Hollandse feestvreugde valt in het water Cricketers groepswinnaar Wielerspektakel in Voorburg Jan Siemerink halve finalist in Kopenhagen Lugthart wacht zware tegenstand bij STV Succes België lokt sponsors SPORT Ceidóe Commit DINSDAG 1 JULI 1986 PAGINA 6 Weer topsporter overleden door cocaïne-gebruik SACRAMENTO Voor de tweede keer binnen tien dagen is een Amerikaanse topsporter overle den na het gebruik van cocaïne. Nu was de 23-jari- ge Don Rogers, ster van het American football- team Cleveland Browns, het slachtoffer, dat de dis cussie over het toenemend druggebruik in sport en sociale kringen aanwakkerde. Rogers stierf af gelopen weekeinde in Sacramento, een dag voor zijn voorgenomen huwelijk, aan een acute hartstil stand. Volgens de patholoog-anatoom was cocaïne gebruik de doodsoorzaak. Nog geen twee weken geleden kwam vast te staan dat het overlijden van de 22-jarige Len Bias, één van de beste Amerikaanse collegebasketballers die aan het begin van uitzonderlijke roem stond als be roepsspeler bij de Boston Celtics, een gevolg was van drug-consumptie. Sport- prijsvragen DEN HAAG De verdeling van de prij zen van van lotto 26 is: le en 2e prijs: geen winnaar; 3e prijs: 66 x f 5.893,70; 4e prijs: 3.446 x f 112,80; 5e prijs: 60.218 x f 5. Cijferspel week 26 6 cijfers goed: geen winnaar; 5 goed: 2 x f 10.000; 4 goed: 22 x f 1.000; 3 goed: 230 x f 100; 2 goed: 2.083 x f 10. NOBLE ATOUT IN GP DEN HAAG Voor de 32e Grote Prijs de Lage Lan den zullen zondag op Duindigt in Wassenaar waar schijnlijk twaalf van de oorspronkelijk 32 ingeschre ven paarden aan de start verschijnen. Het is nog twij felachtig over de zevenjarige Franse hengst Noble Atout aan de start zal komen. De Franse trainer Jan Kruithof afkomstig uit Nederland zal eerst vandaag de beslissing nemen. Noble Atout zou eerst niet mee doen maar op aandringen van de Stichting Neder landse Draf-en Rensport komt Kruithof misschien op deze gedachten terug. Noble Atout maakte vorig jaar in de Grote Prijs een sterke indruk maar verloor de goede draf. In de eind januari in Parijs gereden Prix dAmerique speelde No ble Atout een zeer opvallende rol. Het prijzengeld in de Grote Prijs bedraagt 210.000 gulden, waarvan 110.000 voor de winnaar. De twaalf ingeschreven combinaties zijn: 1. Lancio Doro (Wi- dell), 2. Athos Duke (Rode), 3. Noble Mon (Frick), 4. Ulaan (Luut Rode Ster alsnog kampioen BELGRADO De Joegoslavische voetbal bond heeft Rode Ster Belgrado maandag tot kampioen uitgeroepen. Rode Ster eindigde vo rige week met Partizan Belgrado op de eerste plaats. De twee ploegen, die hun laatste duels met 4-0 wonnen, hadden na 34 wedstrijden evenveel treffers geïncasseerd, maar omdat Partizan één doelpunt meer voor had werd deze ploeg kampioen. De laatste competitiedag leverde in Joegoslavië 44 doelpunten op, bijna het dubbele van het normale aantal. Een onderzoek van de voet balbond bracht aan het licht dat er bij zes duels sprake was van omkoping. De voetbalbond be paalde dat de wedstrijden ongeldig waren en overgespeeld moesten worden. Partizan wei gerde dit echter. Rode Ster speelde wel, maar verloor zondag van Sarajevo. De bond ver klaarde Rode Ster toch als kampioen, omdat Partizan niet in het veld kwam. Toptijden van Ovett en Budd BELFAST Steve Ovett en Zola Budd hebben tij dens atletiekwedstrijden in Belfast voor beste we- reldseizoenprestaties ge zorgd. Ovett won de 5000 meter in 13.20,06, Budd noteerde op de 3000 meter 6.34,43. Voor de verandering droeg Budd gedurende de race schoenen. De in Zuid- Afrika geboren atlete pleegt blootsvoets aan wedstrijden deel te nemen. Zola Budd: ditmaal op schoenen. FRIESE REGENBOGEN WINNEN TWEEDE WEDSTRIJD NA TOEGEKEND PROTEST CeidMOowuvnt Fungerend als waakhond van De Brave Hendrik van Piet Hoogendam, deed Martin Hei- neke er alles aan Harrie Am sterdam op te vangen en vuile wind te bezorgen. Een tactiek die na afloop zijn vruchten leek te hebben afgeworpen, totdat Heineke van het pro testcomité te horen kreeg dat hij na het ronden van boei E2 niet tijdig ruimte had gegeven aan Amsterdam, die daarmee alsnog aan het langste eind trok. De juichkreten van Hei- nekes eerste man Jan Willem ten Kley („Er is ongelofelijk gescholden, want het naleven van de regels is bij teamzeilen ontzettend belangrijk. Maar wat hebben wij een schitte rend succes behaald!") ver stomden daarop snel. In de achterhoede leverde Pe ter Kempeneers met zijn Jan tje van Leyden een. aanspre kende prestatie door zijn Frie se belagers Douwe Zwart en De Vries in het slot van zich af te schudden. In de overige categorieën de den zich weinig verrassingen voor. In meerdere klassen kondigden zich de kandidaat- winnaars aan: H. Proon (Randmeer), Frank van Kem- Cen (Laser A), Robert Hom- urger (Solo) en Ed Hoppe (Valk) staan er bijzonder goed voor. Nog onwetend van de uitspraak over zijn protest, toonde Harrie Amsterdam zich Bouw van Wijk (hier op archief- ditmaal individueel de sterkste foto) was weer een klasse apart. spektakel uit door de matig waaiende noord-oosten wind. bij de Regenbogen. Luut de Groot bereikte het startschip als tweede. PIETER EVELEIN SMETHWICK Uitzinnige tonelen speelden zich gister avond in Smethwick af na af loop van het cricketduel tus sen Nederland en Bermuda voor de strijd om de ICC Trop hy, de voorronden voor het wereldkampioenschap. Ber muda had Nederland versla gen en plaatste zich daardoor voor de halve finales. De vele Bermudafans waren dol van vreugde, maar niet minder groot was de blijdschap in het kamp van de Nederlanders, die ondanks hun eerste neder laag toch groepswinnaar wa ren geworden, dank zij het be tere batting-gemiddelde over het gehele toernooi. Nederland ontmoet morgen in de halve finales Denemarken. Zimbabwe speelt tegen Ber muda, dat evenals de Neder landse ploeg in het toernooi eenmaal werd verslagen. Het duel tussen Nederland en de ploeg van Bermuda werd een fascinerende strijd. De ei landbewoners batten eerst en brachten na 57 overs een eind- score van 217 runs op het bord, in hoofdzaak bereikt door Reid en Gibbons die met producties van 46 en 51 runs een gave partij demonstreer den. De Nederlandse aanval, ge steund door schitterend veld werk, had Bermuda danig in de moeilijkheden gebracht. De bowlingcijfers waren: Elferink 3-37, Lubbers 2-42, Lefebvre 2-35, Bakker 1-31 en Diederik Visee 1-41. Ook de Nederlanders toonden daarna aan bat hun kwalitei ten. Topscorer werd Lefebvre met een moedige 41, nadat At kinson, Gomes en Elferink waardevolle bijdragen lever den met respectievelijk 31, 29 en 20 runs. In het uiterst span nende slot zette Visee een po ging in om de zaak te forceren, maar nadat hij voor een spec taculaire 29 was vertrokken, was Oranje via een stand van 175 voor 7 in de 59e over all- out voor 187. BRUSSEL De vreugde van België zou wel eens kunnen omslaan in nieuw verdriet als de rekening van de succesvol le Mundial wordt opgemaakt. Nog voordat duidelijk is hoe veel de FIFA-verdeelsleutel de Belgische voetbalbond ople vert, heft de algemeen-secreta ris van de KBVB, Albert Ro sens, waarschuwend de vinger. Volgens een globale schatting incasseert Rosens organisatie naast veel internationaal pres tige een bedrag van zeventig miljoen franken (3,8 miljoen gulden). Geen gek bedrag voor de KBVB die enige maanden geleden nog veel moeilijkhe den had de begroting rond te krijgen. Als een voorzichtig bestuurder wijst de bejaarde Rosens, die om gezondheidsredenen in Brussel bleef en zijn Duivels maandag op Zaventem in de armen sloot, op de extreem hoge kosten, die de voorberei ding op de titelstrijd vergde. „Aan de hoogtetraining in Zwitserland en de premies voor de spelers zijn wij zo al vijftig miljoen franken kwijt", zegt de bestuurder. De verrassende vierde plaats heeft de commerciële belang stelling voor de Rode Duivels echter doen toenemen. Als vrijwel enige in het vaderland achtergebleven nationale functionaris werkte Rosens zich de laatste dagen in het zweet om alle kandidaat-spon sors te woord te staan. „Wij hebben vijf degelijke kandida ten". Voor vertrek naar Mexi co genoot de formatie van trai ner Guy Thijs slechts de steun van zijn vaste geldschieter. Ruim een half jaar geleden, enige dagen voordat Georges Grün in Rotterdam België naar de eindronde kopte, kwa lificeerde Rosens uitschakeling als een ramp voor het Belgi sche voetbal. Het omkoop schandaal rond Standard Luik, zwart-geld affaires en de Hei- zel-ramp - een jaar na dato is het Brusselse kuip nog steeds een bouwval - hadden het aanzien behoorlijk aangetast. „Dat was een inktzwarte pe riode. Maar het zou best eens kunnen wezen, dat die Mundi al zelf ons in het geheel niets brengt", zegt Rosens. „Bedenk dat wij dit jaar de inkomsten uit de prognostieken zullen missen. Ik reken dat toch op 25 miljoen". Vorig jaar besloot de Belgische voetbalbond de nationale toto af te schaffen, omdat de concurrentie met an dere gokspelletjes te scherp werd. Sportwereld Wielrennen De Spanjaard Jesus Rodriguez Magro heeft de Ronde van Asturië gewon nen. De Fransman Pascal Ri chard zegevierde in het eerste gedeelte van de slotetappe. Het tweede gedeelte werd gewon nen door Zapatero (Spa). Zeilen Johan Pragt en Lu- cien Koldewei hebben de na tionale zeiltitel in de hornet- klasse veroverd. Zij wonnen gisteren de laatste twee wed strijden, waardoor zij Harrie Oosterhof en Jack Boogmans, die het klassement twee dagen aanvoerden, alsnog passeer den. - Voetbal Frank Mill, de aanvaller van Borussia Mön- chengladbach, speelt het nieu we seizoen voor Borussia Dort mund. Met zijn transfer is ruim anderhalf miljoen gulden gemoeid. Atletiek De Cubaan Rober to Hernandez heeft tijdens de Centraal Amerikaaanse Spe len in de Dominicaanse Repu bliek de 400 meter gelopen in de uitstekende tijd van 45,19 seconden. Softbal Gambro Twins uit Oosterhout neemt niet deel aan het toernooi om de Europa Cup, maar organiseert het wel. De deelnemers zijn: titelhou der Terrasvogels en landskam pioen HCAW, Chemie Praag, Lazio Roma (Ita), Horseholm Clowns (Den), Leksand (Zwe), Espoo (Fin), PUC Parijs (Fra), Luchtbal Antwerpen (Bel) en Cappelles (Guernsey). Voetbal De Noordier Colin Clarke maakt volgend seizoen zijn opwachting bij Southamp ton. De Engelse eerste-divisie- club betaalde bijna twee mil joen gulden aan de derde-divi sieclub Bournemouth. VOORBURG De Stichting Wielerpromotion is morgen organisator van een groots wielersportevenement in Voorburg. Op de Prins Bern- hardlaan gaan de amateurs om 11.45 uur van start voor de Waterschapronde over 170 ki lometer. Om 15.30 uur worden de renners aan de Parkweg te rug verwacht. Om 17.30 uur is de start op de Parkweg van een derny-spektakel. Een tien tal gerenommeerde renners verschijnt aan de start, onder wie Erwin Kistemaker.de win naar van de Ster van Zwolle en twee etappe zeges in Olym piad Ronde, Axel Hermans uit Voorburg en Theo Kortekaas, kampioen achter de dernies. Om 18.30 uur vertrekken op de Parkweg de junioren voor de Waterschapronde over 122 kilometer. In afwachting van hun terugkomst is er om 18.40 uur de start van de Ronde van Voorburg over 80 kilometer. Om 20.45 uur is de finale van de dernies en om 21.20 uur worden de junioren weer te rug verwacht van hun Water schapronde. Voorzitter Kees Kegge van de Stichting Wielerpromotion: „Voorburg heeft nog nooit eer der zo'n evenement gehad. Er waren nog al wat problemen rond de organisatie. De eerste problemen kwamen al in het begin van het jaar. De rijkspo litie en de gemeentepolitie konden door geldelijke in krimping ons niet meer op zondag begeleiden. Daarom moesten we met de Water schapronde uitwijken naar de woensdag. Het was eerst de bedoeling dat we om 16.00 uur zouden starten met de ama teurs. Maar half mei kregen we van de politie te horen dat we geen toestemming kregen voor het rijden in de spitsuren. Toen is voor dit alternatief ge kozen". De Waterschapronde is een wedstrijd voor clubteams. Bij de amateurs doen zestien ploe gen van elk zes renners mee. Bekende namen in het ren- nersveld zijn die van Barend Huveneers, André van Reek, Dirk-Jan Van Reek, Michel Meere, Robert-Jan Nuyens, Ruud Wennekes, Henk van Weers, Ben van Duin en Eric Stroombergen. Woensdagavond is ook in het Westland de Ronde van Maas dijk. Zoveel amateurwielren- nen in de Haagse regio is dat niet te veel? Kees Kegge: „Op het programma stond boven dien nog de Ronde van Hoek van Holland. Maar deze is af gelast. Men had daar maar een kleine dertig renners. Wij heb ben deze amateurs de gelegen heid gegeven om bij ons aan de start te verschijnen. Maas dijk wilde niet wijken. ARTHUR VAN RIJSWIJK •LEIDEN Unicum-speler Jan Siemerink heeft een voortreffelijke prestatie geleverd door in een internationaal jeugdtoernooi in de leeftijdsklasse tot en met 18 jaar de halve finale te bereiken. Daarin verloor de pas 16-jarige Rijnsburger met 6-4, 6-4 van de uiteindelijke winnaar Christan Kamrad uit Denemarken. Zijn beste prestatie leverde Siemerink in de kwartfinale. Hij won toen van de als tweede geplaatste Marokkaan Amine Kalderi: 6-7, 7-6, 7-6. Eerder had de Rijnsburger al van de Denen Sandro Castrone, Thomas Gliorkös en van de Israë liër Isac Erlich gewonnen. Door dit resultaat verkrijgt de speler .van Unicum een notering op de wereldranglijst voor junioren. Jacqueline van Wijk heeft de laatste acht bereikt van het kwalifikatie-toernooi in Assen. De speelster van Unicum kreeg in de eerste ronde een bye en won in de tweede ronde van de Engelse Jenny Reeves: 6-1, 7-5. Wanneer de Voor- schotense de volgende wedstrijd tegen een sterke Zweedse wint, dan plaatst zij zich voor het hoofdtoernooi van het Sa tellite-circuit. Stefan Faas, de kersverse districtskampioen in B, doet deze week, net als Jan Siemerink mee aan het Groot Rijnmond toernooi. In de eerste ronde won Faas zeer gemakkelijk met 6-3, 6-0. Sportwereld IJshockey Jan Starsi en Frantisek Pospisil, de twee trainers van het nationale team van Tsjecbc^Slowakije, mogen op hun post blijven tot de Olympische Spelen in 1988. De Tsjechoslowaakse bond eist wel een medaille bij de ko mende strijd om het WK in 1987. Boogschieten Tiny Reniers is derde geworden bij het EK in Izmir (Turkije). Hij eindigde achter Poikolainen (Fin) en Prokpopiv (Sov). Kerkhofs werd 38e, Fred Giesbers 47e, Bij de dames werd José Brun- tink 25e, Anita Smits 32e er Jet Vos 35e. DE KAAG Bredero zei het al: „Het kan verke ren". En al bestond er in zijn tijd nog geen Kaag- week, gisteren was zijn uitspraak nadrukkelijk van toepassing op de 66ste editie van dit zeilevene- ment. Meer bepaald op de tweede ontmoeting tussen de Hollandse en Friese Regenbogen, die ander maal een Hollandse over heersing ten toon spreid de: drie Hollanders als eersten over de streep, op nieuw aangevoerd door Bouw van Wijk en zijn be manning, en een vergro ting van de voorsprong op de Friezen tot 16,5 punt. Maar toen kwam, als een don derslag bij heldere hemel, de uitspraak van het protestcomi té, dat de 13 Ongelukken van Martin Heineke (derde) uit de uitslag verwijderde na een protest van de Friese teamlei der Harrie Amsterdam. Het resultaat: geen Hollandse, maar een Friese overwinning in de tweede wedstrijd (29 te gen 29,75) en een puntenver- schil van 7,5 in het totaalklas sement. Evenals de eerste teamwed strijd was de Regenboog van Bouw van Wijk een klasse apart. Zelfs een matige start op baan A, pal voor de Kaagsocië teit, kon de overmacht van de Rakker 122 niet verhullen. De misrekening bij het startschot leidde er slechts toe dat Van Wijk „pas" bij het ronden van boei D in het Norremeer de leiding overnam van Martin Heineke en Piet Hoogendam, om vervolgens een onover brugbare voorsprong op te bouwen met af en toe ge waagd, maar vooral gewiekst (laag aan de wal) zeilen. De strijd daarachter bood meer kijkspel, al bleef het mendam. HEC: 1. Marco van Trigt; 2. Onno van Paridon; 3. Matthijs Glas tra; 4. Philip Nagtegeller; 5. Bart Krans; 6. Sjoerd van der Mark; 7. Je rome Pauwels; 8. Jan Baan. DEC: 1. Carola Geerlings; 2. Marquérite Pati- wael; 3. Hanneke van der Voort; 4. Fleur Meijer. HDC: 1. Marco van Trigt/Sjoerd van der Mark; 2. Marcel van Paridon/Bart Krans; 3. Peter van Paridon/Arthur Volten; 4. Loek Verhees/Willem Taat. DDC: 1. Caro la Geerlings/Fleur Meijer; 2. Colinda en Rita Voskuil. GDC: 1. Esther van Zuuren/Olav ten Bosch; 2. Carien van der Meer/Enno Zimmerman; 3. Colinda Voskuil/Johan van der Lip- pe; 4. Liesbeth Hoogervorst/Martin Hoekstra. HED: 1. Gilbert Lefeber; 2. Leo Biezeman; 3. Geert van Reissen; 4. Henk Peters; 5. Ronald Bik; 6. Robbert van der Waal; 7. Lourens Nieuwenhuis; 8. Wim de Klerk Wol- ters. DED: 1. Rita Voskuil; 2. Lindy van Laarhoven. HDD: 1. Geert van Reissen/Robbert van der Waal; 2. A. van Dongen/B. Fiebelkorn; 3. Jan Hein Bader/Jelle Rinzema; 4. Leo Biezeman/Anne Ooms. DDD: 1. Ni cole Brouwer/Renate van de Bent; 2. Joyce Keuning/Henriëtte Schepers. GDD: 1. P. en A. Leyten; 2. Lindy van Laarhoven/Geert van Reissen. HED30+: 1. Leo Lefeber; 2. Rob Jan sen; 3. Wim de Klerk Wolters; 4. A. Sprinkhuizen; 5. G. Biezeman; 6. S. Visser; 7. Han Wallaart; 8. Bernd Rit- ters. DED30+: 1. L. Drayer; 2. Ellen Frijlink. HDD30+: 1. Dobson/Harris; 2. Gert-Jan Onvlee/Martin van den Broek; 3. Ed Zimmerman/Wim War merdam; 4, A. Willemse/B. de Jong. DDD30+: 1. Ellen Frijlink/Wil Booy; 2. Marjan Dros/Truus Westerbeek; 3. Mary de Pagter/Ineke Castien; 4. J. van Grieken/Henriëtte Schepers. GDD30+: 1. Marjan Dros/Rob Jan sen; 2. Greet en Leo Lefeber; 3. Wil Booy/Wim de Klerk Wolters; 4. Ria Overschot/Ed Zimmerman. Artesia Jongens: t/m 10 jaar 1. Christiaan Fortanier. T/m 11 jaar: 1. Martijn van der Roer; 2. Rob van de Wate ring. T/m 12 jaar: 1. Dennis van Scheppingen; 2. Otto Hettinga. T/m 14 jaar: 1. Perry Paauw; 2. Patrick Pragt; 3. Edwin Lcunisseh. T/m 16 jaar: 1. Perry Paauw. Meisjes: T/m 10 jaar 1. Ingrid Kruit. T/m 11 jaar: 1. René Crama. T/m 12 jaar: 1. Nathalie van der Voort; 2. Klaartje de Smit. T/m 14 jaar: l. Klaartje de Smit. 2. Saskia Paauw. kampioen Onno van Paridon tweede geplaatst staat, zal dat een moeilijk karwei blijken te zijn. In C kan Carola Geer lings haar misstap tijdens die zelfde districts goed gaan ma ken in een finale tegen Mar quérite Patiwael. Hanneke van der Voort staat hier nog boven Fleur Meijer op de lijst. Artesia Behalve in Sassenheim, Ha- zerswoude Dorp, Boskoop en Langeraar, wordt deze week ook in Koudekerk een toer nooi afgewerkt. Het betreft hier het eerste jeugdtoernooi in de reeks van acht die dit seizoen in het District Leiden worden gehouden. De hon derdzestig deelnemers en deel neemsters tekenen op het vier banen tellende complex van Artesia samen voor 244 partij en. „Meer kunnen we er ook niet hebben", benadrukt mede-wedstrijdleidster Hilde de Vries het volle speelsche ma. Een schema dat voorziet in een poulesysteem waar het alle enkelspel-onderdelen be treft. „Alle spelers en speel sters komen op die manier aan minimaal twee partijen. De winnaars van de poule gaan vervolgens via het gebruikelij ke afvalsysteem door", maakt De Vries de aantrekkelijke op zet duidelijk. Het Koudekerkse jeugdtoer nooi moet het ook in haar ne gende jaar, zoals gebruikelijk, doen zonder de topjeugd. Die betere jeugdspelers verkiezen immers al jaren de open C- en D-toernooien. In Koudekerk vindt men dat absoluut niet erg. De Vries:'„Daardoor krijgt de jeugd net onder de top ook eens de kans wat verder te ko men". De finales van het Koude kerkse jeugdgebeuren worden ijs en weder dienende op zondag gehouden. GERT-JAN ONVLEE Sassenheimse TV HEB: 1. Jan Willem Lugthart; 2. Marcel Vink; 3. Pieter van Meel; 4. Michael van den Berg; 5. Martijn Krans; 6. Thomas Koemans; 7. Frank Liefbroer; 8. Rogier Liefbroer. DEB: 1. Tine Langeveld; 2. Wil den Hol lander; 3. Irma van Seeters; 4. Made ion Verdegaal. HDB: 1. Leon Da- men/Jan Willem Lugthart; 2. Marcel Vink/Martin Hoekstra; 3. Martijn Krans/Rogier Liefbroer, 4. Karl van Uden/Adriaan Panman. GDB: 1. Tine Langeveld/Thomas Koemans; 2. Rosemarie Verdegaal/Ruud War- ook dit jaar geen rondegeld betaalt aan de „Leidse" top pers. Lourens Nieuwenhuizen met Rob Jansen, Rita Vos- kuyl, René de Groot, Robbert van der Waal, Monique Legro, Frits Schepers en Pieter van Steijn de wedstrijdleiding vor mend daarover: „Naar ons idee is tennis ook op B-niveau nog gewoon een amateursport. Waarom zouden we dan ron degeld moeten betalen? Daar bij: er mag in B dan verreweg het sterkst worden getennist, voor mij is het nog altijd de vraag of die 50 B-partijen het toernooi maken. Ik denk eer der dat een toernooi in C en D wordt gemaakt. Zeker qua ge zelligheid". Bij de B-dames is Tine Lange veld bovenaan de lijst gezet. Wil den Hollander (mits her steld van de tijdens de „dis tricts" opgelopen rugblessure), Irma van Seeters en Madeion Verdegaal zijn de te kloppen tegenstandsters voor de speel ster die zich op de Districts door Madelijn Damen liet ver- Het herenenkel Cl moet in Sassenheim een prooi gaan worden voor Marco van Trigt. Gezien het feit dat districts- Leids Districtskampioen Onno van Paridon voert in Sassenheim de O-lijst niet aan. De speler van De Boekhorst staat achter Mar co van Trigt als tweede geplaatst. SASSENHEIM Van Jan Willem Lugthart wordt deze week in Sassenheim verwacht dat hij zijn vorig jaar verover de B-titel met succes zal ver dedigen. De speler van Leidse Hout (vorige week nog halve finalist tijdens de Leidse dis trictskampioenschappen) dient tijdens het toernooi van de Sassenheimse Tennis Vereni ging dan echter wel nog af te rekenen met een aantal sterke concurrenten. De als tweede geplaatste Marcel Vink bij voorbeeld was Lugthart twee weken terug in Heemstede nog de baas in de finale, en ook de winnaar van het duel tussen de nummers vier en vijf op de plaatsingslijst (Mar tijn Krans en Michael van den Berg) zou Lugthart nog wel eens de nodige problemen kunnen gaan bezorgen. De kans dat Lugthart Michael van den Berg zal treffen in die hal ve eindstrijd, is overigens zeer groot nu Krans de Districts kampioenschappen met een „halve zonnesteek" moest ver laten. Hoewel het aantrekkelijk ogende deelnemersveld in B anders zou doen vermoeden, wordt er in het Sassenheimse

Leidse Courant | 1986 | | pagina 6