren fina le, tienkamp finale 1500 m. Commentaar: Dieter Adler en Manfred Blödorn Der 7. Sinn Das Beste aus dem Musikan- tenstadl. Karl Moik presen teert hoogtepunten uit vroege re jaren. Met Gitti und Erica, Vico Torriani, die Alpenober- krainer e.a. Tagesthemen ARD-Sport extra. EK Atletiek vanuit Stuttgart, reportages en informatie Tagesschau Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender, gevarieerd E Ondertiteling via TeleTekst. E Tweetalige of stereo-uitzen ding. ■I Zwart/wlt-ultzendlng. ■BZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. Q Bij nlet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ■3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending In orginele versie met ondertitels. kinderprogramma. Vandaag: Impressies van de EK cross- fietsen en studiogast Doris Papperitz 16.05 Fünf Freunde verfolgen die Strandrauber, jeugdfilm naar het gelijknamige boek van Enid Blyton 17.00 Heute 17.15 Tele-tllustrierte. Actualiteiten. sport en amusement 17.45 Der roaarote Panther, teken filmserie 18.20 Königlich Bayerisches Amts- gericht, tv-serie met Hans Baur, Georg Bladel, Peter Brand e.a. Afl.: Aufruhr 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Locker vom Hoeker, korte verhalen met Walter Giller 20.00 E Sommerhitparade im ZDF, rechtstreeks vanuit Timmen- dorf, gepresenteerd door Vik tor Worms 21.00 Kinder Kinder, documentaire serie over scholen. In dit deel laat men aan de hand van een analfabeet zien dal het school systeem niet volledig functio neert 21.45 Heute-journal 22.10 5 nach 10, rechtstreeks dlcus- sieprogramma. Aansl.: Heute DUITSLAND 3 18.30 Het programma met de muia 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 E Frankensteins Braut (Bride of Frankenstein), Amerikaanse speelfilm uit 1953 van James Whale naar de roman van Mary Wollstonecraft-Shelley. Met Boris Karloff, Colin Clive, Elsa Lanchester e.a. Baron Frankenstein heeft een mon ster geschapen, welke is ont snapt. Het monster voelt zich echter alleen, en verlangt naar een metgezellin. Hij zet de ba ron zo onder druk. dat hij een buid voor hem maakt 21.25 Amerika literarisch: Llteratur- zene San Francisco. Reporta ge over de herontdekking van de veteranen onder de schrij vers in San Francisco met o.a. een interview met Ferlinghetti 22.25 Reisewege zur Kunst, serie reportages. Afl.: Italië - Umbrië 23.10 Des Sternonhimmel im Sep tember, sterrenkundig magazi ne van en met Dr. Erlch Ube- lacker 23.25 Laatste nieuws BBC 1 17.25 Wait 'till your fathar gets home, kinderserie 17.45 Heidi, kinderserie. Afl.: Het te legram 18.10 Fame, Amerikaanse tv-serie. Afl.: Blood, sweat and circuits 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal maga- 20.00 1 l 50 20.30 EEattenders, dramaserie 21.00 Bodymatlers, achtdelige docu mentaireserie over het mense lijk lichaam. Afl. 5: Muscles 21.30 Sharon and Elsie (slot), vijfde lige Engelse comedyserie 22.00 Journaal en weerbericht 22.30 Omnibus: Bolshoi Balier, re portage over het Bolshoi Bal let, n.a.v. hun tournee in Enge- 00.30 EK Atletiek, samenvatting 01.10 Weerbericht BBC 2 17.45 EK Atletiek te Stuttgart 21.30 Double jeopardy, portret van John Moe. die tijdens de Tweede Wereldoorlog (valse) geheime informatie doorspeel de naar Rusland 22.00 The Travelshow, toeristisch magazine 22.30 Moonlighting, Amerikaanse detectiveserie met Cybill Shep herd, Bruce Willis, Allyce Beas- ley e.a. Afl.: The bride of Tup- perman 23.20 Making waves, maritiem ma- 23.50 Newsnight, actualiteiten 00.35 Weerbericht 00.40-01.15 Open University ITV 17.20 Do it 17.45 Under the Seme Sky 18.15 Diffrent Strokes 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 19.50 Crossroads, Engelse dramase- 20.15 EK Atletiek Stuttgart 21.30 Murder by the Book, thriller naar een verhaal van Agatha Christie. Met o.a. Peggy Ash- croft en lan Holin 22.30 Workout, documentaireserie over werkloosheid en de in vloed ervan op de maatschap pij 23.00 Nieuws 23.30 EK Atletiek, samenvatting 00.30 Minder 01.30 East comes West SKY CHANNEL 17.30 EThe great videorace, met Gary Davies en Ronnie the Runner 18.30 Thrillseekers 19.00 E Dennis. All.: Tenting Tonight 19.30 The Flying Nun. All.: The Crooked Convent 20.00 Charlie's Angels. Afl.: Three for the Money 20.50 A Country Practice 21.40 Championship Wrestling 22.30 E The Untouchables. Afl.: Man in the Middle 23.20 E Sky Trex: Firato-epecial, met Linda de Mol 00.05-00.50 E Jensen's dimensions NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven AVRO 14.30 Schwarzwaldkli- niek, Duitse tv-serie. Afl.: Een kind, een kind. een kind 15.15 Hersengym nastiek - Een radioprogramma op televisie, spelprogramma 15.45 Country Camera, natuurfilmserie 16.10 Hollands Glorie op TV, vanaf de Firato 17.05 Ik zag twee beren, kinderprogramma 17.20 Ontdek je plekje, afl.: Woudrichem NOS 17.30 'AG-Journaal AVRO 17.40 Toppop- Discolympics MUSIC BOX 07.00 E Muziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00). Amanda Redington Show (08.00). Nino Firetto Show (09.00), Martin Buchanan Show (10.00), Simon Polter Show (11.00) en The Shadow (12.00). 13.00 E Mu ziekprogramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.55 Die Sport-Reportage. EK Atle tiek vanuit Stuttgart 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 15.00 Claire (4). Engelse tv-serie 15.50 Tagesschau 16.00 Ich bin Stanley die Ente, te kenfilm/musical 16.25 Der alteste al ler Spatzen, speelfilm 17.40 Die Strasse isl für alle da, tv-serie. Afl.: De vamp 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 10.00 Heute 10.03 Da* beste aus dem Musikantenstadl 11.30 Locker vom Hoeker 12.00 Umschau 12.10 Kinder Kinder 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 E Teletekst 14.45 Programma-overzicht 14.50 Heute 14.55 Nukys Abenteuer, kinderpro gramma 16.05 Ferienkalender, kin derprogramma 16.30 Freizeit... und was man daraua machen kann 17.00 Heute 17.15 Die Sport-Reportage. EK Atletiek BBC 1 07.50 Breakfas me 10.20 Laurel and Hardy 10.^u Silae, kinderserie 10.50 Newsround special delivery 10.55 The Adventures of Bullwinkle and Rocky 11.00 Hartbeat 11.25 The Adventures of Bullwinkle and Rocky 11.30-11.50 Play School 14.00 Jour naal 14.30-14.45 Hockey cokey 17.22 Regionaal nieuwe SKY CHANNEL 08.45 E Sky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 The Outsiders 16.00 E Pat Sharp Show 16.45 Hare co- mee the weekend ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuwa 10.30 Sesamestreet 11.30 Cartoon time 11.35 The Poeeidon fi les 12.30 About Britain 13.00 Teeti- me end Claudia 13.10 Rainbow 13.30 le Democracy Working? 14.00 Nieuwe 14.20 Regionaal nieuwa 14.30 Appointment in Honduras, speelfilm uit 1953 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Rainbow 17.15 The Moomina RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.08 KRO: Echo-magazine. 18.05 Man en paard. 18.30 Da Capo. 19.02 KRO's Country Time. 19.55 Maria ter Steeg. 20.02 VARA: Voor wie niet kijken wil. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VPRO: VPRO's nachtleven. RADIO 2 teder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 VOO: Hollandse hits. 19.00-07.00 Zie Radio 1 RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 TROS: Ferry Maat's Soul- en Disco Show. 21.02 De CD en L.P. Show. 22.02 TROS Country. 23.02 Sesjun. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 VPRO: De Beweging. 18.30 De Assendelftse Watertoren. 20.00 Nieuws. 20.02 De wandelende tak. 21.30 Voorland. 23.00 Het Evenement. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 KRO: Marktberichten. 18.15 Scheepspraat. 18.30 Uitgelezen. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 TELEAC: Cursus klussen. 21.00 Ni Hao, Chinese taal en cul- REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30-18.20 Middag magazine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 17.00 Mini Magazine over vrije tijdsbesteding, 17.30 Verzoekplaten- programma, 18.00 Ga jij de klas maar In over onderwijs, 19.00 Kunstuur en 20.00-23.00 Live muziek vanuit een Leidse Lokatie. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel en weerbericht. 19.33 Cocktail. Rustige muziek. 20.03 Folk op donderdag. 21.03 Passage '86, populaire muziek. 21.30 Hafabra, blaaswereld. 22.05 't Chanson. 23.00 Nieuws. 23.10 Crooners en Soft Music. 2340-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.05 Radio Twee. 22.05 Summertime. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Gitaarmuziek. 19.00 Dossier. 19.45 Jazz criss-cross. 20.30 Concert Jef van Hoof. 1 Missa de Deo. 2 Te Deum. 2146 Avondmuziek, 1 Concerto nr. 19 in F KV 459 voor piano en orkest, Mozart. 2 Acht Walsen, Chopin, 3 Strijkkwartet nr 1 in 23.00-23.45 Nieuwe muziek. Uit de In ternational Tango Collection, die ontstaan is op initiatief van Yvar Mikhashoff. MORGEN 07.03 VPRO: Het Gebouw. 13.08 NCRV: Hier en Nu. 13.35 Kerk Vandaag. 14.05 NOS: Van huis uit. 15.05 Volgspot. 16.05 VARA: De Rode Draad. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 KRO: Hel levende Woord. 07.12 Ontbijtshow. 08.50 Pater Adri Maat. 09.03 Adres onbekend. 10.03 In antwoord op uw schrijven. 11.03 M/V - Magazine. 11.50 Pater Adri Maat. 12.03 Frankrijk van Twaalf tot twee. 14.03 In de leunstoel. 15.03 In de kinderschoenen. 1S.30 TROS: Café chantant continu. 16.03 Nederlandse artiestenparade. 17.03 De Nederlandstalige top tien. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.02 VOO: Ook goeiemorgen. 09.02 Goud van oud. 11.02 Erik de Zwarl. 13.02 Rinkeldekïnkel. 15.02 De Top 40. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 VARA: Vroeg Ochtendconcert. 09.00 Het Internationaal Concertcir cuit. 10.35 Orkestmuziek. 11.30 Lunchconcert. 13.00 Nieuws. 13.02 Operette: Péle-mèle ('n operet te-allerlei). 14.00 EO: Klein bestek. 15.30 Uit de schat der eeuwen. 16.00 Crème du Baroque. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: Kijken in de toekomst. 10.00 AVRO: AVRO'S vijfluik. 12.00 Nieuws. 12.05 RVU: Toegift. 12.15 FEDUCO: Wijzer op 5. 13.00 Nieuws. 13.10 AVRO: Vrijzinnig Vizier. 13.30 De berg heeft een muis ge- 14.00 En toen of de andere wereld. 15.00 Minjon. 16.00 Telepoons. 1640 VPRO: Welingelichte kringen. REGIONAAL Radio Rijnmond: 0740 Actualiteiten magazine. 1640 Middagmagazine. 05.31 Met 1 wakker. 0840 Uit de band. 1140 Het vermoeden. 13.18 Tussendoor. 15.03 In the mood. 16.05 Neem je tijd. BRT 2 05.30 Dag en dauw. 08.12 Zomerhappening. 09.00 Stripkaffee. 10.03 Platenpoets. 12.00 Regioprogramma. 13.10 Ha die Micha. 14.00 De stemming. 1640 Abraham al gezien? 1740 Focus kort. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Gilbert Amy wordt heden 50. 10.50 Kamermuziek. 12.00 Tafelmuziek. 13.15 Franse balletten. 1540 Ezzolied. Ezzolied, oratorium naar een oud-Duits gedicht, Johann Nepomud, David. 164$ Op de koop toe ft ürl

Leidse Courant | 1986 | | pagina 11