Dieuwert je Blok duikt op in Zomertijd" gekleurd gezien Play Back Show weer het meest bekeken RADIO/TELEVISIE £eidóe Soman t DINSDAG 5 AUGUSTUS 1986 PAGINA Allisons dochter leek inderdaad sprekend op Mia Michael Rossi, Norman Harrington, Steven Cord, Elliot Carson, Conny McKenzie, Betty Harrington: het was toch aardig ze weer eens even terug te zien, die mensen uit Peyton Place. Twintig jaar ouder weliswaar, voor zien van een nageslacht dat in conflictgevoe ligheid niet voor zijn ouders onderdoet, maar toch. Peyton Place geldt nog steeds als hét grote voorbeeld van alle soap operas (mooie betite ling voor de tv-drama's in afleveringen die in Amerika voornamelijk worden bekeken door de modale huisvrouwen tussen was en afwas in). De serie was een wereldwijde hit in de jaren vlak voor en na 1970, en ook onze eigen A VRO maajcte goede sier met de hon derden afleveringen die er in Amerika van zijn geproduceerd. In zwart-wit was het toen nog allemaal. We hadden alleen nog maar dat ene televi sienet, dus de kijkcijfers (in percentages van het aantal toestellen) waren destijds min of meer automatisch riant. Al had je ook toen al veel verklaarde tegenstanders van de gero mantiseerde onzin die Peyton Place natuur lijk ook was... Twee filmsterren van grote naam en reputa tie hebben de start van hun loopbaan beleefd via belangrijke rollen in Peyton Place: Ryan O'Neal als Rodney Harrington en Mia Far row als Allison MacKenzie. Het was jammer dat juist die twee ontbraken in Peyton Pla ce, de volgende generatie' die de AVRO za terdag toonde. Ze waren alleen te zien in kleine fragmentjes uit originele afleveringen die erin waren gemonteerd om bepaalde ge beurtenissen even te kunnen relateren aan het verleden. Rodney was inmiddels het graf in geschre ven, Allison vond haar definitief einde (via een stand-in) in deze film, die daarmee tege lijk ook een niet eens zo slechte thriller werd. Steven loste de moord wel iets te ge makkelijk op, en kon Betty iets te opzichtig nog net redden van ook vermoord te wor den, maar het totale effect van de film was niet onaardig. De oude vertrouwde sterren, de oude ver trouwde verwikkelingen, doorgetrokken naar een hedendaagse setting, met de nadruk op de belevenissen van de dochters en de zo nen (knap overigens om voor de dochter van Allison MacKenzie een jonge actrice te vin den die als twee druppels water lijkt op Mia Farrow van twintig jaar terug...). Het was trouwens ook wel aardig om te zien hoe de normen voor tv-films in Amerika zijn verschoven. In Peyton Place werd altijd wel heel geheimzinnig gedaan over de herkomst van de onderscheidene jongelui, maar een slaapkamer kreeg je nooit te zien. In Dallas later werden de familiale verhoudingen nog zondiger dan die in Peyton Place, maar de enscènering bleef in grote trekken ook nog heel braaf. Dynasty ging al iets verder (zeker wat be treft de gevoerde decolletés van de leidende actrices), en nu, in deze recente Peyton Pla ce-film, bleek men daadwerkelijk met elkaar naar bed te gaan, en nog wel zonder pyjama. Maar laten we ons geen illusies maken: als het ooit weer tot een hervatting van Peyton Place mocht komen, zal de Nieuwe Kuisheid in de Verenigde Staten wel definitief hebben toegeslagen: dan blijven de slaapkamers vast wel weer gesloten... RENE DE COCQ 99 HILVERSUM - Op het hoog tepunt van de zomertijd ver schijnt VAR A's, voorheen KRO's Dieuwertje Blok met een eigen programma onder de titel „Zomertijd". Zij houdt het zo luchtig mogelijk en krijgt daarvoor ook meer arm slag dan eerder in haar clip programma over films, dat zij voor de VARA ging maken, nadat zij bij de KRO uit de roulatie raakte. Dit gebeurde, nadat zij had laten weten Van huis uit ongelovig te zijn en weinig te kunnen bijdragen tot het eigen gezicht van deze om roep. Op het KRO-scherm had Dieuwertje een hele reputatie opgebouwd als pittige inter viewster en als niet van gezel ligheid gespeend mens boven dien die ook nog wist waar ze het over had. Bij de VARA haakte zij daarop in, mede om dat zij de toezegging kreeg een eigen programma te mogen maken. Dat gaat er nu van ko men. Morgen Ned. I om 20.35 uur bijna een uur lang. Er zit voor Dieuwertje bij de VARA trouwens nog meer in het vat. De komende winter nog gaat zij samen met Marjo lein Uitzinger en Ati Dijck- meester een programma pre senteren, dat „Drie vrouwen" zal heten. Gedrieën halen zij daarin gasten naar de studio, die op dat moment in de be langstelling staan. Dezen zul len zij slagvaardig en niet vrij van een kritische doch opge wekte toets ondervragen over hun aandeel in de samenle ving. Dit kan op elk gebied zijn, zowel politiek als artistiek of alleen maar spraak van de dag. Het krijgt wel een wat ernstiger ondertoon dan „Zo mertijd", maar erg veel wil Dieuwertje daar nog niet over vertellen, omdat er nog volop gewerkt en gedacht wordt over de invAilling ervan. Zelfs over „Zomertijd" is Dieuwertje nog weinig mede deelzaam. Zij houdt er niet van vooraf al te hoog van de toren te blazen. De kwaliteit van haar programma zal zich eerst moeten bewijzen. En dan nog is zij geneigd dit als een vingeroefening te beschouwen voor de rubriek die haar de komende winter samen met haar collega's te wachten staat Zomerberoepen Over de inhoud van haar zo- merprogramma wil zij wel al vast wat kwijt. Zij haalt men sen naar de studio, die een ty pisch zomerberoep uitoefenen. Niet direct een ijscoman, maar wel een verpleegster van de ANWB, die als vakantiehulp weldoende rond gaat waar om medisch heil gevraagd wordt bij averij op verre reizen, toch een soort barmhartige Samari- taanse. Een niet minder be kend zomerverschijnsel hier te lande vormt de wielerwed strijdspeaker, wanneer na de Tour de France elke zichzelf en de wielerwereld respecte rende gemeente een criterium Dieuwertje vindt na de KRO haar draai bij de VARA. op het asfalt zet met grote na men aan de start. Ook zo'n man kan hele verhalen vertel len over rennersgedrag en koersverloop. Niet minder verhaalstof zit in een kinde- ropvangster uit Zandvoort die tranen droogt en verloren ou ders zoekt, een kilometerteller van een touringcar-chauffeur en een Amsterdamse gids die de juiste toon weet te hanteren bij de oriëntatie van de plaat sen van lichtzinnig vertier/ verderf in die wallenstad. Muziek is nooit misplaatst, ook niet in dit uur van Dieuwertje. Zij haalt Ruben Salas er bij, leider van een Salsa-orkest, en de groep „Pigeon Drop", die op het „Festival of Fools" Voor leedvermaak moet je niet bij Dieuwertje zijn, integen deel, zij haalt vakantie-pech vogels naar de studio met de bedoeling die op te beuren. Zij mogen deelnemen aan een spelletje met kans op een prijs, een pleister op de wonde. In dit programma worden ook groeten overgebracht van ver re vakantiegangers en aan de onvergetelijk hete zomer van 1966 zullen regelmatig herin neringen worden opgehaald. Dieuwertje gaat in haar „Zo mertijd" geen hittegolf te hoog. TON OLIEMULLER HILVERSUM Het meest bekeken programma in het tweede kwartaal van dit jaar was een aflevering van de „Play Back Show" van de KRO, nl. rond zeven miljoen kij kers. De best gewaardeerde programma's waren een afleve ring van de „Bill Cosby Show" (NCRV) en de uitzending van de (tweede helft van de) voetbalwedstrijd Rusland-Bel- gië, die beide 8 punten haalden. De gemiddelde kijdichtheid van alle uitzendingen op Neder land 1 en 2 in dit kwartaal bedroeg 10 procent. Dit komt neer op rond anderhalf miljoen kijkers. In het vergelijkbare kwartaal van 1985 was dat nog 9. Het meest wordt gekeken tussen 20.00 en 22.30 uur met een gemiddelde kijdichtheid van alle uitzendingen op Nederland 1 en 2 van drie miljoen, 's Avonds was in het tweede kwartaal 1986 de TROS de meest bekeken omroep (gemiddelde kijkdichtheid ZV2 mil joen), 's middags werd het meest naar Veronica gekeken, 1 Vi miljoen. De vaste avonden van de zendgemachtigden trokken min der kijkers. Van de A-omroepen wist alleen de NCRV op zijn vaste avond meer kijkers aan zich te binden. Alle ande re A-omroepen zagen de belangstelling voor hun vaste avonden teruglopen. Vooral de terugval van de AVRO was opvallend groot, van drie miljoen naar twee miljoen. Deze omroep is daarmee de laagst scorende omroep gewor den. TV-show voor Linda de Mol HILVERSUM Linda de Mol krijgt het komend wintersei zoen een eigen maandelijks te levisie-show. Het programma, waar de naam nog niet van bekend is, bestaat uit lichte in formatie en amusement. De Mol, die Ook voor Sky Channel enige popprogram ma's presenteert, wordt ook genoemd als de mede-presen tatrice van een showprogram ma dat de TROS gaat maken voor Unicef, het kinderfonds van de Verenigde Naties. Dit Unicef-program ma wordt ge maakt in samenwerking met een aantal buitenlandse tv-sta- tions. ^Nederiand^ NEDERLAND 1 NqRV 15.45 Zeven molens, Tsjechi sche tekenfilmserie. Afl.: De wind 15.50 De tas, korte Amerikaanse jeugdfilm 16.10 De vogel en de worm, Joegoslavische animatie serie 16.20 Laat m'n duiven met rust, Tsjechische jeugdfilm uit 1984 van Vera Simkovè NOS 17.30 Vj6-Journaal NCRV 17.40 Superhaai, tekenfilm 17.45 Het geheim van de Vuur berg (7), dertiendelige Nieuwzeelandse jeugdse rie 18.10 Kate Maggie (Fife Mile Creek, 8), tiendelige serie over het leven van twee vrouwen in het Australië van de vorige eeuw 19.00 Winnie de Poeh, teken filmserie van Walt Disney. Deel 2: Winnie de Poeh en de Waaibomendag 19.25 De vluchteling (5), achtde- lige Australische jeugdse rie met o.a. Grigor Taylor, Penne Hackforth-Jones en Phu An Chiem NOS 20.00 Journaal NCRV 20.28 Ik hou van Hollands, Ne derlandstalig muziekpro gramma gepresenteerd door Leontien Ceulemans 21.20 Alles draait om Martin, Engelse comedyserie met o.a. Richard Briers en Pe nelope Wilton 21.50 Hier en nu, actualiteiten magazine met aandacht voor een bezuinigingsplan voor ziekenhuizen van de oud-directeur van het Ede- se Julianaziekenhuis, drs. B. van Vliet. Als ziekenhui zen gedurende een jaar geen nieuwe apparatuur aankopen levert dat vol gens hem een besparing op van 700 min. gulden. Het geld zou gebruikt moeten worden om het te kort aan verpleegkundigen te bestrijden. Voorts een reportage over de op komst en ondergang van de Noordierse vredesbe weging van Betty Williams en Mairead Corrigan, die voor hun initiatief in 1977 de nobelprijs voor de vre de kregen 22.15 Kerkepad, een route langs de oude kerken in Zuid- Beveland 22.45 Dertien persoonlijke ont moetingen, meditatie 22.50 De avonturen van Sher lock Holmes, dertiendeli ge Engelse tv-serle over de detective Sherlock Holmes en zijn assistent Dr. Wat son, gebaseerd op de ver halen van Sir Arthur Conan Doyle. Afl. 8: De sluis"] moordenaar NOS 23.45 Journaal 23.50 Nieuws voor doven 'C NEDERLAND2 RVU 17.00-17.30 Sport, tussen pk zier en prestatie. Afl. t Gooien, vangen, slaan; a essentie van honkbal NOS 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort voor Italianen 18.30-18.45 Sesamstraat 19.00 Journaal IKON 19.12 Eilanden (1), tweedelij Amerikaans/Canadese film. Met o.a. Ingrid Veni ger en Louise Fletcher. Li cey is een punk-rocker d niet wil deugen volgei haar pleegouders. Ze ga op zoek naar haar ouders 19.37 Kenmerk, actualiteite magazine met aandac voor de sociale begelt ding van mensen met AU n.a.v. uitspraken van Wereldraad van Kerk' waarin werd gesteld d AIDS-patiënten niet in e isolement mogen gerake NOS 20.00 ülDe wereld in het ja 2000, driedelige Duitse d cumentaireserie over nabije toekomst. Afl. Het proces van ontbossi in combinatie met het v( schijnsel van de landaa was 20.40 De ballade van Mamlot T unesisch/T sjechoslo- waakse filmballade m o.a. Yorgo Voyagis, Mir< lév Machacèk en Bek Fehmiu. Een arme bo redt het leven van de k ning. Als beloning verkri hij het land dat hij tuss zonsopgang en zonso dergang te voet kan do< kruisen. Hij gaat op weg NOS 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven EUROPA TV programn 17.30 Weerbericht, overzicht 17.35 Kinderprogramma's 18.Q5 Europa Countdown, popp gramma met Adam Curry 18.45 Weerbericht 18.55 Europa Report 19.00 Eureka, magazine over wet schap, technologie en indus in Europa 19.20 World Watch en weerberic 19.30 The Big Beat I 20.15 Brigitte Bardot, driedelige cumentaireserie over het le\ van deze vroegere films verteld door haarzelf. Deel De vroege jaren, met o.a. fr menten uit tamiliefilmpjes Brigittes vader en het be van haar glansrijke filmcarrl 21.10 Sport Reports. World Spa Special I: Formule I 1980 22.40 World Watch en weerberic Claude Lanzmann, de maker van de indruk wekkende documentaire 'Shoah', waarvan vanavond het tweede deel wordt uitgezonden op RTBF 1 om 21.10 uur. 17.55 Journaal 18.00 Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) 18.05 Plons, kinderprogramma (herh.) 18.10 Carolientje en kapitein Snor- rebaard, kinderserie met Paul en An Rlcour. Afl.: De maan- 18.25 19.45 20.10 20.15 20.20 21.35 22.00 Nika (4), zevendelige Zweedse tv-serie van Arne Stivell over een jongen uit Lapland die een rendier naar de dierentuin brengt in Parijs. Met Per Ola Svonni e.a. De zeven van Blake (Blake's seven II). dertiendelige Engelse science-fictionserie. Met o.a. Garreth Thomas, Paul Darrow, Sally Knyvette en Jan Chap- pell. Afl. 10: Stemmen uit het verleden Mededelingen en program ma-overzicht Journaal Weerbericht Kunstzaken Mike, praatshow met Mike Verdrengh vanuit Middelkerke. Gasten: Louis Tobback, Jan Hulsmans. Onderwerp: Old Ti mers. Muzikale gast: Daryl Hall Uitzending door derden. Pro gramma van de Socialistische Omroepvereniging Galaconcert met Anneliese Rothenberger (2). Op het pro gramma staan werken van Ad- dinsell. Nicolai, von Weber, Lortzing. Smetana, Tsjaikovsky en Millöcker Journaal qn Coda. Trio-Pres to. Chatsatoerjan. Uitgevoerd door het Ebony Trio (piano, klarinet en viool) RTBF 1 18.00 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank 18.15 Cinè vacances, gevarieerd kinderprogramma met Hon gaarse sprookjes. Dare Dare Motus. De Smurfen en Dr. Snuggles 19.00 Ce soir, regionaal magazine 19.25 Uitslagen van Lotto - Joker 19.30 Journaal 20.00 Les sentiers du monde, docu mentaireserie. Afl.: Los Ange les 21*10 Ciné-Club de Minuit: Shoah (2), vierdelige Frnse documen taire van Claude Lanzmann over de Jodenvernietiging tij dens de Tweede Wereldoorlog. Gesprekken met overlevenden, getuigen en medeplichtigen 23.10 Laatste nieuws TV 5 16.05 Vitamines, kinderprogramma 16.25 Scoop a l'une, journalistieke quiz 17.10 Les annèes d'illusion (5), tv- 18.05 Un lieu un regard (2). driedeli ge documentaireserie over Lu xemburg 19.00 Europees weerbericht 19.05 Vitamines, kinderprogramma 19.25 Scoop l'une, journalistieke quiz 20.10 Les années d'illusion (slot), tv- serie naar de roman van A.J. Cronin 21.05 L'art du monde des tenebres, documentiareserie. Afl.: De oorsprong van de mens 22.00 Nieuws 22.30-00.00 Bruxelles Transit, Belgi sche speelfilm uit 1980 van Samy Szlingerbaum. Met o.a. Hélène Lapiower en Boris Leh- MUSIC BOX 17.00 BThe Simon Potter Show, met o.a. de 'Music Video Chart' 18.00 ETha Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 EThe Amanda Redington Show, met o.a. de rubriek 'Club Call' (herh.) 20.00 EThe Nino Firetto Show, met verzoekvideo's en de Europese concertagenda (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 BThe star guest show (herh. van zaterdag) 00.00 EThe Shadow (herh.) 01.00 EThe Gaz Top Show 02.00 EThe Amanda Redington Show 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 15.50 Tagesschau 16.00 Lebenswege. 'Broers en zus ters'. documentaire over liefde tussen rivaliteit en solidariteit 16.45 SpaB am Dienstag. Met o.a. 'Sancho und Pancho', 'Sheriff Donnerknall' en de spelshow 'Flip-Flop' 17.45 Tagesschau 17.55 Hier und Heute, regionaal ma gazine 18.14 Büro, Büro. Afl.: Thiemes Kar- 16.40 Sprungbrett, kleinkunstpro- gramma. Vandaag: H.P. Ritz en Blues-express 19.00 Der Weg ist das Ziel, tv-serie. Afl.: De tragedie van de be klimming van de noordwand van de Eiger 19.57 Heute im Ersten 20.00 ETagesschau 20.15 Expeditionen ins Tierreich, natuurfilmserie van Heinz Siel- mann. Afl.: Draken en reuzes langen 21.00 Kontraste, actualiteitenrubriek 21.45 Dallas, Amerikaanse tv-serie met Barbara Bel Geddes, Lin da Gray. Larry Hagman e.a. Afl.: Wo ist Jack? Jack Ewing wordt door Jenna aan de kant gezet: ze wil hem niet meer zien. Daarop verdwijnt hij en brengt daarmee JR in een las tig pakket: hij heeft Jack nodig voor een belangrijke zakelijke transactie 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Kulturwelt. 'De slaapwande laar van Saint Idesbald', por tret van de Belgische schilder Paul Delvaux 00.00 Tagesschau 00.05 Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender, gevarieerd programma met o.a. Sport- aymnastiek en literatuur 16.15 Sammeln schaft Leiden. Afl.: Zum Mëusemelken 16.30 Der Wunschfilm für Kinder. Patrik Pacard, jeugdserie naar de roman van Justus Pfaue. Afl.: Entscheidung im Fjord (9) 17.00 Heute 17.15 Tele-illustrierte. Actualiteiten, sport en amusement 17.45 Ein himmlisches Vergnügen, Amerikaanse comedyserie. Afl.: Die wilde Charlotte 18.20 Mein Gastebuch. Guido Bau- mann in gesprek met Siegfried Wischnewski 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 ID Die Reportage: Standig auf Achse. Over het dagelijkse le ven van internationale chauf feurs 20.15 E Edgar Wallace: Das Indi sche Tuch, Duitse speelfilm uit 1963 van Alfred Vohrer. Met Heinz Drache, Corny Collins, Klaus Kinski e.a. De familie van de vermoorde Lord Leba- [D Ondertiteling via TeleTekst. B Tweetalige of stereo-uitzen- O Zwart/wit-uitzending. ■UZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. 0 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. KJ Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. Scène uit de tweedelige tv-film 'Eilanden' met Ingrid Veninger (r)als lastig punk-meisje. Het eerste deel wordt vanavond uitgezonden op Ned. 2 om 19.12 uur. non komt bij elkaar om het testament te vernemen. Een stroomstoring is de eerste kink in de kabel. Daarop volgen een aantal afschuwelijke nachten 21.35 Ratschlag für Kinoganger. 'Ab heute erwachsen', van Gunther Scholz 21.45 Heute-journal 22.10 Kaiser und eine Nacht, filmko medie van Markus Fischer. Met Emil Steinberger, Brigitte Karner, Rolf Hoppe e.a. Als Robert Kaiser in Lugano zijn trein naar Bologna mist, nodigt een jonge vrouw hem uit met haar mee te rijden. Ze krijgen pech en belanden uiteindelijk bij de ouders van de vrouw. Het wordt een chaotische overnachting 23.40 Polizeirevier Hill Street (Hill Street Blues), Amerikaanse po litieserie. Afl.: Bunte Hunde 00.25 Heute DUITSLAND 3 18.30 Lord Schmetterhemd, pop penspel met de Augsburger Puppenkiste. Afl. 4: De geest van de grote buffel 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau 20.15 Auslandsreporter: Die glückli- chen Kühe von Gruyère, re portage over het drijven van vee naar de bergweiden in het voorjaar (herh.) 20.45 Rückblende. 'Vor 170 Jahren geboren: Carl Zeiss, Namens- geber einer Industriestiftung', filmportret 21.00 El Der Forellenhof, Duitse fa milieserie van Heinz-Oskar Wuttig (herh.) 22.00 Wanderungen durch die DDR: Rund urn Schwerin, reportage over de stad Schwerin in de DDR 22.45 Kostbarkeiten sus Dresdner Sammlungen. Jan Vermeer van Delft: Beider Kupplerin 23.00 Musik im Fernsehen: Bach- Rock, ballet gedanst door het ballet van de Hongaarse Staatsopera 00.00 Laatste nieuws BBC 1 17.30 Roman Holdays 17.45 Heidi, kinderserie 18.10 Fame, Amerikaanse tv-serie. Afl.: The sell-out 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal maga- 20.00 E Vintage Morecambe and Wise, hoogtepunten uit afleve ringen van deze serie die in de zestiger jaren werden uitge zonden 20.30 t Eastenders, dramaserie 21.00 mJuliet Bravo, misdaadserie met o.a. Anna Carteret. David Ellison en Noel Collins. Afl.: Hostage to Fortune (herh.) 21.50 Points of view, praatprogram- 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weerbericht 22.30 Street Cops stars, speelfilm met John Getz, Karen Valenti ne e.a. 00.05 The taste of health, zevendeli ge serie over gezond koken. Afl. 2: Every day eating 00.35 Rhoda, comedyserie met o.a. Valerie Harper. Afl.: The party 00.55 Weerbericht BBC 2 18.25 0 Nieuwsoverzicht 18.30 White horses, documentaire serie. Afl.: From the Camargue to Cornwall 19.00 No limits, tv-serie 19.50 Off the record 20.00 Fat man in the kitchen: Pakis- 20.30 Questions of defence, docu mentaireserie over de NAVO. Afl.: Rather like a wasp's nest 21.00 Wildlife showcase, natuurfilm serie. Afl.: Colony Z 21.30 Steam days, documentairese rie. Afl.: Going great western 22.00 George Washington (slot), zesdelige dramaserie 22.55 mThe vanishing earth, docu mentaireserie. Afl.: Water 23.55 Newsnight, actualiteiten, weerbericht 00.45 Open University ITV Kinderprogramma's Emmerdale farm Nieuws en weerbericht About Anglia, regionaal maga- Crossroads Me and my girl, comedyserie met o.a. Richard O'Sullivan. Afl.: Let's talk Turkey Name that tune Atletiek Brides he ad revisited (herh.) First tuesday T.J. Hooker Tuesday topic SKY CHANNEL 17.30 E Engelse top 50, met David Jensen 18.30 The Talea of Wells Fargo. Afl.: Dr. Alice 19.00 D Dennis 19.30 The Flying Nun 20.00 Golden Soak, dramaserie 20.55 The Outsiders 21.50 Cimarron City 23.45-00.45 E Engelse top 50 NEDERLAND 1 09.30 en 13.00 Nieuws voor doven VARA 15.00 Smurfen 15.15 De Film van Ome Willem 15.45 Stookie, jeugdserie 16.10 Webster, comedyse rie 16.35 BOnze levende planeet. Afl. 10: Wereld in Isolement NOS 17.30 'AB-Journaal VARA 17.40 Da's lachen, tekenfilms NEDERLAND 2 VPRO 15.30-17.30 De Noodgolf, va kantieprogramma met 'De Drie Stoet haspels' en om 16.00 Lili, musical uit 1953 MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma's. Gaz Top Show (07.00). Amanda Redington Show (08.00), Nino Firetto Show (09.00). Martin Buchanan Show (10.00), Simon Potter Show (11.00) en 'The Shadow' (12.00). 13.00 EMu ziekprogramma's. Herhalingen. DUITSLAND 1 09.45 ARD-Ratgeber 10.00 Tages schau und Tagesthemen 10.23 Ma nuel 12.00 Umschau 12.10 Kontraste 12.55 Persoverzicht 13.00 Tages schau 13.15 B Teletekst 14.50 E Klamottenkiste: Die Sport- kanonen 15.05 Unsere kleine Farm (The little house on the prairie), Ame rikaanse tv-serie 15.50 Tagesschau 16.00 Ich möch zo Foss noh Kölle jon... Herinneringen aan Willi Oster- mann 16.45 Computerzeit 17.15 Da schau herl 17.45 Tagesschau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Grisu, der kleine Drache 15.30 Ferienkalender 16.05 Mickys Trick- parade, amusementsprogramma 16.30 E Vater der Klamotte 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte 17.45 RobifeHood, Engelse tv-serie BBC 1 07.50 Breakfast Time 10.20 Dudley Do-right 10.25 Silas 10.50 News- round special delivery 10.55 Bull- winkle and Rocky. 11.00 Why don't you...? 11.30 Play School 11.50-12.15 Gharbar 13.00 Journaal 13.30-13.45 Chock-a-block 17.27 Regionaal nieuws SKY CHANNEL 08.45 B Sky Trax. Herhalingen 14.15 Skyways 15.05 American College Basketball 16.00 B Pat Sharp Show 16.45 B Young, Free Single ITV 07.25 TV-AM 10.25 Sesamestreet 11.35 Glenroe 12.00 The Wuzzles 12.30 About Britain 13.00 Little green man 13.10 Our backyard 13.30 Whose baby? 14.00 Nieuws 14.30 A country practice 15.30 Mas* sage (2) 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and daughters 17.00 Kinderpro gramma's RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 14.05 VOO: Veronica Nieuwsradio. 19.02 VPRO: Boeken 21.02 EO: Camping '86. 22.02 Ronduit-Story. 22.30 Als mensen veranderen. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VARA: De nacht klinkt anders. 01.02 Muziek in de nacht. 05.02 VARA's Ochtendhumeur. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 VPRO: Het bericht. 18.03 Buiten Beeld. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VARA: Dubbellisjes. 20.02 Popkrant. 21.02 Moondogs. 23.02 Tracks. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NCRV: Lied van de week. 18.15 Leger des Heilskwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Klassieke pianomuziek. 20.00 Nieuws. 20.02 Nederlands Kamerorkest 'live'. 21.25 Die Musicalische Compagny. 22.30 Orgelconcert. 23.10 Muziek van de 20e eeuw voor altviool en piano. RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 NCRV: Rijdt u ook zo goed. 18.20 Gouden regen Ensemble. 18.30 NOS: Radio Thuisland. 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers. REGIONAAL Radio Rijnmond: 16.30 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Rijnland Politiek en 19.00-20.00 Pop wetenswaardigheden, jazz en blues. BRT 1 16.05 Neem je tijd. 18.10 Actueel. 18.30 De BRT Big Band. 18.45 Gastprogramma. 18.55 Beiaardmuziek. 19.10 Actueel. 19.33 Cocktail. Rustige muziek. 20.03 Pandora Muziekmagazine. 21.30 Het BRT Jazzorkest. 22.05 't Chanson. 23.10 Crooners en Soft Music. 23.30-02.00 Twee tot Twee. BRT 2 17.05 Radio Twee. 22.05 En buiten is het zomer. 23.30-C2.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel. 18.30 Folkconcert. 19.00 Essay: Slovaakse literatuur. 19.45 Uit een verborgen kamer. Een opname uit 1955: Lotte Lenya zingt Kurt Weill. 20.30 Concert hedendaagse muziek. 23.45 Uit de Romantiek. MORGEN RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: De rode draad. 07.30 Nieuws. 07.33 De rode draad, vervolg. 13.08 TROS: TROS Aktua. 13.20 Journalistenforum. 14.05 TROS Zomerservice. 17.08 EO: Tijdsein. 07.03 VOO: Ook Goeiemorgen. 09.03 Muziek terwijl u werkt. 11.03 Kletskop. 12.03 Will wil wel. 14.03 Terug in de tijd. 15.03 Nederland Muziekland. 17.03 NCRV: Hollandse hits. RADIO 3 07.03 EO: Ronduit music-time. 09.03 Muziek motief. 09.57 EO-Metterdaad Hulpverlenir 10.03 Popklassiek. 11.03 Country Trail. 12.03 Ronduit op 3. 13.03 VPRO: Toga-party. 14.03 De Wilde Wereld. 17.03 Ronflonflon. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 NCRV. Het levende Woord. 08.10 Preludium. 08.45 Te Deum Laudamus. 09.15 Onder de Hoogtezon. 10.00 Kamermuziek u.d. barok. 10.30 Orkestpalet. 12.00 Orkestmuziek van Handel 12.35 Promenade: Operafragment 13.00 Nieuws. 13.02 EO: Lunch Concert. 14.00 Songs of Praise. 14.30 Van minstreels en pelgrimsJ 15.00 AVRO: Telefoon tijdelijk bu gebruik. 17.00 Muziektheater: Operafragm RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 RVU: RVU Taairevue. 10.00 TROS: Café chantant Contir 10.30 De duvel is oud. 11.00 TROS Postbus 270 - Mi(j Telkamp. 12.00 Nieuws. 12.05 IKON: Het oog van de naait 13.00 Nieuws. 13.10 NOS Midweekmagazine. 16.00 TRSO: De Pina Colada Sho 16.30 De grote vakantie. REGIONAAL Radio Rijnmond: 07.30 Actualiteit magazine. 16.30 Middagmagazine. BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 08.20 Uit de band. 11.30 Het vermoeden. 13.18 Tussendoor. Culturele inford BRT 2 05.30 Goedemorgen, morgen. 08.12 Zomergroeven: gr. pl. 10.00 Nieuws. 10.03 Met de deur in huis. 11.55 Mediatips. 12.00 FM: Antwerpen Apart. 13.10 Made in Germany. 14.00 Vrijaf. 17.00 Focus kort. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert. 10.00 Matinee. 12.15 Tafelmuziek. 1. Concerto I voor hobo, strijkers en cc f nuo, Giovanni Benedetto PI 2. Sonate a la Maresierf- Marin Marais. 3. Concertt G voor blokfluit, twee violef Basso continuo, Jean-Jacqr Naudot. 13.15 Pianomuziek. 14.00 Operette Musical. Cant van Bernstein: a comic opf ta on Voltaires satire. 16.00 Kamermuziek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 8