Bretagne, decor voor indrukwekkend drama I RADIO/TELEVISIE Veronica en TROS moeten minder praten op Radio 1 fieidae&Mi/tartt WOENSDAG 16IUL11986 PA< ACHTER DE SCHERMEN BU PAUL VAN VLIET DEN HAAG Na een succesvolle toernee van ruim 80 voorstellingen staat Paul van Vliet tot en met 16 augustus met zijn nieuwe one-manshow „Over leven" in het Cir custheater in Scheveningen. Van de repetities van het op treden van Paul van Vliet maakte AVRO's Gerrit den Braber een impressie die vrijdag (Ned. I om 21.20 uur) is te zien. Het is Paul van Vliets nieuwe show over leven in alle richtingen en op allerlei terreinen. Het leven, bezon gen, gespeeld, bespot en doorleefd door Van Vliet zelf en daarna vertaald naar het theater en het publiek. Nieuwe songs, nieuwe sketches, verhalen en „komische" mannen die onverbrekelijk met zijn carrière zijn verbon den. Zo zal „Haagse Bennie" dit keer opkomen als con ciërge van een rijksscholengemeenschap. Daarnaast wijst Paul van Vliet de weg naar een nieuwe vulling van de vele vrije tijd die wij in de toekomst nog zullen krijgen. Wij moeten toe naar een nieuwe mens: de turbomens, die zichzelf, met zichzelf zal moeten bezighouden. HILVERSUM Veronica en TROS dienen op de informatiezender Radio 1 met ingang van 16 augustus meer muziek uit te zenden en minder te praten. Teveel gesproken woord in de programma's zou de beide om roepen op een boete van vijfduizend gulden per dag moeten komen te staan. Zo luidt de uitspraak van de arbitragecom missie, die op verzoek van Omroep Brabant en de andere regionale omroepen in de kwestie van de verhouding muziek/gespro ken woord op Radio 1 is gedoken. Hierover bestaat een contract tussen de landelijke en de regionale omroepen, dat inhoudt dat minstens de helft van het programma met grammofoonplaten moet worden gevuld. Met name TROS en Veronica houden zich hier niet aan. Beide omroepen vinden de af spraken, waar zij overigens vorig jaar zelf mee hebben ingestemd, onwerkbaar gezien het karakter van Radio 1 als informatiezen der. De uitspraak van de arbitragecommis sie, onder voorzitterschap van oud-minister van CRM Van Doorn, hoeft niet te beteke nen dat beide omroepen straks boete moe ten betalen als er teveel - meer dan de helft van het programma - wordt gepraat op Ra dio 1. Daarvoor zullen de regionale omroe pen dan eerst naar de rechter moeten stap pen. Veronica en TROS zijn teleurgesteld over het 'spreekverbod' op Radio 1. Ze zijn overigens niet van plan nun programma's nu per half augustus aan te passen door meer muziek te gaan draaien. De beide om roepen willlen proberen om via juridische stappen alsnog het informatiekarakter van hun programma's op Radio 1 te behouden. Veronica-directeur Rob Out liet weten dat de uitspraak van de arbitragecommissie in feite de zenderkleuring onmogelijk maakt. Op deze manier zou volgens hem op Radio 4, de klassieke zender, net zo goed de helft van de zendtijd aan informatie kunnen wor den besteed. „Een zeer aanvechtbare uit spraak", aldus Veronica.'Het contract tussen de landelijke en regionale omroepen over de invulling van Radio 1 is eind 1985 ingegaan. Het heeft een looptijd van twee jaar, maar als het aan Veronica en TROS ligt zal daar liefst zo spoedig mogelijk verandering in ko men. Beide omroepen erkennen dat zij des tijds een fout hebben 'gemaakt door met de huidige verdeling muziek/gesproken woord in te stemmen. De VPRO en Radio Rijn mond zijn de enige omroepen die het con tract niet hebben getekend. Zij hoeven zich dus ook niet aan deze afspraken te houden. JTHE EBONY TOWER' LONDEN De Engelse actrice Toyah Willcox kijkt met veel plezier te rug op de twee maanden die zij met toneelgigant Sir Laurence Olivier door bracht voor de verfilming van het Britse televisie spel „The Ebony Tower" (vanavond, BRT 1 om 20.40 uur). „Het is heerlijk om met iemand te mogen samenwerken die zijn vak zo beheerst. Sir Laurence was geweldig. Bovendien is hij heel lief en een on derhoudende persoonlijk heid. Het is gewoon een heerlijk mens om mee sa men te zijn. Ik weet niet of ik op de aanbieding was ingegaan, als hij niet had meegespeeld", aldus Toyah. In „The Ebony Tower" ver vult Laurence Olivier de rol van Henry Breasley, een be kende Engelse kunstenaar, die zich heeft teruggetrokken in Bretagne. Daar woont hij in een landhuis samen met Diana (Greta Bcacchi), die hij „Mou se" noemt en Anne, bijge naamd „The Freak". Hun idyllische leven wordt ver stoord wanneer David Willi ams (Roger Rees) op bezoek komt. Deze jonge kunstcriticus wil een studie maken van het leven en de abstracte schilde rijen van Breasley. Dan volgt een psychologisch drama, waarbij Williams meer te we ten komt over zichzelf dan over Breasley. Woordkunstenaar Het tv-spel blinkt niet alleen uit in beelden, maar ook in ge sproken woord. Dat laatste kan ook bijna niet anders, want het verhaal werd ge schreven door John Fowles, een echte woordkunstenaar die ieders fantasie optimaal weet te prikkelen. „The Ebony Tower" schreef hij in 1974. Het boek wordt vooral geken schetst door scherpe dialogen, uitgediepte karakters en rijke beschrijvingen van de omge ving waarin het verhaal zich afspeelt. Producent John Mor timer had dan ook meer pro blemen met het zoeken naar de juiste hoofdpersonen, dan met de verfilming van het verhaal. Dat kreeg regisseur Robert Knights (inclusief de dialogen) op een presenteer- bladje aangereikt, door een schrijver die met „The French Lieutenant Woman" en „The Magus" zijn kwaliteiten al had bewezen. Voor Toyah lagen de proble men wat anders. Bij het lezen van het script bleek dat ze wat pikante scènes zou moeten spelen. „Op zich had ik daar geen bezwaar tegen, maar je zelfvertrouwen krijgt een be hoorlijke deuk als op de set blijkt hoeveel mensen betrok ken zijn bij het vastleggen van die beelden. Laurence Olivier lootste mij er echter probleem loos doorheen. Hij straalt een vadwlijk vertrouwen uit, dat ik nodig had om de scenes tot een goed einde te brengen". Zangeres Toyah is overigens in Neder land vooral bekend als zange res, al is er van een echte doorbraak nooit sprake ge weest. „Ik probeer twee car rières op te bouwen", zegt de 28-jarige in Birmingham gebo ren actrice. „Het heeft veel voordelen om op verschillende terreinen werkzaam te zijn. Bovendien heb ik het gevoel dat ik ze nodig heb om mijzelf te kunnen uiten. Ik werk al tijd met veel plezier voor tele visie omdat ik het heerlijk vind om voor een camera te staan. Dat prefereer ik boven eindeloos durende tournees bijvoorbeeld. Het enige dat je mist is het samenspel met het publiek, maar daar tegenover staat, dat heel veel mensen je kunnen zien, zonder dat ze enorme bedragen hoeven neer te tellen voor een kaartje". Toyah zegt dat ze zoveel mo gelijk verschillende zaken wil aanpakken. Haar drijfveer is verveling. „Ik raak heel snel op iets uitgekeken". Gevolg is dat vooral het En gelse publiek haar inmiddels in vele gedaanten over het te levisiescherm zag lopen. Toy ah speelde in de eerste serie „Minder" de hoofdrol als Kate, zette een jaar later de verschil lende karakters neer in de ko mische BBC-serie „Dear He- art" en presenteerde het praat programma „Friday Night, Sa turday Morning". Op het witte doek schitterde ze als Miranda Toyah: „Het is heerlijk om die verschillende rol- Laurence Olivier ...geïnteresseerd in technolo- len te spelen. Je kunt het vergelijken met tel- gie... kens een nieuwe vakantie". in de verfilming van „The Tempest". Toyah: „Het is heerlijk om die verschillende rollen te spelen. Je kunt het vergelijken met telkens een nieuwe vakantie". Vakantie Wat dat betreft waren de op namen van „The Ebony To wer" een dubbele vakantie voor Toyah. „Het waren heer lijke maanden, een soort vlucht uit het drukke Londen. De film is namelijk opgeno men in Bretagne en omdat ik geen Frans spreek, was ik voor een groot deel op mijzelf aangewezen. Hoewel we alle maal heel hard hebben ge werkt, was er genoeg tijd over om in alle rust van de landelij ke omgeving te genieten. Met Sir Laurence heb ik het in die tijd meer over het opnemen van platen gehad dan over ac teren. Hij is heel geïnteres seerd in technologie en wilde bijvoorbeeld weten hoe je een Fairlight (een geavanceerde synthesizer) moet programme ren. Aan het einde van de rit heeft hij zelfs een computer aangeschaft". „Als we het over acteren had den, sprak hij eerder over de techniek die bij het regisseren komt kijken dan over zijn er varing als acteur. Ik op mijn beurt vertelde hem dan waar uit de werkzaamheden van een producer bestonden. We hebben veel van elkaar ge leerd". De persoonlijk band die buiten beeld ontstond, moest het tweetal tijdens het filmen even vergeten, want Henry Breas ley heeft in het televisie-spel namelijk een haat-liefde ver houding met The Freak. Toy ah: „Ik kon mij erg goed in de rol van Anne inleven. Ik heb namelijk ook tien jaar lang rood haar gehad. Net als Anne ondervond ik dat de mensen die ik ontmoette, mij direct be oordeelde naar mijn uiterlijk, hoewel je innerlijk misschien het tegenovergestelde bent. Dat gebeurt ook met Anne. Ze is eigenlijk de meest normale van de vier hoofdpersonen. Ik denk dat daar vooral de kracht ligt van „The Ebony Tower": de manier waarop de verschillende karakters zijn uitgewerkt". HANS PIËT j Nederland NEDERLAND 1 15.20 15.47 16.11 16.35 20.00 20.28 VARA Stookie (1), zesdelige En gelse tv-serie over de jon gen Stookie, die lid is van een jeugdbende Garfield, tekenfilm van Jim Davies. Afl.: Garfield gaat stappen Webster, Amerikaanse co medyserie. Afl.: De aan houder wint, papa! Onze levende planeet, Engelse documentairese rie van David Attenbo- rough over het ontstaan van het leven op aarde. Afl. 7: Het rijk der hemelen NOS 1/26-Journaal VARA Da's lachen..., tekenfilms Zomerpop, met clips van o.a. The Housemartins, The Style, Council, Pete Wylie, Hugh Masekela, Steve Winwood, Ray Char les, Big Audio Dynamite en Thlnkman. Presentatie: Jan-Douwe Kroeske Gil Julie, tekenfilmserie De smurfen, tekenfilmse rie Vijf tegen vijf, spelpro- gramma gepresenteerd door Willem Ruis NOS Journaal SOCUTERA Stichting Maatschappij tot Redding van de Dren kelingen VARA De Konsumentenbus. Frits Bom bezoekt vakan tiegangers in Spanje en lost ter plaatse diverse problemen op Man over de vloer, Engel se comedyserie met o.a. Richard O'Sullivan, Yootha Joyce en Brian Murphy. Afl.: Voor de leeuwen ge worpen (herh.) Achter het nieuws, actua liteitenrubriek met aan dacht voor het afscheid van de Nederlandse am bassadeur in Madrid, drs. E. Korthals Altes, die weg gaat omdat hij zibh ernstig zorgen maakt over de wa penwedloop. In deze re portage een interview met de ambassadeur. Een tweede onderwerp betreft het Franse plaatsje Catte- nom, op-de grens met Lu xemburg en West-Duits- land, waar een van de Q] Ondertiteling via TeleTekst. S Stereo- ot tweetalige uitzen ding. E Zwart/wit-uitzending. HDZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. (SI Bij niet-Nederlandstalige zen ders: uitzending in orginele versie met ondertitels. ma Bij niet-Nederlandstallge zen ders: zwart/wit-uitzending in orginele versie met ondertitels. grootste kerncenl- wereld wordt g ondanks protested plaatselijke bevoll 22.10 Het leven van Vi gendelige Italiaan rie met o.a. Ronal? Daria Nicolodi Fracci. Afl. 3: Mil liefst was Verdi in boorteplaats g Maar in Milaan |i meer kansen; daf hij kennis met dq< wereld en ballet s NOS r 23.15 Journaal 23.20 Nieuws voor dit slechthorenden e NEDERLAND 2 I 18.10 18.15 NOS Staatsloterij, eety king Nieuws voor dl slechthorenden i Sesamstraat V i Tour de France, vatting van de I verreden etappe r i Journaal Van Gewest tot regionaal magazii daag: 1. Old Ruyti 2. Emmy Hahn. 3r schelde aan de mi Koppelpoort in An Hendrik VIII, aflet de (BBC-)serie drama's van Will kespeare, door Kevin Billint o.a. John Strii Church, Claire B Barbara Kellerrr, Aartsbisschop vai bury krijgt de scht door van Hendrilfl Catharina van |t Hendrik kan nu ru Boleyn trouwen i Journaal i Hendrik VIII, veris de uitzending v«it uur i Nieuws voor dl. slechthorenden J' EUROPA TV 17.30 Weerbericht en pr£' overzicht ji( 17.35 Kinderprogramma's 18.05 Europa Countdown"' gramma met Adam (e 18.45 Weerbericht i)f 18.50 Spectrum 19.20 World Watch, weertfC programma-overzickp 19.30 Benjamin Britten, dc FILMNET 17.00 Schatjea 18.35 Time Bandits 20.30 Cat People 22.25 Cliffhangers herh. i of Disaster/Partisan ned/Escape to the S 23.25 Private Manoeuvres 01.00-02.25 Hollywood Cli lero BRT 1 18.35 18.37 5 Journaal Tik Tak, kleuterprogramma (herh.) 5 Plons, kinderserie (herh.) B Keromar, dertiendelige Vlaamse jeugdserie met Mike Verdrengh. Rik Andries, Jan Dedeir e.a. Afl. 10: Duif en ha vik Stop. verkeerstips voor de jeugd Tour de France, samenvatten de reportage van de vandaag verreden etappe Dromen (Dreams), dertiendeli ge Amerikaanse tv-serie over een groepje jongeren die het in de rockwereld willen maken. Met John Stamos, Carin Devo- re. Albert Macklin e.a. Afl. 7: Verdacht Onze merkwaardige wereld (Phenomenal world), Ameri kaanse documentaireserie. Afl.: Ons levende schild 20.35 20.40 ma-overzicht Journaal Bill Cosby Show, Amerikaanse comedyserie met Bill Cosby, Phyiicia Ayers-Allen, Lisa Bo- net e.a. Afl.: Een aardje naar haar vaartje Kijk uit, verkeerstips. Afl.: Jon geren in groep op de weg De ebbenhouten toren (The Ebony tower). Engels tv-spel uit 1984 van Robert Knights en John Fowles. Met Laurence Olivier, Toyah Willcox, Greta Scacchi e.a. De bekende oude kunstschilder, Henry Breasley, leidt een rustig leven met zijn twee jonge vrouwen in Frank rijk. Dit verandert wanneer de jonge kunstenaar David Willi ams arriveert In de voetsporen van koning Arthur (2), een peiling naar het ontstaan van de Arthurlegen- den in de Keltische en Angel- saksiche wereld. Presentatie: Hubert Lampo. M.m.v. Geof frey Ashe (herh.) Nationale loterij en paarde- BRT 2 20.10-22.20 Opera en Belcanto- week, rechtstreeks vanuit Gent. Met om 20.10 The deo dorant spray, Hongaarse ani matiefilm. Parodie op de klas sieke Italiaanse opera. 20.25 Tosca, opera van Puccini naar het toneelstuk van Victorien Sardou en het libretto van Vic torien Sardou, lllica en Giaco- sa. Met Anne-Marie Antoine, Nick Dumont, Gilbert Dubuc e.a. M.m.v. het koor van de KVO o.l.v. Jacques Gregoor. het kinderkoor Mia Vinck en het Philharmonisch orkest van Antwerpen o.l.v. Luigi Martelli. Presentatie: R. Pourvoyeur. 21.50 Pulcinella, ballet van Igor Stavinsky door de Bat-Sheva Company RTBF 1 18.00 Mededelingen van de ONEM, vacaturebank 18.15 Cinè vecances, kinderpro gramma met tekenfilms van 'Nils Holgerson', 'Dare. Dare, Motus', en "De smurfen' 19.00 Regionaal magazine John Stride als Hendrik VIII en Claire Bloom als Catharina van Aragon in 'Hendrik VIII'. Ned. 2 om 20.00 uur. 19.30 Journaal, met een samenvat ting van de Tour de France 20.10 Contacts, verkeersinformatie 20.15 Le tour de France (2), docu- mentairserie over de geschie denis van de Ronde van Frankrijk. In deze aflevering aandacht voor de Tour de France vanaf de vijftiger jaren, met o.a. Louison Bobet, Jac ques Anquetil en Eddy Merckx 21.00 Rox Box, popprogramma in samenwerking met Music Box. Presentatie: Ray Cokes 22.00 Laatste nieuws 22.25 Informations, reflexions, in terrogations laïques TV 5 16.00 5 ans déja, amusementspro gramma 16.45 25 fois de la Suisse 17.50 Les clés du regard, cultureel magazine 19.00 5 ans déja, amusementspro gramma met o.a. Francis La- lanne 19.45 25 fois de la Suisse 21.00 Les clés du regard, cultureel magazine met o.a. aandacht voor een beeldhouwtentoon- stelling en een museum voor primitieve kunst 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 EThe Simon Potter Show, met een overzicht van de En gelse hitparade 18.00 EThe Gaz Top Show, met o.a. de Gaz Top Running Trivia Quiz (herh.) 19.00 EThe Amanda Redington Show (herh.) 20.00 EThe Nino Firetto Show (herh.) 21.00 EThe Martin Buchanan Show (herh.) 22.00 EThe Simon Potter Show (herh.) 23.00 ERox Box, tweetalig muziek programma in samenwerking met de RTBF. Presentatie: Ray Cokes 00.00 EThe Shadow (herh.) 01.00 EThe Gaz Top Show 02.00 EThe Amanda Redington Show 03.00 EThe Nino Firetto Show 04.00 EThe Martin Buchanan Show 05.00 EThe Simon Potter Show 06.00-07.00 EThe Shadow, video clips gepresenteerd door de Grote Onbekende DUITSLAND 1 15.20 Tsgesschau 15.30 Reiz der Extreme, reportage over windsurfen in de branding 16.15 Wilde Tiere, natuurfilm over waarom de cheetah zo snel moet zijn 16.35 Links und rechts vom Aqua- tor, verhalen en reportages uit de hele wereld 17.15 ARD-Sport extra: Tour de France, verslag van de der tiende etappe Pau - Lunchon. Commentaar: Jürgen Emig 17.45 Tegesschau 17.55 Hier und Haute, regionaal ma gazine 18.14 Amanda* stilles Haus_ tv-se rie. Afl.: Nur Vollmond schafft Verwirrung 18.40 Abenteuer Tïerwelt im Reich der Mitte, natuurfilm over de rendieren der Ewenken 19.00 Hart aber herzlich, (Hart to Hart). Amerikaanse tv-serie met Robert Wagner, Stelanie Powers e.a. Afl.: Ein damliches Geschenk 19.57 Haute im Enten, programma overzicht 20.00 CSTagosechau 20.15 Feuerberg, tv-film van Herbert Brödl met Delia Boccardo, Carlo Cecchi, Leopoldo Trieste e.a. Regie: Herbert Brödl. Lia, een Italiaanse, woont en werkt in Hamburg. Als ze hoort dat haar vroegere lerares en vrien din is overleden, reist ze af naar het eiland Stromboli om de begrafenis bij te wonen. Tij dens haar reis komt ze een aantal Duitsers tegen, die hun land hebben ontvlucht in de hoop in Italië hun verlangens naar liefde, zon en harmonie te bevredigen 21.45 Brennpunkt, actualiteitenru briek 22.30 Tagesthemen 23.00 Berliner Nachtschwarmer (Oat), reportage over het nachtleven in Oost-Berlijn, door Jürgen Boettcher 23.45 Einsatz in Manhatlan (Kojak), Amerikaanse politieserie met Telly Savalas. Dan Frazer, Ke vin Dobson e.a. Afl.: De prin ses 00.30 Tagestchau 00.35 Nachtgedanken, beschouwin gen door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 15.30 Ferienkalender, tips. amuse ment en spanning. Vandaaa: Origami en wedstrijden In de studio. Gast: Relnhard Furrer (astronaut) 16.05 Mickys Trickperade. Pret voor pretvogels met buikspreker Fred Roby 16.30 E Vater der Klamotte: Geben Sie den Barsch hert Slapstick film met Edgar Kennedy. Flo rence Lake e.a. 17.00 Heute 17.15 Tele-Jllustrierte. Actualiteiten. sport en amusement 17.45 Robin Hood, tv-serie met Mi chael Praed, Nickolas Grace, Philip Jackson e.a. Afl.: De ma gische pijl 18.55 Lotto am Mittwoch 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Der internationale Jugend- film: Was wird aua Laura, En gelse tv-film uit 1981 met Jen nifer Jewison, Neil Dalnard, Deborah Kipp e.a. Regie: Ma rin Lavut. Laura verveelt zich Gordon Jackson speelt de rol van hoofdinspecteur George Crowley in 'Die Profis' ('CI5'). Duitsland 2 om 21.00 uur. op school en brengt steeds va ker haar nacltten in de disco door. Ze wordt verliefd op Chris, een jongen uit het band je. Ze gaat niet meer naar school maar ontdekt al snel dat ze dit leven ook niet wil 20.15 Kennzeichen D, duits uit Oost en West 21.00 Die Profis (CI5), Engelse mis daadserie met Gordon Jack son, Martin Shaw, Lewis Col lins e.a. Afl.: Die Feinde des Löwen 21.45 Heute-Joumal 22.10 Zwischen Amt und Gemein- de. 'Zur Krise des katolischen Priesteramtes", reportage over de problemen die het afne mend aantal priesters met zich meebrengen 22.40 Sommerfe8tival im ZDF: Kar- las Ehen (Kartine Manzelstva), Tsjechoslowaakse speelfilm uit 1980 van Vladimir Kavciak. Met Ewa Daikowska, Zdenek Hradilak. Vlado Müller e.a. Karia groeit zeer beschermd op. Aan de zijde van haar man Pavel bloeit ze echter op. Wanneer deze zeer jong sterft valt ze weer terug in haar iso lement 00.10 Heute DUITSLAND 3 18.30 Familie mit Bommel, kinder serie. Afl. 1: De onzichtbare hand 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesechau 20.15 Ich stelle mich.„ Bemherd Paul, gesprek met de oprichter en directeur van het circus Roncali 21.45 Wissenschaftsshow: Reilen mit und ohne Settel, reporta ge over het paardrijden In Noord-Amerika 22.30 B Mil dam Kopf gogen die Wande (La tète contre les murs), Franse speelfilm uit 1958 van Georges Franju. Met Jean-Pierre Mocky, Pierre Brasseur, Paul Maurisse e.a. Francois is de zoon van een broemd advocaat. HIJ jaagt zijn vader zo in het harnas, dat hij wordt opgenomen in een psy chiatrische inrichting. Maar hij kan ontsnappen 00.00 Laatste nieuws ^EngejancT BBC 1 17.15 Dastardly ft Muttley, teken- Dogtanian and the three mut- kehounds So you want to be top, kinder programma John Craven's newsround, jeugdjournaal Heidi, kinderserie The Flinstones, tekenfilmserie Journaal en weerbericht London Plus Wogen, amusementsprogram ma met Terry Wogan. Gasten: Peggy Mount. Lulu en Peter Barkworth Lame ducks mDallas, Amerikaanse serie met Larry Hagman, Linda Gray. Barbara Bel Geddes e.a. Journaal EThe Africans, documentai re-serie Tell them Willie boy la here, Amerikaanse speelfilm uit 1969 van Abraham Polonsky. Met Robert Redford. Katharine Ross. Robert Blake e.a Weerbericht BBC 2 Cricket, verslag van de wed strijd Engeland - Nieuw-Zee- land Industrial designers Sweat of the eun, tears of the Moon, documentaireserie over het leven in Zuld-Amerika. Afl.: Heaven Hell and El Dorado M.A.S.H., Amerikaanse come dyserie met Alan Alda, Mike Farrell, Loretta Switt e.a. Daylight robbery, toneelstuk Sing country Newanight, actualiteiten Weerbericht Cricket, samenvatting Open University ITV 17.20 17.45 18.15 18.45 19.00 About Anglia, regionaal maga- Do It Razzmatazz i Connections zine Where there's fife- Coronation Street, dramaserie The Jim Davidson Show The return ot Sherlock Hol mee, tv-serie Nieuws Crime Inc., documentaireserie over de mafia (herh.) Don't Knock the Rock Shalom Chaverim SKY CHANNEL nen 19.30 Green Acres. Afl.: The Hole In the Porch 20.00 Barbara Mandrell, muziekpro gramma met o.a. Kenny Ro gers en Andrae Crouch 20.55 Three Nuts in Search ot a Bolt, Amerikaanse komedie uit 1964. Met o.a. Mamie van Do ren en Tommle Noonan 22,15 International Motor Sports 1986 23.20 Roving Report 23.50-00.50 EJump, met Tony Blackburn (herh.) -1 TV- Morg len NEDERLAND 1 NOS 09.30 en 13.00 Nieuws voor do ven EO 16.30 Wild America, natuur- (ilmserie 16.55 Recht door zee 17.05 Anders is ook gewoon NOS 17.30 Vt6-Journaal EO 17.40 Kleine huis NEDERLAND 2 NOS 13.00 Nieuws voor doven 15.40-16.55 ffiTour de France, recht streeks verslag van de etappe Luchon - Blagnac. Commentaar: Mart Smeets en Jean Nelissen BRT 1 15 40-16 55 Tour do Franco MUSIC BOX 07.00 EMuziekprogramma's. Gaz (07.00), Amanda (08.00), Nino (09.00), Martin (10.00), Simon (11.00) en 'The Shadow' (12.00). 13.00 EHerh. DUITSLAND 1 09.45 ZDF-Inlo Arbeit und Beruf 10.00 Heute 10.03 Zwischen Amt und Gemeinde 10.35 Feuerberg 12.10 Kennzeichen D 12.55 Perso verzicht 13.00 Heute 13.15 ETele- tekst 14.35 B Klamottenkiste: Vom Regen in die Traufe, slapstick 14.50 Unsere kleine Farm, tv-serle 15.50 Tagesechau 16.00 Ein platz Kir Tiere 16.45 Die Abenteuer von Tom Sawy er und Huckleberry Finn 17.15 Pan da Baby 17.45 Tageeachau DUITSLAND 2 09.45 Zie Duitsland 1 14.55 Pro gramma-overzicht 15.00 Heute 15.03 Kleine Abenteuer, jeugdserie 15.30 Ferienkalender 16.05 Der Stein des Marco Polo 16.30 Ein Fall für TKKG 17.00 Heute 17.15 Tele-ll- lustrierte 17.45 Der rosarote Panther BBC 1 07.50-10.20 Breakfast time 11.30 Play School 11.50 Open golfkampi- oenschappen 14.00 Nieuwsoverzicht voor doven 14.30 Little misses and the mister men 14.45 Open golf- kampioenschappen 17.12 Regionaal nieuwe 17.15 Laurel ft Hardy SKY CHANNEL 08.45 Sky Trax. Herhalingen 12.00 Goodwill Games 14.15 Skyways 15.05 The Best of a Country Practi ce 16.00 EPat Sharp Show 16.45 EJeneeo's dimensions ITV 07.25 TV-AM 10.25 Regionaal nieuws 11.30 Cartoon Time 11.35 Gienroe 12.00 Once Upon a Time... man 12.30 About Britain 13.00 Tales from Fat Tulip's Garden 13.10 Pudd le Lane 13.30 The Sullivans 14.00 Nieuws 14.20 Regionaal nieuws 14.30 Hotel 15.30 Something to trea sure 16.00 Take the high road 16.25 Regionaal nieuws 16.30 Sons and Daughters 17.00 Tales from Fat Tu lip's Garden 17.10 The Moomins j Radio RADIO 1 leder heel uur nieuws (NOS). 17.08 EO: Tijdsein. 19.02 NOS: Hobbyscoop. 19.30 NOS Podium van de Neder landse lichte muziek. 20.30 NCRV: Zomeravondmuziek. 22.30 NOS: Akkoord. 23.00 Nieuws en mededelingen. 23.07 Met hel oog op morgen. 00.02 NCRV: Late date. 01.02 Romance. 02.02 Nachtexpress. 06.02 In 't voorbijgaan. 06.07 Non-stop lichte muziek. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 17.03 NCRV: De nieuwe rozengeur. 18.03 Hier en Nu. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00-0740 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VPRO: The John Peel Show. 20.02 Frontlijn. 21.02 Backline. 22.02 Gonzo Radio. 23.02 Old Mc. Donald. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 AVRO: Het betere werk. 19.00 Compact Concert. 20.00 Nieuws. 20.02 Kasteelconcert. 22J00 De mooiste kleren van de kei zer. 23.00 Zeg, luister 's, hoorspelmagazi- RADIO S 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 TROS: Tempo Doeloe extra. 18.30 Tempo Doeloe. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 FEDUCO: Medelanders Neder landers. 21.00 NOS: NOS-Cultuur. REGIONAAL Radio Rijnmond: 1640 Middagmaga zine. Omroep Rijnland: (Alleen via de kabel) Non-stop muziek met om 18.00 Actualiteiten en 19.00-2040 Geestelijk BRT 1 18.10 Actueel. 1840 De BRT big-band. 19.10 Actueel en weerbericht. 1943 Cocktail. 20.03 In de club. 2143 Filmmuziek. 22.10 "t Chanson. 23.10 Crooners en soft music. 2340-0240 Twee tot twee. BRT 2 1745 Radio twee. 2245 Radio tropical. 2340-0240 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Aktueel en weerbericht. 1840 Een halfuurtje salonmuziek. 19.00 Symposium. 19.45 Homa-made: R. Herberigsher- denking. 2040 Musica Antiqua. MORGEN RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 07.03 AVRO: Auto in? AVRO aan! 0845 Financieel nieuws. 08.35 Sport. 09.05 Arbeidsvitaminen. 1245 De burgemeester is jarig. 13.06 AVRO's Radiojournaal. 14.05 NOS: Radio Tour de France. 17.06 KRO: Echo-magazine. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (Ni 07.03 NCRV: Het levende i 07.10 Vandaag... donderdi 0843 Hier en Nu. 0844 Ontmoeting. 09.03 Plein Publiek. 10.03 Denk je nog aan die I 1040 Kletsmajoor. 10.40 Het blijft Hollands. 1140 De groeten thuis. 12.40 Middagpauzedienst. J 13.03 Hier en Nu. 1340 Het beste uit globat 16.03 Studio 55. 1743 VOO: Hollandse hits.|j RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NO 07.03 TROS: De HavermouJ 0943 De Hugo van C 11.03 De Europarade. 1243 50 Pop of een envt 14.03 De Polderpopparac 1543 De nationale hitparaJ RADIO 4 08.00 Nieuws. 06.02 VOO: Meesterwerkei 1140 Muziek voor miljo 13.00 Nieuws. 1342 Nederland Muziektal siek. RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportlef. 0945 Waterstanden. 0940 RVU: Leergeld. 10.00 KRO: M/V Special. 1040 De Zonnebloem. 11.00 Vijftig plus. 12.00 Nieuws. 1245 Sporen in het achter 1240 De Derde wereld. 13.00 Nieuws. 13,10 Kruispunt. - 1340 Boekenwijsheid. 13.43 Thuis en in de synag( 14.00 Zin in muziek educati 15.00 Glas in lood. 1640 NOS: Zo kan het ook 1640 Een leven lang. 17.00 Er zijn grenzen. Ik REGIONAAL Radio Rijnmond: 0740-08J teitenmagazine. 1640-184C magazine. Omroep RijnlaiflJ/ via de kabel) Non-stop nLVI. om 11.00-12.00 Programmaf vu deren en 17.00 Mini Magazlke l de BRT 1 d i 0541 Met 1 wakker. u 1 0840 Uit de band. aar 1140 Het Vermoeden op zif7 13.10 Actueel. R 1343 Radio Tour. n n an BRT 2 /an 0540 De eerste ronde. L 0940 Muziekboetlek. Ie 1043 ParkeerschIJf. „ac 1145 Mediatips. W£U> 1240 Regioprogramma. 'Vai 13.10 De Middagpost. pG 1440 Hitbox, top 30-hits. 17.00 Focus. pP 1745 Radio Twee. I86 BRT 3 L®0 07.00 Goede Morgen. ild. 08.15 Ochtendconcert. «ij* 1040 Vrouwen aan 't Klavlf11 1140 Barb'ra zingt BaudetfCnj 1140 De fluwelen streling, teri] 1 b( il. uter^l. 1240 Tafelmuzlek. 13.10 Actueel. 1340 l'Esprit Francais. 1640 Wel thuis met „Rekkf 1740 En sla maar toel: t*er}u slagwerk door Hi? de Percussie TrossinJtee| Hermann Gschwendf

Leidse Courant | 1986 | | pagina 10