IDIQ/TELEVISIE C&icbcGourcmt [euwe chef Achter |t Nieuws DANSORKEST VARA VERDWIJNT „udrey Hepburn *acht tot et donker is Bobby Setter: Doorbraak op Belgische televisie komt op het goede moment r 1 VRIJDAG 6 JUNI 1986PAGINA21 of [VERSUM Tot eindre- Jieur van VARA's aktuali- ifirubriek Achter het iws is benoemd Paul Wit- in (39). Hij volgt daarmee van den Ende op, die op verzoek zijn funktie neergelegd. Paul Witte- is sinds 1 maart 1975 in 'U bij de VARA. Hij was haam als redakteur bij de p informatieve program- later als parlementair laggever voor de VARA- ii Jeugdolympiade NCRV in Arnhem HILVERSUM Morgen, 7 juni, vin den op het Nationaal Sportcentrum Pa pendal (bij Arnhem) de finales plaats van de Nationale Jeugd Olympische Dagen. Twee jaar geleden werd deze jeugdsportmanifestatie voor het eerst georganiseerd en de finale (ook op Pa pendal) werd toen bijgewoond door zo'n twintigduizend bezoekers. Evenals toen is dit jaar de toegang tot het Pa pendal-complex vrij en dat geldt ook voor de activiteiten die op 7 juni plaats vinden in de Arnhemse Rijnhal (voor ronden handbal), bij de tennisvereni ging ALTB in Arnhem en de tennis vereniging „De Stenk" in Wolfheze (voorronden tennis). Ten opzichte van 1984 is het aantal sporten uitgebreid. Het zijn er nu twaalf, te weten tennis, tafeltennis, volleybal (deze drie zijn nieuw bij de Jeugd Olympische Dagen), atletiek, handbal, hockey, hippische sport, judo, voetbal, wielrennen, turnen en zwemmen. In totaal zullen er in deze takken van sport zo'n tweedui zend officials en deelnemers meedoen. De laatsten zijn op 3 mei j.l. geselec teerd tijdens twaalf Provinciale Jeugd Olympische Dagen. Aan de Nederland se Invaliden Sportbond is gevraagd om op 7 juni door een aantal van zijn leden demonstraties te laten geven in kano polo en waterbasketball. Praktisch het gehele Jeugd Olympische Dagen-pro- ject wordt georganiseerd met behulp van vrijwilligers, in belangrijke mate afkomstig uit de bij het project betrok ken sportbonden. HILVERSUM Na 23 jaar houdt het VARA-dansorkest 1 juli op te bestaan. Met deze beslissing komt een einde aan ruim een jaar onzekerheid over het voortbestaan van het orkest. Aanvan kelijk zou het huisorkest van de socia listische omroep per 1 januari uit el kaar gaan, maar door een extra bezui niging van één miljoen bij de radio wordt het orkest van Charlie Nederpelt volgende maand al ontbonden. Het twintig man sterke dansorkest stond al enige tijd onder aan de prioriteitenlijst, zo legt een woordvoerder uit. 'Er moest sowieso al bezuinigd worden bij de ra dio. Aanvankelijk was besloten om het orkest al per 1 januari 1986 op te hef fen, maar daar heeft de vereniging toen een stokje voor gestoken, waarna besloten werd om het orkest tot 1987 nog 26 radio-optredens te geven'. De problemen ontstonden echter naar aan leiding van de recente zendtijduitbrei ding van Veronica. In Hilversum is het aantal vaste werknemers gekoppeld aan het aantal zenduren. Door de pro motie van Veronica nam de zendtijd van de VARA af, waardoor er een gat van één miljoen gulden ontstond. 'Die extra bezuiniging moest worden opge vangen en dus zijn we opnieuw bij het VARA-dansorkest terecht gekomen. Er is nog gezocht naar een sponsor, zodat het orkest toch kon blijven voortbe staan, maar die is niet gevonden'. Het orkest zal voor het laatst op zaterdag 28 juni via Radio 1 te horen zijn. ')eRSUM Wait until 1 wacht tot het donker is, r*r een twintig jaar oude met Audrey Hepburn, door ons toen omschre- ls een pakkende film van leur Terence Young. D-tv heeft die vanavond scherm, Ned. I om 0.10 ïop. waarin heroïne ver- n zit, belandt per onge- i*i handen van fotograaf een rol van Efrem Zim- Die is getrouwd met een j vrouw, Susy, Audrey «urn, die door drie onver- ,i| uit huis wordt gelokt, li zijn nl. uit op de pop die Ojar in verkeerde handen Audrey Hepburn wordt flie kwaadwillende heren •worpen aan listige mis- llg. Zij is echter voorzien ien voorvoelende aard en !^,niet in het spelletje dat liaar gespeeld wordt. Dan Ti de heren grovere mid- toe. Er ontstaat een ge ilen verhouding tussen die V en die boze mannen, >ij de spanning door re- ir Young wordt opge- H op de manier waaraan cock zijn reputatie dankt. »vert een film op waar- men wel even wil gaan temeer waar het vrien- fe vrouwtje Audrey ook Vanten weet als het vuur l^ia aan de schenen wordt 1 Zij bijt dan stevig van if op een manier die men direct van Audrey zou achten. Hiervoor stelde n helemaal in dienst van {isseur, die eerder met dit werk glorieerde in „Ja- Bond". Diezelfde actie ide hij ook in dit geval Schoon Audrey zich niet Audrey Hepburn als de verschrikte blinde Susy. gemakkelijk leent voor een rol als she-wife, als dat een vrou welijk equivalent van een he- man mag worden genoemd. Intussen voert Young de span ning op tot nachtmerrie-ach- tige taferelen, waarbij hij ook shock-effecten niet uit de weg gaat. Dit doet hij met een mi nimum aan middelen, waar van het resultaat uiteindelijk mede wordt bepaald door nog een andere trek in zijn werk, nl. het scheppen van kant en klare karakters, die precies passen in de opzet van zijn verhaal. Dit mag men een sterk punt noemen in de per soonlijke kwaliteiten van Young als regisseur. Hij creëert geen genuanceerde persoonlijke geaardheden, maar personages die zich on derschikken aan de draai die hij aan het verhaal geeft. Voorbeeld daarvan mag ook Audrey heten, die zich in die zin gewillig liet manipuleren en dan acteursgaven aan de dag legt, zoals men die niet gauw achter haar zoekt. Te rence Young wist hoe hij haar moest bespelen om bij de kij ker verrassend over te komen. Eerst stelt hij haar zielig en zachtmoedig voor om daarna toe te slaan door haar harde kanten te tonen in haar ver weer tegen de onverlaten, die op hun beurt haar nog sterker onder druk stellen. De drei ging, waaraan zij wordt onder worpen, laat geen kijker onbe roerd. Young beschikt daar voor zelfs over foefjes. Niet eens nog zozeer een lijk in een kast, maar wel die van de per soonsverwisseling met als ge volg verwarring. De onverla ten nl. treden bij Susy binnen nu eens als heren die haar handig om de tuin pogen te leiden dan weer als politie mannen die het zogenaamd goed met haar voor hebben. In de persoonlijke sceniek levert dat wisselingen van reacties op die zelfs op de kijker mislei dend kunnen overkomen. Het is mede als gevolg hiervan dat men als meelever zich in de vrouw Susy verplaatst en deze film ondergaat als een stuk ei gen belevenis. Op zeker mo ment wordt er zelfs met Suzy's welzijn, blind en hulpeloos, ge sold. Dat is meer dan men ver dragen kan. En dan bovendien weet Young nog uit te komen bij een climax, die hier geen verhaal behoeft, uit de lucht lijkt te komen vallen, maar wel uit het hele thrillerachtige verhaal voortvloeit. TON OLIEMULLER „MIJN GROTE LIEFDE HEET MUZIEK" BRUSSEL Als maandag avond 9 juni om 21.00 uur BRT 1 de Bobby Setterband de eerste muzieknoten op de buis brengt dan slaken Bobby Set ter, echtgenote Nicole en doch ter Karin een zucht van ver lichting. In het bijna 25-jarig bestaan van de Belgische Bob by Setterband zijn ze er zelden in geslaagd om door te dringen tot de Belgische radio en tele visie, terwijl men toch in Bel gië, maar vooral ook de laatste jaren in Nederland zich in een geweldige belangstelling mag verheugen. Maandenlang ston den zij in de Polderpopparade van Adje Roland met hun Fats Domino-medley. Bobby Setter: „Zeker twee keer in de week trekken we naar het Neder landse, laatst waren we bij het kampioensfeest van voetbal club PSV, maar dat zal ook wel komen dat Eindhoven een stad is waar we erg veel optre dens verzorgen". De BRT is afgelopen maandag begonnen aan een serie „Mijn Grote Liefde Heet Muziek" waarin naast vooral Vlaamse artiesten ook Nederlandse vedetten hun opwachting maken. Naast de Charly Foster Band, Wim De Craene recital, Eddy House Pim Jacobs komen ook El Combo Loco (Lou the Hol lywood bananas, Gaby Lang en Dirk Blanchart, terwijl de LSP Band/vedetten orkest met o.a. Bart Peeters het spits mocht afbijten. De Bobby Set terband die in maart met Fats Domino op tournee was en overal in Nederland uitver kochte zalen trok, speelde ook in Engeland tijdens het voor programma van Fats in de Royal Albert Hall voor een dol-enthousiast publiek. ,,Ah- wel 'n schone belevenis die je niet zo veel meemaakt", aldus Bobby Setter. De Bobby Setterband bestaat naast Bobby Setter, uit zange res Karin (dochter van Bob by), Freddy Hammer, Roger Van Cauwenberge, Johnny Si lent, Marc De Smet. In deze uitzending is ook nog een tweede zangeres te zien, Dea Doll, die kortgeleden na een verblijf van zeventien jaar de band heeft verlaten. Haar plaats werd recentelijk ingeno men door Rosy. Verder treedt een gast op uit Nieuw Zeeland, Tap Heperi die vaak met de Bobby Setterband werkt. Het was niet zo verrassend dat Dea de groep ging verlaten. Avond-in-avond-uit optreden in de Benelux, nooit een weekend thuis en wat feestda gen zijn is een onderwerp wat je beter niet kunt aansnijden. Al meer dan tien jaar heeft de Bobby Setterband in de zo mermaanden een vaste plek op de boulevard in Blanken- berge (Hotel Eden) waar iede re dag twee, en zondags drie optredens verzorgd worden. Niet voor niets moet je er snel bij om de Bobby Setterband in huis te halen. Contracten tot ver in 1987 zijn al getekend. Als aardige anekdote: toen Hazy Osterwald voor de Zwit serse televisie een Oudejaarsa vondprogramma moest verzor gen liet hij de Bobby Setter band voor drie te spelen num mers uit Gent per speciaal chartervliegtuig overkomen, 's middags de tv-opnamen en 's-;avonds weer spelen voor de Amerikaanse militairen van SHAPE bij Brussel. Niet zo verrassend overigens want dit is een typisch Biihne-orkest. Jaren geleden min of meer country and westerngericht, maar al naargelang er meerde re optredens kwamen is het orkest zich internationaal gaan manifesteren. Vandaar ook dat het aantal LP's dat de Bobby Setterband gemaakt heeft niet hoger is dan pakweg vijftien stuks, waarvan de laatste „A portrait of the Bobby Setter band" hoge verkoopcijfers haalt. HAN NIEUWMANS Bobby Setterband in een opstelling. NEDERLAND 1 AVRO AVRO-Service Salon Ontdek je plekje, afl.: Nij megen NOS 1A6-Journaal AVRO Karei van de Graaf, herha ling van een aflevering uit het afgelopen seizoen AVRO cursus Bridge (slot) Ik zag twee beren, kleu terprogramma AVRO'e Jeugdclub wordt vervolgd, magazine over strips en tekenfilms AVRO'8 Toppop. Presen tatie: Kas van lersel 17.30 17.46 18.55 19.25 NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 Kane en Abel (4), zeven delige Amerikaanse mini serie naar het gelijknamige boek van Jeffrey Archer. ■Geen enkele investeerder wil borg staan voor Abel Rosnovski. Dan krijgt hij een geheimzinnig aanbod op één bepaalde voor waarde, maar hij accep teert het toch 21.20 Marjon Lambriks ont moet Johann Strauss. Op namen vanuit muziekstad Wenen bij de Wiener Volk- soper. M.m.v. het prome nade Orkest o.l.v. Jan Stu- len, Elisabeth Kales, mez zo sopraan e.a. 22.10 AVRO's Televizier, actua liteitenrubriek in het teken van D-Day. Van de geal lieerde landing in Norman- dië worden kleurenopna men getoond die zijn ge maakt door de Amerikaan se regisseur George Ste vens, onder meer bekend van de film 'Het dagboek van Anne Frank'. Het 16 mm-materiaal van Stevens is vorig jaar teruggevon den 22.50 M.A.S.H. (slot), Ameri kaanse comedyserie. Afl.: Dromen 23.15 Jazz met Jacobs. Pim Ja cobs ontvangt, samen met zijn trio, jonge musici die hun opleiding hebben ge noten op de afdeling Lich te muziek van de diverse conservatoria 23.45 Nederlandse Schaak kampioenschappen 1986. Presentatie: Hans Böhm NOS 00.05 Journaal AVRO 00.10-02.00 Wait until dark, Amerikaanse speelfilm uit 1967 van Terence Young. Met o.a. Audrey Hepburn, Alan Arkin en Efrem Zim- balist jr. Sam Hendrix krijgt in het vliegtuig naar New York een pop van Lisa, een narcotica koe rierster. Hij geeft de pop aan zijn blinde vrouw. Deze wordt nu bedreigd door het syndicaat. De pop blijkt gevuld te zijn met he roïne (zie elders op deze pag.) NEDERLAND2 NOS 12.00 Studio Sport extra. Tennis op Roland Garros. Com mentaar: Heinze Bakker RVU 17.00 Vloedlijn NOS 17.30 Studio Sport extra. Tennis op Roland Garros. Com mentaar: Heinze Bakker 18.15 Nieuws voor doven 18.20 Paspoort 18.30 Sesamstraat 18.45 [SJeugdjournaal 19.00 Journaal KRO 19.12 KRO's Tekenfilmfestival 19.30 De Muppetshow, poppen serie met als gast Liberace NOS 19.55 WK Voetbal. Rechtstreeks verslag van de wedstrijd Brazilië - Algerije. Com mentaar: Kees Jansma. In de rust, om ca. 2045 (KRO) Gesprek met de Minister- President. Vanaf 21.50 Sa menvatting van de wed strijd Canada - Hongarije met commentaar van Louis de Pelsmaeker 22.30 Journaal IKON 22.45 Zwarte meiden en blanke mevrouwen (Maids and Madams), documentaire over zwarte Zuid Afrikaan se vrouwen in dienst bij blanken 23.28 Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven 23.35 Studio Sport extra. Tennis op Roland Garros 23.50-01.50 WK Voetbal. Recht streeks verslag van de wedstrijd Marokko - Enge land. Commentaar: Alain Coninx EUROPA TV 17.30 Weerbericht en programma overzicht 17.35 Kinderprogramma's 17.45 Programma-overzicht 17.50 Europa Countdown. Poppro gramma met Adam Curry 18.30 Weerbericht 18.40 Sports Report: WK Voetbal 19.50 World Watch en weerbericht 20.00 El jardin de Venus, Spaanse serie van 13 korte verhalen 20.55 Business Report 21.25 Focus on European Culture: Holland Festival '86 21.45 Sport Reports 23.25 World Watch en weerbericht FILMNET 17.00 Why would I lie 18.45 Private lessons 20.15 Moods ot surf in' 20.30 Schatjes 22.10 The Immigrants, afl. 1 23.00 Rollerball 01.00-02.40 Exposed uit de Amerikaanse science-fictionthriller „Demon Seed", om 20.15 uur. Journaal rTik Tak, kleuterprogramma jherh.) }|Plons, kinderprogramma. Afl.: -Plons en de witte muizen Therh.) jPrikballon, kleutermagazine jOver het maken van allerlei .voorwerpen, een tekenfilm en ,een lied. Presentatie: Francis Verdoodt (herh.) ;Knappe koppen (The misfits of "science). Amerikaanse tv-serie over vijf jonge wetenschappers .die problemen op hun eigen manier oplossen. Met Dean- :Paul Martin, Kevin Peter Hall, "Mark Thomas Miller e.a. Uitzending door derden. Pro gramma van de Christen-De mocratische Omroep Mededelingen en program- Jna-overzicht óloumaal ^Weerbericht Hot zaad van de demon (De- Amon seed), Amerikaanse iscience-fictionthriller uit 1977 met Julie Christie, Fritz Wea ker, Gerrit Graham. Regie: Do nald Cammall. Susan Harris, jde vrouw van een informaticus, wordt belaagd door Proteus (IV, een denkende en spreken de supercomputer die een kind wil jpremière-extra, filmrubriek gepresenteerd door Jo Röpcke ^Nieuws en Coda: 'God, won der jaghet mijn ghemoet' van Charles D'Orleans 19.00 Tennis op Roland Gar- /os. Rechtstreekse reportage Van de halve finales heren en- [kel. Commentaar: Daniël Mor- §2.00 WK Voetbal. Samenvat ting van de wedstrijd Bulgarije ■f Zuid-Korea met commentaar Van Rik De Saedeleer. Om 19.45 Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Brazilië - Al gerije met commentaar van •Kees Jansma. Vanaf 21.50 Uit gestelde reportage van de iwedstrijd Canada - Hongarije met commentaar van Louis de iPelsmaeker en om 23.25 Sa menvatting van de wedstrijd Brazilië - Algerije met com mentaar van Kees Jansma. Om 23.45 Rechtstreekse repor tage van de wedstrijd Marokko - Engeland met commentaar van Alain Coninx RTBF 1 18.15 La boïta aux images, teken films van Klimbo. Dare Dare motus en De Smurfen 19.00 Ce eoir, regionaal magazine 19.30 Journaal 20.00 The Colbya, Amerikaanse tv- serie met Charlton Heston. Barbara Stanwyck, John Ja mes e.a. Afl. 4: Familie-album. Fallon probeert de vage flar den van haar herinnering aan elkaar te lijmen. Haar echtge noot en schoonfamilie bekom meren zich niet veel om haar. Alleen Jeff doet zijn uiterste best om haar te helpen 21.00 D'autres Beiges, serie van vier uitzendingen over Belgen die in de derde wereld zijn gaan werken. Afl. 1: Médecine sans frontlères au Tchad: Les che- mins de la guérison 21.50 Musique en vacancee: Con cert de musique russe (1). Werken van Katchaturian, Glinka, Rachmaninov en Moe- sorgsky, uitgevoerd door het Orchestre Symphonique de la RTBF o.l.v. Mlchl Inoué m.m.v. solisten 22.50 Laatate nieuwe TV 5 16.05 Thalassa, maritiem magazine 16.32 Kinderprogramma 16.52 La gourmande, tv-film 17.41 L'archipal Aquitaine, docu mentaire 18.48 Prelude 19.00 Thalassa, maritiem magazine 19.27 Kinderprogramma 19.47 Pollen 20.45 Boite aux lettres, literaire do cumentaire 21.50 Retrostalgie 22.00-22.30 Nieuws MUSIC BOX 17.00 CDFirst sight show. Sunfe en een popartiest kijken naar nieuwe videoclips 18.00 CSGaz Top Running Trivia Quiz, met Gaz Top 19.00 HMartln en Julie 20.00 ESit tight. Simon Potter kijkt achter de schermen bij het maken van videoclips 21.00 ElGary Crowley 22.00 ISWrite on, correspondentie rubriek met Edwina 23.00 EFiret Sight show (herh.) 00.00-01.00 (SGaz Top Running Tri- vis Quiz (herh.) DUITSLAND 1 ARD-Sport extra. Internationa le Tenniskampioenschappen van Frankrijk op Roland Gar ros. Halve finale heren, enkel spel. Commentaar: Hans-Jür- gen Pohmann en Karl-Heinz Roland Mexiko-Magazin. Reportages en informatie over de WK Voetbal '86 Tageeschau Hier und Heute, regionaal ma gazine mWWF-Club, amsuements- programma Programma-overzicht CDTagesschau Herzchirurg Dr. Vrain (Tres- hold), Canadese speelfilm uit 1981 met Donald Sutherland. Jeff Goldblume, Mare Winning ham e.a. Regie: Richard Pear- ce. De hartchirurg Thomas Vrain, ontmoet op een congres de bioloog Aldo Gehring die een nieuwe weg ingeslagen heeft bij de ontwikkeling van het kunsthart. Ze besluiten sa men te werken. San wordt Dr. Vrain geconfronteerd met een stervend meisje dat door een kunsthart gered zou kunnen worden Plusminus, economisch maga- Tagesthemen, met o.a. Bericht aus Bonn Sportscheu. Met o.a. Tennis op Roland Garros E Die Frau mit der Narbe (A woman's face), Amerikaanse speelfilm uit 1941 me! Joan Crawford, Conrad Veidt, Mel- vyn Douglas e.a. Regie: Geor ge Cukor. Anna Holm staat in Zweden voor moord terecht. Tijdens het proces blijkt dat ervaringen In haar jeugd Anna vijandig tegenover mensen heeft gemaakt. Een gewetenlo ze levensgenieter heeft hier handig gebruik van gemaakt Tagesschau- Nachtgedanken, beschouwing door Hans Joachim Kulen- kampff DUITSLAND 2 14.45 Der Bettelatudent, operette van Carl Millöcker. Uitgevoerd door de Koor, Orkest en Ballet van de Staatsoper Breslau o.l.v. Robert Satanowskl, m.m.v. solisten (herh.) 16.30 Fralzait... und was man da- raus machon ksnn, vrijtijds magazine 17.00 Heute 17.15 Tele-lllustrierte, aktuallteiten, sport en amusement 17.45 Rauchende Colts, Amerikaan se westernserie met James Ar- ness, Milburn Stone, Ken Cur tis e.a. Afl.: Ein Mann sucht Rache 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute ffi Ondertiteling via TeleTekst. (S Uitzending in stereo. E Zwart/wit-uitzendlng. ■IZwart/wit-uitzending met on dertiteling via TeleTekst. B3 Bij niet-Nederlandstallge zen ders: uitzending in orglnele versie met ondertitels. S3 Bij niet-Nederlandstalige zen ders: zwart/wit-uitzendina in orginele versie met ondertitels. 19.30 H3WK Voetbal. Om 19.30 ZDF- WM-Studio Mexico, met ach tergrondinformatie en om 20.00 Rechtstreekse reportage van de wedstrijd Brazilië - Al gerije vanuit Guadalajara. Commentaar: Rolf Kramer. In de rust. om ca. 20.45 Heute- Journal. Om 21.45 Samenvat ting van de wedstrijd Hongarije - Canada vanuit Irapuato met commentaar van Marcel Reif 22.30 E Der Tod lauft hinterher (2), driedelige Duitse tv-film van Herbert Reinecker. Met Joa chim Fuchsberger, Marianne Koch, Elisabeth Flickenschildt e.a. Ingenieur Edward Morri son gelooft nog steeds niet. dat zijn zuster Alice zelfmoord heeft gepleegd. Zijn onderzoek leidt naar een tweede moord, waardoor inspecteur Brown nu wel moet toegeven dat er spra ke is van ee misdrijf 23.45-01.50 mWK Voetbal. Om 2345 ZDF-WM-Studio Mexico en vanaf 00.00 Rechtstreekse reportage van de wedstrijd En geland - Marokko vanuit Mon terrey. Commentaar: Günther- Peter Ploog. In de rust, om ca. 0045 Heute DUITSLAND 3 17.00 Schooltelevisie 18.00 Telekolleg II: Cursus biologie. Les 11 18.30 Hallo Spencer, Amerikaanse comedyserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws, sport, weekend-weerbericht en Blick- punkt Düsseldorf 20.00 Tagesschau 20.15 Arche 2000, magazine over mi lieu- en natuurbescherming 21.45 Landessplegel: Hauptsache, wir kriegen ein Kind, reporta ge bver ervaringen met de rea geerbuis-bevruchting 22.15 Erbe der Vater (3), zesdelige serie naar het boek van Claude Michelet. Met Maurice Barrier, Suzanne Carra, Bruno Devol- dere e.a. Wanneer eindelijk de Eerste Wereldoorlog voorbij is. keert Plerre-Edouard naar het kleine dorp Salnt-Libéral terug. Daar wacht Mathilde, de zuster van zijn beste vriend Léon Du- peuch op hem 23.10 Rockpalast, popprogramma met een optreden van Paul Youncj and the Royal Family 00.30 Laatst* nlauwa De Engelse zanger Paul Young treedt samen met zijn Royal Family op in „Rockpalast". Duitsland 3 om 23.10 uur. BBC 1 17.15 Laurel Hardy, tekenfilm 17.20 Dogtanian and the three mua- kehounda, kinderprogramma 17.45 Fast forward 18.10 Gentle Ben, kinderserie 18.35 WK Voetbal 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus 20.00 Wogan, amusementsprogram ma met Terry Wogan 20.40 WK Voetbal 22.00 Journaal, regionaal nieuws en weekend-weerbericht 22.30 Kane and Abel (4), zevendeli ge Amerikaanse miniserie 00.00 Big deal, tv-serie. Afl.: What are friends for? 00.50 Sister Sister, Amerikaanse speelfilm uit 1982 van John Berr-y 02.25 Weerbericht BBC 2 15.55 Sportmagazine, met Golf (Dunhill Masters) en Cricket (1e test match tegen India Lords) 19.35 House and home, informatieve 20.00 What's up doc? Amerikaanse speelfilm uit 1972 van Peter Bogdanovitch. Met Barbra Streisand, Ryan O'Neal, Ken neth Mars e.a. 21.30 Gardeners world, informatief magazine 22.00 Entertainment USA 22.30 Bath festival: Britten's Curfew River 23.50 Newsnlght, actualiteiten 00.40 The lords this week, actuali teiten 01.15 Cricket, samenvatting 01.40-02.35 The old grey whistle test, popprogramma ITV 17.25 Scooby Doo 17.50 The Bizz 18.15 Connections 18.45 Nieuws 19.00 About Anglia, regionaal maga- 22.00 The Practice 23.00 Nieuws 23.30 World Cup '86: Marokko - En- eland ohn Pantry in person SKY CHANNEL 18.30 The Tales of Wells Fargo. Afl.: Fort Massacre 19.00 The Lucy Show. Afl.: Lucy gets her Diploma 19.30 World Cup report, achter grondinformatie en interviews, gepresenteerd door David Bo- bln en Ray Clemence (Totten ham Hotspur) 19.45 Green Acres. Afl.: The Picnic 20.15 The New Dick van Dyke Show 20.45 The New Candid Camera Show 21.15 Vegas. Afl.: Love Affair 22.05 E City without men, Ameri kaanse speelfilm uit 1943 van Sidney Salkow 23.30 CSMonsters of rock (herh.) 00.15-01.00 EJPat Sharp Show (herh.) NEDERLAND 2 NCRV 13.00-17.45 Jeugd Olympische Dag '86, rechtstreekse reportage van de finales op het sportcen trum Papendal. Presentatie: Dick Passchier BRT 2 14.00-19.00 Tennis op Roland Gar ros. Rechtstreekse reportage van de finale dames enkel en de finale heren dubbel. Com mentaar: Daniël Mortier MUSIC BOX 07.00 (EIMuziekprogramma'a. Gaz Bag (07.00), 'Sound and vision' met Gary (08.00), Between the lines, Sunie bekijkt de nieuwe Engelse muziekbladen (09.00), Rock on the Dock, special met een optreden van de Engelse reggaeband Aswad (10.00), 'Chart attack' (herh.) (11.00) en 'Rox Box', met Ray Cokes van uit België (12.00). DUITSLAND 1 10.00 Heute 10.03 Die Sportschau 10.30 Herzchirurg Dr. Vrain, speel film 12.05 Umechau 12.15 Plusminus 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 Programma-overzicht 13.30 Sesamstraat DUITSLAND 2 06.00-09.00 Guten Morgen Mexico. Reportages over de WK Voet bal, met Heute 10.00 Zie Duitsland 1 11.00 Programma-overzicht 11.30 Chemie (9) 12.00 Nachbam in Europa. Informa tie en amusement voor buiten landers en Duitsers (12.00 Griëkenland, 12.40 Spanje, 13.20 Joegoslavië) BBC 1 08.10 Open University 09.30 Saturday picture show 11.55 Grandstand, met o.a. cricket, tennis op Roland Garros, golf (Dunhill Masters Toernooi) en paardesport vanuit Haydock SKY CHANNEL 08.00 Fun Factory, gevarieerd kin dermagazine 12.00 GOPat Sharp Show, vanuit Zweden 12.45 O Jump, met Tony Blackburn (herh.) 13.35 CSThe great video-race, vanuit Zweden (herh.) ITV 07.25 TV-AM 10.25 Get fresh 12.30 Terrahawks 13.00 Nieuws 13.05 Worstelen RADIO 1 leder heel uur Nieuws (NOS). 16.05 VARA: De Rode Draad 19.02 AVRO: Teddy's Tip Tijd. 20.02 NCRV: De wereld zingt Gods lof. 21.02 Water en vuur. 22.02 NCRV-vrijdag-sport. 23.05 NOS: Met het oog op morgen. 00.02 VOO: Stemband. 02.02 Oh, wat een nacht. 05.02 Ook goeiemorgen. RADIO 2 leder heel uur Nieuws (NOS). 17.03 TROS: De Nederlandstalige top 18.03 AVRO: Wordt vervolgd Radio. 18.15 Minjon na 5. 19.00-07.00 Zie Radio 1. RADIO 3 leder heel uur Nieuws (NOS). 18.04 NOS: De Avondspits. 19.02 VOO: Curry en van Inkel. 22.02 Countdown Café. RADIO 4 18.00 Nieuws. 18.02 NOS: Aspekten van de Kamer muziek. 19.00 De Bovenbouw. Vandaag: Schuchterheid. 20.00 Nieuws. 20.02 Holland Festival 1986: Mondri aan Kwartet met solisten. Mo derne muziek. 23.00 Liszt Pianoconcours Journaal RADIO 5 17.56 Mededelingen en Nieuws. 18.10 EO: België totaal. 18.20 PP: Uitzending van de PPR. 18.30 KRO: Taal en Teken. 19.00 NOS: Programma voor buiten landse werknemers. 20.30 EO: De Bijbel open. 21.00 De schoolagenda. 21.15 Zicht op Israël. 2140 Theologische verkenningen. REGIONAAL Omroep Rijnland: (Alleen via de ka bel) Non-stop muziek met om 17.00- 20.00 Leiden Lokaal. BRT 1 18.10 Actueel. 18.30 BRT-ensembles. 18.45 Radio Bond, gastprogramma. 19.10 Actueel. 19.35 Beraber, voor Turken. 20.03 Imago, jongerenmagazine. 21.03 Klapstoel, rond een centrale gast die in de culturele actuali teit staat. 23.30-02.00 Twee tot twee. BRT 2 17.10 Radio twee, radloblok voor wie jong en/of jong van hart is. 22.05 Country-Side. 23.00 Notturno, zachte muziek. 2340-02.00 Twee tot twee. BRT 3 18.10 Actueel en weerbericht. 18.30 Pop-3, alternatieve pop. 19.00 Kroniek 2. 19.45 Zelden gehoord: Paassymfonie van Foerster. 20.30 Wiener Philharmoniker olv Lo- rin Maazel 1 Symfonie nr.92 in G. Hob. I/92, 'Oxford', Haydn. 2 Balletsuite 'De vuurvogel', Stravinsky. 3 Symfonie nr.5 in c, opus 67, Beethoven. 22.05 Actualia. 22,20 Kamermuziek: 1 Serenade voor twee klarinetten, Seiber. 2 Strijkkwartet nr.2. Janacek. 23.00-2345 Jazz in Europa. MORGEN 07.03 TROS: TROS Nieuws Show. RADIO 2 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 VARA: Hallo hier Hilversum. 10.03 De Stand van zaken. 11.03 Tussen Barend en Van Dorp. 12.03 De Rooie Haan. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen. 15.03 Muziek uit Studio 1. RADIO 3 leder heel uur nieuws (NOS). 07.03 NCRV: Vroegop. 07.30 Rabarbara. 08.03 Pop non-stop. 09.03 Gospelrock. 10.03 Popsjop. Presentatie: Jaap de Groot. 12.03 Los Vast Superbandspektaket op zomertour. 14.03 Tussenuur. RADIO 4 08.00 Nieuws. 08.02 AVRO: Concerto mattinale. 10.00 Caroline. 11.00 Grand Piano Festival. 12.00 VOO: Stauss en Co. 13.00 Nieuws. 13.02 NOS: Holland Festival Jour naal. 13.30 VOO: Veronica Klassiek. A. Ra dio Kamerorkest o.l.v. Gregory RADIO 5 09.00 Nieuws. 09.02 NOS-Sportief. 09.25 Waterstanden. 09.30 FEDUCO: Ruim Baan. Les 6. (herh.) 09.45 Werken aan werk. Afl.: 5. (herh.) 10.00 Taal van Alledag. Les 8 (herh.). 10.15 EO: Muzikale fruimand. 11.15 Tijdsein-Thema. 12,00 Nieuws. 12.05 Waarwaren we ook alweer? 12.20 EO... in de regio. 12.45 Vragen naar de weg. 13.00 Nieuws. 13.10 Opo Doro (open deur). 13.30 Kayën Rasja (er is hoop) 1345 lyi haberler (Goed nieuws.) NOS: 14.00 Homonos. 14.30 VPRO: Euroburo. REGIONAAL Radio Rijnmond: 10.00 Nieuws. 10.03 Cultureel magazine met agenda-infor matie. 11.00 Nieuws. 11.03 Het onder werp van de week. 1240 Nieuws. 12.03 Wat Nu Weer? BRT 1 05.31 Met 1 wakker. 06.20 Voel je thuis. 10.03 Onze keuze. 11.03 Het Kraaienest. 13.15 BRT-produkties. 15.03 Nordring rendez-vous (NRK). BRT 2 05.30 Welkom weekend. 08.12 Te bed of niet te bed. 10.03 Klankband: filmmuziek. 11.00 De Vlaamse top tien. 11.30 Tips voor de top. 12.00 Top 30. De nationale hitparade. 14.00 Radio Rijswijck. BRT 3 07.00 Goede morgen. 08.15 Ochtendconcert 10.00 Galerie. 11.00 Petite suite gauloise voor twee fluiten, twee hobo's, twee klari netten, twee fagotten en twee hoorns, Gouvy. Het Collegium Musicum Pragense. 11.15 Home-made, R. Herberigs her denking (1). 12.15 Europees muziekfestival voor de jeugd. 13.15 Nieuw uit de BRT-discotheek.

Leidse Courant | 1986 | | pagina 21