LEIDSE COURANT TENNS CIRCUIT Oosting voelt zich goed op Melkhuis je I Ivar de Jong op dreef tijdens „Open Leidse Marcel Lolling stijgt met stip Verlies voor PSV in L eerste toernooiduel Ljubojevic verslaat ook z'n voornaamste belager ar SPORT £oidóe<3ou4£i4tt WOENSDAG 30 JULI 1986 PAGINA 6 "T België krijgt honkballes ROTTERDAM Het honkbalteam van België heeft gisteravond in Rotterdam gra tis honkballes gekregen van Zuid-Korea. Na zeven innings, waarin 55 Koreanen hun slagvermogen konden tonen, stond er een stand van 26-2 in het voordeel van de Azia ten op het scorebord, hetgeen tot nu toe de grootste overwinning is tijdens het toernooi om de wereldtitel. 19 aju t/tn 2 Augustus $6 WORLD CHAMPIONSHIP BASEBALL De Belgen waren waarschijnlijk nog met hun gedachten bij de wedstrijd van maan dag, toen zij tegen de Nederlandse Antillen hun eerste WK-zege in de geschiedenis no teerden. André van Cleemput moest van manager Cees de Bruin als eerste werper de heuvel op. Die keus bleek geen succes. In de eerste inning scoorden de Koreanen al vier punten. België verkleinde de achter stand in de tweede slagbeurt tot twee pun ten, maar daarna was de werparm van Van Cleemput niet meer opgewassen tegen de slagkracht van de Aziaten. Na ruim zes in nings op de werpheuvel had de 26-jarige Belg maar liefst 23 honkslagen geïncas seerd. De arme werper kon ook niet terug vallen op zijn veld, dat zeven fouten maak te. In de laatste inning moest zelfs Frank Ma thijs, de enige Belgische honkballer van al lure. zijn trainingspak uitdoen om de stroom van Koreaanse slagmensen (14) te stoppen. AMSTERDAM Schaakgroot meester Ljubojevic heeft gisteren een flink voorschot genomen op de hoofdprijs van tien mille in het vijfde Ohra-toernooi. Hij versloeg in een vol Krasnapolsky in de achtste ronde van de kroongroep op briljante wiize zijn voornaam ste belager John van der Wiel. Omdat Jan Timman een schok kende nederlaag leed tegen de Zweed Hellers en Vaganjan en Ribli vlot remise overeenkwa men, groeide de voorsprong van de Joegoslaaf met nog twee ron den te spelen tot anderhalve punt. De achtste speeldag leek aanvan kelijk weinig stof tot discussie op te leveren. Of het moest de onder linge afspraak van de Russische deelnemers zijn een extra snip perdag op te nemen. Binnen het uur trok het kwartet uit de Sov jet-Unie de Kalverstraat in ten einde Westerse valuta om te zet ten in consumptiegoederen. De Sovjets waren er nog net getuige van, dat Hellers en Timman zet- tenlang de bejaarde hoofdvariant het Spaans op het bord brach- e2-e4, c7-c5; 2. Pg1-f3, d7-d6; 3. c2-c3, Pg0-f6; 4. L11-e2. Pb8-c6; 5. d2-d3, g7- g6, 6. 0-0. Lf8-g7; 7. d3-d4. 0-0; 8. d4- d5. Pc6-b8; 9. Pf3-d2, e7-e5; 10. a2-a4, Pb8-d7; 11. Pb1-a3. Pf6-e8; 12. Pa3-c4. 17-15; 13. e4xf5. g6xf5; 14. 12-14. e5x!4; Dd1-c2, Pe8-c7; 20. Ld3-e4. Dd8-16; 21. Lc1-d2. Lc8-b7; 22. Dc2-d3. Ta8-e8; 23. Tal-el. Kg8-h8; 24. T11-I2. Pg6-e7; 25. HILVERSUM Na de eerste ronde van de open Nederlandse tenniskampi oenschappen op het Melk huisje zijn nog drie van de vier nationale vertegen woordigers in de strijd. Een heuglijke ontwikke ling die, let wel, in eerste instantie aangeeft dat het hoofdtoernooi in Hilver sum in de breedte echter niet zo gek sterk is bezet De als nummer één en twee geplaatste Miloslav Mecir en Emilio Sanchez, de onbetwiste publiek- trekkers, vormen een wat smalle top. Beider aanwe zigheid zal in de loop van deze week een verder Ne derlands succes dan ook hoogstwaarschijnlijk wel in de weg staan. Want drie Nederlandse over winningen tegenover slechts éénmaal verlies, nee hoor, zo geweldig gaat het van het ene moment op het andere heus niet met de tennisheren. Nadat Michiel Schapers maandag volgden Menno Oost ing en Jan-Willem Lodder gis termiddag ten koste van res pectievelijk Pavel Slozil (6-4, 6-2) en Gustavo Tiberti (6-4, 6- 1) dat niet al te verrassende voorbeeld. Werkelijk spectacu lair waren die laatste partijen overigens niet. Het nu overge bleven supertrio biedt dan ook een enigszins vertekend beeld. Tegenover al dat positiefs stel de Christian Feenstra een ne derlaag van tweemaal 6-4 te gen de Zwitser Jakob Hlasek, nummer drie van de in Hil versum gehanteerde plaat singslijst. Menno Oosting voelt zich goed thuis op het immer knusse Melkhuisje. De 22-jarige Bra bander drong vorig jaar door tot de halve finales, onder meer dank zij een zege op Schapers. Aardig toeval is ove rigens dat beide landgenoten elkaar vanmiddag in Hilver sum intussen opnieuw hebben getroffen. Via die goede pres tatie in 1985 maakte Oosting een flinke sprong op de we reldranglijst. Maar de toen be haalde punten zijn nu bijna verjaard (het Melkhuisje is dit maal een week vervroegd) en wil Oosting niet weer net zo hard naar de rijen der anoni miteit terugkeren, dan zijn en kele aansprekende prestaties nu gewenst. „Daarom ben ik ook al zo blij met deze overwinning, toch weer tien punten er bij", is zijn logische reactie, want in de tennissport draait heus niet al les om geld. Na de nationale kampioenschappen, volgende week in Scheveningen, en aansluitend de vaderlandse competitie, waarin Oosting nog steeds voor zijn eigen dorpsclub Son uitkomt, wach ten hem enkele interessante toernooien. „Messina en Thes saloniki, vorig jaar werd ik daar twee keer achter elkaar in de eerste ronde uitgescha keld. Kom ik nu verder, dan levert dat toch weer belangrij ke ATP-punten op". Vergane glorie Oosting speelde tegen de 30- rige Tsjechoslowaak Pavel Slo zil, nog altijd dubbelspeler maar in net en kelspel een goed voorbeeld van vergane glorie en daarin overigens trouw gevolgd door landgenoot Tomas Smid (op nieuw verlies tegen titelverde diger Ricky Osterthun), een gedegen partij. Weinig fouten makend en juist de fouten van ziin tegenstander onmiddellijk afstraffend; daarmee win je nu eenmaal je partijen. Slechts het nu niet bepaald allerfijnste gedrag van Slozil - die aan merkingen had op de baan, op de ballen, op de wind, op de ballenjongens en zeker niet in de laatste plaats op de lijnrech ters - bracht Oosting wat in de war. „De beslissingen vielen steeds in mijn voordeel uit, al overdreef Slozil wel regelma tig, vond ik. Dan is het wel moeilijk om je concentratie vast te houden, ja", aldus Oost ing die Cor Visser een officiële waarschuwing aan Slozil hoor de uitdelen, nadat deze de um pire nogal beledigend had toe- bedreven Menno Oosting in actie tegen de Tsjechoslowaak Slozil. gesproken. Maar Slozil kon vervolgens wel van 3-0 in de eerste set terugkomen tot 3-3, terwijl in de tweede set zich een vrijwel identieke situatie afspeelde. Het beslissende punt van de verdiend door Oosting gewon nen partij mag hier zeker niet onvermeld blijven, daarvoor het Een goede forehand langs de lange lijn van Oosting was voor Slozil waarschijnlijk so wieso al moeilijk te halen ge weest, maar de Tsjechoslo waak deed ook geen enkele moeite daartoe. Nog tijdens de rally waaide namelijk een matje, waarmee de ballenjon gens hun knieën tegen het gravel plegen te beschermen, op de baan. Slozil verwachtte een onderbreking, maar Visser kende het punt toe en Oosting liep al naar het net om de feli citaties van zijn tegenstander in ontvangst te komen nemen. Die had eerst echter nog een zoveelste discussie met de ar bitrage in petto, alvorens Slozil dan eindelijk alsnog besloot de beslissing zijn trainingsjack toch maar aan te trekken. Foutenfestival lem Lodder-Gustavo Tiberti was van heel wat minder op winding sprake. Feenstra en Hlasek, normaliter getraind overigens door zijn ex-landge noot Slozil. zorgden voor een waar foutenfestival. De 19-ja- rige Utrechter, die onlangs een huis pal naast het tennispark heeft aangeschaft zodat hij zelfs vanuit de slaapkamer met tennis bezig kan zijn, ging niettemin vrij eervol ten on der, want acht games winnen tegen de nummer 27 van de wereldranglijst, dat was zeker meer dan algemeen werd ver wacht. Jan-Willem Lodder en Gusta vo Tiberti kwamen allebei uit het kwalificatietoernooi voort. „Ik moet hem wel kunnen hebben", dacht de 19-jarige in woner van Uithoorn voor zijn partij en dat kwam dan ook uit. Hoogstaand was de ont moeting evenwel niet en de aanwezigheid van Lodder op het Melkhuisje zal waarschijn lijk door de Italiaan Paulo Cane wel worden beëindigd. kans hebt. Maar tegen deren hier zou ik dat gevoel niet van tevoren hebben", al dus Oosting die zich niettemin met een overwinning op zijn eerste echt grote toernooi ma nifesteerde. DICK KIERS LEIDEN Ivar de Jong plaatste zich gisteren tij dens de Open Leidse Ten niskampioenschappen voor de tweede ronde van het herenenkelspel A. De oud-Unicummer die te genwoordig voor het Am sterdamse Jaagpad uit komt, klopte Jacco van Duyn met 6-3, 7-5. In de volgende ronde moet Al- phenaar De Jong nu aan treden tegen de eveneens linkshandige Marco Meel dijk, die de als achtste ge plaatste Marcel Lasonder verrassend de baas bleef. Herman van der Capellen bereikte op het toernooi van Roomburg die tweede A-ronde niet. Merenwij- ker Van der Capellen ging eervol ten onder te gen Veldt: 3-6, 3-6. Het A-toernooi moet overi gens, volgens het gisteren be kend geworden plaatsings schema, gewonnen gaan wor den door Johan Vekemans. Freddie Sauer staat als tweede mans, Mare Vekemans, Louk op de lijst, gevolgd door Vis- Sanders en de inmiddels uitge- sers en Rob Simon. Jos Koe- schakelde Lasonder bezetten „beschermde" posities op de goed ogende lijst van 32. Het ziet er naar uit dat „Room burg" bij de A-dames minder sterk bezet zal zijn. Sterke Hesther Witvoet heeft zich wegens een blessure moeten afmelden en ook de komst van Ingelise Driehuis is onzeker geworden, nu de Lissese zich De dames A-lijst zal mede door deze tegenvallers pas vandaag definitief worden sa mengesteld. In B weten Stephan Faas en Hennie Koemans zich reeds in de kwartfinales. De als eerste geplaatste Faas reikte zo ver door twee uiterst eenvoudige overwinningen, Koemans moest twee keer drie sets af werken alvorens de plek bij de laatste acht een feit was. Zo wel tegen André Weening, als tegen Ybema was Koemans in dat derde deel echter wel su perieur. De ook in de kwalifi caties A succesvolle Jacqueline van Wijk. mag zich op Room burg eveneens al kwartfinalis- te noemen na haar overwin ningen op Hanneke Rother en Bouw. In het HEC zorgde Marcel Lolling voor de grootste sur prise tot nu toe. De als tweede Ivar de Jong boekte een knappe zege in het HEA. Jacco van Duyn werd met 6-3, 7-5 geklopt. op de lijst gezette Philip Nag- tegeller werd door Lolling in drie sets teruggewezen. Ook voor Joost Rodenburg was het gisteren een goede (Room- burg)dag. In zijn veteranensin- gle bleef Rodenburg Dutrieux ruim de baas, terwijl hij met partner Jan van Duyn in het HDC ook nog eens de confron tatie met het als derde geplaat ste koppel Meijer/Sijpkens winnend besloot. Ter Aar De geplaatste D-heren doen het uitstekend in het Ter Aar- se. Niet alleen wonnen (bij voorbeeld) Erik Bolten en Pa trick Laan hun wedstrijden in het HED eenvoudig, maar ook in C deden de sterkere D-spe- lers van zich spreken. Zo liet Gerard Kroese Ronald van der Ven volslagen kansloos (6-1, 6- 3), terwijl Erik Walters naam genoot Nijssen met 4-6, 6-1, 6-2 klopte. Ook de in C geplaat sten Ignace Ponsioen (3) en Van der Vliert (2) wonnen; beiden hadden daar wel te gen Ton Krouwels en Bart van de Bosch drie sets voor no dig. Evenals wedstrijdleider Frank Bennemeer (tegen Mi chiel Zuidervliet) overigens. Ook bij de C-dames bleven de „papierbesten" in het toernooi. Bionda Zonderop liet Yvonne Hoogeveen slechts twee ga mes, Maaike Tromp raakte er een meer kwijt tegen Ritzen, terwijl Marie Louise Goedhart zelfs vijf games verspeelde. Tegenstandster Bianca Plomp was dan ook zeker niet zwak. Nadat Dick Vader en Peter van Schie het HED 30+ eerder al van een meer dan drie uur durende partij hadden voor zien (7-5, 6-7, 7-5 voor Vader), was het gisteren de beurt aan Kees Koeleman en Leendert de Goey om het publiek lang, zeer lang te boeien. De oud voetballer van onder meer ASC, Ter Leede, Sparta en Go Ahead Eagles bleef de Ter Aarse crack uiteindelijk nipt voor: 2-6, 6-4, 7-5. Favorieten Arie Wesseling, Ruud Nieuw- straten en Phil van de Drift bleven tot nu toe zeer eenvou dig overeind op het Ter Aarse gravel. Ook Jos Vermeij en Gert Zwetsloot leken (in het HDD30+) na hun eerste set nog kandidaat voor minstens één extra rondje. Harrie van Veen en Henk Zonderop (in het eerste deel met 0-6 terug gewezen) dachten daar echter heel anders over. Twaalf ga mes later was hun zege dan ook een feit: 0-6, 6-0, 6-0... Haren In Haren vindt deze week het internationale noorderlijke jeugdtoernooi plaats. Het Leid se district wordt daar verte genwoordigd door Heieen van den Berg, Kees Jan Schuilen- burg en Jan Siemerink. De „Leidse" afvaardiging doet het tot nu toe uitstekend. Allen bereikten de kwartfinales, Sie merink zelfs zowel in de cate gorie tot en met zestien als in tot en met achttien jaar. GERT-JAN ONVLEE Uitslagen Roomburg HEA: Ivar de Jong - Jacco van,Duyn pellen 6-3, 6-3. Kw. DEA: C. Sely - - K van Bijsterveld 4-6. 6-3. 6-1; B. Pardoel - C Tolhoek 6-2. 6-4; E Buermann - Merel Leisink 6- 0. 6-3; Margot van Overloop - M Boelens 2-6. 6-3. 6-3. HEB: P van Dommelen - L Westerkamp 6-4. 6-1. H. Burger - N. de Sevaux 6-1. 6-2; Hennie Koemans - R. Ybema 6-4. 4-6. 6-2; Stephan Faas - Jean Marc van M. Pi 6-2, 6-0; Marie José Rutten - P. Frens 6-0. 6-2; M. van Rossum - Irma van den Oudenrijn 6-1, 7-5. HEC: Marcel Lolling - Philip 6-3; Peter Grim Overloop 7-5, 6-3; Han: veldt - Jack Manuputty 7-5. 6-2; Paul Meijer - Rob Alting Siberg 6-4, 6-4; Marcel van Paridon - Jan Mens 6-1. 6-1; Loek Verhees - Richard Kemp 6- 0. 6-1; Ruud Treffers - F. Mingelen 6- 2. 6-1. DEC: Leontine Poots - Florie- ke Westhof 6-3, 7-6; Carola Geerling- u Nije- /Van Paridon - Van Bijsterveldt/Ha- ge 6-3. 0-6. 6-3; Hoekstra/Meijer - Lambooy/De Sevaux 6-3. 6-1; Van Overloop/Post - Crepin/Haazebroek 6-4, 6-0. GDC: Van Riet/Bierling - Van Velzen/Van Velzen 6-1. 6-4. Pardoel/Brebde - Patiwael/Guinau 6-3. 3-6. 6-3; Van Duinen/Van Dui nen - Karstens/Karstens 6-2. 6-0; Oostlander/Van der Loo - Schutt- /Marijt 6-3. 6-0. HEV: A. Pessemier - Nolly Bennink - Truus Tönjann 6-2, 6-3. Ï)DV: Breukelen/Kuypers - Van Overloop/Kwaaitaal 4-6. 7-6. 7-6. BERN Tegen zijn eerste tegenstander van formaat, het nationale elftal van Zwitserland, is landskam pioen PSV gisteravond met 1-2 ten onder gegaan. Dat gebeurde tijdens het voetbaltoernooi van Bern in een overwegend saaie wedstrijd met een slotfase, waarin PSV krampachtig op gelijke hoogste trachtte te komen. Voor achttienduizend toe schouwers deden Zwitserland en het elftal van technisch-di- recteur Hans Kraay het rustig aan. Zo rustig, dat het vele balverlies niet werd afgestraft. Het duel stond voor beide par tijen duidelijk in het teken van het experiment. In het centrum van de verdediging kreeg Gerets als libero de voorkeur, met de van Feye- noord overgenomen Deense international Nielsen als voor- stopper. Het duo werd ter lin kerzijde bijgestaan door Heint- ze en aan de rechterkant door Van Aerle. Gerets werd na een kwartier in de tweede helft vervangen door Koot, één van de weinige rasechtige PSV'ers in het dure gezel schap. Het probleem zat hem meer in het middenveld, waar Ronald Koeman op rechts als invaller voor de aan zijn arm gebles seerde Ruud Gullit hulpeloos rondliep. Vanenburg, Valke en Arnesen konden hun over dosis aan techniek niet aan wenden voor fraai aanvalsspel. Door twee doelpunten van de jeugdige Halter, in het eerste kwartier na de pauze, was Zwitserland vrijwel zeker van een plaats in de finale, waar voor Young Boys zich eerder op de avond al had gekwalifi ceerd door met 2-1 te w' van Gremio uit Brazilië. land gisteren met 3-2 van Stahl Riesa verloren. De Gro ningers leken aanvankelijk op een duidelijke overwinning af te stevenen, maar gingen in de tweede helft op conditie en te weinig kwaliteit door de knie ën. Vandaag speelt FC Gro ningen de tweede wedstrijd te gen het Hongaarse EOL Sze ged. Het werd trainer Rob Jacobs vooral duidelijk dat zijn selec tie wat ervaren spelers betreft aan de smalle kant is. De ploeg begon gehandicapt aan het duel door het ontbreken van de geblesseerde Jan van Dijk en René Eykelkamp. De pro blemen werden nog groter toen na een kwartier spelen verdediger Mark Verkuyl uit viel. Hij was duizelig na een botsing met een Oostduitse aanvaller. Feyenoord heeft gisteravond in Arnhem voor 4.500 toe schouwers met 3-0 gewonnen van eerste-divisieclub Vitesse Op Nieuw-Monnikenhuizen scoorde de nieuwe Deense spits van de Rotterdamse ere divisieclub, Lars Elstrup, voor rust twee keer. Na de pauze maakte Peter Barendse de derde treffer van Feyenoord. ?rland - PSV 2-1 (0-0). 53. PSV: Van Breukelen; Van Aerle, Ge- „i rets (Koot). Nielsen (Koolhof) en F Heintze; Koeman, Vanenburg, Arne- ;en (Van der Gijp) en Valke; McDo- h« HL- Doelpunten: J Reynierse (3x); Verbeek, Berghuis, Versleeuwen en Robert Jansen. I Nieuw-Roden (4e klasse zondag) Groningen FC Groningen heeft de eerste wedstrijd van het internatio nale toernooi in Oost-Duits- Succes Snoek Toeschoi De Zwitser Heinz Herman lijkt zich tijdelijk een punk-kapsel te hebben aangemeten om in het kopduel met PSV'er McDonald r lengte te winnen. LEIDEN Marcel Lol ling is de afgelopen .week met stip gestegen op de lijst van het heren enkelspel C. De speler van De Munnik scoorde twee punten tijdens het toernooi van Voorhout en zag aan zijn totaal ook nog eens drie punten van het toernooi van Alke made toegevoegd, die hem een week eerder ten onrechte onthouden waren. De Zoeterwoude- naar is nu dicht bij een defintief plaatsje bij de laatste acht. Datzelfde geldt voor Bionda Zonderop. De speelster uit Rijpwetering won in Voor hout en heeft nu ruim vol doende punten om tijdens het Masterstoernooi op OLTC te mogen uitkomen. Behalve Stand Zonderop. Marquerite Pati- wael en Carola Geerlings is nog geen speelster zeker van een plaats bij de laatste acht. In B veranderde er weinig. Opvallend was wel dat Step han Faas verzuimde zijn klassering voor de Masters veilig te stellen. Hij zal er de komende toernooien nog aan moeten trekken om zich bij de laatste acht te plaatsen. Bij de dames deed Christel Ver- woert goede zaken, maar ook Marie José Rutten is op weg naar een hoge klassering. Irma van- Seeters blijft pun tjes bijeen sprokkelen en zal ook dit jaar wel weer mee doen aan het slottoernooi. Bij de heren in D zijn de drie koplopers zeker van een plekje bij de laatste acht. De achtervolgende groep is ech ter groot. Veel spelers heb ben een kans om zich voor de finale-wedstrijden te plaat sen. Bij de D-dames bleef vrijwel alles bij het oude. Al leen Cindy Berkhout maakte een forse sprong op de rang lijst en staat nu tweede. r Capellen (Unicum) 14; 5. Step- Krans (Unicum) 10; 7. Jan Sie 5; 12. Frans Grimbergen (Joy Mozaiek) 4. Maarten Mes (Zand- DEB: 1. Tine Langeveld (Unicum) 12; Christel Verwoert (De Munnik) 12; 3. Heieen van den Berg (Dek ker) 11; 4. Jacqueline van Wijk (Unicum) 10; 5. Margot van Over loop (Unicum) 9; 6. Madelijn Da- men (Nieuw Vennep) 8; 7. Irma van Seeters (Munnik). 6; 8. Astnd Bouw (Unicum) 5; 9. Marie Jose Rutten (Victoria) 4; Madeion Ver- degaal (Hillegom) 4; 11. Sandy Wenderholt (Noorderlicht) 3; Hen- ny Fehling (Leidse Hout) 3. ny Fehling (Leidse Hout) 3. HEC: 1. Philip Nagtegeller (OLTC) 20; Onno van Paridon (De Boek horst) 20; 3. Marco van Trigt (Hille gom) 19; Loek Verhees (Zee en Duin) 19; 5. Mark Post (De Munnik) 17; 6. Marcel Lolling (De Munnik) 16; 7. Marius Pieters (OLTC) 15; 8 Matthijs Glastra (Dekker) 14, 9. Jacco Schoonenwolf (De Munnik) 13; 10. Erik Bakker (Nieuw Ven nep) 12; Hans van Bijsterveldt (Munnik) 12; Sjoerd van der Mark (Hillegom) 12; Mare Nije (Unicum) 12; 14. Jan Baan (Voorhout) 1 Munnik) 16; Bionda Zonderop (De Munnik) 16; 4. Marie Louise Goed hart (TEAN) 10; 5. Fleur Meijer (Unicum) 12; 6. Marja Kuipers (Li: 7; Colinda Voskuil (De Boekhorst) 7; 10. Esther Veldt (Hoofddorp) 6; Marleen Vink (Botesa) 6; Seda de Vries (Thor) 6; 13. Hanneke Rother (Casino) 5; Maaike Tromp (TEAN) HED: 1 Paul Wissehnk (OLTC) 28. Gerard Kroese (Boskoop) 28, 3. Leo tan (Hillegom) 27; 4 Ma raan i*. jeue nuuciiu (odsseu- heim) 13; Jan Pieter Hartwijk (Uni cum) 13; 12. Luc van Wijk (Foresca- te) 12; 13. Roel Jacobs (Kieviten) 11; 'an der Niet (Casino) 11. DED: 1. Gerdi Verwoert (De Mun nik) 18; 2. Cindy Berkhout (Hille gom) 16; 3. Sandra Smit (TEAN) 15; Ingrid Tjho (TV Nieuwe Sloot) 15; 5. Leontien van Laarhoven (Sas- senheim) 11; 6. Petra van Dooren (Van Nispen) 10; 7 Sabme Berk hout (Hillegom) 8. Miriam Sieme rink (Rijnkanters) 8; 9. Marieke Ha lenbeek (Nieuw Vennep) 7; Lili. (Dekker) 6; Liz (Hazerswoudse TC) 6; Eugenie Si-

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6