de rijteoverheid vraagt IT® SdumwenliagheS vicoma bv viba (VNG) De\fere Nederlandse van eenten part-time administratief medewerker (m/v) stafmedewerk(st)er makelaardij VERPLEEGKUNDIGE (op basis van 100%) ZIEKENVERZORGENDE y KONSTRUKTEURS (HTS/MTS/PBNA) TEK.-KONSTRUKTEURS (MTS/PBNA) HOOFD OPLEIDING (m/v) all-round MAGAZIJNCHEF LEERKRACHT HANDVAARDIGHEID (m/v) viba PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1 staat de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten voor. Op korte termijn vraagt de VNG een 20 uur per week tijdelijk tot 1 januari 1989 ten behoeve van de STICHTING BRANDWEEROPLEIDING in Nederland. vacaturenummer 1.627 Functie-informatie De nieuwe medewerk(st)er zal worden belast met het assisteren van een collega bij het uitvoeren van de volgende werkzaamheden: - het behandelen van de in- en uitgaande post; - het beheren van documentatie en archief; - het verzorgen van de cursusadministratie en de financiële administratie; - het voorbereiden van vergaderingen, alsmede het notuleren daarvan. Functie-eisen Diploma m.e.a.o. of h.a.v.o„ aangevuld met administratieve ervanng Goede typevaardigheid. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden Het aanstellingssalans is afhankelijk van opleiding en ervaring; aan deze functie is een maximum salaris verbonden van f 2.869,- (op full time basis) bruto per maand. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, studie- en verplaatsingskostenregeling tegemoetkoming in de kosten van woon-/werkverkeer). Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht (met vermelding van het vacaturenummer) aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435,2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een opsomming van personalia, opleidingen en werkknngen bij te sluitea De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 561). De\fereniging van Nederlandse Gemeenten Nassaulaan 12,2514 JS 's-Gravenhage, telefoon 070 - 73.83.93. Schouwenhaghe Makelaardij B.V. heeft binnen haar team, vanwege de sterk toegenomen aktiviteiten, plaats voor een Wij denken hierbij aan een inventieve, aktieve man of vrouw, die tenminste in het bezit is van het N.F.M. diploma maar bij voorkeur makelaar o.g. is. Hij of zij zal de verantwoordelijkheid krijgen voor een - reeds bestaande zelfstandige kantoorvestiging. Gerekend kan wor den op een degelijke organisatorische- en ruime promotionele steun om de aktiviteiten van de vestiging te intensiveren en uit te bouwen. Behalve een enthousiaste inbreng wordt van de kandidaat verwacht dat hij of zij beschikt over een uitgebreide ervaring in de o.g. branche. Gezien de samenstelling van ons team achten wij een leeftijd tot max. 40 jaar wenselijk. Bij voorkeur dienen kandidaten woonachtig te zijn binnen de regio Den Haag-Leiden. De honorering en overige arbeidsvoorwaarden zijn in overeen stemming met de belangrijkheid die wij aan deze funktie toekennen. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, kunnen gericht worden aan de direktie. MAKELAARDIJ B.V. Langstraat 186, Wassenaar Tel.01751-79047 De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblijven, gezins vervangende tehuizen, enkele andere voorzieningen en een internaat. Wij zoeken op korte termijn voor woning 34 een: of De bewoners zijn gezien hun nivo van funktioneren sterk afhankelijk van de groepslei ding en vragen een individuele benadering. Het team bestaat uit 3 gediplomeerden en 3 leerlingen. Gezien de samenstelling van het team bestaat er een lichte voorkeur voor eert man. Funktie-eisenf - in het bezit zijn van Z. B. A of Z.V. diploma (liefst met ervaring): belangstelling hebben voor het werken met ouderwordende bewoners; - een aktieve en positieve inbreng hebben in het woninggebeuren; bereidheid tot het draaien van medische calamiteitendienst; - in staat zijn leerlingen en stagiaires te begeleiden; - kunnen funktioneren in teamverband en open staan voor een eerlijke meningsuiting. Woning 34 is onderdeel van het paviljoen „De Linde", waarvan gediplomeerden een ondersteunende rol vervullen in de medische/verpleegkundige calamiteitendienst voor geheel Swetterhage. Informatie: Nadere informatie over de funktie kunt u verkrijgen bij Nicole Authier, teamleidster of Roosmarie Geerhold. paviljoenshoofd van „De Linde". Telefoon: 01715-9208. Sollicitaties: Uitsluitend schriftelijke sollicitaties vóór 1 september a.s. te zenden aan de perso neelsdienst van Swetterhage, Blankaartweg 2,2381 AD Zoeterwoude. HOOFDKANTOOR Middenbaan210 Postbus 63 3190 AB Hoogvliet Tel. 010-4160011 Telex 28646 FILIALEN: Arnhem Groningen Hengelo (O) Veghel Zoeterwoude INGENIEURSBUREAU VOOR DE AFDELINGEN: PIPING APPARATENBOUW ELEKTRO- EN INSTRUMENTATIE OPLEIDING EN ERVARING: De opleidingseisen variëren per funktie en zijn indicatief bij iedere funktie aangegeven. Ook gegadigden met een gelijkwaardige opleiding kunnen reflecteren. Ver der zal worden gekeken naar huidige kennis en ervaring in soortgelijke funkties. Ook dient de gegadigde gezien onze werkzaamheden, over goede kontaktuele eigen schappen te beschikken. SOLLICITATIES: Telefonisch of schriftelijk aan bovenstaand adres of Vicoma b.v.. Energieweg 65,2382 ND Zoeterwoude, tel. 071-895590. Vicoma, opgerjcht in 1962, is een onafhankelijk dynamisch technisch ontwerp- en ad- viesburo waarin een groot aantal disciplines is ondergebracht. Met onze 350 medewer kers hebben wij reeds aangetoond in talloze projekten effektieve oplossingen te kun nen bieden. Oplossingen voor problemen van verschillende moeilijkheidsgraad in de chemische, petrochemische en voedingsmiddelen industrie. Van het ontwerpen van eenvoudige projekten tot het kompleet uitvoeren, al dan niet binnen de eigen organisa tie. van geavanceerde procesinstallatie. Behalve kwaliteit staat ook de service hoog in het Vicoma vaandel geschreven. SWETTERHAGE De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblij ven, gezinsvervangende tehuizen, enkele andere voorzieningen en een internaat. Het opleidingsteam Gemiva, verbonden aan het internaat Swetterhage te Zoeterwou de verzorgt de inservice-opleiding tot Z-verpleegkundige voor Swetterhage te Zoeter woude. voor Nieuw Buitenzorg te Leiderdorp en voor Sandhaghe te 's-Gravenhage. In totaal worden ongeveer 120 leerlingen opgeleid. Tot het takenpakket behoort: - coördinatie van de werkzaamheden binnen de dienst opleiding en het leidinggeven aan therorie-docenten en praktijkopleiders; - toezicht op een adekwate planning, organisatie en evaluatie van de uitvoering van de opleiding tot Z-verpleegkundige binnen de bestaande wettelijke voorschriften: - bevordering c.q. verdere ontwikkeling van een goede integratie tussen theorie en praktijk in de opleiding; - het volgen van de ontwikkelingen op het gebied van onderwijskunde en de inhoud van de Z-opleiding en deze vertalen/uitwerken naar de interne mogelijkheden; - onderhouden van kontakten met diverse in- en externe instanties en deelname aan overlegbijeenkomsten: - adviseren over gewenste aanpassingen in het opleidingsbeleid; - in voorkomende gevallen interne bij- en nascholingsprogramma's opstellen en (doen) uitvoeren; - als lid van het beleidsteam Swetterhage deelname aart overlegvergaderingen inzake genoemd internaat; - beheer over het opleldingsgebouw en de opleidingsmiddelen. Funktie-eisen: - het bezit van het diploma Z-verpleegkundlge. MBO- of HBO-verpleegkundlge, gevolgd door een diploma van één der hogere opleidingen voor verpleegkundigen (behaald vóór 1 september 1984), dan wel: een docenten-opleiding of de akte lerarenopleiding verpleegkunde 2e graad, dan wel: de akte MO-pedagoglek met afstudeerrichting onderwijskunde of gezondheidszorg. Kandidaten die onderwijskundig geschoold zijn en over tenminste één jaar ervaring op het terrein van de zwakzinnigenzorg beschikken, kunnen eveneens solliciteren. Arbeidsvoorwaarden en salaris: Conform de CAO-ziekenhuiswezen. Het betreft een 38-urige werkweek. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na plaatsing te zenden aan de direktie van de Stichting Gemiva, Regentesseplantsoen 47,2801 CM Gouda. Inlichtingen kunnen desgewenst worden ingewonnen bij het bestuursburo van de Stichting Gemiva te Gouda (telf. 01820-16433), of de personeelsdienst van Swetterhage, (telf. 01715-9208). C.I.V. „DOOR EENDRACHT STERK" B.A.", gevestigd te 's-Gravenhage, Meppelweg 1401, exploiteert een groothan delsbedrijf in levensmiddelen. Door de 250 aangesloten leden wordt een jaaromzet gerealiseerd van 125 miljoen gulden. Voor dit bedrijf wordt kontakt gezocht met de die in staat is - op organisatorisch verantwoorde wijze - de dagelijks bin nenkomende goederenstroom op te slaan, efficiënte orderverzameling uit te voeren en de eigen expeditie optimaal te doen functioneren. Naast moderne bedrijfsoutillage staan ruim 50 medewerkers beschikbaar die hun bijdrage leveren. De functionaris zal beschikken over een gedegen opleiding, is een sterke persoonlijkheid met goede contactuele en leidinggevende eigenschappen, in de leeftijd van 30-40 jaar. Handgeschreven brieven te richten aan de directie van voornoemd bedrijf. Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Noord- wijk vraagt voor de onder haar bestuur staande R.-K. Basisshool „De Bronckhorst" een voor 10 uur per week. FunkHe-eisen: - katholieke levensovertuiging - goed kunnen werken in teamverband - in bezit zijn van de vereiste akten. Uitgebreide sollicitaties kunt u richten aan mw. E. W. M. Schmitz, p/a Postbus 193, 2200 AD Noordwijk, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. Voor inlichtingen kunt u bellen met de directeur van de school, de heer H. W. Groenevelt, telefoon 01719-13441. stafmedewerker beproevingsanalyse fotonica Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht, Materieelbeproevingsafdeling I De directie Materieel Koninklijke Landmacht is belast met het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. Functie-informatie: analyseren van projecten op het gebied van lasers, warmtebeeld, helderheidsversterkers, optische instrumenten e.d.; opstellen van beproevingsschema's; onderhouden van technische en wetenschappelijke contacten op het gebied van militaire toepassingen van de fotonica. Vereist: voltooide technische wetenschappelijke opleiding (universiteit/hogeschool, studierichting natuurkunde). Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: min. f4346,- en max. f6024,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.T. den Ouden, onder nr. (070) 16 42 27. I.v.m. de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Selectie van de interne kandidaten gaat evenwel vooraf aan de selectie van kandidaten van buiten het ministerie van Defensie. Sollicitaties inzenden voor 13 september 1986. hoofd bureau systemen (v/m) tevens plv. hoofd afdeling financiële informatiesystemen vac.nr. 6-5805/0167 Ministerie van Defensie directoraat-generaal Economie en Financiën, directie Financieel Beheer De directie Financieel Beheer is belast met het toezicht op een doelmatig en rechtmatig beheer van het defensiebudget. De afdeling Financiële Informatiesystemen heeft daarin tot taak het beheren en ontwikkelen van een aantal geautomatiseerde financiële administratiesystemen, alsmede het analyseren, evalueren en presenteren van de informatie uit deze systemen Functie-informatie: geven van leiding aan de ontwikkeling en invoering van nieuwe automatiseringsprojecten op het gebied van centrale financiële administraties, waarvan het systeembeheer is opgedragen aan de afdeling Financiële Informatiesystemen; na invoering van het systeem coördineren van en adviseren omtrent incidentele informatiebehoeften van gebruikers opstellen en bijstellen van opleidingsplannen voor geautomatiseerde financiële administraties, in het kader van de permanente educatie, begeleiden van veranderingsprocessen als gevolg van de invoering van geautomatiseerde informatiesystemen; onderkennen en bewaken van relaties tussen zowel de in ontwikkeling zijnde als de in gebruik zijnde informatiesystemen en het signaleren van relaties met andere systemen; vervangen van het afdelingshoofd bij diens afwezigheid. Vereist: diploma HAVO c.q. VWO; diploma SPD 1 en 2 c.q. HEAO (BE of BI), dan wel een gelijkwaardige combinatie van opleiding en ervaring; b.v.k. enkele AMBI-modules (11,12, B1 en enkele S-modules), of de bereidheid tot het volgen van de studie AMBI; bereidheid tot het volgen van aanvullende opleidingen op het gebied van managementvaardigheden en automatisering. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5221,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen over de functie worden verstrekt door de heer R.F.S. van der Staay, onder nr. (070) 72 13 66, en omtrent de selectieprocedure door de heer H.N.J. Leyendekkers, onder nr. (070) 7214-36. Sollicitaties inzenden voor 10 september 1986. hOOfd (v/m) post- en archiefzaken vac.nr. 6-6448/0167 Tweede Kamer der Staten-Generaal Functie-informatie: geven van leiding aan de Dienst Post- en Archiefzaken, bestaande uit een postkamer alsmede registratuur-, archief- en reproduktie-afdelingen (de Dienst telt momenteel 22 medewerkers); op basis van het Besluit Post- en Archiefzaken Tweede Kamer uitwerken van het beleid en coördineren van de invoering ervan; meewerken aan nieuwe ontwikkelingen, speciaal op het terrein van de automatisering. Vereist: HAVO of een hieraan gelijkwaardige opleiding; SOD I en SOD II, dan wel een overeenkomstige combinatie van opleiding en ervaring; ruime ervaring in een soortgelijke functie, waarbij met name het leidinggevend aspect van belang wordt geacht; goede contactuele eigenschappen. Bekendheid met het werken van geautomatiseerde systemen strekt tot aanbeveling Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: max. f5221,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 1 oktober 1986. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. secretaresse/secretaris Functie-informatie: verrichten van algemene secretariaatswerkzaamheden waaronder het verzorgen van correspondentie en ander typewerk; bijhouden van de afdelingsagenda, archiveerwerkzaamheden e.d.; diverse administratieve werkzaamheden, met name ook m.b.t. gebruikers (in- en extern) van de automatisering, notuleren van vergaderingen voorts incidenteel betrokken worden bij toepassingstests van kantoorautomatisering (tekstverwerking e.d.). Vereist: opleiding op HAVO-niveau; typevaardigheid, ervaring met secretariaatswerkzaamheden; affiniteit met automatisering, tot uitdrukking komend in kennis van de terminologie op bedoeld gebied; ervaring met het werken op tekstverwerkingsapparatuur. Standplaats: 's-Gravenhage. Sollicitaties inzenden voor 6 september 1986. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Vz% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. Viba is een sinds 1935 gevestigde technische handelsonderneming, die zich bezighoudt met de verkoop van onder andere: machinegereedschappen voor metaalbewerkings machines, meetgereed- schappen en -apparatuur voor de metaalverwerken- de industrie, mechanische bevestigingsprodukten, lijmen, borg- en af dichtingsmiddelen voor de industrie en de onder- houdswereld, accessoires en onderhoudsprodukten voor auto's en motoren. De produkten worden op basis van alleenvertegen woordiging uit vele landen in Europa, uit de V.S, en uit Japan geïmporteerd. Viba machinegereedschappen worden voornamelijk gebruikt in de metaalverwerkende industrie, zoals machinebouw, transportmiddelenindustrie, scheepsbouw en -reparatie, apparatenbouw en fijnmechanische industrie. Door een gestadige groei van deze afdeling zoeken wij een CHEF VERKOOP BINNENDIENST M/V De functie omvat: - het leidinggeven aan de binnendienstverkopers en de administratieve medewerkers; - het coördineren van de voorkomende werkzaamheden m.b.t. verkoop, inkoop en orderverwerking; - het assisteren van de verkoopleider. Wij vragen: - leeftijd circa 30 - 35 jaar; middelbare opleiding; - beheersing van de Duitse en Engelse taal; - ervaring in een commerciële binnendienstfunctie, bij voorkeur in een technische branche. Nadere informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de verkoopleider, de heer T. van den Akker, telefoon (070) 46 96 50. U kunt uw sollicitaties uitsluitend schriftelijk richten aan; Directie Viba N.V., Koningin Emmakade 199, 2518 JP DEN HAAG.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16