kiemt es mededelingen gemeentebestuur 18 t/m 22 aug. '86 071-122244 45É leiden Opruiming! Auto's 't Woud I LEIDSE COURANT VRIJDAG 15 AUGUSTUS ld Gemeenteraad Maandag 18 augustus a.s. om 20.00 uur. Agenda: Benoeming bestuurslid Stichting Welzijn Leiden Benoeming voorzitter, leden en plaatsver vangend leden Raad van Advies voor ver- keers- en vervoersaangelegenheden Benoeming leden van de Commissie voor de Bedrijfstechnische School Volkshuisvestingsplan Wijziging Rampenplan Nota Onderwijsvoorrangsbeleid Brief J.W. Sap inzake bestrijding jeugd werkloosheid Plaatsing noodlokalen/peuterspeelzaal bij scholencomplex Ant. Kleijnstraat Inzameling huishoudelijk afval bij flats d m v. wijkcontainers in cocons Vaststelling hogere grenswaarden ing. Wet Geluidshinder t.b.v. aantal lokaties in bestemmingsplan Hogewoerd e.o. Garantie geldlening Wijkvereniging Aktief Aanschaf automatisenngsapparatuur voor het vervaardigen van een Grootschalige Basiskaart Leiden Garantie geldlening Stichting Universitaire Woonwijk Boerhaave Wijziging gemeentebegroting en de be groting van een aantal takken van dienst/ bednjven 1986 (2e algemene begrotings wijziging) Aansluiten woonboten Andries Schotka de, Schelpenkade. Herensingel en Utrechtse Veer op de centrale riolering. N.B. Voortaan zal een half uur voor afgaande aan elke raadsvergadering overleg plaatsvinden met fraktie- voorzitters (om 19.30 uur). Commissie vergadering Commissie Ruimtelijke Ordening, Open bare Werken, Verkeer en Milieu. Donderdag 21 augustus a.s. om 20.00 uur in kamer 23/24 van het Gulden Vlies. Agenda: Stand van zaken omtrent ondertunneling Stationsplein c.a. Notitie inzake wijzigingen Wet Ruimtelijke Ordening Notitie inzake betaald parkeren terrein Morssingel Belangstellenden, die naar aanleiding van één van de bovengenoemde agendapunten het woord willen voeren, wordt aangeraden dit uiterlijk één dag voor de vergadering aan de secretaris van de commissie ruimtelijke ordening, openbare werken, verkeer en mi lieu. mw. E. Visser-v.d. Vlist, telefoon 071- 254236, kenbaar te maken. Bovenstaande vergadering is open baar. Wie meer wil weten over de te behandelen agendapunten kan daar voor terecht in het informatiecen trum in de hal van het stadhuis. Overige vergaderingen Werkgroep Hogewoerd Dinsdag 19 augustus a.s. om 20.00 uur In het Gulden Vlies. Op de agenda staan de volgendpunten: stand van zaken m.b.t. parkeergarage Sanders bouwplannen Camerabioscoop/Barbara/ Cunera herinrichting Hogewoerd. Voor meer informatie kunt u bellen 254505. Commissie voor de Beroep- en Bezwaar schriften Vrijdag 22 augustus a.s. om 9.30 uur in de koffiekamer van het stadhuis. Agenda: Drie bezwaarschriften zijn gericht tegen de afwijzing op een verzoek om een flat woning in de Stevensbloem Eén bezwaarschrift tegen inschrijving als reserve-kandidaat voor de flatwoningen in de Stevensbloem Twee bezwaarschriften tegen afwijzing op verzoek om registratie als woningzoeken de Voor Informatie "Overige vergade ringen" zie telefoonnummers) con tactpersonen onderaan agenda's. Verkeers maatregelen Diverse Asfalteringswerkzaamheden Maandag 18 augustus a.s. wordt een top laag asfalt aangebracht op de Diamantlaan. De aannemer zal daar 1 werkdag nodig heb ben. Door plaatsing van borden wordt de verkeersafwikkeling aangegeven. Dezelfde dag worden de Ter Haarkade en Boshuizerkade onder handen genomen. Terplaatse wordt op het bestaande asfaltdek een beschermlaag (emulsielaag) aange bracht. De verkeersafwikkeling wordt even eens met borden aangegeven. Dinsdag 19 augustus geschiedt hetzelfde aan de Com. Schuytlaan, Sweelincklaan, Debussystraat en Brahmslaan. Woensdagmiddag is men klaar met de werk zaamheden. Woensdag 20 augustus en donderdag 21 augustus worden in de Merenwijk, in de nieuwe Molengangtunnel (onder de Ketel meerlaan) asfalteringswerkzaamheden uit gevoerd; zo ook op de Zwartemeerlaan, in de bocht t.h.v. het Regenboogpad. Ook de op- en afrit van het fietspad van de Zijlbrug wordt voorzien van een deklaag asfalt. Alleen bij goed weer!!! Bovengenoemde werkzaamheden kunnen uitsluitend plaatsvinden bij droog werkbaar weer. Regent het, dan schuift het werk op naar een latere datum. Riolerings werkzaamheden Hogewoerd Maandag 18 augustus a.s. beginnen de voorbereidende werkzaamheden voor de aanleg van een nieuw hoofdriool in de Hoge woerd. Rijnstraat. Dwarsbolwerkstraat, Koe- nesteeg. Barbarasteeg, Nieuwebrugsteeg en Kraaierstraat. Aannemingsbedrijf Roos b.v. uit Abbenes voert de werkzaamheden uit. Het gaat hier om een omvangrijk karwei, dat tot eind december zal voortduren. Daar na komt de definitieve straatindeling aan de beurt. N.B. De overige zijstraten en stegen vallen buiten de straatindelingsplannen. Hierover bent u recentelijk, tijdens een twee tal informatie-avonden, uitvoerig geïnfor meerd. De bedoeling is gezien de omvang van het karwei, op verschillende punten in de wijk van start te gaan. Begonnen wordt in de Rijnstraat. Daarna gaat het werk vervolgens In de richting van Hogewoerd/Plantage. Zodra het werk in volle gang is. zal de Rijnstraat afgesloten zijn voor verkeer. Hetzelfde geldt voor ande re straten of gedeelten daarvan. Uitvoering Globaal is per steeg/straat 1 4 weken no dig. Het zal duidelijk zijn dat de Hogewoerd in gedeelten onder handen genomen wordt. Het beginpunt daar ligt bij de 4e Binnenvest- gracht en gaat in de richting van het Gan getje. Parkeren en verkeersafwikkeling U zult begrijpen dat de hiervoor genoemde werkzaamheden parkeren bemoeilijken of zelfs onmogelijk maken. Aan de autobezit ters onder u wordt verzocht daarmee re- kaning te houden. Ook de verkeersafwik keling kan problemen geven. Daar waar no dig komen borden te staan Toezicht op de werkzaamheden Gemeentelijk toezichthouder tijdens de uitvoering Is de heer Oostveen van de Di rectie Civiele Werken, afd. Rioleringen. Als er vragen of problemen zijn i.v.m. bereik baarheid. verhuizing o.i.d. dan kunt u hem het beste raadplegen. Hij is meestal bij de werkzaamheden te bereiken Aan de Plan tage staat een keet van de aannemer. Het telefoonnummer daarvan Is 130990. Werkzaamheden Zoeterwoudsesingel I.v.m. asfalteringswerkzaamheden op maan dag 18 augustus, dinsdag 19 augustus en woensdag 20 augustus a.s. is de Zoeter woudsesingel, tussen Cronesteynkade en De Laat de Kanterstraat, voor alle verkeer afgesloten (uitgezonderd voetgangers en fietsers). Werkzaamheden busbanenplan gedeelte Voorschoterweg en Brahmslaan In verband met de aanleg van het busbaan traject Leiden Zuid-West (Brahmslaan/Voor- schoterweg) zullen de 2 beweegbare delen van de Hooghkamerbrug worden vernieuwd. Maandag 18 augustus a.s. wordt het noor delijk deel onderhanden genomen. Het ge reedkomen van dit traject, inclusief het ge deelte van de Brahmslaan tussen Apollolaan en Voorschoterweg. is gepland op 6 septem ber a.s. Maandag 8 september a.s. is het gedeelte van de brug aan de zijde van de noolwaterzuiveringsinrichting aan de beurt. 27 september a.s. zullen de werkzaamhe den zijn voltooid. Verkeersafwikkeling Alle verkeer zal door plaatsing van borden met pijlen over 1 rijbaan worden geleid. Er zal geen omleiding nodig zijn. Gratis rondleiding Museum De Lakenhal In het Stedelijk Museum "De Lakenhal" wordt op zondag 17 augustus a.s. om 15.00 uur een gratis rondleiding gegeven langs de tentoonstelling van Florls Verster. Het is dan ook mogelijk de tentoonstelling "Aan bed geleerd: 250 jaar medisch klinisch onderwijs in Lelden" te bezichtigen; deze is alleen voor houders van de museumjaar kaart gratis. Toegang: 2,50 en voor 6-16 jarigen en 65* f 1,25. De openingstijden van de Lakenhal zijn: dinsdag t/m zaterdag 10.00-17.00 uur; zondag 13.00-17.00 uur en maandag gesloten. 'Plaatsing panden op de gemeentelijke Monumentenlijst Burgemeester en wethouders zijn bij besluit van 22 juli j.l. overgegaan tot plaatsing van de volgende panden op de gemeentelijke monumentenlijst: Hartesteeg 7, 9, 11 en 13 en Nieuwstraat 43. Genoemd besluit ligt met ingang van heden gedurende één maand voor een ieder ter inzage in kamer 214 van het Stadsbouw- huis, Langegracht 72. Gedurende één maand na heden kunnen belanghebbenden schriftelijk bij de Ge meenteraad gemotiveerd beroep instellen tegen het genoemde besluit. Fiets- en voetgangersbrug over de Trekvliet (verbinding A. Schotkade - Rijn en Schie- kade) nabij de spoorbrug. In september '86 zal worden gestart met de werkzaamheden voor de aanleg van een fiets- en voetgangersbrug over de Trekvliet (verbinding Andries Schotkade - Rijn en Schiekade). In deze werkzaamheden is tevens begrepen het aanbrengen van een beschoeiing tussen de Wouterenbrug en de spoorbrug aan de zijde van tuincentrum Verbiest. Degenen die over een namens het College van Burge meester en Wethouders verstrekte ligplaats- vergunning beschikken, zijn inmiddels aan geschreven om contact op te nemen met de directie Reiniging, Havens en Warenmark ten voor de toewijzing van een tijdelijke lig plaats. De boten, welke óf met een ligplaatsvergun ning (doch voor een andere deel van het water) óf eventueel zonder ligplaatsvergun ning zijn afgemeerd in de Trekvliet tussen de Wouterenbrug en de spoorbrug, dienen voor 1 september a.s. verwijderd te zijn. Indien bij de aanvang van de bovenge noemde werkzaamheden nog boten op bovengenoemd deel van de Trekvliet lig gen afgemeerd, zullen deze op kosten van de eigenaar worden weggehaald. Cursussen rugby, windsurfen en softbal van de directie Sport en Recreatie In samenwerking met de Leidse rugbyclub DIOK wordt een Introductiecursus Rugby georganiseerd. Duur: 6 weken, aanvang: dinsdag 2 september a.s. van 19.00 tot 20.30 uur en zaterdag 6 september a.s. van 11.00 tot 12.30 uur, plaats: DIOK-veld, Smaragdlaan 101, kosten: 10.- Deelname is mogelijk voor dames en heren vanaf 13 jaar. In samenwerking met het Recreatiecentrum "Vlietland" wordt een vervolgcursus wind surfen georganiseerd. Deze cursus is alleen bestemd voor diegenen die ook de 1e cursus hebben gevolgd. Duur: 3 uur praktijk op het water, aanvang: zaterdag 30 augus tus of 6 september a.s. van 10.00 tot 13.00 uur, plaats: Recreatiecentrum "Vlietland", kosten: 17,50. Er kunnen maximaal 15 personen per keer aan deelnemen. In samenwerking met Softbalvereniging "Volle Bak" wordt een Introductiecursus Soft bal georganiseerd. Duur: 4 avonden van 1Vi uur, aanvang: dinsdag 26 augustus a.s. om 18.45 uur, plaats: Sportpark "Leidse Hout". Kosten: 10.-. De cursus bestaat uit een theoriegedeelte dat in de praktijk wordt uitgetest. Ter afsluiting vindt er een toernooi plaats. Er is plaats voor 20 dames vanaf 14 jaar en 10 heren vana 16 jaar. Opgeven voor de cursussen Voor alle 3 cursussen kunt u zich opgeven bij Aad van der Luit van de Directie Sport en Recreatie, telefoon 315601. Inrichting Hooglandse Kerkgracht als marktterrein Het College van burgemeester en wethou ders heeft onlangs besloten de Hooglandse Kerkgracht in te richten als marktterrein voor de verkoop van 2e hands boeken, curiosa, antiek en 2e hands spullen, een lapjesmarkt en 2e hands kleding. Voor het verkrijgen van een standplaatsvergunning zal moeten wor den voldaan aan de gebruikelijk gestelde ei sen aan de marktkoopman. Een deel van het marktterrein van de Hooglandse Kerkgracht wordt gereserveerd voor het houden van rommelmarkten door Leidse verenigingen. Voor het innemen van een standplaats door deze verenigingen zullen de aan de markt koopman gestelde eisen niet van toepassing zijn. De toewijzing van standplaatsen aan marktkooplieden en verenigingen zal wor den gedaan door de directie Reiniging. Ha vens en Warenmarkten. Om de Hooglandse Kerkgracht te kunnen inrichten en de markt van start te kunnen laten gaan, roepen wij belangstellenden op om zich zo spoedig mo gelijk schriftelijk aan te melden bij de afde ling Havens en Warenmarkten van de direc tie R.H.W. Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden. Voor telefonische informatie kunt u bellen 071-252174. Zomerregellng huisvuil afgelopen Vanaf maandag 11 augustus jl. wordt door de Reinigingsdienst weer op de gebruikelijke ophaaldagen het huisvuil ingezameld. Maandag 18 augustus a.s. is de eerste grofvullophaaldag. Het grofvuilophaalschema ziet er voor de volgende week als volgt uit: Wijk 17 en 19 maandag 18 augustus' Wijk 18,22 en 25 woensdag 20 augustus Wijk 21 en 23 donderdag 21 augustus Wijk 20 en 26 vrijdag 22 augustus N.B. Bij de balies van het stadhuis. Stads- bouwhuis en de Reiniging liggen grofvuil- schema's voor u klaar. Bouwplannen Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende bouwvergunningen te verlenen met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50. lid 0 van de Woningwet Bouw woning Vlietweg 76B verbouwing woning de Ruyterstraat 26 uitbre»ding bedrijfspand Adm. Helfrichweg 9 verbouwing woning Witte Rozenstraat 33 uitbreiding bedrijfspand D. Rijkersweg 21 Groenhovenstraat 17. verbouwing woning Fagelstraat 27, bouw schuur Rijnzichtstraat 18, plaatsen dakkapel Stationsweg 31-33, verbouw t.b.v. gelduit gifte automatenruimte Klaproos 4, bouw berging, dakkapel en wijzigingen aan de gevels Breestraat 169, wijziging winkelpui M. Simonskade 44, bouw duivenhok Verder hebben Burgemeester en wethou ders het voornemen de volgende bouwver gunningen volgens de normale procedure te verlenen: aanbouw woning J. Romanstraat 1 Valkenhofje, bouw woning Bevrijdingsplein 30 wijziging winkelpui Smaragdlaan, bouw toiletgebouwtje Hansenstraat 34-34A verbouwen wonin gen Haarlemmerweg 5, verbouwen kantoor ruimte 3 Oktoberstraat, verbouw wijkgebouw Staalwijk v.d. Werfstraat 10, verbouw pakhuizen in binnengebied tot 2 kamerwoningen Haarlemmerstraat 128, verandering win kelpui Parelstraat 20. verbouwen woning Alle bovengenoemde bouwplannen liggen vanaf 18 augustus 1986 gedurende veertien dagen ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis. Langegracht 72. In die pe riode kan iedereen schnftelijk bezwaar tegen de bouwplannen indienen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Als Burgemeester en Wet houders ondanks de ingediende bezwaar- schnften en de eventuele toelichting in de commissie voor ruimtelijke ordening, uitein delijk toch een bouwvergunning verlenen, krijgen de indieners van bezwaarschriften hiervan bericht. Welstands commissie Maandag 18 augustus a.s. om 20.00 uur In kamer 12 van het Gulden Vies. Agenda: Behandeling ingekomen brieven (o.m. muurschildering Koningstraat 11) Behandeling ingekomen bouwplannen Gooimeerlaan (nabij kruising Veluwe- meerln), tijdelijke plaatsing "Nissenhut" 1 Van 't Hoffstraat 26. wijzigen van de zijge vel Milieu Ontheffing Wet geluidhinder In verband met een bouwplan gelegen aan de Kanaalweg (voormalig Van Wijk terrein). Er is een plan om een kantoorgebouw en beheerderswoning te realiseren gelegen langs de Kanaalweg, op het voormalig Van Wijk terrein. Het berekende geluidnivo voor de gevel van de beheerderswoning blijkt ho ger te zijn dan de in de Wet geluidhinder genoemde voorkeursgrenswaarde. Daarom moeten Burgemeester en Wethou ders van Leiden bij Gedeputeerde Staten om ontheffing verzoeken van deze wettelijke bepaling. Indien op het verzoek positief wordt beslist zullen er akoestische maatre gelen getroffen moeten worden om het ge luidnivo tengevolge van het verkeer in de woning tot een wettelijk aanvaard maximum te beperken van 35 dB(A). Dit verzoek ligt met een aantal bijbehorende stukken vanaf maandag 18 augustus a.s. één maand lang ter inzage in kamer 241 van het Stadsbouwhuis, Langegracht 72. leder die opmerkingen heeft over dit verzoek kan deze tot 18 september 1986 schriftelijk indie nen bij Burgemeester en Wethouders van Leiden, Postbus 9100, 2300 PC Leiden. Mondeling kunnen opmerkingen gemaakt worden op de openbare hoorzitting, gehou den op dinsdag 26 augustus a.s. van 10.00 tot 10.30 uur in kamer 001 van het Stads bouwhuis. Wilt u over e.e.a. nadere inlichtingen dan kunt u kontakt opnemen met de directie Mi lieu telefoon 254355. VW BUS Westfalia, hefdal sl.pl., 1976, 100.000 km. i gek., i.z.g.st., 12.500,-. 01751-79337. Kapteynstraat 44, plaatsen dakkapel Luchtmansplein 21, aanpassen uitbrei den woning Munnikenstraal 75, uitbreiding woning Parelstraat 20, verbouwen woning Utrechts Jaagpad 120A, verbouwen wo ning Krefeldlaan 16. wijzigen achtergevel Kortenaerstraat 73, plaatsen 2 dakramen- voorgevel dakkapel-achtergevel Nic. Beetsstraat 44, plaatsen schutting Dopheide 4. plaatsen dakraam Esther de Boer van Rijkstraat 1bouw van een berging Schipholweg 101, bouw kantoorpand Rijndijk 253, vergroten carport aanbren gen erlafscheiding Morskwartier nabij Vondellaan. plaatsen hekwerk Zeemanlaan 8a. plaatsen dakraam v. Bemmelenstraat 15, bouw berging Jan van Houtkade 10- 10a, verbouw div. ruimten Breestraat 169, wijzigen onderpui Korevaarstraat 1wijzigen winkelpui Pieterskerkgracht 3a, wijzigen voorgevel Rijnsburgersingel 72, verbouw woning Oude Rijn 39. restauratie woning Hallenweg/achter Groenoordhallen), bou wen bedrijfspand bij Haagsche Schouwweg 14, bouw motel Schubertlaan, tennisclub-accommodatie Pr. Wilhelminastraat 15. vergroten dakka pel in voorgevelvlak Herenstraat 120, bouw schuurtje Haarlemmerstraat 170a, verbouwen win kelpand Utrechts Jaagpad 9, aanbrengen kap Oosterkerkstraat (gew.ar.buro), verbou- M. Simonskade 44, bouw duivenhok Haarlemmerweg 5, bouw kantoorruimte Klaproos 4. verbouw woonhuis Levendaal/hoek Oranjeboomstraat, keuze kleur en materialen Stevenshofjespolder. vtek 11, bouw 52 woningen Ir. Driessenplein, parkeergarage (gewij zigd bouwplan) Einsteinweg 5. bouw laboratoriumgebouw t.b.v. plantengroeivoorzieningen Bovengenoemde bouwplannen liggen maandag a.s. tussen 10.00 en 12.00 uur ter inzage bij de secretaris van de welstands commissie. kamer 116a van het Stadsbouw huis. Langegracht 72. Voor telefonische in lichtingen en aanmelding spreekrecht kunt u bellen met telefoonnummer 254543 b.g.g. 254559. LEIDSE COURANT ADVERTENTIES ONDER NUMMER Voor advertenties onder nummer berekenen wij 3,78 per plaatsing aan administratiekosten. Bewijsnummers alleen op aanvraag 3,- per exemplaar. Alle bovenstaande prijzen zijn exclusief 5% BTW. Wij kunnen geen enkele aansprakelijkheid aanvaarden voor schade van welke aard ook. ontstaan door niet, niet-tijdig of on juist plaatsen van advertenties. Fouten in telefonisch opgegeven advertenties of fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgever behoeven door ons niet te worden gecompenseerd. Correcties en/of annuleringen worden onder voorbehoud geac cepteerd en uitgevoerd. De uitgever behoudt zich het recht voor om zonder opgaaf van redenen advertenties te weigeren. Te koop: Pol. KRUISER 6 mtr. 1 2x20 pk Johnson b.b. motor, 1 t.e.a.b. Tel. 01713-4231. KLEDING EN J KAPSEL WATERSPORT T.k.: BRUIDSJURK met toebe horen, mt. 38, in de Griekse stijl. Pr. 500,-. Is gestoomd. Tel. na 18.00 u.: 070-464888. T.k.: VIS/SPEEDBOOT merk Verkade 4.20, met 40 pk Yamaha, elektr. startend trai ler veel acc. Pr. 6500,-. Tel. 070-661058. Full Batten zeilen v.a. 98.- Imperiaals v.a. 49.- Gieken v.a. 59.- Trapezesv.a. 29.- Mistral mast v.a. 139.- Alle surfboard met hoge kortingen, o.a. Klepper 360 van 2395.- voor 1795.- Klepper 340 van 2395.- voor 1795.- y Mistral equipe h van 3995.- voor 2995.- y Mistral Tarifa y van 3495.- voor 2495.- Mistral Hoopika van 3295 -voor ƒ2295.- Tiga Funcup v.a. 995.- 1 Tiga Jibe te gek 995.- F2 lighting van 2995.- voor 1495.- F2 Strato van 2995.- voor 1495.- F2 Sunset semi compleet, te gek 1495.- Surfcenter „de Groote Vink" Vinkweg 3. Lelden (Zuid). Tel. 071-769666. I.J.O. maakt MODE betaal baar. Boekhorststraat 35a, D.H. Tel. 070-605508. Polyester ONEDIN kruiser met 40 pk Mercury, elektr. start, incl. alle toebehoren, unieke lig- i.J.O. voor RUBBERKOR SETTEN. gedipl. corsettiére, 35 jr. erv. Boekhorststr. 35a, D.H. Tel. 070-605508. 9750°.P TeL na° iSÏo' uur: 070-211322. POL. MOTORBOOT, 12 Pk bb- mot., 5V* mtr. lang, 2.1 mtr. breed, div. access. Vr.pr. to POSTZEGELS EN MUNTEN 4.000.-. Tel. 01740-30269. 100 b.b. MOTOREN nieuw, overjarig en gebr. Inruil aktie op nwe. motoren min. 200.- terug voor uw oude motor. Boottrai lers v.a. 425,- roei- en vlsbo- ten v.a. 695,-. Zeilboten v.a. 495,-. Speedboten v.a. 1750,-, kano's v.a. 495.-. kruisers v.a. 5950,-, rubber boten v.a. 1250,-. v. Zeist B.V., Voorweg 161, Zoetermeer. Tel. 079-517018. Verzamelaar vraagt te koop: POSTZEGELS van de gehele wereld. Betaal goede prijs voor verzameling: Nederland, Duits land. Frankrijk. Tel. 070- 457451. TE KOOP GEVRAAGD SLOOPGOUD. Contant 11.25 voor (kapot) 14 kts. Legitimatie verplicht. Van Ruiten, antiquair. Kort Rapenburg 12, Leiden. Houten KAJUITZEILBOOT 61-* mtr. Lz.g.st. ƒ4250,-. V. Zeist BV, Voorweg 161, Zoetermeer. Tel. 079-517018. T.k.a. Etap 22 KAJUITZEIL BOOT alles erop en eraan. Tel. 070-647777. TE HUUR g AANGEBODEN Te huur luxe auto's, vanaf 30,- per dag. Autoverhuur PRAN GERS. Hoofdstraat 104 Leider dorp. Tel. 071-894040. T.k. mooie en snelle pol. ZEIL BOOT, type Simoun 485, vr.pr. ƒ800,-. Eventueel met trailer, geh. i.z.g.st. Tel. 01721-9789. UW KLEINTJE WORDT GELEZEN VAKANTIE VOORBIJ?? WELNEE!! kunt nu nog dit jaar vele weekenden genieten van v eigen caravan: NU VELE SPECIALE AANBIEDINGEN DIGEU GRUAU DETHLEFFS MÜNSTERLAND EN VELE STACARAVANS v recreatiebenodigdheden. r alle caravan-accessoires, r financieringen en verzekeringen. RIJKSSTRAATWEG 179 - WASSENAAR TEL. 01751-12561/17792 VOORDEELAKTIE: korting tot 2500,- op onze show modellen o.a. Hobby,- Knaus, Beijerland en Award enz. enz. Circa 60 gebruikte v.a. 850,-. Vouwwagens v.a. 1250,-. Voortenten v.a. 388,-. Verhuur v.a. 295,- p.w. C. C. Bos, Woutersweg 8, 's-Gravenzande. Tel. 01748-12683. Koopavond woensdag. Wilt u uw toer- of sta-CARAVAN verkopen. Bel dan even 06- 52103125 (gratis inlichtingen). Aangeb. goede overdekte STALLING voor vouwwagens onbeperkt weghalen mogelijk. Tel. 015-12.32.00. HONDA CB 400 4 cyl., bj. '79, in pr.st., 16.000 km, iedere keu ring toegest., zeer scherpe prijs. Tel. 079-414408. AUTOMARKT biedt aan: door Veilig Verkeer Nederland gekeurde auto's, met 1 jaar garantie Prljs/of per maand Volvo 345 DL '80 7 850,- 196, Toyota Sportswagon '795.750,- 144, Ford Granada 2.3 GL '82 11 950.- 300, Mitsubishi 23 D '81 8.750,- 219, VW Golf CS *81 9 950.- 249. Ford Escort 13 Ipg '81 10.250.- 256, Opel Kadett 16 D '83 11.500,- 288, Opel Kadett 1.2 S '83 12.500.- 313, Ford Escort Laser 1.1 '83 12.500,- 313, Ford Sierra 1.6 Aut. '8317.950,- 449, Ford Sierra 2.3 L '8319.250,- 481, Ingeruild: Ford 1.6 L Kombi'79 2950, Auto's 't Woud Woudseweg 160 Weg (De Lier-Delft) Den Hoorn Tel. 01738-9313 Inruil - Garantie Financlerlna Mercedes 240 D bj. '82, org. km 48.000, 1e eig., i.z.g.st. Vr.pr. 26.500,-. Tel. 01749-47633. MITSUBISHI LANCER 1400 GL 4-deurs, '82, blauw, km 54.000. Tel. 079-169639. Peugeot 305 GL break'85 MERCEDES diesel aangeboder met nieuwe motor, APK ge keurd, bouwjaar 1976 in uitste kende staat, ƒ3950,-. Volmo lengracht 15, tel. 132440. Volvo 245 Grand Luxe Stationcar, bl. met., m.'l overdrive, niveau reg. cass. ra dio, hondenrek Ipg, enz. Pracht staat. Pr. 22.500,-. 071-123537. Jetta '81 met gasinstalt., zeer 7900,-. Tel. 070-6831441 18.00 u. Renault 11GTL juni '8! Renault 18 GTS'79 metall. groen, centr. deurvei electr. ramen, velours In 3.750,-. Tel. 015-132759. Suzuki Alto FX mei '83 Toyota Hi-Ace bus'81 diesel, combi lang. rond glas, grijs kent., i.z.g.st. 60 Tel. 070-872435. Toyota Corolla de Luxe'I Tel. 070-678974. B.M.W. type 525 eind '8 58.000 km, van 1e eigenaar, nieuw, alles erop en eraan. GARANTIE. Prijsldee 16.5 Tel. 070-894004 na 6 uur. Ford Fiesta Festival dec.' i.z.g.st. recent ANWB rapj ƒ9000,-. Tel. 070-78716711 of 858523 na 18.00 uur. Honda Prelude eind '82 Honda Prelude aug. 79|» zwart, elektr. schuifd. V 4250,-. Tel. na 18 uur: i 521306. Wegens omst. heden t.k. M DA 626, bj. '82. Pullman b trekh. Ipg, elektr. rama spiegels, km.st. 74.000. ƒ7750,-. Tel. 070-937800 475411. '78, Te koop gevraagd: Voor liefhebber t.k. PEUG 304 Coupé. bj. '75. 875,-. 01712-2452. T.k. aangeboden RENAUl TL bouwjr. 1980, pr. n.o.U goede staat. Tel. 01719-143 VW POLO. bj. '76, netteer de auto. zeer zuinig, keur gehouden, mot. en carr. APK-klaar, stoffen beklet Vr.pr. 1700,-. T 974909. Mooie VW GOLF L. bj. APK-gekeurd, kl. groen, kn 78.000, nwe. banden f Vr.pr. 1850.-. Tel. 0» 974909. RENAULT 20 TS aut., bj. stuur en rembekr., c.v., ele C ramen, 1 deur beetje ro« voor de rest fantastisch. Vrai 1650,-. Tel. 070-974909. Auto SCHEVENINGEN. 1 070-524543. Volvo 343 APK, aut., '78. 2350,-. I 127, '79, 2350,-. H Accord, '78. 1850,-. I Century 6 cyl., LPG. 34 Peugeot 305 SR. 3450,-. Slmca Horizon, 3250,-. Te koop: MERCEDES 200 gekeurd, i.; Pr. 2750,-. Tel. 01717- FORD Taunus 1600 '77, 800.-. Hengelolaan 1388. 667741. RENAULT 30 TX F6 Injectie pr.st., elektr. ramen óm V trekhaak, 2500,-. Tel. 270330. Diverse inruilfietsen i fietsen met 3 mnd. garanti voorraad bij Theo's tweewielershop Losplaatsweg 6 Noordwljk i (bij gemeentewerken). 01719-12940. I CAMPING AFDEKPLASTIC tot 6 breed bij Jan Bakker, Hoof de 84, tel. 070-800933. Boek nu voor PARIJS v.a. Bel Pullman Tours/Magicl Lid ANVR/SVR. Tel. 645836. Aangeboden: fraaie RECREATIEBUNGALOW, woonkamer, 2 slaapkam badkamer met ligbad, keuken en zonnige tuin, g compleet, 28.500,-. Inl. bezichtiging: Bungalow! ^40 Campingreizen per luxe bus Costa Brava reeds v.a. 225,- p.p. Costa Blanca (Benidorm e.o.) reeds v.a. 235,- p.p. Ook met hotel of app. Bel Euro Rapide Reizen 030-313815 (7 dg. per week van 9-221 VERHUUR toercaravans. Bos. Woutersweg 8. 's-Gra zande. Tel. 01748-12683. T.k. Lhasa-Apso PUPS, I langharig met stambfl ontw., ingeënt, 800.-. Tel.' 611239. BABY-FRETTEN aangeb., I mak. huisdiertje, ook bijpas de kooien. Dierenspeciaali Vlieland, Nieuwe Rijn 50, den. Tel. 071-120824. T.k. Karthuizer KITTENS stamboom en ingeënt. 01740-28304.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16