DE VERGADERING BEGINT MAAR VAST. PTT TELECOMMUNICATIE.WIJ HELPEN U GRAAG VERDER. LEIDEN OMGEVING CeidpefSotng/nl DINSDAG 3IUNI1986 PAGINA 14 BUITENKAAG Atheneum A: H. van Schie Atheneum B: Trudy van Es DE ZILK: Atheneum A: Ronald Warmerdam Havo: Eric v.d. Berg HILLEGOM Atheneum A: Richard Both, Erlend de Groot, Elena v.d. Hoorn. Ben van Houten. Leon Langeveld, llonka Lei, Marianne Los, Yvonne Maas dam, Iwan Meijer, Annemiek Reekers. Sci- pio v.d. Schoot, Monique Tromp. Conny Uitendaal, Patrick Verhoeven, Jan Vleut. Mariette Wiegel, Tjeerd Wierda. Anneka v.d. Zwet. Atheneum B: Thecla Angevaar, Willy van Beek, Ernst de Boer. Jeanine Brandsma, Arno Brouwer, Astrid Bultink, Paul Croon, Rudl Debruyn, Ton van Dril, Jeroen van Ginneken, Frenk Hulsebosch. Bart Hulst. Joost Kerkhoven. Victor Klaren. Jeroen Koot, Mariette Maas, Arjan v.d. Meer, Jacqueline Meul- blok, Henri v.d. Meulen, Arthur Moree. Yvonne Pijnaker, Ellen Pijst. Renate Pijst. Andre Romijn, Tammo Uitterdijk. Erwin Vallinga, Carla Veldhuijzen van Zanten, Rik Verhoeks, Petra Weijers Gymnasium alpha: Wim Jaap Vos Gymnasium beta: Ginette Carels, Robert v.d. Lans, Kees Jan v. 't Westeinde. HAVO: Ronald van Baekel. Wiebe Bakker. Nanet te Berendsen, Peter Brouwer, Ellen van Dijk. Onno Draijer, Petra de Groot. Natalja ter Haar, Niek Harting, Karin Hoofs. Mar- go Jansen, Yvonne Jansen, Karin Jans sen. Joyce de Jong, Alex van Kampen. Marieke v.d. Kolk, Esther Koning. Tomasz Kowalski, Judith Kraan, Danielle Leeflang, Angelique Lemmers, Debora Lemmers, Dennis v.d. Linden, Inge Lindstrom, Pa trick Meiland, Jeffrey Neek, Brenda van Oefelen, Ruud Otte, Madeion Peek, Silva- na Schafer, Carin Schuit, Mytene Schuit. Mireille Schuitemaker, Carla Smit. John Somers, Jennyfer van Stegeren. Ingrid van Trigt. Cora Verkaart, Annette Verstee- ge. Harry Weijers, Cornelis Winkler Prins KAAG Atheneum B: Adriaan Onderwater HAVO: Hanneke Onderwater LISSE Atheneum A: Samantha Aston. Dick Beijk, Jaap Brink, Martin Bruinsma. Rene Camphorst. Fem ke van Engen, Esther van Gastel, Frank van Graven, Pim Groentjes, Ada var ningsbruggen, Anita Kruse, Albert Rein- ders. Cynthia Versteeg, Marjan de Vries, Arthur W'iersma Atheneum B: John Belien, Mark v.d. Berg, Patrick Bon. Sander Bot, Robbert Broekhof. Martien van Dijk. Bart Dijkman, Eveline Driessen, Guerite Flury, Henriette Guldemond, Jan- Jaap Heij, Egon Hogenboom, Rick Hul. Eric Juffermans. Peter Korsuize, Arjan Langeveld, Andre van Loon. Lavineke v.d. Meulen, Mario v.d. Mey. Ramon de No- ronha. Rob Onderwater. Jan van Over- dam, Paul Ruigrok, Arjen Slooter, Ingrid van Stijn, Margareth van Turnhout, Anton v.d. Voort, Marco Vrijburg, Hans v.d. Zwet Gymnasium alpha: Marielle Bulsink, Angela van Diest. Kirsten Leander, Ingrid Swart, Karin Zonneveld Gymnasium beta: Yvonne Colijn, Rosanna Di Meo, Mattijs Diepraam, Max van Engen. Marco i Klink. Pieter Jil Pluimert, Coen Rosdorff. Petermartijn Schaafsma, Sandra v.d. Zwet HAVO: Pieter Alkemade. Roger Alkemade, Olav van Bavel, Lisette Bovenga, Liesbeth Brink. Marie-Louise de Bruyn, Martine Daems. Erwin van Diest, Rob van Dongen. Brigitta Dortmundt, Jacinta van Eeden, Mary-Ann Eisenring, Lucien van Gastel, Bianca de Graaff, Edwin Herzberg, Frieda 't Hooft, Milanka Hoogervorst, Saskia Kaptein, Edwin de Kooker, Ron de Koo- ker, Jolanda Kroon, Jacqueline Lang straat, Brigitte v.d. Lans. Miriam Leeuwen, Edwin Lieverse, Menno Linde boom. Stella Loos. Rob Medenblik, Astrid Meijer, Gerrie Mens, Eelco Niessen, Hono- re du Puy, Tatjana Quax, Noortje Reeu- wijk, Rianne van Rooyen, Ivar v.d. Salm. Evelien Steenvoorden, Lonneke Thijssen, Jeroen van Velzen. Rob Vermeulen. Thijs de Vries, Gemma Warmerdam, Pieter v Zwet LISSERBROEK Atheneum A: Yvonne Mens Atheneum B: Erik Keijzer HAVO: Patrick Beelen. Jacqueline Clemens, Ger- tjan van Eeuwijk, Udo Goebel NIEUW VENNEP Atheneum: Eveline v.d. Eerden, Sandra Friggen. Anita v.d. Marei Atheneum B: Ronald v.d. A, Erwin Beerendonk, Slmone Borst. Astrid Brinke, Joop v.d. Burg. Mare Cleophas, Irene Jacobs. Patrick Jelsma, Monique Minnema, Ard van Oosten, Wil lem Stoop. Yvonne Vlasman Gymnasium Alpha: Ronald Kamerman Gymnasium beta; Bert Bos HAVO: Corinne Bos, Norbert Gehenfau, Gideon Wallenberg. Gerianda Wijninga SASSENHEIM Atheneum B: Walter Aandewiel, Mare Gijswijt Oscar Wagemakers Gymnasium B Rona van Dam, Monique Kuipers HAVO: Wendela Keuning VOGELENZANG HAVO: Sandra Warmerdam VOORHOUT HAVO: X Walter van Leeuwen, Laurens Jan Pit Albanianae voor atheneum - havo mavo, Alphen aan den Rijn MAVO R2lph Akkerman. Mirjam vz Arkel, Jaco Benard, Anne-Krista Blom, Danielle Boer', Carola Boers. Karto Bor, Audrey Bos. Sem van den Bos, Amina Boughaf, Susanne Brom, Anke Brouwer, Michel Bruning, Ewout de Bruyn, Patrick v.d. Burg. Olaf Burgers, Graciella v. Capel, Cindy Donk. Renate Doppenberg, Mimou- na Elouali, Alleen Evers. Michael Fillle, Cindy Flens. Paula Geerlof, Myra Ger- rmann, Marja den Haan, Ruben de Haan. Walter Harms. Friso v.d. Haven, Gertjan v.d. Haven, Claudia Heemskerk, Miranda Hessel, Ingrid Hilberink, Marvin v.d. Hoom, Danny Immenga, Yvette Inklaar, Vincent Jansen. Karin de Jong, Paul de Jong. Diana Kaspers. Edwin Kersseboom, Susan KooDman Pascalle Kouwenhoven Fresina Kreb, Edwin Krult. Robert-J. v.d. Kwaak, Margriet La Gro, Natascha Laan stra. Esther v.d. Laar, Miranda van Laar, Jolanda Langendijk, Marike de Leeuw. Wim Lemmers, Monica Leuring, Marcel Lok. Joke Meeuwis, Alain Montilla, Victor Nagtegaal, Saskia Nieumeyer, Joop Nij- holt, Gert-Jan van Oijen, Tanja Olijerhoek, Marjan Oostveen, Dick Opdam, Simone van Os. Christiaan Osthoff, Freek Peys, Ruby Piekhaar. Andre Pladet, Bianca Poelstra. Willy Reyngoud, Karin Roessen, Karin Roggeveen, Arjan de Rooy, Juan Carlos Sanchez v. G, Marcel Schaer, An dre Schagen. Jacqueline Schagen, Marcel Schouten. Femke Sjollema, Tim Smit, Re nate v.d. Staaij, Frederique Swart. Marie ke Tas, Marco Tuinder, Margriet Veenstra, Bianca in 't Veld, Tanja Vijlbrief, Suzan Vink, Carolien Visser, Petra van Vliet, Es ther de Vries, Wilfred de Wit, Peter-Paul Wortman. HAVO Yvonne Bach. Robert Bader, Bert Bakker, Jolanda Bakker, Peter-Jan Bakx, Gerda Beljaars, Petra Beltman, Wendy v.d. Bilt, Mare Blaauw, Aster v.d. Boon. Arno Boot, Sjoerd Boot, Paula v.d. Born. Saskia Bouwknecht. Astrid Bouw meester. Annechien Braams, Brigitta Bre- kelmans, Edwin Brink, Frank Buiskool, Rene Buitenhuls. Ellen Crama, Richard Degenaar, Heieen Dierdorp, Edward van Dijk. Robert Dobbinga, Gijsbert van Duijn, Barbara van Egmond, Abdul Elouali, Mi chelle Eradus, Michiel Everts. Jeroen Gaarthuis, Denise Gaillard, Claudia de Gelder, Michiel Gitzels, Robbert de Grauw. Nicolet Groen in 't Woud, Ronald de Groot. Kirsten Grosz, Marco de Haan, Jurriaan Hage, Pieter Hanselaar, Peter Harmuslal. Rene Haspers, Raymond Hel- vensteijn. Frank Hendriks, Caroline Hof man, Johnny Hogenes, Virginia Hogguer, Heieen van Holten, Nardo Hopstaken, Gwenny van Houten, Lenie Hulscher. An gelique Jansen. Anita Jansen. Marlon Jan sen. Dennis Janssen, Rob de Jong, Roza de Jong, Astrid Kalshoven, Frank Kalsho- ven. Sandra Klein, Marlies van Klink, Ma- non Klinkenberg, Robert Kluivers, Nils Koch. Judith Kool, Esther Koopman, Rem- co Koppenol, Patrick Kramer, Ellen Kroft, Ellen van de Laar. Roberto Lambooy. Ro nald Lammens, Teus van der Leden, Es ther van Leeuwen, Rob van Leeuwen, Shirley Lekx, Sandra Lens, Stephan Luik, Jacco Marks, Ninette Marks, Marjan Mer- kenhof, Mieke Mieremet, Edwin Molen kamp, Mare Nagelkerken, Maarter. Nap. Manh Nguyen, Liesbeth Niemans, Rachel Noach, Edu Noorlander. Ard Oosterlee, Caroline Osthoff, Ilse Ouwerkerk, Dennis Paalman. Myrtho Pijlman, Annemieke Rem, Linda v.d. Rest, Eric de Ridder, Rene Rieken, Paul Rurup, Peter Schrama, Dennis Schuit, Paul Segaar, Carla Siere- veld, Manon Spierenburg, Ivonne Stam, Eric van Steijn, Karin Tiemersma, Anne- Babs Tuinhout, Jeroen Ubink, Albert Uy- thof, Anne van der Veen, Ingrid van Veerr, Romany van Veen, Michael Veenendaal, Walter Veldman, Hans Verburg, Emile Verhage, Yvonne Vervaet, Petra Vielvoije, Elles Visser, Wieke Visser. Wiepkjen Vis ser. Frederike Vorst, Helene Vreeswijk, Petra v.d. Waal, Anne-Marie Westendorp, Patrick Wielders, Pauline Wiersma, Ro nald Wijfje, Wilma Wildenburg, Wouter Willemsen, Roel van den Worm, Evert Zaal. Marijtje Zijlstra. Barbara Zijta, Es ther Zirkzee. ATHENEUM Leo Ammerlaan, Annema- rie v. Ardenne, Linda Arnold, Jolanda Baartwijk, Sonja Beek, Hanneke van Ber- ckel, Cees van den Berg, Silvia v.d. Berg, Pascale Berkien, Nicole Bierwolf, Jeoffrey Bloemen, Dennis Boekhout, Mare Bolier, Richard den Bouw, Karin Breukel, Willem- J. v.d. Broek, Sandra Bruins, Carola van Caulil, Eelco Cremer, Loet Delen, Karin Devilee, Erna van Dijk, Sidney van Dijk, Rene van Engelen, Erik Falentijn, Wilma Fijn, Arjen Geerse, Marinka Groenewoud, Frank de Groot, Steffen 't Hart, Carine Harting, Victor Hecht, Jose Huls, Cees de Jong, Astrid van Kessel. Sander Klaren, Huib Korevaar, Truike v.d. Kroon, Hans v.d. Laan, Marco Labordus, Dave van der Leur. Leon van der Meyden, Alice van de Poel, Liesbeth Post Uiterweer, Remco van Rhee, Helena Ririassa, Paul Rotteveel. Wilma van Santen, Jolanda Segeren, An dre Son, Marc van der Spek, Karl van Uden, Charlotte Verbraak, Nico Vergeer, Nizetta Versluys, Rene Visser, Anita Voortman, Ronald Vos, Mark Vreljling, Saskia de Vries. Alfred v.d. Werf, Marco Wessels, Marion Zandstra. De Nieuwe Vaart, Leiden Leiden: Robert de Vogel, Melinda Bonnet, Ingrid Chen, Sengül Civan, Jolanda Hoog- duyn, Carolien Janzen, Marielle Keyzer, Jacqueline Kruit, llonka van der Mee, Wendy van Oord, Petra Pilia, Dieneke Sie- bert, Cynthia Siwpersad, Kibar Suqu, Wil ma de Witte, Diana van der Zwan, Patricia Nijssen, Nico van der Klaauw, Raymond Koree, Erwin Mieremet, John Rijsbergen, Norman de Ridder, Petra Aarts. Wilma Bakker, Angelique van der Blom, Monique de Bruyn, Mireille Correljè, Jolanda Devi lee, Yvonne Kagchelland, Bianca Keijzer, Brenda Neuteboom, Anita Schreuder, Ma rian Sloos, Gerda Verver, David Braxho- ven, Alex Lardè, Bennie Oppelaar, Peter Torken. Marjolein Blote, Angelique van der Geer, Saskia Gübler, Elna Karamoy, llonka van der Maat, Frans van der Zeeuw, Marjon Baartwijk, Rianne Boting, Angelique van Leeuwen, Corinne Rozier, Sylvia Truyers, Janneke Veefklnd, Yvette Govers. Jacqueline Gijsman, Fatma Dön- mez, Richard van den Burgh, Raymond Heikamp, Leo van Polanen, John van Seg- gelen, Bart Verweij, Brigitte Balkhoven, Sonja Hogenes. Natasja la Lau, Yvonne Verhorik, Chlu hua Wang, Martijn Bakker, Robert Pennenburg, Daniëlla van der Hoeven, Renate Honsbeek, Barbara Ro man, Edwin Bekooy, Peter van Haastregt, John Vermond. Mario Hartevelt, Nancy Arnoldus, Erika Blansjaar, Heldy Rijsber gen, Thecla de Roy van Zuydewijn, Nina Schreuder, Wendy Sloos, Danielle Stlgter, Arza Warshavsky, Robert Boere, Monique Bodijn, Angelita Devilee, Jolanda van der Linden, Conny Overdijk, Silvia Overdijk. Nathalie Stiger. Nancy van Teijlingen. Jac queline ven de Vlekkert, Linda Weerheijm, Karin van de Weijden, Lai wah Wong, Ma ria Blom, Jacqueline Bouwman, Miranda van Eygen, Monique van Haarlem, Pauline Labordus. Wilma Ruigrok. Angelique van Diest, Arthur Boere, Frans van der Heyde, Roland Klinkhamer, Frank Raaphorst, Ed win Sip, Eddy van Zeist, Marcel Toet, Jan Pijnacker, Mieke Jongeleen, Maaike Pe ter, llonka Vermond, Philomena Verwoerd, Martien Abspoel, Peter Bol, Bennie Mes kers, Rudy van Wensveen, Pieter de Lig- ny, Nancy Albers, Cynthia Distelvelt, Con ny Heemskerk. Miranda van der Kwaak, Sandra Massaar. Angelique van Rijn, Ria Ruis, Barbara Speel. Marcel Kuyvenho- ven, Michel Neuteboom. Robert Penseel. Joop Tegelaar. Wim van Zon, Sharida Ba- sarat. Marjolein van Schie, Yvonne Blok, Mariëtte Casteleln. Diana Deijkers. Alice Kraayeveld. Monique Monfils, Judith Stig- ter, Petra Marijt, Bianca Beerenfenger, Angelique van Bohemen, Nancy Breede- veldt, Caroline Filippo, Linda Honsbeek, Paula Horsman, Shlrly Keijzer, Lies Kleer, Jeanette de Knegt, Babette van Kooten, Christi Kraayeveld. Sonja Lens, Sabina ter Meulen, Anita Monfils, Jolanda van Scha gen, Monique van Steyn. Pauline van Wijk, Hans Fakkel, Barry de Roo, Arnoud van Staveren, Patricia van der List, Nancy Koenen, Yolanda de Jong, Peter Bunnig, Hennie Steenbeek, Bianca van der Pluym, Ria van Beelen, Sonja de Boer, Angela den Daas, Jacqueline Jansen, Christel Kanbier, Karin Kroesemeyer, Bianca van Lierop, Paula van Maanen, Pauline Phillp- po, Monique Polane, Jeanette van der Hoogt. Ingrid de Knegt. Richard Kamer- Leiderdorp Dave Brodett, Dennis Stol wijk, Kenneth Reumerman, Sandra van Dalen. Jaap van den Kieboom,. Anita de Bruin, Ingrid Diseraad, Renate Koolmees. Nancy Kooreman, Paul Dijkman. Gert Jan Dobben, René Immers, Walter Prins, An gela Franse. Patricia Roman, Monique Verburg, Firoz Amir, Thony van der Rey- den, Susan van der Vllst, Margrel Zwaan, Margreet Rotmensen, Astrid Brandt, Kelly Koome, Albert Diseraad, Jolanda van Vel zen, Jolanda van den Berg, Erna Muller, Irene van Deursen, Esther Holland, Angeli que de Laaf, Irma Scheurwater, Sylvia Lanzing, Simone Plug, Gerdl Rietveld. Katwijk Marcel Taylor Parkins, Pieter Haasnoot, Debby Stotijn, Dorina Snijder, Ellen Vons. Zoeterwoude Mieke Paardekoper, Jan neke van Rijn, Saskia van der Ven, Mi chael Kramer. Esther Deutekom, Brigitta van der Hulst, Marleen van der Krogt, Wil ma Zwetsloot, Sayeh Forouzan, Hester Pieterse, Conny Rijsbergen. Frank van Oei, Monique Lelieveld, Helle van der Werff, Rob van den Wijngaard, Edgar Wilm, Miranda van Rossum, Jolanda de Wit, Joyce Kordijk. Roelofarendtveen Patrick Dobbe Voorschoten Remco Kaphorst, Brenda Duyndam, Ellie Slero, Ruud von Elck, An- neloes Borsboom, Rob Bos, Mireille de la Croix, Jacqueline Mugge, Esther van Dijk. Roszika van der Geest, Marga Lindeman, Eunice van den Berg. Irene van de Meer. Miranda de Canne, Marco van Elswijk, Yvonne Pont, Klaas Gort, Gaby Vogel zang, Jacqueline Breedeveld, Joyce Mey er, Ödet Rosier. Wassenaar Marco Beuk, Nesja Boeren- veen, Ivo Borst, Rob Claessen, Marcel Zonneveld, Ton Lefeber. Alphen Karin Redegeld, Lilian van Va- len, Hassan Hammoudl, Corina van Hors- sen. Angelique Burnama, Sandra Boere, Antoinette de Wekker. Ilse Wemmers, Rob van Stek, Ron Zwaan, Joke Koele- wljn, Franciska van Ofwegen, Yvonne van Oosterom, Miriam van Heteren, Daniële Slappende!. Oegstgeest Geesken Dommerholt, Jo landa van Diest, Annemarie van den Oord, Ebe Labordus. Noordwijk Arjen Bulk, Maryam Elka- chati Nieuw Vennep Mark Goossens, Tanja Aschmoneit Rijnsburg Joyce van Klink Leidschendam Angeline Matarazzi, Lisa Moerman, Rob Schut, Mary Wallaart Koudekerk Sophia Ursepuny, John de Hollander, Linda Gorsen, Reinier Bruyne Warmond Sjaak de Boer Leimuiden Kees Hoogervorst, Anita Rijnsburger Rijnsaterwoude Plet Kees van Rijn, Marjan van Dam, Petra van der Geest Boskoop Monique Groenestein Bodegraven Leon van Es Woubrugge Annemieke Koot Sassenheim Karin van der Melj R.K. Scholengemeenschap „SI. Paulus", Hillegom Bouwtechniek Rick van Aernsbergen, Aad v.d. Broek, Sander Schrama, Marco v.d. Burg, Fred Bakker, Ronald Kleljn, Paul v.d. Eist, Sven v.d. Reep, Dennis Boot, Daan Lemmers, Ron Persoon, Ro nald Houtzager. Buddy Kortekaas, Marco Weststeljn, Rene v.d. Hoek. Alexander v.d. Hulst, Andy Murk, Marco Vink, dor Bouckaert, Frans Bouckaert, Eric Moor- dermeer. Bram Knetsch, Patrick van Haaster, Peter Trouwen. Fred v.d. Post, Edwin Tromp, Michel de Vos, Daimond de Groot, Ron Foks, Martin Hobo, Robert de Lange, Jan Piet Rotteveel, Jilbert van Rui ten, Leo van Steln, Edwin Vink, Ton Zoet, Frans Hoogervorst, Ramzie Kaffaf, Johan van Kooten, Martien Okkerse, Bram Kim man, Hugo Sloof. Mechanische Techniek Sjaak v.d. Burg, Ruud van Tol, Michel Diependaal, Erwin Selhorst, Ruud Stroombergen, John van Velzen, Tom Visser, Hans Kramers, Theo Wassenaar. Andre Zaal, Jurgen v.d. Hulle, Marco Roeleveld, Richard Klever laan, Moussa Essalhi, Willem de Groot. Ri chard de Groot. Ron Huurman. Thom v.d. Wiel. Frank Roubos. Erik Bijker, Rinus Forrer, Arjan v.d. Leede, Patrick v.d. Wiel, Marcel Wi|sman, Edwin Zuidhoek, Frits Koster, Gerard Nijssen, Perry Verschoor, Rob Hendriks, Paul van Strlen, Walter v.d. Willik, Louis van Brero, Ben Schulte, Alexander v.d. Stelt, Hans Nieuwveen, Mi chel Bos. Motorvoertuigentechniek Marco Brug- geman, Johan Houdijk, Ed Boerrlgter, Rene Hadderingh, Jan de Wagt, Erwin v.d. Burg, John Pijpers, Rene de Wagt. Gerard Beelen, Ronald v.d. Leeden, Gert Steen voorden, Arjan Hoogkamer, Peter van Vliet, Marcel Arrachart, Andre Los, Robert van Beelen, Martin de Groot, Jan Huizer, Marco Meeuwissen, Edward v.d. Poll, Kees Rijerkerk, Norbert Rijkers, Robbert Schoone, Freek Zirkzee, Martien Kokkel koren, Richard van Noort, Marco Steen bakkers. Walter Weijers, Marcel van Eeden, Michel Boom, Erik Schalk. John Waasdorp, Pieter Kniest. Marco Rewijk. Electrotechniek Berry Arxhoek, Dennis van Deudekom, Willem Vader. Paul Ver- degaal, Ton Verdijk, Wopke v.d. Veen, Ri chard Borg, Jack van Elk, Erik Sanders. Jaap Teeuwen, Dimitri den Haan, Marcel Holkamp, Nico v.d. Lans, Erwin v.d. Steen, Rob Weijers, Donald Bon, Thierry Lefeber, Fred Kortekaas, Denny Spon gers, Wilco Vink. Wim Vrijburg, Peter v.d. Zwet, Edwin Warmerdam, Sjef van Nobe- len. Peter Hulsbosch. Tuinbouw Michel Rijgersberg, Rene Ras, Martien Stokman, Patrick van Rui ten, Claus Hogervorst, Ellen Bokhorst. Rembrandt Scholengemeenschap, Leiden MAVO Robert Jan Bolhuis, Ronalds Bösker, Hendrik-Jan Buis, Manuëla Co- pier, David van Giezen, Tjinta Hofman, Mi- chaëla Hollander, Robert Homan, Hans Hoogstraten. Fred v.d. Kaaij, Ferry van Kampen, John Kapaan, Corrina Klink, Ri chard Kramp, Michel Labordus, Edwin Langezaal. Jolanda Laterveer. Duco Mi- zee, Marco Schouten. Fabian Schrijvers, Ilse Speel, Ingrid Spies, Sam Teunlssen, Annemarie Ultee, Tinca Voorbij. HAVO Robert Bannink, Linda v. Bors* sum Waalkes, Murat Cengiz, Hugo Jagt, Fred Labordus, Marian Labruyère, Marcel v.d. Lem, Arthur van Loolj, Isabelle Rapa- tone, Monique van Reek, Henny Rietkerk. Leontine van Rosse, Robert Scheepma ker, Ronald Sedney, Pieter Siere, Margo Verhoeven. Erica Zandvliet. ATHENEUM Coert Baart. Corina v.d. Berg, Jannie Cuelenaere, Josèe Geurts, Peter de Haan, Harm van Mameren. Jan Willem Meijer, Irene Schouten, Jan Smits, Wendy van Staden, David Teigeler, Kathy Vadja, Edwin Verhoogt, Henk de Wilde. MAVO Tuncay Alicavusoglu; Mieke Blankenstein; Petra Bodenstaff; Jolanda 8roug; Richard Diseraad; Petra Heykoop; Marco Hilgeman; Pascal Hoogenboom; Vincent Hoogenboom; Peter Hoogeveen; Marjolein van Klaveren; Marjolein Kret; Jacqueline Laven; Martien van Lieshout; Vincent Oudshoorn; Bianca Porrey; Sobi- ha Sambou; Miranda Scholtes; Michel Sil vester; Jolanda Slewe; Sylvia v.d. Wete ring; Laura Wetselaar; John v.d. Woerd; Edwin Wouters. LEAO Coby Aarts; Barry Ahrens; Ray mond Barbier; Yvonne Bokern; Tonny Bo ting; Jaqueline de Bruyn; Mandy Edelaar; Brigitte Groenendijk; Esther Haagman; Ni- radj Jawalapersad; Andrea Kluivers; Mar co Kuiken; Nielco v.d. Meer; Nicky Mink; Jolanda Neuteboom; Soeris Sital; Anne- lies Slingerland; Jacolien Slingerland; Marco Snijder; Angelique v.d. Vijver; Kees Vlasveld; Betty van Vliet; Ineke v.d. Vos; Michelle Wentholt; Riny Winters; Dursaf Yilmaz. H. Barut, W. v.d. Blom, R. de Haas, V. Mook. E. Nijp, H. v. Oeveren, P. Ouwer kerk, E. v. Rhijn, F. v. Schagen, T. Schoenmaker, V. Schouten, R. Stavleu, M. v. Wieringen, E. Zeilstra, A. Bekooy, K. Colijn, M. Dahhane, W. v.d. Geer, T. Hoogenboom, R. Keyzer, M. Montfrooy, S. Versteegen. Bouwtechniek: M. Sloos, A. Finger, R. Möllers. H. N wenburg, M. Ploos van Amstel, R. I mond. Electrotechniek: E. Askan, R. Beekman, A. de Bes, R. C len, E. Duivenvoorde, R. Elferink, T. Goey, E. Hoogervorst, E. Kallemeln, M; Pau, H. Vogelenzang, J, Guérln, R. Horst, E. de Best, J. Brugman, P. Bruin, M. Chebaa, E. Christianl. R. Drl sen, M. de Groot, P. van Haeften, Ml Heuvel, P. Kortekaas, L Kusters, R. brujere, L. Mazzacani, E. Meskers, T Noort, S. Pracht, E. Remmerswaal, F. J lier, J. Vinkesteljn, K. v. Woudenberg. Mechanische Techniok: M. Pauw, B. Benall. Afdeling Fijnmetaalbewerken: D. van Halewi|n, S. v.d. Hei|den, R, Adrichem, J. v, Asch, R. Cerdi|n, A. v. i rop, P. de Ridder, S. Rodenburg. Lager Huishoud en Nijverheidsonderwij Verzorgende beroepen: J. Ahrens, S. Diergaarde, W. Duives|« M. v.d. Geest, M. v.d. Hoeven, L Hui loot, A. de Jongh, M. Kaapaan, M. v. k veren, H. Levartht, I. Louer, M. Sinteur. Smit. M. Stlgter. Y Verhoef, A. Vlootml S. Waasdorp, M. Plug, N. Amia. J. 8<x S. Duivenvoorden, K. Filarski, F. Kara M. Kloosterman. J. v.d. Kolk, N. v. Rh L. Schalk, R. Schouten, H. v.d. Stelt,! Turk. Textielverwerkende beroepen: D. de Boer, M. v.d. Drift. D. Fasef, C. J| son, S. Kneijber, P, Vroegrijk, B. v Zeeuw, H. v. Berkel, M. v. Bladei, C. BW J. Hoek, I. Onvlee, M. Verhorik, A. de W ter, K. de Rue. Zes km voor de Van Brienenoord- brug. Acht tussen Muiden en Diemen. En zelf zit u klem in de binnenstad. Misschien wel op weg naar een vergadering, waar de voorzitter het wachten beu is.Tijdverlies. Irritatie. Kosten. Terwijl 't toch in veel gevallen anders kan, effectiever kan: telefonisch. Wij helpen u graag bij het opzetten en realiseren van een telefonische verga dering. Hoe gaat dat in zijn werk? 1U belt 030 - 55 55 55, ons tele fonisch vergadercentrum in Utrecht. 2. U geeft het gewenste vergadertijd stip en de telefoonnummers van de deel nemers door. 3. Op het afgesproken tijdstip worden de deelnemers door een telefoniste van het vergadercentrum gebeld. 4. De vergadering kan beginnen. Zonder dat iemand ook maar van zijn bureau weg hoeft. Natuurlijk verdient het aanbeveling de gesprekspartners tijdig over de geplande Ook het telefonisch vergadercentrum wil uw vergadering graag ruim tevoren in plannen. Maar als u 30 minuten van tevoren belt, kan het ook. In vele situaties is telefonisch ver. gaderenook op internationaal niveau, een uitstekend alternatief voor "face to face" vergaderen. De voordelen op een rij; tijdbe sparing, snelle besluitvorming, reis kostenbesparing, flexibiliteit: overal TELEFONISCH VERGADEREN. EEN ENORME TIJDWINST VOOR 3 TOT 24 DEELNEMERS. en a|tjj(j snel te beleggen, alle Stukken vergadering te informeren. Het gelijkleggen bij de hand. van de agenda's werkt hier net zo als bij een Nadere informatie? Belt u ons dan even: gewone vergadering. gratis 06-0403. ptttelecommunicatie

Leidse Courant | 1986 | | pagina 14