Weinig vertrouwen in jongerensoos Splotsz FRANS VAN NI WINT EN VERLIEST fa Jaar cel geëist tegen verkrachter Meer geld voor bibliotheek Woubrugse jeugd timmert winkeltjes LEIDEN OMGEVING CckUcSoiMXMit VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1986 PAGINA 10 0 1 I n'J Dakbedekking scholen aan herstel toe ALKEMADE Herstel van de dakbedekking van vijf vrij nieuwe scholen komen, als de gemeenteraad ak koord gaat, voor rekening van de gemeente Alkemade. Het gaat in totaal om anderhalve ton. Achterstallig on derhoud voor een bedrag van vijftigduizend gulden zal, als het aan het college ligt, aan de scholen worden door berekend. De leden van VVD, PvdA en PPR in de raadscommis sie financiën waren het daar gisteravond niet mee eens. Zij vinden dat de veelvuldige reparaties aan de daken moeten worden beschouwd als een onderhoudsbeurt. Een onderhoudsbeurt zoals die eens in de zes jaar dient plaats te vinden, behelst schoonmaken, smeren en voorzien van een afstrooilaag. Consequentie van deze zienswijze zou, volgens de commissieleden zijn, dat de gemeente Alkemade de totale renovatie betaald en niets verhaald. Het gaat om de daken van de scholen De Schakel, Elckerlyc en De Wegwijzer in Oude Wete ring, de Mariaschool in Roelofarendsveen en De Regen boog in Nieuwe Wetering. Zeezwem- prestatietocht NOORDWIJK De Noord- wijkse Reddingsbrigade houdt morgen een zeezwemprestatie- tocht over 1 kilometer. Men start om ongeveer 12.00 uur. De N.R.B. rekent op een groot aantal deelnemers. Iedereen die de tocht volbrengt, krijgt een herinneringsmedaiÜe. Vanaf 10.00 uur bestaat er op het strand bij de politiepost (ter hoogte van het Palace- plein) gelegenheid om zich als deelnemer te laten inschrij ven. Dit kost ƒ3,50 per per soon. Men dient minstens 13 jaar oud te zijn en in het bezit van een zwemvaardigheidsdi- ploma. Hoogste punt C&A centrum in Lisse LISSE Burgemeester G.J. van der Kroft hees gistermid dag op het industrieterrein Meer en Duin in Lisse de vlag in top. Dit gebeurde ter gele genheid van het bereiken van het hoogste punt van het in aanbouw zijnde C&A distri butie-centrum. In januari vol gend jaar worden de filialen van het kledingwarenhuis be voorraad vanuit het centrum in Lisse en het reeds bestaan de complex in Katwijk. In het Lissese centrum zullen straks zeker 120 mensen gaan wer ken. Jongen gewond LEIDSCHENDAM Een 17-jarige bromfietser uit Zoetermeer is gister middag om tien over vier gewond geraakt bij een aanrijding op de kruising Broek weg/Middenweg. De jongen reed op de Broekweg en verleende geen voorrang aan een personenauto die van links kwam. De auto werd bestuurd door een 54-jairge Leidschendam- mer. Beide voertuigen zijn beschadigd. De bromfietser moest met een hersenschudding worden overgebracht naar ziekenhuis Antoni- ushove. OEGSTGEESTTELT 17.000 INWONERS OEGSTGEEST Op 1 ianuari van dit jaar telde Oegstgeest 16.933 inwoners en sindsdien is het bevolkingsaantal rond de 17.000 blijven schommelen. Er heeft zich wel een duidelijke verschui ving van de inwoners van het „oude" naar het „nieuwe" Oegstgeest (Haas- wijk) voorgedaan. Telde deze wijk op 1 januari 1985 1936 inwoners, precies een jaar later was dit aantal al toegenomen tot 2775. De doorstroming heeft vooral plaats onder de 30 tot 34 jarigen. De woningbezetting in Haaswijk ligt op 2.84 tegenover de rest van Oegstgeest op 2.66. Men zal bii de bouw van deze wijk zoveel mogelijk trachten goedkope huurwoningen te bouwen. Het geplan de aantal zal niet gehaald worden, maar men tracht het te benaderen. Kelderboxen opengebroken ALPHEN AAN DEN RIJN Ne genentwintig kel derboxen van een flat aan het Mars diep in Alphen zijn woensdagnacht opengebroken. Slechts twee men sen hebben aangifte gedaan. Eén bewo ner had in zijn kel der vleeswaren op geslagen. Er was voor een waarde van 180 gulden aan vlees gestolen. Een andere bewoner miste een zaagma chine. DUINZICHTSTRAAT PROTESTEERT TEGEN HERINRICHTING OEGSTGEEST Bewoners van de Duinzicht-j straat waren gisteren present in de bijeenkom; van de commissie beroep- en bezwaarschriften.! Zij maakten bezwaar tegen het gemeentelijke plan tot herinrichting van de straat. De bewo-| ners betichten de gemeente ervan de inspraak procedure niet juist te hebben toegepast. De ge- meente is met een alternatief plan voor de straat gekomen terwijl over simpelweg opnieuw be straten niet werd gesproken. Ook zou de ge meente zijn conclusie tot herinrichting baseren op een onder de bewoners gehouden enquête. Op het raadhuis waren de gegevens echter niet te vinden... Overigens is een tweetal jaren gele den door bewoners van de Duinzichtstraat aan de gemeente gevraagd met plannen te komen om de verkeersveiligheid in de straat te besten digen, aangezien deze straat ten aanzien van de Schoutenburgerstraat (eenrichtingverkeer) ais sluiproute wordt gebruikt. Nijlganzen vertrokken WARMOND Gisteren is er onverwacht snel een einde gekomen aan het Nijlganzena vontuur in de Oude Toren van War mond. Gistermorgen om 9.00 uur ontdekte de heer Breedijk aan de voet van de Oude Toren drie Nijl- ganzenkuikens die door hun ouders met luid kra kerig gegak werden uitge nodigd hen te volgen. Vol gens de berekeningen zou den de eieren achter het galmgat pas over enkele weken uitkomen, omdat er eind juli nog twee eieren waren gelegd. Terwijl steeds meer men sen plannen maakten om de duikeling van de kui kens vanaf de toren te ob serveren, sprongen zij in tussen zonder publiek naar beneden. Drie kuikens zijn er uit de vijf eieren geko men en die hebben de sprong goed doorstaan. Pas op de grond begonnen de problemen voor ouders en kuikens. Dit in tegenstel ling tot wat de mensen verwachtten. De toren wordt helemaal omgeven door een muur die verhin derde dat de kuikens met hun ouders in de richting van een sloot konden ver trekken. De Nijlgangzen vlogen steeds weer in de richting van de Klinken bergerpolder, maar de kleintjes konden hen niet volgen vanwege de hoge muur. Zij liepen piepend langs de hindernis terwijl de ouders een beetje pa niekerig werden. Tenslotte besloten de heer Breedijk en de LC-correspondente de natuur een handje te helpen en de kuikens over de muur te zetten. Dat klinkt eenvoudig, maar dat was het beslist niet. Bij nadering van onheil, dus ook van mensen, verstop pen de kuikens zich ra zend snel. Door hun ge vlekte uiterlijk zijn ze dan bijna niet te zien. Eén kui ken kon makkelijk wor den gepakt, maar de ande re twee bleken na lang zoeken in het hoekje ach ter een meidoornbosje te zitten. De helpers kwamen onder de schrammen te zitten, maar de kuikens konden ongedeerd met het Nijlganzenpaar worden meegegeven. In alle rust vertrok het komplete ge zin daarna richting polder sloot. Hoe het nu precies zit met de overige twee eieren zal nog worden onderzocht nadat iemand van ge meentewerken de eieren vanachter het gaas bij het galmgat heeft gehaald. COMMISSIES VERDEELD OVER FINANCIËLE STEUN ALKEMADE Politiek Alkemade heeft weinig vertrouwen in de Veense jongerensociëteit „Splotsz". Dat bleek woensdagavond toen de welzijnscommissie een voorstel besprak over de financiering van de an derhalve ton kostende verbouwing van het socië teitsgebouw en gister avond toen de raadscom missie financiën het voor stel besprak. Dertigduizend gulden zou voor rekening komen van de ge meente Alkemade en de reste rende gelden worden ter be schikking gesteld door het Ko ningin Julianafonds (32.000 gulden), het Nationaal Comité Kinderzegels (15.000 gulden), het Madurodamfonds (4000 gulden), het ministerie van V.R.O.M. (2.000 gulden), de ftrovinciale organisatie voor eerlingenbouwplaatsen „Jon geren Bouwen Voor Jonge ren" (40.000 gulden) en het Prins Bernhardfonds (5.000 gulden). De extra voorzienin gen tegen geluidsoverlast, die moeten worden getroffen, kos ten ruim tweeëntwintigdui zend gulden en zullen moeten worden opgebracht door Splotsz zelf. Hierdoor moet de jaarlijkse huur van 3100 gul den flink worden opgetrok ken. Maar Splotz heeft al een huurachterstand van ander half jaar. De commissieleden zaten dan ook in tweestrijd; enerzijds gunnen ze de ieugd het beste, anderzijds geloven ze niet dat Splotsz na de ver bouwing ineens zo goed zal gaan draaien dat de betaling van huur probleemloos kan verlopen. Wethouder Beelen verklaarde evenwel dat deskundigen ver wachten dat een verbeterde accommodatie meer bezoekers zal trekken, waardoor de soos weer aan haar financiële ver plichtingen zal kunnen vol doen. Mevrouw A. E. Bannen berg-ter Horst (CDA) wees op de door omwonenden inge diende bezwaarschriften, waardoor subsidies in het ge drang zouden kunnen komen. De christendemocraat P. van der Meer zei te vrezen dat zelfs de beste geluidsisolatie niet bestand zal zijn tegen de hardrock-klanken vanuit Splotsz. „We zitten hier niet alleen voor het welzijn van Splotsz, maar ook voor dat van de mensen die er omheen wo nen. Ik vind het een dood enge zaak om zoveel geld in de Splotsz-sociëteit te steken", zo zei hij. Mevrouw A. A. P. Castelein- van der Hoorn (PPR) ver klaarde evenwel alle vertrou wen in de soos en haar bestuur te hebben. Haar collega A. van de Bogaard (VVD) liet weten dat zijn achterban niet bepaald positief denkt over de socië teit. „Heeft Splotsz eigenlijk wel enig draagvlak. Wordt er nu anderhalve ton uitgegeven voor slechts dertig mensen?" wilde CDA'er D. Nagtegaal weten van wethouder Beelen. Deze antwoordde dat Splotsz best eens een regionale funktie zou kunnen krijgen wanneer het onderkomen enigszins is aangepast aan de eisen van de tijd. Geen krant ontvangen Bel tussen 18.00 en 19.00 uur, za terdags tussen 14.00 en 15.00 uur, telefoonnr.071-122248 en uw krant wordt nog dezelfde avond nabezorgd. Vliegerspektakel valt in het water Het grote vliegerspektakel op het Katwijkse strand is gistermid dag letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Door de harde wind en zware regenbuien kon de grote vlieger niet opgelaten worden. Toch konden in totaal een vijftiental kleinere, zelfge maakte vliegers de lucht in. De donkere luchten kregen daardoor, nog wat kleur boven de Katwijkse Boulevard. In plaats van het vliegerspektakel dook de heer Ruys van de organiserende Kat wijkse Sport- en recreatie stichting met de jonge vliegeraars een strandtent in om gemeenschappelijk vliegers te gaan maken. Dit alternatief bracht de door het weer van het strand gejaagden nog veel plezier. Bouwtekeningen van vliegers zijn nog steeds te koop bij onder andere het Katwijkse VW. Of er dit jaar nog een herhaling van het vliegerfestival komt, is nog niet bekend. 's-GRAVENZANDE De Bloemenmarathon kende gisteren de meeste sensa tie in de B-groep. War- monder Frans van Nie- kerk maakte tijdens het criterium in Vlaardingen 40 seconden goed op Frans Gort uit Amster dam en was nog maar 2 seconden verwijderd van de eerste plaats. Bij het criterium in 's-Gravenzan- de, waar een straffe wind over het parcours blies waren de rollen echter weer omgedraaid. Frans van Niekerk verloor hier 1 minuut en 13 seconden op Frans Gort en staat nu weer duidelijk afgetekend op de tweede plaats. Wel is hij nu leider in het pun tenklassement geworden. Theo Duijvesteijn uit Poeldijk werd eerste en derde in de cri teriums en die prestatie is des te opmerkelijker aangezien hij tijdens het vervoer, na een on gelukkige noodstop van de bus bij de Brienenoordbrug uit zijn stoel viel en een snee aan de binnenkant van zijn hand op liep die in een ziekenhuis ge hecht moest worden. Ondanks deze verwonding, voor een rolstoelatleet op zo ongeveer de ongelukkigste plaats die je je kan voorstellen deed hij het dus heel goed gisteren. Cees van Zaal uit Ter Aar sluipt on opvallend dichterbij. Hij is in middels opgerukt naar de vijf de plaats in het algemeen klas sement. Hillegommer Willem van de Bosch staat dertiende. In de A-groep werd de dienst uitgemaakt door het bekende trio Kees van Breukelen, Huub Nelisse en Iwan van Breemen. Van Breukelen zit na de twee criteria van giste ren nog steeds in het geel, Ne lisse staat tweede en heeft zijn krappe voorsprong op Van Breemen weer iets vergroot, tot 14 seconden. Het leidende drietal kreeg wel strafsecon- den, omdat zij de sprint om de vierde plaats verstoorden door te lang aan de meet op het laatste parcours te blijven. Vandaag rijdt de Bloemenma rathon door Rijn- en Bollen streek en werken de rolstoe latleten een criterium af in Scheveningen. Zaterdag om 15.00 uur is de finish in Oegst geest, in winkelcentrum Lan ge Voort. Wethouder Blom reikt daar de prijzen uit. Om 14.00 uur is er eerst nog een een wedstrijd voor ligfietsen. Vernieuwde stations geopend NIEUW VENNEP/HOOFDDORP Drs. A.J. van Duist, bur gemeester van de gemeente Haarlemmermeer, stelt op vrijdag 29 augustus de vernieuwde NS-stations Nieuw Vennep en Hoofddorp officieel in gebruik. Om ongeveer half vier 's mid dags maakt de burgemeester zijn opwachting bij het nieuwe plaatskaartenkantoor van Nieuw Vennep om daar de officiële openingshandeling te verrichten. Om even voor drie uur komt hij per trein aan in Hoofddorp waar hij het vernieuwde station bezichtigt en vervolgens in gebruik stelt. DEN HAAG/ALPHEN AAN DEN RIJN Een jaar gevan genisstraf, waarvan vier maanden voorwaardelijk met aftrek van voorarrest. Dat eis te officier van justitie van de Haagse rechtbank I. Klopper gistermiddag tegen een 36-jari- ge inwoner van Alphen, die verdacht wordt van verkrach ting. Hij zou zich op zijn ka mer vergrepen hebben aan een huisgenote, haar bedrei gend met een scheermesje. De man ontkende tegenover de rechtbank niet dat hij ge meenschap met het 16-jarige meisje had gehad, maar vol gens hem was dat niet tegen haar wil gebeurd. Het meisje woonde in een kamer naast hem en kwam vaker bij hem op bezoek. Zo ook de avond van 26 februari. Het meisje, waarvan hij dacht dat ze rond de twintig was, kwam video bij hem kijken. Op een gege ven moment vroeg de man het meisje of ze hem wilde masse ren, iets wat ze wel vaker deed. Over hetgeen daarna gebeurde liepen de versies uiteen. Vol gens het meisje wilde ze toen weg, maar zat de deur op slot Ze werd vervolgens door de man verkracht, nadat hij haar had bedreigd met een door midden gebroken scheermesje. De mesjes zou hij daarna uit het raam geworpen hebben. De man beweert dat het meisje geheel uit vrije wil met hem naar bed ging. De Alphense politie trof onder het raam van de verdachte in derdaad een doormidden ge broken scheermesje aan. Vol gens de man had hij die na het weghalen van een laag eelt onder zijn voeten de dag er voor al uit het raam gegooid. Zijn advocaat meende dat er in de verklaring van het meisje veel twijfelachtige elementen zaten. Zo betwistte hij dat het meisje had kunnen constate ren dat de deur op slot zat. Hij achtte het mogelijk, dat het meisje spijt had gekregen van haar gedrag en omwille van haar vriend het verhaal tegen over de politie had verteld. Vonnis op 21 augustus. Schieten met waterpistolen Het verschil tussen waterpistoolschleten en het reuzenrad Is natuurlijk best groot, maar gisteren in T Koudekerk bleek weer eens, dat het plezier zeker niet minder behoeft te zijn. Dat was te constate- j* ren op het in een kinderkermis veranderd parkeerterrein bij de Ridderhof. De jeugd kon er ballen gooien, spekkiehappen, grabbelen, vissen, touwtje trekken en nog veel meer. De kindervakantieweek heeft over de opkomst niet te klagen. „Er komen zo'n 150 tot 200 kinderen p per onderdeel" vertelde Corry Rademaker, die de (gratis) kaartjes voor de kermis uitdeelde. Zij is V een van de 25 vrijwilligers die de week organiseert. Opvallend is dat er dit jaar veel jonge kinderen F meedoen, vooral in de leeftijd van 4 tot 8 jaar. De groteren laten zich dit jaar wat minder zien. Die b hebben gisteravond hun hart kunnen ophalen aan de jeugddisco. d Vanmiddag is er in de Ridderhof jeugdtheater, vannacht wordt er gekampeerd en morgen wordt de e week afgesloten met een fietspuzzeltocht voor het hele gezin. f WELZUNSPROGRAMMA ZOETERWOUDE ZOETERWOUDE In 1987 gaat Zoeterwoude ruim 30.000 gulden méér uitgeven aan gesubsidieer de welzijnsinstellingen dan dit jaar. Dat blijkt uit het welzijnsprogramma zoals dat binnenkort in de commissie aan de orde komt. De stijging is vrij wel geheel veroorzaakt door de hogere kosten van de bibliotheek in de dorpskern. De door het bibliotheekbe- stuur ingediende begroting liet een nog hoger bedrag zien maar burgemeester en wethouders hebben driftig het rode potlood gehanteerd. De peuterspeelzalen en zijnswerk uitgeven. De toename van kosten voor de bibliotheek zijn voorna melijk ontstaan door hogere huisvestingslasten. In 1987 zal de bibliotheek onderge bracht zijn in de voormalige Aloysiusschool die een hoge re huurprijs vergt, maar wel veel meer ruimte biedt. De kosten van verwarming, ver lichting en schoonhouden stijgen tot bijna 20 mille, ter wijl dat in de huidige situatie 8 mille is. Dat de gemeentelijk subsidie voor de peuterspeelzaal in „Ons Huisin 1987 zo'n 6.500 gulden lager zal zijn wordt veroorzaakt door een groei van de ouderbijdragen. Voor het muziekonderwijs wordt niet meer geld uitgetrokken. De bijdrage voor jeugd- en jongerenwerk blijft gelijk en dat betekent andermaal dat ijk en de werkgroep Casa Materna buiten de financiële boot valt. De muziekvereniging St. Jans fanfare, drumfanfa re de Rijntamboers en drum' fanfare VIOS worden gesub sidieerd tot 80% van de door de SONMO (Stichting Over koepeling Nederlandse Mu ziek Organisatie) geadviseer de normen. Op grond hier van ontvangen deze vereni gingen in 1987 enkele hon derden guldens méér subsi die. Een aanvraag van de mandolinevereniging voorshands afgewezen omdat het de vervanging van in strumenten betreft en men daarvoor in eerste instantie bij het Anjerfonds moet aan kloppen. Gymvereniging SJZ, de tafeltennisvereniging Zoeterwoude én de ijsclub zullen moeten inleveren. Al dagen lang toont de Wou brugse jeugd grote belang stelling voor de jaarlijkse speelweek. Ook gisteren bij het huttenbouwen waren er veertig kinderen meer dan vorig jaar, aldus de organisa toren. Het onderwerp van de huttenbouw was aktueel ge houden. Het terrein, waar al les plaats vond zal waar schijnlijk in de toekomst win kelcentrum worden. De kin deren hadden daarom de op dracht winkels te bouwen. Ze mochten ook spulletjes te koop aanbieden. Aan het ein de van de heerlijke timmer- dag was er voor elke deelne mer een portie patat. Fotosalon In 't Huys De ver aan de Heereweg 349a in Lisse wordt vanaf zaterdag tot en met 24 augustus de 21ste Be nelux Fotosalon gehouden. De expositie bestaat uit foto's en dia 's die zijn gemaakt door leden van fotoclubs in Ne derland, België en Luxem burg. 't Huys Dever is van dinsdag tot en met zondag van twee tot vijf uur geo pend. Prestatielopen Het sportpark aan de Menne- weg in Sassenheim is zater dag het vertrekpunt voor prestatielopen over 2, 4 en 8 kilometer. De loop over 2 ki lometer is bestemd voor de jeugd tot en met twaalf jaar. Voor hen bedraagt het in schrijfgeld 2,50 en zij gaan om 14.30 uur van start. De ouderen kunnen 4 en 8 kilo meter draven tegen betaling van vier gulden. Deze lopen starten om 15.00 uur. Expositie De Westduitse kunstenaars Didier Guedron en Renate Erb exposeren hun werken tot en met 2 oktober in De Veenhoeve aan de Oude Nieuwveenseweg 84 in Nieuwveen. De officiële ope ning van de tentoonstelling is zaterdag om 17.00 uur. De Veenhoeve is verder geopend van maandag tot en met za terdag van 10.00 tot 17.30 uur en op vrijdag tot 21.00 uur. Zwemvierdaagse De zevende zwemvierdaagse van de Eerste Voorschoten- se Zwemvereniging wordt gehouden van maandag 11 tot en met vrijdag 15 augus tus. Elke avond kan in zwembad 't Wedde tussen zes uur en half acht worden ge start voor de 500 meter. De deelnamekosten voor de hele vierdaagse bedragen zes gul den, hierbij zijn toegang tot het zwembad en de medaille inbegrepen. Op vrijdagavond vindt de prijsuitreiking Tobbevaren Het Zoeterwoudse buurt schap de Weipoort wordt om geven door water terwijl in het schitterende landelijke gebied nog volop echte boe renkaas wordt gemaakt. Ge noeg redenen voor de aktie- ve buurtvereniging om zon dag 10 augustus tobbe-varen in kaaskuipen te houden. Dat gebeurt vanaf 12.30 uur in de Noord Aa ter hoogte van de woning van de familie Berg Noord Aa 3. BURGERLIJKE /STAND LEIDEN Ondertrouwd: A. A. Leeuwen en L. Schiebroek, F. J. den Bos en D. S. Walker, E. Boone kamp en Y. E. T. M. van der Meel. J. A. van Duuren en M. K. Bechoe, B. E. van Rijn en C. M. Klein, P. Kloos terman en F. M. A. van Haaster, E. L. SchuUer en J. M. den Haan, J. M. A. A. van der Maaten en A. V Möller, A. A. Knigge en A. H. Kan- bier. Geboren: Daniëlla Maria d.v. C. J, Duivenvoorde en L. G. Longdon, Ro bert Ronald z.v. R. E. A. de Jong en F. de Jong, Mustapha z.v. A. Zaanani en F. Hadra, Fleur d.v. G. ten Hoeve en C. G. van den Berg, Martina Jo-, hanna d.v. J. Schaap en J. Plug, Hen ri Jacques Marie z.v. H. A. M. Pierrot en E. J. Heijmans, Sharonne Elisa beth Christina d.v. M. T. C. Opstal en A. C. A. Homan, Rutger z.v. R. de Ligny en S. Honsbeek, Pieter Jan z.v. K. Verhoeff en A. C. Begthel, Irene Susanna Christina d.v. J. Guicherit en B. M. Wojtkowska, Daan Pieter Jan z.v R. P. J. Annegarn en L. H. H. Weijdom, Martina Roberta Anna d.v. R. Vlasveld en M. W. H. Geer- lings, Jochem z.v. F. J. Verhaegen er H. C. J. Devilee, Johan z.v. A. C. M. van den Berg en E. A. M. F. van der Ploeg, Ricardo z.v. J. H. van Tilburg en C. Siebert, Giorgio z.v. J. F. Ver hoek en S. J. P. Carrieri, Marije Na- dine d.v. P. J. van Amersfoort en E C. M. Dijkerman, Anouk d.v. P. T. Spaanderman en J. Kleijburg, Mi chael z.v. C. H. Lafeber en H. C. Fakkel, Huig z.v. R. van der Ploeg er H. van Beelen, Oscar Clemens Ge rard z.v. D. A. C. M. Hammerstein en L. Middendorp, Freek z.v. A. Brons- voort en M. A. M. van der Vloed, Nick z.v. P. de Mooij en P. Nasveld, Elif d.v. R. Yagin en R. Gurel. Wil- helmina Trijntje d.v. J. Hoek en W. Guijt, Adnan z.v. M. Baran en M. Ba- ran, Marleen d.v. A. Zielman i Singer, Rutger Jacob z.v. F. W. M. van Straelen en J. Bosma, Willem Jan Julius z.v. J. H. F. Falkenburg en C. M. Schwartz. Hasan z.v. S. Ki- zil, Tess Maria d.v. B. H. L. van Res teren en Y. M. Semp, Maarten Jo hannes z.v. P. van der Pot en I. C. M. Snijders, Eline d.v. F. van der Zwart en A. H. Hoek, Lex Andreas z.v. C. L. Deelder en M. A. E. Verlaan, Amanda d.v. J. Kroon en G G. M. de Rijk, Kelly Yvonne Belia d.v. R. C. P. J. van der Togt en B. Stotijn, Sa muel Humbert Christiaan z.v. M. M. Haver, Muriël Caroline Dolly d.v. M. A. P. Verain en H. H. M. Stals.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10