de rijksoverheid vraagt [F® UITNODIGING Assistent voor het opzichter rayon Rotterdam medewerker voortgangscontrole ASS. REGIO PERSONEELSCHEF (M/V) twee ordervoorbereiders informatieavond SCHOONHEIDSSPECIALIST(E) Putman Installaties B.V. C.V. MONTEURS C.V. ONDERHOUD- MONTEUR (waterzijdig) MAGAZIJNBEHEERDER DOCENT ZIEKTEN- en GEZONDHEIDSLEER (m/v) PHILIPS PAGINA 16 LEIDSE COURANT ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1981 Staatsdrukkerij uitgeverij De Staatsdrukkerij en Uitgeverij zoekt voor de afdeling Produktieplanning een De Staatsdrukkerij en Uitgeverij is een modern en goed geoutilleerd grafisch bedrijf waarin circa I ISO medewerkers werkzaam 2ijn. Het bedrijf draagt zorg voor de uitgave en produktie van grafische produkten ten behoeve van de Rijksoverheid. De afdeling Produktieplanning is belast met de zorg voor een optimale bezetting van de produktiemiddelen en met de voortgangscontrole van de orders die intern worden verwerkt. De voortgangscontroleur zal worden - bet opstellen van prioriteiten in de verwerkingsvolgorde van het orderpakket; - het maken van afspraken over de levering van orders; - het actueel houden van de korte termijnplanning; - het signaleren van stagnaties en in verband hiermee, te nemen maatregelen. Voor een goede uitoefening van de functie wordt van de kandidaten verlangd dat zij in het bezit zijn van een grafisch vakdiploma, eventueel de Staf- en Kadercursus hebben gevolgd. Voorts moeten de kandidaten beschikken over goede contactuele eigenschappen. Het salaris wordt vastgesteld volgens rijksregeling en kent afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, een n f 3118.- bruto per maand. In verband met het principe-besluit van het Kabinet tot verzelfstandiging van de Staatsdrukkerij en Uitgeverij, moet er rekening mee worden gehouden dat dit Staatsbedrijf per I januari 1988 zal worden omgezet in een particulier bedrijf (NV of BV). Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen drie weken na plaatsing deze advertentie, richten afdeling Sociale Zaken van de Staatsdrukkerij en Uitgeverij, Postbus 20014, 2S00 EA 's-Gravenhage. de Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. C. de Vries, telefoon (070) 7894 47. Profimarkt B V., onderdeel van de Hermans Groep B.V.. is een supermarktorganisatie met 23 vestigingen in Zuid-Holland. In totaal exploiteert de Hermans Groep B.V. onder de namen, Profimarkt, Jac. Hermans en Wijnpakhuizen, ruim 100 filialen, met een personeelsbestand van ongeveer 3000 r De a deels vanuit het hoofdkantoor te Soest en deels decentraal vanuit de diverse regionale centra in Nederland. Tengevolge van het vertrek van de huidige functionans zoeken wij voor de personeels afdeling te Monster een: beheersmatig karakter. Het accent ligt mutatieverwerking, alsmede het produceren 3 medewerkers op de personeels afdeling. Daarnaast bezoekt de assistent een aantal malen per jaar de 23 Profimarkt filialen t.b.v. de uitvoering van administratieve controles. Goede mondelinge en schriftelijke uitdn. kmgsvaardigheid. leftijd ongeveer 25 jaar. ;t bezit van een auto is noodzakelijk i.v.m. de mr functie. up-to-date genoemd worden met o.a. een adequate honorering, reiskostenvergoeding, opname in het bedrijfspensioenfonds en een 100% s Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan Profimarkt B.V. ta.v. de afdeling Personeelszaken. Postbus 1060, 2680 BB Monster. FUNCTIE-EISEN: Middelbare beroepsopleiding personeels werk c.q. hiervoor studerend. rJi/ï Staatsdrukkerij uitgeverij Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf zoekt voor de afdeling Produktievoorbereiding Het Staatsdrukkerij- en Uitgeverijbedrijf is een modern en goed geoutilleerd grafisch bedrijf waar circa I 150 medewer kers werkzaam zijn. Het bedrijf draagt zorg voor de uitgave en produktie van grafische produkten ten behoeve van de Rijksoverheid. De afdeling Produktievoorbereiding verzorgt de grafisch-technische voorbe reiding ten behoeve van orders voor het Drukkerijbedrijf. Onder leiding van het Hoofd Produktievoorbereiding en een aantal sectiechefs verzorgt een twintigtal ordervoorbereiders de voorbereiding en de begeleiding van een gevarieerd orderpakket. De ordervoorbereider zal belast worden - het gereedmaken van werkinstructies ten behoeve van opdrachten voor het drukkerijbedrijf; - het onderhouden van mondelinge en schriftelijke contacten met toeleverings- Voor een goede uitoefening van de functie wordt van de kandidaten verlangd dat zij een opleiding hebben gevolgd aan een grafische MTS dan wel de Staf- en Kadercursus hebben gevolgd. Bij voorkeur dienen de kandidaten ervaring te hebben opgedaan in een functie van uitschrijver dan wel ordervoorbereider. Salaris volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tot een n f 3271,- bruto per maand. In verband met het principe-beslui het Kabinet tot verzelfstandiging Staatsdrukkerij en Uitgeverij, moet er rekening mee worden gehouden dat dit Staatsbedrijf per I januari 1988 zal worden omgezet in een particulier bedrijf (NV of BV). Schriftelijke sollicitaties dienen, binnen drie weken na plaatsing van deze advertentie, gericht te worden aan de afdeling Sociale Zaken Staatsdrukkerij en Uitgeverij, Postbus 20014, 2500 EA 's-Gravenhage. Nadere inlichtingen kunt U inwinnen de heer T. A. M. Zuijdwijk, telefoon (070) 7893 62. de de Maandag 25 Aug. van 19.00 lot 22.00 uur Informatie over onze opleidingen Dag- en avondcursussen die opleiden voor het Rijks erkend STIVAS-Diploma. Schoonheidsspecialist(e) opleiding inclusief: bewegingsleer manicure praktijkstages verkooptraining Bel voor nadere informatie en dokumentatie. Alexander Gogelweg 32 2517 JJ 's Gravenhage Tel.; 070-468802 Voorstraat 151-153 - Noordwijk Telefoon 01719-19210* vraagt voor haar afdeling Installatiebouw Voor inlichtingen/aanmeldingen kunt u zich richten tot bovenstaand kantooradres of na kantooruren telefonisch 071-174598. 2e organisatiemedewerker (v/m) vac.nr. 6-6335/0167 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht, afdeling Controller De directie Materieel Koninklijke Landmacht (DMKL) telt ongeveer 1800 personeelsleden en is belast met het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. Functie-informatie: leveren van een bijdrage aan het bewaken en beoordelen van de opzet en werking van de administratieve organisatie m.n. voor wat betreft de processen, werkmethoden, procedures, voorschriften en hulpmiddelen binnen de DMKL; verlenen van ondersteuning bij het verrichten van onderzoeken en zelfstandig verrichten van minder omvangrijke onderzoeken gericht op de werking van de administratieve organisatie; adviseren over knelpunten in de opzet en werking van de administratieve organisatie; verlenen van ondersteuning bij het begeleiden en coördineren van de invoering van geadviseerde wijzigingen op genoemd terrein; uitvoeren van bijzondere opdrachten voortvloeiende uit het takenpakket van de sectie Organisatie. Vereist: voltooide HBO-opleiding, b.v.k. HTS bedrijfskunde of HEAO (BE of BI); kennis van administratieve technieken en de bedrijfsorganisatie. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f3351,- en max. f4705,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.T. den Ouden, onder nr. (070) 16 42 27. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. De rijksoverheid wil meer vrouwen in dienst nemen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten vrouwen de voorkeur. specialist (v/m) extramurale gezondheidszorg vac.nr. 6-6303/0167 Centraal Bureau voor de Statistiek hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken, afdeling Gezondheidszorg De hoofdafdeling Gezondheidsstatistieken stelt gegevens samen op het gebied van de volksgezondheid, in het bijzonder over de medische en sociale aspecten van geboorte, ziekte en sterfte alsmede op het terrein van de gezondheidszorg. De afdeling Gezondheidszorg heeft tot taak het verzorgen van statistieken en publikaties betreffende de kosten en de financiering van de gezondheidszorg, waarbij o.a. gebruik wordt gemaakt van de door de Afdeling verrichte waarnemingen bij intra- en extramurale instellingen. Het bureau Extramurale Gezondheidszorg verzamelt jaarlijks via vragenlijsten algemene, structuur-, personeels-, exploitatie- en investeringsgegevens van verschillende soorten instellingen voor extramurale gezondheidszorg. De verwerking van deze gegevens geschiedt gedeeltelijk via een tafelcomputer. Met de publikaties van dit bureau wordt beoogd inzicht te verschaffen in kosten, capaciteiten en gebruik van diverse gezondheidszorgvoorzieningen. Functie-informatie: verzamelen, controleren en verwerken van basisgegevens; samenstellen van staten, tabellen en/of grafieken t.b.v. publikaties; onderhouden van contacten met berichtgevers en koepelorganisaties; verstrekken van inlichtingen aan derden over opzet en inhoud van de betreffende statistieken. Vereist: diploma VWO met wiskunde en economie; kennis van of belangstelling voor automatische gegevensverwerking; goede contactuele eigenschappen. Standplaats: Voorburg. Salaris: max. f3118,- per maand. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. hoofd bureau douane aangelegenheden (v/m) vac.nr. 6-6275/0167 De directie Materieel Koninklijke Landmacht is belast met het voeren van het materieelbeleid van de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. De administratie, aangiften en verrekening van alle door de Koninklijke Landmacht en Koninklijke Luchtmacht uitgevoerde grensoverschrijdend goederenverkeer worden verzorgd door het bureau Douane Aangelegenheden. Functie-informatie: geven van leiding aan 20-25 medewerkers; voeren van de voor de taakuitoefening vereiste correspondentie; geven van adviezen t.a.v. de consequenties verbonden aan grensoverschrijdend goederenverkeer en aan contracterende en uitvoerende instanties van de Koninklijke Land- en Koninklijke Luchtmacht. Vereist: diploma HEAO EJ; b.v.k. kennis van en ervaring op het gebied van de douane-wetgeving. Standplaats: Amsterdam. Salaris: min. f3351,- en max. f4705,- per maand. I.v.m. de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. Selectie van de interne kandidaten gaat evenwel vooraf aan de selectie van kandidaten van buiten het ministerie van Defensie. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J. Th. den Ouden, onder nr. (070) 16 42 27. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. medewerker (v/m) militair toezicht kwaliteitszorg-a textielprodukten vac.nr. 6-6276/0167 Ministerie van Defensie directie Materieel Koninklijke Landmacht, Materieelvoorzieningsafdeling 6, sectie Techniek, bureau Kwaliteitszorg De directie Materieel Koninklijke Landmacht telt ongeveer 1800 personeelsleden en is belast met het voeren van het materieelbeleid voor de Koninklijke Landmacht, gericht op het voorzien in en in stand houden van het materieel. De Materieelvoorzieningsafdeling 6 is o.a. belast met de verwerving van textielprodukten. Het kwaliteitsaspect is daarbij van groot belang hetgeen wordt bewaakt door kwaliteitszorgfunctionarissen. Functie-informatie: op aanwijzing van het hoofd Militair Toezicht Kwaliteitszorg Textiel- en Lederprodukten (HMTKT&L) zelfstandig uitvoeren van militair toezicht kwaliteitszorg op basis van AQAP-10 bij een bedrijf. Hiertoe behoren o.m.: leggen en onderhouden van noodzakelijke contacten; bestuderen van contracteisen; plannen, evalueren, verifiëren en bewaken van maatregelen die verband houden met de uitvoering van militair toezicht kwaliteitszorg; in voorkomend geval leiding geven aan c.q. toezicht houden op de werkzaamheden van haar/hem toegevoegde medewerkers militair toezicht kwaliteitszorg; ■registreren en schriftelijk/mondeling rapporteren, alsmede adviseren naar aanleiding van de opgedragen activiteiten; administreren en archiveren van de correspondentie en de documentatie volgens ontvangen richtlijnen. Vereist: diploma MTS (confectie) of overeenkomstige opleiding; ervaring in de textiel- en/of confectie-industrie; beheersing van moderne talen; bereidheid tot het volgen van de voor de functie van belang zijnde cursussen, o.m. op het gebied van de kwaliteitszorg. Standplaats: 's-Grayenhage. Salaris: min. f3039,- en max. f4098,- per maand. I.v.m. de te verwachten geringe interne respons wordt deze vacature gelijktijdig intern e;n extern gepubliceerd. Selectie van de interne kandidaten gaat evenwel vooraf aan de selectie van kandidaten van buiten het ministerie van Defensie. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer W. Nagtegaal, onder nr. (070) 16 67 99. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. eerste medewerker (.m.) vac.nr. 6-6328/0167 Ministerie van Verkeer en Waterstaat Rijksluchtvaartdienst, bureau Directeur-Generaal Het bureau Directeur-Generaal is belast met het verlenen van ondersteuning, in de ruimste zin van het woord, aan de directeur-generaal bij diens taakuitoefening. Het werkterrein beslaat: voorbereiding en coördinatie van besluitvorming, secretariaten, bestuursfuncties, vertegenwoordigingen, public relations en enige bijzondere taken. De vervulling van deze taken vereist van de medewerkers een brede vergaande oriëntatie in de specifieke taken van en een goed samenspel met de zes directies van de Rijksluchtvaartdienst. Functie-informatie: naast het incidenteel vervangen van en het in het algemeen bijstand verlenen aan het hoofd van het Bureau op het bovenomschreven werkterrein, waarbij o.a. voortgangscontrole en coördinatie speciale aandacht vragen, zullen ook werkzaamheden rechtstreeks voor de directeur-generaal tot de taak behoren. Vereist: ten minste opleidingsniveau VWO (talenpakket); actieve beheersing van de engelse taal (beheersing van de franse en/of duitse taal strekt tot aanbeveling); ruime ervaring in een functie waarin organisatievermogen en goede contactuele eigenschappen een vereiste zijn; in staat zijn om veelal onder druk met tact te kunnen werken. Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: min. f2643,- en max. f3601,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de heer J.T.M. Dorrestein, onder nr. (070) 74 7530. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. groepsleider (v/m) vac.nr. 6-6026/0167 Ministerie van Welzijn, Volksgezondheid en Cultuur Dienst Bijzonder Jeugdwerk, internaat 'Maritima' te Wassenaar In het Internaat wonen moeilijk lerende jeugdigen in de leeftijd van 14 tot 20 jaar. Er wordt geprobeerd hen zo te helpen dat ze weer van de mogelijkheden van de thuissituatie gebruik kunnen maken of naar een andere situatie kunnen toegroeien, zoals een gezinsvervangend tehuis, begeleid wonen en zelfstandig wonen. Functie-informatie: als lid van een team begeleiden van een groep van 10 jeugdigen die aan d? zorgen van het internaat zijn toevertrouwd. Vereist: diploma MBO inrichtingswerk of het diploma HBO jeugdwelzijnswerk of studerend voor een van deze HBO-opleidingen; ten minste 2 jaar ervaring in een vergelijkbare werksituatie. Salaris: max. f3271,- per maand, exclusief toelage voor onregelmatige diensten. Voor nachtdiensten wordt een vergoeding gegeven. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de directeur van het Internaat, de heer P.A. Visser, of de adjunct-directrice, mevrouw H.A.M. Fransen, onder nr. (01751) 19215. Sollicitaties inzenden voor 23 augustus 1986. Jongeren tot 25 jaar kunnen ten hoogste voor 32 uur per week worden aangesteld, tenzij zij reeds voor meer uren werkzaam zijn bij een overheidswerkgever. Bij het bereiken van de 25-jarige leeftijd of 5jaar na indiensttreding, zal bezien worden of de mogelijkheid bestaat het aantal uren uit te breiden tot de dan geldende volle werktijd. Bovengenoemde (bruto)salarissen gelden bij een volledige werkweek (38 uur) en zijn in het algemeen afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en zijn exclusief 7Va% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het bij de gewenste functie genoemde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke functie een afzonderlijke brief) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door het ministerie, de dienst of instelling toegezonden. SWETTERHAGE De Stichting Gemiva houdt zich bezig met de zorg voor verstandelijk gehandicapten in Zuid-Holland. Daartoe beheert zij vanuit een centraal buro te Gouda een aantal voorzieningen zoals dagverblijven, gezinsvervangende tehuizen, enkele andere voorzieningen en een internaat. Het opleidingsteam Gemiva, verbonden aan het internaat SWETTERHAGE te Zoeterwoude, verzorgt de inservice- opleiding tot Z-verpleegkundige voor Swetterhage, voor Nieuw Buitenzorg te Leiderdorp en Sandhaghe te 's-Gravenhage. In verband met een wijziging van de Z-opleiding en daarmede gespaard gaande nieuwe benoembaarheidseisen kan binnen het opleidingsteam zo spoedig mogelijk worden geplaatst een Het gaat om 275 lesuren per jaar, welke gegeven dienen te worden op maandag en donderdag, dat komt overeen met een deeltijd-functie van 31,25% (is 12% uur per week). De docent draagt zorg voor het verzorgen van de lessen als bovengenoemd, draagt er zorg voor dat de leerling de leerdoelen van de opleiding kan realiseren en biedt de leerling hulp bij individuele problemen betreffende het vakgebied. Functie-eisen: - Doctorandus geneeskunde; - ervaring met zwakzinnigenzorg of affiniteit tot de zwakzinnigenzorg hebben; - over goede didaktische vaardigheden beschikken; - in teamverband kunnen werken; - In staat en bereid zijn tot meedenken en meewerken aan de ontwikkeling van het onderwijs. Informatie: Voor nadere informatie over de functie en de inhoud ervan kan men zich wenden tot het waarnemend hoofd opleiding, Jacques Devilee. Telefoon: 01715-9208, toestel 138. Arbeidsvoorwaarden/salaris: overeenkomstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. De Philips Pensioenfondsen hebben een deel van hun vermogen belegd in onroerend goed, zoals woningen, kantoor- en bedrijfs gebouwen en winkelcentra. Voor het begeleiden van het onderhoud, aan deze gebouwen zoeken we een assistent voor de rayon-opzichter Rotterdam. Uw taken zijn: - toezicht houden op onderhoudswerk zaamheden - beoordelen van de onderhoudsaanvragen op noodzakelijkheid - controleren van de uitgevoerde opdrach ten - voorbereiden van onderhoudswerk (opnemen en kwantificeren, bestekken maken, begrotingen en uitvoerings schema's opzetten). Vanuit deze functie is doorgroei mogelijk naar de functie van rayon-opzichter. U bent in het bezit van het diploma BNA of HTS-Bouwkunde. Ervaring in een soort gelijke functie is noodzakelijk. Gezien de aard van de functie, is het van belang dat u bereid bent in Rotterdam of omgeving te gaan wonen. Uw leeftijd? Circa 25-30 jaar. Richt uw schriftelijke sollicitatie aan W. Buitelaar, Philips Personeelzaken, Antwoordnummer 35, 5600 VB Eindhoven. Ervaren opzichter BNA of HTS-ingenieur Bouwkunde

Leidse Courant | 1986 | | pagina 16