DE VLEESCHMEESTERS Gekocht met een Postbankhypotheek. Mod. woonh., 3 sl.k., badk.m.toilet,tuin op z. Yt.pr. f k.k. CONTROLLER MA ASR ASSISTENT administratieve krachten van Rabobank bewaarder/ penitentiair inrichtingswerker (vim) PAGINA 20 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 AUGUSTUS 19E De Vleeschmeesters B.V., gevestigd te Rijswijk, is een detailhandelorganisatie, welke zich in hoofdzaak richt op de verkoop van vlees, vlees waren en gevogelte. Zij beschikt over 430 verkoop punten in Nederland en België. Tot de organisatie behoren ook een aantal produktie en distributie bedrijven. Binnen deze flexibele gedecentraliseerde onderneming zijn er verschillende verkoop- formules ontwikkeld. Ter ondersteuning van onze winkelorganisatie in Nederland zoeken wij een De betreffende funktionaris rapporteert rechtstreeks aan onze controller winkels en heeft zijn standplaats op ons Hoofdkantoor te Rijswijk. Hij zal zich na een in werkperiode in nauwe samenwerking met onze controller winkels bezig houden met: 1. de verdere ontwikkeling van geautomatiseerde planningsprocedures met betrekking tot omzet, brutomarges en loonkosten op winkelniveau en winkelgroepniveau op weekbasis, alsmede de registratie daarvan. 2. het periodiek analyseren van de verschillen tussen planning en realiteit alsmede de rap portering daarvan aan het winkelmanagement. 3. het ondersteunen van het winkelmanagement bij de tot standkoming van de jaarplanning, cq. de bijstelling daarvan op kwartaalbasis. De betreffende kandidaten dienen aan de volgende vereisten te voldoen: 1. in bezit te zijn van een H.EAO.-diploma of vergelijkbare opleiding. 2. vertrouwd te zijn met het gebruik en toepas singsmogelijkheden van een Personal Computer, bij voorkeur type IBM. 3. zo mogelijk twee a drie jaar bedrijfservaring te hebben in soortgelijke fanktie. 4. over goede contactuele eigenschappen te beschikken. 5. commercieel gevoel te hebben. Wij van onze kant hanteren voor deze be langrijke funktie uitstekende primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden, welke goed aansluiten op de zwaarte van de funktie. Bij gebleken geschiktheid bestaat na 2 a 3 jaar via een job rotation programma de moge lijkheid door te groeien naar een zwaardere management funktie. Bent u de funktionaris die wij zoeken? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae aan ons Hoofd Personeel Organisatie, Mr. M. Brussee, van Cijnstraat 28. 2288 CB Rijswijk. Voor meer informatie kunt u zich rechtstreeks wenden tot de heer J. de Visser (tel. 070 - 907802). stichting administratie sociale regelingen belast met de uitvoering van een aantal sociale regelingen, waaronder die van het Bedrijfspensioenfonds voor de Metaalnijverheid en de VUT-regeling voor dezelfde bedrijfstak, heeft plaats voor enkele jeugdige die onlangs zijn geslaagd voor het HAVO- of MEAO-examen. Zij kunnen worden geplaatst als boekhoudkundig, algemeen administratief of correspondentie- medewerkfstjer. De betrokkenen dienen bereid te zijn diverse interne en externe cursussen te volgen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Geïnteresseerden kunnen hun schriftelijke sollicitatie richten aan onze Personeelsconsulent, de heer E.S. Wijnants, onder vermelding van 'sollicitatie' in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Het kantoor, dat ongeveer 320 medewerkers heeft, is gevestigd in de Rijswijkse Plaspoelpolder. Bij het voeren van de administratie wordt gebruik gemaakt van een geavanceerd computersysteem. Burgemeester Elsenlaan 329,2282 MZ Rijswijk, of Postbus 5210,2280 HE Rijswijk. ADVERTEER MEER! Bij het kopen van een huis heeft u vrijwel altijd een hypotheek nodig. Het afsluiten van zon hypotheek lijkt ingewikkeld, maar is dat niet. Als u zich tenminste goed oriënteert en een deskun dige hypotheekadviseur inschakelt Zoals de kopers van dit huis deden, voordat zij kozen voor een Postbankhypotheek. Eerst gratis documentatie. Zij vroegen eerst documentatie aan over een Postbankhypotheek door gratis te bellen met 06-0400. Uit de brochure die zij daarna thuisgestuurd kregen, leerden zij de istbankhijjotheek kennen als ^en aan trekkelijke hypotheek, met lage rente en gunstige voorwaarden. En de Postbank vonden zij een betrouwbare instelling. En vervolgens deskundig advies. In de brochure stond ook aangegeven op welke wijze een Postbankhypotheek kan worden verkregen. Namelijk via een makelaar of verzekeringsadviseur, maar ook bij één zijn spreekkamer bepaalden zij welke Postbankhypotheek in hun situatie de beste was. Er werd gekozen voor een 7-jaarshypotheek met rentebedenktijd. De rente staat daarbij voor 7 jaar vast, maar al na vijfjaar kan worden bepaald wanneer een nieuwe rente in moet gaan. De adviseur berekende hoeveel per maand voor de hypotheek betaald van de 200 grotere postkantoren waar moet worden. En hij rekende voor wat het een hypotheekadviseur van de Postbank belastingvoordeel is. Hij regelde de aan- der ingewikkeld is dan u misschien dacht U belt eerst kosteloos 06-0400 voor het aanvragen van documentatie. Deze documentatie kunt u ook op het post kantoor krijgen. En u wendt zich vervol gens tot één van onze hypotheekadviseurs. Of u vraagt bij uw makelaar of verzekeringsadviseur naar een Postbank hypotheek. Voor een Postbankhypotheek kunt u in elk geval altijd vlak bij huis terecht aanwezig is. Welke 200 postkantoren dat zijn, stond overzichtelijk aangegeven. Een afspraak met de adviseur was dus hi een. rustig vraag voor de hypotheek en de aanvraag voor de gemeentegarantie. En dat deed hij zonder extra kosten. U merkt dat het af sluiten van een Postbankhypotheek min- COÖRDINATOR BUITENLAND EN CENTRAAL MIDDELEN BEHEER (m/v) Functi»«fn«chri|vlng: De activiteit Centraal Middel en beheer heeft een tweeledige taak, te weten: het optreden als produktspecialist Buitenland; en het coördineren van alle waardeverkeer binnen de bank. De gevraagde functionaris krijgt de dagelijkse leiding over de activiteit en zal met een goed gevoel voor dienstverlening en een grote mate van accuratesse de opgedragen taak dienen te realiseren. De activiteit kent een personele omvang van 3 formatieplaatsen. Functie-eisen: - Middelbare schoolopleiding; - NIBE-basis - binnenland buitenland; - Bewezen leidinggevende kwaliteiten; - Accuratesse en enig administratief inzicht; - Organisatorische kwaliteiten; - Leeftijd vanaf plm. 25 Jaar. Inlichtingen over deze functie kunnefi" worden verkregen bij de heer P. B. W. Leistra, hoofd van de afdeling Vestigingen, telefoon 070-81.43.71, tst. 17. U gelieve, uitsluitend schriftelijk, te solliciteren bij het hoofd Personeels: van de bank, postbus 11695,2502 AR 's-Gravenhage. Wij zoeken bewaarders/penitentiair inrichtingswerkers (v/m) voor het huis van bewaring in Den Haag. Het werk laat er geen misverstand over bestaan. Het is in de eerste plaats beveiligingswerk. Zoals het voorkomen van ont vluchtingen. Maar er is ook het persoonlijk bezig zijn met gedetineerden in arbeid, vormings-, sport- en ontspanning sactiviteiten. Moeilijk maar dankbaar werk. Wij bieden Een gedegen opleiding: in diensttijd. Tijdens uw opleiding verdient u al direkt: 2Ö23,- bruto per maand. Bij voldoende ervaring is een hoger aanvangs salaris mogelijk. Na uw opleiding kan het salaris uitlopen tot 2960.- per maand. Bovendien zijn er doorstroommogelijk heden. Deze brutosalarissen zijn exclusief 7.5% vakantie toeslag en de toelage voor onregelmatig werken. Wij vragen een leeftijd van min. 24 en max. 48 jaar een opleiding op MAVO-niveau een goede werkinstelling bereidheid in Den Haag of omgeving te wonen bereidheid te werken in een volledige baan op onregelmatige tijden. Wat moet u doen? Meer weten over deze functie? Vul dan de bon in en u krijgt een informatiepakket thuis gestuurd. De bon vóór 5 september a.s. sturen naar Centraal Wervings- en Opleidingsinstituut, Laan van Meerdervoort i 2517 AP Den Haag.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 20